Verstandig.quote:
Ja, ik had het niet verwacht. Toen hij zo terugkwam tot twee sets gelijk en het momentum had zag ik Ouanna niet meer winnen. Maar goed, dat noemen ze tennis.quote:
quote:Op woensdag 27 mei 2009 21:26 schreef Angelof9 het volgende:
Kindjes,
Ja, en iedereen op de wereld lijkt me prettig dan Edward van Cuilenburg.quote:ik was even weg om tennis te kijken, heb me niet hoeven ergeren want ben geswitcht naar Engels commentaar op Eurosport. Zolang Murray niet speelt, zijn die Engelsen prima te verdragen
Heb je al antwoord op je e-mailquote:Op woensdag 27 mei 2009 21:27 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
![]()
[..]
Ja, en iedereen op de wereld lijkt me prettig dan Edward van Cuilenburg.
Nee.quote:
quote:Kutrepetitie, nu heb ik dus én de CL-finale én de partij van Safin gemist![]()
Karlovic heeft nog steeds de meeste aces![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.All I need is for my man to live up to his role
Onwetendheid is zaligmakend (Nalby)
quote:Op donderdag 28 mei 2009 09:49 schreef kleinzusje het volgende:
17:00 Roddick A. v Minar I.
Roddick's reactie:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En dat klopt.quote:have never done anything at this tourney to deserve a bigger court!
Ja, inderdaad. En als ik me niet vergis, zendt zowel de NOS, Eurosport als Sport1 alleen uit vanaf Chatrier, al geloof ik dat Eurosport nog weleens iets laat zien van Lenglen. Kunnen ze dat niet een beetje met elkaar afstemmen, dat ze het omwisselen ofzo? Iedereen heeft toch liever de keus uit verschillende partijen dan drie zenders met dezelfde partij?quote:Op donderdag 28 mei 2009 09:53 schreef Colplay het volgende:
Wel jammer dat we het dus met een partij tegelijk op Sport 1 moeten doen.
True !quote:Op donderdag 28 mei 2009 09:51 schreef TheGeneral het volgende:
[..]
Roddick's reactie:
[..]
En dat klopt.
quote:James Blake, after losing to Leonardo Mayer in the first round:
Q. Is that same court you played Gulbis on last year?
JAMES BLAKE: Yeah.
Q. And is that your least favorite court in all of tennis?
JAMES BLAKE: No. The court I broke my neck on was my least favorite court, I would say.
Wow, die vind ik echt scherp.quote:
Omdat Monfils wel op gravel kan spelenquote:Op donderdag 28 mei 2009 10:45 schreef Federer-fan het volgende:
Waarom zou Monfils op Chatrier spelen en niet Tsonga?
Geen regen te zien in de wijde omtrek.quote:Op donderdag 28 mei 2009 10:58 schreef de_boswachter het volgende:
En we gaan los zo.
Geen regen in het lucht ?
Bolelli-Chardy lijkt mij leuker, maar dat is dan ook een mannenpartijquote:Op donderdag 28 mei 2009 11:08 schreef TheArt het volgende:
Veel interessanter dan die partij tussen Bartoli en Garbin. Jankovic-Rybarikova op Eurosport en ik denk ook zo op Sporza
Oké, bedankt.quote:Op donderdag 28 mei 2009 10:55 schreef Vector_SLD het volgende:
[..]
Omdat Monfils wel op gravel kan spelen
Die is nog veel leuker inderdaad, vooral omdat Jeremy een held is, maar die wordt nergens uitgezondenquote:Op donderdag 28 mei 2009 11:12 schreef Vector_SLD het volgende:
[..]
Bolelli-Chardy lijkt mij leuker, maar dat is dan ook een mannenpartij
Ik heb de eurosport playaquote:Op donderdag 28 mei 2009 11:14 schreef TheArt het volgende:
[..]
Die is nog veel leuker inderdaad, vooral omdat Jeremy een held is, maar die wordt nergens uitgezonden
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.All I need is for my man to live up to his role
Onwetendheid is zaligmakend (Nalby)
quote:Op donderdag 28 mei 2009 11:20 schreef kleinzusje het volgende:
Hup Bartoli
Hup GarbinSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Hup Jeremy![]()
Hup Martic![]()
Ja, inderdaad.quote:Op donderdag 28 mei 2009 11:27 schreef Angelof9 het volgende:
Wat heeft the french open een vreselijke foto van Garbin op haar profile gezet zeg!
Die van Morita is nog 10 keer ergerquote:
OMG, ze kijkt totaal scheel!quote:
Tja, aangezien niemand dan beter zou weten was het normaal.quote:Op donderdag 28 mei 2009 11:47 schreef Angelof9 het volgende:
Het zou toch wat zijn als dat het mooiste is wat de wereld te bieden heeft...
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Cancellara; "Tweede worden is gemakkelijker dan eerste worden"
FOK!sport *O* ✩ ✩ ✩ Ajax O+
Thanx for sharingquote:Op donderdag 28 mei 2009 11:54 schreef Cavalier1 het volgende:
Ik denk dat Nadal het toernooi uiteindelijk toch wel wint.
Idd ja, Seppi heeft pas 13 bp's gehad en 1 benut en bijna elke game komt op deuce uit (vooral die van Gonzalez). Behalve de game naar 5-4 voor Gonzales dan, die ging zowaar op lovequote:Op donderdag 28 mei 2009 12:02 schreef TheArt het volgende:
Maximo Gonzalez en Seppi doen zo fucking lang over die games. Ze zijn al bijna een uur bezig en nog steeds maar halverwege de eerste set
Ik ook, snap ook niet waarom iedereen nog naar Parijs komt en niet lekker twee weekjes vakantie neemt.quote:Op donderdag 28 mei 2009 11:54 schreef Cavalier1 het volgende:
Ik denk dat Nadal het toernooi uiteindelijk toch wel wint.
quote:
quote:Op donderdag 28 mei 2009 12:26 schreef TheArt het volgende:
Jajaja, Jeremy pakt de tweede set met 6-3
@Chrisvoor je voorspelling
Gaan we naar nog een vrouwenmatch.quote:Op donderdag 28 mei 2009 12:40 schreef pfaf het volgende:
Goedzo, Garbin was ook veel sterker.
Bdnkt voor het delenquote:Op donderdag 28 mei 2009 12:30 schreef de_boswachter het volgende:
Die oorbel. Wat een fagget.
Gelukkig was ik zo eigenwijs om op Chardy te gaan
quote:
Die forehand.quote:Op donderdag 28 mei 2009 12:43 schreef XL het volgende:
Wie vertelde er laatst ook alweer dat Bartoli was afgevallen en dat ze er nu beter uitzag?![]()
Wat een varken, ongekend dat het top 20 kan staan. Damestennis
Heb je Serena wel eens goed bekeken? Dat is helemaal een olifant. Onbegrijpelijk dat die zich vooruit weet te stuwen.quote:Op donderdag 28 mei 2009 12:43 schreef XL het volgende:
Wie vertelde er laatst ook alweer dat Bartoli was afgevallen en dat ze er nu beter uitzag?![]()
Wat een varken, ongekend dat het top 20 kan staan. Damestennis
Dat loopvermogenquote:
Ik.quote:Op donderdag 28 mei 2009 12:43 schreef XL het volgende:
Wie vertelde er laatst ook alweer dat Bartoli was afgevallen en dat ze er nu beter uitzag?![]()
quote:Wat een varken, ongekend dat het top 20 kan staan. Damestennis
13 BP had iequote:Op donderdag 28 mei 2009 12:45 schreef franklop het volgende:
Seppi verliest eerste set 6-7 (8)..
quote:
Dat is één blok spier joh.quote:Op donderdag 28 mei 2009 12:46 schreef Angelof9 het volgende:
[..]
Heb je Serena wel eens goed bekeken? Dat is helemaal een olifant. Onbegrijpelijk dat die zich vooruit weet te stuwen.
Dan ben ik blij dat mijn spieren niet zo drillen.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |