Helaas geloof ik dat niet... er zal wat onrust zijn, wat brandstichtingen maar na een maandje of twee is het allemaal weer terug bij af...quote:Op woensdag 8 april 2009 22:44 schreef MevrouwHopjes83 het volgende:
[..]
Nee dan zitten ze echt met een probleem.
Oh verstand op Fok! Bel de krant !quote:Op donderdag 9 april 2009 10:07 schreef Mylene het volgende:
Moslims en de Islam demoniseren is natuurlijk fout, maar Wilders zelf demoniseren door telkens maar weer o.a. WOII vergelijkingen erbij te halen doet de zaak ook geen goed. De tegenstellingen worden er alleen maar groter door. Links heeft wat betreft ook bergen boter op hun hoofd want ze werken zo mee aan een klimaat van haat.
Dan is dat een fout van de politicus in kwestie, niet van "links". Of heb ik iets gemist en is meneer Links een nieuw kamerlid?quote:Op donderdag 9 april 2009 10:07 schreef Mylene het volgende:
Moslims en de Islam demoniseren is natuurlijk fout, maar Wilders zelf demoniseren door telkens maar weer o.a. WOII vergelijkingen erbij te halen doet de zaak ook geen goed. De tegenstellingen worden er alleen maar groter door. Links heeft wat betreft ook bergen boter op hun hoofd want ze werken zo mee aan een klimaat van haat.
Ik denk niet dat het zich beperkt tot politici. Het gaat ook om de intellectuele elite zoals bijvoorbeeld schrijvers, journalisten en programmamakers. Deze 'kosmopolieten' die bezwaar maken tegen hen die kritiek uiten op het multiculturalisme en het beleid van de integratie van minderheden.quote:Op donderdag 9 april 2009 10:14 schreef Dichtpiet. het volgende:
[..]
Dan is dat een fout van de politicus in kwestie, niet van "links". Of heb ik iets gemist en is meneer Links een nieuw kamerlid?
Ik vraag me trouwens af welke politici Wilders met Hitler hebben vergeleken ....
Die fouten worden ook gemaakt door de andere partij, dat is dan ook niet de fout van "rechts".quote:Op donderdag 9 april 2009 10:14 schreef Dichtpiet. het volgende:
[..]
Dan is dat een fout van de politicus in kwestie, niet van "links".
Maar waarom vergelijkt Wilders de Islam dan met nazisme, de koran met Mein Kampf?quote:Op donderdag 9 april 2009 10:24 schreef damian5700 het volgende:
[..]
Ik denk niet dat het zich beperkt tot politici. Het gaat ook om de intellectuele elite zoals bijvoorbeeld schrijvers, journalisten en programmamakers. Deze 'kosmopolieten' die bezwaar maken tegen hen die kritiek uiten op het multiculturalisme en het beleid van de integratie van minderheden.
En dat bezwaar openbaart zich vooral door deze Tweede Wereldoorlog vergelijkingen en mensen te betichten van het overnemen van rechts-extremistische ideeën.
Nee, dat geloof ik niet, wellicht sommige aanhangers.quote:Op donderdag 9 april 2009 10:44 schreef Koen465 het volgende:
Wilders =
http://fairimmigration.fi(...)_ku_klux_klan_03.jpg
Dat de Islam achterlijk is was al in gebruik.......quote:Op donderdag 9 april 2009 10:41 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Maar waarom vergelijkt Wilders de Islam dan met nazisme, de koran met Mein Kampf?
Jodenhaat gok ik, dat zit hem nogal hoog.quote:Op donderdag 9 april 2009 10:41 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Maar waarom vergelijkt Wilders de Islam dan met nazisme, de koran met Mein Kampf?
Dat slaat echt nergens op gezien de standpunten van beide groepen, maar enfin.quote:Op donderdag 9 april 2009 10:44 schreef Koen465 het volgende:
Wilders =
http://fairimmigration.fi(...)_ku_klux_klan_03.jpg
jij =quote:Op donderdag 9 april 2009 10:44 schreef Koen465 het volgende:
Wilders =
http://fairimmigration.fi(...)_ku_klux_klan_03.jpg
Koen de gamer. Ik hoop meer van je bijdragen te zien.quote:Op donderdag 9 april 2009 10:44 schreef Koen465 het volgende:
Wilders =
http://fairimmigration.fi(...)_ku_klux_klan_03.jpg
Maar dat tiert ook weelderig bij allerlei andere groeperingen, zoals christenen.quote:Op donderdag 9 april 2009 10:52 schreef Provinciaal het volgende:
[..]
Jodenhaat gok ik, dat zit hem nogal hoog.
Ja, Wilders kan nooit meer minder zetels krijgen.quote:Op donderdag 9 april 2009 10:56 schreef zoalshetis het volgende:
ook hierdoor krijgt wilders meer zetels. niet zo slim maxime. doe eens iets aan de problemen die nederlanders en masse onderkennen. oh nee, dan maar liever willen vluchten voor de puinhopen die je zelf hebt gemaakt. laffe christenhond.
Ja, er zijn ook mensen die dan vervolgens de KKK gaan bagatelliseren hè.quote:
Dat is precies wat de meeste mensen ook delen, en Maxime had het over gedeelde waarden toch?quote:Op donderdag 9 april 2009 11:16 schreef MrX1982 het volgende:
Lachwekkende opmerking van Verhagen. Als er namelijk iets in deze wereld verdeeldheid zaait is het religie wel. De kern van het monotheïsme is een wij-zij gedachte.
Dat gaat lastig worden voor Verhagen. Het is een gedeelde waarde maar hij wil niet in een wij-zij land leven.quote:Op donderdag 9 april 2009 11:18 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Dat is precies wat de meeste mensen ook delen, en Maxime had het over gedeelde waarden toch?
Het is meta-communicatie van Maxime.quote:Op donderdag 9 april 2009 11:25 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Dat gaat lastig worden voor Verhagen. Het is een gedeelde waarde maar hij wil niet in een wij-zij land leven.
Verhagen make up your mind
Global Warming hoor niet in dit rijtje (dat is een vehikel van de neo-nazi's). Verder mee eens.quote:Op donderdag 9 april 2009 11:08 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ja, er zijn ook mensen die dan vervolgens de KKK gaan bagatelliseren hè.
Zoals men de Holocaust, het Apartheidsregime, Global Warming etc etc bagatelliseert.
Mm, op fora zijn het wel dezelfde mensen hoor, die dat uit een verkeerde reflex doen.quote:Op donderdag 9 april 2009 11:39 schreef Diederik_Duck het volgende:
[..]
Global Warming hoor niet in dit rijtje (dat is een vehikel van de neo-nazi's). Verder mee eens.
Mijn vraag is waarom deze 'kosmopolieten' immer de mensen die kritiek hebben op het multiculturalisme en het minderhedenbeleid betichten van racisme of het overnemen van rechts-extremistische ideeën, bijvoorbeeld een Bolkestein, Fortuyn, Scheffer en anderen.quote:Op donderdag 9 april 2009 10:41 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Maar waarom vergelijkt Wilders de Islam dan met nazisme, de koran met Mein Kampf?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |