quote:Op dinsdag 10 maart 2009 17:44 schreef Cybey het volgende:
Weet niet waarom, maar moest ineens aan dit nummer denken.
Echt vet lang geleden
Ja, ik hou alleen van kwalitatief hoogstaande jb.quote:
quote:Op dinsdag 10 maart 2009 17:46 schreef IQM het volgende:
Weet niet waarom, maar moest ineens aan dit nummer denken:
Ik ben een keer tijdens een schoolfeest op dat nummer met een chick gegaan.quote:
Je zat toch niet in haar broekje.quote:Op dinsdag 10 maart 2009 17:53 schreef Lakitu het volgende:
[..]
Ik ben een keer tijdens een schoolfeest op dat nummer met een chick gegaan.Heb die dag erna het hele album gedownload.
quote:
Nee, was in de 4e volgens mij. Toen was met een chick gaan nog vet stoer.quote:Op dinsdag 10 maart 2009 17:54 schreef wolvendagen het volgende:
[..]
Je zat toch niet in haar broekje.
Ik weet niet hoe jij de 4e hebt meegemaakt maar wat jij nu schetst is de 2e ofzoquote:Op dinsdag 10 maart 2009 18:00 schreef Lakitu het volgende:
[..]
Nee, was in de 4e volgens mij. Toen was met een chick gaan nog vet stoer.
Boeiend.quote:Op dinsdag 10 maart 2009 18:05 schreef Paaskonijn het volgende:
Omkleden, trainen, eten, huiswerk. Kusje.
[IQM]quote:Op dinsdag 10 maart 2009 18:05 schreef Paaskonijn het volgende:
Omkleden, trainen, eten, huiswerk. Kusje.
quote:
quote:Op zondag 1 maart 2009 00:42 schreef HowDoYouDo het volgende:
Hallo,
Drie jaar geleden kwam een nieuwe collega bij ons op de zaak werken. Ik heb eigenlijk nooit echt gevoelens voor haar gehad tot het zo ongeveer 3 maanden geleden HEFTIG begon te kriebelen. Waarom kan ik moeilijk uitleggen, maar ze heeft gewoon een ontzettende aantrekkingskracht op me. Een dag zonder haar op mijn werk is een dag die ik echt met moeite moet doorkomen. Laat staan de weekenden waarin ik alleen maar aan haar denk.
Deze verliefdheid kent helaas wat problemen;. Zij is getrouwd en is momenteel 6 maanden zwanger van haar eerste. Daarnaast heb ik zelf al zo'n 5 jaar een vriendin met wie ik inmiddels 1 jaar samenwoon.
Ik dacht dat dit maar een tijdelijke "crush" was, maar het wordt steeds erger. Vaak denk ik bij mezelf: "Hou op man, het gras is echt niet groener bij een ander". Tja, dat kan wel zo zijn, maar van het gevoel kom ik nog steeds niet af...
Vanuit die collega krijg ik regelmatig signalen dat ze ook dit gevoel heeft bij mij, dit hebben we echter nog nooit tegen elkaar uitgesproken. Wel hangen we op het werk continue om elkaar heen. Iedere vergadering zitten we weer langs elkaar, elke pauze lunchen we samen en als we toevallig samen bij de koffieautomaat staan krijg ik het spontaan warm en ik zie dat zij daar dan ook last van heeft. Het kost me veel moeite om mezelf in te houden.
Gezien de situatie, zij getrouwd en zwanger van de eerste en ikzelf ook al 5 jaar een vriendin, wil ik mijn verstand volgen. Ik wil geen huwelijk opbreken, vooral niet nu er een baby komt. Hoe kan ik deze verliefdheid uit mijn hoofd zetten? Doe ik er goed aan om mijn verstand te volgen, of vindt iemand dat ik toch mijn hart moet gaan volgen (met alle gevolgen van dien)
Heeft iemand dit ooit meegemaakt? Ik hoor graag jullie adviezen/ideeën!
Alvast bedankt,,
HowDoYouDo
quote:Een dag zonder haar op mijn werk is een dag die ik echt met moeite moet doorkomen. Laat staan de weekenden waarin ik alleen maar aan haar denk.
Deze verliefdheid kent helaas wat problemen;. Zij is getrouwd en is momenteel 6 maanden zwanger van haar eerste. Daarnaast heb ik zelf al zo'n 5 jaar een vriendin met wie ik inmiddels 1 jaar samenwoon
Moet je ook reageren met 'Dagboekpostquote:
Ik heb je moeder ook gehosselt toen ze 6 maanden zwanger wasquote:Op dinsdag 10 maart 2009 18:12 schreef BigKahuna het volgende:
Die man hosselt een sma'tje dat getrouwd is en 6 maanden zwanger.
Ik had hem je kunnen vertellen maar toen was ik er niet.quote:Op dinsdag 10 maart 2009 18:11 schreef jordeeeh het volgende:
[..]
Die zocht ik laatst en toen wist niemand m
Jou moeder hosselde ik voor een half jaar 6 maanden voordat ze zwanger van jou wasquote:Op dinsdag 10 maart 2009 18:13 schreef jordeeeh het volgende:
[..]
Ik heb je moeder ook gehosselt toen ze 6 maanden zwanger was
Van jou
HAHAHAHAHA HAH A HAHAHA HAHA HAHAHA HAAHAHA AHAHA HAquote:Op dinsdag 10 maart 2009 18:13 schreef jordeeeh het volgende:
[..]
Ik heb je moeder ook gehosselt toen ze 6 maanden zwanger was
Van jou
quote:Op dinsdag 10 maart 2009 18:14 schreef behangplakker het volgende:
[..]
Jou moeder hosselde ik voor een half jaar 6 maanden voordat ze zwanger van jou was
quote:Hij is weinig geintereseerd in mij en vraagt ook niets behalve het standaardzinnetje 'hoe was het'. Als ik dingen vertel luistert hij de helft van de tijd niet en soms zegt hij rechtuit: ' Je vertelt niet interessant' of 'het boeit me niet'.
Duidelijke vorm van liefdequote:Op dinsdag 10 maart 2009 18:16 schreef BigKahuna het volgende:
Hahaha iemand in R&P zegt dit over haar vriend:
[..]![]()
![]()
![]()
![]()
.
Dan ben ik natuurlijk benieuwd wat voor persoon hierachter schuilgaat. In het fotoboek kwam ik deze foto tegen die ik jullie niet wil onthouden.quote:Op maandag 9 maart 2009 18:32 schreef Sylvana het volgende:
Ja, bij ons was het echt uit liefde. Wel eerst een tijdje met elkaar gemailed ( via Relatieplanet) maar eigenlijk bij de tweede date was het toch wel vrij duidelijk dat we verliefd waren en nu hebben we bijna 2 jaar een relatie
Nog een reden om bij een datingssite uit de buurt te blijvenquote:Op dinsdag 10 maart 2009 18:21 schreef BigKahuna het volgende:
Hahaha, er is zo'n topic met de vraag: Is jouw relatie begonnen uit liefde?
Nu vraag ik me af waar een relatie anders uit moet beginnen, maargoed. Ene Sylvana, met een icon van The Offspring, weet daarop dit te antwoorden.
[..]
Dan ben ik natuurlijk benieuwd wat voor persoon hierachter schuilgaat. In het fotoboek kwam ik deze foto tegen die ik jullie niet wil onthouden.
[ afbeelding ]
Knappe meid.quote:Op dinsdag 10 maart 2009 18:21 schreef BigKahuna het volgende:
Hahaha, er is zo'n topic met de vraag: Is jouw relatie begonnen uit liefde?
Nu vraag ik me af waar een relatie anders uit moet beginnen, maargoed. Ene Sylvana, met een icon van The Offspring, weet daarop dit te antwoorden.
[..]
Dan ben ik natuurlijk benieuwd wat voor persoon hierachter schuilgaat. In het fotoboek kwam ik deze foto tegen die ik jullie niet wil onthouden.
[ afbeelding ]
Ik hou zelfs van romantische films als The Notebook en A walk to remember.quote:Op dinsdag 10 maart 2009 18:23 schreef behangplakker het volgende:
[..]
Nog een reden om bij een datingssite uit de buurt te blijven![]()
Dat hoekje liefde in R&P is toch wel niet zo zielig he
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |