Dan ook graag meteen wat kilootjes eraf, zodat ik er goed uitzie in bikini...quote:Op maandag 9 februari 2009 12:08 schreef Vivi het volgende:
Grijs grijs grijs...ik wil wakker worden in een caravannetje aan het strand met een blauwe zee, een bruin kinderlijfje dat ik in de branding zie klooien met emmertjes en verse visjes voor de lunch. Stom Nederland.
En dan in de verte McShirtless door de branding zien rennenquote:Op maandag 9 februari 2009 12:08 schreef Vivi het volgende:
Grijs grijs grijs...ik wil wakker worden in een caravannetje aan het strand met een blauwe zee, een bruin kinderlijfje dat ik in de branding zie klooien met emmertjes en verse visjes voor de lunch. Stom Nederland.
Ik ben ook niet aangekomen. Afgevallen juistquote:Op maandag 9 februari 2009 10:33 schreef Dipkip het volgende:
Volgens mij merken we allemaal dat SHE niet meer kontschopt hier
Doe de DERK dat scheelt een hoop ellende in je werk.quote:Op maandag 9 februari 2009 11:50 schreef ColdFeet het volgende:
Bweuh, ik heb geen zin in werk, want ik moet deze week echt een kutklus die ik al tijden voor me uitschuif afmaken
quote:Op maandag 9 februari 2009 12:08 schreef Vivi het volgende:
Grijs grijs grijs...ik wil wakker worden in een caravannetje aan het strand met een blauwe zee, een bruin kinderlijfje dat ik in de branding zie klooien met emmertjes en verse visjes voor de lunch. Stom Nederland.
Ik liep zaterdag in de stad... Overal hangt de zomerkleding al. Terwijl ik wil cocoonen in grote wollen truienquote:Op maandag 9 februari 2009 12:23 schreef Anosmie het volgende:Fluitende vogeltjes.
.
De lente is op komst.
Fladderjurkjes
Discipline aanscherpen
ik heb op Nu.nl nog niks over spookrijders & plonsparkeerders gelezen. Ik heb dus goede hoop.quote:
quote:Op maandag 9 februari 2009 12:20 schreef Muis006 het volgende:
[..]
En dan in de verte McShirtless door de branding zien rennen
Mijn vader vindt dus van niet, maar ik zeg maar niksquote:Op maandag 9 februari 2009 12:28 schreef Mini_rulez het volgende:
Andries, wat een held. Voor het eerst in mijn leven vind ik dat hij gelijk heeft!
Waar gaat dit over?quote:Op maandag 9 februari 2009 12:29 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Mijn vader vindt dus van niet, maar ik zeg maar niks. Moet hier nml nog tot morgenavond blijven
.
Hahaquote:Op maandag 9 februari 2009 12:28 schreef Anosmie het volgende:
[..]
ik heb op Nu.nl nog niks over spookrijders & plonsparkeerders gelezen. Ik heb dus goede hoop.
Over Andries Knevel die afstand heeft genomen van het idee dat God de hemel en aarde in 6 dagen geschapen heeft (en mijn ouders, mijn vader iig, m'n moeder moet ik nog even polsen, geloven dat dus wel).quote:
Ik ook. Het is hier op kantoor zo vreselijk koud.. Ik zit in een wollen winterjurk zit te klappertanden en ik moet steeds op mn handen blazen om mn vingers te ontdooien.quote:Op maandag 9 februari 2009 12:28 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
Ik liep zaterdag in de stad... Overal hangt de zomerkleding al. Terwijl ik wil cocoonen in grote wollen truien
Ohh okee. Wanneer heeft ie dat gezegd?quote:Op maandag 9 februari 2009 12:31 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Over Andries Knevel die afstand heeft genomen van het idee dat God de hemel en aarde in 6 dagen geschapen heeft (en mijn ouders, mijn vader iig, m'n moeder moet ik nog even polsen, geloven dat dus wel).
Dan is het nog zijn goed recht om 'ongelijk' te hebben, maar niks zeggen is waarschijnlijk het beste ja...quote:Op maandag 9 februari 2009 12:29 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Mijn vader vindt dus van niet, maar ik zeg maar niks. Moet hier nml nog tot morgenavond blijven
.
Vorige week geloof ik in Het zal je maar gebeuren. Er is een discussie over geweest bij De wereld draait door, tussen Arie Boomsma (quote:Op maandag 9 februari 2009 12:33 schreef Muis006 het volgende:
[..]
Ohh okee. Wanneer heeft ie dat gezegd?
Hier is het antwoord gewoon: "Het staat in de Bijbel en de Bijbel is het woord van God. Punt."quote:Op maandag 9 februari 2009 12:34 schreef Mini_rulez het volgende:
[..]
Dan is het nog zijn goed recht om 'ongelijk' te hebben, maar niks zeggen is waarschijnlijk het beste ja...
Ik ken eigenlijk weinig mensen die in de schepping geloven, ik vraag me altijd af hoe ze dat nou precies voor zich zien (serieus bedoeld, niet flauw). Zou er weleens naar willen vragen maar dat soort mensen heeft de neiging om dan meteen in de verdediging te schieten. Lastig, mensen die een inhoudelijke discussie over iets wat zij toevallig vinden niet kunnen onderscheiden van een aanval op hen als persoon.
Nou ja officieel is het nog net Zuid-Hollandquote:Op maandag 9 februari 2009 12:39 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Zeeland.
Daar ben ik zelfs nog nooit geweest.
Nodig, schmodig... ik mis SHE hier.quote:Op maandag 9 februari 2009 12:26 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Ik ben ook niet aangekomen. Afgevallen juist. Ik heb SHE niet nodig
![]()
.
Heeft die Dorenbos eigenlijk nog veel invloed binnen de EO? Of gaan de rekkelijken het nu winnen van de preciezen (om maar even te verwijzen naar een eerdere godsdiensttwist).quote:Op maandag 9 februari 2009 12:36 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Vorige week geloof ik in Het zal je maar gebeuren. Er is een discussie over geweest bij De wereld draait door, tussen Arie Boomsma () en Bert Dorenbos, oud-directeur van de EO (
). Arie Boomsma neemt hetzelfde standpunt in als Knevel. En echt, ik vind Knevel voor het eerst een toffe peer, maar dat ga ik echt niet tegen m'n vader zeggen
. Behalve als mijn moeder het nodig vindt weer een godsdienstdiscussie te starten later op de dag, dan gooi ik hem er wel even in
.
En we eten morgen de lekkerste frietjes van het heule land!.
quote:Op maandag 9 februari 2009 12:39 schreef P.F het volgende:
En ik ga zo m'n rijbewijs ophalen, dan 1.5 uur met de trein naar huis en DAN, DAN ga ik rijden
Erg dapper dat Andries Knevel het zelfs zwart-op-wit heeft gezegd.quote:Op maandag 9 februari 2009 12:36 schreef Viking84 het volgende:
Vorige week geloof ik in Het zal je maar gebeuren. Er is een discussie over geweest bij De wereld draait door, tussen Arie Boomsma () en Bert Dorenbos, oud-directeur van de EO (
). Arie Boomsma neemt hetzelfde standpunt in als Knevel.
Ah okquote:Op maandag 9 februari 2009 12:40 schreef P.F het volgende:
[..]
Nou ja officieel is het nog net Zuid-HollandOuders van vriendje wonen daar, z'n zusje was jarig!
mijn schoonzus gelooft er in... maar het is heel moeilijk om er een discussie over te voeren.. ze voelt zich inderdaad gelijk aangevallen.. of ik krijg het antwoord "nou het is zo, omdat ik dat geloof" *zucht*quote:Op maandag 9 februari 2009 12:34 schreef Mini_rulez het volgende:
[..]
Dan is het nog zijn goed recht om 'ongelijk' te hebben, maar niks zeggen is waarschijnlijk het beste ja...
Ik ken eigenlijk weinig mensen die in de schepping geloven, ik vraag me altijd af hoe ze dat nou precies voor zich zien (serieus bedoeld, niet flauw). Zou er weleens naar willen vragen maar dat soort mensen heeft de neiging om dan meteen in de verdediging te schieten. Lastig, mensen die een inhoudelijke discussie over iets wat zij toevallig vinden niet kunnen onderscheiden van een aanval op hen als persoon.
Ik raak nooit sokken kwijtquote:Op zondag 8 februari 2009 23:08 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
Laureline had toch een theorie over een parallel sokkenuniversum?
Theoretisch zouden ze ook versnipperd kunnen worden en meegespoeld met het waswater. Moet eigenlijk bijna wel, want waar blijven ze anders? Onze brand new machine heeft er al zeker 8 opgegeten
Ja maar Knevel is toch wel een boegbeeld van de EO en Arie Boomsma is nog betrekkelijk nieuw. Het is een hele schok voor die christenen om te merken dat Knevel hun opinie niet meer deelt.quote:Op maandag 9 februari 2009 12:41 schreef vergeetmewelletje het volgende:
[..]
Erg dapper dat Andries Knevel het zelfs zwart-op-wit heeft gezegd.![]()
Ik snap niet dat de EO zo moeilijk doet, van Arie Boomsma wordt zjin mening allang gewoon geaccepteerd.
En Dorenbos spoort niet, en is daar niet voor niets allang weg.
Hm, klinkt verstandig.quote:Op maandag 9 februari 2009 12:37 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Hier is het antwoord gewoon: "Het staat in de Bijbel en de Bijbel is het woord van God. Punt."
Ze zijn allebei 65, dus ik ga ze ook niet meer proberen te veranderen. Probeer het onderwerp gewoon zoveel mogelijk te vermijden.
Ik vind Tommy Hilfiger mooi, circle of trust, fornarina en voor de rest ben ik er ook een beetje uitquote:Op maandag 9 februari 2009 10:25 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Wat zijn tegenwoordig echt mooie merken? Ben er totaal uit. Loop nu in spijkerbroeken van ¤ 5 - ¤ 25 uit de uitverkoop (paar van Only, een paar Levi's en een paar van een kindermerk dat ik niet kende), maar wat als echt mooie broeken worden gezien weet ik dus niet
Ik heb dat anti-cellulitisspul van Estée Lauder. Ik geloof niet dat het werkt, maar het ruikt zoooo lekkerquote:Op maandag 9 februari 2009 12:35 schreef Anosmie het volgende:
Alsof er nog niet genoeg illusies in een potje zijn..
Ik heb een poster van bubbles op m'n kamerquote:Op zondag 8 februari 2009 16:01 schreef MariaEtcetera het volgende:
[..]
Jaaaaa!![]()
Ik vind Bubbles echt tofDat stemmetje alleen al.
quote:Op maandag 9 februari 2009 10:52 schreef k_i_m het volgende:
Ik vind de jeans van Esprit trouwens erg mooi. Komt door BJ
.
Leuk! Duur?quote:Op maandag 9 februari 2009 13:11 schreef Beessie-Jen het volgende:
[ afbeelding ]
dezeen dan ook nog in het bruin
en dan heeeeeel sexy en vrouwelijk stylen, met pumps en een mooi aansluitend shirtje
Leuke broek hoor, maar ik denk dat je er alleen iets vrouwelijks van kunt maken door er een lange jurk overheen aan te trekken.quote:Op maandag 9 februari 2009 13:11 schreef Beessie-Jen het volgende:
[ afbeelding ]
dezeen dan ook nog in het bruin
en dan heeeeeel sexy en vrouwelijk stylen, met pumps en een mooi aansluitend shirtje
Heb je dan nu maat 40 broeken in de aanbieding?quote:Op maandag 9 februari 2009 13:11 schreef Beessie-Jen het volgende:
[ afbeelding ]
dezeen dan ook nog in het bruin
en dan heeeeeel sexy en vrouwelijk stylen, met pumps en een mooi aansluitend shirtje
valt mee, 69,95quote:
Dat probeer ik (ik drink nog wel een sinaasappelsapje of spa&fruit uit een pakje.. max 2 glazen per dag? Maar eerst at ik de hele dag door alleen maar suiker en daar lijk ik het veel beter op te doen!)quote:Op maandag 9 februari 2009 13:20 schreef ColdFeet het volgende:
PF, probeer anders de suikerinname langzaam af te bouwen?
zou je even op de site moeten kijken, het is wel de laatste ronde van de sale, dus ongetwijfeld, nog wel wat leuks te vindenquote:Op maandag 9 februari 2009 13:20 schreef k_i_m het volgende:
[..]
Heb je dan nu maat 40 broeken in de aanbieding?.
thx PFquote:Op maandag 9 februari 2009 13:20 schreef P.F het volgende:
Hm, ik denk dat hakken er niet zo mooi bij zijn omdat de broek niet aansluit bij je enkels! Maar hij is zeker wel vrouwelijk te dragen met het figuur van BJ!
Volgens mij is Kim meer geinteresseerd in jouw te grote broekenquote:Op maandag 9 februari 2009 13:22 schreef Beessie-Jen het volgende:
[..]
zou je even op de site moeten kijken, het is wel de laatste ronde van de sale, dus ongetwijfeld, nog wel wat leuks te vinden
dit is alweer nieuwe collectie...
Eet je niet gewoon veel te weinig? Hoeveel kcal zit je op nu? En hoe zit je met groenten / fruit?quote:Op maandag 9 februari 2009 13:21 schreef P.F het volgende:
Ik ben nu ook vaak bij het opstaan al moe en als ik teveel beweeg duizelig..![]()
Dat jaquote:Op maandag 9 februari 2009 13:29 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
Volgens mij is Kim meer geinteresseerd in jouw te grote broeken
ik snap het nu pas hahaquote:Op maandag 9 februari 2009 13:20 schreef k_i_m het volgende:
[..]
Heb je dan nu maat 40 broeken in de aanbieding?.
Uhm.. Ik heb nuquote:Op maandag 9 februari 2009 13:30 schreef Dipkip het volgende:
[..]
Eet je niet gewoon veel te weinig? Hoeveel kcal zit je op nu? En hoe zit je met groenten / fruit?
Zelfs ik eet meer johquote:Op maandag 9 februari 2009 13:38 schreef P.F het volgende:
[..]
Uhm.. Ik heb nu
1x brinta magere melk
100 ml sinaasappelsap
1x gebakken ei
4 kleine pistoletjes
Vind ik wel vrij aardig?
Moet je even met mijn mama praten? Die vindt het al meer dan 25 jaar tofquote:Op maandag 9 februari 2009 13:38 schreef mspoez het volgende:
Getvergetver. Kan iemand me uitleggen waarom ik ook alweer speciaalonderwijsjuf wilde worden?
Srsly? Ik ben ook pas om half12 opgestaanquote:
Oh dat verandert de zaakquote:Op maandag 9 februari 2009 13:40 schreef P.F het volgende:
[..]
Srsly? Ik ben ook pas om hald12 opgestaan
Het zijn van die kleine pistoletjes ongeveer 5 cm per stuk.quote:Op maandag 9 februari 2009 13:42 schreef motorbloempje het volgende:
vier pistoletjes tikken wel aan hoor
5 cm? Da's wel erg kleinquote:Op maandag 9 februari 2009 13:43 schreef P.F het volgende:
[..]
Het zijn van die kleine pistoletjes ongeveer 5 cm per stuk.
En ik slik ongeveer twee keer per week een multivitamine en soms nog een handje vitamine C.
herkenbaar...quote:Op maandag 9 februari 2009 13:36 schreef motorbloempje het volgende:
mijn 29 zakt inmiddels ook weer af zonder riemen dat terwijl ik niet echt veel ben afgevallen
Maar afvallen en centimeters kwijtraken gaahaan ook niet tegelijkkkkkkkquote:Op maandag 9 februari 2009 13:36 schreef motorbloempje het volgende:
mijn 29 zakt inmiddels ook weer af zonder riemen dat terwijl ik niet echt veel ben afgevallen
Yay!quote:Op maandag 9 februari 2009 13:35 schreef Beessie-Jen het volgende:
[..]
ik snap het nu pas haha
maar ik zal straks eens ff kijken, heb net laatst mijn zus wat jeans mee gegeven...
heb nog wel een paar broeken in maat 30 lengte 35
die te groot zijn...
(en net in augustus gekocht)
yeahquote:Op maandag 9 februari 2009 14:06 schreef k_i_m het volgende:
[..]
Maar afvallen en centimeters kwijtraken gaahaan ook niet tegelijkkkkkkk.
Ditoquote:Op maandag 9 februari 2009 14:08 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
yeahmaar ik heb niet het idee dat er ook maar iets af is aan centimeters als ik in de spiegel kijk
Ik leek wel zwanger, gisterquote:Op maandag 9 februari 2009 14:10 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Dito.
72,3 zei de weegschaal vanochtend, maar m'n buik was dikker dan toen ik 73 woog.
Dat komt omdat er poep in je ogen zitquote:Op maandag 9 februari 2009 14:08 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
yeahmaar ik heb niet het idee dat er ook maar iets af is aan centimeters als ik in de spiegel kijk
heb alleen ff geen batterijen in mijn fototoestel, maar kan ik hier uit opmaken dat je belangstelling hebt?quote:
En @moblo: dát bedoelde ik vanmorgen! Het lijkt wel dat, als je al smalle heupen hebt, ze steeds smaller worden, zonder dat je nog verder afvalt!quote:Op maandag 9 februari 2009 14:04 schreef Beessie-Jen het volgende:
[..]
herkenbaar...
mijn broeken (28) worden ook alweer te wijd.... niet leuk....
Dus over een half jaar heeft Tink een platte buik en een drie keer zo grote boezem?quote:Op maandag 9 februari 2009 14:22 schreef ColdFeet het volgende:
Het verhuist langzaam omhoog richting buik, Tink. Vet is lichter dan water, jeweets
Jah!quote:Op maandag 9 februari 2009 14:23 schreef Muis006 het volgende:
[..]
Dus over een half jaar heeft Tink een platte buik en een drie keer zo grote boezem?
En nog een half jaar later een megahoofd en dikke worstennek!quote:Op maandag 9 februari 2009 14:23 schreef Muis006 het volgende:
[..]
Dus over een half jaar heeft Tink een platte buik en een drie keer zo grote boezem?
Wat voor SO doet je mama PieF?quote:Op maandag 9 februari 2009 13:39 schreef P.F het volgende:
[..]
Moet je even met mijn mama praten? Die vindt het al meer dan 25 jaar tof!
Ja haha ik zat er net aan te denken! Zoals een patient met Bloaty Head uit Theme Hospital!quote:Op maandag 9 februari 2009 14:30 schreef cyclechick het volgende:
[..]
En nog een half jaar later een megahoofd en dikke worstennek!
quote:
moet voor op wereldreis toch het liefst zoiets hebben, dus ga 't denk ik wel proberenquote:Op maandag 9 februari 2009 14:36 schreef cyclechick het volgende:
een vriendin van mij had dat, maar je voelde dat staafje heel erg zitten, en zij heeft het ook weer weg laten halen na een tijdje. Lijkt mij maar niks
Voor de pil hoef je toch ook niet naar de gyn?quote:Op maandag 9 februari 2009 14:37 schreef ColdFeet het volgende:
Ik heb 't ook wel overwogen als AC, omdat je dan niet naar de gyn hoeftMaar de dosering is vrij hoog, vergeleken met de Mirena, zei mijn huisarts toen.
Waarom geen myrena?quote:Op maandag 9 februari 2009 14:37 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
moet voor op wereldreis toch het liefst zoiets hebben, dus ga 't denk ik wel proberen
Mag je van mij wel wat hebben, direct af te halenquote:
Mja ach. Ik ben ook wel eens jaloers op een cupje meer, maar ik ben wel blij met het model en de uitvoering van mijnes, dat telt ook voor iets vind ik.quote:
Nee, maar van de -vrij lichte- pil kreeg ik waanzinnige migraine-aanvallenquote:Op maandag 9 februari 2009 14:39 schreef Dipkip het volgende:
[..]
Voor de pil hoef je toch ook niet naar de gyn?
Ik zou niet zo'n ding in mn arm willen, bij een vriendin is ie gaan zwerven
dat dusquote:Op maandag 9 februari 2009 14:40 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
Nee, maar van de -vrij lichte- pil kreeg ik waanzinnige migraine-aanvallen
Pil is onbetrouwbaar als voorbehoedsmiddel als je ziek bent of diarree hebt, Cycle. En ik denk niet dat ons MoBlootje zwanger terug wil komen
kan 't niet per DHL?quote:Op maandag 9 februari 2009 14:39 schreef cyclechick het volgende:
[..]
Mag je van mij wel wat hebben, direct af te halen
Dat weet ik, ligt er natuurlijk aan hoe snel je ziek bent van buitenlands eten etc. Zelf heb ik daar bijna nooit last van, ben in die hele tijd geloof ik 1x ziek geweest (en dat was op de dag dat ik terugvloog naar Bangkok voor mijn terugreis). En tis ook wel makkelijk als je er niet steeds aan hoeft te denken. Wil ook nog wel eens lastig zijn, met reizen door tijdszones, of nachten doorhalen in de bus etc.quote:Op maandag 9 februari 2009 14:40 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
Nee, maar van de -vrij lichte- pil kreeg ik waanzinnige migraine-aanvallen
Pil is onbetrouwbaar als voorbehoedsmiddel als je ziek bent of diarree hebt, Cycle. En ik denk niet dat ons MoBlootje zwanger terug wil komen
Ik weet niet wat dat isquote:
Ik heb meestal gewoon geen seks als ik diarree heb of ziek benquote:Op maandag 9 februari 2009 14:40 schreef ColdFeet het volgende:
Pil is onbetrouwbaar als voorbehoedsmiddel als je ziek bent of diarree hebt, Cycle. En ik denk niet dat ons MoBlootje zwanger terug wil komen
Maar kun je niet beter een Mirena nemen? Volgens mij heeft die zo'n beetje de hoogste betrouwbaarheid van alle niet-permanente anticonceptie.quote:
Dat heet Implanon, en dat gaat niet zweren, mits het goed is ingebracht. Ik ben daarna nog 2 x ongesteld geweest en toen heel lang niet. Heerlijk.quote:Op maandag 9 februari 2009 14:33 schreef motorbloempje het volgende:
oh ja, over grotere tieten gesproken, ik moet eens langs de huisarts voor die anticonceptiemeuk die ze in je arm doen![]()
eens googlen hoe dat ookalweer heette
anderhalf jaar geen seks is geen optie, sorryquote:Op maandag 9 februari 2009 14:49 schreef Dipkip het volgende:
[..]
Ik heb meestal gewoon geen seks als ik diarree heb of ziek benis sowieso alleen maar van invloed op de pil als je binnen een paar uur echt alles er uit gooit.
Lijkt me op reis eerder vervelend door verliezen / in de war zijn met de tijd, dan door ziek zijn.
quote:Op maandag 9 februari 2009 14:49 schreef Dipkip het volgende:
[..]
Ik heb meestal gewoon geen seks als ik diarree heb of ziek benis sowieso alleen maar van invloed op de pil als je binnen een paar uur echt alles er uit gooit.
Lijkt me op reis eerder vervelend door verliezen / in de war zijn met de tijd, dan door ziek zijn.
het idee van een spiraaltje staat mij echt zeer tegen....quote:Op maandag 9 februari 2009 14:50 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
Maar kun je niet beter een Mirena nemen? Volgens mij heeft die zo'n beetje de hoogste betrouwbaarheid van alle niet-permanente anticonceptie.
O, handig!quote:Op maandag 9 februari 2009 12:35 schreef Anosmie het volgende:
Alsof er nog niet genoeg illusies in een potje zijn..
Ik zou ook Mirena kiezen dan, Moblo.quote:Op maandag 9 februari 2009 14:37 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
moet voor op wereldreis toch het liefst zoiets hebben, dus ga 't denk ik wel proberen
Jullie zullen wel niet het enige gezin zijn waar de uitspraken van Knevel voor discussie hebben gezorgd.quote:Op maandag 9 februari 2009 14:57 schreef Viking84 het volgende:
Net ff een mini-discussie gehad over Knevel. Toch wel. Conclusie: we gaan er niet uit komen. Ik ga even foto's maken in de spiegel, maar ik kan ze niet meteen uploaden, dus ik zet ze later online
.
ik zeg net: ik wil geen spiraaltjequote:Op maandag 9 februari 2009 14:58 schreef mspoez het volgende:
[..]
Ik zou ook Mirena kiezen dan, Moblo.
Pourquoi pas? Je voelt m heus niet zittenquote:Op maandag 9 februari 2009 14:59 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
ik zeg net: ik wil geen spiraaltje
Die krijg je niet van de Implanon. Langdurige AC heeft alleen een progestageen en juist van een oestrogeen krijg je tieten...quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |