Je kunt wel weer die 141% vet maken, maar dat heeft weer betrekking op alleen de servicekosten. Die zijn wel meer gestegen, maar ik was in de veronderstelling dat de prijs van het kaartje zelf minder gestegen was.. Blijkbaar niet.quote:Op zondag 8 februari 2009 02:50 schreef Tourniquet het volgende:
[..]
Vorig jaar:
kaartje ¤122,50
servicekosten ¤4,15
Dit jaar
kaartje ¤130,00 (stijging van 6,1%, net als afgelopen 2 jaar met ¤7,50 verhoogd)
servicekosten ¤10 (stijging van 141%)
De gemiddelde inflatie in Nederland is 1,5%, dus dit is disproportioneel te noemen, en dan met name de servicekosten. Nogal wiedes dat er dan ophef over is.
Pinkpop zaterdag. De officieële Lowlands poster hangt daar aan de muren. Voor die tijd worden wel steeds namen bevestigd maar niet in grote hoeveelheden. Een naam of 20 a 30 worden 1 voor 1 bevestigd. De rest word op Pinkpop bevestigd. Naast de poster, zegt Jan ook de laatste grote namen op het hoofdpodium en doet 3FM de rest van de lijst uitzenden.quote:Op zondag 8 februari 2009 09:31 schreef Hpzone het volgende:
Wanneer zal het trouwens een beetje gaan regenen met namen?Is daar een bepaald moment voor, zoals PP?
En je kunt er de halve Zeeman voor leegkopen. En misschien 1 mouw van een bloesje van de H&M. En voor een kaartje uberhaupt kun je ook een heleboel andere dingen kopen, ook zonder die enorme prijsstijgingen... Wat heb je nou aan dat soort vergelijkingenquote:Op zondag 8 februari 2009 05:17 schreef vogelkooi het volgende:
Voor 10 euro kan je vier bier halen in de randstad, en in het oosten wel 5. Enorme afzetterij dus van MOJO, maar ik ga toch dus wat scheelt het?
De bedoeling is binnen 4 werkdagen.quote:Op zondag 8 februari 2009 10:24 schreef pinquit het volgende:
ik weet niet of het echt gaat regenen, meer druppelen denk ik.
hoelang duurt het eigenlijk, dat verzenden? ik heb er geloof ik overheen gelezen.
Merciquote:Op zondag 8 februari 2009 10:25 schreef chansadres het volgende:
[..]
Pinkpop zaterdag. De officieële Lowlands poster hangt daar aan de muren. Voor die tijd worden wel steeds namen bevestigd maar niet in grote hoeveelheden. Een naam of 20 a 30 worden 1 voor 1 bevestigd. De rest word op Pinkpop bevestigd. Naast de poster, zegt Jan ook de laatste grote namen op het hoofdpodium en doet 3FM de rest van de lijst uitzenden.
Hopelijk houd dat in dat Mojo 55.000 x 4 = 220.000 biertjes gaat weggeven in de Magneetbarquote:Op zondag 8 februari 2009 10:27 schreef El_Chica_Del_Fuego het volgende:
En je kunt er de halve Zeeman voor leegkopen. En misschien 1 mouw van een bloesje van de H&M. En voor een kaartje uberhaupt kun je ook een heleboel andere dingen kopen, ook zonder die enorme prijsstijgingen... Wat heb je nou aan dat soort vergelijkingen
Ja, dat is ook mega vreemd. Maar ik weet bijna zeker dat ik dat bij een concert eens heb gehad. Dat zowel pdf als opsturen geld kostte.quote:Op zaterdag 7 februari 2009 23:47 schreef El_Chica_Del_Fuego het volgende:
[..]
Als je kunt kiezen voor 'uitprinten, pdf file' is dat toch iets dat je zelf moet printen! En ja alle kaartjes kosten geld... maar de optie 'zelf printen' kost verder niets extra, aangezien het ook heel raar zou zijn als ze geld zouden vragen voor het openen van een pdf file?!
Want je denkt dat ze je ergens voor gaan laten betalen en dan achteraf: nee joh, was maar een geintje, wij willen helemaal niet zo veel winst maken! Hier, heb je het terug in de vorm van bier...!quote:Op zondag 8 februari 2009 11:49 schreef xenobinol het volgende:
[..]
Hopelijk houd dat in dat Mojo 55.000 x 4 = 220.000 biertjes gaat weggeven in de Magneetbar
daar gaat een hoop gezeik van komen![]()
quote:Op zondag 8 februari 2009 12:01 schreef El_Chica_Del_Fuego het volgende:
[..]
Want je denkt dat ze je ergens voor gaan laten betalen en dan achteraf: nee joh, was maar een geintje, wij willen helemaal niet zo veel winst maken! Hier, heb je het terug in de vorm van bier...!
Ik denk dat je geen medelijden hoeft te hebben met de mensen die geld verdienen aan Mojo hoor. Maar aan de andere kant denk ik dat veel mensen zich de pleuris schrikken als ze zouden weten want voor 'n debiel hoge gages sommige artiesten vangen voor festivaloptredensquote:Op zondag 8 februari 2009 13:53 schreef ebeaydojraes het volgende:
ik wil overigens best wel eens de winstcijfers van mojo zien en dan kijken of ze cht zo exhorbitant hoog zijn. Ik denk van niet namelijk. dus veel gezeur om niets. Iedereen denkt altijd maar dat alles gratis is...
Winstcijfers zijn er niet.quote:Op zondag 8 februari 2009 13:53 schreef ebeaydojraes het volgende:
ik wil overigens best wel eens de winstcijfers van mojo zien en dan kijken of ze cht zo exhorbitant hoog zijn. Ik denk van niet namelijk. dus veel gezeur om niets. Iedereen denkt altijd maar dat alles gratis is...
Als je de VroegeVogelKorting wil halen dan gaat je dat, denk ik, niet lukken.quote:Op zondag 8 februari 2009 14:14 schreef lienelien het volgende:
kan ik het risico lopen om nog een week of 2 te wachten met het halen van een kaartje?
Voorbeelden?quote:Op zondag 8 februari 2009 14:03 schreef Sack_Blabbath het volgende:
[..]
Ik denk dat je geen medelijden hoeft te hebben met de mensen die geld verdienen aan Mojo hoor. Maar aan de andere kant denk ik dat veel mensen zich de pleuris schrikken als ze zouden weten want voor 'n debiel hoge gages sommige artiesten vangen voor festivaloptredens
zag net bij het postkantoor dat alles al op oranje staat...quote:Op zondag 8 februari 2009 14:14 schreef lienelien het volgende:
kan ik het risico lopen om nog een week of 2 te wachten met het halen van een kaartje?
Vorig jaar hebben ze de vroege vogel korting nog eens verlengt met ik meen 5000 kaartjes.quote:Op zondag 8 februari 2009 14:17 schreef Tinuzzz_Talpa het volgende:
[..]
Als je de VroegeVogelKorting wil halen dan gaat je dat, denk ik, niet lukken.
Maar als je het niet erg vindt 10 euro meer te betalen, dan wil dat makkelijk.
INGquote:Op zondag 8 februari 2009 15:16 schreef maxor het volgende:
zag net bij het postkantoor dat alles al op oranje staat...
oh wacht
Radiohead, die krijgen zeker meer dan ze verdienen.quote:
SL2quote:Op zondag 8 februari 2009 16:20 schreef Sack_Blabbath het volgende:
Die moeten op Lowlands. Kunnen we niet met z'n alle de Lowlands myspace en twitter enzo gaan spammen?
Ga spammen danquote:
Blijkbaar ben ik de enige die niet denkt dat vroegevogel kaartjes zo enorm snel uitverkocht zijn?quote:Op zondag 8 februari 2009 14:17 schreef Tinuzzz_Talpa het volgende:
[..]
Als je de VroegeVogelKorting wil halen dan gaat je dat, denk ik, niet lukken.
Maar als je het niet erg vindt 10 euro meer te betalen, dan wil dat makkelijk.
quote:
Ook krijgt iedereen een koffie apparaat mee die op zonne-energie werkt.quote:Op zondag 8 februari 2009 22:09 schreef rubbereend het volgende:
ik denk dat we met de extra service kosten dit jaar de brug wordt opgeruimd en wij gewoon gelijkvloers naar de camping mogen. Van het extra geld wordt de weg gewoon over een brug gelegd
Dat dus. Heb ook maar gewoon die 2 euro extra betaald voor een normaal kaartje.quote:Op maandag 9 februari 2009 14:07 schreef Tonio-mcdo het volgende:
Mijn kaartje is zojuist naar mij verstuurd vertelt Eventim mij in een mailtje.
Ik hoop dat het design een beetje á la Lowlands is.quote:Op maandag 9 februari 2009 16:07 schreef Smart_ass het volgende:
Ik gok dat het zo'n kaartje wordt:
[ afbeelding ]
Dan zal hij er wel net zo uit zien als de PDF:quote:Op maandag 9 februari 2009 16:07 schreef Smart_ass het volgende:
Ik gok dat het zo'n kaartje wordt:
[ afbeelding ]
Ik denk inderdaad zoiets.quote:Op maandag 9 februari 2009 17:51 schreef Tourniquet het volgende:
[..]
Dan zal hij er wel net zo uit zien als de PDF:
[ afbeelding ]
Saaaaaaaaaaaaaaaaaaai
Je kunt er gewoon meerdere kopien van maken.quote:Op maandag 9 februari 2009 14:50 schreef WalterSobchak het volgende:
Ik heb toch echt nu al het vermoeden dat heel wat meer mensen hun kaartje vroeg kopen dan vorig jaar. Zowel hier, als in mijn directe omgeving, waar men nogal eens wat slomer is, en dus ook vaak te laat, hebben een heleboel mensen afgelopen weekend al een kaartje aangeschaft. Ik ben benieuwd hoe lang het gaat duren voordat de eerste 10.000 verkocht zijn.
Mijn kaartje staat in elk geval op de computer. Nu moet ik alleen het PDFje de komende maanden niet kwijt raken.
quote:Op dinsdag 10 februari 2009 12:13 schreef Sack_Blabbath het volgende:
Primeur:
http://www.myspace.com/cocobongothebonfireranchoflove
2 many DJs zou vet zijnquote:Op dinsdag 10 februari 2009 15:05 schreef WeezerButler het volgende:
Voorspel ook 10 acts die op LL 2009 staan ;
Bloc Party
Johan
2 many DJs
the Rifles
White Lies
Fat Freddy's Drop
Lily Allen
the Prodigy
Face Tomorrow
De Staat
Reken dat ik zeker voor 60% goed zit.
Van jou lijstje ken ik alleen Kings of Leon.quote:Op dinsdag 10 februari 2009 15:46 schreef RedGuy het volgende:
Lily Allen, De Staat, Prodigy zijn goede kanshebbers.
Tevens denk ik dat de volgende artiesten wel eens zouden kunnen komen:
Vampire Weekend, The Whitest Boy Alive, The Streets, Kings of Leon, Foals, Fleet Foxes, Empire Of The Sun, Deerhunter, Five O'Clock Heroes, Friendly Fires, Cansea der Ser Sexy, The Presets, Das Pop, Jamie T, Iglu & Hartly, Klaxons, Portishead, zZz, Gotye, Peter, Bjorn and John, Typhoon, Johnny Foreigner, Ladyhawke, The Von Bondies, Metrostation, Calvin Harris, TV On The Radio, Death Cab For Cutie, The Walkmen.
Wat kom jij op Lowlands doen man?? Luister je uberhaupt wel naar muziek? Ik vind je het hele topic al vrij uhm, onnozel overkomen, maar dat geeft verder niet...quote:Op dinsdag 10 februari 2009 16:00 schreef Hpzone het volgende:
[..]
Van jou lijstje ken ik alleen Kings of Leon.
Is ook zo, iedereen kan een leuke tijd hebben op Lowlands, bedoelde het ook niet afkeurend ofzo. Maar ik vind het nogal opmerkelijk dat ie gewoon helemaal niks kent...quote:Op dinsdag 10 februari 2009 16:13 schreef RedGuy het volgende:
Maar dat is toch ideaal aan Lowlands, nieuwe bands ontdekken!.
Die gasten met die ananas die op camping 3 stonden zijn hele weekend niet op het terrein geweest..
Vond het verder wel aardige kerels..
MAGNEEEEETBARRquote:Op dinsdag 10 februari 2009 12:13 schreef Sack_Blabbath het volgende:
Primeur:
http://www.myspace.com/cocobongothebonfireranchoflove
Royksopp is ook een dikke kanshebber met een nieuw album in aantochtquote:Op dinsdag 10 februari 2009 15:46 schreef RedGuy het volgende:
Lily Allen, De Staat, Prodigy zijn goede kanshebbers.
Tevens denk ik dat de volgende artiesten wel eens zouden kunnen komen:
Vampire Weekend, The Whitest Boy Alive, The Streets, Kings of Leon, Foals, Fleet Foxes, Empire Of The Sun, Deerhunter, Five O'Clock Heroes, Friendly Fires, Cansea der Ser Sexy, The Presets, Das Pop, Jamie T, Iglu & Hartly, Klaxons, Portishead, zZz, Gotye, Peter, Bjorn and John, Typhoon, Johnny Foreigner, Ladyhawke, The Von Bondies, Metrostation, Calvin Harris, TV On The Radio, Death Cab For Cutie, The Walkmen.
Muziek leren kennen beste meneer.quote:Op dinsdag 10 februari 2009 16:11 schreef WalterSobchak het volgende:
[..]
Wat kom jij op Lowlands doen man?? Luister je uberhaupt wel naar muziek? Ik vind je het hele topic al vrij uhm, onnozel overkomen, maar dat geeft verder niet...
Iedereen beleeft Lowlands toch op zijn eigen manier? Dat hoort er juist bij dat eigenlijk voor iedereen wel wat is. Niet iedereen is zoals jijquote:Op dinsdag 10 februari 2009 16:24 schreef WeezerButler het volgende:
Dat valt me zowiezo op, als je in de nacht voor in de Bravo komt zie je van die gasten (meestal met van grote puPILLEN op) die je overdag niet tegenkomt. Best verder hoor...
Mwoa, zo kwam het toch wel enigszins over.quote:Op dinsdag 10 februari 2009 16:20 schreef WalterSobchak het volgende:
[..]
Is ook zo, iedereen kan een leuke tijd hebben op Lowlands, bedoelde het ook niet afkeurend ofzo. Maar ik vind het nogal opmerkelijk dat ie gewoon helemaal niks kent...
Emo's beuken in de pitquote:Op dinsdag 10 februari 2009 16:49 schreef RedGuy het volgende:
En voor de emo's weet ik bijna zeker dat Enter Shikari komt..
Waren dat die gasten die de hele dag aan de kant van het pad zaten?quote:Op dinsdag 10 februari 2009 16:13 schreef RedGuy het volgende:
Maar dat is toch ideaal aan Lowlands, nieuwe bands ontdekken!.
Die gasten met die ananas die op camping 3 stonden zijn hele weekend niet op het terrein geweest..
Vond het verder wel aardige kerels..
Allemaal best, maar die lijst hierboven zijn toch niet bepaald obscure bandjes. De meesten hebben ook de afgelopen jaren wel hitjes gehad, of hebben die op die op dit moment. Verder zitten er redelijk wat namen tussen die al eerder op Lowlands hebben gestaan. Je zou toch van de meeste lowlandsgangers wel verwachten dat ze zich enigszins met muziek bezighouden, en dus veel van die namen wel kennen (al was het alleen maar van naam). Aangezien het niet je eerste keer Lowlands is, verbaas ik me er gewoon over dat je op het gebied van muziek en het festival zelf zo slecht op de hoogte bent. that's all.quote:Op dinsdag 10 februari 2009 16:43 schreef Hpzone het volgende:
[..]
Mwoa, zo kwam het toch wel enigszins over.En ik voel er altijd weinig voor om meteen een lijst met muziek binnen te halen. Vind het juist leuk om over het terrein te wandelen, en gewoon her en der te gaan luisteren. En weet lang niet alles van Lowlands, dus daarom vraag ik vrij veel. that's all.
Onthoud jij ieder gezicht dan? Ik loop ook 's nachts met grote pupillen door de Bravo, maar overdag zit ik ergens bij een bandje in het gras te chillen, of sta te springen vooraan in de tent. Hoe houd je al die mensen uit elkaar dan??quote:Op dinsdag 10 februari 2009 16:24 schreef WeezerButler het volgende:
Dat valt me zowiezo op, als je in de nacht voor in de Bravo komt zie je van die gasten (meestal met van grote puPILLEN op) die je overdag niet tegenkomt. Best verder hoor...
Ja maar dan aan de andere kant van de camping, en weer aan de andere kant zat een of andere gast die 1 dag voor security had gespeeld en de rest van de dagen ging hij een beetje iedereen aanspreken op de campingquote:Op dinsdag 10 februari 2009 18:29 schreef RedGuy het volgende:
Zaten die kerels langs het pad ook op camping 3?.
Want dan heb ik die gemist..
quote:Op dinsdag 10 februari 2009 18:38 schreef RedGuy het volgende:
Ik hoorde bij de achterlijke groep die op de 1e avond ging badmintonnen midden op het pad, achteraan Camping 3..
Vast wel en anders neem je zelf een pan mee, komt goed van pas op maandagmorgenquote:Op dinsdag 10 februari 2009 21:02 schreef stroke het volgende:
komt er elk jaar een metal act? bv vorig jaar: textures en killswitch engage.
Zo'n eentjequote:Op dinsdag 10 februari 2009 21:32 schreef vogelkooi het volgende:
Ik heb me kaartjes, Nu nog en tent.
Prodigy heeft zo een goed album en mogen dus komen, andere bands ook maar dat zie ik wel aan.
Zo'n ding ga ik volgens mij ook maar kopen dit jaar. Lijkt me erg handig, aankomen, neer pleuren en een biertje erbij.quote:Op dinsdag 10 februari 2009 21:41 schreef xenobinol het volgende:
[..]
Zo'n eentje![]()
[ afbeelding ]
En als ie dan eindelijk staat neem je een lekker biertje
Oh zo moeilijk is dat opvouwen niet hoor, op pinkpop was het donker en daar was het ook na 2 pogingen geluktquote:Op dinsdag 10 februari 2009 22:03 schreef viagraap het volgende:
Ik denk dat ik ook maar zo'n uitklap tentje ga kopen. En dan wel een die goedkoop genoeg is om te laten staan, denk ik,want vorig jaar zat een vriend van me er vreselijk mee te kutten bij het invouwen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |