SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op donderdag 21 mei 2009 10:32 schreef mascara-klodder het volgende:
Al het bovenstaande is super!
Wat had ik een fucking hekel aan die muziek, maar nu vele jaren later kan ik ervan genieten
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Mehhh... ben van de... ehhh... Fun Factory generatieen ik vind het nog steeds niet zo denderend.
Intelligent, but fucked up.
De Mosselman en Hakkuhbar doen sowieso niet mee natuurlijk. Toen die parodie plaatjes verschenen begon happy hardcore heel snel uit te sterven.quote:Op donderdag 21 mei 2009 11:33 schreef MdMa98 het volgende:
KOMT UIT SCHEVENINGEN!!!!!!TU TU TUDU TU TU TU TUDU TU
een van de weinige keren dat ik latex toejuichquote:
Die lyrics, komen die oorspronkelijk ook daar vandaan of van een ander nummer? Die hoor ik wel eens vakerquote:
Het is een cover van het refrein van Hymn van Ultravoxquote:Op donderdag 21 mei 2009 19:30 schreef Sanderrrr het volgende:
[..]
Die lyrics, komen die oorspronkelijk ook daar vandaan of van een ander nummer? Die hoor ik wel eens vaker
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |