quote:Op donderdag 14 mei 2009 14:26 schreef Gast_op_afstand het volgende:
Zou Peuter niet naakt willen douchen omdat hij bang is dat we zijn tatoeage van Gerard Joling op zijn billen zien?
quote:Op donderdag 14 mei 2009 14:27 schreef Maanvis het volgende:
elientje gaat er nu uit als het zo doorgaat
quote:Op donderdag 14 mei 2009 14:32 schreef Gast_op_afstand het volgende:
[..]
Of een vol pakje sigaretten voor haar neerleggen en dan erbij zeggen: Rook zoveel je wilt, maar iedere cigaret die je opsteekt is 100 euro UIT de groepspot...
Ben benieuwd...
quote:Op donderdag 14 mei 2009 14:34 schreef Gert het volgende:
[..]
Ze moeten eens van de golfcourse komen daar in Heemstede/Aerdenhout, en hun mascotte gaan steunen!
quote:Op donderdag 14 mei 2009 14:40 schreef Gast_op_afstand het volgende:
Hebben ze daar sprinklers?
Zou leuk zijn... voor verboden woord...
Iedere keer als iemand "IK" zegt.... 30 seconden de sprinklers aan....
quote:Op donderdag 14 mei 2009 14:45 schreef Pek het volgende:
[..]
Sprinkler zet je niet zomaar aan, dan moet je eerst zo'n glaasje in de kop breken.
quote:Op donderdag 14 mei 2009 15:01 schreef Pek het volgende:
Wat is dat voor een gat?
quote:Op donderdag 14 mei 2009 15:02 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Het is jammer dat Peter zelf weg wil, want je kunt van alles van hem zeggen, maar saai is hij niet. En Pim wel.
Maar inderdaad beter 4 dan 3 in de Bunker.
quote:Op donderdag 14 mei 2009 15:04 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Nee, laat die zuiger maar lekker zitten
quote:Op donderdag 14 mei 2009 15:16 schreef Leandra het volgende:
Met de huidige stand kan Eline nog vrij makkelijk omhoog gezet worden ten koste van Peter...
Pim: 1986
Marielin: 1735
Jeroen: 1672
Peter: 1568
Eline: 1514
quote:Op donderdag 14 mei 2009 15:19 schreef Pek het volgende:
[..]
Die achterban van Pim is niet te verslaan
quote:Op donderdag 14 mei 2009 15:19 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ik hoop dat de achterban van Eline nog even hun best doet, en de achterban van Peter begrijpt dat hij echt weg wil.
Peter mag wat mij betreft vertrekken
quote:Op donderdag 14 mei 2009 15:22 schreef Gert het volgende:
[..]
Qua Eline er in houden is dit nog wel te behappen. Dat trek ik desnoods in m'n eentje nog wel recht indien nodig.
Maar de eindoverwinning gaat ze sowieso niet binnenhalen denk ik. Daarvoor is de achterban van Pim en Marielin veel te groot en/of bereid er flink geld in te steken
quote:Op donderdag 14 mei 2009 15:22 schreef BobbyRond het volgende:
Beetje late reactie hoor, maar ik spoelde de stream ff stukkie terug en Peter stond dat
Peter loves Eline door te krassen
quote:Op donderdag 14 mei 2009 15:26 schreef Danny het volgende:
Bart breekt in... (en als bart het kan??)
quote:
quote:Op donderdag 14 mei 2009 15:31 schreef BobbyRond het volgende:
[..]
Ik heb zo gelachen toen hij de luchtruimte bekeek
Zat bijna klem bij het naar buiten gaan.
De toren vordert gestaag:quote:Op donderdag 14 mei 2009 15:34 schreef BobbyRond het volgende:
[..]
Ik kan me herinneren dat de omgeving met camera's beveiligd is en dat wij een geldelijke sanctie zouden krijgen als we de locatie zouden verklappen, omdat de beveiliging dan verhoogd moest worden.
Aangezien de locatie door de FOK!kers ontdekt was, is de beveiliging standaard al opgehoogd om gedonder te voorkomen.
En ik denk niet dat je ruzie wil met B&B, zijn allebei best kranige lui
quote:Op donderdag 14 mei 2009 15:39 schreef BobbyRond het volgende:
Of zou de steen zijn voor de eerste die em vindt?
Lijkt me niet logisch, want de missie is voor Marielin (was op gestemd, toch?)
quote:Op donderdag 14 mei 2009 15:40 schreef Maanvis het volgende:
[..]
De GEHEIME missie is voor Marielin.
Je kunt dit toch niet geheim noemen als iemand anders 'm vindt
quote:Op donderdag 14 mei 2009 15:42 schreef BobbyRond het volgende:
[..]
Daarom wacht ik ook op een telefoontje voor Marielin of een 'Marielin, luchten!'
quote:Op donderdag 14 mei 2009 15:53 schreef Gast_op_afstand het volgende:
Haha deze opdracht is wel weer leuk...
Eindelijk tandpasta en dan alle tandenborstels verstoppen....
Eens kijken of Marilin groepsgevoel en hygiëne verkiest boven het winnen van een pakje peuke.........
quote:Op donderdag 14 mei 2009 16:01 schreef Danny het volgende:
Heb ik wat gemist qua tandpasta e.d. mbt Peuter?
En vanwaar die interesse voor wat Peuter nodig heeft om erin te blijven?
Ik stel juist voor dat we 'm nog even het laatste zetje geven
De stand van 16.00 uur:quote:Op donderdag 14 mei 2009 16:04 schreef Pek het volgende:
[..]
Polletje dan maar?
Wat heeft Peter nodig?
1. ballen
2. een ruggengraat
3. een nekschot
quote:Op donderdag 14 mei 2009 16:10 schreef Gast_op_afstand het volgende:
Eline vind het niet erg dat Peutertje eventueel weg gaat...
Ze is te aardig... maar eigenlijk is ze hem gewoon zat!
quote:Op donderdag 14 mei 2009 16:13 schreef Gast_op_afstand het volgende:
Bart : Blijf je erbij?
Peuter... eehm...tja.... blablabla
Duurt te lang... hij krabbelt alweer terug!
quote:Op donderdag 14 mei 2009 16:13 schreef Danny het volgende:
Pff, peuter krabbelt ALWEER terug.
vanavond als hij blijft fase 3
Het was geen mening waarmee je het eens of oneens kunt zijn. Zo zijn de regels van het programma!quote:Op donderdag 14 mei 2009 16:21 schreef Copycat het volgende:
[..]
Eens. En moeten er dan echt meteen twee beloningen naar binnen? Dan was je je tanden maar met Persil. Of je ondergoed met Prodent.
2 minquote:
Er is ook nog afwasmiddel, daar hadden de onderbroeken ook wel mee gewassen kunnen worden. 't Zijn een stel huilies die meteen getroost worden.quote:Op donderdag 14 mei 2009 16:21 schreef Copycat het volgende:
[..]
Eens. En moeten er dan echt meteen twee beloningen naar binnen? Dan was je je tanden maar met Persil. Of je ondergoed met Prodent.
Met nog 12 posts te gaan in het oude deel. Weet je wat, ik maar 201 tot 300 alvast. En.....quote:
Ik denk dat anders TBO ten einde was.quote:Op donderdag 14 mei 2009 16:21 schreef Danny het volgende:
[..]
ik denk gewoon om peter erin te houden hoor
Er had natuurlijk gewoon een poll moeten komen. Dat die er niet is geweest is, voor mij, een teken dat ze Peter proberen te paaien. Vanuit TB begrijpelijk, maar vanuit de kijker natuurlijk erg unfair. Een poll met de vraag of het de bunker weer uit moet zou dan ook wenselijk zijn imo.
Bart kan helemaal geen creativiteit belonen of afstraffen. Dat moet de kijker doen dmv polls, dus het ligt buiten zijn invloedssfeer.quote:Op donderdag 14 mei 2009 16:22 schreef BobbyRond het volgende:
[..]
Klopt, maar het is een beloning voor Eline en de rest, ze willen misschien dus (volgens Bart) op deze manier creativiteit bij de groep belonen.
Dat is ivm d'r gezondheid, dus moet naar mijn mening kunnen. Ik vind medicijnen een basisvoorwaarde.quote:Overigens heeft Eline ook keeltabletten gekregen. (by the way)
Ja, dat kan heel goed met afwasmiddel.quote:Op donderdag 14 mei 2009 16:25 schreef Marrije het volgende:
[..]
Er is ook nog afwasmiddel, daar hadden de onderbroeken ook wel mee gewassen kunnen worden. 't Zijn een stel huilies die meteen getroost worden.
Het ligt er blijkbaar binnen, maar dat zou imo niet moetenquote:Op donderdag 14 mei 2009 16:26 schreef Maanvis het volgende:
Bart kan helemaal geen creativiteit belonen of afstraffen. Dat moet de kijker doen dmv polls, dus het ligt buiten zijn invloedssfeer.
Ik denk niet dat er daarom die laatste week nog meer mensen uit zullen gaan.quote:Op donderdag 14 mei 2009 16:26 schreef BobbyRond het volgende:
[..]
Ik denk dat anders TBO ten einde was.
Peter eruit is een pot van 6100 euro, dan misschien nog meer exits...
Dan is dat de keuze van de kijker geweest.quote:Op donderdag 14 mei 2009 16:26 schreef BobbyRond het volgende:
[..]
Ik denk dat anders TBO ten einde was.
Peuter was nooit van plan om weg te gaan. Ben je werkelijk zo naief? Besef je dan niet dat Peuter zijn rol ontiegelijk goed speelt en telkens 12 uurtjes aanvraagt om luxe te bemachtigen?quote:Peter eruit is een pot van 6100 euro, dan misschien nog meer exits...
Ben het ook met jou en Danny eens, maar ik blijf feitelijk!quote:Op donderdag 14 mei 2009 16:26 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Bart kan helemaal geen creativiteit belonen of afstraffen. Dat moet de kijker doen dmv polls, dus het ligt buiten zijn invloedssfeer.
[..]
Dat is ivm d'r gezondheid, dus moet naar mijn mening kunnen. Ik vind medicijnen een basisvoorwaarde.
Hij heeft zich al genoeg verlaagd, maar goed, daar zullen we het niet meer over hebben.quote:
quote:Op donderdag 14 mei 2009 16:28 schreef Kaat38 het volgende:
[quote]Op donderdag 14 mei 2009 16:16 schreef Gast_op_afstand het volgende:
Toch wel typisch weer dat Peuter en Marilin.. De twee zeikerds... te lang in bed bleven liggen...
[/quote
]en die marielin die haar ziel aan duivel verkoopt voor een pakje sigaretten! Mevrouw Sigaret is echt een zeer onbetrouwbaar figuur
Het ligt er niet binnen, Bart heeft gewoon een foutje gemaakt door te vergeten een poll te plaatsen op de site. Maakt niet uit, daar kan ie van leren.quote:Op donderdag 14 mei 2009 16:27 schreef Danny het volgende:
[..]
Het ligt er blijkbaar binnen, maar dat zou imo niet moeten
Wie?quote:Op donderdag 14 mei 2009 16:28 schreef Danny het volgende:
grappig?
los komen??
Ik ken heel die gozer niet!
Maar daar ging het nu niet overquote:Op donderdag 14 mei 2009 16:29 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Hij heeft zich al genoeg verlaagd, maar goed, daar zullen we het niet meer over hebben.
Oke, dank je voor je mededeling, en nu???quote:Op donderdag 14 mei 2009 16:29 schreef Peter6000 het volgende:
IK HEB BESLOTEN DE STREAMS VANAVOND TUSSEN 2000 EN 2015 TE BOYCOTTEN, ALS BLIJKT DAT PIM ERIN BLIJFT.
DAN WETEN JULLIE DAT ALVAST.![]()
Is dan ook net toevallig het Songfestival bezig?quote:Op donderdag 14 mei 2009 16:29 schreef Peter6000 het volgende:
IK HEB BESLOTEN DE STREAMS VANAVOND TUSSEN 2000 EN 2015 TE BOYCOTTEN, ALS BLIJKT DAT PIM ERIN BLIJFT.
DAN WETEN JULLIE DAT ALVAST.![]()
quote:Op donderdag 14 mei 2009 16:29 schreef Peter6000 het volgende:
IK HEB BESLOTEN DE STREAMS VANAVOND TUSSEN 2000 EN 2015 TE BOYCOTTEN, ALS BLIJKT DAT PIM ERIN BLIJFT.
DAN WETEN JULLIE DAT ALVAST.![]()
Dan moet hij ZEKER blijven, want dan verdient hij een oscar.quote:Op donderdag 14 mei 2009 16:28 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Dan is dat de keuze van de kijker geweest.
[..]
Peuter was nooit van plan om weg te gaan. Ben je werkelijk zo naief? Besef je dan niet dat Peuter zijn rol ontiegelijk goed speelt en telkens 12 uurtjes aanvraagt om luxe te bemachtigen?
LOOP MAAR WEER WEGquote:Op donderdag 14 mei 2009 16:29 schreef Peter6000 het volgende:
IK HEB BESLOTEN DE STREAMS VANAVOND TUSSEN 2000 EN 2015 TE BOYCOTTEN, ALS BLIJKT DAT PIM ERIN BLIJFT.
DAN WETEN JULLIE DAT ALVAST.![]()
Misschien pijpt hij ze wel allemaal, en is dat zijn darkside.quote:Op donderdag 14 mei 2009 16:29 schreef Tessio het volgende:
Pim gaat niet zijn dark side laten zien, wel bij zijn vrienden.
Ik ben daarin redelijk naief ja... Aangezien Peter redelijk fragiel is als het om die dingen gaat. Hij heeft tot nu toe elke keer z'n zin gekregen. Maar als dit niet was gebeurd, dan was hij echt gegaan. Daar ben ik van overtuigd.quote:Op donderdag 14 mei 2009 16:28 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Dan is dat de keuze van de kijker geweest.
[..]
Peuter was nooit van plan om weg te gaan. Ben je werkelijk zo naief? Besef je dan niet dat Peuter zijn rol ontiegelijk goed speelt en telkens 12 uurtjes aanvraagt om luxe te bemachtigen?
Oeh, een kwartier boycotten, gevaarlijkquote:Op donderdag 14 mei 2009 16:29 schreef Peter6000 het volgende:
IK HEB BESLOTEN DE STREAMS VANAVOND TUSSEN 2000 EN 2015 TE BOYCOTTEN, ALS BLIJKT DAT PIM ERIN BLIJFT.
DAN WETEN JULLIE DAT ALVAST.![]()
die getalletjes, praat je dan in jaren?quote:Op donderdag 14 mei 2009 16:29 schreef Peter6000 het volgende:
IK HEB BESLOTEN DE STREAMS VANAVOND TUSSEN 2000 EN 2015 TE BOYCOTTEN, ALS BLIJKT DAT PIM ERIN BLIJFT.
DAN WETEN JULLIE DAT ALVAST.![]()
en dat nog krijgt ook?quote:Op donderdag 14 mei 2009 16:28 schreef Maanvis het volgende:
Peuter was nooit van plan om weg te gaan. Ben je werkelijk zo naief? Besef je dan niet dat Peuter zijn rol ontiegelijk goed speelt en telkens 12 uurtjes aanvraagt om luxe te bemachtigen?
Zou je denken???quote:Op donderdag 14 mei 2009 16:30 schreef Peter6000 het volgende:
[..]
Misschien pijpt hij ze wel allemaal, en is dat zijn darkside.
Het opslurpen van sperma.
Hij heeft jou ook al in de zakquote:Op donderdag 14 mei 2009 16:31 schreef BobbyRond het volgende:
[..]
Ik ben daarin redelijk naief ja... Aangezien Peter redelijk fragiel is als het om die dingen gaat. Hij heeft tot nu toe elke keer z'n zin gekregen. Maar als dit niet was gebeurd, dan was hij echt gegaan. Daar ben ik van overtuigd.
Als ie bukt zie je z'n darksidequote:Op donderdag 14 mei 2009 16:30 schreef Peter6000 het volgende:
[..]
Misschien pijpt hij ze wel allemaal, en is dat zijn darkside.
De groep moet juist zorgen in die 12 uur dat zo'n persoon besluit toch te blijven, waarom zou je daar dan een sanctie voor geven?quote:Op donderdag 14 mei 2009 16:31 schreef Danny het volgende:
[..]
en dat nog krijgt ook?
Vorige keer waren het 7 pakjes peuken onder het mom van kop kaalscheren. Nu weer tandpasta en wasmiddel. Ik zeg; 12 uur aanvragen en niet gaan = sanctie voor de hele groep EN een extra sanctie voor die persoon.
Voor de groep = 24 uur geen eten
Voor de persoon = 48 uur geen peuken
Hij speelt die rol barslecht, alleen zijn B&B nou niet bepaald goed in het herkennen van acteerspelquote:Op donderdag 14 mei 2009 16:30 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Dan moet hij ZEKER blijven, want dan verdient hij een oscar.
quote:Op donderdag 14 mei 2009 16:31 schreef Banjerkanjer het volgende:
Iedereen vindt hier blijkbaar dat er niet gezeurd moet worden en meer naar creatieve oplossingen gezocht moet worden. Maar waarom is het dan dat Eline onderaan staat, terwijl die gewoon zonder douchegordijn zich gaat schoonschrobben met afwasmiddel en allesreiniger (zonder mokken, zeuren, drammen of dreinen), en van haar kwam gisteren meteen al het idee om zelf een douchegordijn te knutselen van de vuillniszak (wat meteen de grond in werd geboord door Marielin, die nu ineens doet alsof het haar eigen idee is geweest)?
Ik ook.quote:Op donderdag 14 mei 2009 16:31 schreef BobbyRond het volgende:
[..]
Ik ben daarin redelijk naief ja... Aangezien Peter redelijk fragiel is als het om die dingen gaat. Hij heeft tot nu toe elke keer z'n zin gekregen. Maar als dit niet was gebeurd, dan was hij echt gegaan. Daar ben ik van overtuigd.
Dan mag ik het er toch nog wel mee eens zijn? Aangezien aan de regels een beetje getornd wordt?quote:Op donderdag 14 mei 2009 16:23 schreef Maanvis het volgende:
Het was geen mening waarmee je het eens of oneens kunt zijn. Zo zijn de regels van het programma!
welnee. die gaat niet vrijwillig hoor.quote:Op donderdag 14 mei 2009 16:31 schreef BobbyRond het volgende:
[..]
Ik ben daarin redelijk naief ja... Aangezien Peter redelijk fragiel is als het om die dingen gaat. Hij heeft tot nu toe elke keer z'n zin gekregen. Maar als dit niet was gebeurd, dan was hij echt gegaan. Daar ben ik van overtuigd.
Nope, dat is niet z'n darkside!quote:Op donderdag 14 mei 2009 16:30 schreef Peter6000 het volgende:
[..]
Misschien pijpt hij ze wel allemaal, en is dat zijn darkside.
Het opslurpen van sperma.
Jeroen heeft bijgedragen aan het groepsgevoelquote:Op donderdag 14 mei 2009 16:33 schreef sunny16947 het volgende:
Hoe dan ook heeft Peter de tandpasta wel voor de hele groep bij elkaar gehuild en gedreigd. 4 stonden er nog harder en sneller te poetsen dan Peter zelf.
Wat hebben Jeroen en Pim überhaupt voor de groep verdiend?
Jij rebel!quote:Op donderdag 14 mei 2009 16:33 schreef Copycat het volgende:
[..]
Dan mag ik het er toch nog wel mee eens zijn? Aangezien aan de regels een beetje getornd wordt?
Oh en: ik blijf lekker mijn Nederlands met Engels doorspekken. Because omdat.
En hij heeft z'n kop geschoren voor een krat bier dat hij met iedereen heeft gedeeld.quote:Op donderdag 14 mei 2009 16:34 schreef Marrije het volgende:
[..]
Jeroen heeft bijgedragen aan het groepsgevoel
Hij zuigt dus.quote:
De gewonnen sigaretten heeft hij ook gewoon gedeeld.quote:Op donderdag 14 mei 2009 16:35 schreef NrTH het volgende:
[..]
En hij heeft z'n kop geschoren voor een krat bier dat hij met iedereen heeft gedeeld.
Doe ff in PM?quote:Op donderdag 14 mei 2009 16:34 schreef BobbyRond het volgende:
[..]
Nope, dat is niet z'n darkside!
Ik heb z'n darkside gehoord van Mariëll, we krijgen em waarschijnlijk niet te zien
of gewoon hier in het topic.quote:
Want er is geen mannelijke tegenspeler meer in de bunker waarbij hij het kan demonstreren?quote:Op donderdag 14 mei 2009 16:34 schreef BobbyRond het volgende:
[..]
Nope, dat is niet z'n darkside!
Ik heb z'n darkside gehoord van Mariëll, we krijgen em waarschijnlijk niet te zien
En Princess kon je niet lezen... Draaikont.. je lijkt Peuter welquote:Op donderdag 14 mei 2009 16:33 schreef Copycat het volgende:
[..]
Dan mag ik het er toch nog wel mee eens zijn? Aangezien aan de regels een beetje getornd wordt?
Oh en: ik blijf lekker mijn Nederlands met Engels doorspekken. Because omdat.
Nou gewoon gedeeld...quote:Op donderdag 14 mei 2009 16:36 schreef Gast_op_afstand het volgende:
[..]
De gewonnen sigaretten heeft hij ook gewoon gedeeld.
Zo ben ik toch niet!?quote:
Hij zuigt dus.quote:Op donderdag 14 mei 2009 16:37 schreef Gast_op_afstand het volgende:
[..]
Nee, hij genereert actie en interactie!
Daar zat ik ook aan te denkenquote:Op donderdag 14 mei 2009 16:37 schreef Danny het volgende:
[..]
of gewoon hier in het topic.
ik denk dat het met vrouwenkleding te maken heeft
Dat ging over de rest van je verhaspelde zin ...quote:Op donderdag 14 mei 2009 16:38 schreef Gast_op_afstand het volgende:
En Princess kon je niet lezen... Draaikont.. je lijkt Peuter wel
Precies, en hij heeft ze ook lopen fucken ermee.quote:Op donderdag 14 mei 2009 16:38 schreef Banjerkanjer het volgende:
[..]
Nou gewoon gedeeld...![]()
Dat was gewoon enorm slim van hem. Een paar spelers zijn afhankelijk van sigaretten. Jeroen rookt zelf niet. Maar met het bezit van die sigaretten, waren die andere spelers (Peter en Marielin) direct afhankelijk van Jeroen gewordenEn dat heeft wel leuke taferelen opgeleverd
Oh , ach ik zeg altijd maar zo, Taal leeft !!quote:Op donderdag 14 mei 2009 16:39 schreef Copycat het volgende:
[..]
Dat ging over de rest van je verhaspelde zin ...
Tandenborstels voor 24 uur verstoppen. Geloof ik.quote:Op donderdag 14 mei 2009 16:41 schreef blomst het volgende:
Wat is de geheime opdracht van Marielin.??
Alle tandenborstels verstoppenquote:Op donderdag 14 mei 2009 16:41 schreef blomst het volgende:
Wat is de geheime opdracht van Marielin.??
tandenborstels verstoppen.quote:Op donderdag 14 mei 2009 16:41 schreef blomst het volgende:
Wat is de geheime opdracht van Marielin.??
Tandenborstels verstoppen.quote:Op donderdag 14 mei 2009 16:41 schreef blomst het volgende:
Wat is de geheime opdracht van Marielin.??
Doe anders gewoon onder een spoiler tag, dan kunnen de mensen zelf kiezen of ze het willen zien of niet.quote:Op donderdag 14 mei 2009 16:41 schreef BobbyRond het volgende:
Ik vind het niet heel correct om de dark-side te verklappen...
Wat staat er?quote:Op donderdag 14 mei 2009 16:41 schreef Copycat het volgende:
[..]
Tandenborstels voor 24 uur verstoppen. Geloof ik.
Dat gevoel kreeg ik ook.quote:Op donderdag 14 mei 2009 16:32 schreef Danny het volgende:
Stuurt bart nu het gesprek zo dat Jeroen een oproep doet om peter erin te stemmen?
Nee, dat heb ik verkeerd gehoord denk ik...
quote:Op donderdag 14 mei 2009 16:42 schreef BobbyRond het volgende:
Peter: Stem op mij zou ik nooit zeggen...
[ afbeelding ]
Is het misschien ook niet, maar als hij er op gecast is dan zijn we natuurlijk wel heel nieuwsgierigquote:Op donderdag 14 mei 2009 16:41 schreef BobbyRond het volgende:
Ik vind het niet heel correct om de dark-side te verklappen...
ja maar dat is toch ook heeeeel oneerlijkquote:Op donderdag 14 mei 2009 16:41 schreef Gast_op_afstand het volgende:
Whooohahahaha
Peuter: Ik ga niet zielig lopen vragen om stemmen, dat vind ik zo zielig overkomen...
Hij ligt gvd de hele dag te janken om sokken, hakjes, colbertjes, oneerlijkheid .....
Valse nicht ben jequote:Op donderdag 14 mei 2009 16:42 schreef BobbyRond het volgende:
Peter: Stem op mij zou ik nooit zeggen...
[ afbeelding ]
dank jequote:Op donderdag 14 mei 2009 16:41 schreef Copycat het volgende:
[..]
Tandenborstels voor 24 uur verstoppen. Geloof ik.
en toen hij een opdracht had verkloot zei hij 'neem mijn eten maar'quote:Op donderdag 14 mei 2009 16:35 schreef NrTH het volgende:
[..]
En hij heeft z'n kop geschoren voor een krat bier dat hij met iedereen heeft gedeeld.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik geef zo nog een hint![]()
Slechts 12 uur verstoppen?quote:
maar ik ben hier godverdomme de baas ja!quote:Op donderdag 14 mei 2009 16:41 schreef BobbyRond het volgende:
Ik vind het niet heel correct om de dark-side te verklappen...
Ik vind het ook niet zo correct van Mariëll, maargoed ik begrijp wel dat je zulke nieuwtjes met de wereld wilt delenquote:Op donderdag 14 mei 2009 16:41 schreef BobbyRond het volgende:
Ik vind het niet heel correct om de dark-side te verklappen...
Z'n bekkie is wel wat magerder geworden zegquote:Op donderdag 14 mei 2009 16:42 schreef BobbyRond het volgende:
Peter: Stem op mij zou ik nooit zeggen...
[ afbeelding ]
Peuter Hypocriet Nunningaquote:Op donderdag 14 mei 2009 16:42 schreef BobbyRond het volgende:
Peter: Stem op mij zou ik nooit zeggen...
[ afbeelding ]
quote:
quote:Op donderdag 14 mei 2009 16:42 schreef BobbyRond het volgende:
Peter: Stem op mij zou ik nooit zeggen...
[ afbeelding ]
Eens again, Eline mokt heel kort en komt dan lekker met creatieve ideetjes en blijft doorbuffelen of was het nou doorbunkeren.quote:Op donderdag 14 mei 2009 16:31 schreef Banjerkanjer het volgende:
Iedereen vindt hier blijkbaar dat er niet gezeurd moet worden en meer naar creatieve oplossingen gezocht moet worden. Maar waarom is het dan dat Eline onderaan staat, terwijl die gewoon zonder douchegordijn zich gaat schoonschrobben met afwasmiddel en allesreiniger (zonder mokken, zeuren, drammen of dreinen), en van haar kwam gisteren meteen al het idee om zelf een douchegordijn te knutselen van de vuillniszak (wat meteen de grond in werd geboord door Marielin, die nu ineens doet alsof het haar eigen idee is geweest)?
Korte periode.quote:
quote:Op donderdag 14 mei 2009 16:43 schreef BobbyRond het volgende:
Pim z'n darkside isSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik geef zo nog een hint
![]()
Als je Pim een pruik geeft en mooie make-up, sexy jurk en hoge hakken zal het hem niet misstaan.quote:Op donderdag 14 mei 2009 16:37 schreef Danny het volgende:
[..]
of gewoon hier in het topic.
ik denk dat het met vrouwenkleding te maken heeft
En nu is het dus tijd om die bewondering voor Eline om te zetten in stemmen !!quote:Op donderdag 14 mei 2009 16:44 schreef Kaat38 het volgende:
[..]
Eens again, Eline mokt heel kort en komt dan lekker met creatieve ideetjes en blijft doorbuffelen of was het nou doorbunkeren.
In ieder geval laat zij zich niet kisten!
Topmeid!
Dan ligt Peuter binnen 10 minuten huilend en stampvoetend op de grond dat het niet eerlijk is dat hij dat niet heeft!quote:Op donderdag 14 mei 2009 16:45 schreef Toverheks het volgende:
[..]
Als je Pim een pruik geeft en mooie make-up, sexy jurk en hoge hakken zal het hem niet misstaan.
Hij heb een leuk zacht koppie an sich jaquote:Op donderdag 14 mei 2009 16:45 schreef Toverheks het volgende:
[..]
Als je Pim een pruik geeft en mooie make-up, sexy jurk en hoge hakken zal het hem niet misstaan.
quote:Op donderdag 14 mei 2009 16:45 schreef Toverheks het volgende:
[..]
Als je Pim een pruik geeft en mooie make-up, sexy jurk en hoge hakken zal het hem niet misstaan.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |