HEEL slecht.quote:Op vrijdag 27 maart 2009 16:44 schreef tha_dark het volgende:
3fm Is echt totaal niet in vorm vandaag, wat een kutdag.
En Nikki komt dan ook nog wel.quote:Op vrijdag 27 maart 2009 16:45 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Idd. 3FM is nog voorspelbaarder dan een klok.
Ik gok dat Racoon binnen een uurtje ook nog voorbij komt. Want ja, dat is toch echt wel het beste dat Nederland te bieden heeft.
quote:Op vrijdag 27 maart 2009 16:46 schreef Impry het volgende:
Nikky of Kiteman komt zo ook nog wel langs denk ik.
@wat Tha_dark zegt :p
Florent zit er inmiddels veel te lang. De luistercijfers geven ook aan dat het iig niet beter met 3FM gaat. Daar moet een nieuw iemand komen die het roer helemaal omgooit.quote:Op vrijdag 27 maart 2009 16:45 schreef alwaysleft het volgende:
Wat is 3FM toch een scheitzender aan het worden onder andere deze bands in overvloed: U2, Alain Clark, Red Hot Chili Peppers en Krezip![]()
![]()
3FM moet echt eens afvragen waar ze mee bezig zijn, want il luisterde al minder 3FM de laatste tijd maar als ik de zender op heb staan is het altijd 1 van bovenstaande bandjes wat op staat![]()
![]()
Hehe, Pokerface, My Town zullen sowieso nog wel langskomen en Crack a Bottle natuurlijk (quote:Op vrijdag 27 maart 2009 16:47 schreef tha_dark het volgende:
Ideetje voor een nieuwe topic misschien?
Raad de volgende plaat op 3FM.
A: Alain Clark
B: Krezip
C: U2
D: RHCP
[3FM #1360] NOG STEEDS DEZELFDE KUTMUZIEKquote:Op vrijdag 27 maart 2009 16:47 schreef tha_dark het volgende:
Ideetje voor een nieuwe topic misschien?
Raad de volgende plaat op 3FM.
A: Alain Clark
B: Krezip
C: U2
D: RHCP
Kan Veenstra zich weer mooi gaan verdedigen als ie er vanavond isquote:Op vrijdag 27 maart 2009 16:51 schreef cosmick het volgende:
[..]
[3FM #1360] NOG STEEDS DEZELFDE KUTMUZIEK
Op KX is al een aardig tijdje te horenquote:Op vrijdag 27 maart 2009 16:53 schreef alwaysleft het volgende:
Muzikaal hoogtepuntje van dit uur!
Dit zou vroeger op 3FM de megahit zijn geworden toen ze nog lef hadden in de jaren 90 met Stenders en Siebelink in de middag![]()
Inderdaad, mensen met nog een beetje smaak en gevoel voor muziek.quote:Op vrijdag 27 maart 2009 16:53 schreef alwaysleft het volgende:
Muzikaal hoogtepuntje van dit uur!
Dit zou vroeger op 3FM de megahit zijn geworden toen ze nog lef hadden in de jaren 90 met Stenders en Siebelink in de middag![]()
Schandalig dat hierop de 'smaak' van heel Nederland en de playlist van bijvoorbeeld 3FM wordt gebaseerd. Zegt ook genoeg over de Dag Top 5 (sorry, Michiel). Op deze manier kan ik ook wel een 'hit' scorenquote:Op vrijdag 27 maart 2009 16:50 schreef Impry het volgende:
Geeft genoeg aan over de downloadcharts, zie hier de aantallen van week 10:
http://www.geenstijl.nl/archives/images/downloadsaantal0910.pdf
Ja, ik ga zo nog even bier en popcorn bij de AH halenquote:Op vrijdag 27 maart 2009 16:54 schreef Piles het volgende:
[..]
Kan Veenstra zich weer mooi gaan verdedigen als ie er vanavond is!
[..]
Maar wil 3FM wel voldoen aan de smaak van heel Nederland? Blijkbaar wel tegenwoordig, maar dat moeten ze niet willenquote:Op vrijdag 27 maart 2009 16:55 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Schandalig dat hierop de 'smaak' van heel Nederland wordt gebaseerd. Zegt ook genoeg over de Dag Top 5 (sorry, Michiel). Op deze manier kan ik ook wel een 'hit' scoren.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |