Vermoedelijk wordt het net zo'n succes als de boycot van Nederlandse producten na het uitbrengen van Fitna.quote:Op maandag 26 januari 2009 18:21 schreef Lemmeb het volgende:
[..]
Mooi. Hopen dat dit vreselijk uit de klauwen loopt en er een massale boycot volgt in het geval dat Wilders veroordeeld wordt. Dan weet ik al wel wat de uitkomst van dat proces zal zijn.
Evenals de enorme boycot van Deense producten na de tekeningen.quote:Op maandag 26 januari 2009 18:36 schreef Reya het volgende:
Vermoedelijk wordt het net zo'n succes als de boycot van Nederlandse producten na het uitbrengen van Fitna.
Met de linguïsten, nota bene.quote:Op maandag 26 januari 2009 20:27 schreef Rock_de_Braziliaan het volgende:
Nee B-A vertelde al dat je vreemd ging.
baanloos zijn vind je niet heel erg, of wel?quote:Op maandag 26 januari 2009 21:41 schreef sigme het volgende:
Nee, de meppelerbaan werd bij nader inzien niet vacant gesteld want 'het rommelde in de organisatie'. Tot nader orde ben ik baanloos.
de nieuwe shirts zien er altijd snel en gelikt uit. maar ze staan bijna niemand.quote:Overigens is het momenteel soms rond de -5, laatst gelopen bij -10. En ik vind de katoentjes wel frisjes hoor. Gelukkig zweet ik niet.
Bijna alle organisaties rommelen momenteelquote:Op maandag 26 januari 2009 21:41 schreef sigme het volgende:
Nee, de meppelerbaan werd bij nader inzien niet vacant gesteld want 'het rommelde in de organisatie'. Tot nader orde ben ik baanloos.
Net zoveel als jouw rijke fantasiequote:
Wat is je terrein ook alweer?quote:Op maandag 26 januari 2009 21:59 schreef sigme het volgende:
Baanloos is mijn lust & mijn leven. Werken vind ik ook niet erg, maar het kost snel zoveel tijd. In verband met dure plannen moet er wel weer eens meer geld verdiend worden dus momenteel kijk ik af en toe geinteresseerd rond op vacaturesites. Maar d'r valt niet echt veel te doen op mijn terrein, momenteel.
Het shirtje is een ondershirtje, dus niet bedoeld om te staan. De winkelmeneer droeg me eerst een witte aan, maar dat is me zelfs voor onderkledij te gek, dus die heb ik geweigerd.
Ben jij al weer helemaal ingeburgerd in Nederland? Huisje boompje beestje?
Softwaretester. En m'n pensioen? Ik doe het wel zonderquote:Op maandag 26 januari 2009 22:28 schreef One_of_the_few het volgende:
[..]
Wat is je terrein ook alweer?en misschien een rare vraag, maar hoe gaat dat met je pensioen, of is manlief degene die dat regelt?
Hipper en afwisselender lijkt mij dan weer niet leuker, maar ieder z'n meug. Jij studeert nu toch (weer?)?quote:ja en nee. Ik voel me weer prima. Weer redelijk gesetteld. In nederland is toch redelijk veel nog goed ook al worden we elke dag geteefd. Ik heb niet speciaal veel met nederland. Voel me thuis in vrij veel landen, al is azie leuk voor vakantie, maar niet langer.
Sommige dingen zijn hier prima, andere in het buitenland. Ik leef niet in mijn droomwereld, maar klagen heb ik ook niet. verre van. Het kan altijd, hipper, leuker, afwisselender etc. maar soms moet je tevreden zijn. En voor nu ben ik dat.
Praat je er maar met dooddoeners onderuit!quote:Op maandag 26 januari 2009 21:08 schreef sigme het volgende:
De taligen kunnen in elk geval spellen. En ik behoor daar tot het meubilair, getuige K&LLPTJAMZLIENCLAUDIAKIRDWERGLXIVSHADYLANEMANESIGMEETC.
quote:Op maandag 26 januari 2009 22:47 schreef Rock_de_Braziliaan het volgende:
[..]
Praat je er maar met dooddoeners onderuit!
Overigens lijkt een project bij de ING voorlopig niet door te gaan. Helaas, pindakaas
Eh? Okquote:Op maandag 26 januari 2009 22:47 schreef Rock_de_Braziliaan het volgende:
[..]
Praat je er maar met dooddoeners onderuit!
Prijs je gelukkig. Ik heb al wat wanorganisaties gezien, maar de ING wordt niet makkelijk overtroffen.quote:Overigens lijkt een project bij de ING voorlopig niet door te gaan. Helaas, pindakaas
In september pas weer.quote:Op maandag 26 januari 2009 22:34 schreef sigme het volgende:
[..]
Softwaretester. En m'n pensioen? Ik doe het wel zonder. Manlief is partttime vrachtwagendchauffeur, dus die sleept ook geen pensioensommen van formaat binnen
.
Ik heb natuurlijk wel ooit een koperkleurig handdrukje ontvangen, wat geacht wordt vrij te vallen als ik oud ben.
[..]
Hipper en afwisselender lijkt mij dan weer niet leuker, maar ieder z'n meug. Jij studeert nu toch (weer?)?
trustequote:
hoezo, de overheid komt er nu toch nog meer in? Dat moet wel beter gaan dan.quote:Prijs je gelukkig. Ik heb al wat wanorganisaties gezien, maar de ING wordt niet makkelijk overtroffen.
done.quote:
Slaap zacht mevrouw.quote:Op maandag 26 januari 2009 22:52 schreef sigme het volgende:
[..]
Eh? Ok. 'truste
[..]
Prijs je gelukkig. Ik heb al wat wanorganisaties gezien, maar de ING wordt niet makkelijk overtroffen.
Rijdend, niet ernstig, materiële schade.quote:Op dinsdag 27 januari 2009 12:34 schreef Wheelgunner het volgende:
[..]
Lopend, fietsend, rijdend? Ernstig?
Iraanse man in net pak die zijn woede niet kan beheersen (en constant aan het bellen was). Close enough.quote:Op dinsdag 27 januari 2009 12:42 schreef Wheelgunner het volgende:
[..]
Marokkaanse jochies die dat eigenlijk niet kunnen betalen, niet op legale wijze althans?
Twee rijbanen, poogde in te voegen door mij rechts in te halen, en vervolgens een ruk aan het stuur naar links te geven (waar ik zat). Ik raakte hem ter hoogte van zijn achterportier, zijn auto maakte een draai nam hem een meter of 5 mee en kwam tot stilstand.quote:
Het is geen recht om in te mogen voegen. Het is dus zijn fout.quote:Op dinsdag 27 januari 2009 12:48 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Twee rijbanen, poogde in te voegen door mij rechts in te halen, en vervolgens een ruk aan het stuur naar links te geven (waar ik zat). Ik raakte hem ter hoogte van zijn achterportier, zijn auto maakte een draai nam hem een meter of 5 mee en kwam tot stilstand.
Er zit nog een deuk bij de ronding van het spatbord, valt net weg bij de foto.quote:Op dinsdag 27 januari 2009 13:33 schreef MrX1982 het volgende:
De schade aan je auto lijkt nog wel mee te vallen.
Nee klopt, maar ik ga het uiteraard verhalen bij de tegenpartij. Eerst ff een pro forma factuur laten maken en de schade taxeren. Kost weer allemaal tijd, maar goed.quote:Op dinsdag 27 januari 2009 13:48 schreef MrX1982 het volgende:
Het is wel vervelend. Beter betaalt de verzekeringsmaatschappij van de tegenpartij. Echt goedkoop zijn schades aan je auto nooit als je het laat repareren bij de garage.
De Bora is een Golf 4 met een andere neus en een kont. Het interieur is hetzelfde en de meeste onderdelen komen ook overeen.quote:Op dinsdag 27 januari 2009 13:51 schreef Wheelgunner het volgende:
[..]
Dan lijken die volkswagens wel erg op elkaar.
Nee geen persoon.quote:Op dinsdag 27 januari 2009 14:13 schreef Mutant01 het volgende:
Tis geen persoon die je hebt weg ge-edit toch?
Dat is correct.quote:Op dinsdag 27 januari 2009 14:19 schreef DrWolffenstein het volgende:
De muur, net boven de plaats waar de schaduw ophoud, is een gedeelte van de muur gekopieerd.
Ik heb nogal wat vakantiefoto's met storende elementen zoals halve auto's, takken etc terwijl het opzich goede foto's zijn.quote:Op dinsdag 27 januari 2009 14:33 schreef Mutant01 het volgende:
Dat heb je netjes gedaan.
Ik vind het bolle een stuk storender dan een stukje auto.quote:Op dinsdag 27 januari 2009 14:41 schreef MrX1982 het volgende:
Ik heb nogal wat vakantiefoto's met storende elementen zoals halve auto's, takken etc terwijl het opzich goede foto's zijn.
Omdat je het orgineel hebt gezienquote:Op dinsdag 27 januari 2009 14:42 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Ik vind het bolle een stuk storender dan een stukje auto.
http://www.theregister.co.uk/2009/01/27/cameraphone_clicks/quote:Dumb law of the day comes from the US where consideration is being given to making it illegal to sell cameraphones which do not make a click noise when a still picture is taken.
The "Camera Phone Predator Alert Act" would forbid selling of phones which have a means to disable or silence the tone. Should the law ever pass it would be enforced by the Consumer Product Safety Commission. The noise should be audible within a reasonable distance of the phone.
The bill, was introduced by Congressman Peter King of New York, because: "Congress finds that children and adolescents have been exploited by photographs taken in dressing rooms and public places with the use of a camera phone."
Luckily the Congressman is on hand to make a law to stop this ever happening again. It is not clear what is supposed to happen if you use the movie function - a whirring noise?
Similar rules are supposedly in place in Japan and Korea to make it harder for ne'er do wells to take "upskirt" shots of unsuspecting women.
Pijnlijk storend kinderachtig en betuttelend.. dit is kleuterschoolniveauquote:Vrankrijk krijgt nieuwe barploeg
AMSTERDAM Het café van krakersbolwerk Vrankrijk in Amsterdam zal een nieuwe barploeg krijgen. Daarmee hoopt de beherende Stichting Barst dat de kroeg toch mag openblijven van de gemeente. Dat zei haar advocaat Marc Wijngaarden maandag tegen de lokale tv-zender AT5. ‘Op niet al te lange termijn zal Stichting Barst een nieuwe barploeg naar voren schuiven.’
De gemeente maakte vorige week bekend het café te willen sluiten. Reden is dat medewerkers in september een bezoeker ernstig zouden hebben mishandeld. De barploeg zou vervolgens onder meer de poli tie hebben tegengewerkt toen die het incident wilde onderzoeken.
Volgens Wijngaarden heeft het huidige team fouten gemaakt, onder meer door lange tijd over de kwestie te zwijgen.
De advocaat zei signalen te hebben dat burgemeester Job Cohen van de hoofdstad de krakerskroeg misschien nog een kans wil geven. ANP
quote:Op dinsdag 27 januari 2009 13:10 schreef sigme het volgende:
Rije langs de snelweg, rije wat je kan
Kijk je in je spiegel, en wat zie je dan
Oh jee oh jee oh jee, daar komt een BMW
Een wonder van techniek en niet te duur
Oh jee oh jee oh jee, daar komt een BMW
Met altijd een proleet achter 't stuur
voor je het weet krijg je een gedicht voor je verjaardag hoor, bewarequote:
De infrastructuur in Nederland was al verouderd. Daarbij kwam de vliegtax. Dus Nederland verloor al een groot aandeel van haar concurrentiepositie (wat betekent dat dat de concurrent een betere keuze is). En de vliegtax is natuurlijk ook nog eens de olie op het vuur tijdens een economische crisis. Nu verschillende vliegtuigmaatschappijen Nederland hebben opgegeven en de opdrachten aan ons voorbij zijn gegaan is Schiphol dus zelf aan de beurt.quote:Luchthaven Schiphol schrapt honderden banen
Bij het luchthavenbedrijf Schiphol Group verdwijnen honderden banen. Eind 2010 zal het bedrijf 10 tot 25 procent minder werknemers tellen. Nu telt het bedrijf nog 2.200 werknemers.
Dat maakte Schiphol vandaag bekend.
Schiphol sluit gedwongen ontslag niet uit. Het bedrijf wil zoveel mogelijk banen schrappen door natuurlijk verloop en door het uitbesteden van werkzaamheden.
Cijfers
De vervoerscijfers van Schiphol zijn sterk gedaald en de internationale concurrentie neemt toe. Schiphol zag vorig jaar het aantal passagiers met 0,8 procent afnemen. De eerste daling sinds 1947.
Voor dit jaar rekent het bedrijf op een afname van 6 tot 10 procent voor het passagiers- en vrachtvervoer, zei topman Jos Nijhuis eerder deze maand bij zijn nieuwjaarstoespraak.
Belasting
Schiphol heeft altijd gezegd zwaar te lijden onder de milieubelasting die 1 juli vorig jaar door het kabinet is ingevoerd voor vluchten vanaf Nederlandse bodem.
Een toenemend aantal passagiers kiest er daarom voor om vanuit Duitsland en België te vliegen. Ook vliegen minder mensen door de kredietcrisis.
bron: Elsevier
Oh doel je op die paar files. Die zijn vooral een teken van zeer grote welvaart waardoor we het met het bouwen niet helemaal bij kunnen houden. Dat is dus hooguit te weinig infrastructuur, heel wat anders dan verouderde infra.quote:Op dinsdag 27 januari 2009 22:35 schreef Picchia het volgende:
Even een metafoor: van de week ging ik naar de macro in Amsterdam om een speeltje op te halen. De rit duurde 14 minuten. Doordeweeks duurt dat een uur. Ons wegenstelsel is niet gebouwd op de spitsen die wij momenteel ervaren.
Als ik elke ochtend de files aan langzaam rijdend verkeer (en vrachtwagens) zie rond Amsterdam, dan kan ik niet anders concluderen dan dat onze infrastructuur niet meer aan de vraag voldoet.
Los het op planoloog du_ke.quote:Op dinsdag 27 januari 2009 22:37 schreef du_ke het volgende:
[..]
Oh doel je op die paar files. Die zijn vooral een teken van zeer grote welvaart waardoor we het met het bouwen niet helemaal bij kunnen houden. Dat is dus hooguit te weinig infrastructuur, heel wat anders dan verouderde infra.
Rond elke grote stad overal ter wereld heb je overigens last van files. Hoeveel wegen je ook bouwt.
Daar is men druk mee bezigquote:
--quote:Den Haag, 27 jan. Het demissionaire kabinet-Balkenende heeft in 2003 voorbereidingen getroffen om eventueel militaire steun te geven aan de Amerikaans-Britse invasie in Irak. [..]
Dat mensen vanaf Maastricht naar Schiphol reden in plaats van het vliegveld om de hoek hielp natuurlijk ook niet echt mee met de files hè.quote:Op dinsdag 27 januari 2009 23:17 schreef du_ke het volgende:
Die vliegtax is niet veel soeps maar het vernietigt zeer zeker de economie niet.
Haha ja inderdaadquote:Op dinsdag 27 januari 2009 23:18 schreef Yildiz het volgende:
[..]
Dat mensen vanaf Maastricht naar Schiphol reden in plaats van het vliegveld om de hoek hielp natuurlijk ook niet echt mee met de files hè.
Zo'n stagaire hadden we hier laatst ook lopen, mateloos irritant inderdaad.quote:Op woensdag 28 januari 2009 08:54 schreef Rock_de_Braziliaan het volgende:
VVVVVVVvvvvvvvvvrrrrrrrrrrrrrrrroooooooooooeeeeeeeeeeeeggggggggggggg,
Ik word echt schijtziek van een projectgenote van me. Zenuwachtig, onzeker en eigenwijs wijf.... Echt niet te geloven.
Ze komt je de hele tijd dingen vragen, je geeft antwoord en vervolgens gaat ze met je in discussie en doet ze waar ze zelf zin in heeft. Bovendien heb ik naaktslakken gezien die meer voortgang maken.quote:Op woensdag 28 januari 2009 09:09 schreef Monolith het volgende:
[..]
Zo'n stagaire hadden we hier laatst ook lopen, mateloos irritant inderdaad.
In het algemeen zoveel mogelijk samenwerking met vrouwen vermijden kan een hoop ellende besparen.quote:Op woensdag 28 januari 2009 09:22 schreef Rock_de_Braziliaan het volgende:
[..]
Ze komt je de hele tijd dingen vragen, je geeft antwoord en vervolgens gaat ze met je in discussie en doet ze waar ze zelf zin in heeft. Bovendien heb ik naaktslakken gezien die meer voortgang maken.
En elke keer als je haar een vraag stelt, geeft ze geen antwoord maar draait ze eromheen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |