Mitchel, Aaron, Aiden, Quentin, Rafael, Rayan, Jannick.quote:Op donderdag 14 mei 2009 10:01 schreef Faja-Lobi het volgende:
Zal ik dan ook eens vragen of mensen mee willen denken aan de naam voor onze derde? We hebben dus al een Morgaine en Nathan en ze hebben een oudere broer genaamd Ryan. Iemand leuke suggesties (zowel jongens als meisjes)?
Ik probeer dat idd te voorkomen door vaak de naam te kopieren bij bv een email.quote:Op donderdag 14 mei 2009 13:23 schreef miss_sly het volgende:
Mensen die de naam verkeerd spellen terwijl deze gegeven is, vind ik ook slordig. Alleen zegt dat doorgaans dan niet eens echt iets over de naam, maar voorla over de mensen die het doen.
quote:Ik heet Sylvia en word ook vaak aangeschreven met een Silvia. Ben er toch ruim 40 mee geworden
Tja, ik schrijf Ester altijd zonder h, dus ik moet altijd uitkijken als er een Esther geboren wordtquote:Op donderdag 14 mei 2009 13:07 schreef lichtekooi het volgende:
Mijn vriendin heeft een dochtertje gekregen dat ze Ester heeft genoemt. Zelfs mensen die het geboortekaartje hebben gehad schrijven Esther.
en dat weet je dan toch al voor dat kind er is?
Ik kijk altijd naar hoe je een naam schrijft, maar ik had iemand aan de telefoon die john heette en hij zei dat ik sjon moest schrijven.quote:Op donderdag 14 mei 2009 13:23 schreef miss_sly het volgende:
Mensen die de naam verkeerd spellen terwijl deze gegeven is, vind ik ook slordig. Alleen zegt dat doorgaans dan niet eens echt iets over de naam, maar voorla over de mensen die het doen.
Ik heet Sylvia en word ook vaak aangeschreven met een Silvia. Ben er toch ruim 40 mee geworden
hier alleen de met h versie bekend, maar zou maakte ik ook de fout bij Mirte van Nijnaquote:Op donderdag 14 mei 2009 13:28 schreef Troel het volgende:
[..]
Tja, ik schrijf Ester altijd zonder h, dus ik moet altijd uitkijken als er een Esther geboren wordt
Nou ja, het kind moet z'n hele leven mensen corrigeren, niet de ouders. Ik zou als ouder dan in elk geval oppassen dat het logisch is (dus niet ingewikkelder gemaakt omdat dat interessanter staat) en iig niet pestgevoelig. Vooral dat laatste vind ik echt heel belangrijk. Hoe mooi een naam ook zijn kan, je kiest het voor een ander, dus moet je dat soort aspecten in ogenschouw nemen...quote:Op donderdag 14 mei 2009 13:32 schreef lichtekooi het volgende:
Maar je weet met een naam die op verschillende manieren geschreven word dat het fout kan gaan. Dan moet je als vader of moeder ook niet zeuren.
oh wat erg....quote:Op donderdag 14 mei 2009 13:42 schreef innepin het volgende:
Gespot tussen de geboortekaartjes bij de verloskundige vandaag:
Maicylyn, zusje van Myquela![]()
en dan stond er ook nog: "Wil je beschuid met muisjes komen eten [...] "![]()
ik kwam tot Meesilin en Majkellaquote:Op donderdag 14 mei 2009 13:44 schreef Vicky het volgende:
[..]
oh wat erg....
hmm hoe zal je dat eerste uitspreken.... Maikielin? 2e spreek je volgens mij uit als Miekeela
Meesielin denk ik, die eerste... En Miegueela de tweedequote:Op donderdag 14 mei 2009 13:44 schreef Vicky het volgende:
[..]
oh wat erg....
hmm hoe zal je dat eerste uitspreken.... Maikielin? 2e spreek je volgens mij uit als Miekeela
ja idd...quote:
quote:Op donderdag 14 mei 2009 13:28 schreef Troel het volgende:
[..]
Tja, ik schrijf Ester altijd zonder h, dus ik moet altijd uitkijken als er een Esther geboren wordt
Je kind zal maar tot zijn 12e gepest worden met zijn naam... Dankje mammie!quote:Op donderdag 14 mei 2009 13:46 schreef Koosje het volgende:
Je bent maar een jaar of 10-12 gevoelig voor 'pestnamen' en ik vind die periode niet bepalend voor een naam voor de rest van het leven van je kind.
Maar vaker nog onzeker en depressief... Lees de verhalen in het estafettetopic eens, hoe vaak is pesten geen oorzaak voor latere problemen?quote:
Tsja... depressief worden omdat men je pest met een naamquote:Op donderdag 14 mei 2009 14:01 schreef Pyttpytt het volgende:
[..]
Maar vaker nog onzeker en depressief... Lees de verhalen in het estafettetopic eens, hoe vaak is pesten geen oorzaak voor latere problemen?
In mijn klas zijn twee mensen keihard gepest met namen die hun ouders o-zo-mooi vonden: Dick (nog voor ze de Engelse betekenis leerden) en Becky...
Die zijn daar niet bepaald groot en sterk van geworden...
Gehoord of echt zo gelezen?quote:
Inderdaad. Met pesten is het meer dat er gewoon dingen bij getrokken worden om het kind nog belachelijker te maken. Wij hadden vroeger twee keer een Hans in de klas, de een was altijd Hansjepansje kevertje en Hanseflans, Hansworst noem maar op. De ander was gewoon Hans, en Hans was tof...quote:Op donderdag 14 mei 2009 13:56 schreef Koosje het volgende:
Nogmaals, als een kind gepest wordt is de naam daar vaak niet de oorzaak/aanleiding van/voor.
Lam is een hele normale Chinese achternaam dus ja, ik ga er vanuit van wel.quote:Op donderdag 14 mei 2009 13:41 schreef Pyttpytt het volgende:
[..]
Zouden die mannen btw echt Constant Lam en Bennie Lam heten...?![]()
Zo gelezen. Je schrijft het dus echt zo.quote:
Was het niet Casey?quote:Op donderdag 14 mei 2009 14:32 schreef innepin het volgende:
Ariel en PokahontasNééé!
![]()
Mijn moeder kwam laatst een oudleerlinge tegen, die vroeger altijd een grafhekel aan haar naam had: Jopie. Nu liep ze achter de kinderwagen, dus praatje, blabla, hoe heet je dochter eigenlijk?
Keesie.![]()
m'n geheugen laat me in de steek, excuses als ik dit al es eerder verteld heb![]()
Huup, ja, ze dachten waarschijnlijk, als je creatief kan omgaan met de spelling van de namen, dan kan je de rest van het kaartje ook wel op eigen wijze doen? zoiets?![]()
Ai, das geen fijne schrijfswijze voor een toch al niet al te fijne naam.quote:Op donderdag 14 mei 2009 14:42 schreef Chell het volgende:
[..]
Zo gelezen. Je schrijft het dus echt zo.
Er zijn nog twee kinderen in dat gezin, maar die hebben iets normalere namen Diego en Romeo.
quote:Op donderdag 14 mei 2009 14:51 schreef Sorbootje het volgende:
Ook een keer gelezen: Voornaam Romeo, achternaam De liefde
Nee, dat hoopte mijn moeder ook al, het was echt Keesiequote:Op donderdag 14 mei 2009 14:42 schreef Sorbootje het volgende:
[..]
Was het niet Casey?
Blijft grappig, dat wel
quote:Op donderdag 14 mei 2009 15:04 schreef innepin het volgende:
[..]
Nee, dat hoopte mijn moeder ook al, het was echt Keesie
precies en ze vinden altijd wel iets om mee te pesten. Is het de naam niet dan is het wel wat anders.quote:Op donderdag 14 mei 2009 13:56 schreef Koosje het volgende:
Nogmaals, als een kind gepest wordt is de naam daar vaak niet de oorzaak/aanleiding van/voor.
Neee........ arme gup...quote:Op donderdag 14 mei 2009 15:20 schreef innepin het volgende:
Overigens ook gespot op een kaartje bij de verloskundige: Anes.
De eerste wijze van uitspreken die in mij opkomt, is wel héél erg zielig
De tweede naam bij Anes moet zijn : perineumquote:Op donderdag 14 mei 2009 15:20 schreef innepin het volgende:
Overigens ook gespot op een kaartje bij de verloskundige: Anes.
De eerste wijze van uitspreken die in mij opkomt, is wel héél erg zielig
Ik zag het op dr naamplaatje staan (kinderfeestje) maar ik las het als "Er-in" (Er-in kom er-uit..quote:Op donderdag 14 mei 2009 17:49 schreef huuphuup het volgende:
Oh haha ik ken geloof ik drie Erin's ik vind het eigk een hele normale naam![]()
1 spreekt het uit als Eerin de andere twee als Errin.
Wie is Chris?quote:Op donderdag 14 mei 2009 21:36 schreef bixister het volgende:
verkeer vind ik ook wel een gekke naam, Chris!
en een broertje 'Eruit'!quote:
haha die 's nog veel beter!quote:Op donderdag 14 mei 2009 23:26 schreef Poppedein het volgende:
Wij hebben nu een Darin in t kraambed.. is ook wel leuk als broertje voor Erin
Ik heb ook een zwak voor scandinavische jongensnamen. Moet manlief er alleen nog van overtuigen dat hij dat ook heeft.quote:Op vrijdag 15 mei 2009 10:17 schreef Pyttpytt het volgende:
Altijd leuk, dat soort combinaties. Vond deze stiekem wel leuk: Bijtje van der Velden... Ik zou het zelf niet kiezen, maar vind het wel leuk klinken.
Heb zelf echte en zwak voor Scandinavische namen. Sverre vind ik erg lief (v dan wel als w uitgesproken), en Emil (nadruk op de e). Maar Marius en Sophie (Soe-fie-je) zijn nog steeds favoriet...
das waar... Sophie is de 2e naam van Amberquote:Op vrijdag 15 mei 2009 10:25 schreef Pyttpytt het volgende:
Vind het jammer dat Sophie zo populair is, maar het is in elk gevale en tijdloze naam, dus dat scheelt...
Dat heb ik hier in het buitenland ook vaak. Ik zeg dan heel duidelijk: Dinges, dat is d-iiiiiiiiiiiii-n-g.-e-s, en dan zetten ze nog die i niet neer. Dove kwartels...quote:Op vrijdag 15 mei 2009 13:13 schreef Ca.ra het volgende:
zelfs als ik mijn (meisjes)achternaam spel gaat het fout. Het eindigt op een i en dan zeg ik dus duh-duh-duh-duh-i en mensen schrijven dan duh-duh-duh-duh-i -e. En dat gebeurt HEEL vaak!
Ik ken ook een vrouwelijke Ernie. En haar broer heet...quote:Op vrijdag 15 mei 2009 13:07 schreef PM-girl het volgende:
Ik ken geen Erin of Erna, maar wel een Ernie! Echt waar!![]()
Het is een vrouw.
Mijn naam wordt ook altijd verkeerd geschreven, meestal maken ze van de e een i. Ik krijg ook bijna alle mail gericht aan geachte heer.........Het went.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |