die trap proberen we te redden...quote:
het blijft een beetje dubbel, maar vernieuwing is noodzakelijk voor de langere termijnquote:Op donderdag 26 februari 2009 22:38 schreef AnneX het volgende:
Dat je jullie klusverslag - met fotoos ! - begint met het punt van vertrek, zegt mi wel iets over hartzeer van wat jullie achterlaten.
we hebben er ook erg veel zin in!quote:Gelukkig blijven jullie betrokken met 2 dagen meewerken.
Sterkte met afscheidnemen en succes bij de start van een nieuw leven.
we hopen begin zomervakantie over te kunnen gaan.quote:Op vrijdag 27 februari 2009 00:59 schreef Oblivion het volgende:
Die trap!![]()
Mag je de vloeren ook meenemen?
Of gaat dat niet?
keuken ( ikea ); reeds besteldquote:Op vrijdag 27 februari 2009 09:40 schreef error_404 het volgende:
Wat een te gek huis! Wat een mooie details zeg!
Wat zijn jullie allemaal van plan te gaan doen?
voor de aandachtige lezer...quote:Op vrijdag 27 februari 2009 10:07 schreef Syytön het volgende:
Ik vind de foto's in de OP van jullie huidige woning nogal verwarrend. Ik moest het topic even twee keer heel goed lezen voordat ik het begreep. Denk dat dat erg verwarrend is.
Maar ben benieuwd naar de daadwerkelijke woning. Je hebt het er de laatste vier maanden in ieder geval zeer regelmatig over gehad op Fok, dus ik ben wel benieuwd.
ze komen z.s.m. !!quote:Op vrijdag 27 februari 2009 10:31 schreef hierissieweer het volgende:
de fotos van het oude huis moet ik vergeten en wachten op de nieuwe foto's van het nieuwe huis?
van kloosterwoning naar 30er jarenwoning=> dus ons oude huisquote:Op vrijdag 27 februari 2009 13:03 schreef kareltje_de_grote het volgende:
Die trapleuning
Maar is dat nou in jullie oude of nieuwe huis? Ik snap het geloof ik niet helemaal.
off topic:quote:Op vrijdag 27 februari 2009 19:24 schreef BBQ-kip het volgende:
Wat zonde dat het tegen de vlakte gaat zeg... Komt er nu echt zulke gruwelijke lelijke nieuwbouw voor in de plaats of tegenaan???
we proberen wel een eigen modern klassieke - echte opa spullen - inrichting met een hoog "thuis" gehalte te creeren.quote:Op dinsdag 3 maart 2009 08:56 schreef BBQ-kip het volgende:
Wat een mooi huis!
Gaan jullie dezelfde stijl aanhouden qua inrichting als jullie vorige huis? Zag er zo heerlijk knus en "thuis" uit
vind het zelf ook een van de charmes van het huisquote:Op dinsdag 3 maart 2009 09:31 schreef Brighteyes het volgende:
Ik heb een zwak voor ronde voordeuren.![]()
Ben opgegroeid in een huis met een ronde voordeur.
Mooi huis, ramen nog in takt enzo!
Heb je ze echt geteld?quote:Op woensdag 4 maart 2009 19:24 schreef zwemmer431 het volgende:
[ afbeelding ]
één van de 345 klusjes die ons wachten...
we blijven er voorlopig (?) na de verhuizing nog twee dagen per week actief in het klooster.quote:Op zondag 8 maart 2009 09:06 schreef phluphy het volgende:
[..]
Heb je ze echt geteld?
Leuk (nieuw) huis, dat verzacht de pijn van het moeten verlaten van het schitterende appartement hopelijk iets.![]()
quote:Op maandag 9 maart 2009 22:38 schreef zwemmer431 het volgende:
planning voor het komende weekeinde:
edit(v)
keuken stuck-klaar maken V
electrapunten monteren V
gasleiding verleggen V
badkamer verder slopen
waterpunten voor wastafel verleggen V
afvoer toilet verplaatsen V
douchebak afvoer positioneren V
naar de stort afval afvoeren -
behang afstomen woonkamer -
schruren deel schilderwerk V
keukenkastjes (begin ) monteren -
plan voor dragende balk vervanging uitwerken V
op hoop van zegen...
en een plaatje hoe het was...
[ afbeelding ]
tiolet was echt op en nog eens op..quote:Op zondag 15 maart 2009 22:21 schreef BBQ-kip het volgende:
Jullie gaan hard zeg, wel naar van die tegenslagen...
zijn jullie er al achter waarom toilet en CV het begeven hebben?
Succes!
Kwam er wel weer water uit de warmwaterkraan, of het warm of koud is maakt niet uit.quote:Op maandag 16 maart 2009 22:00 schreef zwemmer431 het volgende:
[..]
tiolet was echt op en nog eens op..
de cv schijnt de "brainbox" van kaduk te zijn
...
nieuwe cv ketel komt er aan...denk ik
ja er nu weer koud "warm " water ; blijf het een beetje wonderlijk vinden...quote:Op maandag 16 maart 2009 22:22 schreef klipper het volgende:
[..]
Kwam er wel weer water uit de warmwaterkraan, of het warm of koud is maakt niet uit.
Als alle voorwaarden aanwezig zijn, en je blijft code 9 houden, dan kan het inderdaad ook de logica of brainbox zijn.quote:Op maandag 16 maart 2009 22:33 schreef zwemmer431 het volgende:
[..]
ja er nu weer koud "warm " water ; blijf het een beetje wonderlijk vinden...
Is dat inclusief plaatsen of exclusief?quote:Op dinsdag 17 maart 2009 21:37 schreef zwemmer431 het volgende:
wat voor consequenties heeft dat voor de kosten?
bij benadering: ik vernam dat de brainbox ongevver 300 euro kost inclusief.
ik heb een gasmannetje langs gehad: conclusie ten tweede male: brainbox.quote:Op vrijdag 20 maart 2009 22:07 schreef klipper het volgende:
[..]
Is dat inclusief plaatsen of exclusief?
het zelf vervangen is niet echt moeilijk, logica kost ongeveer ¤210
Heb je met het volgende rekening gehouden?quote:Op vrijdag 20 maart 2009 22:23 schreef zwemmer431 het volgende:
[..]
ik heb een gasmannetje langs gehad: conclusie ten tweede male: brainbox.
Ik heb inmiddels een nieuwe HR - ketel besteld.
super klipper wat een service:quote:Op vrijdag 20 maart 2009 22:46 schreef klipper het volgende:
[..]
Heb je met het volgende rekening gehouden?
Aangezien je eerst een VR-ketel had, en deze laat vervangen door een HR-ketel, kunnen er diverse extra voorzieningen nodig zijn.
De rookgasafvoer, het is mogelijk dat de oude rookgasafvoer geschikt is voor vr ketels, maar niet voor hr ketels, let daar op, of laat het controleren.
Afvoerleiding, een hr ketel haalt warmte uit de rookgassen, de latente warmte, hierdoor ontstaat vrij veel condens water welke afgevoerd moet worden, letop dit moet geschieden door middel van een open verbinding.
Dit houd in dat er zowel in het toestel als in de afvoerleng een syphon moet zitten, bij het toestel wordt deze bijgeleverd, maar in de afvoerleiding moet je deze zelf verzorgen indien niet aanwezig, de verbinding vanaf het toestel moet vervolgens via een open verbinding gemaakt worden met de afvoerleiding.
Kamerthermostaat: veel toestellen zijn tegenwoordig voorzien van het open therm protocol, of een merk gebonden protocol, een geschikte kamerthermostaat kan dan op betere manieren communiceren met het toestel, zo,n kamerthermostaat kost wel iets meer, maar is sterk comfort verhogend.
het zou zonde zijn om dan een gewone aan/uit thermostaat te monteren, wel op de juiste klemmen aansluiten.
Gezien de leeftijd van het oude toestel (1995, ofwel 14 jaar) raad ik tevens de vervanging van de volgende componenten aan indien deze niet pas geleden vervangen zijn:
expansievat, je zal verbaasd zijn hoeveel lege vaten met alle mogelijke storingen van dien er hangen, een expansievat gaat ongeveer 7 jaar mee.
Veiligheidsventiel of in de volksmond ook wel overstortventiel genoemd, dit is een belangrijk veiligheidsorgaan, en moet je eigenlijk gewoon iedere 5 jaar vervangen.
Inlaatcombinatie, dit veiligheids relevante toestel herbergt 3 onderdelen in zich, een veiligheidsklep, een terugslagklep en een afsluiter, letop dit onderdeel is voor de drinkwaterleiding en heeft dus een andere functie dan het cv zijdige veiligheidsventiel.
Gaskraan, als dit onderdeel net zo oud is als de ketel, gewoon vervangen, dit zijn de kosten niet, en je bent weer verzekerd van een goede afdichting.
Vulpunt en vulkraan, in veel huizen bevindt de vulkraan en het vulpunt zich in twee verschillende ruimten, als je toch bezig ben, plaats dan een vulkraan vlak bij het toestel en het vulpunt, wel zo gemakkelijk.
Tegenwoordig is een vaste verbinding tussen vulkraan en vulpunt toegestaan, er is dan echter wel een goedgekeurde terugslagklep benodigd.
zeker als je ziet wat voor verschil het is;quote:Op woensdag 25 maart 2009 09:15 schreef Ml-etje het volgende:
Zooo dat stucen is altijd een keerpunt hé dan ga je pas echt zien wat het wordt.
't scheelt dat we er nog niet wonen en dus niet teveel zooi om ons heen hebben.quote:Op woensdag 1 april 2009 19:00 schreef Vonkenboer het volgende:
Poeh wat gaan jullie hard zegJullie pakken ook echt zon beetje iedere vierkante cm van van het huis tegelijk aan !
Ik zou daar niet tegen kunnen, ik ben echt iemand die eerst het ene zover mogelijk compleet af wil hebben voordat ik in een andere ruimte ga beginnen (oke dit is niet bij alle werkzaamheden mogelijk maar echt het hele huis van boven naar beneden op ze kop hebben staan zou ik ook niet kunnen).
Hulde !![]()
bedoel je die op de muur?quote:Op donderdag 9 april 2009 15:22 schreef Xs2Shanna het volgende:
Die tegeltjes in je wc...
Wat doe je daarmee?????
Nee die op de vloer !!!quote:Op donderdag 9 april 2009 20:57 schreef zwemmer431 het volgende:
[..]
bedoel je die op de muur?
die zijn er vanaf gebikt...dus daar kun je weing mee
tenzij het je gaat om mosaic ( mozaiek ?) maken
als we ze eruit bikken zijn ze voor jou!quote:
ja smaak is een moeilijk punt; maar we brengen kleur aan met de "liflafjes 'quote:Op dinsdag 14 april 2009 20:46 schreef Ml-etje het volgende:
En die in de schouw? Erg mooi!
Keuken is niet mijn smaak qua kleur maar vind hem wel moi worden!
Nee nee nee!!! Niet proberen!!!quote:Op dinsdag 14 april 2009 21:28 schreef zwemmer431 het volgende:
[..]
als we ze eruit bikken zijn ze voor jou!
dus ALS; we proberen ze dus te laten zitten...
ik hou je op de hoogte...quote:Op donderdag 16 april 2009 09:45 schreef Xs2Shanna het volgende:
[..]
Nee nee nee!!! Niet proberen!!!!
Héél netjes eruit halen, dan kom ik ze ophalen
ik heb er geloof ik nog wel ééntje ( coming soon...)quote:Op vrijdag 24 april 2009 23:28 schreef Ml-etje het volgende:
Heb je nog een andere foto van de wastafel??
Enn wat heb je gedaan met de tegels in de open haard?
zo een heb ik in de schuur staan om op te knappen! maar dan is het een kastje met bijbehorende spiegel!quote:Op zaterdag 25 april 2009 22:40 schreef zwemmer431 het volgende:
hier is ie dan...
het tafeltje dat een wastafel gaat worden.
er komt nog een bijpassende spiegel boven
[ afbeelding ]
ik zorg goed voor ze...quote:Op zaterdag 9 mei 2009 22:37 schreef AnneX het volgende:
Inderdaad lekker zeg: als hullie doorwerken terwijl je met vakantie bent.
En wat een zeer zeer bijzonder spoelreservoir ! en nog mooi ook !
setje bij een antiekzakje/curiosa gekocht; dus bijpassend staat al in de wachtkamer...quote:Op zaterdag 9 mei 2009 22:08 schreef styliste het volgende:
[..]
zo een heb ik in de schuur staan om op te knappen! maar dan is het een kastje met bijbehorende spiegel!
een wasbak wil ik toch graag wit.quote:Op zaterdag 9 mei 2009 22:03 schreef Ml-etje het volgende:
Dat doe je goed vakantie en toch nog vorderingen!
Met even wennen aan de wastafel (dacht een donkere wasbak te gaan zien) maar je toilet is nou eens iets wat vriendlief nog nooit gezien had
Bijzonder handig dat dat kan!
gewoon op internet bestellen; ABU delta of een Wisa 444quote:Op zaterdag 16 mei 2009 21:39 schreef BBQ-kip het volgende:
Waar heb je die stoere stortbak vandaan? Die is leuk en handig zeg
we wisten van niks...kwam zomaar tevoorschijn: wel erg donker...maar we leggen geen laminaat vloer maar een lamelparket vloer eiken dubbelgerookt dus dat moet goed gaan komen..quote:Op zaterdag 16 mei 2009 22:05 schreef AnneX het volgende:
Jeutje wat een gave parket vloer komt er tevoorschijn !!!
lamelparket dus...quote:Weet je zeker dat je daarover heen laminaat gaat leggen ???
oké vergeef het je graag...quote:Op zaterdag 16 mei 2009 22:29 schreef Ml-etje het volgende:
Kan niet anders dan aanhaken bij Anne..vind het parket mooier dan het laminaat![]()
Overigens is je vrouw erg mooi aan het penselen hoor. Vind de kleur (blauwig?) van de openslaande deuren ook super!
De granito en de haard zijn beide erg jaren 30 en charming!
Om op je wasbak terug te komen; let niet op mij heb een wit fobie
Ok, dan is de verrassing voor de volgende bewoner.quote:Op woensdag 20 mei 2009 23:35 schreef zwemmer431 het volgende:
[..]
we wisten van niks...kwam zomaar tevoorschijn: wel erg donker...maar we leggen geen laminaat vloer maar een lamelparket vloer eiken dubbelgerookt dus dat moet goed gaan komen..
[..]
lamelparket dus...
ik wacht nog op een concurerend voorstel van een terazzowerker- anders gaan we zelf schuren, zoeten en polijsten...hou je op de hoogte.quote:Op donderdag 21 mei 2009 08:40 schreef twentemeisje het volgende:
Ik spiek ook weer eens ff mee zwemmer. Vorderingen! En dat zelfs als je op vakantie bent, wat een weelde
.
Waar pak jij je granitovloer mee aan?
vandaag ben ik het helemaal met je eens...quote:Op donderdag 21 mei 2009 11:10 schreef Barbie het volgende:
Oo wauw, wat een mooi parket zit er onder zeg! Zonde dat je die weer gaat verbergen!
ik heb al een mailtje gestuurd en reeds bericht ontvangen dat ze as. maandag contact met me opnemenquote:Op vrijdag 22 mei 2009 09:29 schreef Vonkenboer het volgende:
Ie, dat is wel een erg groot kleurverschil in de vloer. Ik zou het zo ook niet accepteren
dankjewel ; overigens je post is prima on line gekomen!quote:Op zaterdag 23 mei 2009 00:28 schreef Thereesje het volgende:
Mijn allereerste post, hoop dat het goed gaat! Ik lees al wel een poosje mee bij klussen en wonen, wij zijn ook al een tijdje bezig met verbouwen.
Ben erg benieuwd naar je parketvloer zwemmer! Heb je het zelf gelegd?
Wij hebben deze week ook parket gelegd van beboparket, maar er zijn ook wat probleempjes![]()
Je schouw is erg mooi geworden, echt een super leuk huis!
ik geef de complimenten door...quote:Op donderdag 21 mei 2009 22:04 schreef Ml-etje het volgende:je lief heeft een erg goede verfsmaak, je schouw is mooi geworden!
Nou vind dat je zeker mag klagen wat een verschillen zeg!
Wil wel op lesquote:Op zaterdag 23 mei 2009 19:46 schreef zwemmer431 het volgende:
[..]
ik geef de complimenten door...
ongelooflijk ; we hebben het lamelparket laten ( niet door Bebo ) leggen; onze verrassing was dus zeeeer groot!
Dat zijn inderdaad behoorlijke verschillen ja, bij ons is de ene plank wel wat lichter of donkerder maar wel in dezelfde tint vind ik, niet storend in ieder geval.quote:Op zondag 24 mei 2009 22:23 schreef zwemmer431 het volgende:
bij ons viel het dus niet mee...
oordeel zelf maar..
dit is de variatie in kleurtint
[ afbeelding ]
en dan krijg je zoiets:
[ afbeelding ]
of zo:
[ afbeelding ]
"onze" plank is 1,6 cm dik - met ondervloer - +/- 2 cm.quote:Op zondag 24 mei 2009 23:52 schreef Thereesje het volgende:
Wij hebben een toplaag van 3 mm, de totale plank is 2 cm dik. Volgens mij hadden ze ons dat ook verteld, je kon hem nog 2 a 3 keer schuren.
Wij hadden 38 m2 voor 1800 euro geloof ik, incl. 5 l wasolie, een gratis onderhoudspakket (emmer met dweilstok, olie en zeep), 3 flacons lijm en een ondervloer van 4,95 p/m.
weet je het heel zeker ik heb niet meer dan 2 mm kunnen meten...quote:Op zondag 24 mei 2009 23:52 schreef Thereesje het volgende:
Wij hebben een toplaag van 3 mm, de totale plank is 2 cm dik. Volgens mij hadden ze ons dat ook verteld, je kon hem nog 2 a 3 keer schuren.
Wij hadden 38 m2 voor 1800 euro geloof ik, incl. 5 l wasolie, een gratis onderhoudspakket (emmer met dweilstok, olie en zeep), 3 flacons lijm en een ondervloer van 4,95 p/m.
oplossing is nog beter:quote:Op zondag 31 mei 2009 19:17 schreef zwemmer431 het volgende:
klopt, dat moet ander lamelparket zijn.
wij hadden code 3
we zijn zaterdag naar bebo geweest , en we hebben een goede oplossing bedacht.
eerst probeer ik in/bij te kleuren; lijkt inmiddels behoorlijk goed te lukken/
mochten we besluiten het parket er toch uit te halen, dan worden de kosten gedeeld.
deze gaat mogelijk naar de badkamer...voor de woonkamer echt een antiekje gekochtquote:Op woensdag 3 juni 2009 21:14 schreef Cyan het volgende:
Wat een mooi huis! En ik vind die servieskast echt!
Je betegeling-herkleur is mooi gelukt.quote:Op zondag 14 juni 2009 23:22 schreef zwemmer431 het volgende:
onze open haard is nu meer dan goud waard.
[ afbeelding ]
de plinten ligggen al...
en het lamelparket heb ik wat bijgekleurd...resultaat niet slecht .
verder hebben mijn zussen en schoonzus de boel aardig schoon gemaakt.
binnenkort een foto update van de stand van zaken.
wordt uitgezocht...quote:Op donderdag 25 juni 2009 18:38 schreef Ml-etje het volgende:
Mooie kleur van trap en haard (heb een ral code toevallig?).
Badkamer wordt ook mooi hoor!En de Granito is ook goed te voorschijn gekomen.
Erg leuk ook dat de meubelen zo goed bij de vloer kleuren.
dat gaan we voor je uitzoekenquote:Op donderdag 25 juni 2009 20:49 schreef twentemeisje het volgende:
MOOI! Dat biedt hoop voor onze trap. Wat heb je voor kleur op de muur in de werkkamer?
quote:Op zaterdag 27 juni 2009 22:56 schreef zwemmer431 het volgende:
[..]
wordt uitgezocht...
vrouwlief beheert het kleurenspectrum...
Thanks alvast! En ook voor de exacte aanpak van je granitovloer houd ik me natuurlijk aanbevolen zwemmer. Alleen is die van ons er geloof ik wat erger aan toe dan die van jullie was of niet?quote:Op zaterdag 27 juni 2009 22:58 schreef zwemmer431 het volgende:
[..]
dat gaan we voor je uitzoeken
ik probeer de dondkere granito vloerdelen nog een "wet-look" te bezorgen
ben al wat aan het experimenteren.
gisteren en vandaag twee bruiloften gehad, dus we moeten even op adem komen
quote:Op maandag 15 juni 2009 17:34 schreef zwemmer431 het volgende:
badkamer nadert gestaag zijn voltooiing...
ik geef de complimenten door aan Ida mijn lief; dank je.quote:Op maandag 31 augustus 2009 17:33 schreef BBQ-kip het volgende:![]()
Jullie maken het echt allemaal sfeervol, heel erg knap!![]()
Wij hebben hier ook veel tijd besteed aan de trapkast, iedereen vond het onzin maar ik ben er super blij mee, heerlijk om te genieten van een nette kast met mooie verfjes als je je zak spaghetti pakt ofzo
Ik vind jullie kleurgebruik zo gaaf, ik zou het zelf niet snel kiezen, maar als ik het zo bij jullie toegepast zie, past echt alles super bij elkaar en is het ontzettend knus, heerlijk om te zien
inderdaad gewoon een gat gezaagd.quote:Op dinsdag 1 september 2009 23:30 schreef Reese het volgende:
Ik kom écht te weinig in K&W de laatste tijd. Wat een prachtig huis! Ik vind de gekozen kleuren heel mooi.
Van onderstaand wastafelmeubel ga ik helemaal kwijlenMaar hoe heb je dat gedaan met de sifon? Heb je gewoon een gat gezaagd in het marmeren blad?
Krijg allemaal inspiratie voor mijn badkamer, thanks!!
[..]
Ik kijk ook met glinsteroogjes naar jouw kasteeltje!!quote:Op woensdag 2 september 2009 11:45 schreef twentemeisje het volgende:
Wat heb je toch een fijn huis zwemmertje!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |