je kan iig afwachten tot je meer weet, en dan een balletje opgooien over deeltijd toch? geef jezelf wel de tijd om te wennen aan het idee en er nog eens goed over na te denken. desnoods probeer je het een tijdje, er is niet voor niets een proeftijd. als het dan gewoon echt niet bevalt kan je dat dan ook aankaarten en desnoods als het echt niet werkt op gaan naar het volgende. goed, het is wellicht rot voor het bedrijf, maar jij bent het bedrijf niet. dan moeten bedrijven maar wat meer open staan voor het idee deeltijd. het is wat 80% van de beroepsbevolking graag wil hoor!quote:Op donderdag 8 januari 2009 20:15 schreef k_i_m het volgende:
Ik word echt zo droef bij het idee dat ik mijn kind dan alleen nog even snel voor het naar bed gaan en in het weekend zie. Ik dacht dat ik het wel kon, maar hoe langer ik eroverna denk hoe rotter ik het ga vinden. En ik zal het ook zeker nog proberen, mocht ik door zijn naar de volgende ronde. Maar erg veel hoop heb ik er niet op.
welnee joh! over 10 jaar zijn alle babyboomers met pensioen. wat dat betreft komt die recessie depressie nu ook mooi op tijd voor ons: over 5 jaar max zijn wij allemaal dusdanig bloednodig dat we het voor het kiezen hebbenquote:Op donderdag 8 januari 2009 20:25 schreef k_i_m het volgende:
Het is alleen wel een baan waar ik op lange termijn wat aan zou hebben. En dat maakt het zo lastig. De afgelopen jaren word ik overal uitgeknikkerd na 3 jaar omdat ze te beroerd zijn om een vaste baan aan te bieden. En afgezien van het feit dat ik na 3 jaar wéér geen steek verder ben, kan ik dat ook niet eeuwig zo blijven doen. Ik ben ook al 30 geweest, het gaat steeds moeilijker worden.
och, dat zegt iedereen altijd, al zolang ict bestaat. ondertussen ken ik zat lui die er altijd al mee bezig zijn geweest en dat altijd zullen blijven doen. en serieus: die depressie komt (nja, die is er al).quote:Op donderdag 8 januari 2009 20:37 schreef k_i_m het volgende:
Klinkt leuk, maar dat gaat in de ict niet zo op geloof ik. Het moet jong en goedkoop zijn, keus is er toch wel. IK reken er in ieder geval niet op!
Dat had ik ook wel verwacht, maar helaas. We moeten gewoon eens goed praten vind ik.quote:Op donderdag 8 januari 2009 20:26 schreef Brighteyes het volgende:
Ingrid, jeetje joh, ik dacht dat dat al wel weer overgewaaid was.
Ja, ik snap wat je bedoeltquote:Op donderdag 8 januari 2009 20:50 schreef simmu het volgende:
[..]
och, dat zegt iedereen altijd, al zolang ict bestaat. ondertussen ken ik zat lui die er altijd al mee bezig zijn geweest en dat altijd zullen blijven doen. en serieus: die depressie komt (nja, die is er al).
klinkt niet opbeurend![]()
maar zo is het wel bedoeld. jij maakt de beslissing of je voltijd wil werken of niet. je krijgt echt nog wel kansen genoeg de komende jaren. de beslissing of je voltijd gaat werken of niet moet je laten inspireren door wat jij wilt. alleen daardoor. kinderopvang is tegenwoordig goed geregeld, dus dat is nja, wel een issue, maar niet de main. dus je hebt gewoon een keuze. niemand heeft het recht een oordeel te vellen over of en hoeveel jij werkt. dus als jij het echt niet prettig vind moet je het niet doen, zo simpel is dat. echter: als je erg twijfelt, houdt niks je tegen om het iig een paar weekjes te proberen toch? ik hoop dat ik goed uitleg wat ik bedoel.
Djmo wat wil je doen dan voor thuiswerk?quote:Op dinsdag 6 januari 2009 15:53 schreef DJMO het volgende:
sugar![]()
hier gaat het echt prima.. ik verveel me alleen te pletter op de tijden dat Jr. slaapt.. ik wil nog niet aan werk buitenshuis denken, maar zit wel aan thuiswerk te denken. zijn er anderen die daar ervaring mee hebben??? het mag saai werk zijn als ik maar wat omhanden heb, de hele dag trivia spelen op IRC of FOK!ken is nu ook mijn doel niet helemaal
tis niet gemakkelijk, maar probeer t even naast je neer te leggen. Ik denk dat het voor Yolanda niet veel uit maakt waar ze haar broertje zal leren kennen, het is nu even niet anders dan dat het op kantoor moet. K hoop voor je dat t mee zal vallen. Sleep iig een camera meequote:Op vrijdag 9 januari 2009 14:39 schreef DJMO het volgende:
ik moet het even kwijt:
de 29e werd ik ontslagen, toen er een telefoontje van jeugdzorg naar de kraamafdeling kwam: hoe laat ik wegging of thuis was.. niet echt duidelijk en wij hadden zoiets van: jezus mogen we ook nog even bijkomen van de geboorte etc. achteraf bleek het de voogd van mijn oudste te zijn, om te kijken of mijn dochter nog in het ziekenhuis langs kon komen, maar ik zat al te wachten op vervoer naar huis.
nu krijg ik zojuist een telefoontje dat mijn ik oudste en jongste vrijdag 16 januari op het kantoor van jeugdzorg eindelijk kennis met elkaar mag laten maken.. het valt me zo koud en rauw op me dak.. in een kille onpersoonlijke omgeving etc.. ik zit gewoon te janken nu. als de voogd aan de telefoon op de 29e iets duidelijker was geweest, hadden ze elkaar allang leren kennen .. maar nee hoor het moet perse onder begleiding op dat kutkantoor
ik ben blij dat JJ net slaapt, ik moet eerst tot rust komen, zit gewoon te janken, en wil hem zo min mogelijk van mijn stress/gevoelens op dit moment laten blijken ...
Ik denk af en toe ook niet dat ik het kan, maar als het moet dan kan (denk ik) iedereen het. Ik had sowieso al besloten (eigenlijk vrij snel na de bevalling) dat ik nooit meer denigrerend zou doen over huismoedersquote:Op zondag 11 januari 2009 10:42 schreef livelink het volgende:
Ik zou het absoluut niet redden in mijn eentje. Dat geef ik eerlijk toe. Ik heb altijd ongelooflijk respect voor ouders die het in hun eentje doen.
bij mannen is het idd een simpelere ingreep als bij vrouwen alleen vergoed tegenwoordig niet elke verzekering sterilisatie bij mannen meer. Bij vrouwen juist wel. Even informeren bij je verzekering dus of het vergoed wordt.quote:Op zondag 11 januari 2009 11:05 schreef _Ingrid_ het volgende:
Succes Geppie!
Hier lijkt het vloeien gelukkig af te nemen. Ben benieuwd wanneer ik weer ongesteld word.
Weet iemand toevallig of het klopt dat sterilisatie makkelijker is bij mannen?
quote:Op zondag 11 januari 2009 20:06 schreef Brighteyes het volgende:
knip
maar het lijkt me ook zo heerlijk als dan je kinderen wat groter zijn, dan gewoon nog 1 keer zo'n kleintje erbij. Een 2e leg.![]()
Mazzelaar...quote:Op zondag 11 januari 2009 21:09 schreef DeLiedje het volgende:
[..]
Zo zit het plaatje in mijn hoofd ook
(Ik ben nu ook pas 25...)
Haquote:
Had ik ook. Ik moest van mijn gyn zelfs bijvoeding voor zieke mensen gaan eten omdat anders mijn spieren 'aangevreten' zouden worden.quote:Op maandag 12 januari 2009 07:43 schreef Dakota het volgende:
Hadden jullie dat ook al zo snel..vind het niet erg hoor maar als ik zo snel afval dan ben ik bang dat ik opgegeten word door de borstvoeding
Volgens mij denken heel veel moeders dat van tevoren en loopt dat allemaal wel los. Dus al zou je binnenkort zwanger zijn, daar zou ik me echt geen zorgen over maken.quote:Op dinsdag 13 januari 2009 07:04 schreef Llewella het volgende:
Over meer kinderen; nee; ik geloof voorlopig zeker niet meer!!! We hebben een schat van een dochter; daar zou ik er wel meer van willen; maar ik weet niet eens of ik me wel vol overgave kan geven aan 2 kinderen zoals ik dat bij 1 doe bij Amber.
Ik heb het zalfje nu ook, omdat ik op mijn buik en armen wat plekjes had. (Nee ik had gewoon gedouched) Maar na een week smeren is het nog niet weg, maar weer aan de bel trekken...quote:Op dinsdag 13 januari 2009 10:05 schreef Maneki.Neko het volgende:
Niet alleen in de gaten houden maar ook aktie ondernemen he
Je hele borst en tepel 3x per dag insmeren met miconazolnitraat, kun je gewoon kopen bij de kruidvat. Gebruikt men ook tegen voetschimmel, en paddestoelengroei aan je gevarendriehoek
Kan geen kwaad en dan heb je dat iig behandeld
Je kunt misschien cerazette gebruiken. Dat is een minipil die goed icm borstvoeding gebruikt kan worden. En anders gewoon een pepermuntje tussen je knieen.quote:Op dinsdag 13 januari 2009 10:13 schreef DJMO het volgende:
sterkte suzanna met je voet! hoef je niet met krukken te lopen?? moest ik wel toen ik mijn grote teen gebroken had.. zat zelfs zes weken in het gips ..
hoe zit dat eigenlijk met de (prik)pil en borstvoeding?? aan de prikpil wil ik eik. niet, omdat ik wil kunnen stoppen wanneer ik dat wil, en niet dat ik dan nog bij wijze van spreken twee maanden moet wachten tot de prikpil is uitgewerkt. daarnaast was ik vroeger allergisch voor vrijwel elke soort pil.. een spiraaltje durf ik niet, dus het enige anticonceptiemiddel wat hier over blijft lijken condooms te zijnhoewel ik heb gehoord dat dat allergische voor de pil kan verdwijnen???
ik moet morgen langs de ha voor voetschimmel, miconazolnitraat werkt hier niet, en ik word gek van de jeuk, heb het vorige week al open geschuurd met afdrogen
quote:Op dinsdag 13 januari 2009 10:05 schreef Maneki.Neko het volgende:
Niet alleen in de gaten houden maar ook aktie ondernemen he
Je hele borst en tepel 3x per dag insmeren met miconazolnitraat, kun je gewoon kopen bij de kruidvat. Gebruikt men ook tegen voetschimmel, en paddestoelengroei aan je gevarendriehoek
Kan geen kwaad en dan heb je dat iig behandeld
quote:Op dinsdag 13 januari 2009 10:16 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Je kunt misschien cerazette gebruiken. Dat is een minipil die goed icm borstvoeding gebruikt kan worden. En anders gewoon een pepermuntje tussen je knieen.
Je hebt de mini-pil voor bij BVquote:Op dinsdag 13 januari 2009 10:13 schreef DJMO het volgende:
sterkte suzanna met je voet! hoef je niet met krukken te lopen?? moest ik wel toen ik mijn grote teen gebroken had.. zat zelfs zes weken in het gips ..
hoe zit dat eigenlijk met de (prik)pil en borstvoeding?? aan de prikpil wil ik eik. niet, omdat ik wil kunnen stoppen wanneer ik dat wil, en niet dat ik dan nog bij wijze van spreken twee maanden moet wachten tot de prikpil is uitgewerkt. daarnaast was ik vroeger allergisch voor vrijwel elke soort pil.. een spiraaltje durf ik niet, dus het enige anticonceptiemiddel wat hier over blijft lijken condooms te zijnhoewel ik heb gehoord dat dat allergische voor de pil kan verdwijnen???
ik moet morgen langs de ha voor voetschimmel, miconazolnitraat werkt hier niet, en ik word gek van de jeuk, heb het vorige week al open geschuurd met afdrogen
Persona is niet betrouwbaar als je borstvoeding geeftquote:Op dinsdag 13 januari 2009 10:32 schreef Ticootje het volgende:
Je zou zelfs de persona kunnen gebruiken als je helemaal geen hormonen wilt gebruiken. Dat is een methode dat je dus geen sex hebt als je in je vruchtbare periode zit. En het is heel handig als je wel zwanger wilt worden, dan heb je juist wel sex als het ding aangeeft dat je dat niet moet doen.
Wat vervelend! Was dat ook de mirena?quote:Op dinsdag 13 januari 2009 10:41 schreef Ticootje het volgende:
Owlet, ik heb juist alleen maar nare ervaringen met het spiraaltje. Ik heb 3 jaar lang alleen maar ellende gehad.
Nou nee ik ben gewoon dikquote:Op dinsdag 13 januari 2009 13:42 schreef Suzanna het volgende:
LovelyLady: ik ben naar de huisarts geweest, eigenlijk voor mijn navel - mijn buikvel is wat uitgerekt (nou ja, wat...) en ik heb dus eigenlijk vel over, daardoor gaat mijn navel soms smetten. Dat is erg vervelend, daarom ging ik uiteindelijk maar eens naar de huisarts en vroeg of ik naast afvallen er nog wat aan kon doen. Alleen plastische chirurgie, maar dat raadde ze natuurlijk ook af. Daarom (en om andere redenen hoor!) wilde ik graag gaan afvallen en ben ik doorverwezen naar de diëtiste. Mijn BMI is ook te hoog (29) dus ook medische grond ervoor. Is dat bij jou ook zo?
Nee, die mensen zeggen juist tegen haar dat ze zich niet zo druk moet maken, dat ze pas een half jaar geleden bevallen is.quote:Op dinsdag 13 januari 2009 13:59 schreef DaviniaHR het volgende:
LL, zeggen ze echt "het wordt weleens tijd dat het er weer vanaf gaat"
![]()
![]()
Wat onbeschoft!
Psiesquote:Op dinsdag 13 januari 2009 14:11 schreef Brighteyes het volgende:
Nee, die mensen zeggen juist tegen haar dat ze zich niet zo druk moet maken, dat ze pas een half jaar geleden bevallen is.
oh, dan kan het erg zinvol zijn!quote:Op dinsdag 13 januari 2009 17:20 schreef Suzanna het volgende:
Moet het in je ondergoed?dan heb ik er nu al geen zin meer in!
Maar fijn dat jij daar ervaring mee heeft, hopelijk helpt het bij mij ook. De ha zei dat het eigenlijk komt door mijn holle rug, waarschijnlijk moet ik leren op een andere manier te bukken, zitten etc.
Mibos, ik ben even vergeten wat er aan de hand was dat je eierstok eruit moest.quote:Op dinsdag 13 januari 2009 14:12 schreef Mibos2 het volgende:
Mwah hier gaat het wel. Ben weer terug zonder mijn rechtereierstok eindelijk dat .... ding eruit en lichamelijk lijkt het al een stukje beter te gaan gelukkig.
Even op het gemakkie bijlezen gaat.
Fijn dat hij eruit is, hopelijk knap je snel helemaal weer op!quote:Op dinsdag 13 januari 2009 14:12 schreef Mibos2 het volgende:
Mwah hier gaat het wel. Ben weer terug zonder mijn rechtereierstok eindelijk dat .... ding eruit en lichamelijk lijkt het al een stukje beter te gaan gelukkig.
Even op het gemakkie bijlezen gaat.
quote:Op dinsdag 13 januari 2009 20:01 schreef Fuente het volgende:
Mibos, dat het nu maar echt over is dan
Weet iemand of het normaal is om echt gigantisch veel te vloeien bij de eerste menstruatie na de bevalling? Ik werd zaterdag ongesteld en loop inmiddels helemaal leeg, om het zo te zeggen. 't Is echt niet grappig, ik heb verder totaal geen buikpijn ofzo, maar het lijkt wel alsof ik weer net bevallen ben zeg maar..
Als je je er ongerust over maakt zou ik er gewoon even mee heengaan hoor!quote:Op dinsdag 13 januari 2009 20:51 schreef Fuente het volgende:
Nee het vloeien was bijna over toen ik ongesteld werd....
Ik maak me een beetje zorgen want toen de kraamverzorgster weg ging stond mijn baarmoeder nog 3 vingers onder navel, dus die zakte niet snel, en ik weet dus niet of het goed gezakt is, want ik denk 't nog steeds te voelen daar, maar weet het niet zeker.
Als je je er zorgen over maakt zou ik morgen even de huisarts bellen (of de verloskundige).quote:Op dinsdag 13 januari 2009 20:51 schreef Fuente het volgende:
Nee het vloeien was bijna over toen ik ongesteld werd....
Ik maak me een beetje zorgen want toen de kraamverzorgster weg ging stond mijn baarmoeder nog 3 vingers onder navel, dus die zakte niet snel, en ik weet dus niet of het goed gezakt is, want ik denk 't nog steeds te voelen daar, maar weet het niet zeker.
Klinkt goed! Pijnvrij, daar ga ik voor. Ik heb elke dag last van mijn rug, maar de laatste dagen is het niet meer uit te houden. Ik kan eigenlijk niet meer bukken zonder met pijnscheuten overeind te komen (als een oud vrouwtje!). Dus tja, er moet ook echt wat gebeuren. Morgenochtend ga ik gelijk even een afspraak maken, door de drukte vandaag ben ik 't vergeten.quote:Op dinsdag 13 januari 2009 17:27 schreef simmu het volgende:
[..]
oh, dan kan het erg zinvol zijn!
en je moet idd in je ondergoed, anders kan de therapeut niet zien welke spieren je verkeerd gebruikt. echt waar: het helpt, en blijvend ook! ik ben ook zo'n preutserd hoor. ik heb 1 x mensendieck en 1 x cesar gehad, en cesar is erger: dan is 1 wand van de behandelkamer spiegel en moet je zelf kijken zodat je zelf ook ziet wat er verkeerd gaat. vreselijk vond ik het, maar het helpt wel. ben al 10 jaar therapieloos en zelden last van mijn rug, zelfs niet toen ik zwanger was!
dat had ik ook. ze zeiden na de bevalling "bij een kraamverband per uur bellen". nou, dit was dan anderlhalfuur met een kraamverband. ik was ermee naar de huisarts geweets, en die zei dat het schoonmaakbloeding was. zolnag het niet te lang duurde gaf het niet. ik vond het best eng, dus gewoon ff iemand naar laten kijken hoor.quote:Op dinsdag 13 januari 2009 20:01 schreef Fuente het volgende:
Mibos, dat het nu maar echt over is dan
Weet iemand of het normaal is om echt gigantisch veel te vloeien bij de eerste menstruatie na de bevalling? Ik werd zaterdag ongesteld en loop inmiddels helemaal leeg, om het zo te zeggen. 't Is echt niet grappig, ik heb verder totaal geen buikpijn ofzo, maar het lijkt wel alsof ik weer net bevallen ben zeg maar..
Je went ook heel snel weer aan niemand in je huis hoorquote:Op woensdag 14 januari 2009 09:43 schreef Estrys het volgende:
Deze mama is vandaag voor het eerst weer alleen (met kind en kat dan) en ik kan wel janken omdat ik de gezelligheid van de kraamzorg mis. Ik vind het overigens niet eng of zo om alleen te zijn. Voel me best zeker van mezelf. Verder gaat het lichamelijk super goed. Geestelijk ben ik nog zo emotioneel als ik weet niet hoe maar goed.. hormonen.
Ik doe dat gewoon zelf. Ik heb het ook tijdens mijn zwangerschap gedaan.quote:Op woensdag 14 januari 2009 10:16 schreef DJMO het volgende:
even vraagje: wanneer mag je als nieuwbakken mama zelf de kattenbak weer verschonen??? normaal doetdat hier, maar nu hij aan het werk is wil ik het zelf weer gaan doen ...
Als je niet zwanger bent mag het gewoon weer.quote:Op woensdag 14 januari 2009 10:16 schreef DJMO het volgende:
even vraagje: wanneer mag je als nieuwbakken mama zelf de kattenbak weer verschonen??? normaal doetdat hier, maar nu hij aan het werk is wil ik het zelf weer gaan doen ...
Wow...had ik hier helemaal overheen gelezen? Wat maak jij toch allemaal mee met je gezondheid zegquote:Op dinsdag 13 januari 2009 18:45 schreef Mibos2 het volgende:
Het feit dat ik in augustus bevallen ben wil nou niet bepaald zeggen dat ik met 1 stopweek qua vloeien in de maand genoegen nam. Oke mijn buik bleef maar rommelen en getwijfeld blinde darm ontstoken of toch de eierstok, echo 1 dubbel zo grote rechterstok (met clips, want meteen gesteriliseerd) maar toch niet helemaal goed gelukt en toch gaan rommelen dus vanaf augustus tot nu heb ik misschien 1 maand niet gevloeid. Baarmoeder was wel schoon dus nu een reset kuur (Primolut) gehad en dus een paar dagen extra veel vloeien en nu mijn eierstok eruit en dan hopen dat we weer op het normale pad verdergaan. Dit alles kan nog een nareactie zijn op de ks in combinatie met de EDS. Ging me allemaal al veels te snel veels te goed en voor mij gevoel was ik er nog niet klaar mee. Wel een paar weken uitval gehad rechts na de ks maar dit was niet voorzien.
Nu even afwachten en ben heel stoer wel twee kleine sneetje met 2 hechtingen verder...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |