SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ja doei.
Dan pak je ze een pak melk af, moeten ze het ook nog zelf komen brengen!quote:Op zondag 14 december 2008 16:16 schreef kaasplankje het volgende:
hmmm zal ik de buren bellen om te vragen of ze me een pak melk willen brengen? Dan kan ik pancakes bakken
Ehm... Een fruitsalade misschien? Of anders cup-a-soup of kippenbouillon (opkikker), dat kan je nemen zoals anderen hun koffie/thee nemenquote:Op zondag 14 december 2008 16:15 schreef Goodbye het volgende:
Op mijn nieuwe werk is het niet zo gebruikelijk om uitgebreid tussendoortjes te gaan zitten, dus ik werk meestal snel een plakje ontbijtkoek of een mandarijntje weg. Heeft er iemand betere/andere tips?
Hoe kom je aan die jurk?quote:
Wortels, appel, vruchtenkwark, zo'n soort zogenaamd gezonde reep? Maar kijken ze je raar aan dan, als je dat doet, of is er gewoon helemaal geen tijd voor eten tussendoor?quote:Op zondag 14 december 2008 16:15 schreef Goodbye het volgende:
Op mijn nieuwe werk is het niet zo gebruikelijk om uitgebreid tussendoortjes te gaan zitten, dus ik werk meestal snel een plakje ontbijtkoek of een mandarijntje weg. Heeft er iemand betere/andere tips?
quote:Op zondag 14 december 2008 16:15 schreef motorbloempje het volgende:
oh, en zoals vrijdag beloofd een snelle wazige foto van mijn eventuele 'proudt to be faudt' outfit
denk er zwarte make-up en netpanty bijalleen de schoenen worden nog een probleem
alhoewel, het is proudt to be faudt, dus kan mn allstars er vast wel onder doen
I am lost hier; jij moest toch als kerstvrouw?? Ik wacht nog steeds op die foto's!!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Heb het even opgezocht; pocheren is toch de kipfilets in kokend water leggen met een bouillionblokje, en dat 10 minuten lang? Dan is het gaar en klaar om gegeten te worden?quote:Op zondag 14 december 2008 16:13 schreef SHE het volgende:
[..]
pocheren! of als je geen tijd hebt, grillen ( maar dan wel zo goed dat alles door en door gaar is.
Pocheren in bouillion is het lekkerst, kun je ook lang bewaren. Vlees van de filet uit elkaar plukken en op een btroodje kwakken. Of gewoon zo eten, met een likje mayo of mosterd ofzo.
Nouja, ik word niet raar aangekeken, maar bijna niemand neemt een tussendoortje!quote:Op zondag 14 december 2008 16:19 schreef Laureline het volgende:
[..]
Wortels, appel, vruchtenkwark, zo'n soort zogenaamd gezonde reep? Maar kijken ze je raar aan dan, als je dat doet, of is er gewoon helemaal geen tijd voor eten tussendoor?
quote:Op zondag 14 december 2008 16:19 schreef Goodbye het volgende:
Zeg SHE, kipkerriesalade hoe goddelijk ik het ook vind is toch helemaal niet zo goed? Waarom prijkt er dan een 'ik kies bewust' logo op?
Oehja! Een kerstmuts EN bunny-oren-haarband! Da's nog fouter dan mijn suggestie!quote:Op zondag 14 december 2008 16:21 schreef motorbloempje het volgende:
er was geen kerstvrouwenpak te vinden, en toen bedacht ik dat ik dit nog had liggen.. heb ook nog een kerstmuts die je hierbij kunt denken
ja en ja!quote:Op zondag 14 december 2008 16:20 schreef HunnY het volgende:
[..]
Heb het even opgezocht; pocheren is toch de kipfilets in kokend water leggen met een bouillionblokje, en dat 10 minuten lang? Dan is het gaar en klaar om gegeten te worden?
En bij grillen leg je de kipfilet op de grill in de oven? Hoelang moet dat ongeveer, en op welke stand? En is het dan handig de kipfilets door de helft te snijden zodat ze sneller gaar zijn?
Sorry, maar ik ben echt een n00b wat dit betreft
Ja, dan moet je je aanpassen en biertjes gaan drinken ernàquote:Op zondag 14 december 2008 16:21 schreef Goodbye het volgende:
[..]
Nouja, ik word niet raar aangekeken, maar bijna niemand neemt een tussendoortje!Het zijn wel voornamelijk mannen, misschien ligt het daar aan
Beter plan, die rok staat alsof je een vuilniszak hebt omgeknooptquote:Op zondag 14 december 2008 16:22 schreef motorbloempje het volgende:
maar misschien skip ik het rokje bedenk ik me net en doe ik het topije gewoon aan op mn zwarte broekis ook niet zo koud
Ja echt he?! Te belachelijk voor woorden!quote:
Oh er werken ook wel vrouwen hoor, maar in mijn hoek zitten voornamelijk mannen, da's toeval!quote:Op zondag 14 december 2008 16:24 schreef Laureline het volgende:
[..]
Ja, dan moet je je aanpassen en biertjes gaan drinken ernà![]()
Wat voor werk doe je dan dat er bijna alleen maar mannen werken? Iets in de computerhoek? Of het BankWezen?
ja, het is een XL die nu doormiddel van ducttape vast zatquote:Op zondag 14 december 2008 16:24 schreef kaasplankje het volgende:
[..]
Beter plan, die rok staat alsof je een vuilniszak hebt omgeknoopt
dat kies bewust logo is zo dubieus als de pest. Negeren.quote:Op zondag 14 december 2008 16:24 schreef Goodbye het volgende:
[..]
Ja echt he?! Te belachelijk voor woorden!
Sounds very good! Maar waar haal ik masala kerrie?quote:Op zondag 14 december 2008 16:28 schreef SHE het volgende:
[..]
dat kies bewust logo is zo dubieus als de pest. Negeren.
Zeker kipkerrie salade van de super heeft neits zinnigs. Als je'm zelf maakt wordt het wel interessant en dat kan vrij simpel door kip te pocheren, in kleine stukjes te scheuren, masala kerrie met suikervrije mayo mengen, evt nog beetje peper/zout, en wat mandarijntjes toevoegen of juist ananas.
YuM!
iedere zichzelf respecterende toko verkoopt masalaquote:Op zondag 14 december 2008 16:31 schreef Goodbye het volgende:
[..]
Sounds very good! Maar waar haal ik masala kerrie?
tokoquote:Op zondag 14 december 2008 16:31 schreef Goodbye het volgende:
[..]
Sounds very good! Maar waar haal ik masala kerrie?
Ik woon in een durrep, daar hebben ze geen toko'squote:Op zondag 14 december 2008 16:34 schreef MariaEtcetera het volgende:
[..]
iedere zichzelf respecterende toko verkoopt masalaof supers het hebben weetiknie.
Oh, dat vind ik lief van je!quote:Op zondag 14 december 2008 16:35 schreef motorbloempje het volgende:
ik kan 't zelfs anders wel ff opsturen hoor, kleine moeite
Ik ga voor ananas denk ik!quote:Op zondag 14 december 2008 16:43 schreef SHE het volgende:
Als je mandarijntjes toevoegt dan wel die uit blik! Niet de verse, die hebben fiese felletjes!
I voted for you! Nerd-galore!quote:Op zondag 14 december 2008 16:44 schreef motorbloempje het volgende:
ach, ik ben ook fab, geweldig en aanbidbaar, maar ik heb 1 stem ofzo![]()
quote:Op zondag 14 december 2008 13:34 schreef Greys het volgende:
Oh nu snap ik het helemaal niet meer. Nu hoeft er dus weer niets te veranderen?
Maar dat vind ik dan weer sneu (jahaaaaaaaaa, zo ben ik nou eenmaal, don't hate me) voor Tink en Clau die er toch duidelijk problemen mee hebben.
ola! ik heb heerlijk geslapen, de kerstboom van mn ouders versierd en twee en een half uur vernikkelend van de kou kerstliedjes gezongen in t centrum van Leiden (ingehuurd dor de winkeliersvereniging met klein koortje)quote:En KWAK, als je al wakker bent. Nieuwe dag, nieuwe kansen, nieuwe ballen!
Maak me trots!
oeh, lekkah! die ga ik ook weer vaker maken!! heb volkorenmeel en boekweit in huis, ik neem meestal ee verhouding 3:1 van beiden....quote:Op zondag 14 december 2008 12:24 schreef SHE het volgende:
@ Vief: sorry, topic was al dicht. Laatste post is nasi recept
@ Maria : niets mis met pannekoeken! mits je ze van volkorenmeel maaktDan mag je ze net als brood goed hebben.
Ik maak ook weleens boekweit pannekoekjes, die verdraag ik beter. heerlijk met ahornsiroop en fruit o+ Ik vind dat echt een traktatie en het is nog gezond ook. Boekweit zit barstensvol mineralen en vitaminen.
Yes, de keuzes zijn al veel beter, maar je eet nog steeds te rijk en te gevarieerd.quote:Op zondag 14 december 2008 17:27 schreef kwakveense het volgende:
[..]
ola! ik heb heerlijk geslapen, de kerstboom van mn ouders versierd en twee en een half uur vernikkelend van de kou kerstliedjes gezongen in t centrum van Leiden (ingehuurd dor de winkeliersvereniging met klein koortje)
eten is best goed vandaag denk ik, op ontbijt en vlees bij avondeten na (maar: t is geen ongecontroleerde zooi, het is een kwestie van "aanbod" en opmaken van de vriezer)
O- twee witte boterhammen (papa had zelf brood gebakken, er was geen bruin in huis) met twee sausages en een klein plakje bacon (ze aten engels ontbijt...ik heb me ingehouden...echt ingehouden. er was verder alleen kaas in huis, en dat eet ik niet.)
T- niks
L- twee broodrolletjes met gepocheerde kipfilet, komkommer
T- beetje kipfilet, 15 amandelen, augurkjes (gierende honger, werkelijk waar)
D-boerenkool met een speklapje
T- ik denk nog een paar amandelen en wat augurkjes ofzo mocht ik nog honger krijgen
is dat een voorzetje voor een betere toekomst?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |