Nee helaas dergelijke opties bied ik niet. Ik heb alleen Haagse pauper-VvE's in de aanbieding.quote:Op dinsdag 26 mei 2009 20:44 schreef Romanov het volgende:
[..]
Kan ik niet gewoon aandeelhouder worden? Dan moet ik alleen maar naar de vergaderingen zo af en toe, beetje rellen en ondertussen vette poen opstrijken
Als daar ook wat van die armzalige ministeries tussen zitten, is het een done deal lijkt me. Put, Hold and Sell zeg ikquote:Op dinsdag 26 mei 2009 20:46 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Nee helaas dergelijke opties bied ik niet. Ik heb alleen Haagse pauper-VvE's in de aanbieding.
Of hij gaat langs de deuren om een volmacht te regelen. Heb jij ook weer makkelijk werk.quote:Op dinsdag 26 mei 2009 20:40 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Als je erbij wilt zijn zul je eerst een woning in de betreffende VvE moeten kopen.
Rutger is een nare kwal, een karikatuur van zichzelf.quote:Op dinsdag 26 mei 2009 20:10 schreef Isegrim het volgende:
Nah, Rutger is best leuk.Ik vind alleen Geenstijl wat minder. Maar Rutger is okee.
http://www.geenstijl.tv/2(...)ekt_luiheid_der.html
Onzin. Rutger heeft humor en legt regelmatig vingers op hele zere plekken. Hij is gewoon een enfant terrible en ik ben dol op enfants terribles.quote:Op dinsdag 26 mei 2009 21:26 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
Rutger is een nare kwal, een karikatuur van zichzelf.
Nee.quote:Op dinsdag 26 mei 2009 21:23 schreef Alicey het volgende:
[..]
Of hij gaat langs de deuren om een volmacht te regelen. Heb jij ook weer makkelijk werk.
Hmm, jammer voor Issi. Mocht je overigens nog wel geïnteresseerd zijn in slavenarbeid, dan heb ik nog wel genoeg werk voor je te doen.quote:Op dinsdag 26 mei 2009 21:45 schreef Romanov het volgende:
[..]
Nee.Ik leen mij niet voor knechtendiensten
Ik vind het best meevallen. Mijn indruk is dat hij zelf wel een stuk minder Telegraaf-achtig is dan de GS redactie..quote:En Rutger is gewoon... kweetniet... een gladde aal in een slipperige Geenstijl rotte haring ton.
wtf, ding opent een eng .asx viral thingyquote:Op dinsdag 26 mei 2009 21:51 schreef Isegrim het volgende:
LHO, een topic over een land waar jij je thuis zou voelen:
De officiële website van Noord-Korea
Ja, nee, had 't verkeerde linkje geplakt, was een filmpje van die site. Nu staat de goeie link er.quote:Op dinsdag 26 mei 2009 21:56 schreef Romanov het volgende:
[..]
wtf, ding opent een eng .asx viral thingy![]()
![]()
Zeit für einer special move.... Sie Lieben dichquote:
quote:Op dinsdag 26 mei 2009 21:51 schreef Isegrim het volgende:
LHO, een topic over een land waar jij je thuis zou voelen:
De officiële website van Noord-Korea
Yeah, right.quote:Op woensdag 27 mei 2009 10:00 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]ik heb geloof ik niet zo veel met n-Korea
![]()
n-Korea is een beetje wat je in Nederland krijgt als Wilders aan de macht komt.
Wilders en de sharia invoeren?quote:Maar dan zonder de sharia die wilders in zal voeren.
Mensen met zo veel mogelijk op 1 cel, verdachten van pedofilie castreren, leger inzetten tegen hangjongeren met een bepaald geloof, dat zijn dingen die ik in Iran verwacht, niet in Nederlandquote:Op woensdag 27 mei 2009 10:07 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Yeah, right.Overdrijven is ook nogal een vak.
[..]
Wilders en de sharia invoeren?
Jij bent echt net zo'n extremist als Wilders en je gebruikt dezelfde discussietactieken als hij.
AFAIK is het zo vastgelegd dat het leger geen politie-taken op zich mag nemen. De politie is 'van' de burger, het leger 'van' de overheid, en die scheidslijn is er vrij duidelijk in eigenlijk alle beschaafde landen. Alleen in totalitaire regimes en bananenrepublieken zal je militairen zien die politietaken verrichten (en in Turkije pakt het leger bepaalde taken op op inter-regionaal gebied geloof ik, dacht dat vooral dienstplichtige voor politie-achtige taken gebruikt worden, als ik het goed begreep... )quote:Op woensdag 27 mei 2009 12:46 schreef FJD het volgende:
Wilders ziet Belgie graag bij NL en hij wil het leger niet inzetten tegen een bepaalde bevolkingsgroep maar om de orde te handhaven in bepaalde wijken. Daarmee blijft hij voorlopig ruim binnen de (grond)wet en is er dus geen reden voor een NAVO om te grijpen.
Wilders heeft gezegd dat hij het leger in wil zetten tegen "Marokkaanse straatterroristen". Sowieso moet iemand hem eerst het woord terrorist uit gaan leggen ben ik bang, maar hij heeft het wel gezegd.quote:Op woensdag 27 mei 2009 13:34 schreef FJD het volgende:
Leger kan vast ook handhavingstaken vd politie overnemen, Wilders gebruikte het denk ik alleen maar als stoere taal want verder zie ik niet hoe het leger zoiets beter kan regelen als de politie zonder de grens van het toelaatbare te overschrijden maar goed dat was het punt niet. Het punt is dat je zegt dat Wilders het leger wil inzitten tegen bepaalde bevolkingsgroepen maar dat onderscheid heeft hij (gelukkig) niet gemaakt. Net zoals dat Wilders nooit gezegd heeft dat hij Belgie wil aan bezetten. Dat zijn teksten die je aan hem toeschrijft (ik kan er iig niets over vinden) om hem daar vervolgens op af te rekenen, dat klopt niet helemaal.
Ik vind het woord 'straatterrorist' het fenomeen uitstekend beschrijven. Daarnaast moet je je kop wel heel diep in het zand hebben zitten om te kunnen ontkennen dat het overgrote deel van straatgeweld veroorzaakt wordt door Marokkaans tuig.quote:Op woensdag 27 mei 2009 14:00 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
Wilders heeft gezegd dat hij het leger in wil zetten tegen "Marokkaanse straatterroristen". Sowieso moet iemand hem eerst het woord terrorist uit gaan leggen ben ik bang, maar hij heeft het wel gezegd.
Als jij dat wilt vertalen als 'Belgie binnenvallen', dan is dat toch echt iets wat jij er zelf van maakt.quote:Daarnaast heeft hij meerdere malen gezegd dat hij Nederland graag Belgie ziet "opnemen", en dat Balkenende het "opheffen" van Belgie wat moest "versnellen".
Lijkt me onzin. De meeste gevallen van "zinloos geweld" worden gepleegd door verveelde plattelandsautochtonen.quote:Op woensdag 27 mei 2009 14:57 schreef Metatron het volgende:
[..]
Ik vind het woord 'straatterrorist' het fenomeen uitstekend beschrijven. Daarnaast moet je je kop wel heel diep in het zand hebben zitten om te kunnen ontkennen dat het overgrote deel van straatgeweld veroorzaakt wordt door Marokkaans tuig.
Oh ja, zoals de mariniers vroegah de Dam ook schoonveegden, fijn zeg. Doe ik mijn legerkistjes aan, even langs de milimeterkapper en fijn meetrappen! Good old daysquote:Je hoeft daarnaast ook niet meteen de tanks de straat in te rollen, maar als de politie mankracht tekort komt om dit effectief aan te pakken zie ik persoonlijk het probleem niet zo om eens een busje mariniers een paar pleintjes schoon te laten vegen.
Er is waarde te vinden in het toch proberen van een kopje thee. Er is geen waarde te vinden in het beantwoorden van geweld met geweld.quote:Kopjes thee drinken sorteert simpelweg te weinig effect, dat mag nu toch wel bewezen worden geacht.
Misschien is het je ontgaan, maar ook in Belgie zelf gaan (steeds meer) stemmen op om Vlaanderen met Nederland samen te laten gaan, en Wallonie bij de Fransen in de mik te schuiven. Daarnaast zijn landen of regios wel vaker samengegaan in een grotere bestuurlijke eenheid, zonder dat daar oorlogen voor nodig waren.quote:Op woensdag 27 mei 2009 15:02 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
Hoe wil jij belgie opheffen en vlaanderen bij nederland voegen zonder het binnen te vallen?![]()
Denk je dat de belgen een contractje faxxen waarin ze zeggen akkoord te gaan met het nederlander-zijn?![]()
Klopt. En ik heb het, net als Wilders, over streatterroristjes en niet over een appeltje van een marktkraam jattend schoffie. Of je moet het in groepsverband plegen van gewelddadige berovingen op gelijke voet daarmee stellen, maar dan zijn we heel snel uitgepraat.quote:Daarnaast is een terrorist wat anders dan een straatschoffie.
Ik vind je naiviteit en geforceerde politieke-correctheid ronduit stuitend. Het is bagatelliserend geleuter zoals dit wat er precies voor zorgt dat mensen op Wilders-achtige figuren gaan stemmen.quote:En waar ik vandaan kom waren die overwegend blank (en kaal). Dat ze hier een ander kleurtje hebben, is gezien de bevolkingssamenstelling niet geheel vreemd
Toch zou het te kortzichtig zijn ook metatron dan maar gelijk op de grote hoop van onnadenkende populistuische neonazi's te gooien, dat werkt natuurlijk ook alleen maar polariserend. Je kunt ook denken dat hij gewoon een slechte dag heeft ofzo.quote:CLICHÉS EN IMPRESSIONISTISCHE observaties zijn er te over. Marokkaanse jongens dealen en breken auto's open; Antilliaanse jongens stelen en steken; Turken persen af, handelen in drugs en zijn gewelddadig; autochtonen breken in en meppen dronken en zonder reden mensen in elkaar.
Het zijn generalisaties met een kern van waarheid. Een voorbeeld. Antilliaanse jongens plegen maar liefst vier keer zo vaak 'levensdelicten' als autochtonen, zo blijkt uit een groot Rotterdams onderzoek uit 1997. Ofwel: Antillianen 'steken' vier keer zo vaak als Nederlanders. Ze zijn ook vier keer zo vaak betrokken bij 'diefstal met geweld'. Het Rotterdamse politiekorps had het door en richtte een speciaal 'Coördinatie-team Antilliaanse Berovingen' op. Opsporing naar etnische afkomst.
Nog een voorbeeld, uit een recent en zeer gedegen politieonderzoek naar criminaliteit onder Turkse jongens in Deventer. Conclusie van de onderzoekers: Turken komen twee keer zo vaak met de politie in aanraking als autochtonen en ze krijgen vier keer zo vaak een proces-verbaal wegens geweldpleging aan hun broek. Laatste voorbeeld: in Amsterdam-Oost wordt het merendeel van de delicten gepleegd door allochtonen.
Het is niet fraai, misschien zelfs alarmerend. Maar dit soort cijfers gaan voorbij aan de grote groep Marokkanen, Antillianen, Turken en autochtonen die een braaf leven leiden. Het is wel zo eerlijk te melden dat hetzelfde Rotterdamse onderzoek uitwijst dat negentig procent van de Antillianen jaarlijks níet in aanraking komt met de politie. En dat autochtonen in verhouding vaker inbreken en geweld gebruiken dan Antilliaanse jongens. Wat de Turken in Deventer betreft: negentig procent heeft nooit geweld gebruikt. En tot slot Amsterdam-Oost: het merendeel van de jongeren in dat stadsdeel ís allochtoon. Het is, kortom, niet verrassend dat zij ook het merendeel van de delicten voor hun rekening nemen.
Wat is er naief aan dat in mijn geboorte-dorp 45 neonazi's een aantal allochtonen volledig in elkaar hebben geslagen een aantal jaar terug, waarbij 1 het niet na kon vertellen?quote:Op woensdag 27 mei 2009 15:50 schreef Metatron het volgende:
[..]
Misschien is het je ontgaan, maar ook in Belgie zelf gaan (steeds meer) stemmen op om Vlaanderen met Nederland samen te laten gaan, en Wallonie bij de Fransen in de mik te schuiven. Daarnaast zijn landen of regios wel vaker samengegaan in een grotere bestuurlijke eenheid, zonder dat daar oorlogen voor nodig waren.
[..]
Klopt. En ik heb het, net als Wilders, over streatterroristjes en niet over een appeltje van een marktkraam jattend schoffie. Of je moet het in groepsverband plegen van gewelddadige berovingen op gelijke voet daarmee stellen, maar dan zijn we heel snel uitgepraat.
[..]
Ik vind je naiviteit en geforceerde politieke-correctheid ronduit stuitend. Het is bagatelliserend geleuter zoals dit wat er precies voor zorgt dat mensen op Wilders-achtige figuren gaan stemmen.
Geheugensteuntje nodig? "Er zijn niet slechts een paar criminele Marokkanen"
Ik heb me er nog niet verder in verdiept maar ik ben wel erg benieuwd naar de cijfers gecorrigeerd voor sociale klasse. Antillianen, Turken & Marokkanen bevinden zich nu eenmaal vaker in de lagere sociale klassen waardoor de vraag wordt hoeveel van de oververtegenwoordiging wordt veroorzaakt door de sociale klasse en hoeveel door andere oorzaken gerelateerd aan afkomst (trots, groepsdruk, verzin wat).quote:Op woensdag 27 mei 2009 16:04 schreef Marlies1981 het volgende:
Toch zou het te kortzichtig zijn ook metatron dan maar gelijk op de grote hoop van onnadenkende populistuische neonazi's te gooien, dat werkt natuurlijk ook alleen maar polariserend. Je kunt ook denken dat hij gewoon een slechte dag heeft ofzo.
quote:Op woensdag 27 mei 2009 16:32 schreef FJD het volgende:
De enige quotes van Wilders die ik terug vind gaan over het aanpakken van straattuig en straatterreur, nergens gebruikt hij het woord Marokkaanse. Hij maakt het onderscheid dus niet op bevolkingsgroep. Ook al is het voor z'n zetels een stuk beter dat het om "allochtonen" gaat (discussie over 2e generatie buiten eschouwing).
quote:PVV: keiharde aanpak Marokkaanse kolonisten - Kamervragen
donderdag 02 oktober 2008
Vragen van het lid Fritsma aan de minister voor Wonen, Wijken en Integratie, van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties en van Justitie over het door Marokkanen plunderen van een supermarkt.
1.)
Bent u bekend met het bericht "Marokkaanse jeugd plundert filiaal van Albert Heijn"?*
2.)
Is het waar dat van de vijftien daders slechts vijf zijn opgepakt en dat twee van die vijf criminelen alweer zijn vrijgelaten? Zo ja; waarom is niet de hele groep opgepakt en waarom zijn twee van de criminelen alweer vrij?
3.)
Hoe is het mogelijk dat u kennelijk nog steeds niet in staat bent om Marokkaanse straatterroristen op te pakken en vast te zetten, zelfs als ze plunderend, stenen gooiend en mensen bedreigend door het leven gaan en daar ook foto's van zijn gemaakt?
4.)
Zijn de daders bij politie / justitie bekend? Zo ja, op grond van welke delicten en van welk aantal misdrijven?
5.)
Wanneer gaat u de Marokkaanse gemeenschap eens duidelijk oproepen respect te hebben voor de Nederlandse bevolking en samenleving? Hoe kan het dat u autochtone Nederlanders wel om de haverklap vraagt respect te hebben voor moslims, terwijl dat duidelijk minder relevant is?
6.)
Realiseert u zich dat de Nederlandse bevolking de Marokkaanse intifada spuugzat is en terecht een harde aanpak eist voor alle scheldende, spugende, intimiderende, stenen gooiende, rovende criminelen? Zo ja:
7.)
Erkent u eindelijk de noodzaak om volhardende Marokkaanse straatterroristen uit Nederland te verwijderen, inclusief de ouders als het minderjarigen betreft? Zo neen, waarom niet?
Bij het voorbeeld wat ik noemde is er ook niets gebeurd, aangezien het niet geheel duidelijk was wie van de 40+ man het was, die voor het overlijden zorgde of zelfs werkelijk geslagen heeft.quote:Op woensdag 27 mei 2009 18:26 schreef Isegrim het volgende:
Tja, ik snap wel waar die vragen vandaan komen hoor. En dat er een bepaalde groep Mocro's is die zich erg slecht gedraagt is nu wel bekend. Ik snap wel dat mensen boos worden als de politie niet durft in te grijpen e.d.
Hmm heeft Google toch gefaald, ik ruik een complot. Maar goed, het lijkt misschien taaltechnisch geleuter maar Wilders praat daar over een specifiek geval. Zodra het over een algemene groep praat dan praat hij niet meer over afkomst. Dat lijkt een kleinigheid maar het is precies dat wat maakt dat hij geen onderscheid maakt op afkomst als hij het leger in wil zetten.Hij maakt slinks gebruik van de beeldvorming maar het valt allemaal prima binnen de vrijheid van menigsuiting en buiten wat jij beweert.quote:
quote:Op woensdag 27 mei 2009 18:57 schreef FJD het volgende:
[..]
Hmm heeft Google toch gefaald, ik ruik een complot. Maar goed, het lijkt misschien taaltechnisch geleuter maar Wilders praat daar over een specifiek geval. Zodra het over een algemene groep praat dan praat hij niet meer over afkomst. Dat lijkt een kleinigheid maar het is precies dat wat maakt dat hij geen onderscheid maakt op afkomst als hij het leger in wil zetten.Hij maakt slinks gebruik van de beeldvorming maar het valt allemaal prima binnen de vrijheid van menigsuiting en buiten wat jij beweert.
Ik ben iig blij om in een land te wonen waar iemand zulke achterlijke dingen kan zeggen
TSSSS dat riep LDG ook al, de vuile slet, mij een beetje aan de drugs helpen.quote:
No go area. niet te verwarren met een foute backstage, maar wel het thuis van legio knapen van marokkaanse origine die, met hun zinderende werk en talentdriften, bereid zijn zich volledig voor den hollandsche samenleving dorsten in te spannen......ahum. :p (om het topic maar on te houden)quote:Op woensdag 27 mei 2009 23:31 schreef Isegrim het volgende:
Mijn billen zijn voor jou verboden terrein.
UIteraard. Want voor het betere zuipwerk waren deze whiskies toch net even te goed. (En prijzig)quote:
Op de tweede verdieping onder ons huis.quote:Op donderdag 28 mei 2009 12:58 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
Heiden en Isegrim, waar ga ik de komende weken jullie brievenbus vinden?
quote:Op donderdag 28 mei 2009 13:08 schreef Isegrim het volgende:
Onder die onderdoorgang naar de galerij.
Ik zal de plantjes zaterdag voor vertrek water geven, dus als jij dan maandag langsgaat en dan om de twee dagen ofzo.En zoek een lekkere fles wijn uit uit het wijnrek.
Dat is bijna volledig geplunderd vrees ik.quote:Op donderdag 28 mei 2009 14:07 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
" Pak maar iets uit het kastje naast het wijnrek", toch?
quote:SCHIEDAM - Op de Mozartlaan, ter hoogte van het Bachplein, heeft donderdagochtend een ongeval plaatsgevonden. Twee auto's kwamen met elkaar in botsing, waarna een auto op z'n kop in de middenberm terecht kwam.
Voor zover bekend is bij het ongeval tenminste een kind gewond geraakt. Deze is per ambulance overgebracht naar het ziekenhuis. Ook de traumahelikopter kwam ter plaatse om medische assistentie te verlenen.
Over de oorzaak van het ongeval is nog niks bekend, de politie onderzoekt de aanrijding.
ik mis een halve liter bloedquote:
haha, t was 26.9 graden opt werkquote:Op donderdag 28 mei 2009 16:54 schreef littledrummergirl het volgende:
[..]
ik mis een halve liter bloedik win
Kon er geen airco meer vanafquote:
Die is kapot, en dat duurt al paar maanden. Alleen bleef de tempratuur net onder de 24 graden en nu dus er vet overheen.quote:
in je bikini. Ik heb gewoon spijkerbroek met overhemd (vrij hoog dicht) aan op mn werk.......quote:Op donderdag 28 mei 2009 17:46 schreef Isegrim het volgende:
Niet zo klagen, wij zitten straks twee weken lang met dertig graden.
Wat let je? Trek ook een bikini aan!quote:Op donderdag 28 mei 2009 19:46 schreef TJDoornbos het volgende:
[..]
in je bikini. Ik heb gewoon spijkerbroek met overhemd (vrij hoog dicht) aan op mn werk.......
Da's best te doen hoor, mits aircon.quote:Op donderdag 28 mei 2009 17:46 schreef Isegrim het volgende:
Niet zo klagen, wij zitten straks twee weken lang met dertig graden.
Mag ik er 1 van je lenen dan. Want ik heb er geenquote:Op donderdag 28 mei 2009 20:45 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Wat let je? Trek ook een bikini aan!
Dit roept om picasquote:Op vrijdag 29 mei 2009 06:52 schreef TJDoornbos het volgende:
[..]
Mag ik er 1 van je lenen dan. Want ik heb er geen
Ik heb er maar eentje en die gaat morgen mee naar Aruba.quote:Op vrijdag 29 mei 2009 06:52 schreef TJDoornbos het volgende:
[..]
Mag ik er 1 van je lenen dan. Want ik heb er geen
Zwartrijden.. Zware criminaliteit!quote:Op vrijdag 29 mei 2009 09:01 schreef Isegrim het volgende:
Kut, ben vergeten mijn kaartje te stempelen. Maar hopen dat ze niet komen controleren. Meestal niet, maar je zult net zien...
Ik ben vergeten te stempelen is geen geldig vervoersbewijsquote:Op vrijdag 29 mei 2009 09:09 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Nou ja, zwartrijden... Ik hèb wel een kaartje.
paupers die uit de tweede klas opdringen om de serene rust en het bedachtzaame reiscomfort van de eerste klasse te verstoren...quote:Op donderdag 28 mei 2009 20:47 schreef Isegrim het volgende:
Mensen die denken dat het balkon in een eersteklasrijtuig ook alleen voor mensen met een eersteklas kaartje is.
Wat houdt je tegen?quote:Op vrijdag 29 mei 2009 09:38 schreef ebeaydojraes het volgende:
damn... best zin om alsnog naar pinkpop te gaan :S
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |