1 dag, letterlijkquote:Op zondag 18 januari 2009 12:53 schreef Sander het volgende:
[..]
Dat heeft ie toch maar 4 dagen volgehouden?
quote:Op zondag 18 januari 2009 12:53 schreef Cocktailprikker het volgende:
[..]
Nou een vriend van mij heeft het via zen pc, maar mist 1 frame per seconde aan beeldnogal storend. Een andere vriend had heel wat gekloot om het werkend te krijgen, maar doet het nu prima. Mijn vriendin heeft het ook, en daar werkt het ook perfect
En weer een andere vriend heeft het óók, waar het prima werkt gewoon al sinds dag 1.
Het is dus een beetje 50/50, wat betreft ervaringen van geluid/beeld, of het écht zo goed is... Ik kan de antenne bij mijn raam neer zetten, tv staat er direct onder. Vraag, of men dus ervaringen wilt delenAls het beeld en geluid gewoon normaal is, vind ik het best, maar ik ga niet betalen voor iets als ik 1Fps mis
dat is zo kut...
Tsja, en toen wilde ie neukenquote:Op zondag 18 januari 2009 12:55 schreef Yashaaaaa het volgende:
Ik kreeg laatst nog te horen dat ik lekker rook
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Welke wijn had je op?quote:Op zondag 18 januari 2009 12:55 schreef Yashaaaaa het volgende:
Ik kreeg laatst nog te horen dat ik lekker rook
quote:Op zondag 18 januari 2009 12:56 schreef Yashaaaaa het volgende:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
quote:Op zondag 18 januari 2009 12:56 schreef Yashaaaaa het volgende:GoedkoopSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
All you know about me is what I've sold you, dumb fuck
Jij begrijpt mijquote:Op zondag 18 januari 2009 12:57 schreef l3laster het volgende:
pff als ik had geweten dat het regende was ik nog ff langer in bed blijve ligge :p
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |