quote:Op donderdag 25 december 2008 01:38 schreef Tim86 het volgende:
Volgens mij loopt FM alleen maar soepel met een dual core.
quote:Op donderdag 25 december 2008 09:12 schreef DaMart het volgende:
[..]
Bij mij loopt het ook nog vrij soepel hoor, op mijn Athlon 2,1 Ghz met 2 GB geheugen. Het enige wat ik merk is dat hij af en toe een beetje moet nadenken voordat hij verder gaat, maar dat scheelt maar seconden, volgens mij.
Zat jij achter de meesterlijkheid van Enoh in FM?quote:
Net zoals spelers hebben trainers ook "attributes" die verschillen van 1 tot 20. Hoe hoger de attr. hoemeer sterren je krijgt voor een bepaald onderdeel. Nou heb ik geen FM 09, anders had ik nog wat duidelijker kunnen zijn (welke attr. bij welk onderdeel hoort)quote:Op donderdag 25 december 2008 09:45 schreef Scorpie het volgende:
Even over trainingen:
Hoe kan je trainers aanwijzen voor bepaalde onderdelen? Dus m.a.w hoe krijg je zo`n 7 sterren training waar iedereen het over heeft?
En die TUG training, is dat wat?
Ja dat had ik ook begrepen, alleen kan ik nergens vinden waar je bepaalde trainingsonderdelen in kan stellen voor welke trainer zeg maar. Klik me rotquote:Op donderdag 25 december 2008 09:48 schreef Gabbylicious het volgende:
[..]
Net zoals spelers hebben trainers ook "attributes" die verschillen van 1 tot 20. Hoe hoger de attr. hoemeer sterren je krijgt voor een bepaald onderdeel. Nou heb ik geen FM 09, anders had ik nog wat duidelijker kunnen zijn (welke attr. bij welk onderdeel hoort)
Ja, maar trainingen vind ik het minst leuke om zelf te doen. Besteed ik liever uitquote:En trainingen kan je beter zelf ff mee kloten, kost wat tijd, maar dan heb je ook wat
quote:FM 2009 loopt bij mij voor geen meter, zo sloom als een draak.
ram geheugen is 2 gig
processor is 1.8 ghz
dit moet toch genoeg zijn, dat blijkt ook uit de test op: http://www.systemrequirem(...)ation_option_id=7985
wie helpt mij, baal hier enorm van
Als je in trainingen kiest voor et overzicht van de trainers, dan kun je per trainer aanvinken welke onderdelen hij traint. Standaard staat alles aan, maar het is beter om maximaal 2 a 3 trainingen per trainer te hebben. Want hoe minder een trainer zijn aandacht hoeft te verdelen, hoe meer sterren je training krijgt.quote:Op donderdag 25 december 2008 09:53 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Ja dat had ik ook begrepen, alleen kan ik nergens vinden waar je bepaalde trainingsonderdelen in kan stellen voor welke trainer zeg maar. Klik me rot
[..]
Ja, maar trainingen vind ik het minst leuke om zelf te doen. Besteed ik liever uit
Is dat zo in 09? In 08 was het zo dat het niet uitmaakte hoeveel trainers op een onderdeel zaten, maar dat het ging om de beste.quote:Op donderdag 25 december 2008 10:00 schreef DaMart het volgende:
[..]
Als je in trainingen kiest voor et overzicht van de trainers, dan kun je per trainer aanvinken welke onderdelen hij traint. Standaard staat alles aan, maar het is beter om maximaal 2 a 3 trainingen per trainer te hebben. Want hoe minder een trainer zijn aandacht hoeft te verdelen, hoe meer sterren je training krijgt.
Ja, dat klopt. Ik bedoel ook niet het aantal trainers per training, maar het aantal trainingen dat aan een trainer is toegewezen.quote:Op donderdag 25 december 2008 10:06 schreef Gabbylicious het volgende:
[..]
Is dat zo in 09? In 08 was het zo dat het niet uitmaakte hoeveel trainers op een onderdeel zaten, maar dat het ging om de beste.
Ik merk het ja. Tijd om wat veranderingen door te voeren! Als ik een nieuwe trainer wil aannemen op shooting / set pieces, waar moet ik dan naar kijken als attribute?quote:Op donderdag 25 december 2008 10:10 schreef DaMart het volgende:
[..]
Ja, dat klopt. Ik bedoel ook niet het aantal trainers per training, maar het aantal trainingen dat aan een trainer is toegewezen.
Probeer maar eens uit (ook in FM 08) wat er gebeurt met de sterren van een trainer als alles aangevinkt is, of slechts een deel. Pak de training met het hoogste aantal sterren, en vink vervolgens een andere training aan. Het aantal sterren van zijn beste training loopt dan terug.
Als ik het allemaal nog goed herinner is dat Techniekquote:Op donderdag 25 december 2008 10:35 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Ik merk het ja. Tijd om wat veranderingen door te voeren! Als ik een nieuwe trainer wil aannemen op shooting / set pieces, waar moet ik dan naar kijken als attribute?
Dit is voor de maximale waardes (er van uit gaande dat de coach niet te veel trainingsschema's heeft, dat heeft ook een negatief effect hierop)quote:Op donderdag 25 december 2008 10:35 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Ik merk het ja. Tijd om wat veranderingen door te voeren! Als ik een nieuwe trainer wil aannemen op shooting / set pieces, waar moet ik dan naar kijken als attribute?
quote:Coaching attributies:
Strength:
18 Fitness
Aerobic:
18 Fitness
Goalkeeping:
18 Goalkeeping
Tactics:
18 Tactical
Defending:
18 Defending + 18 Tactical
or 19 Defending + 14 Tactical
or 20 Defending + 10 Tactical
Ball Control:
18 Technique + 18 Mental
or 19 Technique + 14 Mental
or 20 Technique + 10 Mental
Attacking:
18 Attacking + 18 Tactical
or 19 Attacking + 14 Tactical
or 20 Attacking + 10 Tactical
Shooting:
18 Technique + 18 Attacking
or 19 Technique + 14 Attacking
or 20 Technique + 10 Attacking
Set Pieces:
17 Technique + 39 (mental+attacking)
or 18 Technique+36 (mental+attacking)
or 19 Technique + 33 (mental+attacking)
or 20 Technique + 30 (mental+attacking)
Oeh, handig overzichtquote:Op donderdag 25 december 2008 11:17 schreef B0770 het volgende:
[..]
Dit is voor de maximale waardes (er van uit gaande dat de coach niet te veel trainingsschema's heeft, dat heeft ook een negatief effect hierop)
[..]
Thanks!quote:Op donderdag 25 december 2008 11:17 schreef B0770 het volgende:
[..]
Dit is voor de maximale waardes (er van uit gaande dat de coach niet te veel trainingsschema's heeft, dat heeft ook een negatief effect hierop)
[..]
Dan speel je te verdedigend met hen.quote:Op donderdag 25 december 2008 11:55 schreef JeroenV het volgende:
Hm, omdat het zeer slecht ging mijn taktiek maar even omgegooid. Mede naar aanleiding van de PDF
Nu gaat het verdedigend beter, ik krijg bijna niets meer tegen.
Daar staat tegenover dat mijn spitsen ook totaal niet meer scoren, kortom heel veel 0-0 wedstrijden.
Terwijl ik met Aguero, Cordozo en Forlan zeker geen slechte spitsen heb.
Maar het is lastig om achter te komen waar het aan schort nu.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |