Moslims hebben veel te langen tenen, ze beginnen vrouwen al te molesteren als ze een kort rokje aan hebben.quote:Op donderdag 12 februari 2009 19:49 schreef Triggershot het volgende:
[..]
'Moslims gaan schoppen, moslims gaan schoppen, stop sporters van islamitisch afkomst want als ze leren vechten kunnen ze gaan schoppen, sluit moslimscholen en moskeeën, daar wordt geleerd hoe moslims schoppen, verbiedt de Koran, in dat boek staat dat je ongelovigen moet schoppen'
*Moslim raakt geïrriteerd en schopt door het constant aangevallen te worden...
nou, ik geloof er niet veel van. Ik ben veel angstiger voor een Nederland onder een PVV-bewind dan voor die moslims.quote:
Stijgen in de peilingen, extra (media) aandacht, her en der wat kamervragen, meer dan the usual denk je?quote:Op donderdag 12 februari 2009 19:50 schreef Omnifacer het volgende:
[..]
Inderdaad vooral een semantische discussie. Ik vind niet dat hij verzet heeft gepleegd, jij wel. Anyway: het is een aparte gang van zaken. Ik ben benieuwd wat de nasleep hiervan gaat zijn in de publieke opinie!
Als alle Wilders aanhangers inderdaad haat willen zaaien, dan hebben ze wellicht een probleem.quote:Op donderdag 12 februari 2009 19:51 schreef N.icka het volgende:
Mogen alle Wilders aanhangers nu ook de UK niet in?
Ik ben voor het eerst sinds 2002 weer trots op Nederland.quote:Op donderdag 12 februari 2009 19:51 schreef attila_de_hun het volgende:
[..]
nou, ik geloof er niet veel van. Ik ben veel angstiger voor een Nederland onder een PVV-bewind dan voor die moslims.
Europeanen hebben een dikke holocaust op hun naam staan omdat ze de Joden verdachten van complottheorieën.quote:Op donderdag 12 februari 2009 19:51 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Moslims hebben veel te langen tenen, ze beginnen vrouwen al te molesteren als ze een kort rokje aan hebben.
Eten de Wilders aabhangers wel eesn kebab, of shoarma, of chinees??? Nee toch???quote:Op donderdag 12 februari 2009 19:51 schreef N.icka het volgende:
Mogen alle Wilders aanhangers nu ook de UK niet in?
Nee hoor, dat kwam omdat die socialisten een hekel hadden/hebben aan kapitalisten.quote:Op donderdag 12 februari 2009 19:53 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Europeanen hebben een dikke holocaust op hun naam staan omdat ze de Joden verdachten van complottheorieën.
Blijven Europeanen.quote:Op donderdag 12 februari 2009 19:53 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Nee hoor, dat kwam om dat die socialisten een hekel hadden aan kapitalisten.
Overigens is Darwin met zijn natuurlijke selectie de grondlegger van de Holocaust maar dat ter zeide.
Holy crap.quote:Op donderdag 12 februari 2009 19:53 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Nee hoor, dat kwam om dat die socialisten een hekel hadden aan kapitalisten.
Overigens is Darwin met zijn "natuurlijke selectie" de grondlegger van de Holocaust maar dat ter zeide.
Hey, en Darwin was een Brit!! Dat kan geen toeval zijn..............quote:Op donderdag 12 februari 2009 19:53 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Overigens is Darwin met zijn "natuurlijke selectie" de grondlegger van de Holocaust maar dat ter zeide.
Die moslims werkten overigens ook graag samen met Hitler, alleen dat leerden ze je weer niet op school.quote:
Ben vooral benieuwd naar de stellingname van mensen als Balkenende, Verhagen, Bos en Rouvoet. Als je het heel kernachtig bekijkt is het een Nederlandse volksvertegenwoordiger die op basis van zijn mening niet wordt toegelaten door een collega-lidstaat van de EU. Dit vraagt om stellingname, zou je denken.quote:Op donderdag 12 februari 2009 19:51 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Stijgen in de peilingen, extra (media) aandacht, her en der wat kamervragen, meer dan the usual denk je?
Meheh, nu gaan je toetsen plakken. Kan je JohnDope's intellectuele replies niet meer van repliek dienen.quote:Op donderdag 12 februari 2009 19:55 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Eikel, Wallah er is cola op mijn toetsenbord.
Bij ons wel, we hadden een special vak: Hitlerkunde...quote:Op donderdag 12 februari 2009 19:55 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Die moslims werkten overigens ook graag samen met Hitler, alleen dat leerden ze je weer niet op school.
quote:Op donderdag 12 februari 2009 19:55 schreef attila_de_hun het volgende:
[..]
Hey, en Darwin was een Brit!! Dat kan geen toeval zijn..............
En nog meer moslims vochten voor de Britten via India, Marokko, Tunesie, Egypte. Een van de Eerste Nederlaag tegen de Duitsers gebeurde in moslimlanden.quote:Op donderdag 12 februari 2009 19:55 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Die moslims werkten overigens ook graag samen met Hitler, alleen dat leerden ze je weer niet op school.
Wat wil je hier nou weer mee zeggen?quote:Op donderdag 12 februari 2009 19:53 schreef attila_de_hun het volgende:
[..]
Eten de Wilders aabhangers wel eesn kebab, of shoarma, of chinees??? Nee toch???
Is het ook.quote:Op donderdag 12 februari 2009 19:55 schreef Roi het volgende:
Net een man schreeuwend uit de AH lopend; "Die Engelsen hebben Wilders opgepakt!! Het is schande!!"!
Maar Bos en co hebben toch gevraagd om een heroverweging en hun ongenoegen geuit?quote:Op donderdag 12 februari 2009 19:56 schreef Omnifacer het volgende:
[..]
Ben vooral benieuwd naar de stellingname van mensen als Balkenende, Verhagen, Bos en Rouvoet. Als je het heel kernachtig bekijkt is het een Nederlandse volksvertegenwoordiger die op basis van zijn mening niet wordt toegelaten door een collega-lidstaat van de EU. Dit vraagt om stellingname, zou je denken.
In de Eerste Wereld oorlog moesten die moslims ook al de Europeanen helpen. Het moet niet gekker worden.quote:Op donderdag 12 februari 2009 19:56 schreef Triggershot het volgende:
[..]
En nog meer moslims vochten voor de Britten via India, Marokko, Tunesie, Egypte. Een van de Eerste Nederlaag tegen de Duitsers gebeurde in moslimlanden.
Ach, het hele goed/fout-verhaal is zwaar overtrokken. Er hebben Marokkaanse soldaten gevochten voor de geallieerden, maar die hebben systematisch lopen verkrachten. Mag niet gezegd worden. Geallieerden hebben vele, vele onschuldige burgers gedood, en hebben veel te laat ingegrepen. Et cetera.quote:Op donderdag 12 februari 2009 19:55 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Die moslims werkten overigens ook graag samen met Hitler, alleen dat leerden ze je weer niet op school.
Doe maar niet met Harry, die is groenlinks.quote:Op donderdag 12 februari 2009 19:28 schreef Scaurus het volgende:
[..]
Wel eerst even snel Amalia laten trouwen met Harry dan wel William.
je bent me een nieuwe schuldig, Yallah ga naar Engeland en haal er ééntje.quote:Op donderdag 12 februari 2009 19:56 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Meheh, nu gaan je toetsen plakken. Kan je JohnDope's intellectuele replies niet meer van repliek dienen.
Zeg maar gerust dat Geallieerden massamoorden hebben gepleegd.quote:Op donderdag 12 februari 2009 19:58 schreef Omnifacer het volgende:
[..]
Ach, het hele goed/fout-verhaal is zwaar overtrokken. Er hebben Marokkaanse soldaten gevochten voor de geallieerden, maar die hebben systematisch lopen verkrachten. Mag niet gezegd worden. Geallieerden hebben vele, vele onschuldige burgers gedood, en hebben veel te laat ingegrepen. Et cetera.
Bos heeft er toch al uitspraak over gedaan? Dat hij het raar vond dat een parlementslid uit de EU geweigerd wordt omdat de UK bang is voor haatzaaiing terwijl Wilders daar helemaal niet voor veroordeeld is? Iets in die trant in ieder geval.quote:Op donderdag 12 februari 2009 19:56 schreef Omnifacer het volgende:
[..]
Ben vooral benieuwd naar de stellingname van mensen als Balkenende, Verhagen, Bos en Rouvoet. Als je het heel kernachtig bekijkt is het een Nederlandse volksvertegenwoordiger die op basis van zijn mening niet wordt toegelaten door een collega-lidstaat van de EU. Dit vraagt om stellingname, zou je denken.
Is zo, maar het spel is nu pas echt op de wagen lijkt me, nu hij daadwerkelijk geweigerd is. Die oproep tot heroverweging is niks waard gebleken, dus nu ben ik benieuwd of ze ook echt stelling gaan nemen tegen deze actie van VK.quote:Op donderdag 12 februari 2009 19:57 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Maar Bos en co hebben toch gevraagd om een heroverweging en hun ongenoegen geuit?
wie is ze? uit Israel Lieberman en zijn partij, en uit Amerika de KKK..quote:Op donderdag 12 februari 2009 19:40 schreef JohnDope het volgende:
Ik ga trouwens die film Fitna nu toch maar wel een keertje bekijken, want ze willen hem wereldwijd allemaal zo graag zien, dan moet die film wel goed wezen
Hell.. aan het einde van de 1e wo was er geen moslimland niet niet-bezet door westerse machten.quote:Op donderdag 12 februari 2009 19:58 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
In de Eerste Wereld oorlog moesten die moslims ook al de Europeanen helpen. Het moet niet gekker worden.
Nogal zinloze argumenten, aangezien ze Fitna gewoon hebben laten zien.quote:Op donderdag 12 februari 2009 19:58 schreef voyeur het volgende:
De brief waarin Wilders de toegang 'ontzegd' wordt.
Home Office
UK Border Agency
Mr Geert Wilders
For delivery via British Embassy in The Hague
Dear Mr Wilders
The purpose of this letter is to inform you that the Secretary of
State is of the view that your presence in the UK would pose a
genuine, present and sufficiently serious threat to one of the
fundamental interests of society. The Secretary of State is satisfied
that your statements about Muslims and their beliefs, as expressed in
your film Fitna and elsewhere, would threaten community harmony and
therefore public security in the UK.
You are advised that should you travel to the UK and seek admission
an Immigration Officer will take into account the Secretary of
State's view. If, in accordance with regulation 21 of the immigration
(European Economic Area) Regulations 2006, the Immigration Officer is
satisfied that your exclusion is justified on grounds of public
policy and/or public security, you will be refused admission to the
UK under regulation 19. You would have a right of appeal against any
refusal of admission, exercisable from outside the UK.
Yours sincerely,
Irving N. Jones
On behalf of the Secretary of State for the Home Department
Stelletje mafkezen zijn het.quote:Op donderdag 12 februari 2009 20:00 schreef MevrouwHopjes83 het volgende:
Is toch niet meer te redden![]()
Ze lijken een beetje op Chavs, of weet je niet wat dat is?quote:Op donderdag 12 februari 2009 20:00 schreef MevrouwHopjes83 het volgende:
Is toch niet meer te redden![]()
Ik hoorde ze anders niet toen tientallen moslims en joden geweerd werden wegens hun extreme opvatting. Ik hoorde ze ook niet toen meer dan duizend moslims ´preventieven detentie´ kregen in GB. Sterker nog, dat kreeg complimenten van diverse mensen.quote:
Ow hij vond het raar, nee daar zullen ze van onder de indruk zijn.quote:Op donderdag 12 februari 2009 19:59 schreef Smart_ass het volgende:
[..]
Bos heeft er toch al uitspraak over gedaan? Dat hij het raar vond dat een parlementslid uit de EU geweigerd wordt omdat de UK bang is voor haatzaaiing terwijl Wilders daar helemaal niet voor veroordeeld is? Iets in die trant in ieder geval.
Mja niets waard, zullen ook wel mensen zijn die genoegen nemen met 'het gaat om het gebaar' en 'nationale éénheid' lijkt me. Maar hoe dan ook Wilders dan het idd in zijn profijt gebruiken.quote:Op donderdag 12 februari 2009 19:59 schreef Omnifacer het volgende:
[..]
Is zo, maar het spel is nu pas echt op de wagen lijkt me, nu hij daadwerkelijk geweigerd is. Die oproep tot heroverweging is niks waard gebleken, dus nu ben ik benieuwd of ze ook echt stelling gaan nemen tegen deze actie van VK.
We mogen inderdaad ook blij wezen dat we Lieberman in Israel hebbenquote:Op donderdag 12 februari 2009 19:59 schreef trifko het volgende:
[..]
wie is ze? uit Israel Lieberman en zijn partij, en uit Amerika de KKK..
Dat zeker. Elke politicus zou dat doen denk ikquote:Op donderdag 12 februari 2009 20:02 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Mja niets waard, zullen ook wel mensen zijn die genoegen nemen met 'het gaat om het gebaar' en 'nationale éénheid' lijkt me. Maar hoe dan ook Wilders dan het idd in zijn profijt gebruiken.
Dat lees je verkeerd, Er staat:quote:Op donderdag 12 februari 2009 20:01 schreef Smart_ass het volgende:
[..]
Nogal zinloze argumenten, aangezien ze Fitna gewoon hebben laten zien.
Lieberman is vooral een gevaar voor Israël.quote:Op donderdag 12 februari 2009 20:02 schreef JohnDope het volgende:
[..]
We mogen inderdaad ook blij wezen dat we Lieberman in Israel hebben
2012 komt steeds dichterbij mensen.![]()
Als ik de plaatjes op google bekijk lijken het me verstandelijk gehandicapten.quote:Op donderdag 12 februari 2009 20:01 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Ze lijken een beetje op Chavs, of weet je niet wat dat is?Vast niet.
Ik zeg toch niet voor niets "iets in die trant".quote:Op donderdag 12 februari 2009 20:02 schreef MevrouwHopjes83 het volgende:
[..]
Ow hij vond het raar, nee daar zullen ze van onder de indruk zijn.
Integendeel juist.quote:Op donderdag 12 februari 2009 20:03 schreef cultheld het volgende:
[..]
Lieberman is vooral een gevaar voor Israël.
Afghaanse asielzoekers koppelen aan moslim bendes?quote:Op donderdag 12 februari 2009 20:00 schreef MevrouwHopjes83 het volgende:
Is toch niet meer te redden![]()
En dan hebben we het niet eens over de Engelse burgers die in Guantanamo zitten en die Engeland niet meer toelaat zonder dat ze een fatsoenlijk proces hebben gehad. Etc. etc.quote:Op donderdag 12 februari 2009 20:01 schreef Yildiz het volgende:
[..]
Ik hoorde ze anders niet toen tientallen moslims en joden geweerd werden wegens hun extreme opvatting. Ik hoorde ze ook niet toen meer dan duizend moslims ´preventieven detentie´ kregen in GB. Sterker nog, dat kreeg complimenten van diverse mensen.
En nu van schande spreken? Omdat het toevallig een TweedeKamerlid is? Hypocriet.
Ik vind het trouwens raar dat die hooligans in Engeland zo rustig blijven.. Houden ze het buiten de media of smeden ze een ouderwets plan?quote:Op donderdag 12 februari 2009 20:05 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Afghaanse asielzoekers koppelen aan moslim bendes?
Whats next? De hooligans koppelen aan de nationale protestantse kerk van Engeland omdat ze een enzelfde nationaliteit hebben? Jezus
sorry ik bedoel Wilders
Weer zo'n stompzinnige vergelijking. Wilders is een gekozen volksvertegenwoordiger die nooit is veroordeeld waarvoor ze hem in het VK weigeren: haatzaaien. Die joden en moslims waar jij het over hebt zijn daar niet mee te vergelijken.quote:Op donderdag 12 februari 2009 20:01 schreef Yildiz het volgende:
[..]
Ik hoorde ze anders niet toen tientallen moslims en joden geweerd werden wegens hun extreme opvatting. Ik hoorde ze ook niet toen meer dan duizend moslims ´preventieven detentie´ kregen in GB. Sterker nog, dat kreeg complimenten van diverse mensen.
En nu van schande spreken? Omdat het toevallig een TweedeKamerlid is? Hypocriet.
Ja, jouw bijdragen zijn pas hoogstaand, in elke post komt wel het woord debiel, gek en nog wel een aantal onkiese termen aan het adres van mensen die jouw superieure mening delen.quote:Op donderdag 12 februari 2009 19:51 schreef gelly het volgende:
Laat JohnDope lekker z'n rommel posten en reageer er niet op. Dan is ie ook zo weer weg
Ja ze zullen wel aankomen met prive aangelegenheid blabla, er gaat in ieder geval niets van gezegd worden denk ik.quote:Op donderdag 12 februari 2009 20:04 schreef Smart_ass het volgende:
[..]
Ik zeg toch niet voor niets "iets in die trant".
ZEG NU WORDT HET OOK NIET MEER LEUK, WE WORDEN HET STEEDS MEER EN MEEER EENS, DALIJK REALISEREN WE DAT WE WILDERS NIET EENS NODIG HEBBEN OM ONZE GESCHILLEN EN VERSCHILLEN OP TE LOSSEN, DE ANGST DAT JE VOOR ME HEBT, WAT DOE JE?quote:Op donderdag 12 februari 2009 20:03 schreef Omnifacer het volgende:
[..]
Dat zeker. Elke politicus zou dat doen denk ik
Nee, want al die personen in Gitmo zijn wel veroordeeld.quote:Op donderdag 12 februari 2009 20:05 schreef Omnifacer het volgende:
[..]
Weer zo'n stompzinnige vergelijking. Wilders is een gekozen volksvertegenwoordiger die nooit is veroordeeld waarvoor ze hem in het VK weigeren: haatzaaien. Die joden en moslims waar jij het over hebt zijn daar niet mee te vergelijken.
En natuurlijk kan het verwijt van 'hypocriet' niet ontbreken
Ik vind het nogal hypocriet dat iemand geweigerd wordt omdat hij toevallig kritiek heeft op de Koran. Zoals een van die Britse politici al zei, als Wilders kritiek had gehad op de bijbel was er niets aan de hand geweest.quote:Op donderdag 12 februari 2009 20:01 schreef Yildiz het volgende:
[..]
Ik hoorde ze anders niet toen tientallen moslims en joden geweerd werden wegens hun extreme opvatting. Ik hoorde ze ook niet toen meer dan duizend moslims ´preventieven detentie´ kregen in GB. Sterker nog, dat kreeg complimenten van diverse mensen.
En nu van schande spreken? Omdat het toevallig een TweedeKamerlid is? Hypocriet.
Hooligans in VK rustig? Je weet niet waar je het over hebt.quote:Op donderdag 12 februari 2009 20:05 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Ik vind het ook raar dat die hooligans in Engeland zo rustig blijven.. Houden ze het buiten de media of smeden ze een plan?
Overigens kennen die hooligans die bedreigingen van Lord Achmed niet over de kant laten gaan, want anders neemt niemand ze meer serieus.
Ow sorryquote:Op donderdag 12 februari 2009 20:06 schreef Triggershot het volgende:
[..]
ZEG NU WORDT HET OOK NIET MEER LEUK, WE WORDEN HET STEEDS MEER EN MEEER EENS, DALIJK REALISEREN WE DAT WE WILDERS NIET EENS NODIG HEBBEN OM ONZE GESCHILLEN EN VERSCHILLEN OP TE LOSSEN, DE ANGST DAT JE VOOR ME HEBT, WAT DOE JE?!
Een neger die uit Afghanistan komt?quote:Op donderdag 12 februari 2009 20:05 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Afghaanse asielzoekers koppelen aan moslim bendes?
Whats next? De hooligans koppelen aan de nationale protestantse kerk van Engeland omdat ze een enzelfde nationaliteit hebben? Jezus
sorry ik bedoel Wilders
Wilders heeft zoveel vrienden, iedereen die Wilders wat aan doet heeft een groot probleem met de machtigste mensen der aarde.quote:Op donderdag 12 februari 2009 20:07 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Hooligans in VK rustig? Je weet niet waar je het over hebt.
Lord Achmed mag wmb keihard aangepakt worden met de zwaarste britse straffen, wedden dat jij dat niet wilt voor Wilders?
Maak Lieberman de machtigste man van Israël en hij jaagt binnen een jaar de hele wereld tegen het harnas in. Echt goed voor Israël manquote:
Nee, hij zaait haat. Dat heeft met kritiek niets van doen.quote:Op donderdag 12 februari 2009 20:07 schreef Smart_ass het volgende:
[..]
Ik vind het nogal hypocriet dat iemand geweigerd wordt omdat hij toevallig kritiek heeft op de Koran. Zoals een van die Britse politici al zei, als Wilders kritiek had gehad op de bijbel was er niets aan de hand geweest.
Mensen die niet dezelfde mening hebben als Gelly zijn ook superdomquote:Op donderdag 12 februari 2009 20:06 schreef Dr.Nikita het volgende:
[..]
Ja, jouw bijdragen zijn pas hoogstaand, in elke post komt wel het woord debiel, gek en nog wel een aantal onkiese termen aan het adres van mensen die jouw superieure mening delen.
Heb je beschrijving van je eigen link gelezen my dear?quote:Op donderdag 12 februari 2009 20:08 schreef MevrouwHopjes83 het volgende:
[..]
Een neger die uit Afghanistan komt?
Okay....
Daar is hij in Nederland niet voor veroordeeld.quote:Op donderdag 12 februari 2009 20:08 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Nee, hij zaait haat. Dat heeft met kritiek niets van doen.
sttttttttt dat mag je niet zeggen......quote:Op donderdag 12 februari 2009 19:43 schreef JohnDope het volgende:
Het blijft overigens wel een paradox; Wilders mag niet in Engeland zeggen dat Moslims gevaarlijk zijn, omdat Moslims dan wel weer eens gevaarlijk kunnen gaan doen.
Nee, ik weet zeker dat ze gelijk heeft, als het over de bijbel ging hadden ze echt niet zo moeilijk gedaan.quote:Op donderdag 12 februari 2009 20:08 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Nee, hij zaait haat. Dat heeft met kritiek niets van doen.
Daarom wordt hij ook achtervolgt en getapt door de AIVD, langzamerhand krijgen meerdere mensen door dat hij buitenlandse doelen dient.quote:Op donderdag 12 februari 2009 20:08 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Wilders heeft zoveel vrienden, iedereen die Wilders wat doet heeft een groot probleem met de machtigste mensen der aarde.
Mwah, ik vind niet dat je dat zomaar kunt stellen. Als Wilders op de manier hoe hij 'kritiek' heeft op de Koran, kritiek zou hebben op de Bijbel zou er precies hetzelfde zijn gebeurd denk ik. Zo van 'alle Christenen het land uit want de Bijbel is niet in overeenstemming met de grondwet'. No way dat dat getolereerd zou worden.quote:Op donderdag 12 februari 2009 20:07 schreef Smart_ass het volgende:
[..]
Ik vind het nogal hypocriet dat iemand geweigerd wordt omdat hij toevallig kritiek heeft op de Koran. Zoals een van die Britse politici al zei, als Wilders kritiek had gehad op de bijbel was er niets aan de hand geweest.
Nee, zal ik misschien eens moeten doenquote:Op donderdag 12 februari 2009 20:09 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Heb je beschrijving van je eigen link gelezen my dear?
Kijk in de wet, bekijk de jurisprudentie, en leer dan hoe je haat kan zaaien.quote:Op donderdag 12 februari 2009 20:09 schreef Omnifacer het volgende:
[..]
Daar is hij in Nederland niet voor veroordeeld.
En trouwens: hoe doe je dat precies, haatzaaien? Is er een bepaald kruid dat je in de grond kunt doen ofzo? Of misschien iets in het drinkwater?
Het enige dat Wilders doet, is terug slaan.quote:Op donderdag 12 februari 2009 20:08 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Nee, hij zaait haat. Dat heeft met kritiek niets van doen.
Daar is hij niet voor veroordeeld. Blijkbaar verschillen de meningen daar nogal over he.quote:Op donderdag 12 februari 2009 20:08 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Nee, hij zaait haat. Dat heeft met kritiek niets van doen.
Probeer het eens met de joden, werkelijk, all hell will break loose.quote:Op donderdag 12 februari 2009 20:10 schreef Noortje. het volgende:
[..]
Mwah, ik vind niet dat je dat zomaar kunt stellen. Als Wilders op de manier hoe hij 'kritiek' heeft op de Koran, kritiek zou hebben op de Bijbel zou er precies hetzelfde zijn gebeurd denk ik. Zo van 'alle Christenen het land uit want de Bijbel is niet in overeenstemming met de grondwet'. No way dat dat getolereerd zou worden.
Lul niet zo dom, doorgaans krijg je al dreigtelefoontjes van Christenen als je Madonna heet.quote:Op donderdag 12 februari 2009 20:10 schreef MevrouwHopjes83 het volgende:
[..]
Nee, ik weet zeker dat ze gelijk heeft, als het over de bijbel ging hadden ze echt niet zo moeilijk gedaan.
quote:Op donderdag 12 februari 2009 20:11 schreef MevrouwHopjes83 het volgende:
[..]
Nee, zal ik misschien eens moeten doen
Als hij de bijbel een facistisch boek zou noemen en op zou roepen om dat te verscheuren, dan zou Wilders veel harder worden aangepakt dan nu het geval is.quote:Op donderdag 12 februari 2009 20:07 schreef Smart_ass het volgende:
[..]
Ik vind het nogal hypocriet dat iemand geweigerd wordt omdat hij toevallig kritiek heeft op de Koran. Zoals een van die Britse politici al zei, als Wilders kritiek had gehad op de bijbel was er niets aan de hand geweest.
Hij heeft dan ook nooit gezegd ALLE moslims het land uit.quote:Op donderdag 12 februari 2009 20:10 schreef Noortje. het volgende:
[..]
Mwah, ik vind niet dat je dat zomaar kunt stellen. Als Wilders op de manier hoe hij 'kritiek' heeft op de Koran, kritiek zou hebben op de Bijbel zou er precies hetzelfde zijn gebeurd denk ik. Zo van 'alle Christenen het land uit want de Bijbel is niet in overeenstemming met de grondwet'. No way dat dat getolereerd zou worden.
Alleen de criminelen met heel de familie en al.quote:Op donderdag 12 februari 2009 20:12 schreef MevrouwHopjes83 het volgende:
[..]
Hij heeft dan ook nooit gezegd ALLE moslims het land uit.
Er lopen ook heel veel niet veroordeelde moordenaars rond.quote:Op donderdag 12 februari 2009 20:11 schreef Smart_ass het volgende:
[..]
Daar is hij niet voor veroordeeld. Blijkbaar verschillen de meningen daar nogal over he.
Blijkbaar ben jij niet zo op de hoogte van de uitspraken van Wilders. Wanneer heeft hij gezegd "Alle Moslims het land uit?"quote:Op donderdag 12 februari 2009 20:10 schreef Noortje. het volgende:
[..]
Mwah, ik vind niet dat je dat zomaar kunt stellen. Als Wilders op de manier hoe hij 'kritiek' heeft op de Koran, kritiek zou hebben op de Bijbel zou er precies hetzelfde zijn gebeurd denk ik. Zo van 'alle Christenen het land uit want de Bijbel is niet in overeenstemming met de grondwet'. No way dat dat getolereerd zou worden.
Ik niet. Dus iedereen gaat dan al niet meer op. IK ben wel bang van de sfeer van haat en angst die Wilders etc. tracht te creeeren...quote:Op donderdag 12 februari 2009 20:11 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Het enige dat Wilders doet, is terug slaan.
Iedereen is doods bang voor de moslims, en Wilders is diegene die de strijd met die holbewoners durven aan te gaan.
Maar daar ging het me ook niet om. Het gaat om het feit hóe hij kritiek levert op de Koran. Als hij dat op zo'n wijze met de Bijbel zou doen zou dat ook niet getolereerd worden.quote:Op donderdag 12 februari 2009 20:12 schreef MevrouwHopjes83 het volgende:
[..]
Hij heeft dan ook nooit gezegd ALLE moslims het land uit.
Christenen beginnen zich ook weer aardig snel beledigd te voelen ja daar heb je gelijk in.quote:Op donderdag 12 februari 2009 20:12 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Lul niet zo dom, doorgaans krijg je al dreigtelefoontjes van Christenen als je Madonna heet.
Wedden dat jij ook bang bent voor moslims.quote:Op donderdag 12 februari 2009 20:13 schreef attila_de_hun het volgende:
[..]
Ik niet. Dus iedereen gaat dan al niet meer op. IK ben wel bang van de sfeer van haat en angst die Wilders etc. tracht te creeeren...
Ow Vertel eens?quote:Op donderdag 12 februari 2009 20:12 schreef snowgoon het volgende:
[..]
Als hij de bijbel een facistisch boek zou noemen en op zou roepen om dat te verscheuren, dan zou Wilders veel harder worden aangepakt dan nu het geval is.
Zeker in Engeland.
Ben jij op de hoogte van zijn uitspraken of niet?quote:Op donderdag 12 februari 2009 20:13 schreef Smart_ass het volgende:
[..]
Blijkbaar ben jij niet zo op de hoogte van de uitspraken van Wilders. Wanneer heeft hij gezegd "Alle Moslims het land uit?"
Blijf je op dit "wat je zegt ben je zelf" niveau hangen ? Ik zie je enkel goedkeurend reageren op een ander z'n posts, heb je zelf geen mening ofzo .. Of is het allemaal gewoon te moeilijk ?quote:Op donderdag 12 februari 2009 20:09 schreef MevrouwHopjes83 het volgende:
[..]
Mensen die niet dezelfde mening hebben als Gelly zijn ook superdom
HIJ zaait geen haat, hij levert kritiek. Dat haten komt van de kant van de islam die totaal geen kritiek kan verdragen en reageert met haat.quote:Op donderdag 12 februari 2009 20:08 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Nee, hij zaait haat. Dat heeft met kritiek niets van doen.
Nee, hij zij VEEL moslims het land uit (letterlijk), daarnaast stelde hij dat moslims er niet meer in mogen (ergo selectie aan de grens, jij bent moslims - dus niet welkom) en moskeeën mogen niet gebouwd worden etc.quote:Op donderdag 12 februari 2009 20:12 schreef MevrouwHopjes83 het volgende:
[..]
Hij heeft dan ook nooit gezegd ALLE moslims het land uit.
Wat een onzin. Gingen Christenen ook zo uit hun bol toen er spotprenten van Jezus en consorten gepubliceerd werden? Niet te vergelijken met die Moslims in ieder geval.quote:Op donderdag 12 februari 2009 20:12 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Lul niet zo dom, doorgaans krijg je al dreigtelefoontjes van Christenen als je Madonna heet.
Hij is er toch niet veroordeeld, of wel?quote:Op donderdag 12 februari 2009 20:11 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Kijk in de wet, bekijk de jurisprudentie, en leer dan hoe je haat kan zaaien.Of maak er net als ik een onderzoeksnotitie over, ben je wel ff mee bezig hoor.
quote:Er lopen ook heel veel niet veroordeelde moordenaars rond.
Nee, dat zou wat zijn zeg. Een artistieke expressie welke niet gericht is op de Christenen als persoon, in tegenstelling tot Wilders z'n gehuil - wat wel op de persoon is.quote:Op donderdag 12 februari 2009 20:13 schreef MevrouwHopjes83 het volgende:
[..]
Christenen beginnen zich ook weer aardig snel beledigd te voelen ja daar heb je gelijk in.
Maar ze kregen het toch niet voor elkaar om Madonna niet te laten optreden. (met dat kruis)
Je hebt gelijk, dat is indd het meest hilarische wat ik vandaag heb gehoord.quote:Op donderdag 12 februari 2009 20:15 schreef JohnDope het volgende:
En het meest hilarische van alles is, is dat de Islam door de romeinen is uitgevonden, om die lui onder de duim te houden.
Hele bommeldingen en dreigingen zijn je ontgaan bij een optreden van Madonna bijvoorbeeld?quote:Op donderdag 12 februari 2009 20:15 schreef Smart_ass het volgende:
[..]
Wat een onzin. Gingen Christenen ook zo uit hun bol toen er spotprenten van Jezus en consorten gepubliceerd werden? Niet te vergelijken met die Moslims in ieder geval.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |