quote:Op donderdag 26 maart 2009 17:00 schreef Kings het volgende:
Ik doe mee!!![]()
Nu maar hopen dat het een beetje werkt!
Om eerlijk te zijn zit ik een beetje vastquote:Op vrijdag 27 maart 2009 09:19 schreef Murmeli het volgende:
leuk idee KF... lukt het al met uitwerken?
ik ben eerlijk gezegd te lui om te helpen met het opzetten, misschien andere gegadigden?
Jaquote:Op vrijdag 27 maart 2009 10:07 schreef hetismijrobbert het volgende:
je start in de ochtend een aanmeld topic. Eerste man en eerste 10 vrouwen die zich in dat topic aanmelden doen die avond mee in de take me out ronde. Man begint met plaatsen van een nummer dat hij zelf heeft gekozen + foto (eventueel hierna foto's en info vd dames voordat ze gaan stemmen ?!). Dan mogen de vrouwen ombeurten zeggen of ze in of out zijn dmv de smileys. Dan typt de man een verhaaltje over zichzelf en gaan de vrouwen opnieuw zeggen of ze in of out zijn. Zoiets?
ja alle credits voor jou hoor! Ik denk ik vat dit topic even samen in 1 postquote:Op vrijdag 27 maart 2009 10:17 schreef KudFokker het volgende:
[..]
Jalekker simpel
Een beetje zoals in mijn OP
Maar ik heb vanavond wel tijd, dus ik kan wel wat regelen
Haha zo bedoel ik het niet hoorquote:Op vrijdag 27 maart 2009 10:24 schreef hetismijrobbert het volgende:
[..]
ja alle credits voor jou hoor! Ik denk ik vat dit topic even samen in 1 post
Ja het is toch zo!quote:Op vrijdag 27 maart 2009 10:28 schreef KudFokker het volgende:
[..]
Haha zo bedoel ik het niet hoor![]()
Maar bedankt!
Ik denk dat ik meteen maar het spits afbijt door als eerste man te gaan.
Kan ik meteen een voorbeeld geven over hoe het gaat
leuk dat je zelf als eerste man gaatquote:Op vrijdag 27 maart 2009 10:28 schreef KudFokker het volgende:
[..]
Haha zo bedoel ik het niet hoor![]()
Maar bedankt!
Ik denk dat ik meteen maar het spits afbijt door als eerste man te gaan.
Kan ik meteen een voorbeeld geven over hoe het gaat
Re,quote:Op donderdag 26 maart 2009 16:30 schreef Re het volgende:
ik heb het even aan wat mensen van de PR gevraagd of ze hier iets mee kunnen eventueel (niets gegarandeerd).
Maar je moet het dus wel goed opzetten ja, en dat gaat je niet luken in je uppie denk ik, dus zet een en ander wat duidelijker neer en vertel waar je hulp nodig hebt van je mede users
Uiteraardquote:Op vrijdag 27 maart 2009 11:03 schreef eNGine10 het volgende:
Nog een vraagjeDie foto, moet daar ook persé je gezicht op staan?
oke dan wacht ik nog even af. Als ik je nog ergens mee kan helpen dan zeg het maarquote:
Ik heb alleen nog promotie nodig...quote:Op vrijdag 27 maart 2009 11:06 schreef eNGine10 het volgende:
[..]
oke dan wacht ik nog even af. Als ik je nog ergens mee kan helpen dan zeg het maar
In Lifestyle zitten wel meer vrouwen maar ik denk niet dat we zomaar overal een topic open mogen gooienquote:Op vrijdag 27 maart 2009 11:10 schreef KudFokker het volgende:
[..]
Ik heb alleen nog promotie nodig...
Dus als jullie willen helpen met in andere secties van het forum, graag!
Ik heb geen idee, maar dat zien we vanavond welquote:Op vrijdag 27 maart 2009 11:28 schreef rhubarbje het volgende:
moe je er ook niet ff bij zetten dat het wel echt de bedoeling is dat mensen op date gaan?
of is dat niet de bedoeling?
owja en aan Re vragen of ie dat inschrijf topic op wil schonen/wil helpen schoon houden want anders heb je nog geen overzicht
nou ik gok dat we dat vertrouwen de mensen wel kunnen geven?quote:Op vrijdag 27 maart 2009 11:30 schreef eNGine10 het volgende:
Misschien ook even iets afspreken waardoor je kunt bewijzen dat het echt je eigen foto is? Anders kan iedereen gewoon een foto van internet af plukken.
Als het aan de TS ligt nietquote:Op donderdag 26 maart 2009 19:12 schreef Maartel het volgende:
tvp!
Mag een er ook een homo (stom woord) in 't panel?
Aangezien 't uiteindelijk ws toch niet om echte dates gaat...
quote:Op vrijdag 27 maart 2009 11:38 schreef BarbaRob het volgende:
[..]
Als het aan de TS ligt niet![]()
[ afbeelding ]
Ik zit pas een paar weken op Fok! en weet daardoor ook niet echt hoever de crew van Fok! bereid is te helpen.quote:Op vrijdag 27 maart 2009 11:46 schreef cablegunmaster het volgende:
De opzet zou anders moeten... :p een algeheel evenement bvb 10 mannelijke gebruikers X aantal vrouwen
man stuurt filmpjes naar MOD > mod stuurt ze door en zet ze op de site?
de vrouw kiest de filmpjes / man uit die ze het leukst / ontroerendst wat dan ook vinden .
stuurt dit door naar de MOD of KudFokker.
mogelijk daarna ronde 2dat is mijn idee hierover
iets beter uitgewertkt want je krijgt dan geen wachttijden
Man stuurt geschreven stukje in. met mogelijk foto. en de vrouw die het filmpje van de man heeft gekozen krijgt de rest te zien.
maar dat heeft niets met take me out te maken en is echt veeeel werk in opzet en zoquote:Op vrijdag 27 maart 2009 11:46 schreef cablegunmaster het volgende:
De opzet zou anders moeten... :p een algeheel evenement bvb 10 mannelijke gebruikers X aantal vrouwen
man stuurt filmpjes naar MOD > mod stuurt ze door en zet ze op de site?
de vrouw kiest de filmpjes / man uit die ze het leukst / ontroerendst wat dan ook vinden .
stuurt dit door naar de MOD of KudFokker.
mogelijk daarna ronde 2dat is mijn idee hierover
iets beter uitgewertkt want je krijgt dan geen wachttijden
Man stuurt geschreven stukje in. met mogelijk foto. en de vrouw die het filmpje van de man heeft gekozen krijgt de rest te zien.
Credits voor jou dat je dit gaat proberen te organiseren als je nog maar een paar weken op fok zitquote:Op vrijdag 27 maart 2009 11:48 schreef KudFokker het volgende:
[..]
Ik zit pas een paar weken op Fok! en weet daardoor ook niet echt hoever de crew van Fok! bereid is te helpen.
Het is voorlopig even wachten op een reactie van Re.
Ik heb hem gePM'd of hij het inschrijftopic clean wil houden, en of hij kan helpen met de promotie ervan via hun PR.
Thnxquote:Op vrijdag 27 maart 2009 12:04 schreef Kings het volgende:
[..]
Credits voor jou dat je dit gaat proberen te organiseren als je nog maar een paar weken op fok zit.
Vanavond gaat voor mij ook voorbij, te kort dag! Misschien eerder wekelijks op de woensdag ofzo?
Dan willen ze het vast ook wel op de frontpage aankondigen en kan iedereen die avond vrij houden.
Ideetje?
Er begint een beetje structuur in te komenquote:Op vrijdag 27 maart 2009 14:57 schreef KudFokker het volgende:
Ik heb de namen van de mensen wie zich ingeschreven hebben in de OP van [Fok! Take Me Out ! ] Hét inschrijftopic ! gezet!
Wacht maar tot er straks mee ge-promote wordtquote:Op vrijdag 27 maart 2009 15:00 schreef eNGine10 het volgende:
[..]
Er begint een beetje structuur in te komen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |