Mijn moeder vertelde me laatst dat zij om de haverklap 'out' ging tijdens haar zwangerschappen, dus het kan best iets zijn wat er bij hoort. Ik lees hier echter ook continu dat je altijd effe moet checken bij de VK of zaken echt zo weinig voorstellen als je zelf denkt. Maar het is natuurlijk aan jou, als jij het niet verontrustend vind moet je het lekker zo latenquote:Op maandag 13 april 2009 09:59 schreef RockabeIIa het volgende:
Nee, ik denk dat het er bij hoort... Heb nog geen 1sec. gedacht die te bellen....
Haha, vrees dat het hier precies zo zal gaan.quote:Op maandag 13 april 2009 09:57 schreef RockabeIIa het volgende:
Ik moest naar het toilet en voelde het al aankomen dus was alvast gaan liggen. Riep mijn vriend nog en die antwoordde 'wat is er?' en die sliep vervolgens verder...
quote:Op maandag 13 april 2009 10:11 schreef Ssserpente het volgende:
[..]
Haha, vrees dat het hier precies zo zal gaan.Zie mezelf al verontwaardigd liggen roepen op de vloer van de wc.
Idd, om vervolgens rood aangelopen en heel luidruchtig terug in bed te komen liggen.quote:Op maandag 13 april 2009 10:15 schreef huuphuup het volgende:
[..]
![]()
en maar wachten tot ie komt kijken
Weet iemand hoe dat zit met zelfbruiner tijdens een zwangerschap? Ik bedoel dan zo'n bodylotion zeg maar waar je alleen een heel klein kleurtje van krijgt, geen heftige tanner ofzo. Ik denk dat het geen kwaad kan maar ik vroeg me af hoe het zit met vlekken enzo, is er kans dat het allemaal minder goed "pakt" vanwege je zwangerschap?
Mn benen zijn wel heel ernstig wit nu hahaha en normaal was dat altijd wel op te lossen met zo'n nivea bodylotion
Ik was al minuten op eerlijk gezegd. Was al naar beneden gelopen en naar het toilet geweest en al. Beetje vreemd maar ik gok idd op een lage bloeddruk.quote:Op maandag 13 april 2009 10:02 schreef Nijna het volgende:
Misschien wat lage bloeddruk rock...
Ik ga als ik uit bed ga altijd even zitten op de bedrand voor ik ga staan, anders wordt het geheid zwart voor mn ogen. Hou het even in de gaten, als je het niet vertrouwt de vk maar even bellen...
Collega van mij doet dat ook, en ik vind het wel erg leuk klinkenquote:Op maandag 13 april 2009 12:05 schreef nummer_zoveel het volgende:
We spreken z'n naam wel op z'n nederlands uit.
ik vergeet meestal mn handen te wassen ernaquote:Op maandag 13 april 2009 13:52 schreef innepin het volgende:
Nummer zoveel, wat een schatje!![]()
Rocka, doe es niet van die enge dingen![]()
Huup, ik heb 't ook gebruikt en 't pakt prima lees: vlekken omdat ik het nooit netjes egaal verspreid. Had er eerlijk gezegd niet bij stil gestaan dat dat ook al niet zou mogen
Mja, ik heb toevallig vorige week vrijdag mijn haren laten verven bij de kapper....wist ik veel dat ik zwanger wasquote:Op maandag 13 april 2009 14:06 schreef huuphuup het volgende:
[..]
ik vergeet meestal mn handen te wassen ernavan die fijne bruine handpalmen enzo
![]()
mja ik was er vanuit gegaan dat het wel gewoon gebruikt zou kunnen worden verder maar ik vroeg me af of het idd kan verkleuren ofzo, ik hoor ook wel eens dat haarverf qua kleur anders uit kan pakken dan normaal door je hormonen.
Bluh morgen naar vk en 's middags weer echo en ik ben stiekem toch alweer zenuwachtig
Hihi niet dusquote:Op maandag 13 april 2009 15:00 schreef RockabeIIa het volgende:
Oh, AE! Ik had echt het idee dat jij het geslacht wel wilde weten. Wie zal er eigenlijk bij je bevalling aanwezig zijn?
Zou toch een beetje blijven oppassen, hoor.quote:Op maandag 13 april 2009 16:59 schreef seilram het volgende:
Wat fijn innepin! weer een last die van je schouders valt![]()
Vanmiddag in de zon gezeten in de tuin. Mijn gezicht kan er tegen, mijn armen ook. Alleen mijn benen niet, die zien er nu heel gek uitBeetje bruin met witte stippen hahaha. Buik heb ik niet getest, die heb ik lekker ingepakt gelaten.
En dan krijg je allemaal van die mensen die zeggen "Ach meid, je hebt nog tijd zát!" Grmbl grmblquote:Op maandag 13 april 2009 21:42 schreef DuchessX het volgende:
Innepin feli met de naam
Wij zijn er nog niet uit. Voor een jongen had ik wel een naam maar voor een meisje nog niet. Ik heb 'de klik' nog niet gehad qua naam.
Dankjequote:Op maandag 13 april 2009 21:56 schreef Brighteyes het volgende:
Innepin, fijn van de naam trouwens, ik had er daarstraks overheen gelezen!![]()
Overigens krijgen jullie volgens mij een meisje, dus op zich had je je er niet heel druk over hoeven maken.![]()
![]()
ik heb ook erg getwijfeld over wiegje/geen wiegje en op de slaapkamer of niet maar uiteindelijk hebben we gekozen voor een ledikantje op haar eigen kamertje. Ledikantje vanwege practische redenen (geldquote:Op maandag 13 april 2009 22:32 schreef DuchessX het volgende:
Pfff dames ik vind het nog erg lastig hoor, wat ik wil en wat goed is etc....(ik bedoel het wiegje op de slaapkamer
)
Ik denk dat DuchessX alleen maar mijn gesnurk hoortquote:Op maandag 13 april 2009 22:35 schreef Jore het volgende:
Ik vind het heerlijk, mijn kindje bij ons op de kamer. Als ik in bed lig hoor ik rechts zijn adempje en links de ademhaling van mijn man. Het scheelt nogal dat zowel kind als man naast ademen weinig geluiden maken in hun slaap, dus het werkt prima zo. Daarbij geef ik wel borstvoeding en is het handig om 'm dan snel te kunnen pakken, zonder dat hij eerst echt moet gaan huilen. Dat voelt fijn voor mij.
Ik zie er trouwens helemaal niet tegenop om hem op gegeven moment wel op zijn eigen kamertje te laten slapen, en ik denk ook niet dat hij daar moeite mee zal hebben. Maar hij nog in z'n wiegje past blijft hij bij ons en daarna zien we wel weer.
Huuphuup, veel sterkte voor morgen! Ik duim voor een goed gegroeid bolletje.
Precies. Daarom zei ik ook dat ik denk dat ik het prettig vind. En in haar eigen kamertje leggen is inderdaad zo gebeurd. Jammer van het wiegje wat we dan extra hebben gekocht, maar dat is dan maar niet andersquote:Op maandag 13 april 2009 22:10 schreef Brighteyes het volgende:
Ik dacht trouwens ook dat ik de baby graag dichtbij me wilde hebben, maar doordat het wiegje op een onhandige plaats naast mijn bedje hing en ik dus nauweljiks mijn bed in kwam en mede ook omdat we alledrie heel onrustig sliepen is Sasha na 1 nacht naar zijn eigen kamertje gegaan.
Dat werkte voor ons beter.
Je kan natuurlijk altijd met je kindje op de kamer beginnen, werkt het niet is ze de 2e nacht zo verplaatst toch?
Ik denk ook dat jullie een meisje krijgenquote:Op maandag 13 april 2009 22:23 schreef innepin het volgende:
[..]
Dankje![]()
Maar eh, we krijgen dus een meisje volgens jou... volgens degene die er zelf tot twee keer toe van overtuigd was dat ze een meisje zou krijgen... hmmm.
Een jongetje dus
**binnensluipt**quote:Op maandag 13 april 2009 22:53 schreef DuchessX het volgende:
Ow nog even iets heel anders
Heeft iemand van jullie ervaring met de Doomooseat?
[ afbeelding ]
Wordt dit ook wel gebruikt ipv zo'n wipstoeltje? En hoe lang mag een klein kindje hier in liggen?
Neenee, dat heb je verkeerd begrepen.quote:Op maandag 13 april 2009 22:23 schreef innepin het volgende:
[..]
Dankje![]()
Maar eh, we krijgen dus een meisje volgens jou... volgens degene die er zelf tot twee keer toe van overtuigd was dat ze een meisje zou krijgen... hmmm.
Een jongetje dus
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |