Officieel is het 1 per brievenbus, behalve als er meerdere bellen of naambordjes zijn. In dat geval geldt het hoogste aantal (dacht ik).quote:Op woensdag 27 mei 2009 19:24 schreef TokenW het volgende:
[..]
De HAH verspreiding , is dat nou 1 per bus, per huisnummer of per aantal bellen bij de deur? Laatst hadden we iemand van bovenaf die alle zaterdagbestellers naar hun idee van bezorgen over HAH vroeg en die begon over het aantal bellen en dubbele huisnummers enzovoorts. Aangezien de meeste bussen/adressen met meerdere nummers zijn samengevoegd ben ik maar gewoon 1 per brievenbus blijven bezorgen.
Tenzij er natuurlijk kortingstickers bij zitten, zoals afgelopen weken met de AH. Dan komt de gierige aard van ons Nederlanders weer naar bovenquote:Achja, ik kan me niet voorstellen dat klanten (als in, mensen die folders ontvangen) zich hier druk om zullen maken
Ik had bij twee wijken echt keiveel over. Kunnen ze niet tellen ofzoquote:
Ja, dat heb ik dus met een dienst die ik een dik jaar elke zaterdag gedraaid heb. Je zit ff van 07:15 tot 08:15 te zetten en dan ben je alweer de deur uit. En als je dan terugkomt om misschien nog een wijkje weg te brengen is iedereen alweer weg. Aan de andere kant is het wel weer lekker om in de auto zitten en daarbij een beetje muziek te luisteren terwijl je in de warme zon door de weilanden crossed!quote:Op donderdag 28 mei 2009 22:47 schreef Ohrpolster. het volgende:
Hmm, ja ik heb ook een tijdje zo'n dienst gehad. Een paar uur voorbereiden en dan een mini-wijkje wegbrengen, maar dat vind ik toch maar niks. Vind 't toch wel lekker om een paar uur op straat te lopen. Al is voorbereiden op kantoor ook gezellig natuurlijk, vind het ook weer niks om om 10 uur de weg op te gaan en de rest van de ochtend middag geen collega's meer te zien...
En dat men weet dat je een medewerker bent en niet een indringer.quote:Op vrijdag 29 mei 2009 21:27 schreef binnenzitster het volgende:
nou en we hebben net weer vergadering gehad i.v.m NIMP en nou mag ik helemaal niet meer de straat op nou dan trek ik die uniform ook niet meer aan als ik alleen mag voorbereiden en verdelen.Uniform is voor herkenning op straat ,ja.
Ik zit binnen en ik moet ook een uniform.quote:Op vrijdag 29 mei 2009 21:27 schreef binnenzitster het volgende:
nou en we hebben net weer vergadering gehad i.v.m NIMP en nou mag ik helemaal niet meer de straat op nou dan trek ik die uniform ook niet meer aan als ik alleen mag voorbereiden en verdelen.Uniform is voor herkenning op straat ,ja.
Kan je niet gewoon een nieuw blaadje vragen?quote:Op vrijdag 29 mei 2009 23:55 schreef Radioheader het volgende:
Ik werk sinds kort op de zaterdag bij TNT, bevalt prima. Alleen wie heeft voor mij een link waar ik kleding kan bestellen? Ik kan die brief in de teringzooi op mn kamer nergens meer terug vinden
quote:Op vrijdag 29 mei 2009 23:55 schreef Radioheader het volgende:
Ik werk sinds kort op de zaterdag bij TNT, bevalt prima. Alleen wie heeft voor mij een link waar ik kleding kan bestellen? Ik kan die brief in de teringzooi op mn kamer nergens meer terug vinden
Dat is hooguit irritant, ik had een gek gisteren die op me begon in te slaan. Dat is pas echt zwaar klote.quote:Op zaterdag 30 mei 2009 19:46 schreef Hendrikpostbez het volgende:
Ik ben kwaad op een van de bewoners in mijn wijk die denkt dat ie leuk is.
Vandaag was de post er om 12 uur en ik moet twee wijken van 2,5 lopen. Dus ik was om een uur of 4 bij hem en zegt ie: Volgens mij ben je een week of vier te laat.
Voor straf zouden we deze idioot allemaal even een brief moeten sturen, waarin we hem eens duidelijk maken waarom we zo ''laat'' zijn!
Houd me tegen voor ik zijn adresgegevens hier neer drop !!!
Sloeg je terug?quote:Op zondag 31 mei 2009 13:08 schreef TokenW het volgende:
[..]
Dat is hooguit irritant, ik had een gek gisteren die op me begon in te slaan. Dat is pas echt zwaar klote.
Waarom werd je geslagen? Omdat je gisteren ook wat aan de late kant was? Mensen moeten de mond eens houden, met hun commentaar. Al dat gezeur om de kop. Sommige mensen zitten constant in de brievenbus te kijken, of er al post in zit. Laat ze maar met dit mooie weer, wat eens aan de tuin gaan doen. Vieze spinnenwebben, kuttakken en andere rommel om de deur.quote:Op zondag 31 mei 2009 13:08 schreef TokenW het volgende:
[..]
Dat is hooguit irritant, ik had een gek gisteren die op me begon in te slaan. Dat is pas echt zwaar klote.
Wat is laat? Alsof er een een bepaalde tijd is dat een brief op een deurmat moet liggen... De regel dat het voor XX/XX uur bezorgd moet zijn daar buiten gelaten dan.quote:Op zondag 31 mei 2009 14:54 schreef Zipportal het volgende:
Omdat je gisteren ook wat aan de late kant was?
In tegenstelling tot wat veel mensen denken is er geen ijzeren wet dat de post voor 17.00 uur bezorgd moet zijn. Het streven is bij bedrijven/industrieterreinen voor 12.00 uur, in woonwijken voor 17.00 uur. Maar het is alleen een inspanningsverplichting, mensen hebben er geen recht op.quote:Op zondag 31 mei 2009 21:15 schreef PartyAnimal87 het volgende:
[..]
Wat is laat? Alsof er een een bepaalde tijd is dat een brief op een deurmat moet liggen... De regel dat het voor XX/XX uur bezorgd moet zijn daar buiten gelaten dan.
Ja om je onder 't genot van een hamburger in elkaar te rossen!quote:Op zondag 31 mei 2009 23:54 schreef TokenW het volgende:
Nu lijkt het net of er alleen maar negatieve dingen gebeuren, dat is ook niet waar. Een man die net verhuist was, nodigde me ook een keer spontaan uit om mee ta barbequeen, gelukkig gebeurt dat soort dingen ook.
Had ie me beter kunnen spiesen en op de grill kunnen gooien.quote:Op maandag 1 juni 2009 00:04 schreef PartyAnimal87 het volgende:
[..]
Ja om je onder 't genot van een hamburger in elkaar te rossen!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |