Als ze dat willen moeten ze dat vooral doen. Ze zijn naar ONS gekomen, niet andersom.quote:Op woensdag 20 mei 2009 21:47 schreef Alocanda het volgende:
De oplossing is......bb gaan op zoek naar hun eigen server voor een forum(en dan eentje die het wel naar behoren doet want hier loopt het vaak mis) en iedereen die doorlinkt vanaf de bunker is van dat kleine kale dikke jochie met zijn negatieve instelling af. Probleem opgelost!
lees: er werd keihard gelogen want de streamer is gek en die trapt daar gewoon in. DAT zijn de dingen waar ik niet tegen kan en waarvan ik (en velen met mij) WIST dat ze gebeurden, maar waarop Bart mij notabene aanvalt in zijn openingspost van het vorige deel van dit topic! (hoewel ik moet toegeven dat hij zei dat hij me overal gelijk in gaf. Wist ik veel dat het niet sarcastisch bedoeld was...)quote:Op woensdag 20 mei 2009 21:27 schreef Gert het volgende:
Wat is het verhaal van de make up-tas, welk verhaal is waar?
- Er was afgesproken alleen mascara naar beneden te doen. Bram gooide echter de hele toilettas. Daarna heeft iemand van de redactie aan damage control proberen te doen met een verhaaltje..
Ik wil wel eens een forum zien dat niet af en toe problemen heeft met de enorme toeloop op TBO. Sterker, ik wil eerst wel eens een forum zien dat zo'n enorme toeloop weet te genererenquote:Op woensdag 20 mei 2009 21:47 schreef Alocanda het volgende:
bb gaan op zoek naar hun eigen server voor een forum(en dan eentje die het wel naar behoren doet want hier loopt het vaak mis)
het verhaal van dementor klopt ook niet.quote:Op woensdag 20 mei 2009 22:18 schreef Maanvis het volgende:
Danny, ik vind dat liegen niet iets om je echt druk om te maken. Ik bedoel, dat is het toch allemaal niet waard. Het is logisch om er conclusies aan te verbinden en het woord van degene die de redactiemails beantwoord niet meer serieus te nemen, maar we kunnen toch altijd bij Dementor terecht voor een eerlijk oordeel dus waar maken we ons druk over.
ik, nadat hij me uncle fester had genoemd.quote:Op woensdag 20 mei 2009 22:36 schreef Alocanda het volgende:
alle verhalen kloppen niet. Alleen die van die vette kale onvolwassen kerel die stilzwijgend bij de kick off zat, die kloppen wel. Ik bedoel wie begon er over uiterlijkheden van Bart?
ik verwacht morgen al een antwoord van mezelf op dit alles.quote:Op woensdag 20 mei 2009 22:30 schreef Maanvis het volgende:
De fietsen komen van Matrabike af.
Ik denk dat je het beste je vraag ook direct aan hun kunt stellen.
http://www.matrabike.nl/2007/index.asp?pagina=pagina/steleenvraag
Zonde dat het morgen hemelvaart is en dat je waarschijnlijk morgen geen antwoord hebt.
Dit lijkt me toch wel een belangrijk punt Alocanda. Het is duidelijk te merken (zoals je zelf ook aangaf in je eerste reactie) dat je nieuw bent op Fok!. Hier worden dingen openlijk bekritiseerd (vaak zelfs ronduit afgekraakt), uitgevochten en hangt een gigantische hoeveelheid users rond die zonder enige nuance posten wat ze denken. En dat is nu juist de charme van Fok!. Dat jij het hier niet mee eens bent ok, maar het is al jaren bekend dat het er hier zo aan toe gaat, en toch is er door de redactie van the bunker expliciet voor dit forum gekozen...quote:Op woensdag 20 mei 2009 22:12 schreef Danny het volgende:
[..]
Als ze dat willen moeten ze dat vooral doen. Ze zijn naar ONS gekomen, niet andersom.
ik zie de overeenkomst niet, maar je baseert je dan ook op voorbarige conclusies van jezelf over een paar woorden van mij.quote:
Nee joh, over die ban als ie je niet magquote:Op donderdag 21 mei 2009 00:00 schreef Danny het volgende:
[..]
ik zie de overeenkomst niet, maar je baseert je dan ook op voorbarige conclusies van jezelf over een paar woorden van mij.
laat hem er eerst maar een nachtje over slapenquote:Op donderdag 21 mei 2009 00:07 schreef akveor het volgende:
Ik kan het statement wel waarderen. Als ik genoeg poen zou hebben zou ik heel het concept willen kopen van dat stelletje mafkezen.
Maar vind wel dat de users niet de dupe mogen worden. Een TBO2 en weer een samenwerking met Fok zal er op deze manier wel niet inzitten.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |