Doordat Lord_Vetinari in de spellingscommissie van !Fok zit.quote:Op zondag 21 juni 2009 00:30 schreef EchtGaaf het volgende:
Waarom zijn er geen leuke topics?
Maak er een aan zou ik zeggenquote:
Jammer Remlof, "alleen maar" dekt ook niet de lading volgens mij. Er waren genoeg mensen die probeerden te argumenteren.quote:Op zaterdag 27 juni 2009 14:32 schreef remlof het volgende:
Nee, discussie is klaar en trekt alleen maar trolls zoals jij.
ik vind het beledigend voor mensen van de jostiband dat je hen gelijkstelt aan bepaalde foute Foktypes..quote:Op zaterdag 27 juni 2009 15:29 schreef Monolith het volgende:
Afgezien van de aantrekkingskracht op triangeljosti's was het nog best een aardig topic, hoewel het misschien beter in WFL past inderdaad.
Beetje van je apropos?quote:Op maandag 6 juli 2009 19:27 schreef TitusPullo het volgende:
[Deel 1571] Cyprus Turks, Manila Spaans
Kan iemand een l toevoegen aan Manila?
Zoals je uit de OP kunt afleiden, heb ik gekozen voor een politieke insteek: is dit voorstel aan de kamer voorgelegd, is er over gestemd, of heeft het MvO deze regel op eigen houtje ingevoerd?quote:Op woensdag 8 juli 2009 07:29 schreef Lord_Vetinari het volgende:
'Allochtone leerling sterk bevoordeeld bij examen' Dubbel. Loopt al in NWS. Waar het ook hoort.
Ik vind het een twijfelgevalletje, en aangezien het topic al 40 posts telt en ik het POL-topic ook nét iets beargumenteerder vind laat ik m ff openquote:Op woensdag 8 juli 2009 07:29 schreef Lord_Vetinari het volgende:
'Allochtone leerling sterk bevoordeeld bij examen' Dubbel. Loopt al in NWS. Waar het ook hoort.
Toen ik hem meldde, stonden er 5 posts in. Dat jullie hier maar af en toe zijn, is niet mijn probleem. En voor dit soort zaken is de merge-functie uitgevonden.quote:Op woensdag 8 juli 2009 17:37 schreef Mwanatabu het volgende:
[..]
Ik vind het een twijfelgevalletje, en aangezien het topic al 40 posts telt en ik het POL-topic ook nét iets beargumenteerder vind laat ik m ff open
Het is gemerged.quote:Op woensdag 8 juli 2009 20:30 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Toen ik hem meldde, stonden er 5 posts in. Dat jullie hier maar af en toe zijn, is niet mijn probleem. En voor dit soort zaken is de merge-functie uitgevonden.
Ontstickiedquote:Op vrijdag 10 juli 2009 18:24 schreef freako het volgende:
Pol-meeting 2009, 27 juni
Twee weken na de meet kan dit topic wel weer ontstickyd worden denk ik..
dit is natuurlijk een vraag aan de moderators , hoewel niet zo expliciet gezegdquote:
quote:Op zaterdag 11 juli 2009 18:35 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
dit is natuurlijk een vraag aan de moderators , hoewel niet zo expliciet gezegd
vinden jullie dit racisme en vinden jullie dit 'moet kunnen' ..?
quote:Op zaterdag 11 juli 2009 18:16 schreef Mike het volgende:
Harde_kip, heeft problemen zich normaal te gedragen in POL-discussies, 48 uur.
trolderoldetrollquote:Op dinsdag 28 juli 2009 19:08 schreef jkdjjsop het volgende:
[..]
Kijk! Een linkschfascist die het weer eens niet kan laten om meteen op de man te gaan!
Zeker weten dat dit figuur nu al stappen aan het ondernemen is om me hier geband te krijgen en dus monddood te maken. Want ja, zo zit de linkschfascist Bluesdude nu eenmaal in elkaar.
Bloesdoet moet niet mekken. Hij begon zelf door als eerste op de man te gaan:quote:Op dinsdag 28 juli 2009 19:11 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
trolderoldetroll
relkloon met fascismeneurose ...
was ie al geband?
Veel duidelijker kan het niet.quote:Op dinsdag 28 juli 2009 19:06 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Er is ook nog zoiets als het recht gevrijwaard te zijn van zeikerdjes die haat prediken en mensen cirminaliseren en bedreigen.. zoals jij. bijv..
Vind ik veel belangrijker dan jouw vrijheid van spreken en haatuitingen.
Wbt intolerantie en neigen naar bevolkingsgroepen vervolgen sta jij niet zover van fascisme af.
Misschien ben jij wel die oprukkende fascist ?
quote:Op dinsdag 28 juli 2009 19:08 schreef jkdjjsop het volgende:
Zeker weten dat dit figuur nu al stappen aan het ondernemen is om me hier geband te krijgen en dus monddood te maken. Want ja, zo zit de linkschfascist Bluesdude nu eenmaal in elkaar.
quote:Op dinsdag 28 juli 2009 19:23 schreef jkdjjsop het volgende:
[..]
Wie is Danny?
Afijn, degene die hier stappen onderneemt om mij op dit forum monddood te maken is hier de grote linkschfascist. Dat is in dit geval niet ene Danny, maar ene Bluesdude. Of heet Bluesdude soms Danny van z'n voornaam?
Je leestekens wat doe je!quote:Op dinsdag 28 juli 2009 19:24 schreef Bluesdude het volgende:
je vraagt toch om scherpe kritiek als je hele bevolkingsgroepen verkettert tot crimineel of fascist ..
mensen aanvallen op hun ethnische afkomst is mensen persoonlijk aanvallen en dat roept emoties op..
mensen uitschelden en indelen als fascist idem dito..
ik heb je niet uitgescholden voor fascist... jij begon ...
btw... je bent een relkloon van wie ... ?
modjes.... 3de keer:
[..]
Come again?quote:Op dinsdag 28 juli 2009 19:24 schreef Bluesdude het volgende:
ik heb je niet uitgescholden voor fascist... jij begon ...
Nee, juist niet. Iemand voor fascist uitmaken omdat die persoon dat ook doet is niveau kleuterklas. Ik maak je daar voor uit omdat je gewoon ranzig veel kenmerken daarvan vertoont.quote:Op dinsdag 28 juli 2009 20:12 schreef Bluesdude het volgende:
extec...
zoals veel vaker bij jou doe je precies wat je anderen verwijt:
jij scheldt iemand uit voor fascist, met als lame excuus... dat die persoon iemand uitscheldt voor fascist..
quote:Op dinsdag 28 juli 2009 20:12 schreef Bluesdude het volgende:
extec...
zoals veel vaker bij jou doe je precies wat je anderen verwijt:
jij scheldt iemand uit voor fascist, met als lame excuus... dat die persoon iemand uitscheldt voor fascist..
dat heb ik niet gedaan......
jij begint ...
modjes doe er wat aan... aan dat fascismeneurose van die types
Je had me ook gewoon op de man af kunnen verzoeken of ik het wat minder zou willen gebruiken. Maar nee, dat doe je niet.quote:Op dinsdag 28 juli 2009 21:22 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Fascisme in Europa sterk in opkomst
Ik word een beetje moe van de term 'linkschfascisme' in dat topic. Het slaat nergens op en helpt alleen maar de discussie om zeep.
Ik loop hier al iets te lang rond om nog de illusie te hebben dat dat iets zou hebben uitgehaald.quote:Op dinsdag 28 juli 2009 21:35 schreef jkdjjsop het volgende:
[..]
Je had me ook gewoon op de man af kunnen verzoeken of ik het wat minder zou willen gebruiken. Maar nee, dat doe je niet.
Um, nee. Een term 16x herhalen is niet hetzelfde als onderbouwen.quote:Afijn, het is wat het is. En wat het is is door het topic heen voldoende onderbouwd.
huilbaby...quote:Op dinsdag 28 juli 2009 20:17 schreef jkdjjsop het volgende:
[..]
Man man man... iedereen kan met eigen ogen teruglezen dat jij hier degene bent die andere users uit begint te schelden (uitlokking)
trollers, ruziezoekers, sfeerverpesters, haatzaaiers een forum uitschoppen is toch een goeie zaak..quote:de user jkdjjsop, teneinde deze monddood te maken.
kijk eens in de spiegel .... goed kijken...quote:Op dinsdag 28 juli 2009 20:13 schreef ExTec het volgende:
Nee, juist niet. Iemand voor fascist uitmaken omdat die persoon dat ook doet is niveau kleuterklas. Ik maak je daar voor uit omdat je gewoon ranzig veel kenmerken daarvan vertoont.
Ja, dit modje ruimt op sommige dagen +/- 10 loslopende Wilders-topics op terwijl er een centraal topic is. Een artikel uit de Panorame en een "what-if" insteek kan daar prima bij vind ik.quote:Op zondag 2 augustus 2009 14:12 schreef jkdjjsop het volgende:
Gaat weer nergens over. User Adolecens doet veel moeite om z'n OP in elkaar te klussen, voor een topic met een bijzonder aardige insteek ( Het Nederland van Wilders ). En zo'n modje besluit er op zondagmiddag maar even een slotje op te knallen "omdat er toch al een centraal topic is".
Tsja als je mensen niet weg wil jagen uit je forum, moet je vooral dit soort dingen doen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |