een beetje Suarez-achtig. met vallen en opstaan en wat geluk.quote:Op zaterdag 13 december 2008 13:29 schreef DuvelDuvel het volgende:
Iemand trouwens de actie van de Jong bij de penalty al terug gezien. Zat er een eindje vanaf mag zag er wel netjes uit dacht ik.
Nou ik weet niet welke wedstrijd jij gezien hebt maar als het 3 meter was dan stond hij er nog aardig dichtbijquote:Op zaterdag 13 december 2008 00:10 schreef Wooldoor het volgende:
Ook verdedigend was hij vandaag zeer zwak, hij stond 3 meter van zijn man af te dekken.
Ah oke jammer. Dacht dat het echt een wereldactie was eigenlijk. Leonardo had het ook wel op zn heupen met zn acties. Viel weer goed in.quote:Op zaterdag 13 december 2008 13:31 schreef DJ_Ryow het volgende:
[..]
een beetje Suarez-achtig. met vallen en opstaan en wat geluk.
Het was ook een geweldige actie hoor. Want hij ging op wilskracht door en dan nog die bewegingen eruit krijgen als je zo diep moet gaan..quote:Op zaterdag 13 december 2008 13:39 schreef DuvelDuvel het volgende:
[..]
Ah oke jammer. Dacht dat het echt een wereldactie was eigenlijk. Leonardo had het ook wel op zn heupen met zn acties. Viel weer goed in.
Dat biertje eindigde drie rijen voor me vol op het hoofd van iemand. Daarna is er even een groep van een man of twintig naar boven gegaan. Geloof dat er vooraf regelmatig voor gewaarschuwd is...quote:Op zaterdag 13 december 2008 12:19 schreef kevin6188 het volgende:
Verder was De Goesj vooral druk om te zorgen dat er geen ruzie kwam want er werd weer eens met bier gegooid. Richting Zuid 1 ofzo, geloof ik.
Volgend weekend? woensdag alquote:Op zaterdag 13 december 2008 13:52 schreef Dvm86 het volgende:
Ik kan niet wachten om Cvitanich weer te zien spelen volgend weekend. Hopelijk scoort hij weer!
quote:Lindgren: "Beter spel moet wel komen"
Het resultaat tegen NAC zorgde voor tevredenheid bij Rasmus Lindgren, maar de aanvoerder van Ajax was duidelijk niet blij met het vertoonde spel van de Amsterdammers. Hij weet dat het niveau omhoog moet.
De Zweedse middenvelder was duidelijk voor de camera van de NOS. Ajax speelde, ondanks de 3-0 zege, niet goed. "Nee, we speelden vandaag niet goed. Ik denk wel dat de instelling goed was, maar er waren heel veel foute passes. In de rust gaf de trainer dat ook aan. Hij vond dat er meer zuiverheid in de passes moest komen, gelukkig ging dat in de tweede helft al wat beter."
Dat Marco van Basten veelvuldig andere spelers in de basisopstelling posteert heeft volgens Lindgren geen invloed op het spelpeil. "Nee, ik denk niet dat dat er iets mee te maken heeft. Misschien komt het door het zelfvertrouwen, maar ik weet het niet."
Uiteindelijk wil de international niet te lang stilstaan bij het vertoonde spel, want de drie punten bleven 'gewoon' in Amsterdam. "Het was belangrijk om de punten te pakken. We streven ook wel naar een beter spel, want dat vinden we ook belangrijk. Dat moet wel komen."
Dat kan niet missen nee. Eerder dit jaar zaten we hem nog op te hemelen als middenvelder en nu als centrale verdediger. Wat een klasbak.quote:Op zaterdag 13 december 2008 14:21 schreef Wooldoor het volgende:
Ach zo'n aanvoerdersband is meer prestige dan dat je over daadwerkelijke leiderscapaciteiten moet beschikken. Of Vertonghen nou aanvoeder is of niet coachen doet hij toch wel en hij wordt sowieso bij Ajax nog wel aanvoerder.
Beide Argentijnen hequote:Op zaterdag 13 december 2008 13:49 schreef fathank het volgende:
Wtf is dat toch met de pers met die vergelijkingen met Gabrich
quote:Op zaterdag 13 december 2008 14:21 schreef Wooldoor het volgende:
Ach zo'n aanvoerdersband is meer prestige dan dat je over daadwerkelijke leiderscapaciteiten moet beschikken.
quote:Stekelenburg in principe eerste aanvoerder
Door het vertrek van Klaas-Jan Huntelaar heeft Marco van Basten een nieuwe aanvoerder aan moeten wijzen bij Ajax. Maarten Stekelenburg, reserve-captain achter de spits, neemt de band over van de naar Real Madrid vertrokken aanvaller.
"Als Stekelenburg fit is en hij speelt, is hij in principe aanvoerder", zei trainer Van Basten na afloop van het duel tussen NAC en Ajax voor de camera van Eredivisie Live. Omdat de goalie nog steeds afwezig is door een blessure, nam Rasmus Lindgren de taak van aanvoerder opnieuw op zich.
De Zweedse middenvelder is sinds de blessures van Stekelenburg en Huntelaar de aangewezen leider. Voor het seizoen was al aangegeven dat de voormalig speler van FC Groningen derde captain zou zijn. Die rol is nu weggelegd voor Thomas Vermaelen, die de band van Lindgren overnam toen hij gewisseld werd tegen NAC.
Jack Tuyp is Nederlander maar wordt toch ook niet met Van Basten vergelekenquote:
spuit 11quote:
quote:Op zaterdag 13 december 2008 14:58 schreef fathank het volgende:
[..]
Jack Tuyp is Nederlander maar wordt toch ook niet met Van Basten vergeleken
Opmerkelijk NIEUWSquote:13/12/2008 - Van Basten verzint nieuwe financiële prikkel
(Gepost door P. , met dank aan forumlid ElSalvador74)
BRON: De Telegraaf
Marco van Basten heeft flink ingegrepen in de premies van de spelers. De nieuwe spelers van Ajax én de Ajacieden die hun contract hebben verlengd na de komst van Marco van Basten bij Ajax krijgen bij het binnenslepen van de landstitel maximaal driehonderdduizend euro, afhankelijk van het aantal gespeelde wedstrijden. Echter: zij ontvangen geen winstpremie meer.
Marco van Basten is van mening dat eredivisiewedstrijden gewoon gewonnen moeten worden en dat daar geen beloning tegenover hoeft te staan in de vorm van een winstpremie. De kampioensbonus kan een een extra prikkel zijn.
De spelers kregen in de oude situatie drieduizend euro per punt, negenduizend euro bij een overwinning. Het vorige seizoen wist Ajax 69 punten te vergaren en ontving een speler die alle wedstrijden heeft gespeeld ¤ 207.000,00 bovenop zijn normale salaris. Nu is het maximaal 300 duizend euro of niks
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |