abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  zondag 21 december 2008 @ 18:00:15 #1
48870 Abbadon
Gevallen Engel
pi_64214942
Het vorige deel: Slank #398 - Carlo, Irene & The Sugar Hill Gang

Voor wie is "Slank de herfst in", ook wel bekend als "Slank <seizoen> in/door" bedoeld?
De Slank-topics zijn bedoeld voor mannen en vrouwen die wel wat kilootjes kwijt willen raken, maar geen overgewicht hebben (BMI van 27 of lager).

Bij een BMI van boven de 27 ben je van harte welkom in het zustertopic Dieetclub. Met een BMI tussen de 25 en 27 mag je zelf beslissen waar je je aanmeldt.
Hoe je je het beste kunt aanmelden kun je lezen onder het kopje 'Ik wil ook!'.

Linkjes
Vroeger hadden we een hele lijst met linkjes; deze linkjes en vele andere (incl. alle oude dieetclublinkjes) zijn hier te vinden: Dieetclub Linksite. Weet je nog een leuke link die er niet tussen staat, geef hem even door in het topic!

Ik wil ook!
Dat kan! Ga naar Dieet-web en maak daar een account aan. Je kunt zelfs een klein profiel aanmaken waarin je gegevens zet. Met je eigen account kun je zelf je updates doorgeven. Dat kun je een keer in de week doen, of dagelijks of wanneer jij maar wilt. We verwachten minimaal een update per maand, ook als je niets bent afgevallen in die periode. Op deze manier kunnen we zien of je nog meedoet. Nadat je een account hebt aangemaakt en een eerste update hebt ingevoerd, moet je Troel even een PM sturen dat je in het lijstje wilt van dit topic, want die zorgt ervoor dat je aan het juiste lijstje gekoppeld wordt. Stuur je geen PM, dan kom je niet in de lijst.

Deelnemers
De volgende lijst is een lijst met deelnemers aan deze reeks. Het is een plaatje dat automatisch geupdate wordt op het moment dat je je gegevens invult.


En sommige mensen mochten het al opgemerkt hebben, de regelmatige bezoekers van deze reeks zijn iets intiemer geworden dan we allemaal gedacht hadden, want we kennen elkaar vanaf nu bij de voornaam!
Mocht je een probleempje hebben met namen onthouden, dan wil dit misschien wel helpen:

Conleche = Colette
Miss_S = Saskia
Principessa = King
motorbloempje/Faithy = Gaby
zwahiel = Wiel


Mocht je door de slowchat de afvaltips niet meer zien? Dan is dit jouw topic!

Momenteel is het SHE-dieet erg hot. Wil je weten wat het inhoudt, klik dan hier

Thuis trainen doe je zo:
klik

Eten doe je zo:

schema 1
schema 2
schema 3
schema 4


Mocht je de laatste zijn die in een topic post, open dan even een nieuwe! De OP is hier te vinden.
Give a man a fire and he'll be warm for a day. Set a man on fire and he'll be warm for the rest of his life.
  zondag 21 december 2008 @ 18:02:34 #2
48870 Abbadon
Gevallen Engel
pi_64214997
quote:
Op zondag 21 december 2008 17:52 schreef Greys het volgende:
En nu schaam ik me weer dat jullie allemaal lief doen tegen mij, terwijl het voor mij nog wel het minst erge is.

Kutzooi

Is het raar als ik zijn broer (die we goed kennen ook, net zo goed als hem zelf) alsnog die foto van hem en zijn broer mail, die ik laatst nog van ze gemaakt heb en die zo leuk is geworden? Die moest ik nog mailen namelijk en nu is het te laat Of zal ik daarmee wachten tot na zaterdag? Of juist niet?
Zou het gewoon doen kan geen kwaad om even te laten weten dat je aan ze denkt....en via mail is het geen lastigvallen, of wat dan ook ...kan het lezen als hij het wil, en het laten als hij dat wil...en die foto zal hij sowieso wel willen hebben...
Give a man a fire and he'll be warm for a day. Set a man on fire and he'll be warm for the rest of his life.
pi_64215011
Wij eten lekker Chinees vanavond.

En Greys, gewoon doen. Ik kan me niet voorstellen dat zoiets níet op prijs gesteld wordt.
  Eurovisie Songfestival Queen zondag 21 december 2008 @ 18:06:28 #4
163650 Greys
pi_64215123
Lieve TT

Ik hoef niet bang te zijn om contact op te nemen, dat wordt sowieso op prijs gesteld. Heer G gaat ook helpen met de winkel van P. (die dus is overleden) de komende dagen geloof ik. Want die broer kan dat nooit allemaal alleen, net als de drumlessen.
Maar ik was bang dat de foto misschien te confronterend zou zijn nu. Ik denk dat ik hem zaterdag na de uitvaart in een lijstje aan zijn broertje geef en aan zijn moeder, want allebei haar zoons staan er zo mooi samen op.
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  zondag 21 december 2008 @ 18:09:50 #5
48870 Abbadon
Gevallen Engel
pi_64215225
quote:
Op zondag 21 december 2008 18:06 schreef Greys het volgende:
Lieve TT

Ik hoef niet bang te zijn om contact op te nemen, dat wordt sowieso op prijs gesteld. Heer G gaat ook helpen met de winkel van P. (die dus is overleden) de komende dagen geloof ik. Want die broer kan dat nooit allemaal alleen, net als de drumlessen.
Maar ik was bang dat de foto misschien te confronterend zou zijn nu. Ik denk dat ik hem zaterdag na de uitvaart in een lijstje aan zijn broertje geef en aan zijn moeder, want allebei haar zoons staan er zo mooi samen op.
Da's bijzonderder, inderdaad nu direct zou misschien qua timing inderdaad wat hard kunnen aankomen...
Give a man a fire and he'll be warm for a day. Set a man on fire and he'll be warm for the rest of his life.
pi_64215276
Dat is heel lief bedacht, Greys. Zou je misschien nog wat later kunnen doen ook, in het nieuwe jaar ofzo? Na een week of drie bekoelt namelijk al de 'belangstelling', hoe lullig dat ook klinkt, en juist dan is het misschien een goede aanleiding om weer eens langs te gaan, of denk ik nu te ver?
  zondag 21 december 2008 @ 18:14:24 #7
37447 kwakveense
small, fluffy and green
pi_64215349
oh bah, ik heb echt trek in nog iets van vlees of aardappel en heb dus niks meer in huis. nu echt t gevoel dat ik niet gegeten heb

misschien eet ik maar twee halve pannenkoekies dan, uit mn voorraadje voor van de week...
Ich erschlag meinen Goldfisch, vergrab ihn im Hof.
Ich jag meine Bude hoch, alles was ich hab lass ich los.
Mein altes Leben, schmeckt wie ‘n labriger Toast.
pi_64215463
voor Greys een dikke knuffel.... wat een ontzettend vreselijk nieuws.....

veel sterkte voor jou en dhr Greys...

*knuffel*

(en de zwager van mijn zus heeft vorige zondag een hartinfarct gehad, 37 jaar..... maar dat is dus goed afgelopen... gedotterd en weer op de been...)
05-12-2009 is ons lieve meisje geboren! Evie (L)
17-08-2011 Onze 2e prachtige meid maakt het gezinnetje compleet: Liene (L)
  Eurovisie Songfestival Queen zondag 21 december 2008 @ 18:18:37 #9
163650 Greys
pi_64215494
quote:
Op zondag 21 december 2008 18:12 schreef Esse_est het volgende:
Dat is heel lief bedacht, Greys. Zou je misschien nog wat later kunnen doen ook, in het nieuwe jaar ofzo? Na een week of drie bekoelt namelijk al de 'belangstelling', hoe lullig dat ook klinkt, en juist dan is het misschien een goede aanleiding om weer eens langs te gaan, of denk ik nu te ver?
De familie hoeft sowieso niet bang te zijn dat onze belangstelling bekoelt, want er is sowieso veel contact. P had een eigen muziekzaak en had net een nieuwe ruimte geopend waar muzieklessen werden gegeven en Heer G geeft daar ook drumles en dat gaat als het goed is gewoon door. Want zijn broertje wil dat dat door blijft gaan, anders heeft P. dat allemaal voor niets opgezet in al die jaren.

Ik denk er nog even over na, misschien is het idd wel beter om het over een paar weekjes te geven. Maar ik kan me ook weer voorstellen dat ze die foto nu vast hebben. Even laten bezinken. Dank je voor het meedenken
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  zondag 21 december 2008 @ 18:26:11 #10
14746 k_i_m
Oldbies Automatisering BV.
pi_64215737
Wat een kutverhaal Greys . Sterkte voor de komende dagen (ook voor Heer G. ) En wat betreft die foto? Ik zou hem gewoon geven wanneer JIJ hem wil geven en even buiten beschouwing laten wanneer jij denkt dat ze hem willen hebben. Het is jouw ding en zij zijn er blij mee, welk moment je ook uitkiest om het te geven .
In my life
Why do I smile
At people who I'd much rather kick in the eye ?
  Eurovisie Songfestival Queen zondag 21 december 2008 @ 18:26:22 #11
163650 Greys
pi_64215741
Ok. Ander onderwerp
En sorry voor de overdaad aan posts
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  Eurovisie Songfestival Queen zondag 21 december 2008 @ 18:27:08 #12
163650 Greys
pi_64215765
Dank je kim! Je hebt gelijk!
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
pi_64215899
Ik heb vandaag eindelijk de kledingkast geschilderd die ik anderhalf jaar geleden al zou schilderen.
  zondag 21 december 2008 @ 18:34:54 #14
139516 uniekhoorn
uniek, zoals ieder ander
pi_64216006
Gecondoleerd Greys en heer Sterkte de komende dagen. En die foto blijft wel
Nu doen en genieten, doodgaan kan altijd nog!
Zolang er alcohol verkocht wordt, heb ik geen probleem.
Je moet het leven nemen met een korreltje zout..... schijfje limoen en een shot tequilla
pi_64216191
Nog een knuffeltje voor greys.

Lijstje vandaag:

O: 1x geroosterd brood met appelstroop
L: 1x geroosterd brood met 30+ kaas/sambal/komkommer
T: wodka met katjang
D in de planning: opgebakken zuurkool met runderworst van de bioslagert.
pi_64216247
Ik heb me gisteravond bezat met Dooley's karamelwodka. Daar zitten echt debiel veel kcal in volgens mij.
pi_64216307
t klinkt ook debiel vies


maar ook wel interessant
pi_64216364
Het is echt superlekker. Soort likeur. Er zit vodka in en room en caramel.
pi_64216378
Het lijkt wel een beetje op Bailey's.
  zondag 21 december 2008 @ 18:48:15 #20
37447 kwakveense
small, fluffy and green
pi_64216521
damesch, ik ben weg, ga wat bejaarden vermaken met een kerstmuts op en een bevallig zwart jurkje aan.

oh en ik ben gefrustreerd. ik wil een eigen mcsex. het is koud in mn bed en ik verveel me en iedereen om me heen heeft tegenwoordig een leuk vriendje
Ich erschlag meinen Goldfisch, vergrab ihn im Hof.
Ich jag meine Bude hoch, alles was ich hab lass ich los.
Mein altes Leben, schmeckt wie ‘n labriger Toast.
pi_64216642
quote:
Op zondag 21 december 2008 18:48 schreef kwakveense het volgende:
damesch, ik ben weg, ga wat bejaarden vermaken met een kerstmuts op en een bevallig zwart jurkje aan.

oh en ik ben gefrustreerd. ik wil een eigen mcsex. het is koud in mn bed en ik verveel me en iedereen om me heen heeft tegenwoordig een leuk vriendje
McAbba is nog single
  zondag 21 december 2008 @ 18:53:31 #22
48870 Abbadon
Gevallen Engel
pi_64216711
quote:
Op zondag 21 december 2008 18:51 schreef conleche het volgende:

[..]

McAbba is nog single
pooier
Give a man a fire and he'll be warm for a day. Set a man on fire and he'll be warm for the rest of his life.
  zondag 21 december 2008 @ 18:53:34 #23
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_64216714
TVP.
Niet meer actief op Fok!
pi_64216760
quote:
Op zondag 21 december 2008 18:53 schreef Abbadon het volgende:

[..]

pooier
I laf u2
pi_64217167
Schrikken Greys! En zo onverwacht, eng is dat. Veel strekte voor jullie allebei de komende tijd. En een heel lief idee, van de foto Gewoon doen.
  zondag 21 december 2008 @ 19:10:47 #26
48870 Abbadon
Gevallen Engel
pi_64217293
quote:
Op zondag 21 december 2008 18:54 schreef conleche het volgende:

[..]

I laf u2
Ik weet het, schat
Give a man a fire and he'll be warm for a day. Set a man on fire and he'll be warm for the rest of his life.
  zondag 21 december 2008 @ 19:11:04 #27
148689 Muis006
Unrustle thy jimmies, wench!
pi_64217301
Ik heb ook 10 euro aan het goede doel geschonken!
Op zaterdag 4 juni 2016 21:46 schreef KaBuf het volgende:
Ik word graag nog #viezerdik voor jou.
  zondag 21 december 2008 @ 19:17:02 #28
148689 Muis006
Unrustle thy jimmies, wench!
pi_64217460
Wat is het hier rustug!
Op zaterdag 4 juni 2016 21:46 schreef KaBuf het volgende:
Ik word graag nog #viezerdik voor jou.
  zondag 21 december 2008 @ 19:18:40 #29
48870 Abbadon
Gevallen Engel
pi_64217512
quote:
Op zondag 21 december 2008 19:17 schreef Muis006 het volgende:
Wat is het hier rustug!
ik zit te eten
Give a man a fire and he'll be warm for a day. Set a man on fire and he'll be warm for the rest of his life.
  zondag 21 december 2008 @ 19:20:34 #30
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_64217562
quote:
Op zondag 21 december 2008 19:17 schreef Muis006 het volgende:
Wat is het hier rustug!
Kom dan ook eens op een normale tijd langs .
Niet meer actief op Fok!
pi_64217584
quote:
Op zondag 21 december 2008 19:18 schreef Abbadon het volgende:

[..]

ik zit te eten
Ben net klaar
No farewell could be the last one.
If you long to meet again...
pi_64217593
Chinees voor twee personen:



  zondag 21 december 2008 @ 19:22:10 #33
111829 MissBliss
Godin van SHO
pi_64217623
He bah, wat een rotnieuws Greys! En dat heer G hem gisteren nog gezien heeft! Wat een schok moet dat zijn... Heel veel sterkte voor jou en heer G
Ziggy played guitar
Op donderdag 23 maart 2006 18:21 schreef Zhenar het volgende:
De gedachte alleen al om in de sig van MissBliss te staan maakt mij bronstig als een everzwijn bij volle maan :9~
pi_64217658
quote:
Op zondag 21 december 2008 19:21 schreef Isegrim het volgende:
Chinees voor twee personen:

[ afbeelding ]


Hoest met t verbouwen?
Is de vloer al klaar?
No farewell could be the last one.
If you long to meet again...
  zondag 21 december 2008 @ 19:24:24 #35
148689 Muis006
Unrustle thy jimmies, wench!
pi_64217691
quote:
Op zondag 21 december 2008 19:20 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Kom dan ook eens op een normale tijd langs .
ik moest kerstkaarten schrijven!
Op zaterdag 4 juni 2016 21:46 schreef KaBuf het volgende:
Ik word graag nog #viezerdik voor jou.
  zondag 21 december 2008 @ 19:26:07 #36
14746 k_i_m
Oldbies Automatisering BV.
pi_64217750
quote:
Op zondag 21 december 2008 19:21 schreef Isegrim het volgende:
Chinees voor twee personen:

[ afbeelding ]

Gebakken banaan!!!!

.
In my life
Why do I smile
At people who I'd much rather kick in the eye ?
  zondag 21 december 2008 @ 19:30:17 #37
48870 Abbadon
Gevallen Engel
pi_64217862
quote:
Op zondag 21 december 2008 19:26 schreef k_i_m het volgende:

[..]

Gebakken banaan!!!!

.
is dat niet een kleeeeein beetje overdreven?
Give a man a fire and he'll be warm for a day. Set a man on fire and he'll be warm for the rest of his life.
pi_64217879
quote:
Op zondag 21 december 2008 19:21 schreef Isegrim het volgende:
Chinees voor twee personen:

[ afbeelding ]


Dat is een gouden gelegenheid voor de Ophaalchinees!
pi_64217921
Greys, ik denk dat je de foto nu prima kan geven en anders spookt het ook maar door jouw hoofd. Misschien willen ze juíst nu een foto hebben waar hij mooi op staat (bij mijn opa moesten we daar heel erg lang naar zoeken).

Maar jonge mensen die overlijden . Gebeurt veel te veel.
Op maandag 4 juli 2011 21:37 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
*O* Go Chico, go Chico, itchaburpday, go Chico 8-)
  zondag 21 december 2008 @ 19:32:49 #40
48870 Abbadon
Gevallen Engel
pi_64217926
quote:
Op zondag 21 december 2008 19:31 schreef Laureline het volgende:

[..]

Dat is een gouden gelegenheid voor de Ophaalchinees!

inderdaad...zo'n kans krijg je misschien nooit meer
Give a man a fire and he'll be warm for a day. Set a man on fire and he'll be warm for the rest of his life.
  zondag 21 december 2008 @ 19:34:40 #41
236335 neen
schone schijn
pi_64217982
quote:
Op zondag 21 december 2008 18:54 schreef conleche het volgende:

[..]

I laf u2
Aha, geen echte pooier dus... slechts een lovergirl.

En een knuffel voor Greys, sterkte!
het lijkt niet wat het is
  zondag 21 december 2008 @ 19:36:01 #42
48870 Abbadon
Gevallen Engel
pi_64218018
quote:
Op zondag 21 december 2008 19:34 schreef neen het volgende:

[..]

Aha, geen echte pooier dus... slechts een lovergirl.
yup....eerst kreeg ik dure cadeau's en was ik alles voor haar, en toen had ze ineens problemen en moest ik met haar vriendinnen naar bed...
Give a man a fire and he'll be warm for a day. Set a man on fire and he'll be warm for the rest of his life.
  zondag 21 december 2008 @ 19:38:10 #43
28677 Beessie-Jen
Meisjesmama!!!
pi_64218076
hmmmmmm dat chinees ziet er echt uberheerlijk uit... heb de neiging om de chinees ook te bellen... maar probeer me in te houden...

te lekker..
05-12-2009 is ons lieve meisje geboren! Evie (L)
17-08-2011 Onze 2e prachtige meid maakt het gezinnetje compleet: Liene (L)
pi_64218083
quote:
Op zondag 21 december 2008 19:23 schreef vamperotica het volgende:

[..]

Hoest met t verbouwen?
Is de vloer al klaar?
In de woonkamer en de slaapkamer wel. Nu nog de logeerkamer, het toilet en de hal. En dan moeten we uit logeren, want dan kunnen we niet lopen in de hal.

Badkamer is ook bijna klaar.
  zondag 21 december 2008 @ 19:39:18 #45
236335 neen
schone schijn
pi_64218112
quote:
Op zondag 21 december 2008 19:36 schreef Abbadon het volgende:

[..]

yup....eerst kreeg ik dure cadeau's en was ik alles voor haar, en toen had ze ineens problemen en moest ik met haar vriendinnen naar bed...
Als je hulp nodig hebt om eruit te stappen kun je pm'en... ik heb het zelf ook aan den lijve ondervonden maar met een nieuwe identiteit en hulp van de politie ben ik eruit weten te stappen.
het lijkt niet wat het is
  zondag 21 december 2008 @ 19:39:50 #46
148689 Muis006
Unrustle thy jimmies, wench!
pi_64218131
Dramaqueens!
Op zaterdag 4 juni 2016 21:46 schreef KaBuf het volgende:
Ik word graag nog #viezerdik voor jou.
pi_64218145
quote:
Op zondag 21 december 2008 19:38 schreef Beessie-Jen het volgende:
hmmmmmm dat chinees ziet er echt uberheerlijk uit... heb de neiging om de chinees ook te bellen... maar probeer me in te houden...

te lekker..
Het was ook goed te doen moet ik zeggen. De vorige keer dat we Chinees bestelden (ander restaurant) was het echt niet te vreten.
  zondag 21 december 2008 @ 19:40:48 #48
14746 k_i_m
Oldbies Automatisering BV.
pi_64218165
quote:
Op zondag 21 december 2008 19:30 schreef Abbadon het volgende:

[..]

is dat niet een kleeeeein beetje overdreven?
Nope.
In my life
Why do I smile
At people who I'd much rather kick in the eye ?
  zondag 21 december 2008 @ 19:42:36 #49
48870 Abbadon
Gevallen Engel
pi_64218227
quote:
Op zondag 21 december 2008 19:39 schreef neen het volgende:

[..]

Als je hulp nodig hebt om eruit te stappen kun je pm'en... ik heb het zelf ook aan den lijve ondervonden maar met een nieuwe identiteit en hulp van de politie ben ik eruit weten te stappen.
Ik weet het niet, man....ze houdt echt, echt, echt van me...dat zegt ze...en dat geloof ik ook echt...maar ja, al die sex...het breekt me wel op zo langzamerhand
Give a man a fire and he'll be warm for a day. Set a man on fire and he'll be warm for the rest of his life.
  zondag 21 december 2008 @ 19:43:04 #50
48870 Abbadon
Gevallen Engel
pi_64218238
quote:
Op zondag 21 december 2008 19:40 schreef k_i_m het volgende:

[..]

Nope.
ok...just checking
Give a man a fire and he'll be warm for a day. Set a man on fire and he'll be warm for the rest of his life.
pi_64218262
Zo, restjes in de koelkast, kunnen we nog een week van eten.
  zondag 21 december 2008 @ 19:44:59 #52
14376 BlaatschaaP
Elephant of joy.
pi_64218302
Hoi allemaal .

Wat kut om te horen, Greys. Sterkte ermee .

Lijstje vandaag:
O: Dubbele boterham komijnenkaas en plakje roggebrood met boter
L: Foute nephigh tea met vrienden, dus: 4 minitompoucen, 2 cakejes met slagroom, 2 koekjes, 5 minimini-croissantjes met boter en véél thee.
D: Vega roerbakreepjes met country-aardappelpartjes en bloemkool .

Morgen gaan we lekker weg! Echt heeeeeel erg veel zin in. Nu moet ik alleen nog even wat lekkere dingen verzinnen die ik mee kan nemen in de auto en goed vullend, maar niet ongezond zijn. Ik zat zelf te denken aan pastasalade, mandarijntjes en misschien een bakje nasi dat ik op een tankstation kan opwarmen? Iemand anders nog ideeen?
pi_64218303
Paling (goede) is zo lekker . Mijn tante werkt in een viswinkel, en ik was vanmiddag dus bij hen thuis en ze hadden toastjes met paling . En zelfgemaakte tonijn- en makreelsalades, ook voor op toastjes . En mn neef en nicht hebben een luxe bakkerij, en die hadden gebakjes/koeken meegenomen, maar toen waren we er net en had ik nog geen honger/trek. Kregen wel een heerlijk kerstbrood mee .

Maar al met al niet vreselijk veel gegeten omdat ik me daar iets te beroerd voor voelde .
Op maandag 4 juli 2011 21:37 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
*O* Go Chico, go Chico, itchaburpday, go Chico 8-)
pi_64218321
Paling is goddelijk. Hoe vetter hoe beter!
pi_64218353
Veel plezier Schaappie ! Neem anders ook een zak (geschrapte) worteltjes mee, dat kauwt lekker weg en na een hele zak zit je laag in je kcal, maar wel bomvol.
Op maandag 4 juli 2011 21:37 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
*O* Go Chico, go Chico, itchaburpday, go Chico 8-)
pi_64218355
quote:
Op zondag 21 december 2008 19:17 schreef Muis006 het volgende:
Wat is het hier rustug!
Ik was even in bad!
En nu moet ik koken!
pi_64218392
Mijn zit de hele dag achter de PS3 die hij mij cadeau heeft gegeven.
  zondag 21 december 2008 @ 19:48:35 #58
14376 BlaatschaaP
Elephant of joy.
pi_64218417
Ik wil ook een bad! .

Gelukkig kan ik over twee dagen weer eventjes lekker badderen . En zelfs in de sauna! Heeeeeerlijk!
pi_64218424
Ik heb geen geduld voor een bad.
  zondag 21 december 2008 @ 19:49:47 #60
236335 neen
schone schijn
pi_64218449
quote:
Op zondag 21 december 2008 19:47 schreef Isegrim het volgende:
Mijn zit de hele dag achter de PS3 die hij mij cadeau heeft gegeven.
Whehe, lijkt wel op m'n baas die een PS2 voor z'n zoon kocht die net een maand oud was Ik heb gisteren van half 11 's avonds tot 5 uur 's ochtends ofzo gespeeld met 2 vrienden van me
het lijkt niet wat het is
  zondag 21 december 2008 @ 19:50:10 #61
14376 BlaatschaaP
Elephant of joy.
pi_64218464
quote:
Op zondag 21 december 2008 19:48 schreef Isegrim het volgende:
Ik heb geen geduld voor een bad.
Nooit? Ook niet als je je helemaal moe voelt en het stervenskoud hebt? En alles pijn doet? Dan vind ik het zo godsgruwelijk lekker om te gaan badderen .

Maar ik moet het ook niet elke dag doen hoor . Dat had ik in mijn vorige huis. Geen douche, wel een bad! .
pi_64218478
quote:
Op zondag 21 december 2008 19:49 schreef neen het volgende:

[..]

Whehe, lijkt wel op m'n baas die een PS2 voor z'n zoon kocht die net een maand oud was Ik heb gisteren van half 11 's avonds tot 5 uur 's ochtends ofzo gespeeld met 2 vrienden van me
's Nachts slaap ik.
pi_64218504
quote:
Op zondag 21 december 2008 19:50 schreef BlaatschaaP het volgende:

[..]

Nooit? Ook niet als je je helemaal moe voelt en het stervenskoud hebt? En alles pijn doet? Dan vind ik het zo godsgruwelijk lekker om te gaan badderen .

Maar ik moet het ook niet elke dag doen hoor . Dat had ik in mijn vorige huis. Geen douche, wel een bad! .
Nee, ik vind het echt niks. Ik verveel me dan. En het water koelt te snel af en wordt viezig. Doe mij dan liever de sauna.
pi_64218646
Tvp. Na de pannenkoeken ga ik bijlezen waarom Greys knuffels nodig heeft. .
Still a little bit of your face I haven't kissed.
  zondag 21 december 2008 @ 19:57:26 #65
148689 Muis006
Unrustle thy jimmies, wench!
pi_64218673
Ik heb wortelstamp met gebraden karbo op als avondeten, maar volgens mij heb ik te weinig gegeten vandaag want ik heb ontzéttende zin in nog iets te eten
Op zaterdag 4 juni 2016 21:46 schreef KaBuf het volgende:
Ik word graag nog #viezerdik voor jou.
pi_64218702
Wortelen zijn evil.

  zondag 21 december 2008 @ 20:00:20 #67
148689 Muis006
Unrustle thy jimmies, wench!
pi_64218767
quote:
Op zondag 21 december 2008 19:58 schreef Isegrim het volgende:
Wortelen zijn evil.

[ afbeelding ]
Hoezo dat ?
Op zaterdag 4 juni 2016 21:46 schreef KaBuf het volgende:
Ik word graag nog #viezerdik voor jou.
pi_64218802
Ik vind ze gewoon verschrikkelijk vies. En dan moest ik vroeger altijd minimaal drie wortelen opeten. Kokhalzend, als ze al helemaal koud geworden waren.

En nu eten mijn ouders nooit meer gekookte wortelen want ze lusten het zelf niet.
  zondag 21 december 2008 @ 20:04:07 #69
14376 BlaatschaaP
Elephant of joy.
pi_64218884
Ik ben nu wat muziek aan het downl bestellen bij de buurvrouw van de tante van kim voor de autorit morgen. Omdat het zo'n lange rit is (12 uur) wil ik wat opzwepende dingen. Ik heb nu al Daft Punk, Chemical Brothers, Fatboy Slim en wat losse nummers van Air, the Cure, dEUS en Massive Attack.

Iemand nog tips, of ben ik de enige met zo'n smaak? .
pi_64218974
Och Greys, wat een naar nieuws. . Dikke knuffel, en wanneer je ook besluit om die foto te geven, ik weet zeker dat de familie het een geweldig gebaar zal vinden.
Still a little bit of your face I haven't kissed.
  zondag 21 december 2008 @ 20:11:58 #71
11803 Vivi
Computer off. Life on.
pi_64219136
Greysie,wat erg! Ik moest meteen denken aan Roef Ragas , Getverderrie dat moet niet mogen gewoon, dit soort dingen! *hele warme knuf geeft* labjoe scheetje!

SHE, wat vind Ollie eigenlijk van je "besluit"?
Ik adem in en kalmeer. Ik adem uit en glimlach.
  zondag 21 december 2008 @ 20:17:56 #72
11803 Vivi
Computer off. Life on.
pi_64219341
Oh Co, Stan wilde vanmiddag wat foto's maken maar mijn camera stond nog vol met o.a. onze puppelmeet..zegt ie: "Ik heb even wat gewist hoor". Ik: "Wat dan?"

"Ja, die koekhond ofzo? "

Ik adem in en kalmeer. Ik adem uit en glimlach.
  zondag 21 december 2008 @ 20:21:00 #73
236335 neen
schone schijn
pi_64219467
quote:
Op zondag 21 december 2008 20:04 schreef BlaatschaaP het volgende:
Ik ben nu wat muziek aan het downl bestellen bij de buurvrouw van de tante van kim voor de autorit morgen. Omdat het zo'n lange rit is (12 uur) wil ik wat opzwepende dingen. Ik heb nu al Daft Punk, Chemical Brothers, Fatboy Slim en wat losse nummers van Air, the Cure, dEUS en Massive Attack.

Iemand nog tips, of ben ik de enige met zo'n smaak? .
Goose, Shitdisco, 2 Mandy DJ's, Justice, Shiny Toy Guns, Prodigy

Ik vind Massive Attack trouwens meer chill dan opzwepend... samen met dat luister ik wel naar Portishead, Morcheeba en bijvoorbeeld Nightmares on Wax

Ik hoop u hiermee voldoende geinformeerd te hebben
het lijkt niet wat het is
pi_64219776
quote:
Op zondag 21 december 2008 20:17 schreef Vivi het volgende:
Oh Co, Stan wilde vanmiddag wat foto's maken maar mijn camera stond nog vol met o.a. onze puppelmeet..zegt ie: "Ik heb even wat gewist hoor". Ik: "Wat dan?"

"Ja, die koekhond ofzo? "





Komtie weer van pas, nu voor Stank!!


I killed for less!
  zondag 21 december 2008 @ 20:29:33 #75
231895 MariaEtcetera
President Vanellope
pi_64219785
*knuffelt Greys very much* Bah wat een narigheid!
"Dijenkletserextravaganza!" - V1z
pi_64219803
Massive Attack>Portishead>Moloko!!
  zondag 21 december 2008 @ 20:30:22 #77
14746 k_i_m
Oldbies Automatisering BV.
pi_64219818
Qua lekker rijden kan ik ook Koop en Kraak en Smaak aanraden. Iets andere categorie, moet je wel van houden. En Basement Jaxx en de Gorillaz passen denk ik ook wel bij je rijtje.
In my life
Why do I smile
At people who I'd much rather kick in the eye ?
pi_64219946
quote:
Op zondag 21 december 2008 19:21 schreef Isegrim het volgende:
Chinees voor twee personen:

[ afbeelding ]


lekker!!
  zondag 21 december 2008 @ 20:34:28 #79
14746 k_i_m
Oldbies Automatisering BV.
pi_64219977
En D&B doet het ook altijd goed. Check de E-Z Rollers, Shy-FX en Roni Size voor easy D&B .
In my life
Why do I smile
At people who I'd much rather kick in the eye ?
  zondag 21 december 2008 @ 20:40:27 #80
11803 Vivi
Computer off. Life on.
pi_64220223
quote:
Op zondag 21 december 2008 20:29 schreef conleche het volgende:

[..]

[ afbeelding ]

Komtie weer van pas, nu voor Stank!!


I killed for less!

Ik heb wel Koekies loopje voorgedaan en dat vond ie wel leuk .

.
Ik adem in en kalmeer. Ik adem uit en glimlach.
pi_64220315
quote:
Op zondag 21 december 2008 20:40 schreef Vivi het volgende:

[..]

Ik heb wel Koekies loopje voorgedaan en dat vond ie wel leuk .

.
Je bedoelt die elegante draf??
  zondag 21 december 2008 @ 20:45:16 #82
14746 k_i_m
Oldbies Automatisering BV.
pi_64220396
Stank .

Ik zie het nu pas .
In my life
Why do I smile
At people who I'd much rather kick in the eye ?
  Eurovisie Songfestival Queen zondag 21 december 2008 @ 20:45:51 #83
163650 Greys
pi_64220404
Dank allemaal voor de lieve berichtjes!

Oh Viev, wil je dat de 11e dan alsjeblieft nóg een keer voordoen?
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  zondag 21 december 2008 @ 20:46:04 #84
231895 MariaEtcetera
President Vanellope
pi_64220414
Willen jullie mij haar-advies geven?

Morgen gaat de mamma van een vriend mijn haar knippen!
"Dijenkletserextravaganza!" - V1z
pi_64220504
quote:
Op zondag 21 december 2008 20:01 schreef Isegrim het volgende:
Ik vind ze gewoon verschrikkelijk vies. En dan moest ik vroeger altijd minimaal drie wortelen opeten. Kokhalzend, als ze al helemaal koud geworden waren.

En nu eten mijn ouders nooit meer gekookte wortelen want ze lusten het zelf niet.
Je moet ze ook rauw eten . En als je ze dan niet lekker vind: Maak er sliertjes van (raspen), en dressing van azijn/zoetstof (of azijn/suiker, als je niet op dieet bent). Zo lust zelfs mijn vriend ze .
Op maandag 4 juli 2011 21:37 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
*O* Go Chico, go Chico, itchaburpday, go Chico 8-)
pi_64220515
quote:
Op zondag 21 december 2008 20:46 schreef MariaEtcetera het volgende:
Willen jullie mij haar-advies geven?

Morgen gaat de mamma van een vriend mijn haar knippen!
Ja graag!
  zondag 21 december 2008 @ 20:59:47 #88
231895 MariaEtcetera
President Vanellope
pi_64220936
quote:
Op zondag 21 december 2008 20:48 schreef conleche het volgende:

[..]

Ja graag!
Woeiii

Ok ik doe foto's wel onder spoilertjes
Ik wil m'n haar eigenlijk weer heel lang laten groeien en dan een beetje met laagjes (dan krijg ik slag ). Het is nu bijna allemaal op 1 lengte en het groeien gaat best goed, maar er moet een stukje af. Nu twijfel ik of ik alleen de dooie puntjes zal laten doen of iets meer Misschien een beetje laagjes, wat ook leuk blijft als het weer langer wordt, of met een schuine lok (zoals Moblo heeft is leuk bijvoorbeeld! ), maar ik ben lui dus het mag ook nie lastig zijn

Zo is het nu van achteren (beetje raar wavy want hele dag in een clip gedragen!):
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
En zo is het zo'n beetje van voor (helaas lukte een duidelijke foto niet met telefooncamera dus het werd de foto met het mafste hoofd ):
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
What's the verdict? Ik heb evt nog wel meer foto's van voren, maar denk dat dat niet duidelijker is Alvast bedankt voor het meedenken!
"Dijenkletserextravaganza!" - V1z
pi_64220953
Greys kom is een knuffel halen
  zondag 21 december 2008 @ 21:01:21 #90
231895 MariaEtcetera
President Vanellope
pi_64220980
Oh en bonjour monsieur Doornbos, uiteraard!
"Dijenkletserextravaganza!" - V1z
pi_64221088
Maria wat ben je leuk!
Still a little bit of your face I haven't kissed.
pi_64221122
Ik zou alleen de puntjes doen!! Je hebt zo te zien prachtig glanzend gezond haar! Heel mooi!
  zondag 21 december 2008 @ 21:11:45 #93
48870 Abbadon
Gevallen Engel
pi_64221417
Maria, je bent cute

...en over haar zeg ik niks ik ken mijn grenzen...
Give a man a fire and he'll be warm for a day. Set a man on fire and he'll be warm for the rest of his life.
  zondag 21 december 2008 @ 21:15:27 #94
11803 Vivi
Computer off. Life on.
pi_64221564
quote:
Op zondag 21 december 2008 20:43 schreef conleche het volgende:

[..]

Je bedoelt die elegante draf??
Ja dat ja! Een Lippizaner van de Weense rijschool is er niets bij .
Ik adem in en kalmeer. Ik adem uit en glimlach.
  zondag 21 december 2008 @ 21:19:08 #95
11803 Vivi
Computer off. Life on.
pi_64221736
Wat heb je mooi gezond haar Maria!

Ik zou ook alleen de puntjes doen. Een schuine lok vind ik, excusez Moblo, vaak een beetje pauper. Niet dat het jou niet leuk staat Mo, maar vaak zijn het bepaalde types die dat haar zo dragen zeg maarEen rechte pony zoals Co zou ook wel leuk staan denk ik Maria! Maar je bent zo'n apart type dat je gewoon je eigen authentieke zelfje moet blijven, zoveel mogelijk.

Btw; ik ben gék op vlechten .
Ik adem in en kalmeer. Ik adem uit en glimlach.
pi_64221842
Hooi!
En is 't allemaal gelukt met de lootjes ?!
  zondag 21 december 2008 @ 21:29:48 #97
231895 MariaEtcetera
President Vanellope
pi_64222213
Yay, bedankt voor de tips (en de complimentjes )! Tot nu toe dus twee "stemmen' voor alleen puntjes eraf - good to know! En Vivi - apart type? Haha! Ik neem maar aan dat dat positief is Ik had vroeger m'n haar best vaak in vlechten trouwens!
En Abba, roep gerust wat als je er ideeën over hebt hoor!
Ik sta nog open voor allerlei suggesties!

En haai PF! Mijn pakje was dinsdag verstuurd, dus die zou bij de geadresseerde binnen moeten zijn Zelf heb ik nog niks binnen, maar dat kan natuurlijk nog ruim aan komen.
"Dijenkletserextravaganza!" - V1z
  zondag 21 december 2008 @ 21:31:14 #98
11803 Vivi
Computer off. Life on.
pi_64222268
Ja, dat bedoel ik absoluut positief hoor!
Ik adem in en kalmeer. Ik adem uit en glimlach.
pi_64222358
quote:
Op zondag 21 december 2008 21:21 schreef P.F het volgende:
Hooi!
En is 't allemaal gelukt met de lootjes ?!
Ik heb al een pakje binnen ja! M'n eigen heb ik woensdag verstuurd, maar geen idee of het al is aangekomen.
Still a little bit of your face I haven't kissed.
pi_64222430
quote:
Op zondag 21 december 2008 19:31 schreef Laureline het volgende:

[..]

Dat is een gouden gelegenheid voor de Ophaalchinees!

Oe oe oe...Mag deze ook nog?

No farewell could be the last one.
If you long to meet again...
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')