Ergens er niet mee eens zijn is wat anders dan het niet leuk vinden hoor, ik stoor me niet aan andermans mening, misschien moet je eens in de spiegel kijkenquote:Op donderdag 15 april 2010 15:25 schreef _Led_ het volgende:
Toch grappig dat de enige mensen die mij daarvan beschuldigen de mensen zijn die het niet leuk vinden als er alternatieve opties worden geopperd
Mja , tot daar gaat je voorstellingsvermogen blijkbaar maar je moet het zelf maar een keer een periode ervaren voor je begrijpt wat al die mensen nou bedoelen , hoogstwaarschijnlijk kom je dat vaker tegen op fok met ervaringen die je zelf niet hebt gehad .quote:Op donderdag 15 april 2010 14:53 schreef _Led_ het volgende:
[..]
Mja, toen je er per toeval eens 2 redelijk dicht achter elkaar hebt gezien ben je erop gaan letten, en presto, toen vielen ze je vaker op
Welk gedeelte van Nieuwetijdskinderen begreep je niet ?quote:Op donderdag 15 april 2010 16:19 schreef Summers het volgende:
[..]
Mja , tot daar gaat je voorstellingsvermogen blijkbaar maar je moet het zelf maar een keer een periode ervaren voor je begrijpt wat al die mensen nou bedoelen , hoogstwaarschijnlijk kom je dat vaker tegen op fok met ervaringen die je zelf niet hebt gehad .
zoals ik al zei , tot daar kan jij blijkbaar verklaren ( altijd is er niks of iets simpels ) en daarna gaat het op zwart ofzo , heel apart .quote:Op donderdag 15 april 2010 16:22 schreef _Led_ het volgende:
[..]
Welk gedeelte van Nieuwetijdskinderen begreep je niet ?
Aha, want als ik 13:37 vaker opmerk is dat iets simpels, maar als jij 11:11 vaker opmerkt is dat natuurlijk superspiritueelquote:Op donderdag 15 april 2010 16:27 schreef Summers het volgende:
[..]
zoals ik al zei , tot daar kan jij blijkbaar verklaren ( altijd is er niks of iets simpels ) en daarna gaat het op zwart ofzo , heel apart .
Interpreteer het zoals je zelf wiltquote:Op donderdag 15 april 2010 17:06 schreef _Led_ het volgende:
[..]
Aha, want als ik 13:37 vaker opmerk is dat iets simpels, maar als jij 11:11 vaker opmerkt is dat natuurlijk superspiritueel
Het is helemaal duidelijk hoor - Jij zegt impliciet : "als ik, Summers, hetzelfde opmerk als jij, Led, is het in mijn geval suuuuuuuuuuperspeciaal en bij jou niet !!!! Bij jou is een normale verklaring voldoende, maar bij mij - waar precies hetzelfde gebeurt - natuurlijk niet !"quote:Op donderdag 15 april 2010 17:16 schreef Summers het volgende:
[..]
Interpreteer het zoals je zelf wilt
Typische opmerking weer, mensen die ook maar een greintje humor hebben snappen precies wat ik bedoelquote:Op donderdag 15 april 2010 14:25 schreef Summers het volgende:
typische opmerking weer , mensen die het ook zien weten precies wat ik bedoel
het boeit ons niet dat een poep dat niet ziet
quote:
onder welke gave valt het dat jij in mij zit en weet wat ik opmerkquote:Op donderdag 15 april 2010 17:19 schreef _Led_ het volgende:
[..]
Het is helemaal duidelijk hoor - Jij zegt impliciet : "als ik, Summers, hetzelfde opmerk als jij, Led, is het in mijn geval suuuuuuuuuuperspeciaal en bij jou niet !!!! Bij jou is een normale verklaring voldoende, maar bij mij - waar precies hetzelfde gebeurt - natuurlijk niet !"
Maar nee hoor, verder wil je helemaal niet graag speciaal zijn ofzo
Nou, volgens Summers niet, dus ik wil graag weten of zij een nieuwetijdskind is, of dat ze dat op z'n minst vindt van zichzelfquote:Op donderdag 15 april 2010 17:38 schreef Michielos het volgende:
Niets bijzonder.. als je het checklijstje afgaat, is nagenoeg iedereen een nieuwetijdskind
Oh nou begrijp ik hetquote:Op donderdag 15 april 2010 14:32 schreef Summers het volgende:
Of dat je aan het ONTWAKEN bent , enz ..
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Verwijder het achterwiel niet.
quote:Op donderdag 15 april 2010 17:51 schreef aapinator het volgende:
Waar dit in Godsnaam over gaat weet ik niet, maar ik herken me in (bijna) al die dingen.. Ook die dingen die je zou 'moeten doen'
Je bent een paranormaal begaafd nieuwetijdskind. Net zoals wij allemaal. Welkom bij de groep!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Als je de url van die Hyves nou meteen even geeft, dan kunnen de meelezende en postende nieuwetijdskinderen van dit topic meteen lid worden. Deze dus:quote:Op donderdag 15 april 2010 14:30 schreef Summers het volgende:
Is een wereldwijd fenomeen en er is zelfs een hyves van en die heeft al bijna 8000 leden
quote:Steeds op het juiste moment op de klok kijken om dubbele getallen te zien.
Je bent aan het ontwaken.
Wie heeft je verteld dat jij een nieuwetijdskind bent?quote:Op donderdag 15 april 2010 18:28 schreef MrsTeese het volgende:
Mij is ooit verteld dat ik een nieuwetijds kind ben. Maar tegenwoordig is iedereen met adhd al een nieuwetijdskind. Ja ik kleed, denk en gedraag me anders maar dat maakt me niet anders of beter dan anderen.
een of ander medium vertelde dat tegen mij en andere mensen bevestigde dat.quote:Op donderdag 15 april 2010 18:39 schreef JoepiePoepie het volgende:
[..]
Wie heeft je verteld dat jij een nieuwetijdskind bent?
In welk opzicht kleed, denk, en gedraag jij je anders? En anders dan wie?
Wat is het verband met ADHD en nieuwetijdskinderen?
Tja, een medium, da's logisch hoorquote:Op donderdag 15 april 2010 18:56 schreef MrsTeese het volgende:
een of ander medium vertelde dat tegen mij en andere mensen bevestigde dat.
Oh gezelligquote:Mensen denken altijd dat ik boos, verdrietig, teleurgesteld en chagerijnig ben.
quote:ik had ooit aan een leraar verteld dat een medium dat dus zei, waarop hij reageerde: 'Heel veel kinderen hier zijn nieuwetijdskinderen.' En op de school waar ik zit hebben 98 van de 100 leerlingen adhd. Vandaar.
Ik denk dat er op een Vrije School meer nieuwe tijds kinderen gevonden worden dan op Christelijk Lyceumquote:Op donderdag 15 april 2010 19:09 schreef JoepiePoepie het volgende:
[.
En hoe weet die leraar dat heel veel kinderen van die school nieuwetijdskinderen zijn?
Tja denk wat je wilt van een medium, ik heb ook mn twijfels.quote:Op donderdag 15 april 2010 19:09 schreef JoepiePoepie het volgende:
[..]
Tja, een medium, da's logisch hoor.
[..]
Oh gezellig!
[..]
98% van de leerlingen gediagnosticeerd met ADHD op jouw school? Is het een speciale school voor ADHD'ers ofzo
![]()
En wat is er met die 2%?
En hoe weet die leraar dat heel veel kinderen van die school nieuwetijdskinderen zijn?
ohja, ik weet niet waarom die leraar dat wist, toen hij dat zei liep ik weg.quote:Op donderdag 15 april 2010 19:22 schreef MrsTeese het volgende:
[..]
Tja denk wat je wilt van een medium, ik heb ook mn twijfels.
Ik weet ook niet waarom ze dat denken. Ik ben dan geen feestbeest maar al helemaal niet boos ofzo.
nee het is een christelijke landbouw school, er zijn gewoon héél veel kinderen met adhd of pdd-nos. Ook heeft de helft last van dyslectie. Ik zelf heb geen adhd of dyslectie, wel een achterstand met wiskunde.
die 98 van de 100% was ook maar een schatting.
Een schatting.. idd achterstand met wiskunde lijkt mequote:Op donderdag 15 april 2010 19:22 schreef MrsTeese het volgende:
[..]
Tja denk wat je wilt van een medium, ik heb ook mn twijfels.
Ik weet ook niet waarom ze dat denken. Ik ben dan geen feestbeest maar al helemaal niet boos ofzo.
nee het is een christelijke landbouw school, er zijn gewoon héél veel kinderen met adhd of pdd-nos. Ook heeft de helft last van dyslectie. Ik zelf heb geen adhd of dyslectie, wel een achterstand met wiskunde.
die 98 van de 100% was ook maar een schatting.
hier, heb je het al.quote:Op donderdag 15 april 2010 19:24 schreef Flammie het volgende:
[..]
Een schatting.. idd achterstand met wiskunde lijkt me
quote:Op donderdag 15 april 2010 18:56 schreef MrsTeese het volgende:
[..]
een of ander medium vertelde dat tegen mij en andere mensen bevestigde dat.
Mensen noemen het 'gothic' maar ik trek aan waar ik zin in heb, bv de ene dag een zwarte broek met metalen dingen enzo, dan een witte blouse en ee roze stropdas, dan een lang zwart shirt. Ik heb ooit een hanekam gehad in combinatie met lang haar en heb heel lang gewoon geschoren zijkanten gehad. Ik weet niet hoe je mn gedrag goed kan beschrijven maar iedereen behandeld me anders, dan ben ik toch lekker anders? Mensen denken altijd dat ik boos, verdrietig, teleurgesteld en chagerijnig ben., terwijl dat niet zo is.
Ik woon vlakbij Gouda, daar rijd iedereen op vespa's, dragen nike's en als je geen maatje nul hebt bent je lelijk. Als je je niet volgens de mode kleed ben je raar. Ik heb lang met ee zwarte lange jas gelopen en dan behadelen mensen je alsof je tuig bent. Maar toen ik een leren jas aandeed, deden mensen veel aardiger tegen me. Ik word niet meer uitgescholden. Daaruit haal ik dat ik anders ben. Maar ik weet het verband niet tussen nieuwetijdskinderen en adhd'ers, ik had ooit aan een leraar verteld dat een medium dat dus zei, waarop hij reageerde: 'Heel veel kinderen hier zijn nieuwetijdskinderen.' En op de school waar ik zit hebben 98 van de 100 leerlingen adhd. Vandaar.
Die hyve heeft nu 7979 leden...79-79quote:Op donderdag 15 april 2010 18:05 schreef JoepiePoepie het volgende:
[..]
Als je de url van die Hyves nou meteen even geeft, dan kunnen de meelezende en postende nieuwetijdskinderen van dit topic meteen lid worden. Deze dus:
http://dubbelegetallen.hyves.nl/
Beschrijving van die Hyves:
[..]
Maar ik wil ook speciaal zijnquote:Op vrijdag 16 april 2010 10:42 schreef _Led_ het volgende:
Het mooiste vind ik altijd hoe die "nieuwetijdskinderen" gaan lopen steigeren als ik uitleg dat ik een "Nog-nieuwere-tijds-kind" ben - die zijn namelijk nog net wat gevoeliger dan 'gewone' nieuwetijdskinderen,
en komen de speciale tijd inluiden na de gewone 13-in-een-dozijn nieuwetijdskinderen.
Bedoel je nou dat de nieuwetijdskinderen van nu mijn bips afvegen als ik tijdens het watermantijdperk in het bejaardentehuis zit?quote:Op vrijdag 23 januari 2009 18:23 schreef Bastard het volgende:
[..]
Ik heb eens gelezen dat zij ons kunnen gaan helpen in het nieuwe watermantijdperk binnen te treden.
Astrologie is onzinquote:Op vrijdag 23 januari 2009 18:23 schreef Bastard het volgende:
[..]
Ik heb eens gelezen dat zij ons kunnen gaan helpen in het nieuwe watermantijdperk binnen te treden. Veelal oudere zielen die terug incarneren om deze tijd mee te maken met ons samen. Het klinkt zweverig, daar ben ik mij ook wel bewust van maar het is een mogelijkheid denk ik maar. Het klinkt wel positief in ieder geval en daar is niks mis mee.
Onopgevoede kutblagen zonder manierenquote:En aan de andere kant willen we allemaal wel graag zeggen dat ons kind meer bijzonder is dan een ander kind. We plakken er maar wat graag een bijzonder labeltje aan.. ADHD, nieuwetijd, kristalkinderen.. tsja.
Dat is een esotherische aanduiding voor kinderen van mensen die de new age zweverij zijn aangedaan. Het zou kinderen betreffen die de mensheid vooruit zouden helpen in het in onvoorwaardelijke liefde staan ten opzichte van zichzelf en Het Leven in de breedste zin van het woord.quote:Op dinsdag 18 mei 2010 14:04 schreef internal het volgende:
Volgens het lijste in de OP ben ik een niewetijdskindMaar zo te lezen ook de helft van alle andere posters in dit topic. Dus
kan iemand nog uitleggen wat een nieuwetijdskind precies is?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |