mwochquote:Op maandag 25 mei 2009 21:30 schreef jammerkant het volgende:
[..]
Omdat het helpt tegen topicverziekende politiek-correcte trollen?
Je zou me juist dankbaar moeten zijn, voor het eigenhandig op de rails houden van een topic. Aan jullie spuit-elven hoef je het namelijk niet over te laten.
Hij maakte helemaal geen goed punt. Hij legde me woorden in de mond, en zonder eerst mijn reactie even af te wachten of ik dat wel werkelijk bedoelde, begon hij meteen al te krijsen hoe dom etc. ik was.quote:Op maandag 25 mei 2009 21:33 schreef sp3c het volgende:
[..]
mwoch
oldjeller maakt in eerste instantie een goed punt
dat jullie dan meteen met zijn allen in de aanval gaan is niet zijn fout
FB was net vijf dagen stilquote:Op maandag 25 mei 2009 20:30 schreef jammerklant het volgende:
@ sp3c
Waarom verdwijnt er vanalles uit "Er zijn niet slechts een paar criminele Marokkanen" , maar blijven alle (verkapte) ad hominems en flames van SCH gewoon staan? Het topic liep (ondanks een eerdere poging van OldJeller om de boel te laten ontsporen) juist hartstikke goed. Totdat SCH erbij kwam en de boel begon te zieken.
Waarom worden dit soort figuren hier ueberhaupt getolerereerd?
quote:Op dinsdag 26 mei 2009 07:35 schreef Dr.Nikita het volgende:
Je moet écht wel een prutser zijn om precies 1 minuut na je laatste post in hetzelfde topic een tvp plaatsen.
http://forum.fok.nl/rde/faq/policyquote:Wat doen we liever niet op FOK! wat wettelijk (wellicht) wel mag?
- Het plaatsen van (linkjes naar) mp3\'s, films, warez , modchips, gruwelijk materiaal, porno, persoonlijke gegevens en dergelijke
Dit is NWS-FB. Ik bedoel het algehele FB forum. Daar kan je desnoods een topic open over vragen over de Algehele Policy omtrent Privegegevens.quote:
Dat is een compliment.quote:Op dinsdag 26 mei 2009 20:26 schreef Slappy het volgende:
Noord-Ierse bende slaat katholieke vader dood![]()
Die ezel vindt dat ik Meki ben
quote:
quote:Op woensdag 27 mei 2009 22:56 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Mag ik maar weer eens verzoeken dat er nadrukkelijker gemodereerd gaat worden op TRU nonsens in NWS-topics? Zoals hier: Rutte: Holocaust ontkennen moet kunnen waar opnieuw dooe een zekere user wordt gesuggereerd dat alles een grote samenzwering is, zelfs WO 2?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |