Hij flipt er anders behoorlijk van; lijkt me probleem genoegquote:Op zaterdag 14 maart 2009 00:48 schreef Emoticons het volgende:
Mijn vraag is nu, hoe kan ik hem er toch van overtuigen dat 13 jaar leeftijdsverschil echt geen probleem is.
quote:Op zaterdag 14 maart 2009 00:49 schreef Quir het volgende:
Jullie leeftijden?
Jij bent 14 en hij is 27?
Iedereen die jullie beiden kent terwijl hij er nauwelijks voor uit durft te komen?quote:Op zaterdag 14 maart 2009 00:53 schreef Emoticons het volgende:
Ik ben 20, mijn vriend 33.
Maar onze relatie is goed. Iedereen die ons beiden kent vindt dat ook.
Ik weet ook dat hij het er heel moeilijk mee gaat hebben om onze relatie te stoppen.
stop er maar mee, ik ben 21quote:Op zaterdag 14 maart 2009 00:53 schreef Emoticons het volgende:
Ik ben 20, mijn vriend 33.
Maar onze relatie is goed. Iedereen die ons beiden kent vindt dat ook.
Ik weet ook dat hij het er heel moeilijk mee gaat hebben om onze relatie te stoppen.
Verwacht geen zinnige reactie om dit tijdstip.quote:Op zaterdag 14 maart 2009 00:56 schreef Emoticons het volgende:
Mijn vrienden, mijn familie, mijn omgeving, die hebben er geen probleem mee.
Zijn omgeving, tja, waarschijnlijk gaan die dit ook wel goedkeuren, hij moet het hen alleen vertellen!!!!
Zijn wel eerlijker!quote:Op zaterdag 14 maart 2009 01:01 schreef heksehiel het volgende:
[..]
Verwacht geen zinnige reactie om dit tijdstip.
Ik heb hem ook pas na nieuwjaar voorgesteld aan mijn ouders. Dus dat kan ik hem niet verwijten.quote:Op zaterdag 14 maart 2009 01:05 schreef Wupppie het volgende:
20 en 33 moet kunnen.
Als jij je er happy bij voelt, dan moet je vooral doorgaan ermee.
Je bent al 7 maanden samen, dus met kerst en oud en nieuw ook, op het moment dat je dan al 4 maand samen bent en nog niet voorgesteld bent aan zijn ouders hadden je al wat alarmbellen moeten gaan rinkelen....
Deze vind ik een goeie!quote:Op zaterdag 14 maart 2009 01:02 schreef quirina het volgende:
33 jaar en dan bang zijn voor zijn pappie en mammie
Waarom zou je hem willen overhalen? Verdien je niet iemand die blij en gelukkig met je is en zich niet schaamt voor je?quote:Op zaterdag 14 maart 2009 01:40 schreef Emoticons het volgende:
Sjongejonge, moest hij het alleen voor de seks doen, dan zou hij allesbehalve met de relatie willen kappen. Want de seks is super.
Ik begrijp wel dat jullie gefrustreerd en jaloers zijn, omdat hij wel een jong meisje kan krijgen én seks. En jullie geen van beiden.
Maar ik zoek dus tips om hem te overtuigen!!!
Want dat ik wil doorgaan met deze relatie is zeker.
zover is duidelijk, wat moet gebeuren is dat hij: of zijn vrienden familie overtuigd (kleine kans) of dat hij 'boos' wordt op hun reacties en duidelijk maakt dat het hem niet kan schelen wat zij denken. Kan hij dat niet? dan is het misschien wel beter dat je met hem uitmaakt, want dan heeft hij wel meer problemen dan zijn familie.quote:Op zaterdag 14 maart 2009 01:55 schreef Emoticons het volgende:
Hij schaamt zich niet voor mij. Anders zou hij mij nooit uitnodigen bij hem thuis. Of zijn beste vriend vertellen over mij. Het is door die slechte reacties daarop dat hij tilt slaagt.
Daardoor ziet hij deze situatie als iets dat niet mag. Terwijl hij toch heel veel van mij houdt.
nu de frikandel de benen wil nemen snap ik dat je deze patat kwestie voor je houdt !quote:Op zaterdag 14 maart 2009 02:42 schreef Emoticons het volgende:
Inderdaad, TS is van België. Maar laten we het hier nu niet over de friet-patat kwestie hebben.
Probleem bij zijn vrienden is ook dat die heel veel roddelen. Dus dan zou hij de roddel van de komende maanden worden.quote:Op zaterdag 14 maart 2009 08:51 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
Tip 4: Dat hij zich door zijn vriend en familie zo laat beinvloeden, op zijn leeftijd.. Dat komt ergens door. Heeft hij een mateloos gebrek aan zelfvertrouwen ofzoiets? Of zit er iets anders achter, omdat zijn vorige gade ook al veel jonger was? Lijkt me goed om het daar eens met hem over te hebben.
Tip 5: Zeg hem dat je dit niet zonder meer accepteert.. Het uitmaken om de mening van zijn familie.. En dat zo plotseling, hij moet zich diep schamen alleen al om het feit dat hij dat zolang verzwegen heeft.
Tip 6: Zeg hem dat je, als hij je niet wil voorstellen, jij daar zelf wel langsgaat, zodat het niet uitmaakt of hij het uitmaakt.
Dat was ook de bedoeling toen ik zondag ging kennismaken met zijn ouders. Ik zou er naartoe gaan, en tijdens de gesprekken zullen ze er dan wel achter komen hoe oud ik ben.quote:Op zaterdag 14 maart 2009 10:33 schreef ChipsZak. het volgende:
Waarom neemt hij je niet gewoon mee zonder vooraf te vertellen oid hoe oud je bent?
Laat zn ouders gewoon eerst kennis met je maken en als ze er naar vragen in een gesprek dan zeg je het gewoon eerlijk, klaar.
Dat ben ik wel met je eens, maar - gezien ook de pedo reactie's in dit topic - de talloze afwijzingen die hij in het verleden al heeft gehad over het feit dat hij met een 'te' jonge meid heeft, heeft die gozer een complex gegeven, dat kan op iedere leeftijd. Zoals je hebt kunnen lezen gaat het niet alleen om de ouders, maar heeft hij ook de angst op afkeuring van zijn vrienden.quote:Op zaterdag 14 maart 2009 10:33 schreef Copycat het volgende:
Fijn zo'n 'volwassen' vriend die zich meer aantrekt van de mening van de goegemeente dan van zijn gevoel.
Totdat Re ze weghaaldequote:Op zaterdag 14 maart 2009 11:01 schreef elcastel het volgende:
- gezien ook de pedo reactie's in dit topic -
't is toch vaak anders heurquote:Op zaterdag 14 maart 2009 10:33 schreef Copycat het volgende:
Fijn zo'n 'volwassen' vriend die zich meer aantrekt van de mening van de goegemeente dan van zijn gevoel.
Daar hebben wij geen last van. We hebben dezelfde interesses, laten elkaar vrij waar nodig. Het leeftijdsverschil is daar ook niet te merken. Het enige duidelijke verschil is dat ik nog student ben, en hij al een hele tijd werkt. Plus dat ik nog thuis woon, hij op zichzelf.quote:Op zaterdag 14 maart 2009 11:01 schreef Maanvis het volgende:
[..]
't is toch vaak anders heur. Het is gewoon heel lastig als je vriendin niet in je leven 'past' en je die dingen dus gescheiden moet houden. Zo had een vriend van mij (toen 23) ook een vriendinnetje van 15. Dat was echt dramatisch als je samen iets wilde gaan doen, kwamen we telkens in van die kinderdisco's terecht
. En verder is een meiske van 15 natuurlijk met heel andere dingen bezig dan iemand van in de 20.. Dus dat 'paste' gewoon niet, en dna heeft zo'n jong meiske al snel een grote achterstand op iemand van je eigen leeftijd. Dus dan is het de keus of je dat er voor over hebt!
Inderdaad, hij zou zijn omgeving voor de keuze moeten zetten. Maar dat heeft hij dus al 1 keer geprobeerd, bij zijn beste vriend.quote:Op zaterdag 14 maart 2009 11:01 schreef elcastel het volgende:
Eigenlijk zou hij tegen zijn omgeving moeten zeggen : Dít is mijn keuze, take it or leave it !. Maar ik vind het heel menselijk dat hij daar enorme moeite mee heeft en het uiteindelijk zelfs niet kan. Ik heb eigenlijk gewoon medelijden met die gozer en dat meen ik ook nog, maar verwijten kan ik het hem niet.
Dat maakt hij zelf wel uit, jij vindt dat omdat jij je relatie wilt laten overleven, uiteindelijk is het ZIJN keuze.quote:Op zaterdag 14 maart 2009 11:12 schreef Emoticons het volgende:
Inderdaad, hij zou zijn omgeving voor de keuze moeten zetten. Maar dat heeft hij dus al 1 keer geprobeerd, bij zijn beste vriend.
Maar naar mijn mening moet hij gewoon doorzetten.
Dat hangt van hun vriendschap af. Als die sterk genoeg is, dan accepteert die vriend zijn keuze en steunt hem erin. Maar misschien denkt jouw vriend wel zoals jij hierboven doet en is hij bang dat zijn vriendschap het niet overleeft.quote:Het is logisch dat iemand zo reageert de eerste keer dat die dit hoort. Maar als je het blijft zeggen gaat die vriend het uiteindelijk toch als normaal beschouwen?
Ook vaak niet hoor, maar ik vind het een goed vergelijk, maar je weet dat er veel mannen (en vrouwen) die liever in die kast blijven ? Check maar eens op parkeerplaatsen en in bossen.quote:Ik zie veel gelijkenissen met mensen die aan hun omgeving toegeven dat ze homo of lesbi zijn. Volgens mij hebben die het nog veel moeilijker dan mijn vriend. En uiteindelijk aanvaard iedereen hun keuze omdat ze gelukkig zijn.
Ja we willen allemaal door een 33 jarige moedervrezende kerel in ons aarske genoikt wordenquote:Op zaterdag 14 maart 2009 01:40 schreef Emoticons het volgende:
Ik begrijp wel dat jullie gefrustreerd en jaloers zijn, omdat hij wel een jong meisje kan krijgen én seks. En jullie geen van beiden.
Ik heb nog altijd de energie om voor deze relatie te gaan. Dus het zelf afkappen, dat zal ik nog niet zo snel doen.quote:Op zaterdag 14 maart 2009 11:20 schreef Greys het volgende:
Als ik er een man van zou moeten overtuigen om toch vooral onze relatie te behouden, zou het voor mij al niet meer hoevenMisschien wel als we al jaren bij elkaar waren en er was een kwestie waarvan ik dacht dat we er wellicht nog uit zouden komen, maar niet na een paar maanden als mijn vriend klaarblijkelijk de mening van anderen véél te belangrijk vindt. Je iets aantrekkelijk van andermans mening is prima, heel sociaal zelfs, maar deze meneer draaft daarin wel heel erg ver door hoor.
En jij (TS) bent al allerlei excuses en uitvluchten voor hem aan het verzinnen waaróm hij dat doet (moeilijk moeilijk, bla bla, vorige relatie, moeilijk bla) terwijl jullie toch oud genoeg zijn - ja ook jij ja - om op een nette manier voor jezelf te kiezen. Zijn ouders zijn belangrijk, daar moet hij niet op al teveel tenen gaan staan en dus tegen ze zeggen dat hij gelukkig met jou is en dat hij hoopt dat zij hem zijn geluk gunnen... maar ik denk wel dat hij nodig eens nieuwe vrienden moet gaan zoeken als die zo veroordelend zijn.
In het begin is die spanning er wel leuk aan. Daarom dat ik het ook pas heel laat tegen mijn ouders gezegd heb. Maar nu wil ik echt graag zijn vrienden en familie leren kennen.quote:Op zaterdag 14 maart 2009 11:46 schreef Greys het volgende:
Dus van 'de omgeving' mogen jullie wél beste vrienden zijn, maar geen koppel.
Dat gaat toch nergens over?
Heb het idee dat jullie het zelf een beetje overdramatiseren.
Nu ga ik een gekke vraag stellen hoor, maar is het niet stiekem ook een beetje die spanning dat het voor jou interessant maakt? We mogen niet bij elkaar zijn!!!!! De omgeving is het er niet mee eens!! Zijn ouders weten van niets!!! Het lijkt wel een film...
Ja, ik wil ook graag een ADHD'er met alcohol probleem zijn.quote:Op zaterdag 14 maart 2009 01:40 schreef Emoticons het volgende:
Sjongejonge, moest hij het alleen voor de seks doen, dan zou hij allesbehalve met de relatie willen kappen. Want de seks is super.
Ik begrijp wel dat jullie gefrustreerd en jaloers zijn, omdat hij wel een jong meisje kan krijgen én seks. En jullie geen van beiden.
Maar ik zoek dus tips om hem te overtuigen!!!
Want dat ik wil doorgaan met deze relatie is zeker.
Dat probleem is opgelost dus heeft er niets meer mee te maken. :-)quote:Op zaterdag 14 maart 2009 11:56 schreef PP. het volgende:
Ja, ik wil ook graag een ADHD'er met alcohol probleem zijn.
ADHD-er afhelpen van alcoholverslaving
Dat hij een toekomst voor ons samen ziet is heel duidelijk, en daar bestaat geen twijfel over.quote:Op zaterdag 14 maart 2009 11:59 schreef Greys het volgende:
En je weet wel echt zeker - sorry, het is geen aanval of lelijk bedoeld - dat hij wel echt voor jou wil gaan? Dat hij ook een toekomst voor jullie samen ziet?
Er is geen mogelijkheid dat hij het allemaal zo dramatiseert (en overdrijft?) zodat hij dat als reden kan noemen om de relatie te beëindigen? Dat hij, zolang hij de eerste maanden jou nog een beetje letterlijk en figuurlijk aan het aftasten is, het er op houdt dat zijn ouders tegen het leeftijdsverschil zijn en daarom jou niet kunnen/willen ontmoeten en dat ook zo met zijn vrienden. Je weet wel zeker dat dat echt wáár is allemaal?En niet een excuus dat hij eventueel later weer wat makkelijker van je af kan zonder dat je het hem erg kwalijk neemt omdat het tenslotte andermans schuld is?
Oh en hoe had hij het bedacht dan - als hij nu de relatie wil beëindigen - dat jullie beste vrienden blijven? Dan zie je zijn vrienden toch ook op feestjes enzo? Dezelfde vrienden die het nu onmogelijk maken dat jullie een relatie krijgen? Gezellige boel zal dat worden!
Disclaimer: nee, niet alle mannen zijn klootzakken en leugenaars. Maar ze zijn er wel. Net als vrouwen
Ik krijg er rode vlekken van.quote:Op zaterdag 14 maart 2009 12:08 schreef Greys het volgende:
smsjes sturen als hij uit met zijn vrienden dat hij zijn bier moet ruilen voor cola
quote:Veroordeelde: Leeftijdsgrens seks moet 16 jaar blijven
vrijdag 13 maart 2009 18:26
De 27-jarige man die vorige week vrijdag werd veroordeeld voor seks met een veertienjarige meisje, vindt dat de wettelijke leeftijdsgrens van zestien jaar voor seks moet blijven. In de strafzaak tegen hem opperden de officier van justitie en de rechter in Leeuwarden dat de man eigenlijk vrijgesproken moest worden, omdat de jongeman en het meisje een liefdesrelatie hebben.
De leeftijdsgrens voor seks is 16 jaar
Dat zegt de jongeman zaterdag in een interview met de Leeuwarder Courant.
De jongeman kreeg van de rechter de minimale werkstraf van twintig uur voorwaardelijk. In de Leeuwarder Courant zegt hij: ‘De wet beschermt meisjes tegen misbruik. Dat moet zo blijven. Misbruik moeten ze hard afstraffen.'
Geliefde
Desondanks vindt hij niet dat hij iets verkeerds heeft gedaan door met zijn 14-jarige geliefde gemeenschap te hebben. 'Wij deden het uit wederzijdse verliefdheid. Echte liefde kun je toch niet bestraffen?'
Alle fracties in de Tweede Kamer zijn tegen het verlagen van de leeftijdsgrens waarop mensen seks met elkaar mogen hebben.
De relatie tussen de jongeman en het meisje duurt nog steeds voort. De moeder van het meisje had aangifte gedaan tegen de jongeman. Zij is tegen de relatie.
Door Jelte Wiersma
Ze is 7 maanden met deze meneer.quote:Op zaterdag 14 maart 2009 12:15 schreef nummer_zoveel het volgende:
Is het dezelfde jongen als uit dat andere topic?
Want op het einde van dat topic was het toch uit?
Bekijk dat andere topic even dan! De eerste paar posts is genoeg, linkje staat hierboven ergensquote:Op zaterdag 14 maart 2009 12:28 schreef elcastel het volgende:
Ow als die gozer geen zuivere koffie is (ik ken dat andere topic niet), dan trek ik mijn advies in !.
Ik richtte me puur op de TS en haar verhaal in dit topic natuurlijk.
Ik zag enige overeenkomsten, en ik snap wel waarom die 27 jarige vriend van mevrouw zich enigszins beschroomd voelt om de leeftijd van zijn vriendin te openbaren.quote:Op zaterdag 14 maart 2009 12:20 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
En, wat heeft dat met dit onderwerp te maken?
Ik ben bang dat dat er niks mee te maken heeft en dat die 33-jarige vriend van binnen nog een klein kind is (lees anders ook even het andere topic over hem).quote:Op zaterdag 14 maart 2009 12:38 schreef Diederik_Duck het volgende:
[..]
Ik zag enige overeenkomsten, en ik snap wel waarom die 27 jarige vriend van mevrouw zich enigszins beschroomd voelt om de leeftijd van zijn vriendin te openbaren.
Ik heb alleen de OP gelezen, conclusie : meneer laat zich graag verzorgen en mevrouw heeft medelijden en wil hem helpen. Maar wat heb je aan hulp bieden als meneer er zelf niet aan werkt ? Als hij echt het probleem wou oplossen (in dat topic), dan had hij de testresultaten en vriendin serieus genomen (qua serieus nemen, dus niet seriéus némen !!).quote:Op zaterdag 14 maart 2009 12:32 schreef Greys het volgende:
Bekijk dat andere topic even dan! De eerste paar posts is genoeg, linkje staat hierboven ergens
Ben wel benieuwd of jij, als man zijnde, dat ook anders ziet. Kan natuurlijk!
Spanning, drama en aanstellerij: het vrouwenleven in een notendop.quote:Op zaterdag 14 maart 2009 11:46 schreef Greys het volgende:
Nu ga ik een gekke vraag stellen hoor, maar is het niet stiekem ook een beetje die spanning dat het voor jou interessant maakt? We mogen niet bij elkaar zijn!!!!! De omgeving is het er niet mee eens!! Zijn ouders weten van niets!!! Het lijkt wel een film...
Dat weet ik wel en het is ook niet helemaal eerlijk dat 'we' dat er bij betrekken, maar het zegt natuurlijk wel een beetje (boel) over wat voor type het is. Jij stuurt hem aan alle kanten en hij is een beetje een ongeleid projectiel zonder een rugge(n?)graat en zonder eigen mening. Zo komt hij wel over in elk gevalquote:Op zaterdag 14 maart 2009 13:37 schreef Emoticons het volgende:
Wat mijn vorige topic betreft, dat probleem is nu helemaal weg.
3 dagen nadat het uit was waren we al terug samen, en sindsdien zijn er totaal geen problemen meer geweest. Dus ik denk niet dat jullie zich daar op moeten baseren om te zeggen van kap er mee.
Dat topic is verleden tijd.
Wat is daar mis mee? Gewoon lekker geemancipeerd. Wij mannen moeten immers al duizenden jaren precies hetzelfde bij vrouwen doen, zou je ons ook adviseren de vrouwen buiten de deur te zetten?quote:Op zaterdag 14 maart 2009 14:02 schreef Greys het volgende:
[..]
Dat weet ik wel en het is ook niet helemaal eerlijk dat 'we' dat er bij betrekken, maar het zegt natuurlijk wel een beetje (boel) over wat voor type het is. Jij stuurt hem aan alle kanten en hij is een beetje een ongeleid projectiel zonder een rugge(n?)graat en zonder eigen mening. Zo komt hij wel over in elk geval
Ik snap niet dat je er ondertussen niet al lang genoeg van hebt eerlijk gezegd, ik zou er doodmoe van worden.
Kom nou, dat topic spreekt boekdelen over het type relatie wat jullie hebben. Dat het probleem 'opgelost' is doet daar niets aan af.quote:Op zaterdag 14 maart 2009 13:37 schreef Emoticons het volgende:
Wat mijn vorige topic betreft, dat probleem is nu helemaal weg.
3 dagen nadat het uit was waren we al terug samen, en sindsdien zijn er totaal geen problemen meer geweest. Dus ik denk niet dat jullie zich daar op moeten baseren om te zeggen van kap er mee.
Dat topic is verleden tijd.
5 jaar geleden. Toen was hij 28, en dat meisje was toen 19. Toen hebben zijn ouders letterlijk gezegd dat ze te jong was voor hem.quote:Op zaterdag 14 maart 2009 14:47 schreef Furia het volgende:
Hoe lang geleden is die andere ervaring van hem? Je zegt dat daar een leeftijdsverschil van 9 jaar was. Als dat al even geleden is, dan kan het best zijn dat dat meisje destijds nog minderjarig was en dat zijn ouders daarom flipten.
Zijn ouders moeten zich er niet mee bemoeien, hij is volwassen en vult zijn eigen leven in. Het is volgens de wet ook niet illegaal.quote:Op zaterdag 14 maart 2009 14:49 schreef Emoticons het volgende:
[..]
5 jaar geleden. Toen was hij 28, en dat meisje was toen 19. Toen hebben zijn ouders letterlijk gezegd dat ze te jong was voor hem.
Ik weet wel dat ik volwassener ben, dan dat meisje op die leeftijd. Toch ook iets belangrijk.
want iets geven om hoe mensen over je denken is zo erg.quote:Op zaterdag 14 maart 2009 13:04 schreef ASroma het volgende:
hij maakt zich nog druk om de reacties in zijn omgeving.
Mooi toch? Als ze over je roddelen dan denken ze tenminste nog aan je..quote:Op zaterdag 14 maart 2009 10:11 schreef Emoticons het volgende:
[..]
Probleem bij zijn vrienden is ook dat die heel veel roddelen. Dus dan zou hij de roddel van de komende maanden worden.
Ieder vogeltje zingt zoals het gebekt is..quote:Zelf zijn die allemaal al getrouwd en hebben kinderen. En dat ziet mijn vriend ook als modelvoorbeeld. Alleen is hij daar al te laat voor.
Daar kan je hem niet van overtuigen als hij het zelf niet zo voelt.quote:Op zaterdag 14 maart 2009 16:26 schreef Emoticons het volgende:
Ik ben het helemaal met je eens. Hoe kan ik hem overtuigen dat het zever is om te doen wat anderen zeggen, en zo echte liefde opzij te schuiven?
Niet, daar mag hij lekker zelf achter komen. Jij kunt ook niet voor hem bepalen of het wel of niet zever is, dat is volledig aan hem en voor hem is het duidelijk wel degelijk een groot obstakel, dat mag.quote:Op zaterdag 14 maart 2009 16:26 schreef Emoticons het volgende:
Ik ben het helemaal met je eens. Hoe kan ik hem overtuigen dat het zever is om te doen wat anderen zeggen, en zo echte liefde opzij te schuiven?
zeker als je 33 bentquote:Op zaterdag 14 maart 2009 15:20 schreef zquing het volgende:
[..]
want iets geven om hoe mensen over je denken is zo erg.
Ok dan.quote:Op zaterdag 14 maart 2009 14:14 schreef Emoticons het volgende:
Dus mensen, overhaal mij niet om te kappen, maar geef mij liever tips hoe ik het moet aanpakken om hem te laten inzien dat hij echt niet zo'n schrik moet hebben van zijn omgeving.
Ik denk eigenlijk dat iemand die zo hypergevoelig is voor kritiek van buitenaf, niet alleen in de liefde met dit probleem kampt. Of is hij in andere opzichten wel een doortastende, zelfverzekerde figuur die opkomt voor zijn eigen geluk? Wat kan hem de buitenwereld schelen? Woont hij nog bij zijn ouders? Zo nee: dan is het misschien tijd dat hij gaat inzien dat hij zelf degene is die zijn ouders de ruimte geeft om zich met zijn leven te bemoeien. En dat daar - op zijn 33e! - een eind aan moet komen. Jij bent nu 20, maar ik denk dat je over 13 jaar heel goed zult begrijpen hoe idioot dat is. Jij hebt eerder opgemerkt dat je 'volwassen' bent voor je leeftijd, maar misschien is dat schijn, en is het eerder zo dat hij onvolwassen is voor zijn leeftijd. Echt, op je 33e ga je niet meer sidderend van angst bij je ouders op bezoek omdat ze wel eens problemen zouden kunnen hebben met zoiets als een leeftijdsverschil.quote:Op zaterdag 14 maart 2009 16:26 schreef Emoticons het volgende:
Ik ben het helemaal met je eens. Hoe kan ik hem overtuigen dat het zever is om te doen wat anderen zeggen, en zo echte liefde opzij te schuiven?
Kijk, ik vind maar 1 ding dat slecht is aan onze relatie, en dat is dat hij heel plots compleet kan omslagen. En dat puur uit schrik. Wat er nu gebeurd is, dat is in mijn ogen onnozel. Misschien kan hij zich er over zetten, en word ik voorgesteld aan zijn familie. Dan is ons probleem dus opgelost en heb ik inderdaad de perfecte vent.quote:Op zondag 15 maart 2009 11:34 schreef loveli het volgende:
Lees terug wat je over je relatie schrijft en stel jezelf de vraag: wil ik zo'n vent?
Je maakt het inderdaad allemaal zelf uit. Het is misschien krom dat we het andere topic erbij halen, maar wees een beetje kritisch op je beslissing en neem het wél mee, mensen zeggen het niet om een bommetje onder je relatie te leggen en ik vind je jong en naief (nofi).quote:Op zondag 15 maart 2009 11:42 schreef Emoticons het volgende:
Dus ik wil dit nu proberen, als het niet lukt, zal ik mijn conclusies wel trekken.
draai het eens om. zou je je conclusies niet al getrokken moeten hebben en ben je op zoek naar bevestiging of de ijdele hoop dat het niet zo is?quote:Op zondag 15 maart 2009 11:42 schreef Emoticons het volgende:
[..]
Kijk, ik vind maar 1 ding dat slecht is aan onze relatie, en dat is dat hij heel plots compleet kan omslagen. En dat puur uit schrik. Wat er nu gebeurd is, dat is in mijn ogen onnozel. Misschien kan hij zich er over zetten, en word ik voorgesteld aan zijn familie. Dan is ons probleem dus opgelost en heb ik inderdaad de perfecte vent.
Dus ik wil dit nu proberen, als het niet lukt, zal ik mijn conclusies wel trekken.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |