Komen die Chinees en die patatzaak ook weer daarquote:Op woensdag 21 oktober 2009 13:06 schreef Whiskers het volgende:
Iemand enig id wanneer de C1000 in de Heester weer opengaat? Die tijdelijke permanente op de Groenheuvel lijkt momenteel ontmanteld te worden...?
Hey! Plekje gevonden? Waar?!quote:
Ik heb mijn extra fietsje gewoon via marktplaats gescoord... Maar er zijn regelmatig van die fietsopruimacties bij het station, door de politie. Misschien houden die wel een soort sale? Moet je even informeren! Misschien weet die fietsenboer aan de Bloemendaalzijde daar ook wel wat vanquote:Op maandag 23 november 2009 09:32 schreef PietjePuk007 het volgende:
mogguh, waar kan je een goede herenfiets kopen (al dan niet 2ehands) voor < 250 euro?
Nieuwe haven zit 2e Hans Fietsen ,tegenover de pizzaboer (ongeveeer in het midden aan de winkelzijde .quote:Op maandag 23 november 2009 09:32 schreef PietjePuk007 het volgende:
mogguh, waar kan je een goede herenfiets kopen (al dan niet 2ehands) voor < 250 euro?
Nou, waarom niet nu!quote:Op maandag 23 november 2009 15:53 schreef Brighteyes het volgende:
Hmmm..... dan is er iets mis met mijn geheugen...
Ik zal er eens langs lopen als het droog is.
Je meent hetquote:Op maandag 23 november 2009 15:57 schreef naatje_1 het volgende:
[..]
omdat het zo weer gaat regeneneer dat je er bent gaat het weer regenen
nee, het was sarcastischquote:
Mooi, want dan tuf ik Gouda weer binnen met de trein!quote:Op maandag 23 november 2009 16:01 schreef naatje_1 het volgende:
vanaf 17:30 loop je trouwens helemaal geen risico meer, volgens buienradar
Ik ookquote:Op maandag 23 november 2009 16:01 schreef XcUZ_Me het volgende:
Mooi, want dan tuf ik Gouda weer binnen met de trein!
Jij alleen vanuit een andere richting denk ikquote:
quote:Op maandag 23 november 2009 16:01 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]
Mooi, want dan tuf ik Gouda weer binnen met de trein!
handig heh, dat internetquote:
Alphen, met de boemel.quote:Op maandag 23 november 2009 16:03 schreef XcUZ_Me het volgende:
Jij alleen vanuit een andere richting denk ik
vanaf de lage gouwe aan de rechterzijde tussen de parketboer en de speelgoedzaakquote:Op maandag 23 november 2009 15:53 schreef Brighteyes het volgende:
Hmmm..... dan is er iets mis met mijn geheugen...
Ik zal er eens langs lopen als het droog is.
Bij ons ging de aardlek er zelfs van uit.quote:Op maandag 23 november 2009 18:42 schreef PietjePuk007 het volgende:
Enorme flits ook.
Hier idemquote:Op maandag 23 november 2009 20:13 schreef 907 het volgende:
[..]
Bij ons ging de aardlek er zelfs van uit.
En toen was het donker!
Daar heb ik dus van de week heel fijn in de str*nt gestaan.quote:Op maandag 23 november 2009 18:48 schreef waterkip het volgende:
[ afbeelding ]
Emmastraat ,hondenuitlaatgebied of toch weer even niet .
Links niet toegestaan/rechts wel toegestaan
op het pad niet toegestaan (loslopen)
Ook geen enkele put in de straat,leuk met dit weer .
![]()
Is weer echt over nagedacht
Als iedereen het nou opruimt is er niks aan de hand ,maar ja het is niet in de APV opgenomen.quote:Op dinsdag 24 november 2009 08:52 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Daar heb ik dus van de week heel fijn in de str*nt gestaan.![]()
Rechts... daar waar het dus niet mag.
Ranzig stuk sowieso. Ik ga wel weer op de stoep lopen voortaan.
Dan doe je dat toch.quote:Op woensdag 25 november 2009 21:50 schreef waterkip het volgende:
Minister tolereert moslimabusje
GOUDA - Minister Eberhard van der Laan van Integratie laat het 'moslimabusje' in Gouda ongemoeid. Dat heeft de bewindsman laten weten na vragen van de PVV.
In het busje worden allochtone oudere vrouwen vervoerd naar de dagopvang of het zorgcentrum. Zo komen de vrouwen die niet kunnen klokkijken op tijd op hun bestemming. Ook zit er een vrouw achter het stuur, omdat veel vrouwen door de thuissituatie niet kunnen worden opgehaald door een man.
Van der Laan is niet blij met de dienst, maar zal het niet verbieden, meldt RTV West. Wie er moeite mee heeft, kan klagen bij de Commissie Gelijke Behandeling
Dat is natuurlijk hetzelfde dat cafe Onder De Sint-jan zijn nachtvergunning kwijtraakte omdat hij deze bevolkingsgroep weigerde in zijn etablissement,
maar je knap levensmoe moet wezen om je als autochtone nedelander in het koffiehuis in de Aaltje baksteeg of cafe Pitstop te begeven als tering kaaskop.
quote:Op zaterdag 28 november 2009 17:04 schreef Duvel het volgende:
Hé BE, liep jij met een blauwe fiets aan je hand door de stad vanmiddag?
Ik zal volgende keer wel ff zwaaien.quote:Op dinsdag 8 december 2009 10:23 schreef Brighteyes het volgende:
[..]Beetje late reactie.
Zou best eens heel goed kunnen.
Even denken hoor... Volgens mij wel ja.![]()
Eng dit!![]()
Was het niet rotweer toen?quote:Op dinsdag 8 december 2009 10:27 schreef Duvel het volgende:
[..]
Ik zal volgende keer wel ff zwaaien.Mits je dan wat vrolijker kijkt.
Hee vrolijkerd, wat vind jij van de kerstboom? Wel of niet?quote:
Wel natuurlijk.quote:Op dinsdag 8 december 2009 10:37 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]
Hee vrolijkerd, wat vind jij van de kerstboom? Wel of niet?
Wansmaakquote:Op dinsdag 8 december 2009 10:41 schreef Duvel het volgende:
[..]
Wel natuurlijk.
En een knipperend rendier op het balkon.
Dan zetten we hem op het dak.quote:Op dinsdag 8 december 2009 10:42 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]
Wansmaak
En dat rendier is er al aan de James-zijde
Mag jij doen danquote:
Ik plak 'm wel achter een zolderraam.quote:Op dinsdag 8 december 2009 10:47 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]
Mag jij doen dan. Ik ga niet helpen
.
Dat vind ik primaquote:Op dinsdag 8 december 2009 10:49 schreef Duvel het volgende:
[..]
Ik plak 'm wel achter een zolderraam.
Ik richt er een webcam op.quote:Op dinsdag 8 december 2009 10:49 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]
Dat vind ik prima. Zolang ik het maar niet hoef te zien
.
Als jij de hele avond naar een knipperend rendier wilt kijken, be my guestquote:
Rond 19:00 uur wordt de kerstboom ontstoken door moslimburgemeester Cornelis van Gouda.quote:Op zaterdag 12 december 2009 17:12 schreef ikziejewel het volgende:
Dinsdag is het zeker weer kaarsjesavond?
Iemand enig idee hoe laat?
heb ik om jou advies gevraagd!quote:
Vind jij mijn opmerking een advies? Iemand vraagt om info over kaarsjesavond en jij komt met zo'n achterlijke opmerking die echt niets toevoegt. En dan ook nog een grote bek teruggeven? Kssst, terug in je hok!quote:
Duvelquote:Op zondag 13 december 2009 08:00 schreef Duvel het volgende:
[..]
Vind jij mijn opmerking een advies? Iemand vraagt om info over kaarsjesavond en jij komt met zo'n achterlijke opmerking die echt niets toevoegt. En dan ook nog een grote bek teruggeven? Kssst, terug in je hok!
Doe eens nietquote:Op zondag 13 december 2009 13:36 schreef Brighteyes het volgende:
Mensen zoals Waterkip zijn nou voor mij de reden om me te schamen voor Gouda.
*verdwijnt uit dit topic, hiermee wil ik echt niet geassocieerd worden...
Dat is wat ik de hele tijd al doe, en als je er echt last van hebt... je bent modquote:Op zondag 13 december 2009 13:48 schreef Brighteyes het volgende:
Ja, jullie hebben eig. ook wel gelijk ook.
*negeerstand aan gooit!
Brrrr, ik kan daar echt zo ongelofelijk slecht tegen...
Kan je mooi na de kerst weer (een tegel) mee gaan ophogen!quote:Op zondag 13 december 2009 13:49 schreef PietjePuk007 het volgende:
Heb de kerstboom trouwens op 't plein voor 't winkelcentrum gekocht, kreeg er zelfs een emmer zand bij.
quote:Op zondag 13 december 2009 13:52 schreef 907 het volgende:
[..]
Kan je mooi na de kerst weer (een tegel) mee gaan ophogen!
Of aan de gemeente doneren als teken dat ze de straten moeten ophogenquote:Op zondag 13 december 2009 13:52 schreef 907 het volgende:
[..]
Kan je mooi na de kerst weer (een tegel) mee gaan ophogen!
Mag ik je uitnodigen om een avondje naar De Riethoek te komen ,mag je aan die oudjes uitleggen waarom ze na zonsondergang de straat niet alleen meer opdurven .quote:Op zondag 13 december 2009 13:36 schreef Brighteyes het volgende:
Mensen zoals Waterkip zijn nou voor mij de reden om me te schamen voor Gouda.
je mag van mij aannemen dat ik de rit niet uitzit ,quote:Op zondag 13 december 2009 16:29 schreef XcUZ_Me het volgende:
Verhuis. In ieder geval uit dit topic aub.
Ok. Vanavond wel je medicijnen innemen he!quote:Op zondag 13 december 2009 16:32 schreef waterkip het volgende:
[..]
je mag van mij aannemen dat ik de rit niet uitzit ,
alleen nog een slachtoffer voor mijn huis
en dan doei ja !
Ja Efexor of Prozac is de oplossingquote:Op zondag 13 december 2009 16:33 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]
Ok. Vanavond wel je medicijnen innemen he!
Vast wel. Maar om daar kaarsjesavond mee te verpesten, lijkt me echt bijzonder ongewenst.quote:Op zondag 13 december 2009 17:41 schreef Krullehoofd het volgende:
Gewoon oogkleppen ophouden, in Gouda is absoluut niks aan de hand
Dat is toch voor de toeristenquote:Op zondag 13 december 2009 18:09 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]
Vast wel. Maar om daar kaarsjesavond mee te verpesten, lijkt me echt bijzonder ongewenst.
Buitengewoon constructieve post, het sarcasme druipt er vanaf. Vanwaar al deze emotie ?quote:Op zondag 13 december 2009 22:15 schreef knars het volgende:
Pleur op dan, als je Gouda zo kut vindt. Alleen klagen en roepen en janken om WIlders verandert zo weinig. Of blijf, en probeer constructieve oplossingen te bedenken, dan doe je ten minste nog iets leuks met je frustratie.
probeer constructieve oplossingen te bedenken:quote:Op zondag 13 december 2009 22:15 schreef knars het volgende:
Pleur op dan, als je Gouda zo kut vindt. Alleen klagen en roepen en janken om WIlders verandert zo weinig. Of blijf, en probeer constructieve oplossingen te bedenken, dan doe je ten minste nog iets leuks met je frustratie.
Waar zit dit restaurant ? Zelf ben ik wel te spreken over Central.quote:Op maandag 14 december 2009 13:35 schreef XcUZ_Me het volgende:
Zijn hier trouwens meer fans van Restaurant Brunel aanwezig? Wij hebben er nu een aantal keer gegeten en het is echt heerlijk eten in een sfeervolle omgeving.
Het wildmenu dat ze nu hebben is ook echt een aanrader.
http://www.restaurantbrunel.nl/quote:Op maandag 14 december 2009 14:19 schreef Krullehoofd het volgende:
[..]
Waar zit dit restaurant ? Zelf ben ik wel te spreken over Central.
Aantal keer geweest, heerlijk idd!quote:Op maandag 14 december 2009 13:35 schreef XcUZ_Me het volgende:
Zijn hier trouwens meer fans van Restaurant Brunel aanwezig? Wij hebben er nu een aantal keer gegeten en het is echt heerlijk eten in een sfeervolle omgeving.
Het wildmenu dat ze nu hebben is ook echt een aanrader.
Het spijt mij. Ik gaf niet bepaald het goede voorbeeldquote:Op maandag 14 december 2009 01:43 schreef Krullehoofd het volgende:
[..]
Buitengewoon constructieve post, het sarcasme druipt er vanaf. Vanwaar al deze emotie ?
Tofquote:Op dinsdag 15 december 2009 21:24 schreef muisje-eliza het volgende:
ik kom binnenkort in Gouda wonen
quote:Op dinsdag 15 december 2009 21:24 schreef muisje-eliza het volgende:
ik kom binnenkort in Gouda wonen
quote:Op dinsdag 15 december 2009 21:24 schreef muisje-eliza het volgende:
ik kom binnenkort in Gouda wonen
en neequote:Op woensdag 16 december 2009 09:30 schreef XcUZ_Me het volgende:
Nog mensen naar de kaarsjesavond geweest? Wij wel en we waren erg melig. Tot groot ongenoegen van 2 vrome vrouwtjes achter ons
.
Nee, F. was niet thuis en de 2 spruiten hier zijn eig nog net te klein ervoor. Mss volgend jaar en anders het jaar erop.quote:Op woensdag 16 december 2009 09:30 schreef XcUZ_Me het volgende:
Nog mensen naar de kaarsjesavond geweest? Wij wel en we waren erg melig. Tot groot ongenoegen van 2 vrome vrouwtjes achter ons
.
Nope, niks van gezien, behalve het bord KAARSJESAVOND P bij de Hill en het groenhovenpark.quote:Op woensdag 16 december 2009 09:30 schreef XcUZ_Me het volgende:
Nog mensen naar de kaarsjesavond geweest? Wij wel en we waren erg melig. Tot groot ongenoegen van 2 vrome vrouwtjes achter ons
.
leuke foto'squote:Op woensdag 16 december 2009 20:09 schreef waterkip het volgende:
[..]
http://www.artisticsoluti(...)sjesavond/index.html
Hoaxquote:
Daar nog niet gegeten wel al heel vaak langsgereden.quote:Op maandag 14 december 2009 13:35 schreef XcUZ_Me het volgende:
Zijn hier trouwens meer fans van Restaurant Brunel aanwezig? Wij hebben er nu een aantal keer gegeten en het is echt heerlijk eten in een sfeervolle omgeving.
Het wildmenu dat ze nu hebben is ook echt een aanrader.
moeders trein had 3 kwartier vertraging, ze is toen maar weer even huiswaarts gegaanquote:Op donderdag 17 december 2009 10:03 schreef PietjePuk007 het volgende:
Half uurtje vertraging, als je er rekening mee houdt dat 't vast een bende is valt dat wel mee.
De meeste scholieren gaan er gewoon vol zelfvertrouwen overheen, met succes. Je moet alleen niet gaan twijfelenquote:Op vrijdag 18 december 2009 10:26 schreef XcUZ_Me het volgende:
Hm, ik ga zo toch echt de fiets proberen.
Naja. We'll see!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |