Nee hoogstaand nieuws is het niet, maar ik vind het toch altijd wel leuk om te lezen.quote:Op maandag 25 mei 2009 09:47 schreef Ceased2Be het volgende:
en www.boschveld.nl voor heerlijk objectief nieuws
*KUCH*
Hehe.quote:Op maandag 25 mei 2009 09:47 schreef Ceased2Be het volgende:
en www.boschveld.nl voor heerlijk objectief nieuws
*KUCH*
Nou dat schiet lekker op!quote:Op de dag van het buurtfeest voor Boschveld op 7 juni gaat de eerste paal voor het project Copernicuslaan/Van Leeuwenhoekstraat de grond in. Dat is gemeld in het Boschveldoverleg van maandag. De feestelijkheden zijn van 12.oo tot 14.oo uur op de nu nog lege vlakte. Het gaat om een symbolische eerste paal. Onduidelijk is of de echte bouwwerkzaamheden van ‘Signatuur’ (dat is de verkoopnaam van het bouwproject) ook aansluitend zullen starten.
Wtfquote:Op dinsdag 26 mei 2009 17:35 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
Van boschveld.nl
[..]
Nou dat schiet lekker op!
Ja het slaat nergens op, maar ergens vind ik het ook niet zo erg. Hoe langer het duurt hoe langer ik in deze flat kan blijven wonen.quote:Op dinsdag 26 mei 2009 17:51 schreef bijdehand het volgende:
[..]
WtfDie symbolische dingen zijn ook altijd zo dom he. 'Deze eerste steen werd gelegd op blablabla' en dan ligt ie halverwege de muur
![]()
ST
Is zelfs handtekeningen zetten al te moeilijk of wat.quote:Op donderdag 16 april 2009 16:55 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
[..]
Het is de bedoeling dat de bouw van fase 1 1 juni begint, maar ik ben benieuwd.Deze of volgende week worden er handtekeningen uitgewisseld tussen Zayaz en Hendriks zodat er in juni kan worden begonnen.
Zijn vrouw is eigenaar van Vinny's in de stad.quote:Kapitein Kroon tot ridder geslagen
Koningin Beatrix heeft kapitein der infanterie Marco Kroon vanochtend tijdens een grote ceremonie op het Binnenhof de ridderslag gegeven. Hij is nu Ridder der Militaire Willems-Orde 4e Klasse. Kroon kreeg de onderscheiding wegens zijn moedige optreden als pelotonscommandant in Afghanistan in 2006.
Het is een eer die bijna niemand meer te beurt valt. De Militaire Willems-Orde is de hoogste dapperheidsonderscheiding van het koninkrijk. De laatste Militaire Willems-Orde werd op 31 mei 2006 toegekend aan de 1ste Zelfstandige Poolse Parachutistenbrigade wegens haar inzet tijdens de operatie Market Garden in september 1944. Er zijn momenteel acht Nederlandse, een Amerikaanse en twee Canadese Ridders Militaire Willems-Orde.
Idd, het is nu echt afgelopen met die privéSC van SuperTuxx en bijdehand. Posts met overmatig geSC tussen jullie worden verwijderd. Er missen nu dus ook een stuk of 15 posts.quote:Op zaterdag 30 mei 2009 13:07 schreef Roflpantoffel het volgende:
Topic report. Hou nou godverdomme is op zeg.
Wordt langzaam opgebouwd, maar met dat noodweer kunnen ze ook geen reet.quote:Op zaterdag 6 juni 2009 23:30 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
Ik heb het nog even nagevraagd van de week en volgens mijn zwager gaan ze toch echt komende maandag beginnen met de bouw. Ben benieuwd.
Het was de zwemleraar van de dochter van een vriend van me...quote:Op dinsdag 16 juni 2009 13:51 schreef MB88 het volgende:
Erger nog: is iemands neefje of nichtje nog gaan zwemmen de laatste tijd
nee, zou je niet zeggen als je hem zo zietquote:Op woensdag 17 juni 2009 00:09 schreef Sempiterna het volgende:
Dat je het niet aan de persoon kunt zien is weer pijnlijk duidelijk geworden. Ik heb 12 jaar terug auto rijlessen van hem gehad, toen hij ook nog een auto rijschool had. Nooit problemen gehad, altijd vriendelijk, heel bevlogen gesprekken over de wens om een eigen zwembad te laten bouwen.
Ik kan er nog steeds niet over uit dat hij het echt gedaan zou hebben, maar als de bewijzen er zijn... je kunt het dus gewoon echt niet aan de persoon zien.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.@ geenstijl
echt... bah![]()
![]()
[ Bericht 3% gewijzigd door jo-ep op 17-06-2009 12:28:29 ]Op vrijdag 12 november 2010 03:33 schreef Falukorvarna het volgende:[/b]
sorry lieverd
quote:Op woensdag 17 juni 2009 00:49 schreef jo-ep het volgende:
[..]
nee, zou je niet zeggen als je hem zo ziet
[ afbeelding ]
@ geenstijl
Waar woont die viezerik dan?quote:Op dinsdag 16 juni 2009 14:23 schreef MB88 het volgende:
Gelukkig maar, wat een sippe bedoeling zeg.
Volgens BD staat zijn huis nu 24/7 onder bewaking, geen overbodige luwe lijkt me.
Ja ok, maar misschien dat iemand het toevallig weet.quote:Op woensdag 17 juni 2009 20:37 schreef MB88 het volgende:
Dát zeggen ze dan helaas weer niet.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |