Bijzonder jammer! Lily Allen - Fuck You is omstreden bij een aantal jocks, maar het had van mij wel MH mogen worden. Geneuzel over het Fuck You gehalte in de plaat. Anno 2009 ligt het publiek daar toch niet meer wakker van???quote:Op vrijdag 27 maart 2009 16:25 schreef Impry het volgende:
[..]
Stenders gaf gisteren volgens mij ook al aan dat Fuck You niet de nieuwe MH zou zijn.
Maar als ze Clark nu gaan bellen zal hij wel de MH worden.
Is al jaren aan de gangquote:Op vrijdag 27 maart 2009 16:28 schreef Impry het volgende:
3FM wordt met de dag voorspelbaarder... Pff....
Idd. Het wordt echt tijd dat 3FM het helemaal over een andere boeg gooit. Heel de programmering om, andere muziekkeuze en vooral heel wat vaste 'onderdelen' eruit.quote:Op vrijdag 27 maart 2009 16:28 schreef rubbereend het volgende:
omg wat een KUT megahit weer
de megahit is niet meer wat het geweest is
bij welke dj's dan?quote:Op vrijdag 27 maart 2009 16:28 schreef -Hans- het volgende:
[..]
Bijzonder jammer! Lily Allen - Fuck You is omstreden bij een aantal jocks, maar het had van mij wel MH mogen worden. Geneuzel over het Fuck You gehalte in de plaat. Anno 2009 ligt het publiek daar toch niet meer wakker van???
Ja, laten we weer kiezen voor zo'n nietszeggend kud plaatje van troetelkindje, A. Clark
Boris is opzich wel tof, aardige kerel lijkt me het. En die verdient dan wel wat meer airplay.quote:Op vrijdag 27 maart 2009 16:30 schreef -Hans- het volgende:
Hoor toch nog liever boris als nieuwe MH... zijn nieuwe single vind ik wel tof!
Klopt heb ik ook al een tijdje bij 3fm, vb: elke ochtend bij Giel hoor ik Krezip en elke middag bij Coen en Sander weer krezip. Dat is al weken zoquote:Op vrijdag 27 maart 2009 16:32 schreef tha_dark het volgende:
Mijn waardering voor 3FM daalt idd al een tijdje, steeds als je denkt: "dit zal het wel niet worden want dat is te voorspelbaar" dan wordt dat het toch....
Het rebelse is er jammer genoeg helemaal af bij 3fm...
Yup.quote:Op vrijdag 27 maart 2009 15:23 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Ook na 240 keer in amper 5 maanden
Weet ik eerlijk gezegd nietquote:Op vrijdag 27 maart 2009 16:31 schreef rubbereend het volgende:
[..]
bij welke dj's dan?Als je de humor van dat nummer nog niet in kan zien
Dit lijstje vind ik heel veelzeggend:quote:Op vrijdag 27 maart 2009 16:33 schreef Paul het volgende:
[..]
Klopt heb ik ook al een tijdje bij 3fm, vb: elke ochtend bij Giel hoor ik Krezip en elke middag bij Coen en Sander weer krezip. Dat is al weken zo
Over voorspelbaarheid en de exact geplande mogelijkheid voor de dj tot het draaien van een eigen nummer gesproken.quote:http://www.3fmfan.nl/page/muziekstats/zoeken?zoekop=artiest&opdracht=wallis
Laatste on-air tijden van deze artiest op 3FM
Laatste keer on-air Artiest Titel Programma
woensdag 25-03-2009 23:40 Wallis Bird Blossoms In The Street 3VOOR12RADIO
maandag 23-03-2009 23:42 Wallis Bird Blossoms In The Street 3VOOR12RADIO
woensdag 18-03-2009 23:38 Wallis Bird Blossoms In The Street 3VOOR12RADIO
maandag 16-03-2009 23:40 Wallis Bird Blossoms In The Street 3VOOR12RADIO
dinsdag 10-03-2009 23:38 Wallis Bird Blossoms In The Street 3VOOR12RADIO
maandag 02-03-2009 22:38 Wallis Bird Blossoms In The Street 3VOOR12RADIO
Weinig aan toe te voegenquote:Op vrijdag 27 maart 2009 16:31 schreef cosmick het volgende:
[..]
Boris is opzich wel tof, aardige kerel lijkt me het. En die verdient dan wel wat meer airplay.
NIET DEZE SLIJMNEGER!
Iddquote:Op vrijdag 27 maart 2009 16:38 schreef rubbereend het volgende:
Gaat Milow internationaal?want Nederland is geen buitenland voor hem?
Ik heb trouwens nog geen Krezip gehoord... ?!quote:Op vrijdag 27 maart 2009 16:38 schreef Roel_Jewel het volgende:
Zijn er nog kutplaten die vandaag niet zijn gedraaid't Is inmiddels wel aardig compleet, geloof ik.
Met jou velen.quote:Op vrijdag 27 maart 2009 16:39 schreef Paul het volgende:
Dacht dat ik de enige Alain Clark hater was
Racoonquote:Op vrijdag 27 maart 2009 16:39 schreef Impry het volgende:
You don't knoooow, you don't knoow!
Gaaf nummer, van wie is dit?!
Een of ander aanstormend 'talent' uit België. Ik denk dat 't nummer wel een keer op single wordt uitgebracht.quote:Op vrijdag 27 maart 2009 16:39 schreef Impry het volgende:
You don't knoooow, you don't knoow!
Gaaf nummer, van wie is dit?!
Bij dezen.quote:Op vrijdag 27 maart 2009 16:39 schreef cosmick het volgende:
[..]
Ik heb trouwens nog geen Krezip gehoord... ?!
BINGOquote:Op vrijdag 27 maart 2009 16:39 schreef cosmick het volgende:
[..]
Ik heb trouwens nog geen Krezip gehoord... ?!
quote:Op vrijdag 27 maart 2009 16:33 schreef Paul het volgende:
[..]
Klopt heb ik ook al een tijdje bij 3fm, vb: elke ochtend bij Giel hoor ik Krezip en elke middag bij Coen en Sander weer krezip. Dat is al weken zo
Idd. 3FM is nog voorspelbaarder dan een klok.quote:
HEEL slecht.quote:Op vrijdag 27 maart 2009 16:44 schreef tha_dark het volgende:
3fm Is echt totaal niet in vorm vandaag, wat een kutdag.
En Nikki komt dan ook nog wel.quote:Op vrijdag 27 maart 2009 16:45 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Idd. 3FM is nog voorspelbaarder dan een klok.
Ik gok dat Racoon binnen een uurtje ook nog voorbij komt. Want ja, dat is toch echt wel het beste dat Nederland te bieden heeft.
quote:Op vrijdag 27 maart 2009 16:46 schreef Impry het volgende:
Nikky of Kiteman komt zo ook nog wel langs denk ik.
@wat Tha_dark zegt :p
Florent zit er inmiddels veel te lang. De luistercijfers geven ook aan dat het iig niet beter met 3FM gaat. Daar moet een nieuw iemand komen die het roer helemaal omgooit.quote:Op vrijdag 27 maart 2009 16:45 schreef alwaysleft het volgende:
Wat is 3FM toch een scheitzender aan het worden onder andere deze bands in overvloed: U2, Alain Clark, Red Hot Chili Peppers en Krezip![]()
![]()
3FM moet echt eens afvragen waar ze mee bezig zijn, want il luisterde al minder 3FM de laatste tijd maar als ik de zender op heb staan is het altijd 1 van bovenstaande bandjes wat op staat![]()
![]()
Hehe, Pokerface, My Town zullen sowieso nog wel langskomen en Crack a Bottle natuurlijk (quote:Op vrijdag 27 maart 2009 16:47 schreef tha_dark het volgende:
Ideetje voor een nieuwe topic misschien?
Raad de volgende plaat op 3FM.
A: Alain Clark
B: Krezip
C: U2
D: RHCP
[3FM #1360] NOG STEEDS DEZELFDE KUTMUZIEKquote:Op vrijdag 27 maart 2009 16:47 schreef tha_dark het volgende:
Ideetje voor een nieuwe topic misschien?
Raad de volgende plaat op 3FM.
A: Alain Clark
B: Krezip
C: U2
D: RHCP
Kan Veenstra zich weer mooi gaan verdedigen als ie er vanavond isquote:Op vrijdag 27 maart 2009 16:51 schreef cosmick het volgende:
[..]
[3FM #1360] NOG STEEDS DEZELFDE KUTMUZIEK
Op KX is al een aardig tijdje te horenquote:Op vrijdag 27 maart 2009 16:53 schreef alwaysleft het volgende:
Muzikaal hoogtepuntje van dit uur!
Dit zou vroeger op 3FM de megahit zijn geworden toen ze nog lef hadden in de jaren 90 met Stenders en Siebelink in de middag![]()
Inderdaad, mensen met nog een beetje smaak en gevoel voor muziek.quote:Op vrijdag 27 maart 2009 16:53 schreef alwaysleft het volgende:
Muzikaal hoogtepuntje van dit uur!
Dit zou vroeger op 3FM de megahit zijn geworden toen ze nog lef hadden in de jaren 90 met Stenders en Siebelink in de middag![]()
Schandalig dat hierop de 'smaak' van heel Nederland en de playlist van bijvoorbeeld 3FM wordt gebaseerd. Zegt ook genoeg over de Dag Top 5 (sorry, Michiel). Op deze manier kan ik ook wel een 'hit' scorenquote:Op vrijdag 27 maart 2009 16:50 schreef Impry het volgende:
Geeft genoeg aan over de downloadcharts, zie hier de aantallen van week 10:
http://www.geenstijl.nl/archives/images/downloadsaantal0910.pdf
Ja, ik ga zo nog even bier en popcorn bij de AH halenquote:Op vrijdag 27 maart 2009 16:54 schreef Piles het volgende:
[..]
Kan Veenstra zich weer mooi gaan verdedigen als ie er vanavond is!
[..]
Maar wil 3FM wel voldoen aan de smaak van heel Nederland? Blijkbaar wel tegenwoordig, maar dat moeten ze niet willenquote:Op vrijdag 27 maart 2009 16:55 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Schandalig dat hierop de 'smaak' van heel Nederland wordt gebaseerd. Zegt ook genoeg over de Dag Top 5 (sorry, Michiel). Op deze manier kan ik ook wel een 'hit' scoren.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |