Ik hoop het wel ja, en dat ze er dan niet een halve dag eruitliggen om het erop te zetten. Omg ik kan er haast niet van slapen, nieuwe collectiesquote:Op zondag 28 december 2008 16:39 schreef sheonlydreams86 het volgende:
Op de website staat er "Spring is coming early, be ready on the 29th of December". Ik dacht dat dat betekende dat de nieuwe collectie dan online staat
Ja, ik zag het net staan. Maar is het vannacht dan online of pas morgenochtend?quote:Op zondag 28 december 2008 16:39 schreef sheonlydreams86 het volgende:
Op de website staat er "Spring is coming early, be ready on the 29th of December". Ik dacht dat dat betekende dat de nieuwe collectie dan online staat
tijd?quote:Op zondag 28 december 2008 22:31 schreef alors het volgende:
morgenochtend als het een beetje vlotjes loopt...
Oke, 7 uur in de ochtend neem ik aan. Ik ga dan wel even checken! Thanksquote:Op zondag 28 december 2008 22:35 schreef Enfermera het volgende:
Normaal worden om een uur of 7 op werkdagen dingen aangepast/bijgevuld, dus je zou dan even kunnen kijken.Maar misschien dat het iets anders is met die nieuwe collectie.
En nu een lievere reactie van de H&Mquote:Op zaterdag 27 december 2008 11:22 schreef MaLo het volgende:
[..]
Goed, dus, dit was de laatste keer dat ik bij H&m online besteld heb. Hun reactie:
Bedankt voor je e-mail.
Er is hier sprake van twee bestellingen. Eén bestelling heb je gedaan uit de previewcatalogus met de daarbij behorende actie van 10% korting . Deze bestelling kan pas in januari geleverd worden, omdat deze artikelen nu nog niet in het magazijn zijn. Je andere bestelling komt uit een andere catalogus, is wel direct leverbaar en is zodoende aan jouw geleverd met de daarbij behorende verzendkosten.
Mijn reactie: Wat heeft het dan nog voor zin dat je aangeeft dat je alles in één keer wilt krijgen, als er toch niks op uitgedaan wordt?![]()
Dat is nou de grap, ik heb geen kortingscodes gebruikt, behalve de automatisch 2120 previewkorting, die me in totaal nog geen euro korting opleverdequote:Op maandag 29 december 2008 18:23 schreef Addict89 het volgende:
Kortingscodes verwijderd dus? Ik heb nu drie bestellingen onderweg omdat ze alles maar in behandeling nemen.
check de sale, maar beter doe je dat 's morgens want nu is het meeste uitverkochtquote:Op maandag 29 december 2008 21:15 schreef Rekkof het volgende:
Wil ik nog even een wat truien bestellen, is bijna alles al weggedaan voor tshirts
Ach ja de shop is slecht, de kleding blijft leuk!quote:Op maandag 29 december 2008 18:58 schreef Syytön het volgende:
Wat zijn jullie toch allemaal zwak.![]()
Hoe vaak heb ik toch niet al in het H&M topic voorbij zien komen dat "dit de laatste keer was dat ik wat via de online shop" heb gekocht, en toch zie ik elke keer weer dan diezelfde mensen later posten hoe slecht de h&m shop alwéér is.
Die rok!quote:Op maandag 29 december 2008 22:27 schreef Maisnon het volgende:
TNT trackdinges: hij ligt klaar om verplaatst te wordenkheb mn bestelling dus morgen
[ afbeelding ]
Dit had ik besteld
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |