Zou kunnen. Alleen heeft Irak zelf ook Koerden die naar onafhankelijkheid streven (en bovendien in het olierijke gebied zitten!), dus daarmee zouden ze zich wel eens lelijk in de voet kunnen schieten...quote:Op zondag 24 mei 2009 11:23 schreef MightyDutchy het volgende:
[..]
Er zijn genoeg buitenlandse terroristen in Irak. De Iraakse regering kan deze terroristen natuurlijk ook richting Turkije sturen en PKK kampen opzetten in Noord-Irak en ze financieël en militair steunen. Eens kijken of de Turken dat leuk zullen vinden.
Allemaal restwater van de bron. Waarom zouden Irakezen recht hebben op dat water? Ik zeg, vanwege de geschiedenis, maar behalve dat, welk recht hebben zij op dat water? Waarom zij wel en ik niet?quote:Op zondag 24 mei 2009 11:50 schreef Machiavelli. het volgende:
[..]
De Eufraat en Tigris stromen niet alleen door Turkije vriend, ook door Irak, wat betekend dat die Irakezen net zo veel recht op dat water hebben als de Turken.
Degene die op mijn bericht reageert, lijkt me.quote:wie ben ik dan om nog verder met jou in discussie te gaan?
Waarom zouden wij recht hebben op het grondwater in onze bodem, het kan toch net zo goed van een Irakees zijn? De Rijn is eigenlijk van de Zwitsers, waarom zouden wij daar recht op hebben? Als iedereen zulke idiote dingen als jij zou de wereld niet veel verder komen, gek.quote:Op zondag 24 mei 2009 12:55 schreef Monidique het volgende:
[..]
Allemaal restwater van de bron. Waarom zouden Irakezen recht hebben op dat water? Ik zeg, vanwege de geschiedenis, maar behalve dat, welk recht hebben zij op dat water? Waarom zij wel en ik niet?
[..]
Degene die op mijn bericht reageert, lijkt me.
Wat een achterlijke redenatie hou jij erop na zeg.quote:Op zondag 24 mei 2009 12:55 schreef Monidique het volgende:
[..]
Allemaal restwater van de bron. Waarom zouden Irakezen recht hebben op dat water? Ik zeg, vanwege de geschiedenis, maar behalve dat, welk recht hebben zij op dat water? Waarom zij wel en ik niet?
[..]
Degene die op mijn bericht reageert, lijkt me.
Tja bij gebrek aan afspraken hierover is het mogelijk dat een stroomopwaarts gelegen land de "alles is voor Bassie" strategie gebruikt en deze redenering aanvoertquote:Op zondag 24 mei 2009 13:39 schreef AryaMehr het volgende:
[..]
Wat een achterlijke redenatie hou jij erop na zeg.
Misschien moet je internet niet zo serieus nemen. Met name als ik er nog hehehehe achter zet.quote:Op zondag 24 mei 2009 11:17 schreef Roi het volgende:
Grappig om te zien hoe je hier reageert Burka in vergelijking met de topics over Israel. Grappig om te zien hoe je reageert in het topic over (Noord-)Cyprus in vergelijking met topics over Israel.
Misschien iets om over na te denken?
Dan kunnnen ze binnen de kortste keren bommen koppen.quote:Op zondag 24 mei 2009 11:23 schreef MightyDutchy het volgende:
[..]
Er zijn genoeg buitenlandse terroristen in Irak. De Iraakse regering kan deze terroristen natuurlijk ook richting Turkije sturen en PKK kampen opzetten in Noord-Irak en ze financieël en militair steunen. Eens kijken of de Turken dat leuk zullen vinden.
Inderdaad, ook hier toepasbaar.quote:Op zondag 24 mei 2009 13:33 schreef Machiavelli. het volgende:
[..]
Waarom zouden wij recht hebben op het grondwater in onze bodem, het kan toch net zo goed van een Irakees zijn? De Rijn is eigenlijk van de Zwitsers, waarom zouden wij daar recht op hebben?
Is dit een zin?quote:Als iedereen zulke idiote dingen als jij zou de wereld niet veel verder komen, gek.
Volgens mij snappen velen de vraag niet echt.quote:Op zondag 24 mei 2009 12:55 schreef Monidique het volgende:
[..]
Allemaal restwater van de bron. Waarom zouden Irakezen recht hebben op dat water? Ik zeg, vanwege de geschiedenis, maar behalve dat, welk recht hebben zij op dat water? Waarom zij wel en ik niet?
[..]
Degene die op mijn bericht reageert, lijkt me.
Ik ben bang dat ze in Irak momenteel andere dingen aan hun hoofd hebben.quote:Op zondag 24 mei 2009 11:50 schreef Machiavelli. het volgende:
[..]
De Eufraat en Tigris stromen niet alleen door Turkije vriend, ook door Irak, wat betekend dat die Irakezen net zo veel recht op dat water hebben als de Turken. Natuurlijk als jij vindt dat alle Irakezen wel uit mogen drogen zodat de Turken genoeg zoetwatervoorraden hebben, tja, wie ben ik dan om nog verder met jou in discussie te gaan?
Ze hebben recht op die rivier omdat die rivier ook door Irak stroomt. De Turken, Irakezen en Syriërs hebben evenveel recht op dat water. Eerlijk delen dus.quote:Op zondag 24 mei 2009 14:36 schreef Monidique het volgende:
[..]
Inderdaad, ook hier toepasbaar.
[..]
Is dit een zin?
Nee, echt, jongens en meisjes, de vraag 'waarom zouden ze eigenlijk recht hebben op die riveier, wat houdt dat in?' is heus niet zo gek als jullie doen voorkomen.
Ik denk eerder dat een droogte in combinatie met de huidige situatie nog erger zal zijn.quote:Op zondag 24 mei 2009 15:16 schreef IHVK het volgende:
[..]
Ik ben bang dat ze in Irak momenteel andere dingen aan hun hoofd hebben.
En vooralsnog is er niemand uitgedroogd als gevolg van de dammen.
alsof Turkije bang moet zijn voor Irakquote:Op zondag 24 mei 2009 12:27 schreef EricT het volgende:
[..]
Ik vind het een gegronde reden voor een oorlog. Irak is van de Tigris en Eufraat afhankelijk voor zijn voedselvoorziening. Het afsluiten van die wateren gaat voor enorme problemen zorgen.
tuurlijk heeft iedereen zijn recht op die rivier, namelijk hetgeen wat zich binnen de landsgrenzen bevindt en niet daar buiten..quote:Op zondag 24 mei 2009 16:21 schreef hans3000 het volgende:
[..]
Ze hebben recht op die rivier omdat die rivier ook door Irak stroomt. De Turken, Irakezen en Syriërs hebben evenveel recht op dat water. Eerlijk delen dus.
Wil je dan in ONZ gaan reageren ofzo?quote:Op zondag 24 mei 2009 14:13 schreef Burakius het volgende:
[..]
Misschien moet je internet niet zo serieus nemen. Met name als ik er nog hehehehe achter zet.![]()
Dan mag je pas wat gaan doen? Liever voorkomen dan genezen he..quote:Op zondag 24 mei 2009 15:16 schreef IHVK het volgende:
[..]
Ik ben bang dat ze in Irak momenteel andere dingen aan hun hoofd hebben.
En vooralsnog is er niemand uitgedroogd als gevolg van de dammen.
Dit slaat nergens op aangezien Turkije dan gewoon van een ander land olie kan gaan kopen. Dit zou net zo nadelig voor Irak zijn. Water is van een heel andere orde.quote:Op zondag 24 mei 2009 19:58 schreef bluebirdie het volgende:
[..]
alsof Turkije bang moet zijn voor Irak
dus Turkije heeft ook een gegronde reden om een buurland aan te vallen als deze de oliekraan dichtdraait?
Wat de Turken nu doen is systematisch gebieden droogleggen als gevolg van de stuwdammen. Dit heeft niet alleen gevolgen voor de desbetreffende bevolkingsgroepen die ervan afhankelijk zijn, maar ook voor de natuur, het milieu, de dieren die er leven, etc.. En Turkije kan ook gewoon besluiten om het niet te doen, of zodanig dat het nog te compenseren valt en dan is er geen probleem. We weten dat het problemen gaat veroorzaken, waarom dan geen alternatief zoeken? Dit is gewoonweg asociaal en Turkije maakt zich dan hiermee direct en volledig schuldig aan de gevolgen en zal hier dan ook volledig voor aansprakelijk te zijn.quote:"The biggest enemy we face is anthropocentrism. This is that common human attitude that everything on this earth was put here for our use — to be used any way we want."
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.In fact, recent observations and simulations have suggested that a network of cosmic strings stretches across the entire universe.
Ik heb geen bron, maar als ik het goed heb geeft Turkije zelfs gratis water weg aan Noord-Irak. Noord-Irak is afhankelijk van Turkije. Wat mij betreft Kirkuk en Mosul bij Turkije laten aansluiten.quote:Op zondag 24 mei 2009 20:59 schreef Sturmvogel het volgende:
Het is gewoonweg ongelooflijk achterlijk en asociaal om de doorstroming van een rivier dusdanig te beperken dat een ander land, wat ook afhankelijk is van die zelfde rivier, er enorme schade aan kan en zal ondervinden. Voor een land zoals Irak zal dit als gevolg hebben dat de huidige situatie alleen maar verergert.
Turkije kan ook wat minder van het doorstromende water eisen (of niet en een alternatief zoeken) en dan hoeft Irak er ook niet onnodig last aan te ondervinden. Als daar een humanitaire ramp gaat plaatsvinden dan moet de internationale gemeenschap sowieso ook nog eens te hulp schieten wat ook nog eens maar onnodig veel geld gaat kosten. En ik geloof ook niet echt dat Turkije zodanig afhankelijk is van die stuwdammen dat ze in de problemen zouden raken als ze al dat water op zouden eisen. Ze hebben namelijk genoeg andere bronnen om hun water vandaan te halen.
Overigens stellen sommigen hier in feite dat een land een gehele rivier mag kapen, al ligt het binnen de landsgrenzen. Hebben jullie uberhaupt wel enig idee wat een stuwdam voor effect heeft op een RIVIER?
Doet me aan de volgende uitspraak denken.
[..]
Wat de Turken nu doen is systematisch gebieden droogleggen als gevolg van de stuwdammen. Dit heeft niet alleen gevolgen voor de desbetreffende bevolkingsgroepen die ervan afhankelijk zijn, maar ook voor de natuur, het milieu, de dieren die er leven, etc.. En Turkije kan ook gewoon besluiten om het niet te doen, of zodanig dat het nog te compenseren valt en dan is er geen probleem. We weten dat het problemen gaat veroorzaken, waarom dan geen alternatief zoeken? Dit is gewoonweg asociaal en Turkije maakt zich dan hiermee direct en volledig schuldig aan de gevolgen en zal hier dan ook volledig voor aansprakelijk te zijn.
Kirkuk alleen al is veel meer waard dan heel Turkije bij elkaar.quote:Op woensdag 27 mei 2009 09:13 schreef Burakius het volgende:
[..]
Ik heb geen bron, maar als ik het goed heb geeft Turkije zelfs gratis water weg aan Noord-Irak. Noord-Irak is afhankelijk van Turkije. Wat mij betreft Kirkuk en Mosul bij Turkije laten aansluiten.
quote:Op woensdag 27 mei 2009 09:12 schreef Burakius het volgende:
Oplossing: Groot-Turkije:
[ afbeelding ]
Slotje (koffie)Doe maar niet alsof je het niet meent. Volgens mij loop je jezelf constant af te trekken op het idee dat er ooit een Groot-Turkije zal komen, wat overigens een utopie is.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Zoals iemand boven mij al zei. Alleen Kirkuk is al meer waard dan heel Turkije bij elkaar. Bovendien hebben de Koerden in dat gebied niets met Turkije.
[ Bericht 9% gewijzigd door AryaMehr op 27-05-2009 11:51:40 ]
[sarcasme]Kom laten we tegen ze zeggen dat ze er mee moeten ophouden met de handel in Noord-Irak om geld proberen te makenquote:Op woensdag 27 mei 2009 10:55 schreef hans3000 het volgende:
[..]
Kirkuk alleen al is veel meer waard dan heel Turkije bij elkaar.
Nee maar ff serieus, Turkije profiteert het meest van alle landen van de economie in Noord-Irak (een miljardenbusiness)... de Turken doen het echt niet uit liefdadigheid.
Kirkuk meer waard dan Turkijequote:Op woensdag 27 mei 2009 11:46 schreef AryaMehr het volgende:
[..]
Doe maar niet alsof je het niet meent. Volgens mij loop je jezelf constant af te trekken op het idee dat er ooit een Groot-Turkije zal komen, wat overigens een utopie is.
Zoals iemand boven mij al zei. Alleen Kirkuk is al meer waard dan heel Turkije bij elkaar. Bovendien hebben de Koerden in dat gebied niets met Turkije.
Gratis water waar het voorheen ook gratis was.quote:Op woensdag 27 mei 2009 09:13 schreef Burakius het volgende:
[..]
Ik heb geen bron, maar als ik het goed heb geeft Turkije zelfs gratis water weg aan Noord-Irak. Noord-Irak is afhankelijk van Turkije. Wat mij betreft Kirkuk en Mosul bij Turkije laten aansluiten.
Ze hebben neit eens de middelen om gezuiverd water voort te brengen die arme josti's in het Noorden. Zonder Turkije was het allang al verhongerd en gecrepeerd.quote:Op woensdag 27 mei 2009 12:34 schreef Verluste het volgende:
[..]
Gratis water waar het voorheen ook gratis was.
Zo kan ik er ook nog een paar verzinnen.
Nationalismequote:Op woensdag 27 mei 2009 12:35 schreef Burakius het volgende:
[..]
Ze hebben neit eens de middelen om gezuiverd water voort te brengen die arme josti's in het Noorden. Zonder Turkije was het allang al verhongerd en gecrepeerd.
Jij wilt weer terug naar het ottomaanse rijk omdat friedman dat als een optie geschreven heeft.quote:Op woensdag 27 mei 2009 12:33 schreef Burakius het volgende:
[..]
Kirkuk meer waard dan Turkije. Jij bent de enige pindabrein hier die dit serieus neemt (de poster zelf zegt toch ook daarna: maar ff serieus). Daar buiten is een groot-Turkije heel erg goed denkbaar. Lees maar eens de boeken van George Friedmann: The next 100 years.
Nog iets lijkt me nog reeëler. De opdeling van Iran, waarbij een noord-Turkse staat van de Azeri's. Hoe klinkt dat idee voor je?
Net zoals een terugkeer naar het ottomaanse rijk hier ook niets mee te maken heeft.quote:Op woensdag 27 mei 2009 13:03 schreef sp3c het volgende:
de Koerdische kwestie heeft hier alleen niet zo veel mee te maken volgens mij
inderdaadquote:Op woensdag 27 mei 2009 13:08 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Net zoals een terugkeer naar het ottomaanse rijk hier ook niets mee te maken heeft.![]()
vraag me nog steeds af waar de grens hier ligt volgens de internationale wetgeving maar ik kan niets vindenquote:Even on topic Ik zou als land ook niet vrolijk worden wanneer het water wat er eerst stroomde opeens ophoud te stromen en/of ernstig vervuild wordt.
Misschien dat irak wel de unesco werelderfgoed joker kaart kan gaan gebruiken vanwege de moerassen die water nodig hebben. Alhoewel die moerassen natuurlijk pas weer sinds de val van saddam weer vol met water zitten, je weet nooit wat voor argumenten diplomaten erbij halen om hun gelijk te halen.quote:Op woensdag 27 mei 2009 13:14 schreef sp3c het volgende:
vraag me nog steeds af waar de grens hier ligt volgens de internationale wetgeving maar ik kan niets vinden
Ik ben anti-nationalistquote:
#1. Waar zet ik dat ik terug wil naar het Osmaanse rijk?quote:Op woensdag 27 mei 2009 12:53 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Jij wilt weer terug naar het ottomaanse rijk omdat friedman dat als een optie geschreven heeft.![]()
Laten we gewoon een stuk turkije afstoten en irak ook om vervolgens een los koerdistan oprichten.
quote:Op woensdag 27 mei 2009 13:14 schreef sp3c het volgende:
[..]
inderdaad
[..]
vraag me nog steeds af waar de grens hier ligt volgens de internationale wetgeving maar ik kan niets vinden
En jij verneukt het topic niet met deze generalisaties?quote:Op woensdag 27 mei 2009 19:16 schreef BluesRebel het volgende:
Waarom verneuk jij(Burakius) dit topic? Jullie Turken leven echt in een dromenwereldje. Turkije zal nooit meer zo groot worden als het Ottomaanse Rijk. (Nog eerder kleiner worden door een onafhankelijksheidsoorlog) En lul niet over Koerden en Turken in 1 land. Jullie haten Koerden en Koerden haten jullie.
Durf je ook nog te beweren dat je een anti-nationalist ben na al deze reacties
En nu weer ontopic.
[..]
Ik ook nog niet.. Lijkt me in ieder geval wel duidelijk dat geen enkel land het zou pikken. Wel of geen wetgeving.
Sorry het was inderdaad generaliserend maar er is wel degelijk veel haat tussen beide groepen. Lang niet allemaal nee aangezien ze soms samen trouwen zoals jij zegt en ze ook in elkaars steden wonen.. Maar als je een willekeurig artikel of een youtube-video pakt zie je wel aan de reacties wat ik bedoel. En ik heb ook wel eens gezien/gelezen hoe het Koerdische nieuwjaarviering vaak hardhandig wordt neergeslagen en de PKK-vlaggen naar buiten komen. Er is wel iets aan de hand en ik verwacht echt niet dat de grenzen zo zullen blijven.quote:Op woensdag 27 mei 2009 19:40 schreef IHVK het volgende:
[..]
En jij verneukt het topic niet met deze generalisaties?![]()
Als Turken en Koerden elkaar zouden haten zou er allang een burgeroorlog zijn uitgebroken met 15 miljoen Koerden in Turkije.
Turkije heeft een Koerdische premier gekend, ongeveer de helft van de artiesten is Koerdisch, en er zijn miljoenen gemengde huwelijken. Grootste onzin die er is dus, wat jij hier beweert.
Ik merk dan ook enige vooroordelen jegen Turkije en turken bij jou.
Ook al is het een pavlov reactie op Burakius-lolbroek.
OT
Tarkan spant zich nu ook in voor Hasankeyf
http://www.spiegel.de/int(...),1518,626916,00.html
quote:Op woensdag 27 mei 2009 19:53 schreef BluesRebel het volgende:
[..]
Sorry het was inderdaad generaliserend
Ja maar ja pak een youtube filmpje over een Marokkaan en je hebt hetzelfde. Youtube is nou niet echt een betrouwbare bron.quote:maar er is wel degelijk veel haat tussen beide groepen. Lang niet allemaal nee aangezien ze soms samen trouwen zoals jij zegt en ze ook in elkaars steden wonen.. Maar als je een willekeurig artikel of een youtube-video pakt zie je wel aan de reacties wat ik bedoel.
Dat is echt al vele decennia zo.quote:En ik heb ook wel eens gezien/gelezen hoe het Koerdische nieuwjaarviering vaak hardhandig wordt neergeslagen en de PKK-vlaggen naar buiten komen. Er is wel iets aan de hand en ik verwacht echt niet dat de grenzen zo zullen blijven.
Tarkan is bijvoorbeeld geen Koerd. En daarmee wordt eigenlijk al veel gezegd.quote:Dat van Tarkan is wel een lichtpuntje. Zo'n oud dorp hoort juist beschermt te worden. Vrees alleen dat ze er zich niks van aan zullen trekken. (En tevens zal dit meer gedoe tussen de groepen zorgen lijkt mijj)
Uit niks blijkt dat je echt zo bent. Ga aub een ander topic verkloten.quote:Op woensdag 27 mei 2009 13:55 schreef Burakius het volgende:
[..]
Ik ben anti-nationalist
#1 one fail punt for you Verluste
De Azeri's hebben genetisch meer relatie met de Iraniers dan met de Turken. Een van oorsprong Iraanse volk die qua taal geturkficeerd zijn. Dus de claim van de Turken dat Azeri's van oorsprong tot de Turkse volkeren behoren is ook gewoon onzin. Doet me denken aan het verhaal van de Turken die claimden dat de Koerden eigenlijk 'bergturken' zijn. Terwijl de Koerden tot de Iraanse volkeren behoren en ook gewoon een Iraanse taal spreken.quote:Op woensdag 27 mei 2009 12:33 schreef Burakius het volgende:
[..]
Kirkuk meer waard dan Turkije. Jij bent de enige pindabrein hier die dit serieus neemt (de poster zelf zegt toch ook daarna: maar ff serieus). Daar buiten is een groot-Turkije heel erg goed denkbaar. Lees maar eens de boeken van George Friedmann: The next 100 years.
Nog iets lijkt me nog reeëler. De opdeling van Iran, waarbij een noord-Turkse staat van de Azeri's. Hoe klinkt dat idee voor je?
Turken die twintig jaar geleden nog geen enkele welvaart kenden en nu doen alsof de gehele Midden-Oosten afhankelijk van hen is.quote:Op woensdag 27 mei 2009 12:35 schreef Burakius het volgende:
[..]
Ze hebben neit eens de middelen om gezuiverd water voort te brengen die arme josti's in het Noorden. Zonder Turkije was het allang al verhongerd en gecrepeerd.
Ik ben sowieso voor een onafhankelijk Koerdistan als je nagaat wat hen is/wordt aangedaan in de landen waar ze zitten.quote:Op woensdag 27 mei 2009 23:16 schreef AryaMehr het volgende:
[..]
De Azeri's hebben genetisch meer relatie met de Iraniers dan met de Turken. Een van oorsprong Iraanse volk die qua taal geturkficeerd zijn. Dus de claim van de Turken dat Azeri's van oorsprong tot de Turkse volkeren behoren is ook gewoon onzin. Doet me denken aan het verhaal van de Turken die claimden dat de Koerden eigenlijk 'bergturken' zijn. Terwijl de Koerden tot de Iraanse volkeren behoren en ook gewoon een Iraanse taal spreken.
Hier een Azeri aan het woord: Azerbaijan! Potentiele winnaar!
Weet je wat? De opdeling van Turkije, waarbij een oost-Iraanse staat van de Koerden. Hoe klinkt dat?
Jij hebt dus al mijn posts gelezen en daaruit blijk uit niks dat ik een anti-nationalist ben. Nee zit niet te leigen. Je baseerd je domme uitspraken slechts op één of twee posts, waarbij het je totaal ontgaat waar ik op doel. Ik ben anti-nationalist en daarmee punt.quote:Op woensdag 27 mei 2009 22:57 schreef Verluste het volgende:
[..]
Uit niks blijkt dat je echt zo bent. Ga aub een ander topic verkloten.
Ja het is je in je bol gestegen hé? Straks zijn hz. Mevlana , Yunus Emre en Ibn sina ook nog eens Perzischquote:Op woensdag 27 mei 2009 23:16 schreef AryaMehr het volgende:
[..]
De Azeri's hebben genetisch meer relatie met de Iraniers dan met de Turken. Een van oorsprong Iraanse volk die qua taal geturkficeerd zijn. Dus de claim van de Turken dat Azeri's van oorsprong tot de Turkse volkeren behoren is ook gewoon onzin. Doet me denken aan het verhaal van de Turken die claimden dat de Koerden eigenlijk 'bergturken' zijn. Terwijl de Koerden tot de Iraanse volkeren behoren en ook gewoon een Iraanse taal spreken.
Hier een Azeri aan het woord: Azerbaijan! Potentiele winnaar!
Weet je wat? De opdeling van Turkije, waarbij een oost-Iraanse staat van de Koerden. Hoe klinkt dat?
Uhm, Mevlana en Ibn Sina wáren ook Perzisch.quote:Op donderdag 28 mei 2009 15:21 schreef Burakius het volgende:
[..]
Ja het is je in je bol gestegen hé? Straks zijn hz. Mevlana , Yunus Emre en Ibn sina ook nog eens Perzisch
Geschiedvervalsing. Die Perzen claimen van alles.quote:Op donderdag 28 mei 2009 15:37 schreef TheMagnificent het volgende:
[..]
Uhm, Mevlana en Ibn Sina wáren ook Perzisch.
Misschien moet jij eens stoppen met het naar je hand zetten van de geschiedenis. Mevlana kwam uit de Perzische stad Balkh naar Konya. Hij schreef zijn gedichten dan ook in het Perzisch en niet in het Turks. Die zijn pas later naar het Turks vertaald.quote:Op donderdag 28 mei 2009 15:39 schreef Burakius het volgende:
[..]
Geschiedvervalsing. Die Perzen claimen van alles.
Let maar op: zo direct gaat hij ook nog eens hz. Yunus Emre claimen als Pers. Hee wie weet is Fatih Sultan Mehmed ook Perzisch![]()
Rumi en Avicenna waren inderdaad Perzisch. Mensen die het tegengestelde beweren hebben volgens mij echt een steekje los zitten.quote:Op donderdag 28 mei 2009 15:37 schreef TheMagnificent het volgende:
[..]
Uhm, Mevlana en Ibn Sina wáren ook Perzisch.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |