Lief.quote:Op vrijdag 30 januari 2009 11:56 schreef MLI het volgende:
[..]
Mooi, persoonlijk gedicht:
Lieve Bengel,
Ik vind je een engel.
Je bent zo lief!
Een echte hartendief!
Je wint iedereen voor je
Met je grote hartje.
De man die jou van de markt plukt.
Is niet van de pot gerukt.
Dat laatste denk ik ook inderdaadquote:Op vrijdag 30 januari 2009 11:51 schreef Ripley het volgende:
[..]
Wat een onzin. Ik ken zoveel oprechte mannenNatuurlijk willen ze ook wel graag seks, maar dat is ook niet zo gek. Maar ik heb zelden het probleem dat ik een andere verwachting van een man heb door de indruk die hij gegeven heeft. En de meeste mannen willen ook gewoon een lief vriendinnetje volgens mij
MNR zo van mijn avond wat doe jequote:Op vrijdag 30 januari 2009 11:56 schreef MNR het volgende:
* MNR heeft een immens grote glimlach
Voor de Singles die vanavond gaan, ik ga niet. Reden: een van de 2 meiden heeft afgezegd en dat was degene met wie ik thuis zou rijden (en naast mij in de auto zat). En omdat ik best vermoeid ben, rijd ik liever met iemand naast me in de auto als alleen.
Daarnaast heb ik ook een uitnodiging gehad voor een make-up party!Dus terwjil jullie keihard aan het flirten zijn, ga ik mezelf eens heerlijk verwennen met een nieuwe make-up line
![]()
Sorry, volgende keer beter! Had echt graag willen gaan, maar nu het er toch zo voorstaat: een Singles party is er volgende maand ook weer
Ik ontkracht niks, ik durf zelfs wel te onderschrijven wat jij beweert. En ik ben alleen maar blij dat zulke mannen bestaan. Daar val ik dan in positieve zin bij op.quote:Op vrijdag 30 januari 2009 12:01 schreef MLI het volgende:
Wel grappig dat er ALTIJD mannen zijn die het beeld proberen te ontkrachten. Ik bedoel, als mannen omgekeerd zeggen dat alle vrouwen op klootzakken vallen, dan zie je de dames ook niet allemaal roepen dat ze écht wel een lieve man zoeken.
Nou ja, ik bedoelde dat zo iemand het niet verkeerd bekeken heeft volgens mij, maar dat rijmde niet.quote:Op vrijdag 30 januari 2009 12:01 schreef Bengeltje het volgende:
[..]
Lief.
Dat niet van die pot gerukt mag ik hopen, geeft me vreemde beelden.
Helemaal omdat het slot van mijn toilet stuk is.
Kop op er komen nog genoeg andere vrouwen. Waaronder nog een aantal Fok!sters.quote:
Nee, die dames negeren dergelijke gefrustreerde mannen gewoon. En terecht.quote:Op vrijdag 30 januari 2009 12:01 schreef MLI het volgende:
Wel grappig dat er ALTIJD mannen zijn die het beeld proberen te ontkrachten. Ik bedoel, als mannen omgekeerd zeggen dat alle vrouwen op klootzakken vallen, dan zie je de dames ook niet allemaal roepen dat ze écht wel een lieve man zoeken.
Ik zoek gewoon nietquote:Op vrijdag 30 januari 2009 12:01 schreef MLI het volgende:
Wel grappig dat er ALTIJD mannen zijn die het beeld proberen te ontkrachten. Ik bedoel, als mannen omgekeerd zeggen dat alle vrouwen op klootzakken vallen, dan zie je de dames ook niet allemaal roepen dat ze écht wel een lieve man zoeken.
Uhm oke, ik zie een probleem aankomen.quote:Op vrijdag 30 januari 2009 11:58 schreef AirwiN het volgende:
[..]
Gelukkig zie ik mijzelf niet als 'de meeste mensen'.
Geen hernia, een versmalling tussen mijn 4e en 5e lendewervel/ zwakke rug/ holle rug.quote:
Over 14 dagen is valentijn dus leef je uit.quote:Op vrijdag 30 januari 2009 12:03 schreef MLI het volgende:
[..]
Nou ja, ik bedoelde dat zo iemand het niet verkeerd bekeken heeft volgens mij, maar dat rijmde niet.
Volgende keer ga ik eens proberen een mooi, persoonlijk gedicht te maken met een iets minder hoog sinterklaasgehalte.
En nu ga ik gauw offline want mijn klasgenoten komen zo langs voor een werkvergadering en ik zit hier nog in pyama.
Om je eigen woorden nog maar eens te herhalen: dat kan nog wel even duren...quote:Op vrijdag 30 januari 2009 12:04 schreef Bengeltje het volgende:
Uhm oke, ik zie een probleem aankomen.
Ik begreep het wel hoor, daarom ook lief.quote:Op vrijdag 30 januari 2009 12:03 schreef MLI het volgende:
[..]
Nou ja, ik bedoelde dat zo iemand het niet verkeerd bekeken heeft volgens mij, maar dat rijmde niet.
Volgende keer ga ik eens proberen een mooi, persoonlijk gedicht te maken met een iets minder hoog sinterklaasgehalte.
En nu ga ik gauw offline want mijn klasgenoten komen zo langs voor een werkvergadering en ik zit hier nog in pyama.
Ja veel mannen willen van zichzelf geloven dat ze zo in elkaar zitten, maar als ze een leuke/mooie/lekkere vrouw treffen die ook nog interesse toont (al dan niet met lustgevoelige inslag) dan verschuift het epicentrum van het denken toch al snel naar de inwonende van de boxershort.quote:Op vrijdag 30 januari 2009 11:54 schreef Snuitebolletje het volgende:
Zo eentje waarvan je vrolijk wordt als je naast haar wakker wordt. Waar je lekker tegenaan kan kruipen op de bank. Die je graag verzorgt als ze ziek is.. Zo een lieve die je af en toe gewoon eens gênant hard mag nemen.. Ja, tuurlijk willen mannen dat!
Dat lijkt me vervelend om zoiets te hebben. Maar ik kan met je meepraten ik heb scolliose en ben daarvoor aan mijn rug geopreerd. Nu heb ik gelukkig geen last meer van mij rug. Een klein nadeel dat ik nu sneller moe ben dan voordat ik geopreerd was.quote:Op vrijdag 30 januari 2009 12:04 schreef Bengeltje het volgende:
[..]
Uhm oke, ik zie een probleem aankomen.
[..]
Geen hernia, een versmalling tussen mijn 4e en 5e lendewervel/ zwakke rug/ holle rug.
Die drie samen is dus mja, oppassen.
Tot vanavond.quote:Op vrijdag 30 januari 2009 12:08 schreef Cuegirllie het volgende:
Mensen ik ben ervandoor.. tot vanavond en anders tot uh zaterdag/zondag
Veel plezier CG.quote:Op vrijdag 30 januari 2009 12:08 schreef Cuegirllie het volgende:
Mensen ik ben ervandoor.. tot vanavond en anders tot uh zaterdag/zondag
Zeg je nou dat de mensen die mijn uitspraken over de al dan niet serieuze aard van mannen proberen te ontkrachten, gefrustreerd zijn?quote:Op vrijdag 30 januari 2009 12:04 schreef Litpho het volgende:
[..]
Nee, die dames negeren dergelijke gefrustreerde mannen gewoon. En terecht.
De dames die hun versie roepen daarentegen, tja, ergens koesteren we nog de stille hoop dat die verbittering nog te verhelpen is. Soms slagen we daar zelfs in. Hoogst altruïstisch.
Wat is er zo grappig? Vertel want dan kunnen wij meelachen.quote:
Ik maak een keuzequote:
Hihiquote:
Nee. De groep die ik aanduidde bestaat uit de mannen die bij het minste of geringste commentaar leveren over dat alle vrouwen op klootzakken vallen of erger nog, die een welbekend uitgekauwd stukje van Hans Teeuwen declameren als argument.quote:Op vrijdag 30 januari 2009 12:09 schreef MLI het volgende:
[..]
