Het idee achter gebruik van de KVM switch was vooral dat het geluid dan over de stereo gaat, klinkt toch een stuk beter dan via de boxen van de iBook. Dan zou de switch het makkelijkste zijn, dan hoef ik niet steeds dat kabeltje van iBook naar pc om te zetten als ik muziek op mijn pc wil luisteren (en dan 's avonds weer terug).quote:Op maandag 9 maart 2009 20:17 schreef Tomasso het volgende:
Angel_of_Dth, waarom kom je gewoon je bed niet uit, ram je op spatiebalk en laat je je iBook snoozen? Ik gebruik Awaken, en het werkt perfect. iBook naast m'n bed en alles wat ik 's morgens nodig heb is de spatiebalk.
Is 5 seconden tijd, luierdquote:Op maandag 9 maart 2009 20:38 schreef Angel_of_Dth het volgende:
[..]
Het idee achter gebruik van de KVM switch was vooral dat het geluid dan over de stereo gaat, klinkt toch een stuk beter dan via de boxen van de iBook. Dan zou de switch het makkelijkste zijn, dan hoef ik niet steeds dat kabeltje van iBook naar pc om te zetten als ik muziek op mijn pc wil luisteren (en dan 's avonds weer terug).
Uiteraard kan ik wel gewoon mijn iBook gebruiken. Die switch moet er toch tussenuit, kloteding. En wellicht over een week of 2 a 3 een iMac die me kan wekken.
Maar dan moet ik mijn versterker uitzetten, het maakt zo'n klereherrie als ik met de stekker de kast van de pc raak omdat ik niet goed richt.quote:
Goed punt. Dat is inderdaad redelijk hatelijkquote:Op maandag 9 maart 2009 20:41 schreef Angel_of_Dth het volgende:
[..]
Maar dan moet ik mijn versterker uitzetten, het maakt zo'n klereherrie als ik met de stekker de kast van de pc raak omdat ik niet goed richt.
Grote kans dat die iPhone meer waard is dan mijn oude en ietwat toegetakelde iBook hoor G4 hoor.quote:Op maandag 9 maart 2009 20:49 schreef donderopman het volgende:
laptop als wekker gebruiken, wat een luxe. Ik gebruik mn iPhone
Unison doet hier al een poos prima dienst.quote:Op maandag 9 maart 2009 20:55 schreef Banzaiaap het volgende:Wat is een goed programma om met Usenet te gebruiken? iGrabNews crasht telkens..
Behoorlijk.quote:Op maandag 9 maart 2009 20:42 schreef Tomasso het volgende:
[..]
Goed punt. Dat is inderdaad redelijk hatelijk
Gefeliciteerd met je aankoop. Je bent veilig vanuit de MacMe naar huis gekomen?quote:
Heb nog een auto weten te regelenquote:Op maandag 9 maart 2009 21:23 schreef RubberenRobbie het volgende:
[..]
Gefeliciteerd met je aankoop. Je bent veilig vanuit de MacMe naar huis gekomen?
Welke is het trouwens? De instap 24"?
Iets met niet Leopard ready .. maar. SABNZBD+ of Unison is/zijn goede downloaders.quote:Op maandag 9 maart 2009 20:55 schreef Banzaiaap het volgende:Wat is een goed programma om met Usenet te gebruiken? iGrabNews crasht telkens..
Die wil ik binnenkort ook op mijn bureau hebben. Morgen misschien maar even naar de iCentre in Alkmaar, als ik het niet weer vergeet. Of een andere dag in mijn pauze, hij zit gelukkig vlak bij mijn werk.quote:Op maandag 9 maart 2009 21:49 schreef Banzaiaap het volgende:
[..]
Heb nog een auto weten te regelen
Het is inderdaad de instap 24". Nu eerst maar eens alle benodigde programma's bij elkaar sprokkelen..
+1 voor casual tofdoenerij, 'ff een iMac halen, als ik het niet vergeet'quote:Op maandag 9 maart 2009 22:45 schreef Angel_of_Dth het volgende:
[..]
Die wil ik binnenkort ook op mijn bureau hebben. Morgen misschien maar even naar de iCentre in Alkmaar, als ik het niet weer vergeet. Of een andere dag in mijn pauze, hij zit gelukkig vlak bij mijn werk.
Overigens toch maar mijn iBook als wekker met stekkertje van de versterker erin. Switch weer de kast in gegooid, al had ik 'm natuurlijk net zo goed gelijk de vuilnisbak van binnen kunnen laten zien.
Volgens mij was ik dat. Dropbox is ideaal. 2Gb is wat weinig, maar ze hebben een referral-program: daardoor kun je maximaal 3Gb extra krijgen als je vrienden/collega's (of even eigen accounts) laat aanmelden bij Dropbox. Ik zit inmiddels al 3.8Gb bij Dropbox.quote:Op dinsdag 10 maart 2009 02:21 schreef broer het volgende:
Ik weet niet meer precies wie het was, maar dank aan degene die Dropbox aanraadde voor bestandssynchronisatie tussen mijn MacBook en mijn Windows-laptop. Ik heb mijn starre denkwijze iets bijgesteld en het werkt nu als een zonnetje.
.DS_Store bestanden zeker?quote:Op dinsdag 10 maart 2009 02:27 schreef kraaksandaal het volgende:
Windows en Apple in 1 netwerk dat werkt prima. wat vage bestanden op de windows bak mar who cares.
is dat de beta versie van Snow Leopard??quote:Op maandag 9 maart 2009 23:16 schreef Walter_Sobchak het volgende:
Nieuwe build met nieuwe QT Player en een nieuwe build Safari 4
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
De Finder schijnt inmiddels ook herschreven te zijn, maar heb de boel nog niet echt uitgebreid getest.
Waar? Ik heb al ondertussen zoveel mensen aangebracht dat dit er ook nog wel bij kan..quote:Op dinsdag 10 maart 2009 08:19 schreef Walter_Sobchak het volgende:
[..]
Volgens mij was ik dat. Dropbox is ideaal. 2Gb is wat weinig, maar ze hebben een referral-program: daardoor kun je maximaal 3Gb extra krijgen als je vrienden/collega's (of even eigen accounts) laat aanmelden bij Dropbox. Ik zit inmiddels al 3.8Gb bij Dropbox.
Ik had het ook daarom liever dropbox.com gehad. Als je het programma aan iemand tijdens een borrel of wat dan ook voorstelt, is dropbox.com toch wel 1 van de eerste dingen die men gaat proberen..quote:Op dinsdag 10 maart 2009 13:46 schreef Swetsenegger het volgende:
ja tis getdropbox.com
Vanaf heden zeg je dus: wat is je emailadres, dan stuur ik je de link wel!quote:Op dinsdag 10 maart 2009 13:59 schreef Mr.Noodle het volgende:
[..]
Ik had het ook daarom liever dropbox.com gehad. Als je het programma aan iemand tijdens een borrel of wat dan ook voorstelt, is dropbox.com toch wel 1 van de eerste dingen die men gaat proberen..
Ik zag idd de invites/referrals nu staan, maar dat is dan nog niet zolang volgens mij...quote:Op dinsdag 10 maart 2009 14:07 schreef Walter_Sobchak het volgende:
[..]
Vanaf heden zeg je dus: wat is je emailadres, dan stuur ik je de link wel!
Indeed!quote:Op dinsdag 10 maart 2009 17:06 schreef Walter_Sobchak het volgende:
Zo, dual-band Airport Extreme binnen. Eerste indrukken zijn erg prima; met je 802.11g iPhone op een 802.11n netwerk komen is wel verdomd handig, o.a. ivm de Remote functie, Air Sharing en Things.
Ik ga niet naar iCentre 'm te kopen, maar even kijken naar het apparaat, het formaat enzo. Dus nee, niet even een iMac halen als ik het niet vergeet. Ik heb weinig zin om met dat ding in de trein te zitten enzo.quote:Op maandag 9 maart 2009 23:04 schreef Svyatagor het volgende:
[..]
+1 voor casual tofdoenerij, 'ff een iMac halen, als ik het niet vergeet'
Je hebt een PB.quote:Op dinsdag 10 maart 2009 14:07 schreef Walter_Sobchak het volgende:
[..]
Vanaf heden zeg je dus: wat is je emailadres, dan stuur ik je de link wel!
Ik had niet stilgestaan bij de 12-urige klok en had mijn wekker per ongeluk op 6:45 PM staan.quote:Op dinsdag 10 maart 2009 19:43 schreef super-muffin het volgende:
Awaken heeft een keer mijn MacBook laten crashen om 7.29 toen mijn wekker om 7.30 stond.
Maar dat is al een hele tijd geleden, de laatste tijd heb ik geen enkel probleem
oh, sorry, dan heb ik je verkeerd begrepen.quote:Op dinsdag 10 maart 2009 19:33 schreef Angel_of_Dth het volgende:
[..]
Ik ga niet naar iCentre 'm te kopen, maar even kijken naar het apparaat, het formaat enzo. Dus nee, niet even een iMac halen als ik het niet vergeet. Ik heb weinig zin om met dat ding in de trein te zitten enzo.
bronquote:ese hackers hebben het systeem gekraakt dat de cadeaubonnen op iTunes regelt. Op een Chinese site worden waardebonnen ter waarde van $100 dollar voor veel minder geld aangeboden. 925 constateerde dat het op deze manier erg goedkoop muziek kopen is. Er is sprake van grootschalige iTunes-fraude.
iTunes-fraude
Apple verkoopt in zijn iTunes-muziekwinkel muziek voor $1 per track. Het is mogelijk om muziek cadeau te doen aan vrienden door zogenaamde gift certificates te kopen. Op zo'n waardebon staat een code, die men vervolgens in iTunes kan invoeren waarmee de waarde van de bon verzilverd wordt.
Op de Chinese eBay, Taobao, worden de frauduleuze cadeaubonnen voor weinig geld aangeboden. Cadeaubonnen van $200 wisselen, volgens Apple Insider, voor zo weinig als 18RMB ($2,60) van eigenaar. Deze grootschalige iTunes fraude zou al een half jaar lopen, en Apple kan er weinig tegen doen.
Ik voel me enigzins genaaid nu, ik had destijds op eBay ook een $100,- giftcard voor omgerekend ¤20,- op de kop getikt..quote:Op dinsdag 10 maart 2009 23:06 schreef Walter_Sobchak het volgende:
[..]
bron
Goed, wie van jullie spreekt Chinees?
Andere vraag, wie kan er programmeren.quote:Op dinsdag 10 maart 2009 23:06 schreef Walter_Sobchak het volgende:
bron
Goed, wie van jullie spreekt Chinees? :+
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 | int[0..623] MT int index = 0 function initializeGenerator(int seed) { MT[0] := seed for i from 1 to 623 { MT[i] := last 32 bits of(1812433253 * (MT[i-1] xor (right shift by 30 bits(MT[i-1]))) + i) } } function extractNumber() { if index == 0 { generateNumbers() } int y := MT[index] y := y xor (right shift by 11 bits(y)) y := y xor (left shift by 7 bits(y) and (2636928640)) y := y xor (left shift by 15 bits(y) and (4022730752)) y := y xor (right shift by 18 bits(y)) index := (index + 1) mod 624 return y } function generateNumbers() { for i from 0 to 623 { int y := 32nd bit of(MT[i]) + last 31 bits of(MT[(i+1) mod 624]) MT[i] := MT[(i + 397) mod 624] xor (right shift by 1 bit(y)) if (y mod 2) == 1 { MT[i] := MT[i] xor (2567483615) } } } |
quote:Op woensdag 11 maart 2009 00:18 schreef Junkie het volgende:
[..]
Andere vraag, wie kan er programmeren.
[ code verwijderd ]
Hmz, ik ga even wat chinese collegea vragen.quote:Op dinsdag 10 maart 2009 23:06 schreef Walter_Sobchak het volgende:
[..]
bron
Goed, wie van jullie spreekt Chinees?
En wat denk je van de Apple Care en MobileMe codes die je voor weinig op eBay kunt kopen? Grote kans dat die codes op dezelfde manier worden gegenereerd. Als Apple erachter kan komen om welke codes het gaat (lijkt me dat ze wel bijhouden welke door henzelf worden uitgegeven) ben je wel de sjaak denk ik. Ik las ook ergens dat er ook kans is dat ze de codes kopen dmv gestolen Creditcard en Paypal accounts, of dat het witwaspraktijken zijn. Dat is helemaal bij de beesten af.quote:Op woensdag 11 maart 2009 00:02 schreef Mr.Noodle het volgende:
[..]
Ik voel me enigzins genaaid nu, ik had destijds op eBay ook een $100,- giftcard voor omgerekend ¤20,- op de kop getikt..
Dit riekt een beetje naar Keygen's die ervoor in omloop zijn...
Ik ben ge-owned.quote:Op woensdag 11 maart 2009 00:18 schreef Junkie het volgende:
Andere vraag, wie kan er programmeren.
[ code verwijderd ]
quote:Op woensdag 11 maart 2009 11:29 schreef Junkie het volgende:
[..]
Ik ben ge-owned.![]()
![]()
Kom er net achter dat dit een Mersenne twister-dinges is.![]()
Tip: Huur mij nooit in om te programmeren.
Dat klinkt wel erg coolquote:A new algorithm called Mersenne Twister (MT) is proposed for generating uniform pseudorandom numbers. For a particular choice of parameters, the algorithm provides a super astronomical period of 219937 −1 and 623-dimensional equidistribution up to 32-bit accuracy, while using a working area of only 624 words. This is a new variant of the previously proposed generators, TGFSR, modified so as to admit a Mersenne-prime period. The characteristic polynomial has many terms. The distribution up to v bits accuracy for 1 ≤ v ≤ 32 is also shown to be good. An algorithm is also given that checks the primitivity of the characteristic polynomial of MT with computational complexity O(p2) where p is the degree of the polynomial.We implemented this generator in portable C-code. It passed several stringent statistical tests, including diehard. Its speed is comparable to other modern generators. Its merits are due to the efficient algorithms that are unique to polynomial calculations over the two-element field.
Nu nog iemand vinden die het echt begrijpt.quote:Op woensdag 11 maart 2009 11:34 schreef Walter_Sobchak het volgende:
![]()
M. Matsumoto en T. Nishimura, Mersenne twister: A 623-dimensionally equidistributed uniform pseudorandom number generator, ACM Trans. on Modeling and Computer Simulations, 1998.
[..]
Dat klinkt wel erg cool
Ja, dat had ik gisteren idd al gelezen. Ik durf mijn iMac momenteel gewoon niet te testen: die MacPro is een superbeest. Computer-p0rn in het kwadraat.quote:Op woensdag 11 maart 2009 11:48 schreef Junkie het volgende:
[..]
Nu nog iemand vinden die het echt begrijpt.![]()
De nieuwe MacPro's zijn echt tering snel volgens de eerste benchmarks.
Nehalem Mac Pros Arrive: Unboxing and Benchmarks
2009 Mac Pro in hand - unboxing etc.
Geekbench Result Browser - Top Geekbench 2 Results
Ik zit hier met mn Q6600 ergens in de 4000, en die MacPro haalt er gewoon even 17665
Wellicht nieuw Shuffles. Of misschien gewoon onderhoud, natuurlijkquote:Op woensdag 11 maart 2009 12:02 schreef flashermx het volgende:
mmm de apple store al weer dicht??
[ afbeelding ]
Het is idd een nieuwe Shuffle. En hij praat ofzoquote:Op woensdag 11 maart 2009 12:25 schreef De_Hertog het volgende:
[..]
Wellicht nieuw Shuffles. Of misschien gewoon onderhoud, natuurlijk
http://www.macrumors.com/(...)huffle-in-the-wings/
Dat lijkt me serieus irritant.quote:Op woensdag 11 maart 2009 13:40 schreef Tijn het volgende:
Het is idd een nieuwe Shuffle. En hij praat ofzo
Voor 45 euro is dat best handig voor op de fiets, want zo'n touch is leuk maar natuurlijk vrij onhandig als je snel ff een nummertje verder wil zettenquote:Op woensdag 11 maart 2009 13:40 schreef Tijn het volgende:
[..]
Het is idd een nieuwe Shuffle. En hij praat ofzo
¤75quote:Op woensdag 11 maart 2009 13:49 schreef VeerMans het volgende:
[..]
Voor 45 euro is dat best handig voor op de fiets, want zo'n touch is leuk maar natuurlijk vrij onhandig als je snel ff een nummertje verder wil zetten
Mja, superbrak. Ik heb net de video zitten kijken op de website van Apple, maar het klinkt helemaal niet zo natuurlijk als de speech die in Leopard zit.quote:
Ja, veel apparatuur voor blinden werkt ook zo.quote:Op woensdag 11 maart 2009 13:54 schreef Jarno het volgende:
Maar op een display-less device is het natuurlijk wel een manier om toch enigzins te kunnen navigeren. Ik snap de gedachtegang wel eigenlijk.
'k heb het filmpje gezien. Die Hannah is best een lekker ding eigenlijkquote:Op woensdag 11 maart 2009 13:52 schreef Tijn het volgende:
[..]
Mja, superbrak. Ik heb net de video zitten kijken op de website van Apple, maar het klinkt helemaal niet zo natuurlijk als de speech die in Leopard zit.
Maar als je 'em met Windows synct klinkt het nog kutter, serieus
Ben ik ff scheelquote:Op woensdag 11 maart 2009 13:51 schreef Tourniquet het volgende:
[..]
¤75
zie: http://store.apple.com/nl(...)_shuffle?mco=MTE2NTU
In de nieuwste iPod Nano zat ook al gesproken menu's. Vindt het erg tof dat ze dit gewoon doorzetten.quote:Op woensdag 11 maart 2009 13:54 schreef Jarno het volgende:
Maar op een display-less device is het natuurlijk wel een manier om toch enigzins te kunnen navigeren. Ik snap de gedachtegang wel eigenlijk.
Ze zouden dit ook wel in de iPhone mogen inbouwen. Dit zou volgens mij ook handig kunnen zijn in de auto.quote:iPod Nano Toegankelijkheid
* Met gesproken menu's hebben luisteraars de mogelijkheid veel van de namen van menu's, titels en artiesten te horen zonder naar het scherm te hoeven kijken.
Daar heb je wel wat reality distortion voor nodig inderdaadquote:Op woensdag 11 maart 2009 13:57 schreef Tijn het volgende:
Ik denk dat ze alleen maar geen Keynotes doen omdat Jobs er niet is. Niemand anders kan een pratende MP3-speler introduceren zonder dat het lachwekkend wordt.
Er moet natuurlijk wel een straf staan op het syncen van een iPod met een pauper OS.quote:Op woensdag 11 maart 2009 14:39 schreef Swetsenegger het volgende:
WTF, waarom een andere stem als je met windows synct??
Geeeen idee.quote:Op woensdag 11 maart 2009 14:39 schreef Swetsenegger het volgende:
WTF, waarom een andere stem als je met windows synct??
Ik denk het ook ja, ben benieuwd of er dan ook een iTunes update komt of dat dit al ingebakken zat.quote:Op woensdag 11 maart 2009 14:40 schreef Tijn het volgende:
[..]
Geeeen idee.
Het enige dat ik kan bedenken is dat het text-to-speechen blijkbaar niet op de iPod gebeurt, maar dat je computer dit doet en dan als geluidsbestand op de iPod zet. Of het ook echt zo werkt weet ik niet, maar het is wel bizar dat er zo'n verschil tussen zit
Ik denk dat je theorie juist isquote:Op woensdag 11 maart 2009 14:40 schreef Tijn het volgende:
[..]
Geeeen idee.
Het enige dat ik kan bedenken is dat het text-to-speechen blijkbaar niet op de iPod gebeurt, maar dat je computer dit doet en dan als geluidsbestand op de iPod zet. Of het ook echt zo werkt weet ik niet, maar het is wel bizar dat er zo'n verschil tussen zit
Hoe bevallen je homeplugs J?quote:Op woensdag 11 maart 2009 14:40 schreef Jarno het volgende:
[..]
Er moet natuurlijk wel een straf staan op het syncen van een iPod met een pauper OS.
Zelfde merk als ik nu heb Swets? Dan heb ik wel interesse ivm uitbreiding naar kamer enzo.quote:Op woensdag 11 maart 2009 14:44 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Hoe bevallen je homeplugs J?
Voor de liefhebbers. Ik kan nog 2 setjes homeplugs (200Mbps) regelen. Voor 25 euro per setje bij mij thuis af te halen. Garantie tot de deur. Interesse? (Die kits zijn ergens tussen 90 en 150 euro in de winkel. Van elk merk)
quote:Op woensdag 11 maart 2009 13:59 schreef Tourniquet het volgende:
[..]
'k heb het filmpje gezien. Die Hannah is best een lekker ding eigenlijk(de nieuwe John Appleseed?
)
Yup, zo werkte het ook op de iPod Nano.quote:Op woensdag 11 maart 2009 14:40 schreef Tijn het volgende:
[..]
Geeeen idee.
Het enige dat ik kan bedenken is dat het text-to-speechen blijkbaar niet op de iPod gebeurt, maar dat je computer dit doet en dan als geluidsbestand op de iPod zet. Of het ook echt zo werkt weet ik niet, maar het is wel bizar dat er zo'n verschil tussen zit
quote:
Enabling Spoken Menus on iPod nano (4th generation)
Additional Information
*Spoken menus may not be available for all menu items or synced content. Spoken menus will be generated in the language of the system voice that users have installed and configured on their computer. Some voices may not support this feature. Overall sync times will increase when spoken menus are enabled in iTunes. Audio clips for spoken menus will reduce the available capacity for audio and video content on iPod nano.
Ander merk, wel zelfde chipset maar weet niet of de firmwares gelijk zijn. En dat wordt lastig gelijk trekken vrees ik.quote:Op woensdag 11 maart 2009 14:46 schreef Jarno het volgende:
[..]
Zelfde merk als ik nu heb Swets? Dan heb ik wel interesse ivm uitbreiding naar kamer enzo.
Nog geen tijd gehad om ze te proberen, zucht. En waar hangt het op... een paar stukjes UTP die ik hier even mee moet nemen omdat ik die thuis niet meer had nu alles wireless is. Straks maar eens gelijk ff doen.
Mooie laptop voor mensen die hun mobieltje aan hun riem hebbenquote:Op woensdag 11 maart 2009 16:27 schreef Mr.Noodle het volgende:
En de andere van Dell volgens Militairy DoD specs:
[ afbeelding ]
Bron
Maar dat ding kan dan ook wel overal tegenquote:Op woensdag 11 maart 2009 16:27 schreef Mr.Noodle het volgende:
En de andere van Dell volgens Militairy DoD specs:
[ afbeelding ]
Bron
Ach ja... always the imitators, never the innovators.quote:Op woensdag 11 maart 2009 16:27 schreef Mr.Noodle het volgende:
Lijkt een beetje op de productie van de Unibody..
Ik krijg gewoon zin om me te registreren bij Engadget voor een ouderwets potje rellen met die PC-adepten.quote:Op woensdag 11 maart 2009 17:10 schreef Tijn het volgende:
[..]
Ach ja... always the imitators, never the innovators.
Het stond er ook niet erg duidelijk.quote:Op dinsdag 10 maart 2009 22:57 schreef Svyatagor het volgende:
[..]
oh, sorry, dan heb ik je verkeerd begrepen.Klonk al zo raar.
Ellen Feis heeft een opvolgster in ieder geval.quote:Op woensdag 11 maart 2009 13:59 schreef Tourniquet het volgende:
[..]
'k heb het filmpje gezien. Die Hannah is best een lekker ding eigenlijk(de nieuwe John Appleseed?
)
Die Hanna doet me denken aan Jade Goody: ik word er iig niet warm van.quote:Op woensdag 11 maart 2009 18:34 schreef Maravilla het volgende:
[..]
Ellen Feis heeft een opvolgster in ieder geval.
[ afbeelding ]
Ik hoef niet het snelste van het snelste, maar als ik voor dit bedrag ook maar een beetje performance extra krijg ben ik al blij.quote:Op donderdag 12 maart 2009 10:31 schreef VeerMans het volgende:
Ik heb gehoord dat juist die goedkopere (van OCZ) vrij traag zijn bij random reads.
Volgens mij idd langzamer bij sommige bewerkingen waarbij veel (kleine) bestanden gelezen/geschreven worden. Bij grote blokken is het wel weer sneller volgens mij.quote:Op donderdag 12 maart 2009 10:36 schreef KoekjesTwister het volgende:
[..]
Ik hoef niet het snelste van het snelste, maar als ik voor dit bedrag ook maar een beetje performance extra krijg ben ik al blij.
Of wil je hiermee zeggen dat hij zelfs trager is dan mijn huidige hardeschijf?
Er loopt op GoT een groot topic met ervaringen. Ik zou voordat je beslist nog wel wat gaan uitzoeken over de verschillende SSD's.quote:Op donderdag 12 maart 2009 10:27 schreef KoekjesTwister het volgende:
Ik zit er aan te denken een SSD van OCZ in mijn Macbook (first gen) te stoppen, die halen namelijk rond de 150 megabyte per seconde. Het is puur om Leopard, Safari, iTunes en iPhoto wat te versnellen.
Nu lees ik dat de SSD in de Macbook Air de notebook juist enorm traag maakt, kan OS X dan toch niet zo goed met SSD schijven omgaan?
De 30GB variant kost slechts 75 euro, een koopje om mijn Macbook te versnellen.
Gewoon elke dag even langskomen.quote:
Nu nog een recorder functie, zodat je dingen vanaf de TV kan opnemen. Echt ik snap fucking nog steeds niet waarom ze er dat niet erin gebouwd hebben...quote:Op donderdag 12 maart 2009 12:48 schreef EvilMarc het volgende:
Bij Apple TV wordt nu redelijk veel gesleuteld aan de firmware.
Mwah, als je dingen als uitzendinggemist.nl kon checken met een AppleTV, hoef ik geen opnamefunctie hoor. 99% van wat ik op TV kijk is toch van het internet afkomstig.quote:Op donderdag 12 maart 2009 16:45 schreef Mr.Noodle het volgende:
[..]
Nu nog een recorder functie, zodat je dingen vanaf de TV kan opnemen. Echt ik snap fucking nog steeds niet waarom ze er dat niet erin gebouwd hebben...alle die produkten die nu op de markt zijn op dat gebied, zijn behoorlijk inferieur te noemen...
Omdat dat bijna onmogelijk is. Ik gok dat we wereldwijd zo'n 15 verschillende TV standaarden hebben, en een stuk of 30 verschillende encryptieprotocolen (smartcards). Je kunt ook simpel je settop box aansluiten met een IR blaster, maar dat is hels.quote:Op donderdag 12 maart 2009 16:45 schreef Mr.Noodle het volgende:
[..]
Nu nog een recorder functie, zodat je dingen vanaf de TV kan opnemen. Echt ik snap fucking nog steeds niet waarom ze er dat niet erin gebouwd hebben...alle die produkten die nu op de markt zijn op dat gebied, zijn behoorlijk inferieur te noemen...
Wut?quote:Op donderdag 12 maart 2009 18:19 schreef De_Hertog het volgende:
[ afbeelding ]
iPhone OS 3.0 wordt op 17 maart getoond. Als preview, dus waarschijnlijk op dezelfde manier als vorig jaar met dat Roadmap-event. Maar toch, kan leuk zijn
De Stairway To Heaven in Utrecht draait al hun muziek met iTunes. Zou tof zijn als je op deze manier met je iPhone nummers kon requestenquote:Op donderdag 12 maart 2009 23:55 schreef Tourniquet het volgende:
Wel erg leuk voor in een kroeg/café!
Je gaat toch geen muziek kopen die je al hebt? Gewoon opnemen op je computer en in iTunes gooienquote:Op vrijdag 13 maart 2009 00:29 schreef KoekjesTwister het volgende:
Het wordt eens tijd dat ik wat meer digitale muziek ga kopen, ik ben een beetje ouderwets met mijn vinyl. iTunes is best een handig programma.
Heb je verder niets in je library staan dan, behalve The Prodigy?quote:Op vrijdag 13 maart 2009 00:29 schreef KoekjesTwister het volgende:
Hij is enkel wel een beetje repetitive...
[ afbeelding ]
Het wordt eens tijd dat ik wat meer digitale muziek ga kopen, ik ben een beetje ouderwets met mijn vinyl. iTunes is best een handig programma.
Met een phono versterker ertussen zou ik het in principe via de line-input van mijn Macbook op kunnen nemen, om het vervolgens in Quicktime op te knippen en met een leuk programmatje op te poetsen.quote:Op vrijdag 13 maart 2009 00:40 schreef Tijn het volgende:
[..]
Je gaat toch geen muziek kopen die je al hebt? Gewoon opnemen op je computer en in iTunes gooien
Mjah, en dan gaat iedereen natuurlijk "Stairway To Heaven" aanvragen..quote:Op vrijdag 13 maart 2009 00:24 schreef Tijn het volgende:
[..]
De Stairway To Heaven in Utrecht draait al hun muziek met iTunes. Zou tof zijn als je op deze manier met je iPhone nummers kon requesten
Of je download ze. Je hebt ze tenslotte ook al op vinyl in bezit. Heb je helemaal geen cd's dan?quote:Op vrijdag 13 maart 2009 00:54 schreef KoekjesTwister het volgende:
Of ik koop de albums gewoon in de iTunes store.
In feite zou het nog legaal zijn ook (ik heb immers reeds voor de rechten betaald), maar toch ben ik niet zo van het "illegaal" downloaden.quote:Op vrijdag 13 maart 2009 00:56 schreef Tourniquet het volgende:
[..]
Of je download ze. Je hebt ze tenslotte ook al op vinyl in bezit. Heb je helemaal geen cd's dan?
Ik krijg die hartjes er helemaal niet bijquote:Op vrijdag 13 maart 2009 00:49 schreef Tourniquet het volgende:
[..]
Heb je verder niets in je library staan dan, behalve The Prodigy?Hij kijkt nu alleen naar de 'Purchased' playlist he.... (kun je onderaan instellen)
'k heb net nog even zitten spelen met iTunes DJ en de nieuwe Remote. Best geinig. Alleen kan iedere gast volgens mij ook gewoon 'm doorskippen naar het volgende nummer.![]()
[ afbeelding ]
Bedankt voor de tip, die inderdaad.quote:Op dinsdag 10 maart 2009 08:26 schreef Walter_Sobchak het volgende:
[..]
.DS_Store bestanden zeker?
Kun je met deze truc voorkomen
Je moet uiteraard wel de nieuwste versies van iTunes en Remote hebben, en in iTunes bij de Instellingen van iTunes DJ aangeven dat gasten nummers aan mogen vragen en kunnen stemmen (standaard is dat allemaal uitgeschakeld).quote:Op vrijdag 13 maart 2009 01:09 schreef Mr.Noodle het volgende:
[..]
Ik krijg die hartjes er helemaal niet bijOf ligt dat aan m'n oude Firmware...
Ik heb de nieuwste versie van iTunes en Apple Remote wel, alleen m'n iPod Firmware is 2.2.0 ipv 2.2.1.quote:Op vrijdag 13 maart 2009 01:13 schreef Tourniquet het volgende:
[..]
Je moet uiteraard wel de nieuwste versies van iTunes en Remote hebben, en in iTunes bij de Instellingen van iTunes DJ aangeven dat gasten nummers aan mogen vragen en kunnen stemmen (standaard is dat allemaal uitgeschakeld).
Ik heb al een tijdje geen Windows meer gezien en ben even geschokt door de lelijkheid van dit vensterquote:Op vrijdag 13 maart 2009 01:27 schreef Tourniquet het volgende:
En ook dit ingesteld in iTunes?
[ afbeelding ]
quote:Op vrijdag 13 maart 2009 01:27 schreef Tourniquet het volgende:
En ook dit ingesteld in iTunes?
[ afbeelding ]
Ah... bij iTunes DJ playlist dus, ik was al bij de preferences aan het kijken, maar daar kon ik alleen iTunes DJ in of uitschakelen..quote:Op vrijdag 13 maart 2009 01:29 schreef Tijn het volgende:
[..]
Ik heb al een tijdje geen Windows meer gezien en ben even geschokt door de lelijkheid van dit venster![]()
quote:Op vrijdag 13 maart 2009 01:36 schreef Tijn het volgende:
Ik heb in m'n welkomsboodschap gezet dat mensen geen Paradise By The Dashboard Lights mogen aanvragen
I knowquote:Op vrijdag 13 maart 2009 01:29 schreef Tijn het volgende:
[..]
Ik heb al een tijdje geen Windows meer gezien en ben even geschokt door de lelijkheid van dit venster![]()
quote:
Haha, nice. Ik zit eraan te denken om dit jaar bij de muziekopleiding waar ik vorig jaar ben afgestudeerd een briefje in de studio op te hangen waarop staat dat het opnemen van latin en andere wereldmuziek voortaan ten strengste verboden isquote:
quote:Lead singer Bono said of the new relationship, "I’m very excited about this. Research in Motion is going to give us what Apple wouldn’t: access to their labs and their people so we can do something really spectacular."[9]
Ik heb een blackberry, maar ik vind dat zo verschrikkelijk zakelijk en zo weinig met entertainment te maken hebben dat ik me niet eens kan voorstellen het kreng recreatief te gebruiken.quote:Op zaterdag 14 maart 2009 14:57 schreef Maravilla het volgende:
U2 heeft een deal gesloten met RIM, van Blackberry, in plaats van Apple:![]()
[..]
Dat bij Apple de product red dingen (voor een fonds van Bono) er ook wel uit zullen vliegen. Bij de Shuffle is er zelfs al geen versie meer van.quote:Op zaterdag 14 maart 2009 16:09 schreef -Menn0- het volgende:
Wat maakt dat uit dan dat ze niet met Apple dealtje hebben gesloten ?
Ja dat is techniek dat zelfs WIJ niet kunnen verziekenquote:Op zaterdag 14 maart 2009 22:40 schreef Tijn het volgende:
Ik heb zo'n homeplug van Sitecom aangeschaft om het bedraadde netwerk naar de huiskamer te verlengen, zodat m'n nieuwe XBOX 360 op het internet aangesloten kan worden.
Het werkt echt verbazingwekkend simpel en goed, ik ben onder de indruk
check ook wat Bob Lefsetz ervan zegt (sowieso is zijn mailinglist een aanrader als je houdt van rants over de muziekindustrie)quote:Op zaterdag 14 maart 2009 14:57 schreef Maravilla het volgende:
U2 heeft een deal gesloten met RIM, van Blackberry, in plaats van Apple:![]()
[..]
quote:This story started burning up the Internet yesterday. And has now even made it to hitsdailydouble.com. At first I laughed it off, but thinking about it last night, I wondered, how would the launch of U2's album have played out differently if the band had aligned with Apple?
Letterman doesn't reach 5 million people a night. And it tends to be the same few million people every evening. "Good Morning America" reaches more, but I wouldn't call that broadcasting. To think there's cross-pollination of these two audiences is to believe that Miley Cyrus is going to start dating Mickey Rourke. It's hard to reach everybody these days. And incredibly difficult on a sustained basis. Who can get your message across? Apple.
You see Bono's got so much money that he's got to diversify. He aligned himself with Elevation Partners, and its Marshmallow Boy, full of shit hypester Roger McNamee. To watch Mr. McNamee foam at the mouth about the Palm Pre is akin to watching a long-haired Donald Trump proclaim himself to be the world's greatest businessman. But worse. McNamee is the geek who couldn't get a date in high school trying to eke out his revenge because he's in tech and he's rich. As for the long hair... You know middle-aged people with long locks weren't testing the limits in high school, they were short-haired geeks poring over their calculus tomes. Furthermore, in today's world, it's not about money, but soul. And Roger McNamee's got no soul.
And yes, Mr. McNamee and Bono are backing the Palm Pre. Something techies say is wonderful but has yet to launch on its designated carrier, the fading Sprint. Furthermore, Apple has warned that Palm, on life support, should be ready for a lawsuit if there's any copying of the iPhone.
Then again, you can copy the iPhone, but can you duplicate it? Not only its interface, but the App Store? Highly doubtful. In tech, being first is crucial.
But now that Bono is aligned with Palm, can his band U2 do Apple commercials? Come on, you know the 2009 version of the launch of 2004's "How To Dismantle An Atomic Bomb" featured a special U2 iPhone/iPod Touch app. Which came with a free single and delivered all kinds of crazy content. Furthermore, imagine the hype of a special-edition U2 iPhone. In red. They would have been snapped up like chocolate chip cookies in kindergarten.
But all this was left on the table. Because U2 followed the money.
Bono has not only invested in the Pre through Elevation Partners, now the band has made a deal with RIM to promote its tour. How many people even know what RIM is? For the uninitiated, the Canadian company makes the BlackBerry. I love my BlackBerry. Even I don't have an iPhone. But the devices are built like shit, there's no physical store and there's still no App Store. In other words, RIM has got no buzz. It's like making a deal with Buick as opposed to BMW. Very few people WANT to drive a Buick. Oh, it'll get you there, but not in style, not like arriving in a BMW.
You don't have to listen to me, you've just got to read the surveys. Apple is the coolest brand out there. Even cooler than U2 (and you know every band considers itself a brand these days). Instead of Fortune 500 corporations paying acts a fortune to hitch up with them, acts die to be aligned with the Cupertino company, they want some of that glow, they want some of that buzz. Apple ads are ubiquitous. Not only on TV, where the song plays in the background, but on billboards. A band of the stature of U2 can extract concessions starting acts can't. U2 was even IN an iPod TV ad. If Feist can build a whole career, can have a hit single and tour the world based solely on having her music play in the background of an iPod commercial, imagine the benefit to U2!
But alas, that benefit has not come to pass. Going independent, chasing the big money, U2 has left all these opportunities on the cutting room floor. They had an opportunity for metaphorical price and positioning, for being the album people see first when they come into the store, that's what iPod ads do, on steroids, but they passed it up for short term cash.
Paul McGuinness has been trotting around the world saying it would be tragic if U2 was good at music but bad at business, but the band was certainly bad here. Career first, cash second. You've got to play the long term game. Maybe that aforementioned iTunes app came with a live broadcast of the first five gigs of the new tour. Maybe it came with a live show that was broadcast nowhere! With a big spread on the iTunes Store, the number one music retailer.
If U2 wants to be the biggest band in the world, and you know that's their desire, you don't hook up with Claude Kirschner, but Ringling Brothers! You go to where the action is. Steve Jobs and Bono is a summit meeting. Equivalent to Obama meeting Putin. Bono and BlackBerry is barely newsworthy. And if you don't think the Storm is a failure, either you don't read or you don't have one.
At some point in the future, Apple will not be the big kahuna. Presently it is. Don't try to teach the computer company a lesson. Align with it, take advantage of its identity, let it polish your image. No one can reach the target demo, music fans, like Apple. Apple brings everyone together in a world of narrow silos. Use the company to your advantage.
Oh shit. Mja, nu heb ik het al gekochtquote:Op zondag 15 maart 2009 08:55 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Ja dat is techniek dat zelfs WIJ niet kunnen verzieken
Maar had je deze niet gelezen Tijn?
heb je de 85Mbps of de 200Mbps?quote:Op zondag 15 maart 2009 13:49 schreef Tijn het volgende:
[..]
Oh shit. Mja, nu heb ik het al gekocht
Maar het werkt echt supergoed. Geen installatie of niks, gewoon inpluggen en gaan. Het werkte gelijkDe snelheid heb ik niet getest, maar de ping is laag en dat is eigenlijk het belangrijkste voor een spelcomputer.
Voor de 85Mbps versie staat volgens mij een utility op de website. Maar sowieso is het risico marginaal. De kans dat je buren uberhaupt homeplugs hebben is relatief klein. En het is maximaal 2 huizen op dezelfde fase als jouw stroomnetwerk.quote:Op zondag 15 maart 2009 14:25 schreef Tijn het volgende:
Het is de 85 Mbit versie. Op zich maak ik me niet zo druk om de beveiliging: alles is Mac en Linux hier he
Ik kreeg een tijdje terug OnyX aangeraden en dat hielp wel behoorlijk.quote:Op maandag 16 maart 2009 10:31 schreef nelisb het volgende:
Iemand een idee welk programma ik kan gebruiken om mijn macbook weer wat sneller te krijgen?
Ook Cocktail is een erg prima onderhoudsprogramma, maar volgens mij niet gratis.quote:Op maandag 16 maart 2009 12:19 schreef nelisb het volgende:
Thanks! Ga hem installeren!
Maar meneer! De reclame zegt toch echt 33.30.quote:Op maandag 16 maart 2009 13:48 schreef Tijn het volgende:
Desalniettemin is 1000,- voor een MB Air wel netjes.
Dat dacht ik ook al. Ik krijg een beetje aankoop-gevoelens....quote:Op maandag 16 maart 2009 13:48 schreef Tijn het volgende:
Desalniettemin is 1000,- voor een MB Air wel netjes.
Zoek ik ook, ¤40,- voor een paperweight vind ik een beetje veel..quote:Op maandag 16 maart 2009 15:30 schreef Jarno het volgende:
Waar koop je goedkoop een originele universal dock? Kan me herinneren dat er een tijdje terug wat winkels met OEM's waren ofzo, kreeg je alleen een dock in shrink wrap mee. Was wel origineel Apple. Dacht ik.
Interesse in ééntje? Ik heb er eentje over (wel een zonder remote).quote:Op maandag 16 maart 2009 15:50 schreef Mr.Noodle het volgende:
[..]
Zoek ik ook, ¤40,- voor een paperweight vind ik een beetje veel..
Ja hallo ik was eerst.quote:Op maandag 16 maart 2009 16:05 schreef RubberenRobbie het volgende:
[..]
Interesse in ééntje? Ik heb er eentje over (wel een zonder remote).
Als het echt de Air is. Ik bedoel, ze zeggen ook dat ie 15.4" is. Kan net zo goed een standaard MacBook zijn. Of een Acer.quote:Op maandag 16 maart 2009 13:48 schreef Tijn het volgende:
Desalniettemin is 1000,- voor een MB Air wel netjes.
Dat is dus de 2003 versie die het qua audio out hier niet doet met de iPhone 3G en Nano 4G...quote:Op maandag 16 maart 2009 16:14 schreef Mr.Noodle het volgende:
Is dit anders niet wat? eBay-link ¤10,-
Heb even in mijn mailbox gekregen en heb het toen gekocht bij de HTR. Alleen kan ik het er nu niet meer vinden.quote:Op maandag 16 maart 2009 15:30 schreef Jarno het volgende:
Waar koop je goedkoop een originele universal dock? Kan me herinneren dat er een tijdje terug wat winkels met OEM's waren ofzo, kreeg je alleen een dock in shrink wrap mee. Was wel origineel Apple. Dacht ik.
Well. No. Het is gewoon de 'oude' 1,6 GHz , die is al een tijdje 999 euro bij de MM.quote:Op maandag 16 maart 2009 16:19 schreef De_Hertog het volgende:
[..]
Als het echt de Air is. Ik bedoel, ze zeggen ook dat ie 15.4" is. Kan net zo goed een standaard MacBook zijn. Of een Acer.
Heb jij dat model: Model A1211??quote:Op dinsdag 17 maart 2009 00:00 schreef Sjoewe het volgende:
Zijn er mensen hier die ervaring hebben met het upgraden van de harddisk in een Macbook Pro?
Mijn harddisk is onderhand dichtgeslibt met muziek die ik gebruik voor het DJ'en, ik heb is geinformeerd bij de Applestore, maar die vragen een achterlijke prijs, (¤130,- voor een 320gb disk zonder de arbeidskosten).
Nu weet ik dat het een achterlijke klus is, zie de iFixit guide, maar goed ik ben redelijk handig en ik schrik er niet voor terug. Ik zit alleen nog wel met wat vraagjes: wat voor harddisk moet erin? Sata, Sata2 en is dat compatible? En is er iemand die het toevallig gedaan heeft en zin heeft om me voor een krat bier en wat onderbroeken lol erin bij te staan?
Ehm:quote:Op dinsdag 17 maart 2009 00:21 schreef Junkie het volgende:
[..]
Heb jij dat model: Model A1211??
Dan is het dus
2.5" HDD - Sata aansluiting en hij mag niet hoger zijn dan 9.5mm.
Jup in Utreg, naast een halte van buslijn 11. Dat zou wel tof zijnquote:Maar ik wil je wel helpen, als je dat zou willen. Woon je dicht bij Utreg? Want zie wat op je website staan. Want daar studeer ik ook.
Apple MacBook Pro "Core 2 Duo" 2.16 15" Specs (MA609LL)quote:Op dinsdag 17 maart 2009 00:32 schreef Sjoewe het volgende:
Ehm:
Hardware Overview:
Model Name: MacBook Pro 15"
Model Identifier: MacBookPro2,2
Processor Name: Intel Core 2 Duo
Processor Speed: 2.16 GHz
[..]
Jup in Utreg, naast een halte van buslijn 11. Dat zou wel tof zijn
Daar ben ik ook wel blij om, want dat moet ik binnenkort ook eens doen.quote:Op dinsdag 17 maart 2009 00:32 schreef Mr.Noodle het volgende:
Ugh, ik ben blij dat het vervangen van een HD in een 13,3" Macbook toch wat makkelijker gaat.
Ik woon echt 300 meter van de Paradigit, dus dat komt wel goed. Als jij nou bedenkt welke dag je goed uitkomt, dan zorg ik wel dat ik er ben. (alleen donderdag kan ik niet voor 17.00u).quote:Op dinsdag 17 maart 2009 01:19 schreef Junkie het volgende:
[..]
Apple MacBook Pro "Core 2 Duo" 2.16 15" Specs (MA609LL)
MacBook Pro (Late 2006)
Samsung heeft dacht ik goede 500Gb schijven. En er zijn al genoeg 320GB te vinden. Paradigit heeft nog steeds een leuke deal met een casing + schroevendraaiertje erbij. Daarin zit deze in: MHZ2320BH SATA En deze draait al een tijdje goed in mn eigen MacBook.
Of je moet er voor kiezen om een 7200RPM te kopen.
En regel jij eerst die schijf maar. Of we moeten op de dag dan bij de Paradigit in Utreg langs gaan. Ik kan doordeweeks overdag wel. Maar daar komen we wel uit.
quote:Don't know how to pick up and carry your iMac G5? It's easy.
Before moving your computer, make sure all cables and cords are disconnected.
Pick up the iMac G5 by grasping both sides of the computer. Carry it to wherever you wish.
Ik heb je een PM gestuurd om het verder te bespreken.quote:Op dinsdag 17 maart 2009 09:45 schreef Sjoewe het volgende:
Ik woon echt 300 meter van de Paradigit, dus dat komt wel goed. Als jij nou bedenkt welke dag je goed uitkomt, dan zorg ik wel dat ik er ben. (alleen donderdag kan ik niet voor 17.00u).
Deze staat bij mij aan de top:quote:Op dinsdag 17 maart 2009 10:16 schreef Tourniquet het volgende:
Geweldig deze FAQ: http://support.apple.com/kb/HT2466?viewlocale=en_US
Nice. Ik zit hier ook met officiële versies van CS3 en CS4 voor samen ongeveer 65 euro....quote:
Lijkt er wel op. BYOM, Bring Your Own Maps, ik geloof dat TT vorig jaar een bedrijfje heeft gekocht dat kaarten maakt (TeleAtlas)quote:Op dinsdag 17 maart 2009 18:26 schreef nelisb het volgende:
Turn by turn navigatie!!!
Tomtom nu mogelijk?
Idd. Dat landscape tikt vele malen beter.quote:Op dinsdag 17 maart 2009 19:14 schreef De_Hertog het volgende:
Landscape e-mail, MMS.. Je gaat je afvragen of dat nou niet eerder kon
Nu nog een nieuwe versie met betere cam en 't is helemáál afquote:Op dinsdag 17 maart 2009 19:17 schreef nelisb het volgende:
Ik ook!
Mijn iPhone is af voor mij als er bv ook tomtom komt!
Dan is alles mogelijk wat ik nodig heb
quote:Op dinsdag 17 maart 2009 19:17 schreef Roel_Jewel het volgende:
Ben benieuwd wat al die verstokte iPhone-haters zeggen als ze een iPhone met deze firmware in handen hebben gehad.
Copy/Cut-Paste.
Landscape.
quote:11:18AM "Search in Calendar: you can search for appointments. Also, search in iPod, song name, album, artist... and, search in Notes, by the title or body."
11:17AM "Next is Search. In iPhone 2.0 we added search in contacts. This year we're adding search to all of our key applications, starting with Mail. You can search from, to, subject, and all headers. If the message isn't on your iPhone, you can continue that search on the server."
Ik ga er van uit dat het nog even duurt voor deze uit komt, in de zomer, en dat er dan gelijk een nieuwe iPhone bij zit. Tegen die tijd zal TomTom ook wel klaar zijn en koop ik dus een nieuwe telefoonquote:Op dinsdag 17 maart 2009 19:17 schreef nelisb het volgende:
Ik ook!
Mijn iPhone is af voor mij als er bv ook tomtom komt!
Dan is alles mogelijk wat ik nodig heb
Idd.quote:Op dinsdag 17 maart 2009 19:18 schreef Walter_Sobchak het volgende:
[..]
![]()
Stukje overpriced design, dat iPhone.
Ik kijk al uit naar de berichtgeving op Tweakers.net zodadelijk.
En ik vraag me dan af waarom iemand überhaupt nog MMS op een telefoon wil hebben. Zijn er mensen die dat gebruikenquote:Op dinsdag 17 maart 2009 19:23 schreef De_Hertog het volgende:
M'n baas heeft serieus vorige week een nieuwe HTC telefoon gekocht omdat er geen navigatie en mms op de iPhone zat. Ben benieuwd hoe ie zich voelt nu.
Hij moet geregeld contactinformatie en dergelijke doorsturen en vond het onhandig dat dat niet kon. Kijk, dit dus:quote:Op dinsdag 17 maart 2009 19:23 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
En ik vraag me dan af waarom iemand überhaupt nog MMS op een telefoon wil hebben. Zijn er mensen die dat gebruiken
Ja, maar die HTC heeft echter wel een snellere processor! En een verwisselbare accu!quote:Op dinsdag 17 maart 2009 19:23 schreef De_Hertog het volgende:
M'n baas heeft serieus vorige week een nieuwe HTC telefoon gekocht omdat er geen navigatie en mms op de iPhone zat. Ben benieuwd hoe ie zich voelt nu.
YouTube accountsquote:Op dinsdag 17 maart 2009 19:24 schreef Gebraden_Wombat het volgende:
Zo, had er een Tweaker nog een obscure feature die niet aanwezig was? Eat this:
[ afbeelding ]
ik hou op met livebloggen nu
welke app is dit? Lijkt me een fps.quote:Op dinsdag 17 maart 2009 19:17 schreef Gebraden_Wombat het volgende:
Hoop mooie features, maar die in-app purchases gaan zo vervelend worden. Ik bedoel:
[ afbeelding ]
quote:Op dinsdag 17 maart 2009 19:57 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
10 reacties en niet echt negatief.
Volgens mij is dat LiveFire, een nieuwe FPS van ngmoco, de maker van Rolando.quote:Op dinsdag 17 maart 2009 20:30 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
welke app is dit? Lijkt me een fps.
Je moet ze ook even de tijd geven.....het staat er inmiddels weer bol van. En weggemod? Welnee, hooguit een 0. Je moet iets soortgelijk 's roepen met een apple-argument in een windows-topic, dan krijg je zo -2 aan je broek. Vreemde nerds daar...quote:Op dinsdag 17 maart 2009 19:57 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
10 reacties en niet echt negatief.
Lijkt mij omdat er op Tweakers gewoon veel ICT'ers zitten die hun brood verdienen aan Microsoft gerelateerde producten en diensten.. 't Zijn gewoon een stelletje nerds.quote:Op dinsdag 17 maart 2009 21:45 schreef Walter_Sobchak het volgende:
[..]
Je moet ze ook even de tijd geven.....het staat er inmiddels weer bol van. En weggemod? Welnee, hooguit een 0. Je moet iets soortgelijk 's roepen met een apple-argument in een windows-topic, dan krijg je zo -2 aan je broek. Vreemde nerds daar...
Mjah ik verdien mijn geld ook aan windows gerelateerde producten en diensten.quote:Op dinsdag 17 maart 2009 22:21 schreef Dr_Crouton het volgende:
[..]
Lijkt mij omdat er op Tweakers gewoon veel ICT'ers zitten die hun brood verdienen aan Microsoft gerelateerde producten en diensten.. 't Zijn gewoon een stelletje nerds.
Ik ook niet.quote:Op dinsdag 17 maart 2009 22:25 schreef super-muffin het volgende:
Ik kan maar niet inloggen op de Apple Developer site
Wil je er over praten?quote:Op dinsdag 17 maart 2009 22:22 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Mjah ik verdien mijn geld ook aan windows gerelateerde producten en diensten.
Jaquote:Op dinsdag 17 maart 2009 23:43 schreef nelisb het volgende:
Als ik 99$ betaal, zonder dat ik een app ontwikkel, kan ik versie 3.0 dan ook al downloaden? Of word je niet zo snel toegelaten?
quote:Op woensdag 18 maart 2009 01:56 schreef Tijn het volgende:
Mocht iemand de url weten van het videofragment waarin Frank Lammers op hilarische wijze Joost Prinsen in Met Het Mes OpTafel parodieert, dan kan hij of zij zich melden in het volgende topic: Parodie van Met Het Mes Op Tafel
Alvast bedankt en succes met je topic verder
Waarschijnlijk binnenkort bij uw lokale Torrentboer?quote:Op woensdag 18 maart 2009 09:16 schreef nelisb het volgende:
Iemand al een idee waar de Beta is te krijgen voor niet developers leden?
Tijn en geband? Die keurige jongen?quote:Op woensdag 18 maart 2009 01:57 schreef broer het volgende:
Even Tijn helpen, hoor. Ik vermoed namelijk dat hij niet bij dit topic aankomt voordat hij geband wordt.
[..]
Inmiddels al te vinden bij brokenstonesquote:Op woensdag 18 maart 2009 09:19 schreef Tourniquet het volgende:
[..]
Waarschijnlijk binnenkort bij uw lokale Torrentboer?
De ban is gelukkig uitgebleven, maar ik heb *nog steeds* dat fragmentje niet kunnen vindenquote:Op woensdag 18 maart 2009 01:57 schreef broer het volgende:
Even Tijn helpen, hoor. Ik vermoed namelijk dat hij niet bij dit topic aankomt voordat hij geband wordt.
[..]
Famous last words.quote:
Nope.quote:Op woensdag 18 maart 2009 10:26 schreef Tijn het volgende:
Maar alleen software updates dus, geen nieuws over een nieuwe telefoon?
Ik dacht het wel, ja.quote:Op woensdag 18 maart 2009 10:27 schreef Jarno het volgende:
[..]
Kweet eigenlijk niet meer hoe dat met de 3G ging, werd die tegelijk met de 2.0 software aangekondigd?
Volgens mij niet hoor. Je had eerst dat 'roadmap' event waarin het over de SDK en allerlei nieuwe functies ging, en dat iPhone OS 2.0 in juni zou uitkomen. Toen is ook pas de 3G aangekondigd. Ik vermoed dat het nu op dezelfde manier zal gaan.quote:
Dan zou ik het ook wel durven idd. Jammer dat mijn 2G weg is.quote:Op woensdag 18 maart 2009 10:45 schreef Walter_Sobchak het volgende:
Zo...OS 3.0 binnen. Wat was ook alweer het probleem met locked? Je kunt niet meer terug naar 2.0?
Gelukkig heb ik hier twee iPhones liggen
Ik heb een 80Gb classic van zo'n 15 maanden oud: die zijn daarna inderdaad vervangen door 120Gb.quote:Op woensdag 18 maart 2009 10:47 schreef Jarno het volgende:
Wat een gat in capaciteit zit er trouwens tussen de iPod's. Ik heb binnenkort een mooie carkit in de auto met iPod aansluiting, dus ik dacht ik ga eens kijken welke iPod geschikt zou zijn voor +/- 80GB aan muziek, maar dat is eigenlijk alleen de Classic met 120GB. Ik dacht dat er ook kleinere Classic's waren of zijn die geskipt?
Ik vind van 32GB (Touch) naar 120GB best een flinke stap.quote:Op woensdag 18 maart 2009 10:49 schreef Walter_Sobchak het volgende:
[..]
Ik heb een 80Gb classic van zo'n 15 maanden oud: die zijn daarna inderdaad vervangen door 120Gb.
Precies. Alhoewel 'gelocked' ook echt tussen aanhalingstekens staat in de release note.quote:Op woensdag 18 maart 2009 10:45 schreef Walter_Sobchak het volgende:
Zo...OS 3.0 binnen. Wat was ook alweer het probleem met locked? Je kunt niet meer terug naar 2.0?
Gelukkig heb ik hier twee iPhones liggen
Misschien kun je via DFU mode ofzo nog wel terug?quote:Op woensdag 18 maart 2009 11:21 schreef super-muffin het volgende:
[..]
Precies. Alhoewel 'gelocked' ook echt tussen aanhalingstekens staat in de release note.
Zal toch maar niet. Ik wacht het lekker ff af.quote:So I downloaded the 3.0 Beta Software, I need an actual Dev to add my phones ID to the system so I can use it with the beta software (I don't have 99$ to shell out) Could someone please do this for me? THANKS in Advance!!! cad260c9a9766be60c83f3d2993643411c9997b6 <---- iPhones ID
Een developer kan maximaal 100 devices gebruiken als 'development device' , dus misschien moet je een developer lief aankijken als je het erg graag wilt.quote:Op woensdag 18 maart 2009 11:51 schreef Walter_Sobchak het volgende:
[..]
Zal toch maar niet. Ik wacht het lekker ff af.
Houden, of familie er blij mee maken.quote:Op woensdag 18 maart 2009 12:36 schreef Geqxon het volgende:
Ik heb trouwens een klein beetje een luxeprobleem.
Eigenlijk doe ik bijna niets meer met mijn iPod 5G 30GB en iPod Shuffle 2G 1GB. Tweedehands zou ik er waarschijnlijk 60 euro en 15-20 euro voor kunnen krijgen, bijna niets dus.
Wat zouden jullie doen, gewoon houden maar?
Goeie, ik heb nog een familielid met een iPod 4G 20GB.quote:Op woensdag 18 maart 2009 12:42 schreef Junkie het volgende:
[..]
Houden, of familie er blij mee maken.![]()
Mama's + iPod's = Lachen
Aha, thanks for the info. Helaas ken ik, behalve jou, geen enkele developer.quote:Op woensdag 18 maart 2009 12:34 schreef super-muffin het volgende:
[..]
Een developer kan maximaal 100 devices gebruiken als 'development device' , dus misschien moet je een developer lief aankijken als je het erg graag wilt.Ik kan helaas niks voor je doen, omdat mijn Developer Account geregistreerd staat op naam van mijn werk en er ook wel eens collega's gebruik van maken.
alles tussen de iPod 2G en iPod 5G heeft dat clickwheel. De Touch niet (duh), de Shuffle niet (duh). De Mini's weer wel.quote:Op woensdag 18 maart 2009 14:17 schreef Gitaarmat het volgende:
Ik heb een vraagje.
Ik zag iemand die zo op z'n Ipod zn nummers door kon scrollen door dat rondje waar play/pauze in staan te draaien.
Welke Ipod is dit?
Wie kan me zeggen hoeveel generaties Ipod's er zijn, ik zag laatst namelijk een Ipod nano, die nieuwe, en die vind ik er niet zo mooi uitzien, de eerdere is wat breder maar zijn er nog meer versie's van elke Ipod?
Hebben we hier een match?quote:Op woensdag 18 maart 2009 14:19 schreef Gitaarmat het volgende:
Ik ben een beetje opzoek naar een Ipod, 2e hands (of nieuw) namelijk.
Liefst zo rond de 100 euro, wel meer dan 5 GB niet te groot, maar ook weer niet superklein.
quote:Op woensdag 18 maart 2009 12:36 schreef Geqxon het volgende:
Ik heb trouwens een klein beetje een luxeprobleem.
Eigenlijk doe ik bijna niets meer met mijn iPod 5G 30GB en iPod Shuffle 2G 1GB. Tweedehands zou ik er waarschijnlijk 60 euro en 15-20 euro voor kunnen krijgen, bijna niets dus.
Wat zouden jullie doen, gewoon houden maar?
Die Ipod 5G 30GB is dus een classic?quote:Op woensdag 18 maart 2009 12:36 schreef Geqxon het volgende:
Ik heb trouwens een klein beetje een luxeprobleem.
Eigenlijk doe ik bijna niets meer met mijn iPod 5G 30GB en iPod Shuffle 2G 1GB. Tweedehands zou ik er waarschijnlijk 60 euro en 15-20 euro voor kunnen krijgen, bijna niets dus.
Wat zouden jullie doen, gewoon houden maar?
Mooi woordgrapje met de NS in het achterhoofd, J.quote:Op woensdag 18 maart 2009 15:38 schreef Jarno het volgende:
Je kon er op wachten.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |