quote:Op donderdag 30 april 2009 14:01 schreef DrDentz het volgende:
[..]
Die kop had hij al toen hij door die massa heenreed, vaag.
Ja, in de hoofden van mensen die denken dat je met een Swift een bus door de lucht kan laten vliegen 'omdat die auto hard gaat!' misschien. Verder: nee. Heb jij wel eens van een verkeersongeluk gehoord waar een LPG-tank geknald is?quote:Op vrijdag 1 mei 2009 22:55 schreef NoizEkick het volgende:
Vandaag in de reportage van Rutger op Geenstijl.tv zei iemand wel iets interessants. Hij zei dat het mogelijk is dat de koninklijke bus op gas rijdt i.v.m. de toeschouwers en de ranzige lucht die diesel verspreidt.
Ik weet niet in hoeverre dat mogelijk is of dat er iemand is die hier iets vanaf weet, maar dan klinkt het een stuk logischer om met een kleine auto zo'n stevige bus proberen te rammen. Als je dan de tank raakt, dan kan dat echt gevaarlijk zijn.
Een kleine scheur in de tank zelf of in een leiding is al zeer gevaarlijk. En als ik het me goed herinner zag ik één of twee maanden terug nog een bericht over een ontplofte LPG-tank.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 22:57 schreef Bowlingbal het volgende:
[..]
Ja, in de hoofden van mensen die denken dat je met een Swift een bus door de lucht kan laten vliegen 'omdat die auto hard gaat!' misschien. Verder: nee. Heb jij wel eens van een verkeersongeluk gehoord waar een LPG-tank geknald is?
Volgens de voertuiggegevens rijdt de bus gewoon op diesel.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 22:55 schreef NoizEkick het volgende:
Vandaag in de reportage van Rutger op Geenstijl.tv zei iemand wel iets interessants. Hij zei dat het mogelijk is dat de koninklijke bus op gas rijdt i.v.m. de toeschouwers en de ranzige lucht die diesel verspreidt.
Ik weet niet in hoeverre dat mogelijk is of dat er iemand is die hier iets vanaf weet, maar dan klinkt het een stuk logischer om met een kleine auto zo'n stevige bus proberen te rammen. Als je dan de tank raakt, dan kan dat echt gevaarlijk zijn.
Ok, dan is dat in ieder geval geen reden geweest.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 23:05 schreef Mysterion het volgende:
[..]
Volgens de voertuiggegevens rijdt de bus gewoon op diesel.
[ afbeelding ]
quote:Op vrijdag 1 mei 2009 22:03 schreef Swetsenegger het volgende:
Sowieso, als de verklaring verzonnen is, suggereer je dat het doel niet de koningin was.
Waarom ga je in godsnaam op 30 April 50 kilometer van huis zelfmoord plegen met je swift tegen een nietszeggend monument als toevallig NET Bea langskomt?!??
"Majesteit?! U hier?!"
Of niet. Zijn appartement zou vandaag een nieuwe huurder krijgen, dus ik vraag me af of al zijn persoonlijke spullen daar nog waren. Misschien was het wel zo met voorbedachte raden (toch eventueel in doorgedraaide toestand) dat hij juist met een knal wilde gaan en niets achter wilde laten. Het is maar een gok. Maar een schrijven hoeft dus niet. Ik vraag me bovenstaande dus echt af.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 23:02 schreef Mariannatrog het volgende:
Lijkt mij ook vaag dat ze een verklaring van een dooie los krijgen, maar goed, hij zal nog wel ff iets gebrabbeld hebben.
Wat valt er allemaal nog te bespreken? Volgens mij was deel 1 al aardig rond.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 22:54 schreef -jos- het volgende:
Volgens een ooggetuige op Fok was de dader al buiten bewustzijn toen hij door de mensenmassa reed:
[..]
Waarom liegen de media over de verklaring van de dader?
Volgens velen bewoog de dader (zelf?) zijn armen nog na de botsing:
http://player.omroep.nl/?aflID=4329874
Dat lijkt mij niet, volgens meerdere ooggetuigen was de man op zijn minst buiten bewustzijn.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 23:15 schreef snowgoon het volgende:
[..]
Wat valt er allemaal nog te bespreken? Volgens mij was deel 1 al aardig rond.
Dat die man na de botsing gedeeltelijk nog functioneerde lijkt me inmiddels wel duidelijk. En dat was zo'n beetje de basis van jouw deel 1.
Omdat ze niet hebben kunnen oefenen.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 23:17 schreef -jos- het volgende:
Ik kijk net het filmpje nog eens terug, wel vreemd dat je tijdens de crash de dader net, en dan ook echt net niet in beeld krijgt:
http://www.deredactie.be/(...)249?mode=popupplayer
Waarom draait de camera weg??
conspiricy idiots verzieken de mensheidquote:Op vrijdag 1 mei 2009 23:06 schreef NoizEkick het volgende:
[..]
Ok, dan is dat in ieder geval geen reden geweest.
En welke getuigen bedoel je dan? Die fotograaf die de man 2 seconden heeft gezien?quote:Op vrijdag 1 mei 2009 23:18 schreef -jos- het volgende:
[..]
Dat lijkt mij niet, volgens meerdere ooggetuigen was de man op zijn minst buiten bewustzijn.
quote:Op vrijdag 1 mei 2009 23:17 schreef -jos- het volgende:
Ik kijk net het filmpje nog eens terug, wel vreemd dat je tijdens de crash de dader net, en dan ook echt net niet in beeld krijgt:
http://www.deredactie.be/(...)249?mode=popupplayer
Waarom draait de camera weg??
Die camera draait gewoon verder in de richting als dat hij van plan was.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 23:17 schreef -jos- het volgende:
Ik kijk net het filmpje nog eens terug, wel vreemd dat je tijdens de crash de dader net, en dan ook echt net niet in beeld krijgt:
http://www.deredactie.be/(...)249?mode=popupplayer
Waarom draait de camera weg??
Precies. Als je als cameraman een auto volgt, ga je er niet vanuit dat die botst dus draai je met de camera mee alsof die gewoon doorrijd.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 23:22 schreef Dennis101 het volgende:
[..]
Die camera draait gewoon verder in de richting als dat hij van plan was.
Misschien omdat hij dacht dat de auto sneller ging en hij de camera net wat te snel bewoogquote:Op vrijdag 1 mei 2009 23:17 schreef -jos- het volgende:
Ik kijk net het filmpje nog eens terug, wel vreemd dat je tijdens de crash de dader net, en dan ook echt net niet in beeld krijgt:
http://www.deredactie.be/(...)249?mode=popupplayer
Waarom draait de camera weg??
Je weet het niet inderdaad. Maar ik denk ik zeg het even...quote:Op vrijdag 1 mei 2009 23:24 schreef Bonger1911 het volgende:
[..]
Misschien omdat hij dacht dat de auto sneller ging en hij de camera net wat te snel bewoog
Misschien omdat het live werd uitgezonden en het schokkende beelden zouden worden
Zoveel redenen..
Dan moet je ook niet zulke domme verdachtmakingen doen en niet krampachtig vast blijven houden aan die ene fotograaf die de dader 2 seconden heeft gezien.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 23:26 schreef -jos- het volgende:
[..]
Je weet het niet inderdaad. Maar ik denk ik zeg het even...
Hoeven mensen me niet gelijk voor conspiracy nut uit te maken
Minstens 2 fotografen, 1 fok oogetuige (al toen die het publiek aanreed) en meerdere foto's waaruit duideijk blijtk dat de dader minstens buiten bewustzijn is.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 23:30 schreef snowgoon het volgende:
[..]
Dan moet je ook niet zulke domme verdachtmakingen doen en niet krampachtig vast blijven houden aan die ene fotograaf die de dader 2 seconden heeft gezien.
Toen die het publiek aanreed. Dus hij reed met een km of 60 langs die Fok!er. ja dat is een goede basis voor een betrouwbare getuigenis.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 23:40 schreef -jos- het volgende:
[..]
Minstens 2 fotografen, 1 fok oogetuige (al toen die het publiek aanreed) en meerdere foto's waaruit duideijk blijtk dat de dader minstens buiten bewustzijn is.
Die agent hield het hoofd van de dader stabiel. Dat doe je doorgaans met 2 handen, anders kun je het niet stabiel houden.quote:Op zaterdag 2 mei 2009 00:01 schreef deedeetee het volgende:
Bewoog die man echt zelf zijn hand/arm of hield die agent hem daar vast en leek hij daardoor te bewegen ?
Jij bazelt dus ook maar wat in het rond he:quote:Op zaterdag 2 mei 2009 00:04 schreef snowgoon het volgende:
[..]
Die agent hield het hoofd van de dader stabiel. Dat doe je doorgaans met 2 handen, anders kun je het niet stabiel houden.
Dus tenzijn die agent een reptilian met meerdere armen was, bewoog de man zelf zijn handen.
Was dat exact op hetzelfde moment als dat stukje wat vanavond in het journaal was?quote:Op zaterdag 2 mei 2009 00:09 schreef -jos- het volgende:
[..]
Jij bazelt dus ook maar wat in het rond he:
http://www.daylife.com/photo/00og3LTdk60Qc?q=Dutch+Royal
Waarschijnlijk niet want er staat een of andere zwarte bus achter.quote:Op zaterdag 2 mei 2009 00:13 schreef snowgoon het volgende:
[..]
Was dat exact op hetzelfde moment als dat stukje wat vanavond in het journaal was?
Die bewegende beelden zeggen niks want het kan makkelijk zo zijn dat die agent in zijn armen knijpt om te kijken of hij nog tekenen van leven vertoond.quote:En ga je nog een keer uitleggen waarom je die bewegende beelden compleet negeert of zet je jezelf steeds meer voor schut door vast te blijven houden aan die 2 fotograven die 2 seconden bij de auto zijn geweest en een Fok!er, waarvan niet zeker is dat die in Apeldoorn was, die volgens jou zegt dat die de man in de auto voorbij heeft zien rasen en toen al bewusteloos was.
Jouw mening is niet de mening van iedereen en mijn mening ook niet. Gelukkig maar.quote:Wat dat betreft neemt geen enkel weldenkend mens jou nog serieus.
Dus die foto doet niks af aan mijn bewering.quote:Op zaterdag 2 mei 2009 00:22 schreef -jos- het volgende:
[..]
Waarschijnlijk niet want er staat een of andere zwarte bus achter.
[..]
Die bewegende beelden zeggen niks want het kan makkelijk zo zijn dat die agent in zijn armen knijpt om te kijken of hij nog tekenen van leven vertoond.
[..]
Jouw mening is niet de mening van iedereen en mijn mening ook niet. Gelukkig maar.
Ik heb duidelijk genoeg aannemlijk gemaakt met behulp van beelden dat de dader in bewusteloze toestand verkeerde. Het is dus niet gek om te twijfelen aan de verklaring van de dader zoals die in de media is gepubliceerd. Als je nog meer bashverhalen hebt open je maar een eigen topic.quote:Op zaterdag 2 mei 2009 00:34 schreef snowgoon het volgende:
[..]
Dus die foto doet niks af aan mijn bewering.
Leg eens uit, waarom zegt een foto wel wat over het wel of niet bewustzijn van iemand en bewegende beelden niks?
Het is geen mening dat jij jezelf voor schut zet, het is gewoon een feit.
Als je een foto overtuigender vind dan bewegende beelden, een Fok! users die waarschijnlijk niet in Apeldoorn is geweest als getuige gaat gebruiken en mensen die 2 seconden bij de auto zijn geweest betrouwbaarder vind dan diverse agenten die een tijd bij die man zijn geweest, dan kom je niet bepaald snugger over.
Tenzij je een briljante uitleg hebt hoe het kan dat als je iemand in de armen knijpt dan zijn hand dan gaat bewegen. Volgens mij is dat anatomisch gezien niet mogelijk. Maar hey, jij bazelt natuurlijk niet zomaar wat in de rondte he
Speculeer eens welk belang dat dan zou zijn. Ik ben benieuwd.quote:Op zaterdag 2 mei 2009 00:40 schreef HassieBassie het volgende:
Die agent moet de laatste aanwijzing van de TomTom hebben gehoord voordat de accu van de Swift het begaf. 'Na de volgende bushalte naar rechts', zoiets.
Het lijkt mij namelijk zeer sterk dat die vent ook nog maar 1 woord heeft gezegd. De media zal hier niet over liegen, maar wie weet heeft de politie of het OM er belang bij, wie zal het zeggen.
Het boeit ook niet. Als dit geen gerichte poging was om de koninklijke familie te raken, wat was het dan wel?
Nee je hebt helemaal niet aannemlijk gemaakt dat die man bewusteloos was. Zullen we jouw bewijs NOG eens op een rijtje zetten:quote:Op zaterdag 2 mei 2009 00:46 schreef -jos- het volgende:
[..]
Ik heb duidelijk genoeg aannemlijk gemaakt met behulp van beelden dat de dader in bewusteloze toestand verkeerde. Het is dus niet gek om te twijfelen aan de verklaring van de dader zoals die in de media is gepubliceerd. Als je nog meer bashverhalen hebt open je maar een eigen topic.
Het is geen bewijs. Het maakt alleen aannemelijk dat de dader toch minstens bewusteloos was na de botsing en dus moeilijk een verklaring had kunnen afleggen.quote:Op zaterdag 2 mei 2009 00:53 schreef snowgoon het volgende:
[..]
Nee je hebt helemaal niet aannemlijk gemaakt dat die man bewusteloos was. Zullen we jouw bewijs NOG eens op een rijtje zetten:
- 2 fotograven die hooguit een paar seconde bij de dader in de buurt waren en in die tijd druk bezig waren foto's te maken.
- Foto's, stilstaande beelden, fracties van secondes. Niet uit af te leiden of iemand nog bij bewust zijn is.
- Een Fok! user die waarschijnlijk niet eens in Apeldoorn was en als die daar wel was, dan heeft die de dader in de rijdende auto voorbij zien razen.
Dit negeer ik niet.quote:Laten we ook eens op een rijtje zetten wat jij consequent negeert
- Verklaringen van verschillende politie agenten die langere tijd bij de dader zijn geweest.
- Verklaringen van diverse Fok! users die aangeven dat de ze de armen van de man tijdens de live uitzendingen hebben zien bewegen.
- Bewegende beelden van het NOS journaal van vandaag waarbij duidelijk te zien is dat de man met zijn handen beweegd.
Ik heb toch ook nooit gezegd dat ik daar van overtuigd ben. Ik zeg alleen dat ik eraan TWIJFEL dat hij verklaart heeft bewust het koninklijk huis te willen aanvallen.quote:Ik zie toch echt geen enkele reden om ervan overtuigd te zijn dat die man bewusteloos was en niks gezegd kan hebben.
Die uitleg heb ik nu al meerdere keren gegeven.quote:En met jouw selectief reageren maak je jezelf ook niet geloofwaardig. Als je nou eens zou uitleggen waarom je op een foto beter kan zien of iemand bewusteloos is dan op bewegende beelden, zou ik je misschien nog gaan geloven. Maar ook die uitleg kun je niet geven.
Ga je nou ook nog liegen?quote:Op zaterdag 2 mei 2009 00:55 schreef -jos- het volgende:
[..]
Ik heb toch ook nooit gezegd dat ik daar van overtuigd ben. Ik zeg alleen dat ik eraan TWIJFEL dat hij verklaart heeft bewust het koninklijk huis te willen aanvallen.
Maar goed, wat denk je dan te bereiken met dit topic? Nog meer dingen verzinnen die misschien gebeurd kunnen zijn en dan alsmaar roepen dat je dat niet zeker weet maar dat het misschien zo is gegaan?quote:Op vrijdag 1 mei 2009 23:40 schreef -jos- het volgende:
Minstens 2 fotografen, 1 fok oogetuige (al toen die het publiek aanreed) en meerdere foto's waaruit duideijk blijtk dat de dader minstens buiten bewustzijn is.
Stilstaande beelden maken niks aannemelijk over de staat van iemand. Als je een hardloper fotografeerd op het moment dat beide benen los van de grond zijn ga je toch ook niet concluderen dat die kan vliegen.quote:Op zaterdag 2 mei 2009 00:55 schreef -jos- het volgende:
[..]
Het is geen bewijs. Het maakt alleen aannemelijk dat de dader toch minstens bewusteloos was na de botsing en dus moeilijk een verklaring had kunnen afleggen.
[..]
Dit negeer ik niet.
-De politieagenten hebben zelf niks verklaard, alleen de burgemeester en persvoorlichter.
-De armen van de man zouden bewogen kunnen worden door de agent zoals al eerder gezegd.
[..]
Ik heb toch ook nooit gezegd dat ik daar van overtuigd ben. Ik zeg alleen dat ik eraan TWIJFEL dat hij verklaart heeft bewust het koninklijk huis te willen aanvallen.
[..]
Die uitleg heb ik nu al meerdere keren gegeven.
Ik kan me voorstellen dat de overheid er belang bij heeft het publiek te laten weten dat het een aanslag was, om speculatie over doofpotten en andersoortige complottheorien te voorkomen. Misschien geeft de zekerheid dat het een aanslag was geeft de overheid gevoelsmatig meer mandaat bij het nemen van extra beveiligingsmaatregelen bij toekomstige evenementen en bijeenkomsten.quote:Op zaterdag 2 mei 2009 00:47 schreef snowgoon het volgende:
[..]
Speculeer eens welk belang dat dan zou zijn. Ik ben benieuwd.
Waarom zouden ze over zoiets gaan liegen?
Dan zou het toch heel wat overtuigender zijn om te zeggen dat ze een afscheidsbrief hebben gevonden? Of een plattegrond van de route met wat aantekening.quote:Op zaterdag 2 mei 2009 01:25 schreef HassieBassie het volgende:
[..]
Ik kan me voorstellen dat de overheid er belang bij heeft het publiek te laten weten dat het een aanslag was, om speculatie over doofpotten en andersoortige complottheorien te voorkomen. Misschien geeft de zekerheid dat het een aanslag was geeft de overheid gevoelsmatig meer mandaat bij het nemen van extra beveiligingsmaatregelen bij toekomstige evenementen en bijeenkomsten.
Maar goed, dit is een zinloze discussie wat mij betreft; ik ben er zelf van overtuigd dat het een aanslag was, of die vent het nou heeft toegegeven of niet. Want als het geen aanslag was, wat was het dan wel?
Volgens mij had de beste man geen idee wat de neuk hij uitvoerde. En het meer als wanhoops daad deed en er niet normaal bij nadacht dan een geplande aanslag. Hoe het ook is, al die conspiracy fools die er de meest verschrikkelijke gedachten bij verzinnnen moeten echt iets zinnigs met hun leven gaan doen.quote:Op zaterdag 2 mei 2009 01:25 schreef HassieBassie het volgende:
[..]
Ik kan me voorstellen dat de overheid er belang bij heeft het publiek te laten weten dat het een aanslag was, om speculatie over doofpotten en andersoortige complottheorien te voorkomen. Misschien geeft de zekerheid dat het een aanslag was geeft de overheid gevoelsmatig meer mandaat bij het nemen van extra beveiligingsmaatregelen bij toekomstige evenementen en bijeenkomsten.
Maar goed, dit is een zinloze discussie wat mij betreft; ik ben er zelf van overtuigd dat het een aanslag was, of die vent het nou heeft toegegeven of niet. Want als het geen aanslag was, wat was het dan wel?
Ja, een plattegrond. Of een volledig uitgeschreven strijdplan. Of een foto van Beatrix met een Suziki Swift in haar oog gephotoshopt.quote:Op zaterdag 2 mei 2009 01:31 schreef snowgoon het volgende:
[..]
Dan zou het toch heel wat overtuigender zijn om te zeggen dat ze een afscheidsbrief hebben gevonden? Of een plattegrond van de route met wat aantekening.
Je ziet nu al mensen die het niet vertrouwen omdat die ineens hersenletselspecialist zijn geworden en weten dat het niet mogelijk is om te praten na zo'n ongeluk.
Ik snap ook niet wat Jos met deze discussie wil bereikenquote:Op zaterdag 2 mei 2009 01:42 schreef HassieBassie het volgende:
[..]
Ja, een plattegrond. Of een volledig uitgeschreven strijdplan. Of een foto van Beatrix met een Suziki Swift in haar oog gephotoshopt.
Dat gebeurt echt alleen maar in slechte B films en 24.
Maar goed, wat wil je met deze discussie bereiken? Er zijn altijd wel mensen die dingen zien of proberen te zien die niet of minder voor de hand liggen. Soms hebben ze gelijk, soms hebben ze geen gelijk. Prima, maar ik snap de overtuigingsdrang niet. Geloof lekker wat je wilt geloven en trek daaruit je eigen conclusies. De discussie is namelijk een beetje als de special olympics: even if you win, you're still retarded.
Doet ie niet hoor, kijk maar:quote:Op zaterdag 2 mei 2009 00:09 schreef -jos- het volgende:
Jij bazelt dus ook maar wat in het rond he:
ja, sorry. maar het stond gewoon een beetje raar. Komt bij dat ik 10-15 seconden echt veeeeeels te kort vind, om wat dan ook te doen.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 14:40 schreef Mr.Talisker het volgende:
@ AxisForOll
Jij bent wel blij met je selectieve leesgedrag en geweldige interpretatievermogen hè?
De laatste honderd meter is inderdaad een seconde of drie, maar wanneer moeten er volgens mijn eerdere post alarmbellen gaan rinkelen? Juist, bij de eerste doorbreking van de afzetting. Het vierhonderd meter verderop gelegen kruispunt. Dus tien a vijftien seconden.
Het is heel raar inderdaad dat je op twee gedachten hinkt, maar dat betekent niet dat ik mezelf tegenspreek. Het is de verbazing van het niet tijdig reageren enerzijds en anderzijds het begrip dat iemand uit volslagen verwondering niet weet hoe hij moet handelen. Kan dat niet samengaan?
heppie ook een foto van de bus?quote:Op vrijdag 1 mei 2009 23:05 schreef Mysterion het volgende:
[..]
Volgens de voertuiggegevens rijdt de bus gewoon op diesel.
[ afbeelding ]
Het is geen koninklijke bus maar een gewone bus van een bedrijf uit Heino: http://www.elbotours.com/promotiebus/cabriobus.htmquote:Op vrijdag 1 mei 2009 22:55 schreef NoizEkick het volgende:
Vandaag in de reportage van Rutger op Geenstijl.tv zei iemand wel iets interessants. Hij zei dat het mogelijk is dat de koninklijke bus op gas rijdt i.v.m. de toeschouwers en de ranzige lucht die diesel verspreidt.
Ik weet niet in hoeverre dat mogelijk is of dat er iemand is die hier iets vanaf weet, maar dan klinkt het een stuk logischer om met een kleine auto zo'n stevige bus proberen te rammen. Als je dan de tank raakt, dan kan dat echt gevaarlijk zijn.
Sorry, ik was niet duidelijk, ik bedoelde een foto van de bus waarop het nummerbord staat.quote:Op zaterdag 2 mei 2009 12:45 schreef Mysterion het volgende:
[..]
Genoeg foto's en video's van te vinden toch?
Of ... gezien de vage background van Karst, is het wellicht een geprogrammeerde agent van de Mossad? Dat moet gewoon wel, toch?quote:Op zaterdag 2 mei 2009 13:28 schreef JohnDope het volgende:
Het zal me niks verbazen dat dit weer een verkoop trucje van de media is. Die gast zag er op de foto's zo verrot uit dat die echt niks meer kon zeggen.
Voor hetzelfde geld was het een lomp (drank/drugs) ongeluk en had die vent helemaal geen bij bedoelingen.
Maar daar kunnen ze misschien een paar dagen de media mee vullen en dan moeten ze weer een nieuw item hebben.
Trollquote:Op zaterdag 2 mei 2009 13:36 schreef AxisForOll het volgende:
[..]
Of ... gezien de vage background van Karst, is het wellicht een geprogrammeerde agent van de Mossad? Dat moet gewoon wel, toch?
De enige reden dat het geen ongeluk is, omdat een journalist die dader heeft horen praten.quote:Op zaterdag 2 mei 2009 13:38 schreef Furia het volgende:
Voor zowel burgemeester als politie zou het het mooiste zijn als het een 'ongelukje' was. Niemand heeft zin om onrust te stoken in het eigen land. Op het moment dat dus wordt aangegeven dat het waarschijnlijk om opzet gaat, zullen daar echt wel concrete aanwijzingen voor zijn.
Een op 29 april geplaatst artikel over de bus, met foto's en filmpje: http://www.rtvoost.nl/nieuws/?nid=96454quote:Op zaterdag 2 mei 2009 13:34 schreef AxisForOll het volgende:
[..]
Sorry, ik was niet duidelijk, ik bedoelde een foto van de bus waarop het nummerbord staat.
De politie is nog volop met het onderzoek bezig, dan gaan ze nog niet alle details geven. De media hebben wel naar die "paar zinnen" gevraagd maar het OM geeft die nog niet exact vrij. Zie er ook geen noodzaak toe om dat te doen.quote:Op zaterdag 2 mei 2009 13:15 schreef Weltschmerz het volgende:
Even los van het idiote uitgangspunt van dit topic: Ik vraag me wel af waarom nou niet bekend is wat die dader gezegd waaruit de politie afleidde dat het een aanslag op de bus was. Je zit met een politie-agent die hulp verleent en dus geen PV aan het tikken is, en een dader die nauwelijks bij bewustzijn is.
En nu is het al een vaststaand feit? De media zouden wel wat meer mogen navragen wat er nou eigenlijk precies gezegd is in die auto. De vraag naar de toedracht wordt op deze manier wel erg makkelijk gesloten. Of heb ik wat gemist?
Het is niet het OM dat er mee gekomen is, maar de media die hun brood verdienen met dit soort zaken.quote:Op zaterdag 2 mei 2009 14:03 schreef snowgoon het volgende:
[..]
De politie is nog volop met het onderzoek bezig, dan gaan ze nog niet alle details geven. De media hebben wel naar die "paar zinnen" gevraagd maar het OM geeft die nog niet exact vrij. Zie er ook geen noodzaak toe om dat te doen.
Hoewel ik het niet met alles eens ben vind ik wel dat dit hele gedoe weer de crisis in de Nederlandse maatschappij bloot legt.quote:Het sprookje wordt bedreigd
Niemand raakt aan de Oranjes — Zeven doden en enkele zwaargewonden, dat is erg, maar het verklaart niet helemaal de geschokte reactie van het Nederlandse publiek. Dat de boze moderne wereld nu zelfs het sprookje van de Oranjes komt bedreigen, dàt is wat zo hard aankomt bij Jan Modaal.
Van onze redacteur
in Nederland
Natuurlijk ging het de eerste 24 uren vooral om de slachtoffers, het verdriet en het verwerken van de schok. Wie wordt niet geraakt door het lot van Dansgroep Ekspreshon Kultural uit Almere, een folkloristisch Antilliaans gezelschap dat in rood-witte kostuums stond te wachten bij de Naald tot het tijd was om mee te doen aan het defilé? Zeven van hen werden geschept door de Suzuki van Karst T., waarvan drie zwaargewond. Bij zwaargewonden rekende burgemeester Fred de Graaf ook mensen met schedelbreuken en hersenletsel. Een verschrikking dus. Of die voorzitter van voetbalclub CSV Apeldoorn, die net dit weekeinde de titel ging grijpen in vierde afdeling. Alle wedstrijden zijn afgelast: de vrouw van de voorzitter is niet meer. Stilaan begint de aandacht nu te verschuiven naar de verantwoordelijkheden. Op zijn Nederlands, met grondige onderzoeken. Ook al is er eigenlijk niemand die iemand iets verwijt. Binnen de vier minuten waren er tien Rode Kruis-medewerkers ter plaatse. En over de wanhoopsdaad van Karst T. lijkt niemand het oneens met burgemeester De Graaf, als die zegt: 'je kunt je gewoon niet wapenen tegen zoiets. Je hebt maar één gek nodig om een drama te veroorzaken.'
En dus gaat het in Nederlandse huiskamers, op café en in de nieuwsstudio's al over een ogenschijnlijk triviale vraag: kan Koninginnedag in de toekomst nog doorgaan? Dat wij dat vanuit Vlaanderen onbelangrijk vinden, komt doordat wij weinig begrijpen van het heilige amalgaam van koningshuis, natie en godsdienst, dat samen de historische Nederlandse essentie vormt.
Hoewel er veel progressieve Nederlanders zijn, is het aantal republikeinen er op de vingers van enkele handen te tellen. Het Republikeins Genootschap is een clubje van schrijvers en intellectuelen die geregeld een sigaar opsteken en zichzelf nauwelijks serieus nemen. Iedere ernstige aanval op de monarchie gaat immers rechtstreeks terug op de founding father van het huis van Oranje, Willem de Zwijger. En dus op de Nederlandse staat en de nationale identiteit zelf.
Geen mens die zich kan voorstellen dat de aanslag van Karst T. ideologisch getint is. Iedereen gaat uit van een zinloze wanhoopskreet. Karst T. heeft in de luttele seconden dat hij bij bewustzijn was na de klap toegegeven dat hij de koninklijke familie wilde treffen, maar het echte waarom zal wel altijd onduidelijk blijven. De monarchie als instituut wankelt geenszins na het drama van donderdag, wel integendeel.
Onvermijdelijk wordt nu teruggedacht aan de moorden op Pim Fortuyn en Theo van Gogh, vaak benoemd als het verlies van Nederlands onschuld. Die moorden waren een cynisch 'welkom in de wereld' voor een landje dat nog leefde in een sprookjesideaal van tolerantie en open strijd met woorden alleen.
Wat wel eens over het hoofd gezien wordt, is dat veel Nederlanders helemaal geen zin hadden dat ideaal op te geven. Fortuyn en Van Gogh waren trauma's, maar trauma's die nog te isoleren vielen in de Randstad met zijn grote bekken en zijn politieke vetes en zijn uit de hand lopende problemen rond multiculturaliteit en criminaliteit.
Apeldoorn is typerend voor een ander deel van Nederland. Gewone mensen uit de provincie. Apeldoorners zijn gemiddeld wat ouder, rijker en witter dan het nationale gemiddelde. Ze gaan nog naar de kerk (de Grote Kerk, waar gisteravond een eerste herdenking werd gehouden, heeft met zijn 1500 plaatsen haar naam niet gestolen) en zien in die kerk zelfs geregeld hun koningin zitten in haar loge.
Nauw contact met het koningshuis creëert een ideaalbeeld van een Nederland uit eenvoudiger, onschuldiger tijden, zonder de uitdagingen en angsten van onze moderne samenleving. Het huis van Oranje zit in hetzelfde schuitje als de muziek van André Hazes en konsoorten. Zonder het zelf te willen - de Oranjes doen hun best om ook autochtonen aan te spreken - appelleren ze bewust of onbewust aan een sympathie naar een verdwijnend Nederland. Het dorp van Wim Sonneveld, in een wat hedendaagser jasje.
Dat het symbool bij uitstek voor dat Nederland nu ook al niet meer veilig is, komt hard aan. Het is maar goed dat de dader niet een terrorist van een of andere islamitische groepering was, zoals sommige mensen aanvankelijk veel te snel veronderstelden. Dat zou een catastrofe geweest zijn voor de Nederlandse samenleving. Met Karst T., een dode autochtoon die alleen handelde, wordt er tenminste geen zondebok gecreëerd.
De opstandigheid tegen de moderne wereld die zich opdringt aan het sprookje, is er nauwelijks minder om. Laat koekhappen en zaklopen met prinsen en prinsessen kneuterig zijn, het is onze traditie, zeggen gewone Nederlanders. We kunnen die misschien wat moderniseren, maar we laten onze tradities niet afnemen. Tijdens de populaire inbel-uitzending Standpunt.nl, die luisteraars aan het woord liet over de vraag 'is dit het einde aan de Nederlandse traditie van een open koningshuis?', verzette tachtig procent zich tegen die stelling. Een dame die wel tachtig klonk, werd het hardst toegejuicht, toen ze zei: 'wij laten ons niet intimideren'. Het klonk als woorden van een verzetsleider. Niet gericht tegen een vreemde mogendheid of tegen allochtonen, maar tegen iedereen die meent aan Nederlands nationale tradities te moeten tornen.
Wellicht zal er flink gesleuteld worden aan Koninginnedag. Kroonprins Willem Alexander, die misschien volgend jaar al op de troon zit, was dat toch al van plan. Maar aan het fundament van die oude traditie van een koningshuis dicht bij de mensen, zal er - zodra de hete soep gekoeld is - wellicht niet veel veranderen. Dat zou te veel Nederlanders op hun ziel trappen, die vinden dat ze al genoeg water in hun wijn doen. En zelfs de onverschillige feestvierende jeugd in de Randstad wil zijn feestje niet kwijt.
Waar precies zijn de media mee gekomen?quote:Op zaterdag 2 mei 2009 14:05 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Het is niet het OM dat er mee gekomen is, maar de media die hun brood verdienen met dit soort zaken.
De media hebben er van gemaakt dat ze hem hebben horen praten.quote:Op zaterdag 2 mei 2009 14:11 schreef snowgoon het volgende:
[..]
Waar precies zijn de media mee gekomen?
quote:Op zaterdag 2 mei 2009 14:11 schreef JohnDope het volgende:
[..]
De media hebben er van gemaakt dat ze hem hebben horen praten.
Dat snap ik ook allemaal wel. Het wordt alleen wel gepresenteerd of het verhaal rond is. Baan kwijt, huis kwijt, een bekentenis, dus de rest kunnen we zelf wel verzinnen. Dat kan ook heel goed, het is ook allemaal heel logisch, het is echter wel wat we verzinnen en we verzinnen het zo omdat het op deze manier logisch overkomt.quote:Op zaterdag 2 mei 2009 14:03 schreef snowgoon het volgende:
De politie is nog volop met het onderzoek bezig, dan gaan ze nog niet alle details geven. De media hebben wel naar die "paar zinnen" gevraagd maar het OM geeft die nog niet exact vrij. Zie er ook geen noodzaak toe om dat te doen.
Volgens mij doen de media niet of het rond is. Die speculeren volop in afwachting van definitieve informatie.quote:Op zaterdag 2 mei 2009 14:30 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Dat snap ik ook allemaal wel. Het wordt alleen wel gepresenteerd of het verhaal rond is. Baan kwijt, huis kwijt, een bekentenis, dus de rest kunnen we zelf wel verzinnen. Dat kan ook heel goed, het is ook allemaal heel logisch, het is echter wel wat we verzinnen en we verzinnen het zo omdat het op deze manier logisch overkomt.
Maar eigenlijk is totaal onduidelijk wat er aan harde informatie in de auto naar buiten is gekomen, en als het geen volmondige heldere bekentenis is, dan is het verhaal helemaal niet rond. Hoeft ook niet, maar het lijkt me dat de media dan ook niet moeten doen alsof het rond is.
Dat zegt die TV verslaggever.quote:Op zaterdag 2 mei 2009 14:17 schreef snowgoon het volgende:
Een TV verslaggever volgde iemand van de organisatie. En via dat microfoontje zijn uitspraken van de burgemeester over de "bekentenis" opgenomen. De verslaggever heeft dat gehoord en naar buiten gebracht.
Het OM heeft bevestigd dat die man heeft gepraat. Waarom doen ze dat als de media het heeft bedacht? Het OM heeft er geen enkel belang bij ze de media naar de mond praten. Daarbij, het is in de media gekomen nadat de burgemeester daar over begonnen is.quote:Op zaterdag 2 mei 2009 15:00 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Ik weet niet of je die foto's hebt gezien, maar die dader in die auto was zo verrot, die kon echt niet meer praten. Zoiets kan in die films van Bruce Willis misschien, maar het enige dat bij deze persoon open gegaan kan zijn, waren zijn darmen en blaas
Het OM gaat dan echt niet zeggen dat die heeft lopen praten, dat is gewoon door de media bedacht.
\quote:Op zaterdag 2 mei 2009 14:59 schreef -jos- het volgende:
Volgens de telegraaf is zijn actie niet gericht tegen het koninklijk huis maar tegen het beveiligingsbedrijf waar hij bij ontslagen is:
http://www.telegraaf.nl/b(...)_WRAAK___.html?p=1,1
Heb je een bron daarvoor?quote:Op zaterdag 2 mei 2009 15:02 schreef snowgoon het volgende:
[..]
Het OM heeft bevestigd dat die man heeft gepraat. Waarom doen ze dat als de media het heeft bedacht? Het OM heeft er geen enkel belang bij ze de media naar de mond praten. Daarbij, het is in de media gekomen nadat de burgemeester daar over begonnen is.
Op TV zeiden ze dat hij hersendood was.quote:Overigens zijn op diverse bewegende beelden duidelijk handbewegingen van de dader te zien. Dus zo verrot was die nou ook weer niet.
Het OM heeft al bij de eerste persco bevestigd dat de dader wat heeft gezegd tegen de aanwezige agenten.quote:Op zaterdag 2 mei 2009 15:03 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Ik geloof er helemaal niks van dat het OM dit soort gegevens vertelt, terwijl het onderzoek nog in vollegang is.
Overigens bleek die man ook hersendood te zijn, dus hij kan wel gepraat hebben, maar in hoe verre je dat serieus moet nemen is een 2de.
Ok de dader heeft "wat" gezegd, dat is al iets heel anders.quote:Op zaterdag 2 mei 2009 15:16 schreef snowgoon het volgende:
[..]
Het OM heeft al bij de eerste persco bevestigd dat de dader wat heeft gezegd tegen de aanwezige agenten.
Dus eerst kon die gewonde man nog hele volzinnen uitspreken en daarna was hij hersendood?quote:Als je hersendood bent, kun je inderdaad niet meer praten. Maar dat hersendode was pas later op de dag.
quote:Motief
Het ging om een bewuste actie, zei hoofdofficier van justitie Ludo Goossen. Agenten zouden dat hebben opgemaakt uit het eerste contact met de verdachte, toen die nog vastzat in zijn auto. Wat de man precies zei, is nog onduidelijk. Ook waar de actie van de man zich precies op richtte, is nog onbekend.
ja dat gebeurd wel vaker dat mensen later aan hun verwondingen bezwijken.quote:Op zaterdag 2 mei 2009 15:17 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Ok de dader heeft "wat" gezegd, dat is al iets heel anders.
[..]
Dus eerst kon die gewonde man nog hele volzinnen uitspreken en daarna was hij hersendood?
Voor mij blijft het toch weer een verkoop praatje van de media.quote:Op zaterdag 2 mei 2009 15:18 schreef snowgoon het volgende:
http://www.depers.nl/binn(...)handelde-bewust.html
[..]
Bezwijken aan je verwondingen is wel iets heel anders dan eerst een bekentenis afleggen en daarna hersendood raken.quote:Op zaterdag 2 mei 2009 15:19 schreef snowgoon het volgende:
[..]
ja dat gebeurd wel vaker dat mensen later aan hun verwondingen bezwijken.
De 2 laatste slachtoffers waren ook niet meteen dood.
natuurlijk is dat niet onmogelijk maar de kans dat het lukt is simpelweg erg klein!quote:Op vrijdag 1 mei 2009 23:03 schreef NoizEkick het volgende:
[..]
Een kleine scheur in de tank zelf of in een leiding is al zeer gevaarlijk. En als ik het me goed herinner zag ik één of twee maanden terug nog een bericht over een ontplofte LPG-tank.
-edit: Twee zwaargewonden na ontploffende LPG tank op A13
Tenzij jij een doktersverklaring af kunt leggen hierover, zie ik geen reden om aan de verklaring van het OM te twijfelen.quote:Op zaterdag 2 mei 2009 15:20 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Bezwijken aan je verwondingen is wel iets heel anders dan eerst een bekentenis afleggen en daarna hersendood raken.
Het fragment van dit gesprek is gewoon op tv geweest!quote:
Iemand die hersendood is kan gewoon na schokken.quote:Op zaterdag 2 mei 2009 15:22 schreef snowgoon het volgende:
[..]
Tenzij jij een doktersverklaring af kunt leggen hierover, zie ik geen reden om aan de verklaring van het OM te twijfelen.
Ik en vele anderen hebben de dader nog met zijn handen zien bewegen na de botsing. En dat was ook zo'n manier alsof die wat uitlegde. Met je handen bewegen is ook wat lastig als je al hersendood bent.
1 of andere journalist beweert een gesprek opgevangen te hebben en laat het nou net de journalistiek zijn die er belang bij hebben dat het geen ongeluk is, want een ongeluk verkoopt niet.quote:Op zaterdag 2 mei 2009 15:25 schreef zjroentje het volgende:
[..]
Het fragment van dit gesprek is gewoon op tv geweest!
Aan de bewegingen van de dader is duidelijk te zien dat het geen schokken waren.quote:Op zaterdag 2 mei 2009 15:26 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Iemand die hersendood is kan gewoon na schokken.
En ik weet niet of jij wel eens hele erge pijn hebt gehad, maar op dat soort momenten kan jij niet logisch nadenken en ga jij niet even wat vertellen, maar wil je gewoon hulp/morfine.
En ik heb nog geen verklaring van het OM gezien.
Ga dan lekker slapenquote:Op zaterdag 2 mei 2009 15:30 schreef -jos- het volgende:
snowgoon ik wordt wel een beetje moe van jou, we weten nu wel dat je heilig in het OM geloofd.
Diezelfde journalistiek heeft gemeld dat de man hersendood is.quote:Op zaterdag 2 mei 2009 15:30 schreef JohnDope het volgende:
[..]
1 of andere journalist beweert een gesprek opgevangen te hebben en laat het nou net de journalistiek zijn die er belang bij hebben dat het geen ongeluk is, want een ongeluk verkoopt niet.
Dus ik wacht liever gewoon even op de feiten.
Laat die bewegende beelden dan eens zien.quote:Op zaterdag 2 mei 2009 15:31 schreef snowgoon het volgende:
[..]
Aan de bewegingen van de dader is duidelijk te zien dat het geen schokken waren.
1 of ander vaag kranten artikel in 1 of ander wegwerpkrantje ja.quote:Ik heb jou een krantenartikel over de verklaring van de hoofdofficier van justitie laten zien. Lijkt mij genoeg.
Dit is gewoon door RTL nieuws vermeld en later ook op de NOS.quote:Kom jij maar eens met een verklaring dat die man meteen na de crash hersendood was.
Want dat pas 's avonds gemeld door dezelfde media die jij eerst niet, maar in dit geval wel vertrouwd.
http://player.omroep.nl/?aflID=9395778quote:Op zaterdag 2 mei 2009 15:33 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Laat die bewegende beelden dan eens zien.
RTL en de NOS hebben ook gemeld dat de dader heeft gesproken met de politie, maar dan ineens geloof je de NOS en RTL niet meer.quote:Op zaterdag 2 mei 2009 15:33 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Laat die bewegende beelden dan eens zien.
[..]
1 of ander vaag kranten artikel in 1 of ander wegwerpkrantje ja.![]()
[..]
Dit is gewoon door RTL nieuws vermeld en later ook op de NOS.
Ik zit mijn hele arm beurs te knijpen, maar dat zorgt er toch echt niet voor dat mijn handen ineens omhoog gaan.quote:Op zaterdag 2 mei 2009 15:35 schreef -jos- het volgende:
[..]
http://player.omroep.nl/?aflID=9395778
Zoals al meerdere keren gezegd denk ik dat de politieman op dat moment in zijn arm knijpt om te kijken of hij nog leeft.
http://www.nos.nl/nosjour(...)persconferentie.htmlquote:De actie van de man die in Apeldoorn op de menigte inreed, was gericht tegen de koninklijke familie. De dader zei dat tegen de politie toen hij uit zijn auto werd gehaald, vlak nadat hij tegen het monument De Naald was gebotst.
Dat was dus WEL het geval met 911.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 23:24 schreef snowgoon het volgende:
[..]
Precies. Als je als cameraman een auto volgt, ga je er niet vanuit dat die botst dus draai je met de camera mee alsof die gewoon doorrijd.
Het zou pas opvallend zijn als die camera een prachtig shot maakt en mooi inzoemt op de dader.
Op RTL heb ik het ze niet horen zeggen. Ik weet verder niet wat ik moet geloven, want de ervaring leert dat media in dit soort situaties een hoop onzin verkopen, ik weet wel dat als iemand een keiharde botsing maakt en dus heel veel pijn heeft, tijdelijk zo erg in de war is dat diegene niet in staat is om een bekentenis te doen.quote:Op zaterdag 2 mei 2009 15:37 schreef snowgoon het volgende:
[..]
RTL en de NOS hebben ook gemeld dat de dader heeft gesproken met de politie, maar dan ineens geloof je de NOS en RTL niet meer.
Apart.
Niet liegen ?! De media is een groot leugen-grabbelton.quote:Op zaterdag 2 mei 2009 00:40 schreef HassieBassie het volgende:
Die agent moet de laatste aanwijzing van de TomTom hebben gehoord voordat de accu van de Swift het begaf. 'Na de volgende bushalte naar rechts', zoiets.
Het lijkt mij namelijk zeer sterk dat die vent ook nog maar 1 woord heeft gezegd. De media zal hier niet over liegen, maar wie weet heeft de politie of het OM er belang bij, wie zal het zeggen.
Het boeit ook niet. Als dit geen gerichte poging was om de koninklijke familie te raken, wat was het dan wel?
Met alle respect, op het nieuws roept iedereen dat het een aanslag is, terwijl het ook een bizar ongeluk kan zijn.quote:Op zaterdag 2 mei 2009 16:07 schreef Redux het volgende:
Zo zie je hoe makkelijk complottheorieen ontstaan. Het is een resultaat van geen heldere kijk op gebeurtenissen, linken leggen die er niet zijn en gebrek aan gezond verstand.
He lambiekje, jij ook hier?
Het hoeft ook de geen complete bekentenis te zijn. "Shit bea gemist" 3 woorden is al genoeg om te weten dat die Bea wilde raken.quote:Op zaterdag 2 mei 2009 15:59 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Ik weet niet wat ik moet geloven, ik weet wel dat als iemand een keiharde botsing maakt en dus heel veel pijn heeft, tijdelijk zo erg in de war is dat diegene niet in staat is om een bekentenis te doen.
Overigens als je goed kijkt, dan zie je dat die bestuurder al eerder bewusteloos is, want je ziet die auto keihard, kaarsrecht vooruit rijden, maar als die bij die bus aan komt, maakt die auto een hele flauwe bocht naar links (alsof er een afwijking in het stuur zit).
Dus of die man is door een sniper uitgeschakeld, of die man had een overdosis drugs genomen die op dat moment begon in te werken. Hij is in ieder geval niet bewusteloos geraakt van al die mensen die door zijn raam vlogen.
Er zijn dus nog veel te veel vragen waar de kijker geen antwoord op heeft, dus laten we nou maar gewoon rustig op de verklaring van het OM wachten.
Toen ik de feiten wat duidelijker waren, dacht ik overigens niet aan een aanslag, maar eerder aan een gek die de nacht er voor veel te veel hadden zitten blowen, slikken en snuiven die of per ongeluk zo door die mensen heen is gereden of dat hij het expres had gedaan omdat hij zo opgefokt was en geen zin had om om te rijden.
Een aanslag is op dit moment het minst geloofwaardig, want zelfs al zou hij op die dik gepantserde bus zijn ingereden, dan hadden die mensen op die bus er weinig last van gehad.
We weten overigens ook niks van de achtergronden van die dader, dus dat maakt het oordelen nog moeilijker.
Wat heeft hij per ongeluk gedaan dan? Dacht hij per ongeluk dat de weg gewoon toegankelijk was en hij door kon rijden? Of wat dan?quote:Op zaterdag 2 mei 2009 16:09 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Met alle respect, op het nieuws roept iedereen dat het een aanslag is, terwijl het ook een bizar ongeluk kan zijn.
Als mensen zo eenzijdig naar de feiten kijken ontstaat er tunnelvisie.
Op deze foto is duidelijk te zien dat de man heeft moeten sturen om zo ver te komen. Anders had die wel de auto in de achtergrond of de vrachtwagens rechts geraakt.quote:Op zaterdag 2 mei 2009 16:09 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Met alle respect, op het nieuws roept iedereen dat het een aanslag is, terwijl het ook een bizar ongeluk kan zijn.
Het was die nacht er voor Koninginnenacht en dan gaan er heel veel mensen door op drugs zonder te slapen.quote:Op zaterdag 2 mei 2009 16:10 schreef Redux het volgende:
Wat heeft hij per ongeluk gedaan dan? Dacht hij per ongeluk dat de weg gewoon toegankelijk was en hij door kon rijden? Of wat dan?
De toevalligheden stapelen zich op. Symboliek van Apeldoorn, het loo en de Naald.quote:Op zaterdag 2 mei 2009 16:09 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Met alle respect, op het nieuws roept iedereen dat het een aanslag is, terwijl het ook een bizar ongeluk kan zijn.
Als mensen zo eenzijdig naar de feiten kijken ontstaat er tunnelvisie.
Die foto, die knakker heeft een dermate hoge snelheid gehad dat de zowel het linker- (voor de bestuurder rechter-) a-stijl alswel het dak volledig is ingedeukt door de omstanders die hij geraakt heeft. Om zo'n schade aan je wagen te krijgen moet je een flinke snelheid hebben gehad.quote:Op zaterdag 2 mei 2009 16:12 schreef snowgoon het volgende:
[..]
Op deze foto is duidelijk te zien dat de man heeft moeten sturen om zo ver te komen. Anders had die wel de auto in de achtergrond of de vrachtwagens rechts geraakt.
Daarbij is de man moedwillig om een afzetting heen gereden. Of ging dat ook per ongeluk?
Wat is er met die drugs die je 3 keer aanhaalt?quote:Op zaterdag 2 mei 2009 16:13 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Het was die nacht er voor Koninginnenacht en dan gaan er heel veel mensen door op drugs zonder te slapen.
Misschien was die gast zo aan het trippen dat hij dacht dat hij in een vliegtuig zat. Of misschien was die gast zo opgefokt door de drugs en persoonlijke omstandigheden dat hij gewoon door freakte en gewoon gas gaf.
Ik ken namelijk iemand in mijn omgeving die ooit is aangereden door een gozer die zwaar onder invloed was van drugs.
Als je dat verhaal hoort geloof je ook niet dat iemand zo gevaarlijk gek kan doen in een auto tegen onschuldige mensen in het verkeer.
Ze stapelen zich alleen maar op als je ze moedwillig opstapelt. Jij bent het levende voorbeeld van hoe een complottheorie de wereld in wordt geholpen.quote:
Tuurlijk Lambiekje. Je hebt gelijk Lambiekje.quote:Op zaterdag 2 mei 2009 16:14 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
De toevalligheden stapelen zich op. Symboliek van Apeldoorn, het loo en de Naald.
Zoals dat vandaag een nieuwe huurder zou intrekken. Dat betekend dat er geen rond slingerend materiaal in zijn huis is.
Nee het lijkt mij duidelijk een gevalletje Manchurian Candidate.
Het is gewoon een bekend feit dat er op Koninginnenacht veel te veel drugs wordt gebruikt en dat er van die mensen veel te veel niet naar huis gaan om te slapen, maar gewoon compleet opgefokt en hallucineerd achter het stuur stappen om naar het volgende feest te gaan.quote:Op zaterdag 2 mei 2009 16:16 schreef Redux het volgende:
[..]
Wat is er met die drugs die je 3 keer aanhaalt?
Ja, ik snap dat net als lambiekje nog aan het natrippen bent van je koninginnenacht en dat je samen met lambiekje rare dingen blijft zien, maar wat heeft dat met die tate te maken precies?quote:Op zaterdag 2 mei 2009 16:18 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Het is gewoon een bekend feit dat er op Koninginnenacht veel te veel drugs wordt gebruikt en dat er van die mensen veel te veel niet naar huis gaan om te slapen, maar gewoon compleet opgefokt en hallucineerd achter het stuur stappen om naar het volgende feest te gaan.
Ik sta verreweg niet op 1 lijn met lambiekje.quote:Op zaterdag 2 mei 2009 16:20 schreef Redux het volgende:
[..]
Ja, ik snap dat net als lambiekje nog aan het natrippen bent van je koninginnenacht en dat je samen met lambiekje rare dingen blijft zien, maar wat heeft dat met die tate te maken precies?
Een wonder dat er maar 1 mafketel was op 30 April dan.quote:Op zaterdag 2 mei 2009 16:18 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Het is gewoon een bekend feit dat er op Koninginnenacht veel te veel drugs wordt gebruikt en dat er van die mensen veel te veel niet naar huis gaan om te slapen, maar gewoon compleet opgefokt en hallucineerd achter het stuur stappen om naar het volgende feest te gaan.
Ja nou, ik snapte even totaal niet waar je heen wilde met je drugs verhaal. Je begon even op een lambiekje te lijken.quote:Op zaterdag 2 mei 2009 16:21 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Ik sta verreweg niet op 1 lijn met lambiekje.
Overigens ben ik juist diegene die niet aan een complot denkt, want ik sluit een bizar ongeluk niet uit.
1 mafketel? De halve stad liep helaas vol met van die opgefokte druktemakers.quote:Op zaterdag 2 mei 2009 16:21 schreef sig000 het volgende:
[..]
Een wonder dat er maar 1 mafketel was op 30 April dan.
Een lopende mafkees heb je weinig last van, volgens jou reden ze rond.quote:Op zaterdag 2 mei 2009 16:22 schreef JohnDope het volgende:
[..]
1 mafketel? De halve stad liep helaas vol met van die opgefokte druktemakers.
Er zullen er ongetwijfeld legio met de auto zijn gekomen.quote:Op zaterdag 2 mei 2009 16:23 schreef sig000 het volgende:
[..]
Een lopende mafkees heb je weinig last van, volgens jou rijden ze rond.
Die hebben dan opvallend weinig geraakt onderweg.quote:Op zaterdag 2 mei 2009 16:24 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Er zullen er ongetwijfeld legio met de auto zijn gekomen.
Er zullen er heus wel een hoop veilig zijn thuis gekomen, maar ook een aantal niet, maar dat komt niet allemaal in de landelijke media.quote:Op zaterdag 2 mei 2009 16:25 schreef sig000 het volgende:
[..]
Die hebben dan opvallend weinig geraakt onderweg.
Ik heb het gemist, leg me eens uit hoe dat bizarre ongeval plaats heeft gevonden?quote:Op zaterdag 2 mei 2009 16:21 schreef JohnDope het volgende:
want ik sluit een bizar ongeluk niet uit.
Misschien had die gozer veel zitten blowen, slikken en snuiven en was hij aan het hallicuneren en of hij was zwaar opgefokt omdat hij geen zin had om om te rijden of iets dergelijks.quote:Op zaterdag 2 mei 2009 16:26 schreef Redux het volgende:
[..]
Ik heb het gemist, leg me eens uit hoe dat bizarre ongeval plaats heeft gevonden?
zie hoe makkelijk je in een hokje wordt gestopt als je andersdenkt. Wij zijn kennelijk een pot na voor de schapen.quote:Op zaterdag 2 mei 2009 16:21 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Ik sta verreweg niet op 1 lijn met lambiekje.
Overigens ben ik juist diegene die niet aan een complot denkt, want ik sluit een bizar ongeluk niet uit.
slachtofferrol, te makkelijkquote:Op zaterdag 2 mei 2009 16:27 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
zie hoe makkelijk je in een hokje wordt gestopt als je andersdenkt. Wij zijn kennelijk een pot na voor de schapen.
Ik snap niet helemaal waarom je steeds die drugs aanhaalt. Welke indicatie heb je daartoe?quote:Op zaterdag 2 mei 2009 16:27 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Misschien had die gozer veel zitten blowen, slikken en snuiven en was hij aan het hallicuneren en of hij was zwaar opgefokt omdat hij geen zin had om om te rijden of iets dergelijks.
Mensen onder invloed van drugs doen soms hele rare dingen, het is niet voor niets dat die rotzooi is verboden.
Op Koninginnedag zijn er veel te veel mensen onder invloed van drugs.quote:Op zaterdag 2 mei 2009 16:29 schreef Redux het volgende:
[..]
Ik snap niet helemaal waarom je steeds die drugs aanhaalt. Welke indicatie heb je daartoe?
vast zijn gabber haarmotief.quote:Op zaterdag 2 mei 2009 16:29 schreef Redux het volgende:
[..]
Ik snap niet helemaal waarom je steeds die drugs aanhaalt. Welke indicatie heb je daartoe?
Er is wat cannabis in zijn bloed gevonden, dat is het enige, kan al van weken ervoor zijn.quote:Op zaterdag 2 mei 2009 16:29 schreef Redux het volgende:
[..]
Ik snap niet helemaal waarom je steeds die drugs aanhaalt. Welke indicatie heb je daartoe?
En dus hij ook maar? Gaat het zo makkelijk bij jou?quote:Op zaterdag 2 mei 2009 16:30 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Op Koninginnedag zijn er veel te veel mensen onder invloed van drugs.
Dan had de politie hem al direct hem van de weg moeten halen toen ie om ~11.00 was aangehouden.quote:Op zaterdag 2 mei 2009 16:30 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Op Koninginnedag zijn er veel te veel mensen onder invloed van drugs.
Daar is nog geen duidelijkheid over. Dat zijn ze nog aan het onderzoeken.quote:Op zaterdag 2 mei 2009 16:30 schreef sig000 het volgende:
[..]
Er is wat cannabis in zijn bloed gevonden, dat is het enige, kan al van weken ervoor zijn.
Niet alle agenten zijn even snugger en alert, daarbij komt nog dat het bij sommige mensen bijna niet te zien is dat ze zwaar onder invloed van drugs zijn.quote:Op zaterdag 2 mei 2009 16:31 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Dan had de politie hem al direct hem van de weg moeten halen toen ie om ~11.00 was aangehouden.
Bron?quote:Op zaterdag 2 mei 2009 16:31 schreef JohnDope het volgende:
Daar is nog geen duidelijkheid over. Dat zijn ze nog aan het onderzoeken.
Makkelijk?quote:Op zaterdag 2 mei 2009 16:30 schreef Redux het volgende:
[..]
En dus hij ook maar? Gaat het zo makkelijk bij jou?
Wanneer leg je me nou eens uit hoe dat ongeluk plaats heeft gevonden? Hij kwam Apeldoorn aanrijden, hij wilde ergens heen, en toen? Hij reed per ongeluk door de afzetting door de mensen? Hij was per ongeluk al eerder bij een afzetting? Leg eens uit hoe je dat allemaal ziet?quote:Op zaterdag 2 mei 2009 16:32 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Niet alle agenten zijn even snugger en alert, daarbij komt nog dat het bij sommige mensen bijna niet te zien is dat ze zwaar onder invloed van drugs zijn.
Ik heb dit nu al 30 keer uitgelegd.quote:Op zaterdag 2 mei 2009 16:33 schreef Redux het volgende:
[..]
Wanneer leg je me nou eens uit hoe dat ongeluk plaats heeft gevonden? Hij kwam Apeldoorn aanrijden, hij wilde ergens heen, en toen? Hij reed per ongeluk door de afzetting door de mensen? Hij was per ongeluk al eerder bij een afzetting? Leg eens uit hoe je dat allemaal ziet?
Is gewoon vastgesteld. Lichaam is ook al vrijgegeven aan de familie.quote:Op zaterdag 2 mei 2009 16:31 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Daar is nog geen duidelijkheid over. Dat zijn ze nog aan het onderzoeken.
Ja makkelijk. Zoiets vaag als 'veel mensen gebruiken op koninginnenacht drugs', 'veel mensen doen rare dingen onder invloed van drugs', en dan heb je hier te maken met een raar ding en een koninginnedag, en dan doe je 1 + 1 = 2, dus hij heeft drugs gebruikt. Makkelijk.quote:Op zaterdag 2 mei 2009 16:33 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Makkelijk?
Het gaat juist makkelijk bij de mensen die meteen zeggen dat het een aanslag is, terwijl die hele zaak nog in onderzoek is.
dat is echt een groot probleem. Agenten kunnen niets afgezien van nutteloze boetes uitschrijven.quote:Op zaterdag 2 mei 2009 16:32 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Niet alle agenten zijn even snugger en alert, daarbij komt nog dat het bij sommige mensen bijna niet te zien is dat ze zwaar onder invloed van drugs zijn.
Hij had niet gedronken, maar er staat verder niks over andere drugs dan cannabis.quote:Op zaterdag 2 mei 2009 16:34 schreef sig000 het volgende:
[..]
Is gewoon vastgesteld. Lichaam is ook al vrijgegeven aan de familie.
http://www.nos.nl/nos/art(...)1C9CB254FED4E28.html
Nee, want ook dan is het dus geen ongeluk. Een ongeluk is als je bv per ongeluk geen voorrang geeft en je tegen een andere auto opknalt. Jij noemt dit voorval een bizar ongeluk :quote:Op zaterdag 2 mei 2009 16:34 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Het zou kunnen zijn dat die gast die nacht er voor zwaar heeft lopenfeesten, vervolgens is hij helemaal opgefokt van de drugs en komt hij bij een wegversperring, de rest begrijp je wel denk ik.
quote:Op zaterdag 2 mei 2009 16:21 schreef JohnDope het volgende:
Overigens ben ik juist diegene die niet aan een complot denkt, want ik sluit een bizar ongeluk niet uit.
Euuh, er staat niks over andere drugs omdat die niet gevonden zijn? Sjees.quote:Op zaterdag 2 mei 2009 16:35 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Hij had niet gedronken, maar er staat verder niks over andere drugs dan cannabis.
quote:Op zaterdag 2 mei 2009 16:34 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Het zou kunnen zijn dat die gast die nacht er voor zwaar heeft lopenfeesten, vervolgens is hij helemaal opgefokt van de drugs en komt hij bij een wegversperring, de rest begrijp je wel denk ik.
Een buurman van me blablabla.quote:Op zaterdag 2 mei 2009 16:36 schreef JohnDope het volgende:
Een ouwe maat van me is zelf ooit door een doorgesnoven gek aangereden, ik heb geen zin om in details te treden, maar als ik zou vertellen hoe het zit, zouden jullie het niet eens geloven, zo'n ongelooflijk verhaal is het.
Daarom noem ik het ook een bizar ongeluk. Het is natuurlijk dan geen ongeluk in dat geval, maar het is zeker geen aanslag.quote:Op zaterdag 2 mei 2009 16:36 schreef Redux het volgende:
[..]
Nee, want ook dan is het dus geen ongeluk. Een ongeluk is als je bv per ongeluk geen voorrang geeft en je tegen een andere auto opknalt. Jij noemt dit voorval een bizar ongeluk :
[..]
Laten we nou maar gewoon op de officiele verklaring van het OM wachten, want dat papagaaien lawaai van de media en de televisiekijker gaat gewoon nergens over.quote:Op zaterdag 2 mei 2009 16:37 schreef sig000 het volgende:
[..]
Er klopt van zo'n officieel persbericht helemaal niets natuurlijk om in het kader van dit topic te blijven.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |