Op de site staat dat pim de biefstuk krijgt met 30% voor stemmers. Peter had er 23%.quote:Op dinsdag 5 mei 2009 15:24 schreef Lavenderr het volgende:
Peter krijgt biefstuk vanavond, dus wie weet blijft hij wel!
Waarom zou ze Peter moeten verraden,groot gelijk dat ze niks loslaat.quote:Op dinsdag 5 mei 2009 15:26 schreef BobbyRond het volgende:
Amber: "Hij heeft tegen mij niets meer gezegd dat tegen jullie"
*ahum*
Weet Peter überhaupt wat het format is? Dat is toch een continu proces? Weten wij het überhaupt?quote:Op dinsdag 5 mei 2009 15:23 schreef sunny16947 het volgende:
Ik vind dat Peter wel degelijk een paar sterke argumenten heeft. Het gaat niet eens om de gel op zich maar de afspraken die gemaakt zijn, en de insteek van het format.
Ze mochten een eigen basispakket samenstellen. > dan kun je dat niet in een poll af nemen. De makers hadden die poll dus niet moeten plaatsen.
Ze kunnen luxe verdienen met battles.
De onenigheid moest in de groep dmv gesprekken opgelost worden. Het groepsgevoel versterken.
Jeroen heeft opdrachten verknalt, stookt, wat dat groepsgevoel niet ten goede komt.
Het vertrek van Renate kostte 2500 maar Peter's argument was dat ze dat met battles terug konden verdienen.
daar gingen we ook al niet van uit hoorquote:Op dinsdag 5 mei 2009 15:30 schreef dieenebart het volgende:
Even snel reageren:
de wiet (een héél klein beetje) kwam uit mijn eigen voorraad. Vader SiIver heeft daar niets mee te maken.
![]()
Einde bericht.
Oke duidelijk, dan had amber dat dus niet moet zeggen, brengt misverstanden met zich mee.quote:Op dinsdag 5 mei 2009 15:30 schreef dieenebart het volgende:
Even snel reageren:
de wiet (een héél klein beetje) kwam uit mijn eigen voorraad. Vader SiIver heeft daar niets mee te maken.
![]()
Einde bericht.
Het is idd moeilijk dit te bepalen als we niet weten wat de regie afgesproken heeft met de bewoners. Sommige dingen zijn blijkbaar als een No-Go item bestempeld. HIervan had de streamer op de hoogte moeten zijn. Als de gel idd door Peter op zijn no-go lijstje gezet is, dan is de Poll om zijn gel weg te halen onrechtmatig en idd reden om pissed over te worden.quote:Op dinsdag 5 mei 2009 15:30 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Weet Peter überhaupt wat het format is? Dat is toch een continu proces? Weten wij het überhaupt?
Of ze wilde gewoon een beetje aandacht?quote:Op dinsdag 5 mei 2009 15:33 schreef lies1958 het volgende:
[..]
Oke duidelijk, dan had amber dat dus niet moet zeggen, brengt misverstanden met zich mee.
quote:Op dinsdag 5 mei 2009 15:34 schreef Dottey het volgende:
eline heeft het koud.. trek eens sokken aan meisen schoenen
Dat is toch belachelijk. Ik kan snappen als je zegt dat je niet in blote kont blijft lopen. Of dat het een no-go is om kaalgeschoren te worden. Maar gel???quote:Op dinsdag 5 mei 2009 15:33 schreef Spooky4u het volgende:
[..]
Het is idd moeilijk dit te bepalen als we niet weten wat de regie afgesproken heeft met de bewoners. Sommige dingen zijn blijkbaar als een No-Go item bestempeld. HIervan had de streamer op de hoogte moeten zijn. Als de gel idd door Peter op zijn no-go lijstje gezet is, dan is de Poll om zijn gel weg te halen onrechtmatig en idd reden om pissed over te worden.
Het is toch het eerlijkste en transparantste RLS???????quote:Op dinsdag 5 mei 2009 15:33 schreef Spooky4u het volgende:
[..]
Het is idd moeilijk dit te bepalen als we niet weten wat de regie afgesproken heeft met de bewoners. Sommige dingen zijn blijkbaar als een No-Go item bestempeld. HIervan had de streamer op de hoogte moeten zijn. Als de gel idd door Peter op zijn no-go lijstje gezet is, dan is de Poll om zijn gel weg te halen onrechtmatig en idd reden om pissed over te worden.
Eline distantiëerde zich daar heel duidelijk van. Marielin zat in de isoleer nog met Peter mee te lullen.quote:Op dinsdag 5 mei 2009 15:30 schreef Loedertje het volgende:
Heb op dit moment het meeste respect voor Pim, Jeroen en Marielin, de rest hing alleen maar te smoezen met Peter hoe ze anderen een hak kunnen zetten terwijl juist DAT hetgeen is wat ze Jeroen verwijten .
ik vind dat een stemgedraganalyse alleen relevant is bij het eruit gaan van een bewoner, dan is alles pas definitief.quote:Op dinsdag 5 mei 2009 15:30 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
Voor het rendement kan Peter maar beter daar blijven, hij vergaard deze week de meeste stemmen, gevolgd door Jeroen.
[ afbeelding ]
quote:Op dinsdag 5 mei 2009 15:30 schreef dieenebart het volgende:
Even snel reageren:
de wiet (een héél klein beetje) kwam uit mijn eigen voorraad. Vader SiIver heeft daar niets mee te maken.
![]()
Einde bericht.
Wat is daar euh aan?quote:
Ik zat gelijk te kijken of hij ergens een oortje heeftquote:Op dinsdag 5 mei 2009 15:37 schreef logicc123 het volgende:
bizar Jeroen heeft Danny's idee telepathisch opgevangen![]()
Jeroen zegt in zijn blog te hebben gezegd, dat hij een poll wilt dat als Peter gaat er 2500 euro in de prijzen pot terecht komt, dat is bijna danny's idee.
Nu wil ik ook dat Peter en Amber gaan, liefst direct!quote:Op dinsdag 5 mei 2009 15:38 schreef Danny het volgende:
Marielin vertikt het om eruit te lopen
Vooral Amber valt me heel erg tegen. Van Peter hadden we eigenlijk niet beter verwacht natuurlijk.
Helemaal mee eens.quote:Op dinsdag 5 mei 2009 15:35 schreef mazaru het volgende:
[..]
Dat is toch belachelijk. Ik kan snappen als je zegt dat je niet in blote kont blijft lopen. Of dat het een no-go is om kaalgeschoren te worden. Maar gel???
Dat slaat helemaal nergens op
Tenzij Amber helemaal niet van plan is om te vertrekken. En het alleen haar doel maar is om Peter eruit te laten gaan.quote:Op dinsdag 5 mei 2009 15:38 schreef Danny het volgende:
Marielin vertikt het om eruit te lopen
Vooral Amber valt me heel erg tegen. Van Peter hadden we eigenlijk niet beter verwacht natuurlijk.
Voor eigen voorraad dus ja niet echt euhquote:Op dinsdag 5 mei 2009 15:36 schreef Dottey het volgende:
[..]
Eigen voorraaddagelijks bij kopen.. euh ..
![]()
vaak, aangezien ze denkt blind te kunnen typenquote:Op dinsdag 5 mei 2009 15:39 schreef Dottey het volgende:
hoe vaak kan (amber) de delete knop gebruiken per regel
hihi:)
Ze zei dat haar vader misschien wel de wiet gesponsord had, omdat ze tijdens een gesprek had verteld dat hij coffeeshops had en dat hij vast wel wilde sponsoren in ruil voor een plek in de bunker voor Amber, zeker wist ze dat dus niet, maar omdat ze uitgekozen is leek het haar mogelijk. Zo kwam het op mij over tenminstequote:Op dinsdag 5 mei 2009 15:33 schreef lies1958 het volgende:
[..]
Oke duidelijk, dan had amber dat dus niet moet zeggen, brengt misverstanden met zich mee.
ik geloof er geen reet van, maar het zou wel een strakke aktie zijn. Niet dat dat minder achterbaks is trouwens...quote:Op dinsdag 5 mei 2009 15:39 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Tenzij Amber helemaal niet van plan is om te vertrekken. En het alleen haar doel maar is om Peter eruit te laten gaan.
nou ik dacht euhhhhhhhh gezelligquote:
Nee. Ik vond je gewoon vaag posten, vandaar dat ik om uitleg vroeg.quote:Op dinsdag 5 mei 2009 15:41 schreef Dottey het volgende:
nou ik dacht euhhhhhhhh gezellig![]()
(voel jij jou enorm aangesproken of ver-of beoordeeld?)
Om ook 2500 minder in de pot te hebben? Ik geloof er ook niets van.quote:Op dinsdag 5 mei 2009 15:40 schreef Danny het volgende:
[..]
ik geloof er geen reet van, maar het zou wel een strakke aktie zijn. Niet dat dat minder achterbaks is trouwens...
Zonde. Ze mogen het nu niet weten vind ikquote:Op dinsdag 5 mei 2009 15:36 schreef Danny het volgende:
Jeroen heeft hetzelfde idee als ik min of meer
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |