Google even wat QALYs en DALYs zijn zou ik zeggen.quote:Op vrijdag 19 december 2008 16:48 schreef Spatzmann het volgende:
[..]
Als wetgever moet je daarboven staan. Als het op de lange termijn mensenlevens kan redden, dan boeit het nie3t dat er toevallig wat doodgaan tijdens het inenten.
mja, dat boeit wel, we hebben niet voor niets een FDA, EMEA etc. die beoordelen of een medicijn uiteindelijk wel of niet op de markt komen.quote:Op vrijdag 19 december 2008 16:48 schreef Spatzmann het volgende:
[..]
Als wetgever moet je daarboven staan. Als het op de lange termijn mensenlevens kan redden, dan boeit het nie3t dat er toevallig wat doodgaan tijdens het inenten.
Dat is een rechtmatigheid topic-discussies het vanzelf over Hitler gaat ongeacht welk onderwerp.quote:Op vrijdag 19 december 2008 13:24 schreef John.Milton het volgende:
[..]
Ghehe.
Heeft Lambiekje Hitler en het nazi-gespuis er al bijgehaald in deze discussie, daar komt het toch altijd weer op uit.
niet waar. Baarmoederhalskanker is ook een AIDS symptoom. Dus volgens de nep-wetenschap is het dus ook te verkrijgen via HIV.quote:Op vrijdag 19 december 2008 09:50 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
Je laat weer duidelijk zien dat je niet snapt waar je het over hebt. Baarmoederhalskanker wordt bijna exclusief veroorzaakt door HPV. Door een virus dus. Borstkanker wordt dat niet. Als het niet door een virus wordt veroorzaakt kan je ook geen vaccin maken.
Off topic: Kunnen de FA's zorgen voor een nieuwe smiley? Een 'ik lig over de grond te rollen van het lachen' smiley? De standaard smileys die we hebben zijn niet genoeg om mijn reactie op deze kolder weer te geven. Zelfsquote:Op zaterdag 20 december 2008 11:22 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
niet waar. Baarmoederhalskanker is ook een AIDS symptoom. Dus volgens de nep-wetenschap is het dus ook te verkrijgen via HIV.
QEDquote:Op zaterdag 20 december 2008 11:22 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
niet waar. Baarmoederhalskanker is ook een AIDS symptoom. Dus volgens de nep-wetenschap is het dus ook te verkrijgen via HIV.
dat laatste betwijfel ik ten zeerste. Jij en ik kunnen tegen een wespenprik (i presume) maar je overbuurman die kan na 5 minuten er geweest zijn. Een vaccin heeft voor ieder persoon zijn eigen incubatietijd. Globaal gezien is een vaccin is een slowkiller.quote:Op vrijdag 19 december 2008 14:16 schreef Monolith het volgende:
[..]
Nou ja ook al waren het 100 sterfgevallen door baarmoederhalskanker, dan nog moet je wel het onderscheid maken dat je bij inenting iemand bewust aan zo'n risico blootstelt. Dat ligt natuurlijk anders dan niet inenten en dan het risico lopen op een mogelijk terminale ziekte. Ook komt daarnog eens bij dat zo'n zich over het algemeen pas op latere leeftijd openbaart en de eventuele bijwerking van een vaccin vrij snel.
men oh men.quote:Op zaterdag 20 december 2008 11:25 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Off topic: Kunnen de FA's zorgen voor een nieuwe smiley? Een 'ik lig over de grond te rollen van het lachen' smiley? De standaard smileys die we hebben zijn niet genoeg om mijn reactie op deze kolder weer te geven. Zelfsniet.
Ah het beruchte onderzoek van de Pinda-auto waarbij een beuk er tegen de auto explodeerd. Maar de kosten om de auto te verbeteren zijn hoger dan de kosten dan schadeclaims van nabestaanden.quote:Op vrijdag 19 december 2008 15:40 schreef ATuin-hek het volgende:
Dan krijg je gedoe met QALY's en DALY's
Wat bazel jij nou weer?quote:Op zaterdag 20 december 2008 11:46 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Ah het beruchte onderzoek van de Pinda-auto waarbij een beuk er tegen de auto explodeerd. Maar de kosten om de auto te verbeteren zijn hoger dan de kosten dan schadeclaims van nabestaanden.
Dit hele Q&D is te schoftig voor worden. En kan alleen maar bedacht zijn door geldfascisten.
Ik heb het wel eens eerder gevraagd. Waarom vind je een ziekte die wereldwijd duizenden doden veroorzaakt onschuldig? Ben benieuwd of je dat tegen nabestaande durft te zeggen. "ja sorry voor uw verlies, maar het was toch echt iets onschuldigs..."quote:Op zaterdag 20 december 2008 11:36 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
dat laatste betwijfel ik ten zeerste. Jij en ik kunnen tegen een wespenprik (i presume) maar je overbuurman die kan na 5 minuten er geweest zijn. Een vaccin heeft voor ieder persoon zijn eigen incubatietijd. Globaal gezien is een vaccin is een slowkiller.
[quote]
Onzin. Over het algemeen bevat een vaccin geen ziekteverwekkers. Je bent er dus allergisch voor of je bent dat niet. Een allergische reactie laat echt niet zo lang op zich wachten...
[quote]
Het punt met het hele HPV program is, dat het een HOOGST experimenteel is en daarnaast een verwaarloosbare kankervorm. Sorry voor de personen die het hebben, maar zo is het !
Ik heb deze vraag ook al eerder gesteld in dit topic. Wat zou dan wel een acceptabele termijn zijn? 10 jaar? 20 jaar? Hoe verantwoord je de duizenden doden in die periode die voorkomen konden worden door het vaccin wel op een normale manier goed te keuren?quote:Het is erg dat sommige het hebben door badluck. Maar een complete bevolkingsgroep blootstellen aan iets pietluttigs is complete kolder. Laat de wetenschap maar eerst een zien wat het doet op lange termijn en als iemand dan verhoogde kans heeft dan aanpakken. Niet bij voorbaat iedereen.
Een amputatie is toch even wat ingrijpender dan een inenting... onzin dus.quote:Dan moeten zijn in dezeflde lijn bij voorbaat ook alle borsten als verwijderen, de kans dat je borstkanker hebt is triljard (jaa beetje overderever) keer hoger dan baarmoederhalskanker.
Jij wenst mensen daadwerkelijk schade toe zodat je dan gelijk hebt? Ziek...quote:En daarnaast in onze jeugd toen was een tienvoud hoger en was het COMPLEET ombekend. Nu omdat GSK en co zulke IDIOTE promotie heeft gemaakt voor een verwaarloosbare aandoening. Angst aanpraten in tijdschriften als TINA. Van mij mag dit project gaan escaleren als Softenon.
Alleen al het feit er drastisch minder sterf gevallen zijn sinds jaren 80 is het alleen meer idioter dan idioot om z'n groot schalig project op te zetten.
Maar be my quest om je dochter aan een triest farmaceutica experimenteel project te laten deelnemen. Want face it dat is het !
Zeg dat eens recht in het gezicht van mijn moeder, die door een snelle adequate diagnose en een relatief milde operatie nog heeft kunnen genezen van baarmoederhalskanker? Vooral dat stukje over "verwaarloosbaar" zal haar zeker aanspreken.. Let wel, ze komt uit een familie van slagers en is dus redelijk behendig met messen ed..quote:Op zaterdag 20 december 2008 11:36 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Het punt met het hele HPV program is, dat het een HOOGST experimenteel is en daarnaast een verwaarloosbare kankervorm. Sorry voor de personen die het hebben, maar zo is het ! Het is erg dat sommige het hebben door badluck. Maar een complete bevolkingsgroep blootstellen aan iets pietluttigs is complete kolder.
oh sorry de AMC Pacer ook wel bekend als de Pinda.quote:
En de link naar hetgeen wat ik postte is...quote:Op zaterdag 20 december 2008 13:26 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
oh sorry de AMC Pacer ook wel bekend als de Pinda.
Mooi, dat het opgelost is.quote:Op zaterdag 20 december 2008 12:17 schreef fruityloop het volgende:
[..]
Zeg dat eens recht in het gezicht van mijn moeder, die door een snelle adequate diagnose en een relatief milde operatie nog heeft kunnen genezen van baarmoederhalskanker? Vooral dat stukje over "verwaarloosbaar" zal haar zeker aanspreken.. Let wel, ze komt uit een familie van slagers en is dus redelijk behendig met messen ed..![]()
niet waar. Nee het is al jaren lang dalende en is van de kankers het minst voorkomend. Nu VOOR het programma zijn er ~200 doden per jaar. Volgens berekeingen ga je er 1 wel te verstaan EEN persoon mee redden per 10 mlj. Daar in tegen ga je 2 tot 3 doden en duizenden verminkingen, aandoeningen en verlammingen (als TT-bericht) krijgen. En daarnaast als je gevaccineerd bent ben je nog steeds vatbaar.quote:Het is 1 van de meer voorkomende kankervormen bij vrouwen, juist daarom komt er een vaccinatieprogramma. Zat jij niet zo af te geven op het verspillen van kostbare research gelden aan aids,wat volgens jou niet bestaat? Nu hebben ze iets gevonden waar in het mooiste geval 200 doden per jaar, en weet ik hoeveel ellende mee voorkomen kan worden, met een relatief goedkoop programma, en is het weer niet goed?
Het is NIET door comissies geweest. Wetenschap zegt dat het medicijnen nog lang niet goed onderzocht is. PUNT.quote:Het is door allerlei commissies geweest, net als alle andere nieuwe medicijnen, dus je zoekt weer spijkers op laag water. Dat jij de fundamentele wetenschap achter een vaccin niet snapt is jouw probleem, maar de geneeskunde is een voortschrijdend iets, zo is aderlating redelijk uit de mode inmiddels..En door al je commentaar schoffeer je zeer professionele beroepsgroep, die dat zeker niet verdienen.. En ja, daar zitten ook zakkenvullers tussen, en gaan er ook wel eens dingen mis, dus kritisch blijven is net zoals met andere dingen gewenst, maar wat jij probeert te destilleren uit 1 (mogelijk!) geval grenst aan het absurde, als iets er niet is, wil het niet zeggen dat het dan automatisch een complot ss..
Ga je deze uitspraken nou nog een keer onderbouwen met wat betrouwbare bronnen of blijft het bij loos geblaat?quote:Op zaterdag 20 december 2008 13:42 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Mooi, dat het opgelost is.
[..]
niet waar. Nee het is al jaren lang dalende en is van de kankers het minst voorkomend. Nu VOOR het programma zijn er ~200 doden per jaar. Volgens berekeingen ga je er 1 wel te verstaan EEN persoon mee redden per 10 mlj. Daar in tegen ga je 2 tot 3 doden en duizenden verminkingen, aandoeningen en verlammingen (als TT-bericht) krijgen. En daarnaast als je gevaccineerd bent ben je nog steeds vatbaar.
En omdat mensen denken ik ben gevaccineerd gaan ze geen uitstrijkje meer maken. Over een paar jaar zullen we zien dat baarmoederhalskanker doden aanzienlijk omhoog is gegaan. Plus tientallen gevallen van onvruchtbare, verminkte, verlamde vrouwen. Het is voor bigpharma een win-win situatie.
[..]
Het is NIET door comissies geweest. Wetenschap zegt dat het medicijnen nog lang niet goed onderzocht is. PUNT.
Als je de topic goed hebt doorgelezen is het in USA regelmaat dat er meisjes spontaan sterven, verlammen en weet ik veel elke maand weer.
Oh en het allerleukst, je hebt door de vaccin, juist een verhoogde kans tot ontwikkeling van het kanker.
Er is GEEN enkele rede te verzinnen waarom je je dochter aan dit experimentele project zou laten deelnemen.
Dankzij de bestaande wetenschap/bigpharma en alles wat in jouw ogen zo ongeveer slecht is ja. Dus het is niet "opgelost", er is door veel mensen hard aan gewerkt om het te stoppen.quote:
qftquote:Op zaterdag 20 december 2008 11:25 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Off topic: Kunnen de FA's zorgen voor een nieuwe smiley? Een 'ik lig over de grond te rollen van het lachen' smiley? De standaard smileys die we hebben zijn niet genoeg om mijn reactie op deze kolder weer te geven. Zelfsniet.
Het is eerste serieuze klacht van Cervarix (wat NL op het programma heeft) wat ik tegen kwam in een normale geaccepteerde krant. In Amerika waar men Gardasil gebruikt is het aan de lopende band en in wezen dus structureel mis.quote:Op zaterdag 20 december 2008 15:52 schreef fruityloop het volgende:
[..]
Dankzij de bestaande wetenschap/bigpharma en alles wat in jouw ogen zo ongeveer slecht is ja. Dus het is niet "opgelost", er is door veel mensen hard aan gewerkt om het te stoppen.
200 doden per jaar als gevolg van 1 type kanker vind ik nog best veel, en zolang je kreten als " Volgens berekeingen ga je er 1 wel te verstaan EEN persoon mee redden per 10 mlj" zonder enige onderbouwing links en rechts het topic door gooit, neem ik je niet serieuzer dan elke andere jodokus met een aluminium hoedje op..Als je gelijk hebt moet dat vrij gemakkelijk te bevestigen zijn lijkt me, en dan niet met 1 uit zijn verband gerukt krantenartikel, de enige die het in dat artikel over een mogelijk verband heeft is de enige die aan het woord komt zonder medisch achtergrond, namelijk de moeder.
En daar zit de crux.quote:bron
However vaccinations do not work! Research studies from around the world show that not only do they not work, they can be extremely dangerous and on of the first problems they cause is the weakening of the immune system. (see references at the end of this article)
[..]
Dr. W. B. Clark of Indiana (1909), says that "Cancer was practically unknown until compulsory vaccination with cowpox vaccine began to be introduced. I have had to deal with at least two hundred cases of cancer, and I never saw a case of cancer in an unvaccinated person."
Deze post mist een cruciale hoeveelheid logica Lambiekje. De conclusie die je maakt kan je bij lange na niet geoorloofd maken met de informatie uit dat artikel. Het zijn een aantal vage beschuldigingen die even makkelijk niet waar kunnen zijn. Dan kan je niet concluderen dat het 'dus structureel mis zit" ....quote:Op zaterdag 20 december 2008 16:14 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Het is eerste serieuze klacht van Cervarix (wat NL op het programma heeft) wat ik tegen kwam in een normale geaccepteerde krant. In Amerika waar men Gardasil gebruikt is het aan de lopende band en in wezen dus structureel mis.
Je moet wel eerst weten waarom we met onze goede hygiëne en hoge levenstandaard zoveel kanker (en ander onnodige - ja onnodig - ziektes) hebben? Met in velen ogen de goede vaccinatie voorziening? Ergens klopt er iets fundamenteels niet.
[..]
En daar zit de crux.
Nee, het is het vermoeden van een bezorgde moeder, geen klacht. niks meer, en ook niks minder. Een aantal doktoren hebben dat meisje onderzocht, en geen verband kunnen vinden tot nu toe.quote:Op zaterdag 20 december 2008 16:14 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Het is eerste serieuze klacht van Cervarix (wat NL op het programma heeft) wat ik tegen kwam in een normale geaccepteerde krant. In Amerika waar men Gardasil gebruikt is het aan de lopende band en in wezen dus structureel mis.
Overigens, álle patiënten die die dokter ziet zullen waarschijnlijk gevaccineerd zijn als kind, omdat ze dat al zolang doen. En kanker wordt ook nog niet zo heel lang goed gediagnosticeerd, en het zou me niet verbazen dat die termijn ongeveer samenvalt met het begin van de grote vaccinatie programma's?quote:Je moet wel eerst weten waarom we met onze goede hygiëne en hoge levenstandaard zoveel kanker (en ander onnodige - ja onnodig - ziektes) hebben? Met in velen ogen de goede vaccinatie voorziening? Ergens klopt er iets fundamenteels niet.
[..]
En daar zit de crux.
Ben je nu echt zo dom? Hippocrates heeft al kanker beschreven, hij heeft het ook de naam gegeven, vanwege de uiterlijke verschijning. Dat heeft niets met vaccinatie te maken.quote:
quote:Op zaterdag 20 december 2008 16:14 schreef Lambiekje het volgende:
Je moet wel eerst weten waarom we met onze goede hygiëne en hoge levenstandaard zoveel kanker (en ander onnodige - ja onnodig - ziektes) hebben?
Eh, je wilt toch niet beweren dat de gemiddelde levensduur van de Oeroboeroestam in Donker Afrika hoger ligt dan die van ons?quote:Op zaterdag 20 december 2008 16:14 schreef Lambiekje het volgende:
Je moet wel eerst weten waarom we met onze goede hygiëne en hoge levenstandaard zoveel kanker (en ander onnodige - ja onnodig - ziektes) hebben? Met in velen ogen de goede vaccinatie voorziening? Ergens klopt er iets fundamenteels niet.
ja denk daar maar eens over na ...quote:
En jawel hoor wie staan er weer op hun achterste poten, de verkapte genocideplegers.quote:Kritische website volgt pillenfabrikanten
Het instituut voor verantwoord medicijngebruik wil via een website artsen en apothekers mobiliseren tegen de marketingmacht van pillenfabrikanten. De industrie is laaiend.
Artsen en apothekers mogen best wat gezonde scepsis ontwikkelen tegen de marketing van de industrie, vindt dr. Martine van Eijk. Ze is zelf arts en maakt zich zorgen over de overheersende invloed van geneesmiddelfabrikanten op het denken over gezondheid en ziekte.
bron
Als mensen toch mijn nieuwstopics lezen dan komt het toch onbewust in het systeem....quote:Op zondag 21 december 2008 00:21 schreef Terecht het volgende:
Lambiekje, heb je ondertussen al eens een bevestiging gekregen dat je met je bewustmakingscampagne hier op FOK! resultaten hebt geboekt?
Nee, dat is niet mogelijk. Want dan zou je zien dat men gezonder is in landen zonder zorgstelsel.quote:Op zondag 21 december 2008 13:07 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Is het niet mogelijk dat alle kwalen, aandoeningen en ziektes er zijn omdat we een zogenaamd goed zorgstelsel hebben?
Het zorgstelsel en de kennis die we hebben zorgt er juist voor dat we veel aandoeningen kunnen benoemen en weet je dus waar je aan kunt sterven.quote:Op zondag 21 december 2008 13:07 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
ja denk daar maar eens over na ...
Waarom heeft kwart van de mens kanker? Ondanks dat we dus een zeer hoogstaand hygiène, levenstandaard en ziekenhuizen hebben? Is onze welvaart wel zo goed?!
Ik kan het niet rijmen. Is het niet mogelijk dat alle kwalen, aandoeningen en ziektes er zijn omdat we een zogenaamd goed zorgstelsel hebben? Persoonlijk vind het erbarmelijk maar dat terzijde.
ik denk dat je echt compleet verkeerd kijkt . Kijk naar top notch america. Waar de babysterfte hoger is dan in menig derde wereldland. Ranzige obesitas. you name it. Ik denk toch echt dat je eens serieus moet kijken wat nu zo goed is. Voor elke triest tussen-de-oren-onzin is wel een medicijn voor. Is men nu echt zo stupide en blind de rotzooi slikken.quote:Op zondag 21 december 2008 13:13 schreef soylent het volgende:
[..]
Nee, dat is niet mogelijk. Want dan zou je zien dat men gezonder is in landen zonder zorgstelsel.
Het babysterfte-cijfer is in Nederland ook veel hoger dan in de rest van Europa.quote:Op zondag 21 december 2008 13:19 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
ik denk dat je echt compleet verkeerd kijkt . Kijk naar top notch america. Waar de babysterfte hoger is dan in menig derde wereldland. Ranzige obesitas. you name it. Ik denk toch echt dat je eens serieus moet kijken wat nu zo goed is. Voor elke triest tussen-de-oren-onzin is wel een medicijn voor. Is men nu echt zo stupide en blind de rotzooi slikken.
je weet hopelijk wel dat als artsen in een ziekenhuis staken dat de sterfte met een derde afneemt ?!
Een derde van de mensen overlijdt aan kanker.quote:Op zondag 21 december 2008 13:07 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
ja denk daar maar eens over na ...
Waarom heeft kwart van de mens kanker? Ondanks dat we dus een zeer hoogstaand hygiène, levenstandaard en ziekenhuizen hebben? Is onze welvaart wel zo goed?!
Ik kan het niet rijmen. Is het niet mogelijk dat alle kwalen, aandoeningen en ziektes er zijn omdat we een zogenaamd goed zorgstelsel hebben? Persoonlijk vind het erbarmelijk maar dat terzijde.
[..]
En jawel hoor wie staan er weer op hun achterste poten, de verkapte genocideplegers.
Welk onderzoek heeft dat ooit aangetoond?quote:Op zondag 21 december 2008 13:19 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
je weet hopelijk wel dat als artsen in een ziekenhuis staken dat de sterfte met een derde afneemt ?!
Dat onderzoek heb ik destijds ook gelezen.quote:Op zondag 21 december 2008 13:28 schreef John.Milton het volgende:
[..]
Welk onderzoek heeft dat ooit aangetoond?
Dat was eigenlijk ook de enige conclusie die ik kon trekken toen ik het van Lambiekje las. Als artsen staken worden geen operaties uitgevoerd en worden er geen zwaar gewonden opgenomen. Dan is het vrij logisch dat het sterfte-cijfer lijkt de dalen. Die sterfte verplaatst zich gewoon.quote:Op zondag 21 december 2008 13:33 schreef MaGNeT het volgende:
[..]
Dat onderzoek heb ik destijds ook gelezen.
Alleen is het regeltje van Lambiekje weer prachtig (zoals gebruikelijk) uit de context gehaald.
Het ging erom dat het sterftecijfer bij een staking van artsen bleek te dalen.
Dit kwam omdat er gedurende de staking géén operaties (of behandelingen) waren en dus geen risico's die bij de operaties (of behandelingen) horen.
Stel dat normaal (mede door operaties) 3 van de 100 mensen kwamen te overlijden over de periode van een week, dan waren het er nu maar 2.
Het is dan echter wel belangrijk om te beseffen dat alle personen niet behandeld werden en dus uiteindelijk een aantal alsnog zou kunnen overlijden door gebrek aan behandeling.
Stel; ik heb ernstige hartklachten en als ik laat me niet opereren dan leef ik misschien 6 nog weken.
Als ik me laat opereren is echter de kans groot dat ik overlijd direct tijdens of na de operatie.
Het sterftecijfer stijgt dus door de behandeling maar zonder behandeling zou ik evengoed sterven.
dat zou overtuigend moeten zijn maar is het imho dus niet .. ik noem een Softenon, of het DES-hormoon, beiden middelen die goed duidelijk maken dat de gevolgen van goedgekeurde middelen niet altijd bekend zijn, zeker als het gaat over de lange termijn ..quote:Op vrijdag 19 december 2008 16:58 schreef Re het volgende:
[..]
mja, dat boeit wel, we hebben niet voor niets een FDA, EMEA etc. die beoordelen of een medicijn uiteindelijk wel of niet op de markt komen.
quote:Op zondag 21 december 2008 13:39 schreef John.Milton het volgende:
[..]
Dat was eigenlijk ook de enige conclusie die ik kon trekken toen ik het van Lambiekje las. Als artsen staken worden geen operaties uitgevoerd en worden er geen zwaar gewonden opgenomen. Dan is het vrij logisch dat het sterfte-cijfer lijkt de dalen. Die sterfte verplaatst zich gewoon.
quote:Wist u dat ...
... er iedere dag 20 patiënten overlijden als gevolg van medische fouten. Daarbij hebben wij het nog niet over patiënten die tijdelijk of blijvend invalide worden.
... de gezondheidszorg 20% verslechterd is (bron: Staatstoezicht voor de gezondheidszorg 2004).
... patiënten geen inzage krijgen in het aantal medische missers dat in ziekenhuizen wordt gemaakt?
... op basis van eigen ervaringen, Shell acht dat er een reductie van het aantal incidenten met 75% in de zorg haalbaar is binnen een periode van 15 jaar, met een kostenbesparing op termijn van ¤ 1 tot 3 miljard.
... in de geneeskunde er een praktijk bekend staat als het verheimelijken, het "elkaar dekken".
Leuk dat geknip en geplak van je, maar dat zijn cijfers uit 2004 zo te zien, en het lijkt weer wat selectief, heb je ook een link naar het originele bericht?quote:
VIOXX bijvoorbeeld elders in de wereld van de markt gehaald en NL verkoopt het nog als warme broodjes (tot dat RADAR een jaar terug er een item over maakte.quote:Op zondag 21 december 2008 13:43 schreef moussie het volgende:
[..]
dat zou overtuigend moeten zijn maar is het imho dus niet .. ik noem een Softenon, of het DES-hormoon, beiden middelen die goed duidelijk maken dat de gevolgen van goedgekeurde middelen niet altijd bekend zijn, zeker als het gaat over de lange termijn ..
dan zijn de cijfers DUS nog beroerder.quote:Op maandag 22 december 2008 09:55 schreef fruityloop het volgende:
[..]
Leuk dat geknip en geplak van je, maar dat zijn cijfers uit 2004 zo te zien, en het lijkt weer wat selectief, heb je ook een link naar het originele bericht?
Goh, waarom had ik ook gehoopt op officiële cijfers van zeg het CBS ofzo.quote:Op maandag 22 december 2008 09:59 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
dan zijn de cijfers DUS nog beroerder.
http://www.dimitri.nu/
Het is idd een eng idee niet te weten wat de gevolgen kunnen zijn op de lange termijn ..quote:Op maandag 22 december 2008 09:57 schreef Lambiekje het volgende:
Maar wat nu als het Gardasil / Cervarix achteraf toch een fout bestandsdeel bevat. Dan hebben we wel een nog niet eerder op z'n gigantische groep en nog niet volgroeid persoon bloodgesteld aan express geklungel van farmaceutica.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |