Kon zo snel ook niets vinden, wel leuk om je voor aan te melden dusquote:Op donderdag 28 mei 2009 11:47 schreef Essebes het volgende:
[..]
in de aktievoorwaarden staan trouwens geen andere gekke dingen, behalve dat als je gewonnen hebt, je daarna uitgesloten wordt van verdere deelname
Oh shit, snel iedereen zijn post editen!!!quote:Op donderdag 28 mei 2009 11:46 schreef Gnittoo het volgende:
[..]
en dat ga je hier melden? zo wordt de kans dat die 1000 euro's naar mij gaan nog kleiner
Handig tijdens de EKquote:Op donderdag 28 mei 2009 13:15 schreef RdeV het volgende:
Die van de ING is wel het meest hylarisch. Wie gaat er nu voor de gratis oranje Toilettas?
[ afbeelding ]
Anders ga je toch voor die rentepuntenquote:Op donderdag 28 mei 2009 21:18 schreef RemcoDelft het volgende:
Oranje tasjes is wel heel verwijfd... Gaat lekker met die Postbank...
ik vertrouw het niet, is dit geen phishing???quote:Op donderdag 28 mei 2009 14:04 schreef stijnhetzwijn het volgende:
Geinig dat voeren van Buffers! Goeie actie...
Ik heb me net ook aangemeld.....
Weet niet wat voor internetverbinding jij hebt, want bij mij ging het supersnel
Tuurlijk. Want met je achternaam en rekeningnummer plunderen ze al je rekeningen!quote:Op donderdag 28 mei 2009 22:57 schreef BloodhoundFromHell het volgende:
[..]
ik vertrouw het niet, is dit geen phishing???
quote:Geachte rekeninghouder/Dear accountholder,
The Economy Bank N.V. past met ingang van 5 Juni, 2009 haar rentetarieven als volgt aan:
The Economy Bank N.V. will change their interest rates on the 5th of June, 2009 as follows:
Teb Ster Spaarrekening 3,85 % (was 4 %)
Teb Ster Deposito
3 maanden/months 3,85 % (was 4 %)
6 maanden/months 3,85 % (was 4 %)
9 maanden/months 3,85 % (was 4 %)
1 jaar/year 4,25 %
2 jaar/years 4,60 %
3 jaar/years 4,50 %
4 jaar/years 4,60 %
5 jaar/years 4,80 %
Hoogachtend/yours faithfully,
The Economy Bank NV
Website www.tebnv.nl
E-mail sparen@tebnv.nl
Telefoon/phone 0800 55 55 055
dat vind ik echt minder grappigquote:Op vrijdag 29 mei 2009 17:21 schreef SeLang het volgende:
Rabobank Loyaalspaarrekening 3,60% --> 3,40%
Volgens mij zie je een paar nulletjes over het hoofd. Het maximaal rentegevend tegoed is dus ¤ 2,5 miljoen en geen ¤ 2,5 duizend.quote:Op zaterdag 30 mei 2009 00:14 schreef daNpy het volgende:
ING:
Internetspaarrekening 2,3% ¤ 2.500.000
Maximum rentegevend tegoed van 2.500
ligr eraan wat je precies zoekt in een betaalrekening.quote:Op zondag 31 mei 2009 11:44 schreef g0dz0r het volgende:
Niet het goede topic maar een apart topic openen leek me ook zo overbodig.
Iemand die een goed alternatief weet voor een betaalrekening bij de Rabo? Wederom is net nu ik wat betalingen wil doen telebankieren voor de 6de keer geblokkeerd.
Ik ben die boerenpummels echt zo zat en ING of ABN is ook geen optie.
Vreemd verhaal. Wat is de reden daarvoor? Ik zit al mijn hele leven daar en het is nog nooit 1x gebeurdquote:Op zondag 31 mei 2009 11:44 schreef g0dz0r het volgende:
Niet het goede topic maar een apart topic openen leek me ook zo overbodig.
Iemand die een goed alternatief weet voor een betaalrekening bij de Rabo? Wederom is net nu ik wat betalingen wil doen telebankieren voor de 6de keer geblokkeerd.
Ik ben die boerenpummels echt zo zat en ING of ABN is ook geen optie.
Dat is om te beginnen niet waar... voor de rest prima redenen om te vertrekken ja!quote:Op zondag 31 mei 2009 12:28 schreef g0dz0r het volgende:
Waar ik nu echt zat ben bij de Rabo:
- Gezamelijke rekening kan maar 1 persoon telebankieren
Nieuwe pas aangevraagd.quote:Op zondag 31 mei 2009 12:27 schreef ArnoKlaassen het volgende:
[..]
Vreemd verhaal. Wat is de reden daarvoor? Ik zit al mijn hele leven daar en het is nog nooit 1x gebeurd
Bron: http://www.mdweekly.nl/91(...)kt-winstgroei-van-27quote:Credit Europe Bank boekt winstgroei van 27%
Gebaseerd op: Bank- en Effectenbedrijf (mei 2009)
Credit Europe Bank (CEB) boekte in 2008 een winstgroei van 27%. De winst bedroeg 74,5 miljoen euro. Het balanstotaal nam toe met 25% en kwam uit op 9,5 miljard euro. Daarmee is CEB de tiende bank van Nederland. CEB is de onbekendste middelgrote bank. CEB is gevestigd in Amsterdam en staat onder toezicht van DNB. CEB investeert vrijwel niets in advertenties en heeft een geringe naamsbekendheid onder consumenten. In de Raad van Bestuur en Raad van Commissarissen zetelt slechts één Nederlander. CEB kan met recht enigmatisch worden genoemd.
Ceo Turhan Cemal Beriker is bereid om helderheid te verschaffen. Hij verklaart dat CEB zowel qua funding als financieringsactiviteiten zeer internationaal opereert. Als spaarbank via het direct-model is CEB actief in Duitsland, Nederland en België. In Rusland en Roemenië zijn 125 lokale kantoren gevestigd. De bank zet zijn middelen uit als handelsfinanciering voor im- en exportfirma`s die actief zijn in wereldhavens.
Tevens verzorgt CEB handelsfinanciering voor ondernemingen in Zwitserland, de VS, Europa en Azië die opereren in nichemarkten. Tot twee jaar geleden ging CEB door het leven als Finansabank Holland. Wereldwijd werken 6.000 mensen bij CEB.
Okee die neem ik even terug want dat kan ik niet controleren op het moment. (die pas is ook geblokkkeerd)quote:Op zondag 31 mei 2009 12:34 schreef TeleluvR het volgende:
[..]
Dat is om te beginnen niet waar... voor de rest prima redenen om te vertrekken ja!
Man, ga nou gewoon weg bij die boeren. Ik had er ook liever niet gezeten, het is dat mijn vriendin bij die eppo's een rekening wilde...quote:Op zondag 31 mei 2009 12:46 schreef g0dz0r het volgende:
[..]
Okee die neem ik even terug want dat kan ik niet controleren op het moment. (die pas is ook geblokkkeerd)
1. Vreemd, is mij nog nooit gebeurd dat Telebankieren (of internetbankieren in mijn geval) geblokkeerd is. Zal waarschijnlijk wel aan de gebruiker zelf liggen...quote:Op zondag 31 mei 2009 12:28 schreef g0dz0r het volgende:
Waar ik nu echt zat ben bij de Rabo:
1 Telebankieren vaak geblokkeerd
2 Gezamelijke rekening kan maar 1 persoon telebankieren
3 Alleen regiokantoren kunnen dingen aan- of uitzetten
4 Kan op 1 pas twee rekeningen beheren maar liever zie ik per pas de bijbehorende rekening
Dat top kunnen ze nu gerust weglaten.quote:Op maandag 18 mei 2009 17:47 schreef MrBadGuy het volgende:
Over Top-Interest kunnen we nou niet echt meer spreken
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |