anders ik wel...quote:
Als je niet teveel te doen wilt hebben, is het misschien geen verkeerd idee het zelfreinigend vermogen van dit forum en zijn users zoveel mogelijk het werk te laten doen.quote:Op woensdag 28 januari 2009 10:01 schreef Frutsel het volgende:
anders ik wel...
Een beetje baggeren kan nooit kwaad. Alles met mate en zolang het leuk blijft. Zo verlopen al mijn topics en meestal zorgt dat alleen maar voor meer succes.quote:Je verbaggerd je eigen topic terwijl het een juweeltje kan worden.
Ja, omdat ik het zelf wel weer welletjes vond en terugkeerde op de serieuze toer.quote:En ja, het gaat nu wel weer normaal, gelukkig.
Want? Toen jij begon te editen deed men allang weer normaal.quote:Anders had er nog een slot op gemoeten![]()
Niks te danken.quote:Dank je
Misschien is het je nog niet opgevallen, maar ik denk dat ik bijzonder veel laat staan... teveel volgens anderen.quote:Op woensdag 28 januari 2009 10:07 schreef Lemmeb het volgende:
[..]
Als je niet teveel te doen wilt hebben, is het misschien geen verkeerd idee het zelfreinigend vermogen van dit forum en zijn users zoveel mogelijk het werk te laten doen.
[..]
Ben ik met je eens, maar waarom moet die bagger dan weer gelijk over Hamas/Gas/Islam/Moslims gaan? Ok, omdat het in dit topic relevant is? Niet helemaal, het gaat ook over "dat er niet wordt voorgelezen", maar daar zie ik dan geen grap over. En ik delete niet eens alle bagger, soms bagger ik zelf ook. En voor jou is het succes, voor een ander is het bijzonder storend misschien.quote:Een beetje baggeren kan nooit kwaad. Alles met mate en zolang het leuk blijft. Zo verlopen al mijn topics en meestal zorgt dat alleen maar voor meer succes.
Goedzoquote:Ja, omdat ik het zelf wel weer welletjes vond en terugkeerde op de serieuze toer.
[..]
Ik open een topic en begin bij het eind en lees dan eens terug. Andere mensen doen dat misschien bij het begin en denken: Daar heb je , de in hun ogen islamhater, Lemmeb weer met zijn kuttopics en blijvenweg. Die dingen waren toch echt niet noodzakelijk? En zelfs twee keer...quote:Want? Toen jij begon te editen deed men allang weer normaal.
[..]
Wat mij vooral op is gevallen is dat de mate waarin jij zaken delete sterk af lijkt te hangen van degene die het aan je vraagt.quote:Op woensdag 28 januari 2009 10:15 schreef Frutsel het volgende:
Kom op... ik delete echt niet alles... dat moet zelfs jou opgevallen zijn.
Ja vroeg me al af waar dat verwijt zou blijvenquote:Op woensdag 28 januari 2009 10:18 schreef Lemmeb het volgende:
[..]
Wat mij vooral op is gevallen is dat de mate waarin jij zaken delete sterk af lijkt te hangen van degene die het aan je vraagt.
Was maar een geintje hoor.quote:Op woensdag 28 januari 2009 10:19 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Ja vroeg me al af waar dat verwijt zou blijvenMaar goed, als je dat denkt
Je moest eens weten
![]()
Jij vraagt mij nooit iets![]()
quote:Op woensdag 28 januari 2009 10:24 schreef Lemmeb het volgende:
Misschien moet er trouwens ' voor allochtonen' aan de topictitel worden toegevoegd. Want het topic valt nu een beetje stil. En dat zou jammer zijn.
Bedankt, bron toegevoegd. Laat ajb maar lekker open!!!quote:Op woensdag 28 januari 2009 10:30 schreef Frutsel het volgende:
[..]![]()
Overigens mis ik ook de bron in je OP![]()
Kan dus alsnog een slot op
nu heeft iedereen hem wel gehad denk ik?quote:Op woensdag 28 januari 2009 10:19 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Ja vroeg me al af waar dat verwijt zou blijvenMaar goed, als je dat denkt
Je moest eens weten
![]()
Jij vraagt mij nooit iets![]()
En mijn eeuwigdurende dank daarveur!quote:Op woensdag 28 januari 2009 10:35 schreef sp3c het volgende:
behalve Lemmeb want die houd ik al mijn handen boven het hoofd ...
Nee ze slapen nogquote:Op woensdag 28 januari 2009 10:45 schreef sp3c het volgende:
ik vraag me af wanneer het flauw begint te worden want normaal ben ik niet zo rancuneus manneke ... voorlopig moet ik er op zijn minst om glimlachen iig
ahem ... iemand nog feedback?
Na overleg is het topic gesloten.quote:Op woensdag 28 januari 2009 02:38 schreef Elfletterig het volgende:
Schijnt mode te zijn, de laatste weken. Klagen over mod-acties terwijl overleg nog gaande is.
Hoe veel duidelijker dan dit kan ik zijn: Joodse nederzettingen zijn legaal ??
Hoe zielig ook, dat zelfs na het verwijderen van de posts in kwestie, Mutant01 zijn Ad Hominem door denkt te kunnen zetten.quote:Ik weet dat je last hebt van waanideeen, maar waar werd je met nazi's vergeleken?
Je kan ook een antwoord op de vraag proberen te geven. Ik zie namelijk nergens iemand de vergelijk Cairon - Nazi maken. Die trek jij zelf.quote:Op woensdag 28 januari 2009 16:32 schreef Cairon het volgende:
[..]
Hoe zielig ook, dat zelfs na het verwijderen van de posts in kwestie, Mutant01 zijn Ad Hominem door denkt te kunnen zetten.
Ik snap ook niet waarom jij zo vaak zo boos moet reageren. Is het jouw persoonlijke eer die wordt aangetast, ofzo?quote:Op woensdag 28 januari 2009 16:36 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Je kan ook een antwoord op de vraag proberen te geven.
Mag ik vragen waar jij je in vredesnaam mee bemoeit? Heet jij Cairon? Ik vraag hem iets heel simpels, namelijk WAAR de vergelijking Cairon- Nazi wordt getrokken.quote:Op woensdag 28 januari 2009 16:37 schreef damian5700 het volgende:
[..]
Ik snap ook niet waarom jij zo vaak zo boos moet reageren. Is het jouw persoonlijke eer die wordt aangetast, ofzo?
Mja, daar hebben meer mensen last van. Als je het bijvoorbeeld hebt over criminele Marokkanen in het algemeen, is er altijd wel weer een Marokkaan te vinden op dit forum die denkt dat het over hem gaat.quote:Op woensdag 28 januari 2009 16:37 schreef damian5700 het volgende:
[..]
Ik snap ook niet waarom jij zo vaak zo boos moet reageren. Is het jouw persoonlijke eer die wordt aangetast, ofzo?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |