Zijn de volumes echt zo laag? Voor zover ik kan zien, zijn de volumes niet veel lager dan vrijdag.quote:Op maandag 9 maart 2009 12:14 schreef Lemans24 het volgende:
Opvallende uitspraak:
[..]
Daarme zegt hij eigenlijk dat je nu gerust al je geld in aandelen kan steken, omdat we toch niet meer omlaag gaan.
Nog een paar maanden denk ik.quote:
Da's mooi.. Dan kunnen er ook centrale afspraken gemaakt worden die voorkomen dat zo'n crisis nog eens voorkomt.quote:Op maandag 9 maart 2009 12:17 schreef SeLang het volgende:
[..]
Nog een paar maanden denk ik.
Het is nu vrij duidelijk welke kant het opgaat: een nationalisering van bijna het hele bankenstelsel in de westerse wereld.
Voorkomen is heel simpel. Laat het niet meer toe dat banken zó groot worden als ING, Lehman en AIG. Dan kunnen ze nl rustig omvallen zonder al te veel consequenties voor de economie.quote:Op maandag 9 maart 2009 12:18 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Da's mooi.. Dan kunnen er ook centrale afspraken gemaakt worden die voorkomen dat zo'n crisis nog eens voorkomt.
Die stijgende goud en grondstofprijzen duiden eerder op terugkeer van inflatie op termijn, wat gezien het creeeren van geld door centrale banken niet verwonderlijk is. Ik verw8 eerder een stagflatie, dalende groei met een toch stijgende inflatie op wat langere termijn.quote:Op maandag 9 maart 2009 12:14 schreef Lemans24 het volgende:
Opvallende uitspraak:
[..]
Daarmee zegt hij eigenlijk dat je nu gerust al je geld in aandelen kan steken, omdat we toch niet meer omlaag gaan.
En hoe zou je dat voorkomen zien dan?quote:Op maandag 9 maart 2009 12:21 schreef rvlaak_werk2 het volgende:
[..]
Voorkomen is heel simpel. Laat het niet meer toe dat banken zó groot worden als ING, Lehman en AIG. Dan kunnen ze nl rustig omvallen zonder al te veel consequenties voor de economie.
De centrale banken zijn in het leven geroepen om het juist te voorkomen. Sinds dat ze bestaan is het alleen maar erger geworden.quote:Op maandag 9 maart 2009 12:18 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Da's mooi.. Dan kunnen er ook centrale afspraken gemaakt worden die voorkomen dat zo'n crisis nog eens voorkomt.
Wanneer er veel kleine banken zijn, is er geen tot extreem klein, risico op een systeemcrisis zoals wij nu meemaken. Wanneer banken veel concurrentie hebben, zullen ze wellicht eerder geneigd zijn om gewoon door te gaan met bankieren, ipv alles stop te zetten.quote:Op maandag 9 maart 2009 12:24 schreef Maanvis het volgende:
[..]
En hoe zou je dat voorkomen zien dan?
Ik bedoelde eerder hoe je gaat voorkomen dat banken te groot worden..quote:Op maandag 9 maart 2009 12:28 schreef rvlaak_werk2 het volgende:
[..]
Wanneer er veel kleine banken zijn, is er geen tot extreem klein, risico op een systeemcrisis zoals wij nu meemaken. Wanneer banken veel concurrentie hebben, zullen ze wellicht eerder geneigd zijn om gewoon door te gaan met bankieren, ipv alles stop te zetten.
Ook moet er strengere wetgeving, of toezicht, komen op het verlenen van kredieten.
Recessies zul je altijd houden, die hou je niet tegen. Maar een ongebreidelde crisis in de kredietverlening en de torenhoge schulden kan je voorkomen.
kan via wetgeving. Of dat wenselijk is, laat ik ff over een Den Haag...quote:Op maandag 9 maart 2009 12:29 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Ik bedoelde eerder hoe je gaat voorkomen dat banken te groot worden..
K/W verhouding in Japan is nog steeds 1 op 20 geloof ik.quote:Op maandag 9 maart 2009 11:49 schreef SeLang het volgende:
[..]
Ik heb het wel te doen met die Jappen.
Vooral omdat hun beurs op dit niveau nog steeds niet goedkoop is.
[ afbeelding ]
Valt wel mee hoor, verliezen lopen momenteel zelfs wat terug.quote:
Komt er donderdag niet meer naar buiten over het banken reddingsplan in de VS? Ik meen zoiets te hebben gehoord.quote:Op maandag 9 maart 2009 13:21 schreef Lemans24 het volgende:
straks klopt het toch nog, dat we niet meer lager dan 194,99 gaan. Zou ook wel een acceptabel bodem-niveau zijn voor de geschiedenisboeken.
Maar ik denk dat we woensdag of donderdag nog wel even daaronder gaan en eigenlijk vandaag ook nog wel even naar 192,50....
die wijziging van accountingsregels die bankaandelen op miraculeuze wijze 100% zou doen stijgen?quote:Op maandag 9 maart 2009 13:32 schreef edwinh het volgende:
[..]
Komt er donderdag niet meer naar buiten over het banken reddingsplan in de VS? Ik meen zoiets te hebben gehoord.
Als we dat vandaag halen...quote:Op maandag 9 maart 2009 13:48 schreef Lemans24 het volgende:
Wat er gaat gebeuren zodra we weer door de 195 gaan, bepaalt waarschijnlijk veel vandaag.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |