abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  Moderator / KerstCrewQuizWinner donderdag 4 juni 2009 @ 00:38:29 #1
39237 crew  H_T
2733
pi_69688102
Welkom bij het 1587e deel van de:



Opzet

De opzet van dit spel is dat je elkaar vragen stelt die met algemene kennis te maken hebben. Dat kan heel uiteenlopend zijn van geschiedenis tot muziek en van aardrijkskunde tot auto's. Probeer de vragen zoveelmogelijk af te wisselen. Uiteraard mogen er best een paar vragen achter elkaar gesteld worden in dezelfde categorie maar doe dit niet meer dan drie keer achter elkaar.

Vermijd de wanneer, hoeveel etc. vragen
Vermijd vragen die beginnen met wanneer, welk jaar, hoeveel, want dit heeft weinig met algemene kennis te maken en draait vaak uit op ordinair gokken.

Eerlijk spel

Het spreekt voor zich dat er geen gebruik gemaakt wordt van hulpmiddelen als Google, Wikipedia en dergelijke. Zou het wel erg makkelijk maken. We letten hier goed op, dus kijk uit wat je hier doet.
Ook thuis opzoeken in een encyclopedie, op een platenhoes of in een boek, of vragen aan huisgenoten of geflashed worden op MSN beschouwen we als opzoeken. Niet doen dus. Als je je toch schuldig maakt aan dingen opzoeken en we komen daar achter dan krijg je of minpunten of je wordt uitgesloten van een paar delen.

Goede en nieuwe vragen

De vraagsteller zegt of het antwoord goed is.
Als de vragensteller vraagt naar een opsomming en de vragensteller wil alle leden van de opsomming in een antwoord zien alvorens hij het antwoord goedkeurt, dan dient de vragensteller dit in zijn of haar vraag te vermelden.
Daarna stelt degene met het goede antwoord de nieuwe vraag in bold.
Als er na een goed antwoord niet binnen 10 minuten een nieuwe vraag gesteld wordt kan iemand anders een vraag stellen om het spel door te laten gaan.

Als degene die een goed antwoord gaf geen nieuwe vraag stelt omdat hij of zij ineens weg moest wordt het reeds toegekende punt weer ingetrokken en gaat een speler die online is verder met de quiz door de vraag, in plaats van degene die hem had moeten stellen, in te voeren.

Geen vraag stellen na een goed antwoord is dus aftrek van het punt! Dit geldt natuurlijk alleen voor lurkers en niet voor welwillende spelers. Als echter blijkt dat ook welwillende spelers hier zich schuldig aan maken dan worden ook zij bestraft.

Een keer kan voorkomen omdat je huis in de fik vliegt, de telefoon gaat of je hond accuut naar de dierenarts moet maar probeer altijd een nieuwe vraag te stellen! Door te antwoorden op een vraag ga je de verbintenis aan om, indien het antwoord goed is, zelf een nieuwe vraag te stellen!

Eén antwoord per keer

Per vraag raad je een keer, totdat de vraagsteller zegt dat het fout is, dan mag je weer verder raden. Het
is dus niet de bedoeling dat je een paar keer achter elkaar een antwoord post, dat is niet eerlijk naar de
anderen toe. Zet ook niet meerdere antwoorden in een post als er maar om een ding gevraagd wordt (in het geval van meerdere vragen mag je uiteraard meerdere antwoorden in een post zetten)
Uitzondering op de regel: iedereen heeft wel eens een plotselinge ingeving. Je post iets en meteen
komt het juiste antwoord in je op. In dat geval mag je nog een keer posten.

Wat te doen als het topic stil ligt?

Het kan af en toe gebeuren dat het topic even stil ligt omdat iemand het antwoord niet weet of omdat de vraagsteller even verhinderd is. Dit is niet erg. Om toch de vaart erin te houden mag iemand een nieuwe vraag stellen als de vraagsteller 20 minuten niets van zich heeft laten horen. Indien een vraag niet meteen geraden wordt en men toch door wil met het spel dan blijft deze vraag [bfbram]open staan.[/b] Zolang het topic nog loopt kan iemand daar antwoord op geven. Als het topic dicht is dan vervalt deze vraag.

Dit om te voorkomen dat vraagstellers te snel de antwoorden weggeven en met een nieuwe vraag komen.

Punten

De vraagsteller beslist wie het punt toebedeeld krijgt.

Voor elk goed antwoord krijg je een punt dat wordt uitgedeeld door de vragensteller. Zo krijgen we een mooie ranglijst van de beste spelers. Doorgaans is het zo dat het punt gaat naar degene die het antwoord compleet maakt (vooral met meerdere vragen ineen). Maar de vraagsteller neemt de uiteindelijke beslissing.
Het spreekt voor zich dat degene die het antwoord als eerst goed heeft het punt krijgt. Als je een punt
uitdeelt doe je dit door de naam neer te zetten van degene die het goed had, gevolgd door +1 en dit
dikgedrukt. Geef ook de tussenstand van de (in dat topic) behaalde punten, op deze manier kan het
makkelijker geteld worden. In elk tiende topic worden er 2 punten uitgedeeld.

Spelling

Ook beslist de vraagsteller of een antwoord helemaal perfect gespeld moet zijn of niet. Wees daar alsjeblieft een beetje soepel in, in de snelheid wil je nog wel eens een letter vergeten. Ook bij buitenlandse namen mag best wat soepeler met spelling omgegaan worden.

Editten

EDIT JE ANTWOORD NOOIT!, ook al heb je een spelfout. Post dan gewoon een nieuw bericht waarin je je eerdere antwoord aanvult. Anders kunnen mensen denken dat je een bericht ge-edit hebt na het zien van een ander antwoord. Doe dat dus niet!



Nieuw topic

Als je de laatste post hebt gezet in een topic, open je een nieuw topic. In de OP van het nieuwe topic tel
je de punten van het vorige topic op bij de ranglijst. Ook plaats je een link naar het vorige topic.
Iedereen vindt dit vervelend, dus je zadelt er niemand anders mee op!
Als je als laatste poster geen nieuw topic opent of je werkt de stand niet bij verlies je 5 punten van je totaalstand! Zie hier wat er gebeurd als je zo onsportief bent.

Ja maar, hoe maak ik dan een nieuw topic aan?
  • Ga naar de eerste post van het gesloten topic;
  • Klik op de Quote dit bericht-knop;
  • Kopieer de inhoud van het veld dat je dan ziet (Ctrl-C)
  • Open een nieuw topic, geef het de juiste titel en plak (Ctrl-V) de gekopieerde tekst in het veld;
  • Haal de quote-tags weg, en herstel de plaatjes (zet de verwijzing opnieuw gewoon tussen img-tags)
  • Plak de URL van het voorgaande topic onder de genoemde voorgaande topics
  • Pas de punten aan (kan ook je later doen, zodat men alvast verder kan spelen)
  • Klik op Invoeren en voila, een nieuw topic!

    Slowchat

    Probeer slowchat tot een minimum houden. Als je echter lekker wilt bespreken hoe je dag was ga dan naar het speciale AKQ SC topic.

    OP-discussie
    Omdat er veel vragen en kleine irritaties zijn mbt de regels van deze Quiz is er een topic in het leven
    geroepen waar men hun ergernissen en nieuwe ideeën kunnen spuien, zodat het speelplezier optimaal blijft.
    AKQ OP Discussie topic 2

    Hall of Fame
    De Overall Stand bijgewerkt tot topic 1500, met dank aan Mark_V, ScottTracy en Ofyles2. Vanaf topic 1501 zijn we opnieuw begonnen met tellen.

    Actuele tussenstand na afloop van topic 1584:
    Ofyles2 309
    qonmann 274
    BasOne 188
    ScottTracy 172
    De_Hertog 155
    tomtomaat 141
    LaStrange 106
    Cobra4 103
    starla 101
    Mark 89
    Terpentin07 81
    Yurithemaster 79
    Robbiev85 64
    MaJo 55
    Rucebo 53
    Neleos 53
    Tanjaa 51
    Hawaii_Tim 51
    Siniti 50
    PierreTT 44
    mr_anonimous 44
    slaveloos 41
    RoofingBurner 35
    Susi 34
    Burnett 34
    Homdeck 33
    tong80 31
    vaagsel 31
    Clesar03 29
    Dagobert 27
    Etcetera 25
    UnderTheWingsOfLove 24
    ASroma 23
    Yankee 22
    iamredleader 21
    PhysicsRules 20
    iggy_in_the_house 20
    erkel 19
    Belsen 17
    Berkery 16
    Kali-Mist 16
    Yeux 16
    kraaksandaal 15
    steekbal 15
    Nembrionic 14
    Bram2301 13
    svk1985 13
    Meursault 12
    macondo 11
    norich 10
    PrintScreen 10
    FunkyHomosapien 9
    Puntenslijpsel 9
    pulletje 9
    Carolyne1575 8
    ElizabethR 8
    Anywhere 6
    Platina 6
    snetto888 6
    Elkem 5
    LadyBlack 5
    szura 5
    kutstudent_ 4
    Morendo 4
    mrkrul 4
    Stormqueen 4
    TradeMarkie 4
    Whiteguy 4
    Bolkesteijn 3
    boyv 3
    Dichtpiet. 3
    EdgarD 3
    Sig000 3
    Acinonyx 5
    Diablo_sam 2
    lezzer 2
    Timmmm 2
    Induhskaai 2
    Coolkenneth 2
    Its-Jojo-4you 2
    Ludootje 2
    Levolution 2
    X-Cessive 2
    IgnisMutatres 2
    Ezechielk 2
    Nico_S 2
    KudFokker 1
    Asap 1
    chufi 1
    Deceit 1
    Harmonica 1
    Jor_dii 1
    Karrel_Laaglawaai 1
    komopzeg 1
    knillis 1
    mctondeusevis 1
    redunzl 1
    rosbief 1
    -skippybal- 1
    Soempie 1
    TimmyAsd 1
    Twerk 1
    Zeroku 1
    stievun1234 1
    Bierjoost 1
    agentstarling 1
    vollebollegijs 1
    Sporttv 1
    Waaghals 1
    Ro_bin 1
    Paradijsvogeltje 1
    Lehme 1


    Punten behaald in vorig topic en gestegen op de ranglijst
    Punten behaald maar niet gestegen op de ranglijst
    Punten behaald en nieuw in het spel
    -5 punten geen nieuw Topic geopend
    -5 punten punten niet bijgewerkt in vorige topic


    Voorgaande delen:
    Algemene Kennis Quiz
    Algemene Kennis Quiz Deel 500!!!!! Een mijlpaal, een feest!
    Algemene Kennis Quiz deel 750
    Algemene Kennis Quiz Jubileum Deel 1000!!!
    Algemene Kennis Quiz Deel 1250
    Algemene kennis quiz, deel 1300
    Algemene Kennis Quiz Deel 1400
    AKQ 1500 Jubileumtopic waar iedereen liev voor elkaar is :*
    Algemene Kennis Quiz # 1510 met dubbele punten
    AKQ 1520
    AKQ#1530 Dubbele Punten Topic
    Algemene Kennis Quiz #1540
    AKQ 1550 Back to Afrika!
    AKQ #1560: Dubbele punten!
    AKQ 1570 met dubbele punten :P
    AKQ Deel 1580
    Algemene kennisquiz 1581
    Algemene Kennis Quiz 1582
    AKQ # 1583 - Met toverballen
    AKQ # 1584 - Nog met mooi weer!
    Algemene Kennis Quiz Deel 1585
  • Ik ben de kleur MAGENTA
    Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
      donderdag 4 juni 2009 @ 00:40:07 #2
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_69688133
    Voor de quizzers onder ons:

    Dit is GEEN slowchattopic.
      donderdag 4 juni 2009 @ 00:45:58 #3
    1124 Mark
    Awesome dad from hell
    pi_69688260
    Aha, en zo leer ik iedere AKQ weer wat bij
    We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
    Elk jaar Towel Day!(2)](3)
    Dommage arachide-fromage
    pi_69688316
    Ik vond het al een enigszins frappante topictitel.
      donderdag 4 juni 2009 @ 00:53:32 #5
    152047 Yurithemaster
    Winter is coming
      donderdag 4 juni 2009 @ 00:56:57 #6
    75556 erkel
    back from Dagestan
    pi_69688437
    Ok nieuwe vraag voor de overgebleven quizzers.

    Wat is de originele kleur van de 'zwarte doos'?
    Weisst
      donderdag 4 juni 2009 @ 00:59:58 #7
    152047 Yurithemaster
    Winter is coming
      donderdag 4 juni 2009 @ 01:00:03 #8
    1124 Mark
    Awesome dad from hell
    pi_69688481
    Oranje
    We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
    Elk jaar Towel Day!(2)](3)
    Dommage arachide-fromage
      donderdag 4 juni 2009 @ 01:00:25 #9
    1124 Mark
    Awesome dad from hell
    pi_69688488
    Dan maar slapen
    We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
    Elk jaar Towel Day!(2)](3)
    Dommage arachide-fromage
      donderdag 4 juni 2009 @ 01:03:12 #10
    75556 erkel
    back from Dagestan
    pi_69688529
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 00:59 schreef Yurithemaster het volgende:
    oranje
    Yuri +1

    Stand in deel 1587:
    1 Yurithemaster
    Weisst
      donderdag 4 juni 2009 @ 01:06:38 #11
    152047 Yurithemaster
    Winter is coming
    pi_69688563
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 01:03 schreef erkel het volgende:
    Yuri +1
    Jeej

    Van welke band zijn de liedjes die gebruikt worden in de 3 CSI series
    pi_69688604
    The Who
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
    pi_69688611
    Who are you, Won't get fooled again en Baba O'Riley om precies te zijn.
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      donderdag 4 juni 2009 @ 01:10:46 #14
    152047 Yurithemaster
    Winter is coming
    pi_69688620
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 01:09 schreef ScottTracy het volgende:
    The Who
    Scotty+1

    Stand in deel 1587:
    1 Yurithemaster
    1 ScottTracy
    pi_69688688
    Hoe wordt de overgang van een stof van gasvormige naar vaste fase genoemd?
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      donderdag 4 juni 2009 @ 01:17:27 #16
    152047 Yurithemaster
    Winter is coming
      donderdag 4 juni 2009 @ 01:17:29 #17
    75556 erkel
    back from Dagestan
    pi_69688712
    vloeibaar?
    Weisst
      donderdag 4 juni 2009 @ 01:22:18 #18
    111575 lubje25
    lubjes' stash do not nick
    pi_69688767
    avond
    Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
    pi_69688790
    Dat was een kutwoord. Dat herinner ik me nog.
    pi_69688843
    Nog geen goed antwoord. 't Is best een normaal woord.

    Sublimeren is trouwens net het tegenover gestelde
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      donderdag 4 juni 2009 @ 01:40:16 #21
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_69688970
    Rijpen, tegenovergestelde van vervluchtigen.

    (Ik was druk aan het XML-en).
    pi_69689005
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 01:40 schreef Ofyles2 het volgende:
    Rijpen, tegenovergestelde van vervluchtigen.

    (Ik was druk aan het XML-en).
    Ik had nog een hint maar was druk met South Park kijken:



    Ofyles2 +1
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
    pi_69689009
    Stand in deel 1587:
    1 Yurithemaster
    1 ScottTracy
    1 Ofyles2
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      donderdag 4 juni 2009 @ 01:46:35 #24
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_69689029
    Kan haast niet missen, die fasendriehoek.

    Een vraag van een heel andere orde:
    Irene, opperdoes en doré zijn wat voor rassen?
      donderdag 4 juni 2009 @ 01:56:20 #25
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_69689086
    Het gaat om de Solanum tuberosum die we vaak gekookt of gefrituurd eten.
    pi_69689582
    Aardappels?
      donderdag 4 juni 2009 @ 03:47:55 #27
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_69689602
    Stand in deel 1587:
    1 Yurithemaster
    1 ScottTracy
    1 Ofyles2
    1 Siniti
    pi_69689604

    Wie?
      donderdag 4 juni 2009 @ 06:39:27 #29
    1124 Mark
    Awesome dad from hell
    pi_69689729
    He, daar is John Hurt weer
    We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
    Elk jaar Towel Day!(2)](3)
    Dommage arachide-fromage
      donderdag 4 juni 2009 @ 06:40:37 #30
    1124 Mark
    Awesome dad from hell
    pi_69689731
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 06:39 schreef Mark het volgende:
    He, daar is John Hurt weer
    Mark +1

    Stand in deel 1587:
    1 Yurithemaster
    1 ScottTracy
    1 Ofyles2
    1 Siniti
    1 Mark
    We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
    Elk jaar Towel Day!(2)](3)
    Dommage arachide-fromage
      donderdag 4 juni 2009 @ 06:42:28 #31
    1124 Mark
    Awesome dad from hell
    pi_69689735
    In welke stad stond volgens het liedje het huis The Rising Sun?
    We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
    Elk jaar Towel Day!(2)](3)
    Dommage arachide-fromage
      donderdag 4 juni 2009 @ 08:05:36 #32
    46794 Berkery
    Fat bastard
    pi_69690246
    New Orleans.

    Mogguh
    No Dukes of Hazzard in the classroom
      donderdag 4 juni 2009 @ 08:16:36 #33
    1124 Mark
    Awesome dad from hell
    pi_69690361
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 08:05 schreef Berkery het volgende:
    New Orleans.

    Mogguh
    Natuurlijk

    Berkery +1

    Stand in deel 1587:
    1 Yurithemaster
    1 ScottTracy
    1 Ofyles2
    1 Siniti
    1 Mark
    1 Berkery

    En ben weer
    We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
    Elk jaar Towel Day!(2)](3)
    Dommage arachide-fromage
      donderdag 4 juni 2009 @ 08:42:33 #34
    168996 steekbal
    Dwars door het midden
    pi_69690740
    mohguh
    Ik weet alles, en dat wat ik niet weet vermoed ik
      donderdag 4 juni 2009 @ 09:07:06 #35
    46794 Berkery
    Fat bastard
    pi_69691196
    Wat is ?
    quote:
    De is een test, waarmee een snelle indruk van de algemene toestand van een pasgeboren baby (neonaat) verkregen kan worden. De test wordt door de verloskundige, gynaecoloog of kinderarts gescoord één minuut, vijf minuten en tien minuten na de geboorte en geeft inzicht in de conditie van de baby op vijf vitale criteria.
    No Dukes of Hazzard in the classroom
      donderdag 4 juni 2009 @ 09:15:19 #36
    7010 Dagobert
    I'm the Benjamin
    pi_69691372
    Mogguh! Ben niet zo in de kinderen, maar is het wellicht de hieleprik?
    Civielers uit Twente, wij zijn geniaal
    pi_69691456
    Apgar score
    pi_69691464
    tjah, heb hem 2 keer bewust meegemaakt, maar hoe heet sux ook alweer. Hmz...even denken.
    Single ply roofing, pay less, worthless.
      donderdag 4 juni 2009 @ 09:24:14 #39
    46794 Berkery
    Fat bastard
    pi_69691548
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 09:18 schreef iggy_in_the_house het volgende:
    Apgar score


    iggy_in_the_house + 1

    Stand in deel 1587:
    1 Yurithemaster
    1 ScottTracy
    1 Ofyles2
    1 Siniti
    1 Mark
    1 Berkery
    1 iggy_in_the_house
    No Dukes of Hazzard in the classroom
      donderdag 4 juni 2009 @ 09:26:49 #40
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_69691611
    Morning
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_69691664
    goeiemorgen
    Signature
    pi_69691739
    Ben me er ook in het verdiepen nu

    Welke 2 voetbalclubs hebben zich gisteren geplaatst voor de Eredivisie?
    pi_69691779
    rkc en roda jc
    Signature
    pi_69692068
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 09:34 schreef pulletje het volgende:
    rkc en roda jc
    pulletje +1

    Stand in deel 1587:
    1 Yurithemaster
    1 ScottTracy
    1 Ofyles2
    1 Siniti
    1 Mark
    1 Berkery
    1 iggy_in_the_house
    1 pulletje
    pi_69692118
    De wordt ook gehouden als huisdier. Ze worden beschouwd als tam, aanhankelijk en leergierig. Ook zijn ze relatief schoon, maar vergen toewijding en onderhoud. Ze worden maar twee tot drie jaar oud en zijn bevattelijk voor luchtwegproblematiek en kanker.

    Wat is
    Signature
      donderdag 4 juni 2009 @ 09:49:55 #46
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_69692213
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 09:46 schreef pulletje het volgende:
    De wordt ook gehouden als huisdier. Ze worden beschouwd als tam, aanhankelijk en leergierig. Ook zijn ze relatief schoon, maar vergen toewijding en onderhoud. Ze worden maar twee tot drie jaar oud en zijn bevattelijk voor luchtwegproblematiek en kanker.

    Wat is

    Chinchilla?
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_69692232
    rat
      donderdag 4 juni 2009 @ 09:53:30 #48
    7010 Dagobert
    I'm the Benjamin
    pi_69692316
    fret?
    Civielers uit Twente, wij zijn geniaal
    pi_69692317
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 09:50 schreef iggy_in_the_house het volgende:
    rat
    iets specifieker. Deze versie heeft een andere naam als de gewone rat.
    Signature
      donderdag 4 juni 2009 @ 09:54:29 #50
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_69692346
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 09:53 schreef pulletje het volgende:

    [..]

    iets specifieker. Deze versie heeft een andere naam als de gewone rat.
    Buidelrat?
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_69692490
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 09:54 schreef mr_anonimous het volgende:

    [..]

    Buidelrat?
    Buidelrat is volgens mij niet echt een huisdier. De nadruk ligt op huisdier bij dit dier.
    Signature
      donderdag 4 juni 2009 @ 10:00:23 #52
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_69692502
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 10:00 schreef pulletje het volgende:

    [..]

    Buidelrat is volgens mij niet echt een huisdier. De nadruk ligt op huisdier bij dit dier.
    Woestijnrat?
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      donderdag 4 juni 2009 @ 10:01:29 #53
    168996 steekbal
    Dwars door het midden
    pi_69692528
    gerbil ?
    Ik weet alles, en dat wat ik niet weet vermoed ik
    pi_69692542
    ik moet in overleg.. sorry... het antwoord is wel op te zoeken..
    Signature
    pi_69693291
    Opgezocht...genoemde antwoorden zijn het niet.
    pi_69693314
    Bij een konijn heb je ook zo'n soort benaming
      donderdag 4 juni 2009 @ 10:31:51 #57
    168996 steekbal
    Dwars door het midden
    pi_69693338
    pfff, tamme rat dan
    Ik weet alles, en dat wat ik niet weet vermoed ik
    pi_69693442
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 10:31 schreef steekbal het volgende:
    pfff, tamme rat dan
    steekbal +1

    Stand in deel 1587:
    1 Yurithemaster
    1 ScottTracy
    1 Ofyles2
    1 Siniti
    1 Mark
    1 Berkery
    1 iggy_in_the_house
    1 pulletje
    1 steekbal

    En we kunnen verder
      donderdag 4 juni 2009 @ 10:41:12 #59
    168996 steekbal
    Dwars door het midden
    pi_69693572
    he, he, ik zat veel te moeilijk te denken
    Ik weet alles, en dat wat ik niet weet vermoed ik
      donderdag 4 juni 2009 @ 10:48:01 #60
    168996 steekbal
    Dwars door het midden
    pi_69693784
    In 1939 werd hij minister van justitie in het Kabinet-De Geer II. Hij vluchtte op 13 mei 1940 met het kabinet naar het Verenigd Koninkrijk en werd in september 1940 door Koningin Wilhelmina eigenhandig tot premier benoemd in de zogenaamde Londense kabinetten. In februari 1945 stapten de socialistische ministers uit zijn kabinet. formeerde een nieuw kabinet, dat aftrad toen Nederland was bevrijd. Vanuit Londen inspireerde hij met zijn kenmerkende stemgeluid in radiopraatjes het verzet.

    Wie is ?
    Ik weet alles, en dat wat ik niet weet vermoed ik
      donderdag 4 juni 2009 @ 10:50:08 #61
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_69693851
    Gerbrandy?
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      donderdag 4 juni 2009 @ 10:52:52 #62
    168996 steekbal
    Dwars door het midden
    pi_69693954
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 10:50 schreef mr_anonimous het volgende:
    Gerbrandy?
    heel snel en heel goed
    Ik weet alles, en dat wat ik niet weet vermoed ik
      donderdag 4 juni 2009 @ 10:56:22 #63
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_69694068
    Wat is Fishhooking?
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      donderdag 4 juni 2009 @ 10:57:04 #64
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_69694094
    riep voor mijn beurt!
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      donderdag 4 juni 2009 @ 10:57:18 #65
    168996 steekbal
    Dwars door het midden
    pi_69694103
    Mr_Anonimous +1

    Stand in deel 1587:
    1 Yurithemaster
    1 ScottTracy
    1 Ofyles2
    1 Siniti
    1 Mark
    1 Berkery
    1 iggy_in_the_house
    1 pulletje
    1 steekbal
    1 Mr_Anonimous
    Ik weet alles, en dat wat ik niet weet vermoed ik
      donderdag 4 juni 2009 @ 11:02:05 #66
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_69694267
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 10:57 schreef steekbal het volgende:
    Mr_Anonimous +1

    Stand in deel 1587:
    1 Yurithemaster
    1 ScottTracy
    1 Ofyles2
    1 Siniti
    1 Mark
    1 Berkery
    1 iggy_in_the_house
    1 pulletje
    1 steekbal
    1 Mr_Anonimous
    Wow wie is de eerste die op 2 punten komt.....
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_69694491
    de tamme rat is opgelost zie ik..

    Wat fishhooking is weet ik niet.. Haakje uit de vis halen, maar dat zal wel iets te letterlijk zijn..
    Signature
      donderdag 4 juni 2009 @ 11:10:08 #68
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_69694538
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 11:08 schreef pulletje het volgende:
    de tamme rat is opgelost zie ik..

    Wat fishhooking is weet ik niet.. Haakje uit de vis halen, maar dat zal wel iets te letterlijk zijn..
    Nee. heeft niks de vissport te maken.

    Hintje: Het is verboden bij de MMA competities van PRIDE en UFC.
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      donderdag 4 juni 2009 @ 11:11:03 #69
    168996 steekbal
    Dwars door het midden
    pi_69694572
    Hand in de mond steken ?
    Ik weet alles, en dat wat ik niet weet vermoed ik
    pi_69694642
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 11:10 schreef mr_anonimous het volgende:

    [..]

    Nee. heeft niks de vissport te maken.

    Hintje: Het is verboden bij de MMA competities van PRIDE en UFC.
    je vingers in de neusgaten steken van je tegenstander en dan trekken/draaien?
    Signature
      donderdag 4 juni 2009 @ 11:13:45 #71
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_69694685
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 11:11 schreef steekbal het volgende:
    Hand in de mond steken ?
    Vinger eigenlijk en dan aan de wang trekken. Kan ook in de neus of zelfs in de oogkas. Het is een verdedigingstechniek die in Karate en Wu Shu voorkomt en erg praktisch is als je tegenover meerdere tegenstanders staat omdat je dan die gefishhookte zelfs als wapen kan gebruiken.

    Steekbal +1

    Stand in deel 1587:
    1 Yurithemaster
    1 ScottTracy
    1 Ofyles2
    1 Siniti
    1 Mark
    1 Berkery
    1 iggy_in_the_house
    1 pulletje
    2 steekbal
    1 Mr_Anonimous

    En steekbal is de eerste die op 2 komt.
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      donderdag 4 juni 2009 @ 11:16:56 #72
    168996 steekbal
    Dwars door het midden
    pi_69694808
    [

    En steekbal is de eerste die op 2 komt.
    [/quote] nooit gedacht dat ik met zo'n vraag ooit zou scoren
    Ik weet alles, en dat wat ik niet weet vermoed ik
      donderdag 4 juni 2009 @ 11:17:53 #73
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_69694849
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 11:16 schreef steekbal het volgende:
    [

    En steekbal is de eerste die op 2 komt.
    nooit gedacht dat ik met zo'n vraag ooit zou scoren
    [/quote]
    Ach zo zie je maar dat dit gekke spelletje het beste in je naar boven haalt.
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      donderdag 4 juni 2009 @ 11:21:15 #74
    168996 steekbal
    Dwars door het midden
    pi_69695006
    Wat is Bing in de ict wereld ?
    Ik weet alles, en dat wat ik niet weet vermoed ik
    pi_69695046
    Nieuwe zoekmachine van Microsoft toch?
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      donderdag 4 juni 2009 @ 11:23:11 #76
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_69695073
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 11:21 schreef steekbal het volgende:
    Wat is Bing in de ict wereld ?
    Chandler's eigen dataproces bedrijf?
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      donderdag 4 juni 2009 @ 11:31:08 #77
    168996 steekbal
    Dwars door het midden
    pi_69695378
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 11:22 schreef ScottTracy het volgende:
    Nieuwe zoekmachine van Microsoft toch?
    Ik weet alles, en dat wat ik niet weet vermoed ik
      donderdag 4 juni 2009 @ 11:31:30 #78
    168996 steekbal
    Dwars door het midden
    pi_69695387
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 11:23 schreef mr_anonimous het volgende:

    [..]

    Chandler's eigen dataproces bedrijf?
    te veel naar friends gekeken ?
    Ik weet alles, en dat wat ik niet weet vermoed ik
      donderdag 4 juni 2009 @ 11:32:47 #79
    168996 steekbal
    Dwars door het midden
    pi_69695427
    ScottTracy+1

    Stand in deel 1587:
    1 Yurithemaster
    2 ScottTracy
    1 Ofyles2
    1 Siniti
    1 Mark
    1 Berkery
    1 iggy_in_the_house
    1 pulletje
    2 steekbal
    1 Mr_Anonimous
    Ik weet alles, en dat wat ik niet weet vermoed ik
      donderdag 4 juni 2009 @ 11:34:12 #80
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_69695474
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 11:31 schreef steekbal het volgende:

    [..]

    te veel naar friends gekeken ?
    Nee maar het woord Bing associeer ik wel met Chandler.
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_69695502
    Van welke stinkende vrucht is het in veel Aziatische landen verboden om een exemplaar mee de bus of het hotel in te nemen?
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
    pi_69695523
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 11:34 schreef mr_anonimous het volgende:

    [..]

    Nee maar het woord Bing associeer ik wel met Chandler.
    Ik met GTST
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      donderdag 4 juni 2009 @ 11:35:55 #83
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_69695531
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 11:35 schreef ScottTracy het volgende:
    Van welke stinkende vrucht is het in veel Aziatische landen verboden om een exemplaar mee de bus of het hotel in te nemen?
    Durian
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_69695568
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 11:35 schreef mr_anonimous het volgende:

    [..]

    Durian
    mr_anonimous +1

    Stand in deel 1587:
    1 Yurithemaster
    2 ScottTracy
    1 Ofyles2
    1 Siniti
    1 Mark
    1 Berkery
    1 iggy_in_the_house
    1 pulletje
    2 steekbal
    2 Mr_Anonimous
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      donderdag 4 juni 2009 @ 11:38:02 #85
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_69695598
    Welke sport wordt gedomineerd door de familie Gracie?
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_69695744
    vast iets waar ze heel Gracieus in zijn (kortom géén idee)
    Single ply roofing, pay less, worthless.
      donderdag 4 juni 2009 @ 11:42:47 #87
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_69695751
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 11:38 schreef mr_anonimous het volgende:
    Welke sport wordt gedomineerd door de familie Gracie?
    Ze zijn zelfs de grondlegger van deze variant van een al bestaande sport.
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      donderdag 4 juni 2009 @ 11:43:55 #88
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_69695799
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 11:42 schreef RoofingBurner het volgende:
    vast iets waar ze heel Gracieus in zijn (kortom géén idee)
    Het is op zich een mooie sport om te zien. En de familie Gracie zijn Brazilianen.
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_69695877
    klootschieten?
    Signature
      donderdag 4 juni 2009 @ 11:47:30 #90
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_69695914
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 11:46 schreef pulletje het volgende:
    klootschieten?
    Dat is wel een van de risico's van de sport. De sport komt oorspronkelijk uit het Verre Oosten.
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_69696090
    dan kunnen we o.a. kiezen uit:
    karate, judo, taekwondo, aikido, hapkido, jiujitsu enz. enz.
    Single ply roofing, pay less, worthless.
    pi_69696126
    jiu jitsu komt uit Z Amerika afaik
    Life is too short not to have fun
      donderdag 4 juni 2009 @ 11:56:59 #93
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_69696199
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 11:53 schreef RoofingBurner het volgende:
    jiujitsu
    Braziliaans JiuJitsu. Bij deze sport ligt de nadruk op grappling en grondgevechten in tegenstelling tot de traditionele vorm die ook op worpen, trappen en slagen traint.


    RoofingBurner +1
    Stand in deel 1587:
    1 Yurithemaster
    2 ScottTracy
    1 Ofyles2
    1 Siniti
    1 Mark
    1 Berkery
    1 iggy_in_the_house
    1 pulletje
    2 steekbal
    2 Mr_Anonimous
    1 RoofingBurner
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_69696998
    RB is offline denk ik?

    Hierbij een nieuwe vraag dan:

    Waar staat de afkorting PHP voor??
    Life is too short not to have fun
      donderdag 4 juni 2009 @ 12:28:45 #95
    73232 De_Hertog
    Aut bibat, aut abeat
    pi_69697186
    Volgens mij is dat zo'n flauwe recursieve afkorting, P Html Preprocessor of zo.
    Mary had a little lamb
    Then Mary had dessert
    pi_69697216
    ja die weet ik dat is
    Hypertext Preprocessor
    Lehme met Kruiden
      donderdag 4 juni 2009 @ 12:31:01 #97
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_69697222
    Het is verkiezingsdag vandaag toch? Populistische Homo Partij?
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_69697274
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 12:30 schreef Lehme het volgende:
    ja die weet ik dat is
    Hypertext Preprocessor
    Ik geef jou het punt, was idd zo'n flauw recursief acroniem, PHP: Hypertext Preoprocessor

    Lehme +1


    Stand in deel 1587:
    1 Yurithemaster
    2 ScottTracy
    1 Ofyles2
    1 Siniti
    1 Mark
    1 Berkery
    1 iggy_in_the_house
    1 pulletje
    2 steekbal
    2 Mr_Anonimous
    1 RoofingBurner
    1 Lehme
    Life is too short not to have fun
    pi_69697310
    Hoeveel servers heeft het spelletje OSM?
    Lehme met Kruiden
      donderdag 4 juni 2009 @ 12:36:13 #100
    171697 pulletje
    Ondertitel
    pi_69697359
    1
    Signature
    pi_69697430
    2?

    Nog nooit van OSM gehoord
    Life is too short not to have fun
      donderdag 4 juni 2009 @ 12:38:44 #102
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_69697443
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 12:38 schreef vaagsel het volgende:
    2?

    Nog nooit van OSM gehoord
    Online SM.
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      donderdag 4 juni 2009 @ 12:39:34 #103
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_69697476
    En er zijn zoveel servers als dat er Dominators en Dominatrixen zijn.
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_69697480
    Osm is de afkroting van online soccer manager:P

    ff een hint gegven dus..
    Lehme met Kruiden
    pi_69697498
    Tjah dat zegt me nog steeds niks, is dat een soort hattrick rip-off ?
    Life is too short not to have fun
      donderdag 4 juni 2009 @ 12:40:17 #106
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_69697503
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 12:39 schreef Lehme het volgende:
    Osm is de afkroting van online soccer manager:P

    ff een hint gegven dus..
    11
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_69697543
    dan ga ik voor 3
    Life is too short not to have fun
      donderdag 4 juni 2009 @ 12:41:44 #108
    171697 pulletje
    Ondertitel
    pi_69697551
    mijn volgende gok is 18
    Signature
    pi_69697562
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 12:40 schreef vaagsel het volgende:
    Tjah dat zegt me nog steeds niks, is dat een soort hattrick rip-off ?
    neejoh!

    hattrick moet je een eigen team maken,
    hier bij osm moet je teams coachen die al bestaan en zoveel mogelijk managerpunten halen door dat enz

    geen rip-off dus.

    osm vind ik persoonlijk ook leuker

    maar verder met de vraag.
    Lehme met Kruiden
      donderdag 4 juni 2009 @ 12:43:34 #110
    73232 De_Hertog
    Aut bibat, aut abeat
    pi_69697607
    Kun je zelf servers draaien? Dan kunnen het er best veel zijn, 1000 of zo?

    Weet je nog dat je beter geen 'hoeveel' vragen kunt stellen?
    Mary had a little lamb
    Then Mary had dessert
    pi_69697635
    Uit de OP:
    quote:
    De opzet van dit spel is dat je elkaar vragen stelt die met algemene kennis te maken hebben.

    Vermijd vragen die beginnen met wanneer, welk jaar, hoeveel, want dit heeft weinig met algemene kennis te maken en draait vaak uit op ordinair gokken.
    Dit is al op ordinair gokken uitgedraaid, andere vraag misschien?
    Life is too short not to have fun
    pi_69697679
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 12:43 schreef De_Hertog het volgende:
    Kun je zelf servers draaien? Dan kunnen het er best veel zijn, 1000 of zo?

    Weet je nog dat je beter geen 'hoeveel' vragen kunt stellen?
    ja maar deze is zo makkelijk en nee je kunt niet eingen servers draaien.

    laat ik nog een tip geven.

    Jaap, Dirk, Thierry, Lionel, Clarence, Johan, DiEgo en Luc hebben met de servers iets te makeh.

    ( voetballers ) dus
    Lehme met Kruiden
    pi_69697698
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 12:44 schreef vaagsel het volgende:
    Uit de OP:
    [..]

    Dit is al op ordinair gokken uitgedraaid, andere vraag misschien?
    OK ik doe wel een andere vraag.
    Lehme met Kruiden
    pi_69697724
    WIe worden ook wel de goddelijke kanarie's genoemD?
    Lehme met Kruiden
      donderdag 4 juni 2009 @ 12:47:31 #115
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_69697750
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 12:45 schreef Lehme het volgende:

    [..]

    ja maar deze is zo makkelijk en nee je kunt niet eingen servers draaien.

    laat ik nog een tip geven.

    Jaap, Dirk, Thierry, Lionel, Clarence, Johan, DiEgo en Luc hebben met de servers iets te makeh.

    ( voetballers ) dus
    De uitkomst van al hun rugnummers bij elkaar opgeteld?
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_69697761
    het Braziliaanse elftal
      donderdag 4 juni 2009 @ 12:47:59 #117
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_69697766
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 12:46 schreef Lehme het volgende:
    WIe worden ook wel de goddelijke kanarie's genoemD?
    Braziliaanse Nationale voetbalploeg.
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      donderdag 4 juni 2009 @ 12:48:48 #118
    73232 De_Hertog
    Aut bibat, aut abeat
    pi_69697782
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 12:46 schreef Lehme het volgende:
    WIe worden ook wel de goddelijke kanarie's genoemD?
    Zal wel iets van de Canarische eilanden zijn. Voetbalclub?
    Mary had a little lamb
    Then Mary had dessert
      donderdag 4 juni 2009 @ 12:49:25 #119
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_69697815
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 12:48 schreef De_Hertog het volgende:

    [..]

    Zal wel iets van de Canarische eilanden zijn. Voetbalclub?
    Nee vanwege het gele shirt van de Braziliaanse nationale ploeg.
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_69697916
    Stand in deel 1587:
    1 Yurithemaster
    2 ScottTracy
    1 Ofyles2
    1 Siniti
    1 Mark
    1 Berkery
    1 iggy_in_the_house
    1 pulletje
    2 steekbal
    3 Mr_Anonimous
    1 RoofingBurner
    1 Lehme

    + 1 voor Mr_Anomimous

    Hij had het goed en zijn voorganger gaf niet duidelijk genoeg een antwoord, er zijn zoveel braziliaanse eftallen!
    Lehme met Kruiden
      donderdag 4 juni 2009 @ 12:53:52 #121
    73232 De_Hertog
    Aut bibat, aut abeat
    pi_69697987
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 12:49 schreef mr_anonimous het volgende:

    [..]

    Nee vanwege het gele shirt van de Braziliaanse nationale ploeg.
    Zoals al eerder gemeld is sport echt niet mijn ding. Dat dit een voetbalploeg zou kunnen zijn baseerde ik ook alleen op de vorige vraag.

    Lehme, hoeveel servers waren het nu eigenlijk?
    Mary had a little lamb
    Then Mary had dessert
      donderdag 4 juni 2009 @ 12:54:25 #122
    171697 pulletje
    Ondertitel
    pi_69698000
    met Nederlands elftal bedoel je toch ook Oranje en niet Heracles ofzo??
    Signature
      donderdag 4 juni 2009 @ 12:54:59 #123
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_69698024
    Titels van Grishamboeken onder welke naam zijn ze verfilmd?

    - De Jury
    - Advocaat van de duivel
    - Achter gesloten deuren
    - In het geding
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_69698071
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 12:54 schreef pulletje het volgende:
    met Nederlands elftal bedoel je toch ook Oranje en niet Heracles ofzo??
    ja inderdaad, beetje flauw :p
      donderdag 4 juni 2009 @ 12:56:28 #125
    73232 De_Hertog
    Aut bibat, aut abeat
    pi_69698082
    Runaway Jury
    The Devil's Advocate
    The Pelican Brief
    The Firm?
    Mary had a little lamb
    Then Mary had dessert
      donderdag 4 juni 2009 @ 12:57:33 #126
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_69698123
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 12:56 schreef mayo0o het volgende:

    [..]

    ja inderdaad, beetje flauw :p
    Ik doe afstand van het punt.

    Mr_Anonimous -1

    Mayo0o +1
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      donderdag 4 juni 2009 @ 12:58:19 #127
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_69698150
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 12:56 schreef De_Hertog het volgende:
    Runaway Jury
    The Devil's Advocate
    The Pelican Brief
    The Firm?
    Ik tel 3 goede.
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      donderdag 4 juni 2009 @ 12:58:38 #128
    73232 De_Hertog
    Aut bibat, aut abeat
    pi_69698159
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 12:57 schreef mr_anonimous het volgende:

    [..]

    Ik doe afstand van het punt.
    Netjes van je

    Mayo0o had het inderdaad ook gewoon goed.
    Mary had a little lamb
    Then Mary had dessert
    pi_69698180
    In het geding = in the line of fire?
    Life is too short not to have fun
      donderdag 4 juni 2009 @ 12:59:19 #130
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_69698185
    Vraag ook maar cancelen?
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      donderdag 4 juni 2009 @ 12:59:21 #131
    171697 pulletje
    Ondertitel
    pi_69698188
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 12:57 schreef mr_anonimous het volgende:

    [..]

    Ik doe afstand van het punt.

    Mr_Anonimous -1

    Mayo0o +1
    mja, vraagsteller bepaalt, maar vond deze een beetje flauw..
    Signature
      donderdag 4 juni 2009 @ 12:59:26 #132
    73232 De_Hertog
    Aut bibat, aut abeat
    pi_69698193
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 12:58 schreef mr_anonimous het volgende:

    [..]

    Ik tel 3 goede.
    Daar was ik al bang voor. Helaas is mijn kennis van Grishamfilms bij deze op. Of ja, je hebt ook nog The Rainmaker maar volgens mij heette die gewoon de Regenmaker in het Nederlands.
    Mary had a little lamb
    Then Mary had dessert
      donderdag 4 juni 2009 @ 13:02:09 #133
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_69698281
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 12:59 schreef De_Hertog het volgende:

    [..]

    Daar was ik al bang voor. Helaas is mijn kennis van Grishamfilms bij deze op. Of ja, je hebt ook nog The Rainmaker maar volgens mij heette die gewoon de Regenmaker in het Nederlands.
    de rainmaker. Maar je mist de bekendste...
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      donderdag 4 juni 2009 @ 13:05:44 #134
    73232 De_Hertog
    Aut bibat, aut abeat
    pi_69698404
    Is The Chamber ook van hem, met Hackman als ter dood veroordeelde racist?
    Mary had a little lamb
    Then Mary had dessert
      donderdag 4 juni 2009 @ 13:06:31 #135
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_69698430
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 13:05 schreef De_Hertog het volgende:
    Is The Chamber ook van hem, met Hackman als ter dood veroordeelde racist?
    Maar die was een apart verhaal. Was eerst een script en later pas een boek.
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_69698458
    A Time To Kill (De Jury)
      donderdag 4 juni 2009 @ 13:07:33 #137
    73232 De_Hertog
    Aut bibat, aut abeat
    pi_69698469
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 13:06 schreef mr_anonimous het volgende:

    [..]

    Maar die was een apart verhaal. Was eerst een script en later pas een boek.
    Kijk. Maar is het ook degene die je zocht dan? Ik had eigenlijk verwacht dat het gewoon 'de gaskamer' oid zou zijn.
    Mary had a little lamb
    Then Mary had dessert
      donderdag 4 juni 2009 @ 13:07:53 #138
    1124 Mark
    Awesome dad from hell
    pi_69698489
    The Client?
    We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
    Elk jaar Towel Day!(2)](3)
    Dommage arachide-fromage
      donderdag 4 juni 2009 @ 13:09:28 #139
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_69698544
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 13:07 schreef iggy_in_the_house het volgende:
    A Time To Kill (De Jury)
    - Advocaat van de duivel = The Firm
    - Achter gesloten deuren = The Pelican Brief
    - In het geding = The Runaway Jury

    Iggy_in_the_house +1

    Stand in deel 1587:
    1 Yurithemaster
    2 ScottTracy
    1 Ofyles2
    1 Siniti
    1 Mark
    1 Berkery
    2 iggy_in_the_house
    1 pulletje
    2 steekbal
    2 Mr_Anonimous
    1 RoofingBurner
    1 Lehme
    1 Mayo0o
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_69698583
    Hoe noem je een das (dier) in het Engels?
      donderdag 4 juni 2009 @ 13:10:41 #141
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_69698597
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 13:10 schreef mayo0o het volgende:
    Hoe noem je een das (dier) in het Engels?
    Badger.
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      Eindredactie Frontpage / Forummod donderdag 4 juni 2009 @ 13:10:55 #142
    168091 crew  Cobra4
    mr. Dkut
    pi_69698603
    Badger?
    "Any officer who goes into action without his sword is improperly dressed." - "Mad Jack" Churchill DSO MC
    pi_69698836
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 12:53 schreef De_Hertog het volgende:

    [..]

    Zoals al eerder gemeld is sport echt niet mijn ding. Dat dit een voetbalploeg zou kunnen zijn baseerde ik ook alleen op de vorige vraag.

    Lehme, hoeveel servers waren het nu eigenlijk?
    8.
    Lehme met Kruiden
    pi_69698847
    badger is correct. +1 voor de snelste reactie
      donderdag 4 juni 2009 @ 13:19:06 #145
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_69698893
    Kan Iggy de volgende vraag stellen aangezien ik voor mijn beurt was gegaan.
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      donderdag 4 juni 2009 @ 13:20:01 #146
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_69698922
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 13:17 schreef mayo0o het volgende:
    badger is correct. +1 voor de snelste reactie
    Ah een newbie had hem?
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_69698989
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 13:20 schreef mr_anonimous het volgende:

    [..]

    Ah een newbie had hem?
    Het was ook iggy die de vraag moest stellen, niet mayo...
    Life is too short not to have fun
      donderdag 4 juni 2009 @ 13:23:43 #148
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_69699063
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 13:21 schreef vaagsel het volgende:

    [..]

    Het was ook iggy die de vraag moest stellen, niet mayo...
    Het is een beetje verwarrend gelopen idd. Ik had mijn vraag niet moeten terugtrekken. Mayo was eigenlijk aan de beurt. Nu is het Iggy's beurt.
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_69699239
      donderdag 4 juni 2009 @ 13:33:04 #150
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_69699339
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 13:29 schreef mayo0o het volgende:

    Niet jou schuld hoor. Wil je wel even een nieuw stand posten ivm de boekhouding?
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_69699591
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 13:10 schreef mr_anonimous het volgende:

    [..]

    Badger.
    Stand in deel 1587:
    1 Yurithemaster
    2 ScottTracy
    1 Ofyles2
    1 Siniti
    1 Mark
    1 Berkery
    2 iggy_in_the_house
    1 pulletje
    2 steekbal
    3 Mr_Anonimous
    1 RoofingBurner
    1 Lehme
    1 Mayo0o
      donderdag 4 juni 2009 @ 13:40:18 #152
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_69699621
    Moet ik dan toch maar een vraag stellen om het spel weer aan de praat te krijgen?
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_69699647
    ja

    [ Bericht 99% gewijzigd door Lehme op 04-06-2009 13:41:08 ]
    Lehme met Kruiden
      donderdag 4 juni 2009 @ 13:43:45 #154
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_69699763
    De Superheld Rorschach uit Watchmen is vernoemd naar een Zwitserse psychiater. Wat heeft deze bedacht?
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      donderdag 4 juni 2009 @ 13:44:10 #155
    73232 De_Hertog
    Aut bibat, aut abeat
    pi_69699780
    De vlekkentest / Rorschachtest
    Mary had a little lamb
    Then Mary had dessert
      donderdag 4 juni 2009 @ 13:45:55 #156
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_69699856
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 13:44 schreef De_Hertog het volgende:
    De vlekkentest / Rorschachtest


    De_Hertog +1

    Stand in deel 1587:
    1 Yurithemaster
    2 ScottTracy
    1 Ofyles2
    1 Siniti
    1 Mark
    1 Berkery
    2 iggy_in_the_house
    1 pulletje
    2 steekbal
    3 Mr_Anonimous
    1 RoofingBurner
    1 Lehme
    1 Mayo0o
    1 De_Hertog
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      donderdag 4 juni 2009 @ 13:46:38 #157
    73232 De_Hertog
    Aut bibat, aut abeat
    pi_69699887
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 13:45 schreef mr_anonimous het volgende:

    [..]

    [ afbeelding ]

    De_Hertog +1
    Lijkt net een dalmatiër. Wat ben ik nu?
    Mary had a little lamb
    Then Mary had dessert
    pi_69699897
    Ja, jij bent nu.
    Lehme met Kruiden
      donderdag 4 juni 2009 @ 13:49:20 #159
    73232 De_Hertog
    Aut bibat, aut abeat
    pi_69699984
    Wie heeft de balpen uitgevonden?
    Mary had a little lamb
    Then Mary had dessert
      donderdag 4 juni 2009 @ 13:49:53 #160
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_69699995
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 13:49 schreef De_Hertog het volgende:
    Wie heeft de balpen uitgevonden?
    Lam Bic
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_69700019
    László Biró ofzo iets.
    Lehme met Kruiden
    pi_69700056
    László Biró.
    pi_69700061
    iig die ene hongaar.
    Lehme met Kruiden
      donderdag 4 juni 2009 @ 13:51:32 #164
    73232 De_Hertog
    Aut bibat, aut abeat
    pi_69700063
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 13:50 schreef Lehme het volgende:
    László Biró ofzo iets.
    Niet zo iets, precies dat

    Lehme +1

    Stand in deel 1587:
    1 Yurithemaster
    2 ScottTracy
    1 Ofyles2
    1 Siniti
    1 Mark
    1 Berkery
    2 iggy_in_the_house
    1 pulletje
    2 steekbal
    3 Mr_Anonimous
    1 RoofingBurner
    2 Lehme
    1 Mayo0o
    1 De_Hertog
    Mary had a little lamb
    Then Mary had dessert
      donderdag 4 juni 2009 @ 13:53:27 #165
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_69700150
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 13:51 schreef Lehme het volgende:
    iig die ene hongaar.
    That narrows it down...
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_69700163
    Wat is de hoofdstad van Burkina Faso?
    Lehme met Kruiden
      donderdag 4 juni 2009 @ 13:54:09 #167
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_69700183
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 13:53 schreef Lehme het volgende:
    Wat is de hoofdstad van Burkina Faso?
    Bujumbura?
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_69700244
    Ouagadougou
    pi_69700348
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 13:56 schreef LaStrange het volgende:
    Ouagadougou
    Juist! + 1
    en de hoofdstad wat jij noemde, Mr_Anoumious is van Burundi
    Lehme met Kruiden
    pi_69700373
    Stand in deel 1587:
    1 Yurithemaster
    2 ScottTracy
    1 Ofyles2
    1 Siniti
    1 Mark
    1 Berkery
    2 iggy_in_the_house
    1 pulletje
    2 steekbal
    3 Mr_Anonimous
    1 RoofingBurner
    2 Lehme
    1 Mayo0o
    1 De_Hertog
    1 LaStrange

    + 1 voor LaStrange
    Lehme met Kruiden
    pi_69700681
    LaStrange? Jij moet nu een vraag stellen.
    Lehme met Kruiden
      donderdag 4 juni 2009 @ 14:10:31 #172
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_69700717
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 14:09 schreef Lehme het volgende:
    LaStrange? Jij moet nu een vraag stellen.
    Het is handiger om het goede antwoord te quoten, daaronder Username +1 en dan het puntentotaal.
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_69700755
    In welk land lag de Republiek Biafra tussen 1967 en 1970?
      donderdag 4 juni 2009 @ 14:11:57 #174
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_69700761
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 14:11 schreef LaStrange het volgende:
    In welk land lag de Republiek Biafra tussen 1967 en 1970?
    Nigeria?
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_69700787
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 14:10 schreef mr_anonimous het volgende:

    [..]

    Het is handiger om het goede antwoord te quoten, daaronder Username +1 en dan het puntentotaal.
    ok
    Lehme met Kruiden
    pi_69700828
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 14:11 schreef mr_anonimous het volgende:

    [..]

    Nigeria?

    met als president de heer luitenant-kolonel Chukwuemeka Odumegwu Ojukwu

    Stand in deel 1587:
    4 Mr_Anonimous
    2 iggy_in_the_house
    2 ScottTracy
    2 steekbal
    2 Lehme
    1 Yurithemaster
    1 Ofyles2
    1 Siniti
    1 Mark
    1 Berkery
    1 pulletje
    1 RoofingBurner
    1 Mayo0o
    1 De_Hertog
    1 LaStrange
    pi_69700834
    Brunei.
    Lehme met Kruiden
      donderdag 4 juni 2009 @ 14:15:52 #178
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_69700905
    Wat is een Lombrosohoofd en wat zijn de kenmerken?
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_69700924
    Boeventronie met een monobrauw en een plat achterhoofd
    pi_69700995
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 14:15 schreef mr_anonimous het volgende:
    Wat is een Lombrosohoofd en wat zijn de kenmerken?
    dit had Charles Lombroso bedacht voor bij criminelen, kenmerken van een Lombroso hoofd zijn fysieke kenmerken o.a zoals brede kaken, grote ogen, afwijkende oren ( flaporen beetje ), grote wenkbrauwen, lange armen, lange benen, harde ogen enz.
    Lehme met Kruiden
      donderdag 4 juni 2009 @ 14:20:25 #181
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_69701070
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 14:16 schreef LaStrange het volgende:
    Boeventronie met een monobrauw en een plat achterhoofd
    Haviksneus, diepliggende ogen etc.


    Die rechtse uiteraard
    Lastrange +1

    Stand in deel 1587:
    4 Mr_Anonimous
    2 iggy_in_the_house
    2 ScottTracy
    2 steekbal
    2 Lehme
    2 Lastrange
    1 Yurithemaster
    1 Ofyles2
    1 Siniti
    1 Mark
    1 Berkery
    1 pulletje
    1 RoofingBurner
    1 Mayo0o
    1 De_Hertog
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_69701138
    Rudolf Hess
    Bert & Ernie
      donderdag 4 juni 2009 @ 14:22:54 #183
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_69701168
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 14:22 schreef LaStrange het volgende:
    Rudolf Hess
    Bert & Ernie
    Maar Bert en Hess hebben wel beide een Lombrosohoofd.
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_69701173
    Vervolg op mijn vorige vraag:
    Welke sporter had als bijnaam 'De koning van Biafra?'
    pi_69701189
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 14:23 schreef LaStrange het volgende:
    Vervolg op mijn vorige vraag:
    Welke sporter had als bijnaam 'De koning van Biafra?'
    Maarten Ducrot
    Lehme met Kruiden
    pi_69701232
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 14:23 schreef Lehme het volgende:

    [..]

    Maarten Ducrot


    Stand in deel 1587:

    4 Mr_Anonimous
    3 Lehme
    2 iggy_in_the_house
    2 ScottTracy
    2 steekbal
    2 Lastrange
    1 Yurithemaster
    1 Ofyles2
    1 Siniti
    1 Mark
    1 Berkery
    1 pulletje
    1 RoofingBurner
    1 Mayo0o
    1 De_Hertog
    pi_69701318
    Wie scoorde op het EK van 2008 tijdens de wedstrijd Turkije-tjeschie 2 goals in 2 minuten ( 87 minuut en 89 minuut), waardoor het team met 3-2 won?
    Lehme met Kruiden
    pi_69701340
    hakan sukur
      donderdag 4 juni 2009 @ 14:28:52 #189
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_69701363
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 14:28 schreef LaStrange het volgende:
    hakan sukur
    De stier was toen al op stal geloof ik.
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      donderdag 4 juni 2009 @ 14:29:06 #190
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_69701370
    arda?
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_69701422
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 14:28 schreef mr_anonimous het volgende:

    [..]

    De stier was toen al op stal geloof ik.
    dat vreesde ik al, maar het is de enige Turkse spits die ik ken
      donderdag 4 juni 2009 @ 14:31:28 #192
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_69701462
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 14:30 schreef LaStrange het volgende:

    [..]

    dat vreesde ik al, maar het is de enige Turkse spits die ik ken
    Ben ook niet zo thuis in Turkse voetballers.
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      donderdag 4 juni 2009 @ 14:35:55 #193
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_69701642
    Erdem?
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      donderdag 4 juni 2009 @ 14:40:33 #194
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_69701851
    Ziet Lehme de wedstrijd nogmaals te kijken voor het antwoord?
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_69701883
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 14:40 schreef mr_anonimous het volgende:
    Ziet Lehme de wedstrijd nogmaals te kijken voor het antwoord?
    ahhahah

    nee al jullie antwoorden zijn tot nu toe fout
    Lehme met Kruiden
      donderdag 4 juni 2009 @ 14:42:03 #196
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_69701908
    Mooi dan kan ik nu rustig naar huis toe.
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_69701949
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 14:42 schreef mr_anonimous het volgende:
    Mooi dan kan ik nu rustig naar huis toe.
    Lehme met Kruiden
      donderdag 4 juni 2009 @ 14:43:29 #198
    7010 Dagobert
    I'm the Benjamin
    pi_69701974
    Hintje?
    Civielers uit Twente, wij zijn geniaal
    pi_69702055
    Emre?
    pi_69702083
    Om het makkelijker te maken voor jullie

    De speler speelt nu bij VIllareal.
    Lehme met Kruiden
      donderdag 4 juni 2009 @ 14:47:26 #201
    43844 Yankee
    Is tegenwoordig Drent
    pi_69702119
    Nihat
    .
    pi_69702248
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 14:47 schreef Yankee het volgende:
    Nihat
    Goedzo! Yankee, + 1 voor jou.

    Stand in deel 1587:
    4 Mr_Anonimous
    3 Lehme
    2 iggy_in_the_house
    2 ScottTracy
    2 steekbal
    2 Lastrange
    1 Yurithemaster
    1 Ofyles2
    1 Siniti
    1 Mark
    1 Berkery
    1 pulletje
    1 RoofingBurner
    1 Mayo0o
    1 De_Hertog
    1 Yankee

    Nu ben jij aan de beurt om een vraag te stellen, Yankee.
    Lehme met Kruiden
      donderdag 4 juni 2009 @ 14:54:44 #203
    43844 Yankee
    Is tegenwoordig Drent
    pi_69702421
    Tussen welke twee landen is de Straat van Yucatan te vinden? Antwoorden in 1 post aub
    .
    pi_69702476
    Excuses dat ik geen vraag meer gesteld heb. Het werd beetje druk op werk
    pi_69702479
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 14:54 schreef Yankee het volgende:
    Tussen welke twee landen is de Straat van Yucatan te vinden? Antwoorden in 1 post aub
    Cuba en Mexico
    Lehme met Kruiden
      donderdag 4 juni 2009 @ 14:58:02 #206
    43844 Yankee
    Is tegenwoordig Drent
    pi_69702554
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 14:56 schreef Lehme het volgende:

    [..]

    Cuba en Mexico
    Dat is snel, Lehme +1

    Stand in deel 1587:

    4 Mr_Anonimous
    4 Lehme
    2 iggy_in_the_house
    2 ScottTracy
    2 steekbal
    2 Lastrange
    1 Yurithemaster
    1 Ofyles2
    1 Siniti
    1 Mark
    1 Berkery
    1 pulletje
    1 RoofingBurner
    1 Mayo0o
    1 De_Hertog
    1 Yankee
    .
    pi_69702606
    Om welke theorie werd Einstein bekend?
    Lehme met Kruiden
      donderdag 4 juni 2009 @ 15:00:02 #208
    171422 LadyBlack
    paint it black
    pi_69702635
    relativiteitstheorie?
    pi_69702710
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 15:00 schreef LadyBlack het volgende:
    relativiteitstheorie?
    Ja, + 1 voor jou.

    Stand in deel 1587:
    4 Mr_Anonimous
    4 Lehme
    2 iggy_in_the_house
    2 ScottTracy
    2 steekbal
    2 Lastrange
    1 Yurithemaster
    1 Ofyles2
    1 Siniti
    1 Mark
    1 Berkery
    1 pulletje
    1 RoofingBurner
    1 Mayo0o
    1 De_Hertog
    1 Yankee
    1 Ladyblack

    Nu mag jij een vraag gaan stellen, ladyblack.
    Lehme met Kruiden
    pi_69702711
    EMc^2=x^2 of zoiets toch?
      donderdag 4 juni 2009 @ 15:02:49 #211
    7010 Dagobert
    I'm the Benjamin
    pi_69702761
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 15:01 schreef Siniti het volgende:
    EMc^2=x^2 of zoiets toch?
    Bijna

    E=mc2
    Civielers uit Twente, wij zijn geniaal
      donderdag 4 juni 2009 @ 15:04:43 #212
    171422 LadyBlack
    paint it black
    pi_69702832
    Van welke artiest zijn onderstaande nummers?

    Eight easy steps
    Joining you
    Head over feet
      donderdag 4 juni 2009 @ 15:05:03 #213
    1124 Mark
    Awesome dad from hell
    pi_69702843
    Alanis Morrissette
    We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
    Elk jaar Towel Day!(2)](3)
    Dommage arachide-fromage
      donderdag 4 juni 2009 @ 15:06:03 #214
    171422 LadyBlack
    paint it black
    pi_69702883
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 15:05 schreef Mark het volgende:
    Alanis Morrissette
    Wauw, that was fast!!

    Mark + 1

    Stand in deel 1587:

    4 Mr_Anonimous
    4 Lehme
    2 iggy_in_the_house
    2 ScottTracy
    2 steekbal
    2 Lastrange
    1 Yurithemaster
    1 Ofyles2
    1 Siniti
    2 Mark
    1 Berkery
    1 pulletje
    1 RoofingBurner
    1 Mayo0o
    1 De_Hertog
    1 Yankee
    1 Ladyblack
    pi_69702900
    Alanis Morissette

    met 1 r.
    Lehme met Kruiden
    pi_69702917
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 15:06 schreef LadyBlack het volgende:

    [..]

    Wauw, that was fast!!

    Mark + 1

    Stand in deel 1587:

    4 Mr_Anonimous
    4 Lehme
    2 iggy_in_the_house
    2 ScottTracy
    2 steekbal
    2 Lastrange
    1 Yurithemaster
    1 Ofyles2
    1 Siniti
    2 Mark
    1 Berkery
    1 pulletje
    1 RoofingBurner
    1 Mayo0o
    1 De_Hertog
    1 Yankee
    1 Ladyblack
    HUH?

    haar naam is Alanis Morissette en niet Alanis Morrissette

    :S
    Lehme met Kruiden
      donderdag 4 juni 2009 @ 15:07:29 #217
    171422 LadyBlack
    paint it black
    pi_69702931
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 15:06 schreef Lehme het volgende:
    Alanis Morissette

    met 1 r.
    True, maar die naam wordt zo vaak fout gespeld, ik kijk niet op een r meer of minder
      donderdag 4 juni 2009 @ 15:08:19 #218
    1124 Mark
    Awesome dad from hell
    pi_69702973
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 15:06 schreef Lehme het volgende:
    Alanis Morissette

    met 1 r.
    Ik heb gekozen voor snelheid ipv 100% grammatica

    Hoe heten de drie nichtjes van Katrien uit de Donald Duck?
    Ik zoek dus de Nederlandse namen....
    We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
    Elk jaar Towel Day!(2)](3)
    Dommage arachide-fromage
      donderdag 4 juni 2009 @ 15:08:42 #219
    43844 Yankee
    Is tegenwoordig Drent
    pi_69702982
    Lizzy, juuultje en babetje
    .
    pi_69702985
    Isabel...


    Ik vind de neefjes makkelijker
    pi_69703023
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 15:07 schreef LadyBlack het volgende:

    [..]

    True, maar die naam wordt zo vaak fout gespeld, ik kijk niet op een r meer of minder
    Whaha?
    Oke doe maar, joh.
    Lehme met Kruiden
    pi_69703056
    lizzie, juultje en babetje
    Lehme met Kruiden
      donderdag 4 juni 2009 @ 15:10:49 #223
    1124 Mark
    Awesome dad from hell
    pi_69703057
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 15:08 schreef Yankee het volgende:
    Lizzy, juuultje en babetje
    En dan ga ik niet zeuren over een u teveel

    Yankee +1

    Stand in deel 1587:[/b]
    4 Mr_Anonimous
    4 Lehme
    2 iggy_in_the_house
    2 ScottTracy
    2 steekbal
    2 Lastrange
    2 Mark
    2 Yankee
    1 Yurithemaster
    1 Ofyles2
    1 Siniti
    1 Berkery
    1 pulletje
    1 RoofingBurner
    1 Mayo0o
    1 De_Hertog
    1 Ladyblack
    We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
    Elk jaar Towel Day!(2)](3)
    Dommage arachide-fromage
    pi_69703072
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 15:09 schreef Lehme het volgende:

    [..]

    Whaha?
    Oke doe maar, joh.
    Het heet niet de Algemene Grammarnazi Quiz
      donderdag 4 juni 2009 @ 15:12:12 #225
    73232 De_Hertog
    Aut bibat, aut abeat
    pi_69703110
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 15:07 schreef Lehme het volgende:

    [..]

    HUH?

    haar naam is Alanis Morissette en niet Alanis Morrissette
    Spelfouten worden hier vaak goedgekeurd. Je wilt snel reageren en dan let je soms niet op spelling, bovendien is het flauw als iemand anders dan het punt pakt door alleen de spelfout te verbeteren

    Je moet meestal niet te streng rekenen bij de antwoorden, komt alleen maar discussie van.
    Mary had a little lamb
    Then Mary had dessert
    pi_69703145
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 15:12 schreef De_Hertog het volgende:

    [..]

    Spelfouten worden hier vaak goedgekeurd. Je wilt snel reageren en dan let je soms niet op spelling, bovendien is het flauw als iemand anders dan het punt pakt door alleen de spelfout te verbeteren

    Je moet meestal niet te streng rekenen bij de antwoorden, komt alleen maar discussie van.
    Oke
    Lehme met Kruiden
      donderdag 4 juni 2009 @ 15:13:13 #227
    43844 Yankee
    Is tegenwoordig Drent
    pi_69703157
    We blijven nog even bij de Donald Duck. Wat is de tweede naam van Donald Duck?
    .
      donderdag 4 juni 2009 @ 15:13:31 #228
    1124 Mark
    Awesome dad from hell
    pi_69703175
    We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
    Elk jaar Towel Day!(2)](3)
    Dommage arachide-fromage
    pi_69703200
    Fauntleroy
    pi_69703203
    Diederik?
    pi_69703221
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 15:13 schreef Yankee het volgende:
    We blijven nog even bij de Donald Duck. Wat is de tweede naam van Donald Duck?
    Fauntleroy
    Lehme met Kruiden
      donderdag 4 juni 2009 @ 15:14:33 #232
    73232 De_Hertog
    Aut bibat, aut abeat
    pi_69703227
    Fauntleroy

    Nederlandse weet ik niet
    Mary had a little lamb
    Then Mary had dessert
    pi_69703239
    Oh kut dat was die neef ofzo
      donderdag 4 juni 2009 @ 15:15:07 #234
    43844 Yankee
    Is tegenwoordig Drent
    pi_69703251
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 15:13 schreef mayo0o het volgende:
    Fauntleroy
    Correct! mayo0o +1

    Stand in deel 1587:

    4 Mr_Anonimous
    4 Lehme
    2 iggy_in_the_house
    2 ScottTracy
    2 steekbal
    2 Lastrange
    2 Mark
    2 Yankee
    1 Yurithemaster
    1 Ofyles2
    1 Siniti
    1 Berkery
    1 pulletje
    1 RoofingBurner
    2 Mayo0o
    1 De_Hertog
    1 Ladyblack
    .
    pi_69703350
    Wie heeft de langste nagels van de wereld? en aan welke vinger zit de langste (+ hoe lang)?
    pi_69703382
    Haar nagels waren wel net afgebroken geloof ik, maar de naam...
    pi_69703383
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 15:17 schreef mayo0o het volgende:
    Wie heeft de langste nagels van de wereld? en aan welke vinger zit de langste (+ hoe lang)?
    Lee redomnd, ze heeft sinds 1979 niet meer geknipt, haar linkerduim is het langst en die is 80 cm
    Lehme met Kruiden
    pi_69703395
    Florence Griffith
      donderdag 4 juni 2009 @ 15:18:47 #239
    1124 Mark
    Awesome dad from hell
    pi_69703406
    Dat was een Indier volgens mij, was pas op TV. Je stelt eigenlijk 3 vragen
    We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
    Elk jaar Towel Day!(2)](3)
    Dommage arachide-fromage
    pi_69703431
    Aan de pink natuurlijk, da's in heel India zo, daar poeren ze mee in hun reet.
    Single ply roofing, pay less, worthless.
    pi_69703448
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 15:18 schreef Lehme het volgende:

    [..]

    Lee redomnd, ze heeft sinds 1979 niet meer geknipt, haar linkerduim is het langst en die is 80 cm
    Serieus waarom weet je dit uit je hoofd?
    Life is too short not to have fun
    pi_69703472
    Lehme, je weet dat je niet mag googlen..?
      donderdag 4 juni 2009 @ 15:20:37 #243
    43844 Yankee
    Is tegenwoordig Drent
    pi_69703484
    ben ik nu gek of doet fc google ook leuk mee?!
    .
    pi_69703498
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 15:19 schreef RoofingBurner het volgende:
    Aan de pink natuurlijk, da's in heel India zo, daar poeren ze mee in hun reet.
    pi_69703508
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 15:20 schreef Siniti het volgende:
    Lehme, je weet dat je niet mag googlen..?
    doe ik ook niet? ik wist dit nog
    Lehme met Kruiden
      donderdag 4 juni 2009 @ 15:23:12 #246
    171697 pulletje
    Ondertitel
    pi_69703582
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 15:20 schreef Siniti het volgende:
    Lehme, je weet dat je niet mag googlen..?
    Signature
    pi_69703588
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 15:21 schreef Lehme het volgende:

    [..]

    doe ik ook niet? ik wist dit nog
    Volgens mij heb je vanaf het moment dat je meedoet elke vraag exact goed gehad. Dit maakt je dus redelijk verdacht dat je wel opzoekt.
    pi_69703601
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 15:18 schreef Lehme het volgende:

    [..]

    Lee redomnd, ze heeft sinds 1979 niet meer geknipt, haar linkerduim is het langst en die is 80 cm
    Jullie hebben allemaal gelijk; ze zijn onlangs afgebroken en ik stel teveel vragen..

    Maar ik keur die van Lehme goed omdat ik zelf op de zelfde website aan het kijken was!

    Op een andere website staat overigens: 'De langste nagel, die van haar rechterduim, was 89 centimeter lang.'


    Lehme +1
    pi_69703615
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 15:23 schreef Siniti het volgende:

    [..]

    Volgens mij heb je vanaf het moment dat je meedoet elke vraag exact goed gehad. Dit maakt je dus redelijk verdacht dat je wel opzoekt.
    uh, ja dan zou ik intotaal nu wel vast meer dan 4 punten hebben in dit deel.
    Lehme met Kruiden
      donderdag 4 juni 2009 @ 15:24:38 #250
    1124 Mark
    Awesome dad from hell
    pi_69703644
    Die indier had er een die langer was, je vraag was in meerdere opzichten uit te leggen
    We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
    Elk jaar Towel Day!(2)](3)
    Dommage arachide-fromage
    pi_69703656
    Ik was overigens ook niet op de hoogte van de google-regel

    wat een slimme mensen hier haha
    pi_69703693
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 15:24 schreef mayo0o het volgende:
    Ik was overigens ook niet op de hoogte van de google-regel

    wat een slimme mensen hier haha
    Moet je niet ff de stand opnoemen?
    Lehme met Kruiden
      donderdag 4 juni 2009 @ 15:25:59 #253
    73232 De_Hertog
    Aut bibat, aut abeat
    pi_69703698
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 15:24 schreef mayo0o het volgende:
    Ik was overigens ook niet op de hoogte van de google-regel
    Anders is het geen kenniskwis meer he
    Mary had a little lamb
    Then Mary had dessert
      Eindredactie Frontpage / Forummod donderdag 4 juni 2009 @ 15:26:05 #254
    168091 crew  Cobra4
    mr. Dkut
    pi_69703708
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 15:24 schreef mayo0o het volgende:
    Ik was overigens ook niet op de hoogte van de google-regel

    wat een slimme mensen hier haha
    De OP niet gelezen?
    "Any officer who goes into action without his sword is improperly dressed." - "Mad Jack" Churchill DSO MC
    pi_69703709
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 15:23 schreef Lehme het volgende:

    [..]

    uh, ja dan zou ik intotaal nu wel vast meer dan 4 punten hebben in dit deel.
    Nee. Vaak antwoordde andere mensen gewoon sneller. Plus het feit dat je niet elke 5 minuten een vraag + antwoord hebt.
      donderdag 4 juni 2009 @ 15:27:22 #256
    73232 De_Hertog
    Aut bibat, aut abeat
    pi_69703751
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 15:23 schreef Lehme het volgende:

    [..]

    uh, ja dan zou ik intotaal nu wel vast meer dan 4 punten hebben in dit deel.
    Je bent ook een paar keer te laat geweest. Ik moet ook zeggen dat ik het vrij verdacht vind dat je iets als dit weet en ook even terug bij Laszlo Biro niet alleen de voornaam weet maar ook precies weet waar de accenten staan. Dat lijkt toch aardig op copypaste werk, normaal gezien zou je echt niet de tijd nemen om ó en á te typen.
    Mary had a little lamb
    Then Mary had dessert
    pi_69703758
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 15:26 schreef Siniti het volgende:

    [..]

    Nee. Vaak antwoordde andere mensen gewoon sneller. Plus het feit dat je niet elke 5 minuten een vraag + antwoord hebt.
    Gast, ik google niet hoor, dus je zwartmaking kan je wel stoppen
    Lehme met Kruiden
      donderdag 4 juni 2009 @ 15:28:16 #258
    171697 pulletje
    Ondertitel
    pi_69703786
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 15:23 schreef Siniti het volgende:

    [..]

    Volgens mij heb je vanaf het moment dat je meedoet elke vraag exact goed gehad. Dit maakt je dus redelijk verdacht dat je wel opzoekt.
    jip, klopt..
    Signature
    pi_69703799
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 15:27 schreef De_Hertog het volgende:

    [..]

    Je bent ook een paar keer te laat geweest. Ik moet ook zeggen dat ik het vrij verdacht vind dat je iets als dit weet en ook even terug bij Laszlo Biro niet alleen de voornaam weet maar ook precies weet waar de accenten staan. Dat lijkt toch aardig op copypaste werk, normaal gezien zou je echt niet de tijd nemen om ó en á te typen.
    ja maar aangzien hij maar 3 klinkers heeft, had ik op allemaal een streepje op de letter gezet, dus ik weet niet hoor.
    Lehme met Kruiden
    pi_69703839
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 15:27 schreef Lehme het volgende:

    [..]

    Gast, ik google niet hoor, dus je zwartmaking kan je wel stoppen
    Je snapt toch wel dat het verdacht overkomt als iemand op drie zeer uiteenlopende vragen (een Hongaar, psycholoog en naam + lengte van de persoon met langste nagels) tot op het laatste accent en cm. het goede antwoord geeft?

    Het kan zijn dat je dit gewoon weet, maar leg dan iig uit hoe het komt dat je dit soort kennis tot je hebt genomen en dit hebt onthouden.
    Life is too short not to have fun
    pi_69703866
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 15:27 schreef Lehme het volgende:

    [..]

    Gast, ik google niet hoor, dus je zwartmaking kan je wel stoppen
    Toevallig dat hier precies hetzelfde staat
    http://www.beautynieuws.n(...)nagels-van-de-wereld

    Maar ik gun je de punt:

    Stand in deel 1587:
    4 Mr_Anonimous
    5 Lehme
    2 iggy_in_the_house
    2 ScottTracy
    2 steekbal
    2 Lastrange
    2 Mark
    2 Yankee
    1 Yurithemaster
    1 Ofyles2
    1 Siniti
    1 Berkery
    1 pulletje
    1 RoofingBurner
    2 Mayo0o
    1 De_Hertog
    1 Ladyblack
      donderdag 4 juni 2009 @ 15:30:51 #262
    43844 Yankee
    Is tegenwoordig Drent
    pi_69703909
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 15:30 schreef mayo0o het volgende:

    [..]

    Toevallig dat hier precies hetzelfde staat
    http://www.beautynieuws.n(...)nagels-van-de-wereld
    hehe, wat een loser
    .
      donderdag 4 juni 2009 @ 15:31:24 #263
    73232 De_Hertog
    Aut bibat, aut abeat
    pi_69703929
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 15:28 schreef Lehme het volgende:

    [..]

    ja maar aangzien hij maar 3 klinkers heeft, had ik op allemaal een streepje op de letter gezet, dus ik weet niet hoor.
    4 klinkers. En nu ik terug kijk: toch apart dat je precies DIE klinker vergeten bent die ook de persoon die net had toegegeven te googlen vergeten is. En die je krijgt als je googlet: http://www.refdag.nl/oud/series/uitgedacht/010109weet02.html
    Mary had a little lamb
    Then Mary had dessert
    pi_69703947
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 15:29 schreef vaagsel het volgende:

    [..]

    Je snapt toch wel dat het verdacht overkomt als iemand op drie zeer uiteenlopende vragen (een Hongaar, psycholoog en naam + lengte van de persoon met langste nagels) tot op het laatste accent en cm. het goede antwoord geeft?

    Het kan zijn dat je dit gewoon weet, maar leg dan iig uit hoe het komt dat je dit soort kennis tot je hebt genomen en dit hebt onthouden.
    Oh, dus je wilt zeggen dat ik expres fouten moet maken in me grammatica, zodath et minder verdacht lijkt? en als ik alles moet uitleggen waarvan ik de kennis heb, dan kan iemand me anders toch inhalen met zijn antwoord?
    Lehme met Kruiden
    pi_69703964
    Erg jammer hoor, dat je iedereen zo probeert te bedonderen.
      donderdag 4 juni 2009 @ 15:32:35 #266
    73232 De_Hertog
    Aut bibat, aut abeat
    pi_69703974
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 15:31 schreef Lehme het volgende:

    [..]

    Oh, dus je wilt zeggen dat ik expres fouten moet maken in me grammatica, zodath et minder verdacht lijkt? en als ik alles moet uitleggen waarvan ik de kennis heb, dan kan iemand me anders toch inhalen met zijn antwoord?
    Als je de moeite neemt om accenten te typen op een o en een a ook.
    Mary had a little lamb
    Then Mary had dessert
      donderdag 4 juni 2009 @ 15:32:59 #267
    171697 pulletje
    Ondertitel
    pi_69703990
    zonder hard bewijs mag je niemand beschuldigen, maar beetje overduidelijk is het wel..
    Signature
    pi_69704032
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 15:32 schreef pulletje het volgende:
    zonder hard bewijs mag je niemand beschuldigen, maar beetje overduidelijk is het wel..
    Hard bewijs dat iemand vals speelt is onmogelijk. Hij googlet gewoon en als hij een zin ziet verandert hij een beetje zodat het niet copy-paste lijkt.
      donderdag 4 juni 2009 @ 15:35:14 #269
    73232 De_Hertog
    Aut bibat, aut abeat
    pi_69704083
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 15:32 schreef pulletje het volgende:
    zonder hard bewijs mag je niemand beschuldigen, maar beetje overduidelijk is het wel..
    Hoe krijg je 'hard bewijs'?

    Hij heeft de naam van die Hongaar met accenten en al getypt maar is er eentje vergeten:
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 13:50 schreef Lehme het volgende:
    László Biró ofzo iets.
    Hetzelfde accent wordt vergeten door mayao0o:
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 13:51 schreef mayo0o het volgende:
    László Biró.
    en die heeft net toegegeven google te gebruiken. Ik noem dat vrij hard bewijs.
    Mary had a little lamb
    Then Mary had dessert
    pi_69704116
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 15:34 schreef Siniti het volgende:

    [..]

    Hard bewijs dat iemand vals speelt is onmogelijk. Hij googlet gewoon en als hij een zin ziet verandert hij een beetje zodat het niet copy-paste lijkt.
    haahahahaha. Zo grappig jij he, volgens mij heb ik maar 1 zin ofzo getypt bij deze quiz als antwoord.
    Lehme met Kruiden
      donderdag 4 juni 2009 @ 15:36:20 #271
    171697 pulletje
    Ondertitel
    pi_69704135
    naja, iemand een vraag stellen?
    Signature
    pi_69704172
    moet ik nog een vraag stellen? of wat..
    Lehme met Kruiden
      donderdag 4 juni 2009 @ 15:39:08 #273
    73232 De_Hertog
    Aut bibat, aut abeat
    pi_69704216
    Oh, en als je zoekt op balpen is de gebruikte schrijfwijze de eerste die je tegenkomt zonder op een site te klikken: http://www.google.nl/search?hl=nl&q=balpen&btnG=Zoeken&meta= Dat maakt het kopiëren natuurlijk nog een stukje makkelijker.
    Mary had a little lamb
    Then Mary had dessert
    pi_69704221
    bring it on
      Eindredactie Frontpage / Forummod donderdag 4 juni 2009 @ 15:39:57 #275
    168091 crew  Cobra4
    mr. Dkut
    pi_69704239
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 15:29 schreef vaagsel het volgende:

    Het kan zijn dat je dit gewoon weet, maar leg dan iig uit hoe het komt dat je dit soort kennis tot je hebt genomen en dit hebt onthouden.
    "Any officer who goes into action without his sword is improperly dressed." - "Mad Jack" Churchill DSO MC
    pi_69704283
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 15:36 schreef Lehme het volgende:

    [..]

    haahahahaha. Zo grappig jij he, volgens mij heb ik maar 1 zin ofzo getypt bij deze quiz als antwoord.
    En dat is jouw bewijs dat je niet googlet?
    pi_69704311
    ziekmakende opzoekerts. Ik ga een permban voor je aanvragen gast, als je dat maar weet.
    Single ply roofing, pay less, worthless.
      Eindredactie Frontpage / Forummod donderdag 4 juni 2009 @ 15:41:41 #278
    168091 crew  Cobra4
    mr. Dkut
    pi_69704315
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 15:37 schreef Lehme het volgende:
    moet ik nog een vraag stellen? of wat..
    Als men de OP volgt niet.
    "Any officer who goes into action without his sword is improperly dressed." - "Mad Jack" Churchill DSO MC
      donderdag 4 juni 2009 @ 15:42:36 #279
    43844 Yankee
    Is tegenwoordig Drent
    pi_69704352
    Ik stel wel een vraag;

    Wie schreef dit jaar het boekenweekgeschenk?
    .
      donderdag 4 juni 2009 @ 15:43:06 #280
    1124 Mark
    Awesome dad from hell
    pi_69704369
    Tim Krabbe
    We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
    Elk jaar Towel Day!(2)](3)
    Dommage arachide-fromage
    pi_69704379
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 15:40 schreef Siniti het volgende:

    [..]

    En dat is jouw bewijs dat je niet googlet?
    Neejohhh, Ik weet niet wat je daaraan als bewijs ziet, maar ik meld het gewoon even.
    Lehme met Kruiden
      donderdag 4 juni 2009 @ 15:44:45 #282
    43844 Yankee
    Is tegenwoordig Drent
    pi_69704435
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 15:43 schreef Mark het volgende:
    Tim Krabbe
    Maar natuurlijk! Mark +1

    Stand in deel 1587:

    4 Mr_Anonimous
    0 (5) Lehme, dit kan wel op nul lijkt me?!
    2 iggy_in_the_house
    2 ScottTracy
    2 steekbal
    2 Lastrange
    3 Mark
    2 Yankee
    1 Yurithemaster
    1 Ofyles2
    1 Siniti
    1 Berkery
    1 pulletje
    1 RoofingBurner
    2 Mayo0o
    1 De_Hertog
    1 Ladyblack
    .
      donderdag 4 juni 2009 @ 15:46:10 #283
    1124 Mark
    Awesome dad from hell
    pi_69704493
    Vond zijn gewone boeken beter

    Wie zijn dit?
    We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
    Elk jaar Towel Day!(2)](3)
    Dommage arachide-fromage
    pi_69704509
    Mohamed Ali en Joe Frazier?
    Single ply roofing, pay less, worthless.
    pi_69704511
    lama
    pi_69704534
    Muhammed Ali en die Franse Tenniser, Monfils?
      donderdag 4 juni 2009 @ 15:47:26 #287
    1124 Mark
    Awesome dad from hell
    pi_69704538
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 15:46 schreef RoofingBurner het volgende:
    Mohamed Ali en Joe Frazier?
    Je bent op de helft
    We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
    Elk jaar Towel Day!(2)](3)
    Dommage arachide-fromage
      donderdag 4 juni 2009 @ 15:47:40 #288
    1124 Mark
    Awesome dad from hell
    pi_69704552
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 15:47 schreef Siniti het volgende:
    Muhammed Ali en die Franse Tenniser, Monfils?
    We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
    Elk jaar Towel Day!(2)](3)
    Dommage arachide-fromage
    pi_69704572
    Het is wel een tenniser toch?
    pi_69704591
    dus ben ik nu gediskwalificeerd ?

    whahaha, gek omdat ik 1 accent was vergeten op toevallig 1 site dat ook zo was ben ik een opzoeker? en owja omdat op zon site de correcte info stond over lee redmond, wat ik dus ook gegeven heb ben ik dus ook een opzoeker?

    HAHAHAHA kijk dat is nou grappig
    Lehme met Kruiden
      donderdag 4 juni 2009 @ 15:48:37 #291
    1124 Mark
    Awesome dad from hell
    pi_69704597
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 15:48 schreef Siniti het volgende:
    Het is wel een tenniser toch?
    een Franse, vandaar de ten teken dat je echt heel dichtbij zit
    We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
    Elk jaar Towel Day!(2)](3)
    Dommage arachide-fromage
      donderdag 4 juni 2009 @ 15:49:11 #292
    168996 steekbal
    Dwars door het midden
    pi_69704619
    tsonga !
    Ik weet alles, en dat wat ik niet weet vermoed ik
    pi_69704646
    Naam vergeten van die gast
      donderdag 4 juni 2009 @ 15:49:51 #294
    73232 De_Hertog
    Aut bibat, aut abeat
    pi_69704653
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 15:48 schreef Lehme het volgende:
    whahaha, gek omdat ik 1 accent was vergeten op toevallig 1 site dat ook zo was ben ik een opzoeker? en owja omdat op zon site de correcte info stond over lee redmond, wat ik dus ook gegeven heb ben ik dus ook een opzoeker?
    Ik zie je geen andere verklaring geven.


    Oh, mayo0o had hierboven toegegeven op te zoeken dus die mag ook op 0
    Mary had a little lamb
    Then Mary had dessert
    pi_69704657
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 15:49 schreef steekbal het volgende:
    tsonga !
    Ja die!
      Eindredactie Frontpage / Forummod donderdag 4 juni 2009 @ 15:51:18 #296
    168091 crew  Cobra4
    mr. Dkut
    pi_69704706
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 15:49 schreef De_Hertog het volgende:

    [..]

    Ik zie je geen andere verklaring geven.

    Oh, mayo0o had hierboven toegegeven op te zoeken dus die mag ook op 0
    Eensch
    "Any officer who goes into action without his sword is improperly dressed." - "Mad Jack" Churchill DSO MC
    pi_69704741
    Worden die punten dan verdeeld over de rest?
      donderdag 4 juni 2009 @ 15:52:41 #298
    1124 Mark
    Awesome dad from hell
    pi_69704756
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 15:49 schreef steekbal het volgende:
    tsonga !
    Steekbal kopt hem in, sorry Siniti...

    Steekbal +1

    De gelijkenis tussen beide mannen wordt vaak opgerakeld tijdens tenniswedstrijden van Tsonga

    Stand in deel 1587:
    4 Mr_Anonimous
    2 iggy_in_the_house
    2 ScottTracy
    3 steekbal
    2 Lastrange
    3 Mark
    2 Yankee
    1 Yurithemaster
    1 Ofyles2
    1 Siniti
    1 Berkery
    1 pulletje
    1 RoofingBurner
    1 De_Hertog
    1 Ladyblack

    Ter discussie:
    5 Lehme
    2 Mayo0o
    We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
    Elk jaar Towel Day!(2)](3)
    Dommage arachide-fromage
      donderdag 4 juni 2009 @ 15:55:54 #299
    168996 steekbal
    Dwars door het midden
    pi_69704914
    Een is een circa 70-75 cm hoge eenvellige trommel, tonvormig en open aan de onderkant, die meestal met de handen wordt bespeeld. De oorsprong van het instrument is terug te vinden in de Makuta-trommel. Deze werd via slaven meegevoerd naar Cuba en werd uiteindelijk belangrijk in de Cubaanse muziek.

    Wat is een
    Ik weet alles, en dat wat ik niet weet vermoed ik
      donderdag 4 juni 2009 @ 15:56:33 #300
    1124 Mark
    Awesome dad from hell
    pi_69704946
    Djembe?
    We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
    Elk jaar Towel Day!(2)](3)
    Dommage arachide-fromage
    pi_69704981
    quote:
    Op donderdag 4 juni 2009 15:55 schreef steekbal het volgende:
    Een is een circa 70-75 cm hoge eenvellige trommel, tonvormig en open aan de onderkant, die meestal met de handen wordt bespeeld. De oorsprong van het instrument is terug te vinden in de Makuta-trommel. Deze werd via slaven meegevoerd naar Cuba en werd uiteindelijk belangrijk in de Cubaanse muziek.

    Wat is een

    Ik weet deze wel, maar als ik het correcte antwoord geef word ik weer uitgemaakt voor een opzoeker.
    Lehme met Kruiden
    abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
    Forum Opties
    Forumhop:
    Hop naar:
    (afkorting, bv 'KLB')