abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_65638010
Het vorige deel: Slank 521 - wel of niet rennen?
Voor wie is "Slank de herfst in", ook wel bekend als "Slank <seizoen> in/door" bedoeld?
De Slank-topics zijn bedoeld voor mannen en vrouwen die wel wat kilootjes kwijt willen raken, maar geen overgewicht hebben (BMI van 27 of lager).

Bij een BMI van boven de 27 ben je van harte welkom in het zustertopic Dieetclub. Met een BMI tussen de 25 en 27 mag je zelf beslissen waar je je aanmeldt.
Hoe je je het beste kunt aanmelden kun je lezen onder het kopje 'Ik wil ook!'.

Linkjes
Vroeger hadden we een hele lijst met linkjes; deze linkjes en vele andere (incl. alle oude dieetclublinkjes) zijn hier te vinden: Dieetclub Linksite. Weet je nog een leuke link die er niet tussen staat, geef hem even door in het topic!

Ik wil ook!
Dat kan! Ga naar Dieet-web en maak daar een account aan. Je kunt zelfs een klein profiel aanmaken waarin je gegevens zet. Met je eigen account kun je zelf je updates doorgeven. Dat kun je een keer in de week doen, of dagelijks of wanneer jij maar wilt. We verwachten minimaal een update per maand, ook als je niets bent afgevallen in die periode. Op deze manier kunnen we zien of je nog meedoet. Nadat je een account hebt aangemaakt en een eerste update hebt ingevoerd, moet je Troel even een PM sturen dat je in het lijstje wilt van dit topic, want die zorgt ervoor dat je aan het juiste lijstje gekoppeld wordt. Stuur je geen PM, dan kom je niet in de lijst.

Deelnemers
De volgende lijst is een lijst met deelnemers aan deze reeks. Het is een plaatje dat automatisch geupdate wordt op het moment dat je je gegevens invult.



Mocht je door de slowchat de afvaltips niet meer zien? Dan is dit jouw topic!

Momenteel is het SHE-dieet erg hot. Wil je weten wat het inhoudt, klik dan hier

Mannen kijken : hier

Thuis trainen doe je zo:
klik

Varieren doe je zo:

schema 1
schema 2
schema 3
schema 4


Mocht je de laatste zijn die in een topic post, open dan even een nieuwe! De OP is hier te vinden.
En vergeet niet : SHE is always RIGHT!


Ik bedoel natuurlijk de OV-Chip kaart
  zondag 1 februari 2009 @ 21:49:13 #2
1062 Tinkepink
Niet zeuren maar poetsen
pi_65638030
quote:
Op zondag 1 februari 2009 21:42 schreef Greys het volgende:
Ik had al meer dan eens gemeld dat ik enorme fan van het Songfestival ben he?
Dat ik daar een heel jaar naar uitkijk?

Nou, om deze perfecte dag compleet te maken... ben ik het Songfestival vanavond VERGETEN!
Ik kan er nog steeds niet over uit! Gewoon helemaal straal vergeten! Doordat ik het zo druk had met mijn zelfmedelijden! En mijn favo homo zong ook nog allemaal oude songfestivalnummers tussendoor. God dammit!
Ik was al een beetje verbaasd dat je shoarma ging maken met het songfestival op tv, maar heb er niet aan gedacht je even te tippen. Liedje 6 was het leukst trouwens. Helaas is het over-the-top-gehalte van de Toppers wel weg zonder Joling.
Geen zorgen voor de dag van morgen.
pi_65638037
LaPo
quote:
Op zondag 1 februari 2009 21:42 schreef Greys het volgende:
Ik had al meer dan eens gemeld dat ik enorme fan van het Songfestival ben he?
Dat ik daar een heel jaar naar uitkijk?

Nou, om deze perfecte dag compleet te maken... ben ik het Songfestival vanavond VERGETEN!
Ik kan er nog steeds niet over uit! Gewoon helemaal straal vergeten! Doordat ik het zo druk had met mijn zelfmedelijden! En mijn favo homo zong ook nog allemaal oude songfestivalnummers tussendoor. God dammit!


hoop dat uitzendinggemist het heeft voor je!
pi_65638073
Greys, ik heb 5 minuten songfestival zitten kijken en het was tenenkrommend slecht!
De Britse serie was wel heel leuk! Het heette Your country needs you, had een Idols achtige opzet en Andrew Lloyd Webber die een liedje gaat schrijven.
  zondag 1 februari 2009 @ 21:51:23 #5
37447 kwakveense
small, fluffy and green
pi_65638104
http://player.omroep.nl/?aflID=8955783 hierzo!!

alelen de uitz gemist het niet bij mij geloof ik hier...
Ich erschlag meinen Goldfisch, vergrab ihn im Hof.
Ich jag meine Bude hoch, alles was ich hab lass ich los.
Mein altes Leben, schmeckt wie ‘n labriger Toast.
pi_65638107
Oh, maar ik heb geen projecten, dat scheelt .

Ik ben niet alleen natuurlijk, mijn lief is er ook nog. En eerlijk gezegd valt bijhouden van een en ander nog wel mee. Vorig jaar werkte ik het zomerseizoen op 80km rijden, 4*9 uur, maar dat viel nog prima te combineren met onderhoud van de moestuin. De beesten zijn behoorlijk onderhoudsarm - de schapen hebben in de winter wat hooi nodig, maar als het gras groei hoeven ze niks.
Koken wordt dan wat planmatiger, en een stuk lamsbout moet dan in het weekend.

Eigenlijk zou ik nu moeten klussen, want dat is echt niet te combineren met kantoorwerk, maar 't geld is op . Hoewel we waarschijnlijk binnenkort toch het plafond gaan doen, de berekening is dat dat nog geen ¤400 kost en dus best kan.

Komend jaar wil ik wel veel meer inmaken, en ik weet niet hoeveel werk dat gaat zijn. Maar volgens mij valt ook dat wel mee. In een weekend kan je veeeeeeeeeel jam maken. Of chutney. Of zuurkool. Etc .

Maar Tinkepink, jij wou toch ook een beetje deze kant op? Wat weerhoudt je om klein te beginnen?
ik moet verrassend weinig
Es ist heute schlecht und wird nun täglich schlechter werden, – bis das Schlimmste kommt
  Eurovisie Songfestival Queen zondag 1 februari 2009 @ 21:52:16 #7
163650 Greys
pi_65638135
Ja maar Liejannuh, ik vind het sowiesó enig, al is het nog zo slecht en fout!
Het SONGFESTIVAL! Leuker entertainment is er niet bijna!

Ik hoop op Uitzending Gemist morgen inderdaad.
Potver
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  zondag 1 februari 2009 @ 21:53:38 #8
33954 ElisaB
ook in zwart verkrijgbaar!
pi_65638182
Tis echt een rotdag voor je

Goed nieuws: morgen wordt het beter
Muil houwe of ik sjoel d'r eentje in!
pi_65638201
Zelf inmaken vind ik nu al zo leuk! En ik heb niet eens een moestuin, alleen een dakterrasje
Maar zelfgemaakte chutney En ingemaakte paprika's en bietjes en zilveruitjes
Ik ben dol op alles wat 'pickled' is.

Supertof, Sigme!
  zondag 1 februari 2009 @ 21:56:35 #10
1062 Tinkepink
Niet zeuren maar poetsen
pi_65638266
quote:
Op zondag 1 februari 2009 21:51 schreef sigme het volgende:


Maar Tinkepink, jij wou toch ook een beetje deze kant op? Wat weerhoudt je om klein te beginnen?
Mijn kinderen.
Het feit dat ik nog niet genoeg verdien.
Angst dat het fout gaat?
Of misschien toch gemakzucht.

Nah, het belangrijkste is geloof ik toch dat ik met mijn huidige werkzaamheden te weinig verdien om op deze manier te kunnen leven. Aan de andere kant probeert mijn man me er al tijden van te overtuigen om snel mijn ISTQB te halen en me laten certificeren als projectmanager, maar iets houdt me tegen.... Ik weet het niet.
Geen zorgen voor de dag van morgen.
pi_65638275
quote:
Op zondag 1 februari 2009 21:52 schreef Greys het volgende:
Ja maar Liejannuh, ik vind het sowiesó enig, al is het nog zo slecht en fout!
Het SONGFESTIVAL! Leuker entertainment is er niet bijna!

Ik hoop op Uitzending Gemist morgen inderdaad.
Potver
Je hebt het hier tegen degene die ooit de songfestivalquiz op Fok won he?! Ik heb zelfs SCH verslagen.
Maar ik ben geen liefhebber van de toppers. Maar ga eens zoeken naar de engelse afleveringen, want die zijn heel erg tof!
pi_65638305
in die snoepschatkistjes van Red Band zit ook geen f*ck meer tegenwoordig!
pi_65638348
quote:
Op zondag 1 februari 2009 21:40 schreef ColdFeet het volgende:

[..]

Je kunt bij de WUR van die paddestoelenbuidels kopen - heel erg leuk!
Deze bedoel ik!
Ja, maar dat vind ik niet zo wat. Duur, en weinig oogst.
Ik ga voor broed op stammetjes.
quote:
VOORBEREIDINGEN: Stammetjes van minimaal 20 cm dik worden in lengten van ongeveer 50 cm gezaagd. Laat de stammetjes enkele weken "versterven", niet langer om infectie van concurrerende schimmels voor te zijn. Controleer de vochtigheid door het zaagsel samen te knijpen; het zaagsel mag na het samenknijpen niet uiteenvallen. Is het hout te droog, dan gedurende enige dagen besproeien of 24 uur dompelen in water.
HET ENTEN: Spiraalsgewijs gaten boren met een diameter van 12 mm en 5 cm diep. Stammen met een diameter tot 30 cm kunnen toe met 8 pluggen, dikkere stammen moeten wat ruimer worden geënt. De broedpluggen strak inslaan.
NA HET ENTEN: De stammen kunnen nu op een beschaduwde plaats, liggend worden opgestapeld. Breng op de houtstapel een 15 cm dikke laag organisch materiaal aan (gras, stro of bladeren). Zorg dat deze laag goed vochtig is alvorens de stapel met plastic af te dekken. Prik met een potlood 4 gaten per m² om een goede uitwisseling van zuurstof en koolzuurgas mogelijk te maken. Controleer zo nu en dan of het hout vochtig genoeg blijft, zoniet: bevochtigen. Na ongeveer 6 maanden moeten de stammen goed doorgroeid zijn. Het witte mycelium (schimmeldraden) moet aan beide uiteinden te zien zijn. Is dit het geval, dan kunnen ze op een zo vochtige en schaduwrijke plaats als mogelijk in de tuin worden gezet. Graaf hiertoe kuiltjes van 15 cm diep en plaats hierin de stammen. De grond er omheen stevig aandrukken. Zorg dat de stammen minimaal 30 cm van elkaar komen te staan. De enige verzorging van nu af aan is het voorkomen van uitdroging. Bovendien komt verhoging van de luchtvochtigheid de vruchtvorming ten goede.
DE OOGST: Bij het oogsten dient u de paddestoelen zo dicht mogelijk bij het hout af te snijden. Restanten van paddestoelen steeds verwijderen. Zacht hout (b.v. populier of berk) zal 3-4 jaar oogst geven, terwijl harder hout (b.v. eik of beuk) na het eerste jaar 6-7 seizoenen paddestoelen zal leveren.
( vreeken )
ik moet verrassend weinig
Es ist heute schlecht und wird nun täglich schlechter werden, – bis das Schlimmste kommt
  zondag 1 februari 2009 @ 22:00:35 #14
37447 kwakveense
small, fluffy and green
pi_65638374
ik heb red vines, jelly beans en hersheys chocolade. en feloranje fanta (wel zero ) ik voelde me ect heel erg the gilmore girls toen ik mn mandje volgooide...

maandag begin ik met werken hier en is t uit met de zelfmeelij en het rare ge-eet... boterhammetjes met kipfilet it is! (die hebben ze hier ook in de supermarkt - goedkoper dan zelf maken met de prijzen voor vers vlees hier, en nog lekker gekruid ook)
Ich erschlag meinen Goldfisch, vergrab ihn im Hof.
Ich jag meine Bude hoch, alles was ich hab lass ich los.
Mein altes Leben, schmeckt wie ‘n labriger Toast.
pi_65638414
quote:
Op zondag 1 februari 2009 22:00 schreef kwakveense het volgende:
ik heb red vines, jelly beans en hersheys chocolade. en feloranje fanta
Kwak eerlijk zullen we alles delen dat weet je hé
  zondag 1 februari 2009 @ 22:02:13 #16
1062 Tinkepink
Niet zeuren maar poetsen
pi_65638421
Ik heb trouwens een nieuw projectje: in een zo kort mogelijke periode alle boeken van een bepaalde schrijver lezen, maar ik mag de boeken alleen tweedehands kopen én niet meer dan gemiddeld ¤ 2,50 per boek betalen (laatste een hele stapel ingekocht voor ¤ 0,25 per stuk )
Ben nu bezig met alle Leon de Winter. Jan Wolkers heb ik al helemaal "uit". Heeft iemand nog een idee voor een andere schrijver waarvan veel tweedehands boeken te vinden zijn maar waarvan de boeken ook nog leesbaar zijn? Ik zit te denken aan Reve, Mulisch, Marnix Gijssen, Tessa de Loo, Zwagerman... Daarvan heb ik al het nodige in de kast staan (en nog wel meer ook). Zijn er nog leuke obscure auteurs waar ik nu even niet aan denk?
Geen zorgen voor de dag van morgen.
pi_65638445
wil ik reageren in 521, tijdens het bijlezen zitten we ineens in 522.
maar goed, ik vond het vandaag en gisteren trouwens ook veel te koud om te gaan hardlopen.
#35.
pi_65638447
quote:
Op zondag 1 februari 2009 21:56 schreef Tinkepink het volgende:

[..]

Mijn kinderen.
Het feit dat ik nog niet genoeg verdien.
Angst dat het fout gaat?
Of misschien toch gemakzucht.

Nah, het belangrijkste is geloof ik toch dat ik met mijn huidige werkzaamheden te weinig verdien om op deze manier te kunnen leven. Aan de andere kant probeert mijn man me er al tijden van te overtuigen om snel mijn ISTQB te halen en me laten certificeren als projectmanager, maar iets houdt me tegen.... Ik weet het niet.
En niet aan de kant van je werk beginnen, maar aan de kant van het huishouden?
Moestuintje, kruidentuin, kan dat niet?
ik moet verrassend weinig
Es ist heute schlecht und wird nun täglich schlechter werden, – bis das Schlimmste kommt
pi_65638462
Je moet wel uitkijken niet al te chemisch weer terug te komen Kwak! En het water loopt me in de mond bij die opsomming van Jelly Beans, chocola en Fanta. Mis alleen nog wat Twister Fries. God, ik ben echt nog 6 jaar.
  zondag 1 februari 2009 @ 22:04:35 #20
1062 Tinkepink
Niet zeuren maar poetsen
pi_65638487
quote:
Op zondag 1 februari 2009 22:00 schreef kwakveense het volgende:
ik heb red vines, jelly beans en hersheys chocolade. en feloranje fanta (wel zero ) ik voelde me ect heel erg the gilmore girls toen ik mn mandje volgooide...

maandag begin ik met werken hier en is t uit met de zelfmeelij en het rare ge-eet... boterhammetjes met kipfilet it is! (die hebben ze hier ook in de supermarkt - goedkoper dan zelf maken met de prijzen voor vers vlees hier, en nog lekker gekruid ook)
Kappen inderdaad met zelfmedelijden hebben. Ik kan soms zo "jaloers" zijn op jouw leven en jij vindt jezelf zielig
Geen zorgen voor de dag van morgen.
pi_65638533
quote:
Op zondag 1 februari 2009 22:02 schreef Tinkepink het volgende:
Ik heb trouwens een nieuw projectje: in een zo kort mogelijke periode alle boeken van een bepaalde schrijver lezen, maar ik mag de boeken alleen tweedehands kopen én niet meer dan gemiddeld ¤ 2,50 per boek betalen (laatste een hele stapel ingekocht voor ¤ 0,25 per stuk )
Ben nu bezig met alle Leon de Winter. Jan Wolkers heb ik al helemaal "uit". Heeft iemand nog een idee voor een andere schrijver waarvan veel tweedehands boeken te vinden zijn maar waarvan de boeken ook nog leesbaar zijn? Ik zit te denken aan Reve, Mulisch, Marnix Gijssen, Tessa de Loo, Zwagerman... Daarvan heb ik al het nodige in de kast staan (en nog wel meer ook). Zijn er nog leuke obscure auteurs waar ik nu even niet aan denk?
Springer! WF Hermans! Couperus! Niet echt obscuur, maar goed.
O, en Bertus Aafjes, die reisverhalen zijn ook leuk, en staan altijd in vijfvoud in iedere Kringloop.
  zondag 1 februari 2009 @ 22:06:09 #22
1062 Tinkepink
Niet zeuren maar poetsen
pi_65638534
quote:
Op zondag 1 februari 2009 22:03 schreef sigme het volgende:

[..]

En niet aan de kant van je werk beginnen, maar aan de kant van het huishouden?
Moestuintje, kruidentuin, kan dat niet?
Oh, dat heb ik allemaal al En als er een nieuwe boom/struik geplant wordt is dat al-tijd een fruitboom/struik.
Alleen de beestjes, die hebben we niet. Wel konijnen,maar die zijn níet voor de pan, maar hebben we uit educatieve doeleinden.
Geen zorgen voor de dag van morgen.
  zondag 1 februari 2009 @ 22:07:04 #23
198417 Lastpost
Rotterdammert!
pi_65638565
quote:
Op zondag 1 februari 2009 22:03 schreef Laureline het volgende:
Je moet wel uitkijken niet al te chemisch weer terug te komen Kwak! En het water loopt me in de mond bij die opsomming van Jelly Beans, chocola en Fanta. Mis alleen nog wat Twister Fries. God, ik ben echt nog 6 jaar.
Hier nog eentje.
En het is weer eens zover, motivatieproblemen om te gaan sporten.
Enige qua sportinbreng van mijn kant, is het volgen van schaatsen en voetbal op TV geweest en de tennisfinale.

Het was ook jesuskoud buiten, dat werkt ook niet positief bij mij.
Maar qua gewicht enzo gaat het nog steeds prima, voeding in orde houden is inmiddels al een regelmaat geworden hier.
  zondag 1 februari 2009 @ 22:07:11 #24
1062 Tinkepink
Niet zeuren maar poetsen
pi_65638566
quote:
Op zondag 1 februari 2009 22:06 schreef Laureline het volgende:

[..]

Springer! WF Hermans! Couperus! Niet echt obscuur, maar goed.
Springer heb ik nog nooit gelezen (geloof ik, even naar de boekenkast zo Noem eens wat titels?)
WF Hermans is een goed idee, daar heb ik ook al veel van.
Couperus kom ik slecht doorheen
Geen zorgen voor de dag van morgen.
pi_65638670
Ik ben begonnen met te lezen in een boek over de revolutie die Fortuyn begon maar das best lastig!
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')