Zeg je nou dat de mensen die mijn uitspraken over de al dan niet serieuze aard van mannen proberen te ontkrachten, gefrustreerd zijn?
Jeeejquote:Op vrijdag 30 januari 2009 12:09 schreef MLI het volgende:
[..]
Zeg je nou dat de mensen die mijn uitspraken over de al dan niet serieuze aard van mannen proberen te ontkrachten, gefrustreerd zijn?
Komt goedquote:Op vrijdag 30 januari 2009 12:10 schreef MNR het volgende:
[..]
Ik maak een keuze
Nee, ik moest kiezen of delen. En Box, er komt echt wel een andere Singles avond. Zien we elkaar toch gewoon een volgende keer? Het is echt niet zo dat ik even gemakkelijk dit heb besloten, ik vind het gewoon niet verstandig om alleen achter het stuur te kruipen terwijl ik vermoeid ben. En ik had nog een andere uitnodiging staan, dus dat maakt de keuze makkelijker.
Maar Box, vorige maand ben ik er voor het eerste geweest, was echt gezellig. Je gaat je echt wel goed vermaken
Goede middagquote:
Ik denk dat als je me ziet, je je vooroordelen wel zou laten varenquote:Op vrijdag 30 januari 2009 12:14 schreef mrbox het volgende:
[..]
Komt goedGroot voordeel is dat mijn beeld van jou nog behouden blijft
Jammer dat je niet komt. Volgende keer beter toch.quote:Op vrijdag 30 januari 2009 12:15 schreef MNR het volgende:
[..]
Ik denk dat als je me ziet, je je vooroordelen wel zou laten varen
Maar goed, daar komen we binnenkort wel achter.
Als ik je spreek bedoel jequote:Op vrijdag 30 januari 2009 12:15 schreef MNR het volgende:
[..]
Ik denk dat als je me ziet, je je vooroordelen wel zou laten varen
Maar goed, daar komen we binnenkort wel achter.
Nog steeds een jonge god.quote:Op vrijdag 30 januari 2009 12:16 schreef Bengeltje het volgende:
[..]
Jij bent toch jarig vandaag?Proficiat.
Precies, volgende keer beterquote:Op vrijdag 30 januari 2009 12:16 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Jammer dat je niet komt. Volgende keer beter toch.
Gefeliciteerdquote:Op vrijdag 30 januari 2009 12:17 schreef dawg het volgende:
[..]
Nog steeds een jonge god.
Dank Bengeltje.![]()
Sterkte en kop op het komt wel goed. Je bent al op de helft.quote:Op vrijdag 30 januari 2009 12:19 schreef Knuffelzacht het volgende:
pfff al een uur aan de poets en nog niet op de helft
quote:Op vrijdag 30 januari 2009 12:21 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Sterkte en kop op het komt wel goed. Je bent al op de helft.
Ja, ik ben hier ook druk bezig, is hard nodig.quote:Op vrijdag 30 januari 2009 @ 12:19 schreef Knuffelzacht het volgende:
pfff al een uur aan de poets en nog niet op de helft
Oh sorry verkeerd gelezen.quote:Op vrijdag 30 januari 2009 12:22 schreef Knuffelzacht het volgende:
[..]
erm er staat NOG NIET EENS op de helft
Jij wilt het wel erg graag weten hee!quote:Op vrijdag 30 januari 2009 12:24 schreef Ripley het volgende:
Gefeliciteerd D
Ik zit pas op 2 van de 9 mensen
Nog harder werken dan!quote:Op vrijdag 30 januari 2009 12:19 schreef Knuffelzacht het volgende:
pfff al een uur aan de poets en nog niet op de helft
Have fun vanavond!quote:Op vrijdag 30 januari 2009 12:08 schreef Cuegirllie het volgende:
Mensen ik ben ervandoor.. tot vanavond en anders tot uh zaterdag/zondag
Gefeliciteerd!quote:
Gefelischap, dawg.quote:
Ik ga geen namen noemen, want dat zal wellicht niet gewaardeerd worden, maar het zijn er drie waarvan één nog steeds actief, twee slechts eenmalig en één alhier postende.quote:
Ja!quote:
Ach de 4 uur kom je ook nog wel door.quote:Op vrijdag 30 januari 2009 12:38 schreef Belsezar het volgende:
[..]
Ja!Rond een uur of 4 hoop ik vakantie te gaan vieren
Dus iets langer nog
Oh ja, dat zeker! Ik geef dingen door en maak wat af en dan ben ik wegquote:Op vrijdag 30 januari 2009 12:41 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Ach de 4 uur kom je ook nog wel door.
Ik ben géén sletquote:
Maar wie dan wel?quote:
Tnx voor het verduidelijken...quote:Op vrijdag 30 januari 2009 12:54 schreef JaniesBrownie het volgende:
[..]
Jawel, maar geen FOKslet, net als MLI
of ik een foto van je mag zienquote:Op vrijdag 30 januari 2009 13:00 schreef rhubarbje het volgende:
En wat zijn de prangende single vragen van vandaag?
Ja, schiet eens op singlesquote:Op vrijdag 30 januari 2009 12:26 schreef Snuitebolletje het volgende:
[..]
Jij wilt het wel erg graag weten hee!(en ik lees mee)
Wat doe jij om je als sexy single te uiten?quote:Op vrijdag 30 januari 2009 13:00 schreef rhubarbje het volgende:
En wat zijn de prangende single vragen van vandaag?
dat is een goedequote:Op vrijdag 30 januari 2009 13:05 schreef MNR het volgende:
[..]
Wat doe jij om je als sexy single te uiten?
Jammer.quote:Op vrijdag 30 januari 2009 11:56 schreef MNR het volgende:
Voor de Singles die vanavond gaan, ik ga niet. Reden: een van de 2 meiden heeft afgezegd en dat was degene met wie ik thuis zou rijden (en naast mij in de auto zat). En omdat ik best vermoeid ben, rijd ik liever met iemand naast me in de auto als alleen.
Daarnaast heb ik ook een uitnodiging gehad voor een make-up party!Dus terwjil jullie keihard aan het flirten zijn, ga ik mezelf eens heerlijk verwennen met een nieuwe make-up line
![]()
Sorry, volgende keer beter! Had echt graag willen gaan, maar nu het er toch zo voorstaat: een Singles party is er volgende maand ook weer
weinig denk ik zo. ik probeer gewoon mezelf te zijn. en dat betekend de ene keer wat leuker gekleed enzo dan de andere keer.quote:Op vrijdag 30 januari 2009 13:05 schreef MNR het volgende:
[..]
Wat doe jij om je als sexy single te uiten?
Denk je dat necrofilie zo groot is in Nederland dan??quote:Op vrijdag 30 januari 2009 13:07 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
dat is een goede
En hoe doen we dat?
Ik zou zeggen mezelf dood flirten in sexy outfitjes!
Je kan toch gaan , oefening voor de herkansing?quote:Op vrijdag 30 januari 2009 13:04 schreef rhubarbje het volgende:
Ow ik wil best een foto pmmen hoor maar word je daar nou echt vrolijk van?
Volgende week vrijdag heb ik de laatste... pfff
Vandaag had ik er ook een maar ik ga niet, ik ken het echt veeel te slecht
Mezelf strak in het (driedelige) pak hijsen.quote:Op vrijdag 30 januari 2009 13:05 schreef MNR het volgende:
Wat doe jij om je als sexy single te uiten?
Dat dus.quote:Op vrijdag 30 januari 2009 13:10 schreef Cuegirllie het volgende:
weinig denk ik zo. ik probeer ben gewoon mezelf te zijn. en dat betekend de ene keer wat leuker gekleed enzo dan de andere keer.
Ow nou dan pm ik er ff eenquote:Op vrijdag 30 januari 2009 13:12 schreef JaniesBrownie het volgende:
[..]
Je kan toch gaan , oefening voor de herkansing?
En ja, heel vrolijk, want wij gaan uit na jouw tentamens
Uiteraard, maar ik heb een foboquote:Op vrijdag 30 januari 2009 13:14 schreef rhubarbje het volgende:
Ow JB dan wil ik wel ook een pic van jou he!
Wat is dat toch dat mensen een 'minder beeld' van me hebben gekregen'? Omdat ik toevallig in het openbaar zeg dat ik seks wilde hebben met een collega van me?quote:Op vrijdag 30 januari 2009 13:08 schreef Howl het volgende:
[..]
Jammer.![]()
Ook al is het beeld wat ik van je heb de afgelopen week wel wat minder geworden. Ik had je graag eens in real life gezien. En je kon ook met mij mee rijden
En veel plezier toegewenst met de make-up party.
Dat scheelt alweerquote:Op vrijdag 30 januari 2009 13:19 schreef rhubarbje het volgende:
Owja
En kut valt wel mee hoor
Je mag bij ons oneindig herkansen en ik heb nog 2 kansen om het vak helemaal te volgen dus dat kom wel goed
Ga het gewoon helemaal over doen
Ik pm zo
Bedankt voor je berichtje Cuequote:Op vrijdag 30 januari 2009 13:12 schreef Cuegirllie het volgende:
jammer dat je niet gaat MNR maar veel plezier vanavond. ik cm ook weer weg want dit kort teveel batterijen haha
Verschrikkelijk nummerquote:Op vrijdag 30 januari 2009 13:20 schreef JaniesBrownie het volgende:
[..]
Dat scheelt alweer
'Jolene' is gewoon opDat draaide mn beste vriendin grijs
Oew hulde!quote:Op vrijdag 30 januari 2009 13:13 schreef Techno het volgende:
[..]
Mezelf strak in het (driedelige) pak hijsen.
[..]
Dat dus.
Mijn beeld is onveranderd hoor!quote:Op vrijdag 30 januari 2009 13:20 schreef MNR het volgende:
[..]
Wat is dat toch dat mensen een 'minder beeld' van me hebben gekregen'? Omdat ik toevallig in het openbaar zeg dat ik seks wilde hebben met een collega van me?
Dat is alweer een tijdje terug voor mij, een pak dragen. Is niet nodig op mijn werk, behalve als ik naar klanten moetquote:Op vrijdag 30 januari 2009 13:13 schreef Techno het volgende:
[..]
Mezelf strak in het (driedelige) pak hijsen.
[..]
Dat dus.
Hoe openbaar?quote:Op vrijdag 30 januari 2009 13:20 schreef MNR het volgende:
[..]
Wat is dat toch dat mensen een 'minder beeld' van me hebben gekregen'? Omdat ik toevallig in het openbaar zeg dat ik seks wilde hebben met een collega van me?
Dat inderdaadquote:
Geen idee? Maar ik val dan ook niet in die groep mensen.quote:Op vrijdag 30 januari 2009 13:20 schreef MNR het volgende:
Wat is dat toch dat mensen een 'minder beeld' van me hebben gekregen'? Omdat ik toevallig in het openbaar zeg dat ik seks wilde hebben met een collega van me?
Kom me vanavond maar ophalen in pakquote:Op vrijdag 30 januari 2009 13:23 schreef Belsezar het volgende:
[..]
Dat is alweer een tijdje terug voor mij, een pak dragen. Is niet nodig op mijn werk, behalve als ik naar klanten moet
Ik heb werkelijk waar geen flauw idee. Alhoewel ik er als ik jou was niet rouwig om zou zijn dat je voetstuk wat lager is geworden, maakt het een stuk makkelijker om in levende lijve aan te voldoen.quote:Op vrijdag 30 januari 2009 13:20 schreef MNR het volgende:
[..]
Wat is dat toch dat mensen een 'minder beeld' van me hebben gekregen'?
logische keuze lijkt me :-) en mannen in pak jammie . Owja ik ben weg hahaquote:Op vrijdag 30 januari 2009 13:21 schreef MNR het volgende:
[..]
Bedankt voor je berichtje Cue
Next time we meet. Ik wilde mijn vriendin ook niet teleurstellen.. en als ik moet kiezen tussen haar en jullie, kies ik toch voor haar. Daarvoor is ze m'n vriendin
neequote:Op vrijdag 30 januari 2009 13:23 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
Hoe openbaar?
En Jolene is uber tof!
Blauw, grijs of zwart?quote:Op vrijdag 30 januari 2009 13:24 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
Kom me vanavond maar ophalen in pak
Ik had niet anders verwacht van je JBquote:Op vrijdag 30 januari 2009 13:24 schreef JaniesBrownie het volgende:
Ik heb ook geen ander beeld van je hoor, hooguit wat minder stoffig
en idd B, maar ik kan het dus wel helemaal meezingen
het pak wat je het geilst staat uiteraardquote:Op vrijdag 30 januari 2009 13:26 schreef Belsezar het volgende:
[..]
Blauw, grijs of zwart?
[..]
Ik had niet anders verwacht van je JB
Die zwartwitte? Daar kijk je zo lief op...quote:Op vrijdag 30 januari 2009 13:13 schreef rhubarbje het volgende:
Ow nou dan pm ik er ff een
Ik heb wel alleen maar oude besefte ik me laatst
Maar oke
Gadverdamme, mijn hele beeld van je kapotquote:Op vrijdag 30 januari 2009 13:20 schreef MNR het volgende:
[..]
Wat is dat toch dat mensen een 'minder beeld' van me hebben gekregen'? Omdat ik toevallig in het openbaar zeg dat ik seks wilde hebben met een collega van me?
Nee die is ondertussen echt oudquote:Op vrijdag 30 januari 2009 13:29 schreef AirwiN het volgende:
[..]
Die zwartwitte? Daar kijk je zo lief op...
Daarom zeg ik het ook...quote:Op vrijdag 30 januari 2009 13:30 schreef rhubarbje het volgende:
Nee die is ondertussen echt oud
Maar wel cute he eigenlijk
Ow dat mag je niet zeggen over jezelf he
Ik vraag of ze langs wil komen, bij mij aangekomen staat er een lekker muziekje op, de kaarsjes branden overal, het licht is sfeervol gedimd en zelf heb ik een goedstaande spijkerbroek met een leuke blouse of shirt aan.quote:Op vrijdag 30 januari 2009 13:05 schreef MNR het volgende:
Wat doe jij om je als sexy single te uiten?
Tsja, je bent opeens een stuk opener over je sexleven en je gedachten daarover. En ik praat alleen voor mezelf. Ik weet niet waarom je denkt dat anderen dat ook hebben.quote:Op vrijdag 30 januari 2009 13:20 schreef MNR het volgende:
[..]
Wat is dat toch dat mensen een 'minder beeld' van me hebben gekregen'? Omdat ik toevallig in het openbaar zeg dat ik seks wilde hebben met een collega van me?
Overdrijven is ook een vak, ze heeft één opmerking gemaakt over een man met wie ze wel een beschuitje zou willen eten en that's all!quote:Op vrijdag 30 januari 2009 13:32 schreef Howl het volgende:
[..]
Tsja, je bent opeens een stuk opener over je sexleven en je gedachten daarover. En ik praat alleen voor mezelf. Ik weet niet waarom je denkt dat anderen dat ook hebben.
Je let al net zo goed op als Ripleyquote:Op vrijdag 30 januari 2009 13:35 schreef Adolecens het volgende:
Ik heb niks geen details oid voorbij zien komen, andere ervaringen en weet ik veel wat...
Wat onwijs lief van jequote:
Dat moet wel als Orakel hequote:Op vrijdag 30 januari 2009 13:35 schreef Litpho het volgende:
[..]
Je let al net zo goed op als Ripley.
quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Never regret anything, beacuse one time it was exaclty what you wanted.
Op donderdag 29 mei 2014 01:52 schreef Tamashii het volgende:
Aan Ado vraagt iedereen toestemmming
quote:Op vrijdag 30 januari 2009 13:35 schreef Litpho het volgende:
[..]
Je let al net zo goed op als Ripley.
quote:
Voorlopig weet ik nog niet eens een derdequote:Op vrijdag 30 januari 2009 13:47 schreef Litpho het volgende:
[..]
[ afbeelding ].
Ik zou niet willen dat je nieuwsgierigheid niet goed gevoerd werd.
Dan wordt het denk ik de blauwequote:Op vrijdag 30 januari 2009 13:28 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
het pak wat je het geilst staat uiteraard
Owja kom maar een uurtje eerder als je in een geil pak gaat verschijnenquote:
Ik ook niet.quote:Op vrijdag 30 januari 2009 13:48 schreef Ripley het volgende:
[..]
Voorlopig weet ik nog niet eens een derde
Wat is het verschil daar tussen dan?quote:Op vrijdag 30 januari 2009 13:50 schreef kwaakvaak het volgende:
is dit vrijdagmiddaggeilheid? Of gewoon elke middaggeilheid?
De elke middaggeilheid moet je in een avondje wegwerken. De vrijdagmiddaggeilheid heb je een heel weekend voor beschikbaar om je lusten te botvieren.quote:Op vrijdag 30 januari 2009 13:55 schreef tijnbrein het volgende:
Wat is het verschil daar tussen dan?
quote:Op vrijdag 30 januari 2009 13:55 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Wat is het verschil daar tussen dan?
Dankje voor de uitlegquote:Op vrijdag 30 januari 2009 13:57 schreef AirwiN het volgende:
[..]
De elke middaggeilheid moet je in een avondje wegwerken. De vrijdagmiddaggeilheid heb je een heel weekend voor beschikbaar om je lusten te botvieren.
Hee, die wil ik ook danquote:Op vrijdag 30 januari 2009 13:30 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
Nee die is ondertussen echt oud
Maar wel cute he eigenlijk
Ow dat mag je niet zeggen over jezelf he
Doen we!quote:Op vrijdag 30 januari 2009 13:51 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
Owja kom maar een uurtje eerder als je in een geil pak gaat verschijnen![]()
Als je dat bij mij zou doen, zou je echt wel halverwege de avond vastgebonden op bed liggen en dan zou je dat teasen dubbel zo hard terug krijgen... en meer...quote:Op vrijdag 30 januari 2009 14:00 schreef rhubarbje het volgende:
Over elke middag geilheid kun je ook lang doen hoor
Dat is juist leuk
Ik bedoel je scharrel/lief beetje teasen maar net niet geven wat hij/zij wil en dan laten wachten tot de volgende dag of zo
maar die is echt ouhoud ondertussenquote:
Pff echt nietquote:Op vrijdag 30 januari 2009 14:02 schreef AirwiN het volgende:
[..]
Als je dat bij mij zou doen, zou je echt wel halverwege de avond vastgebonden op beid liggen en dan zou je dat teasen dubbel zo hard terug krijgen... en meer...
Kinkyquote:Op vrijdag 30 januari 2009 14:02 schreef AirwiN het volgende:
[..]
Als je dat bij mij zou doen, zou je echt wel halverwege de avond vastgebonden op beid liggen en dan zou je dat teasen dubbel zo hard terug krijgen... en meer...
Kun je mijn gedachten lezen ofzo? I was about to say that.quote:Op vrijdag 30 januari 2009 14:02 schreef AirwiN het volgende:
Als je dat bij mij zou doen, zou je echt wel halverwege de avond vastgebonden op beid liggen en dan zou je dat teasen dubbel zo hard terug krijgen... en meer...
Dus jij bent dominant in bed.quote:Op vrijdag 30 januari 2009 14:03 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
Pff echt niet
Ik ben niet het typje dat zich laat domineren
Klinkt goed, wanneer?quote:Op vrijdag 30 januari 2009 13:32 schreef Adolecens het volgende:
[..]
Ik vraag of ze langs wil komen, bij mij aangekomen staat er een lekker muziekje op, de kaarsjes branden overal, het licht is sfeervol gedimd en zelf heb ik een goedstaande spijkerbroek met een leuke blouse of shirt aan.![]()
(De pakken bewaar ik voor de volgende ochtend als ik naar mijn werk moet en ze ziet hoe ik van een naakte man in een man in pak verander en haar nog een zoen geef en mijn eau 'd toilette nog even bij haar blijft hangen en ze langzaam wakker wordt).
Ik trek een fles wijn open en nadat we even op de bank gezeten hebben leg ik de laatste hand aan het eten, waarna we samen lekker aan tafel gaan en elkaar wat beter leren kennen, af en toe onbeschaamd naar elkaar loeren...![]()
En na het eten kruipen we dicht tegen elkaar op de bank, een beetje door haar haar kriebelen en van haar geur genieten... En eens aftasten in hoeverre ze voor me gevallen is!
quote:Op vrijdag 30 januari 2009 14:03 schreef rhubarbje het volgende:
Ik ben niet het typje dat zich laat domineren
Dan zou je goed bij JB passenquote:Op vrijdag 30 januari 2009 14:03 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
Pff echt niet
Ik ben niet het typje dat zich laat domineren
Gewoon vragen of je mee mag doen Techno.quote:Op vrijdag 30 januari 2009 14:03 schreef Techno het volgende:
[..]
Kun je mijn gedachten lezen ofzo? I was about to say that.
Niks wat met goed knevelen niet is op te lossen. Uiteindelijk heb ik altijd nog een stukje lichamelijk overwicht mee om je in die positie te manoeuvreren.quote:Op vrijdag 30 januari 2009 14:03 schreef rhubarbje het volgende:
Pff echt niet
Ik ben niet het typje dat zich laat domineren
M/M/V trio's, nee bedankt.quote:Op vrijdag 30 januari 2009 14:05 schreef tijnbrein het volgende:
Gewoon vragen of je mee mag doen Techno.
krijg jij een echt ouhoude van mijquote:Op vrijdag 30 januari 2009 14:02 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
maar die is echt ouhoud ondertussen
maar ik ben gemeen als het er op aan komtquote:Op vrijdag 30 januari 2009 14:05 schreef AirwiN het volgende:
[..]
Niks wat met goed knevelen niet is op te lossen. Uiteindelijk heb ik altijd nog een stukje lichamelijk overwicht mee om je in die positie te manoeuvreren.
Je blijft zoeken hequote:
dat is zo'n beetje het idee jaquote:Op vrijdag 30 januari 2009 13:57 schreef AirwiN het volgende:
[..]
De elke middaggeilheid moet je in een avondje wegwerken. De vrijdagmiddaggeilheid heb je een heel weekend voor beschikbaar om je lusten te botvieren.
omdat zij wel graag uuh... "luistert & ondergaat"quote:Op vrijdag 30 januari 2009 14:06 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
maar ik ben gemeen als het er op aan komt
Ik bijt en knijp
En hoe zo zou ik dan goed bij JB passen?
Je hoeft ook niet aan Air te zitten als je dat niet wilt. Alleen aan Rhubarbje is ook goed.quote:
Niets wat handboeien en stukkie touw kunnen oplossenquote:Op vrijdag 30 januari 2009 14:06 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
maar ik ben gemeen als het er op aan komt
Ik bijt en knijp
En hoe zo zou ik dan goed bij JB passen?
Ik zou dan ook iets in de mond stoppen een rubberbal bijvoorbeeld.quote:Op vrijdag 30 januari 2009 14:08 schreef mrbox het volgende:
[..]
Niets wat handboeien en stukkie touw kunnen oplossen![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |