abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_63926148
Ik moest een keer kotsen toen ik heel erg honger had....
Kwam goed uit
Si, Fly
pi_63926364
quote:
Op donderdag 11 december 2008 09:42 schreef Beelzebufo het volgende:

[..]

Als je het beter kan, laat je dan vooral niet tegenhouden!
Ik kan er gewoon goed tegen Kotsen is voor zwakke mensen
pi_63926719
vroeger toen ik een jaartje of 6 was, ontzettend misselijk.
ik lag in bed, op mn rug en moest dus kotsen.
en ik was me er niet echt van bewust omdat ik nog half sliep.
ik heb toen de hele nacht liggen draaien en kotsen..geslapen in mn eigen kots, was geen pretje.

nog een verhaaltje van vroeger, ik lag in bed en was misselijk.
ik dacht slim te zijn en ging naar beneden waar mn ouders nog tv aan het kijken waren om te zeggen dat ik misselijk was. ik was onderaan de trap gekomen en bwoaaaap de hele gang vol en ik: maaam, ik heb overgegeven... en moeders het lekker opruimen
Signature:
Maximaal 4 regels
  donderdag 11 december 2008 @ 10:18:41 #54
10785 Smots
The Angriest Dog In The World
pi_63927012
Ik stond een keer met een vriend van me (Niels) en nog een andere gast (Ruben) in een café.
Niels dacht dat Ruben mijn vriend was en ik dacht dat Ruben de maat was van Niels. Eigenlijk vonden we Ruben alletwee maar een beetje een dildo. Niels en ik hadden die avond al eerder wat bier in ons gezicht aangebracht, dus we hadden 'm al redelijk hangen.
We stonden in een of ander studentikoos kutcafé in A'dam (volgens mij was het 'Nota Bene') en ik riep: "BIER?"
Niels wilde een biertje en Ruben zei: "Doe mij maar een Bailey's!"
Niels en ik keken elkaar even bedenkelijk aan, maar goed.. Bailey's it was. Wij die drankjes naar binnen gemikt en even later ging Ruben drankjes halen. Bier voor Niels en mij en Bailey's voor zichzelf. Kort daarna haalde Niels drankjes, maar omdat hij vond dat 't feest waarschijnlijk niet rap genoeg ging had hij ook nog tequila meegenomen.
Wij drieën doen dat duffe ritueel met die citroen en dat zout, waarbij ik bij mezelf dacht: "Gatver, wat is tequila toch vuig spul."
Op het moment dat Niels en ik ons glas bier wilden heffen om dat ook in ons gezicht te laten verdwijnen besluit Ruben om de feestvreugde te verhogen door ons op zijn maaginhoud te trakteren. Met een joviaal gebaar en een charmant geluid tovert hij een dikke straal Bailey's uit zijn snavel tevoorschijn. Niks aan de hand, zou je denken. Ware het niet dat hij me VOL over mijn voeten kotst. Voeten die op dat moment gehuld waren in kekke zomerse sandalen. Op het moment dat Ruben mijn voeten en tenen op de hoogte stelt van wat hij die avond allemaal heeft gegeten val ik letterlijk op de grond van het lachen. Niels kijkt me aan met een mengeling tussen afgrijzen (want: enorme stank) en onbegrip (want: ik lig dubbel)
Omdat hij zich zijn kloten uit zijn broek schaamr rent Ruben de WC in, maar waarschijnlijk ook om zijn bek uit te spoelen. Toen hij weer naar buiten kwam heeft hij zich duizend keer verontschuldigd en is daarna snel weggegaan. Ik heb gewoon mijn voeten en sandalen gewassen in het wasbakje van de WC's en ben de rest van de avond zo zat als een aap geworden met Niels. Mijn sandalen verdwenen de dag erna in de vuilnisbak.
The dog who is so angry he cannot move. He cannot eat. He cannot sleep. He can just barely growl. ...Bound so tightly with tension and anger, he approaches the state of rigor mortis.
pi_63927160
quote:
Op donderdag 11 december 2008 10:18 schreef Smots het volgende:
[Hier stond een heel verhaal]
Ook wel een mooie, al is het alleen de schrijfstijl
There is no better way of exercising the imagination than the study of law.
No poet ever interpreted nature as freely as a lawyer interprets truth.
Jean Giraudoux, "Tiger at the Gates"
  donderdag 11 december 2008 @ 10:25:44 #56
214544 J0ttem
speciale jongen
pi_63927210
Toen ik 12 was:
Ik lag in bed en pas misselijk, protseling voelde ik een kotsbui in me opkomen en ik rende ik richting de badkamer. Het was echter te laat en net voordat ik de deur van mijn kamer open kreeg kotste ik op de grond. Het ging met zo veel geweld dat het tegen de deur/muur aanspatte : D
Had gelukkig nog wel mijn moeder op tijd kunnen waarschuwen voordat ze me kamer binnen stapte
Swiggity swooty, I'm coming for that booty.
  donderdag 11 december 2008 @ 10:28:54 #57
10785 Smots
The Angriest Dog In The World
pi_63927305
Ik heb ook een keer een vrij ernstige migraine-aanval gehad die er zo hard inhakte dat het leek alsof ik een hersenbloeding had. Het was echt feest: ik kon bijna niet meer praten en mijn motoriek was compleet vernaggeld (ik kon niet eens meer staan).
Mijn geliefde was op dat moment niet thuis, maar zij heeft wel mijn huisarts gebeld en gezegd wat er aan de hand was. Binnen 10 minuten stond hij met een ambulance bij mij op de stoep. Omdat ik met geen mogelijkheid drie trappen af kon lopen heb ik mijn sleutels maar uit het raam naar beneden laten vallen. Huisarts zag meteen dat 't dikke stront was met me, dus ik werd op de brancard gegespt en meegenomen naar het OLVG. Daar aangekomen werd ik in de CAD-SCAN gemikt om te kijken of ik geen hersenbloeding had opgelopen. In een CAD-SCAN moet je helemaal stillliggen, dus je wordt met je hoofd in een soort beugel gelegd waar klittenband overheen gaat. Zo wordt voorkomen dat je gaat bewegen tijdens het maken van de foto. Op het moment dat ik dat apparaat in werd geschoven dacht ik: "IK MOET KOTSEN!", maar ik was niet bij zinnen genoeg om te roepen dat ik moest kotsen. Terwijl ik in dat apparaat lag voelde ik het omhoog komen, maar ik was bang dat ik in mijn eigen kots zou stikken. (Het kwam niet bij me op om die klittenband gewoon los te trekken en op mijn zij te gaan liggen) Dus... ik deed wat er als eerste in me opkwam: ik kots mijn wangen vol en vervolgens slik ik het stukje bij beetje weer in. Dat was niet lekker.
The dog who is so angry he cannot move. He cannot eat. He cannot sleep. He can just barely growl. ...Bound so tightly with tension and anger, he approaches the state of rigor mortis.
  donderdag 11 december 2008 @ 11:08:55 #58
10785 Smots
The Angriest Dog In The World
pi_63928283
The dog who is so angry he cannot move. He cannot eat. He cannot sleep. He can just barely growl. ...Bound so tightly with tension and anger, he approaches the state of rigor mortis.
pi_63928356
quote:
Op donderdag 11 december 2008 10:28 schreef Smots het volgende:
[knip]
lekker
  Redactie Frontpage donderdag 11 december 2008 @ 11:36:36 #60
145738 superworm
is erbij
pi_63928920
Paar weken geleden had ik een gruwelijk buikgriepje. Zo eentje, dat je 1 dag je ingewanden eruit kotst en diarreet, en dan een week moet recoveren. Iig - ik was maar bang voor 1 ding. Ik moest namelijk die fatale nacht zon beetje elk uur kotsen, en de diarree kwam zo ook ongeveer elk uur. Op een gegeven moment rende ik weer naar de badkamer om flink te kakken, maar, je raadt het al, ik moest tegelijkertijd kotsen. Dat was wel uitermate ranzig - zo'n kolom waterkak die als door een brandslang uit je reet komt zetten, tegelijkertijd met eenzelfde kolom troep uit je mond. Omdat ik niet tegelijkertijd in de wc kon kotsen en kakken, kotste ik in de badkuip. Saillant detail is dat mijn moeder bezorgd kwam kijken wat of er aan de hand was, zat ik daar, FFFFFFLLLLT BLUUUEEERGHHHH met mn pyjama op mn knieen en de deur niet op slot.
Steun Stichting Bijen Zonder Zorgen!
op FOK!
op Facebook
op de website
pi_63929827
quote:
Op donderdag 11 december 2008 11:36 schreef superworm het volgende:
Paar weken geleden had ik een gruwelijk buikgriepje. Zo eentje, dat je 1 dag je ingewanden eruit kotst en diarreet, en dan een week moet recoveren. Iig - ik was maar bang voor 1 ding. Ik moest namelijk die fatale nacht zon beetje elk uur kotsen, en de diarree kwam zo ook ongeveer elk uur. Op een gegeven moment rende ik weer naar de badkamer om flink te kakken, maar, je raadt het al, ik moest tegelijkertijd kotsen. Dat was wel uitermate ranzig - zo'n kolom waterkak die als door een brandslang uit je reet komt zetten, tegelijkertijd met eenzelfde kolom troep uit je mond. Omdat ik niet tegelijkertijd in de wc kon kotsen en kakken, kotste ik in de badkuip. Saillant detail is dat mijn moeder bezorgd kwam kijken wat of er aan de hand was, zat ik daar, FFFFFFLLLLT BLUUUEEERGHHHH met mn pyjama op mn knieen en de deur niet op slot.


Mooier had geweest als je het in de wasmand had gedaan Om het af te maken, NOG mooier, als er schone was in zit
There is no better way of exercising the imagination than the study of law.
No poet ever interpreted nature as freely as a lawyer interprets truth.
Jean Giraudoux, "Tiger at the Gates"
pi_63933704
Dit topic doet me denken aan de 2e keer dat ik ooit drank op heb. Gingen met 4 mensen uit. Waarvan er 3 hadden besloten mij zat te voeren. Dus ik kreeg breezer/bier/whisky door elkaar. Nou dat ging dus niet lang goed. Sta ik op de dansvloer met iemand te praten voel ik het ineens opkomen waardoor ik dus ten eerste de dansvloer onder kots. Daarna besluit richting de plee te gaan en in de tussentijd dus het hele pad ernaartoe onder kots inclusief de wc-deur. Om uiteindelijk bij de plees te staan van. "Goh, dat was tof. Tijd om naar huis te gaan." M'n jas ophaal voordat de crew 't doorheeft (zelf-opruimen-beleid ) en maak dat ik buiten ben. Om buiten te sms'n naar m'n vrienden dat ze foto's van de zooi moeten maken en dan ook maar naar buiten moeten komen.

Zolang ik niet veel door elkaar drink gaat het verder wel. Dus heb verder heel weinig kotsverhalen.
  donderdag 11 december 2008 @ 16:55:05 #63
195309 de_huig
Koning van het Universum
pi_63937131
nog eentje dan..we hadden een feest bij ons thuis, en er bleven vrij veel mensen slapen op mijn slaapkamertje..veel mensen lagen al op bed toen ik ook maar eens op mn kamer kwam (ik had het feest immers georganiseerd = tot het einde blijven)..

toen ben ik gaan slapen op een bedje dat nog vrij was (mijn eigen bed was al bezet door een of andere belhamel) en toen ben ik lekker gaan slapen...tot dusverre niks aan de hand, ware het niet dat ik straalbezopen was

na een uurtje of twee slapen werd ik wakker met een naar gevoel dus ik sta op en waggel richting badkamer, om daar eens lekker te brokken..en toen terug naar bed..dit heeft zich in de volgende paar uur een aantal keer herhaald. Helaas had mijn broertje (die op een andere kamer sliep) ongeveer tegelijkertijd hetzelfde nare maag-gevoel..maar hij had zn prutje in een emmer gedeponeerd en op de gang gezet..dat stond lekker te stinken en elke keer als ik daar langs kwam werd ik zo onpasselijk van die geur dat ik de wc met moeite haalde..(binnensmonds houden, bijna stikken en af en toe wat scheuten die langs je mondhoeken sijpelen, je kent het vast.

Nou goed..dat kan allemaal gebeuren...maar toen ik weer een beetje had geslapen en weer wakker werd stond mijn schoonzusje naast me met een vieze pyjama...ik had haar blijkbaar in mn slaap ondergekotst

ze is inmiddels mn exschoonzusje, maar niet door dit incident ze vindt me nog steeds aardig overigens
The only limit is your own imagination
pi_63937645
quote:
[b]Op woensdag 10 december 2008 17:48
Hulde aan mijn ouders
pi_63937904
Enige erge keer was de keer dat ik strontlazerus bij een vriend ging maffen.
Die kwam nog even met een heupflacon johnny walker aanzetten: "HIER NEEM EEN SLOKJE HAHAH !!!11!"

Ik neem 1 slok en kots daarna z'n hele prullebak onder, jammer dat dat ding stuk was en er een gat onderin zat
Zijn moeder heeft het opgeruimd, dat vind ik nog wel het ergste
Buy it, use it, break it, fix it,
Trash it, change it, mail - upgrade it,
Charge it, point it, zoom it, press it,
Snap it, work it, quick - erase it,
pi_63940402
Blacklight en kots. Een slechte combinatie
Op donderdag 7 februari 2013 22:30 schreef wolfrolf het volgende:
Godsamme _O_ wat een baas ben je toch
Op dinsdag 26 februari 2013 15:53 schreef SilentChaos het volgende:
Jij begrijpt _O_
  donderdag 11 december 2008 @ 19:13:06 #67
131603 Afwazig
Serious business
pi_63940526
Ik heb al meer dan 10 jaar niet gekotst, daarom maar een anekdote van toen ter tijd een vriend van me.

Was ergens op de middelbare school, allemaal rond de 16 jaar. Heel stoer enzo, tegen elkaar op zuipen op een verjaardag. Enfin, op een gegeven moment stapt een jongen via een schuifdeur de tuin in omdat hij zich misselijk begon te voelen. Hij strompelt de tuin in en pakt een klein dun boompje vast in de tuin. Omdat de jongen alle kanten op wankelt en het boompje zijn gewicht niet kan houden, zwaait het boompje dus alle kanten op. Op het moment dat die jongen begint met kotsen, valt hij naar achter, hij trekt dat boompje met hem mee en kotst zichzelf helemaal onder .

Dit natuurlijk terwijl iedereen vanuit de woonkamer meegenoot.
pi_63941137
Ik heb alleen maar saaie kotsverhalen
pi_63941610
quote:
Op zondag 3 juli 2005 12:31 schreef error32 het volgende:
gisteravond beetje teveel gezopen, eindelijk met veel moeite thuis gekomen blijkt dat me ouders nog wakker zijn. dus me pa zovan "pak een pilsje en kom erbij zitten". ik had zoiets van ik doe alsof ik nie zat ben dus ik pak een pilsje en ga derbij zitten. biertje half op en ineens moest ik echt kotsen als de tiefus, dusja ik heb de hele woonkamer onder zitten kotsen terwijl m'n ouders derop stonden te kijken
ik geloof dat ze me nu een stuk minder lief vinden dan eerst
Knip het topic af bij de stippellijn.
---------------------->8-------------------------------------->8--------------------------------------->8-------------------------------------->8----------
pi_63946972
Ik was ‘ns op een ijskoude winteravond naar de kroeg geweest en toen wilden ze nog wat eten bij de snackbar ernaast. Had eigenlijk niet zoveel trek na al dat bier, maar ging toch maar mee en werkte met moeite een patatje shoarma weg. Ben ook niet zo’n type die dat dan halverwege weggooit.

Al een beetje misselijk snel betaald en die nacht snel naar huis met de brommer, kilometer of 15. Maar na een paar minuten voelde ik dat het verkeerd ging. Dus ik op volle snelheid rijdend in grote paniek met m’n linkerhand proberen het riempje los te krijgen, maar dat lukte zo snel niet met de handschoen nog om.

Het was te laat, ik probeerde het natuurlijk nog binnen te houden, maar dan komt het er 2x zo snel uit, ik kotste dus alles, m´n gezicht, de binnenkant van de helm en m´n sjaal eronder.

Voorzichtig kunnen stoppen, helm afgedaan op een verkeerde manier, want nu zat het vizier er helemaal onder. Met een handschoen het meeste eruit geschept.

En zo in die stank naar huis getuft, echt te ranzig. Het was gevaarlijk want die sjaal was nat en het vroor nogal… en het vizier besloeg steeds, dus dat maar zo af en toe omhoog gedaan.

Ik die helm de volgende dag geprobeerd schoon te maken en toen ’s maandags naar school gereden. Maar die stank zat er tot m’n ellende nog steeds, dus ik daar gelijk naar de wc gerend om m’n kop te wassen en wat toiletspray in het haar gespoten.

Gelukkig geen klachten gehoord. Dat zo een week volgehouden, toen toch maar een nieuwe helm gekocht.
  donderdag 11 december 2008 @ 22:47:53 #71
197846 LollerSjaak
Wat? Ondertitel?
pi_63947014
Keertje op een vrijdagavond beetje te gezellig gemaakt in de kroeg terwijl ik de volgende dag moest werken Ik weet niet meer hoe ik ben thuisgekomen maar het schijnt dat ik als een gek ben weggereden van mn vrienden. Die nacht werd ik wakker en moest onmiddellijk kotsen Ik spurt uit mn nest en ik kan me herrinneren dat er in me kamer een beetje kots ontsnapt was, de rest had ik in de wc weten te mikken. Toen ik de volgende ochtend wakker werd schrok ik toch wel een beetje Er zat kots op de muur, op mn tv, op mn digitale ontvanger en op de vloer. Heb het toen als een gek lopen schoonmaken en ben naar mn werk gegaan. Mn ouders hebben het volgens mij niet eens doorgehad Die hele dag overigens wel ontzettend brak geweest met knallende hoofdpijn dan duurt zo'n ochtend werken lang
pi_63968115
Vroeger toen ik nog klein was ( ) moest ik zo overblijven op school, omdat mijn ouders werkten en ik dan alleen thuis zou zijn, en dat mocht niet.

Dus dan zit je daar met een viswijf en nog wat andere leerlingen in een lokaal, en dan moet je eerst 15 minuten je eten opvreten, en dan mag je buiten spelen

Maar een keertje zat ik zo naast een vriend van me mijn broodje op te eten, en hij zag er helemaal bleek uit en niet goed enzo, maarja hij was maar gewoon aan het eten. Maar toen op een gegeven moment moest hij dus ineens echt heel erg kotsen En het was echt waterachtige kots Dus zo zijn tafel helemaal onder en die van mij ook voor de helft

Dus die gast had alles uitgekotst en stond daar zo te kijken van '':{''.
En toen kwam die overblijfjufvrouw en die zei iets van ''Verdomme waarom doe je dat niet in de wc! '' en toen moest ze het opruimen

Maar het meurde als de pleuris dus ik moest ook kokhalzen, en toen ging dat wijf nog zeiken op mij met ''JA DENK JE DAT IK HET LEUK VIND OM HET OP TE RUIMEN OFZO ''.

Jeugdtrauma
pi_63968687
Oke.... afgelopen woensdag, even indrinken. Schenk twee glazen gin voor mezelf in (twee volle frisdrankglazen), dacht dat het wel los zou lopen en hoogstens aangeschoten zou voelen.

Nou niet dus. Ik pleurde midden op de Kalverstraat in Amsterdam door mn benen, raakte bewusteloos en heb heel m'n maag leeggekotst. Ik was wanhopig, ik maakte echt heel harde beestachtige geluiden.

De volgende dag werd ik wakker in m'n eigen bedje. Ik was op een taxi gezet door m'n vrienden. Zo lief

Jammer was wel dat ik m'n bed ook had gekotst en daar in de nacht lekker doorheen was gerold.
  vrijdag 12 december 2008 @ 19:38:36 #74
152953 Sanderrrr
De r bleef hangen
pi_63969041
quote:
Op vrijdag 12 december 2008 19:03 schreef RacerDKB het volgende:

Maar het meurde als de pleuris dus ik moest ook kokhalzen, en toen ging dat wijf nog zeiken op mij met ''JA DENK JE DAT IK HET LEUK VIND OM HET OP TE RUIMEN OFZO ''.

Jeugdtrauma
pi_63969082
Godverdomme
"Social order at the expense of liberty is hardly a bargain."
pi_63970235
Ik kotste een keer over m'n dvd-speler na een broodje Knakworst na een operatie
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Vivamus posuere.
Fusce vulputate dolor id augue. Maecenas sapien metus, consectetuer quis,
commodo eget, vehicula sed, elit.
pi_63971309
Op de kermis in de super bowl:


zoiets dus,

Zie ik boven me, twee meisje zitten, waarvan er eentje zich niet zo lekker voelt en gaat kotsen. Die kots valt recht naar beneden, daar waar ik ongeveer zit, maar gelukkig draaide die toffe super bowl, en kregen de mensen naast mij de kots op zich.
zoals het potje thuis poept, poept het nergens
_-*-_-*_-*-_-*_-*-_-*_-*-_-*_-*-_-*_-*-_-*_-*-_-*
ACWW NWFC id: 2921-2609-9160 nick: tbone Town: Finetown
Fiets
  vrijdag 12 december 2008 @ 21:25:12 #78
82589 S-Two
barba macacu
pi_63972044
Mooi topic . Ik heb ook wel een aantal mooie - en minder mooie - kotservaringen. Was een keer op vakantie met mijn ouders en een vriend van me was mee op vakantie. De camping was eigenlijk best saai, maar er was wel een soort van soos. We waren iets van 15/16, dus wij daar maar heen. Nou, het was dus niet heel erg boeiend, dus toen het maar flink op een zuipen gezet. Op een duur had die vriend wel genoeg gehad en begint dus in die soos te kotsen. Omdat hij het echter niet op de vloer wilde doen kotst hij mijn bierglas vol. Ik had dit niet gezien, en je raadt het natuurlijk al, even later zet ik mijn bierglas lekker aan mijn mond. Ik neem een flinke slok en nadat ik het al doorgeslikt heb merk ik eigenlijk dat mijn bier toch wel vreemd smaakt, warm is en er stukjes inzitten . Ik ben daarna nog wel zo vrij geweest om mijn glas nog aan een ander aan te bieden zodat ik niet de enige was die kots heeft lopen drinken .

Verder heb ik zelf nog een keer op de heenweg naar een discotheek de bus onder gekotst en een keer de wc van het meisje die ik wel leuk vond .
Before R. Kelly had his teens.. Wutang had their cream
Slick Rick had his rings... crack rock had it's fiends
Martin Luther had his dreams, Stevie Wonder could sing
or Elvis was king, Hip Hop was on the scene
  vrijdag 12 december 2008 @ 21:31:55 #79
158179 LS-Drop
Het zou verboden moeten worden
pi_63972235
Op de terugweg van mijn vakantie in NYC hadden we een fles Bacardi op het vliegveld gehaad. Omdat het toch het laatste moment van de vakantie was hadden we die in het vliegtuig maar soldaat gemaakt. Resultaat was dat ik wakker werd met andere sokken aan.

Hoorde ik van mn maat dat ik in slaap was gevallen met mijn liggan in een soort U-turn, waarbij mij hoofd rustte op de lege stoel tussen ons in. Toen ik plotseling wakker schrok kotste ik zo over mn sokken heen. Die stewardess had dus mijn kots opgeruimt, mij schone sokken aangetrokken, en de vloer volgegooid met koffie om wat aan de stank te doen
<insert pseudo intellectuele psychedische quote>
<insert grappige quote over hoe lui ik ben>
pi_63972247
Twee jaar terug toen ik met mijn dispuut ging zeilen, na de zoveelste avond achtereen keihard zuipen, kibbeling gehaald bij zo'n verrijdbaar vistentje. Ik wist wel dat ik super misselijk was, maar de boot vertrok en wilde wel even een basis hebben. Bij de eerste hap heb ik me daar toch een braak tussen de wachtende mensen gelegd daar ben ik nu nog trots op.

Ook ooit in een tentje met mijn broertje gelegen. Ik was 14 of zo.
Wij naar het strand 's avonds met natuurlijk een flesje goedkope sangria mee. Na me zelf toetertje lam gezopen te hebben aan die troep en bier maar naar bed gegaan. Op een gegeven moment begon alles te draaien en te doen, dus ik dat tentje open en half erin en half eruit gekotst. Maar ik was zo super toeter dat ik in mijn eigen kots in slaap ben gevallen, de dag erna kwam ik er achter dat het tentje redelijk schuin stond en ik bergop heb gekotst, waarna het heerlijk in mijn nog half geopende ogen terecht is gekomen. Resultaat: pijn.
De volgende dag mocht ik met dat tentje, luchtbed, slaapzooi broertje enz naar het campingwashok om daar alles te mogen schoonschrobben. Het leuke was dat dat campinghuisje zowat aan de andere kant van de camping lag en ik al stinkende met enorme rode kotsplekken op alles over de camping kon gaan banjeren.

Daarom heb ik nu zo'n hekel aan campings.
pi_63975522
Gigantisch aan de schijt zijn, keihard naar de plee rennen en dan je broek met spoed omlaag trekken omdat de gier al bijna het textiel raakt en dan opeens een niesbui krijgen. Resultaat = stront aan de muur waar precies die klep hangt waarmee je door kunt trekken.
  vrijdag 12 december 2008 @ 23:35:24 #82
230346 mike_hunt
The Beast Within
pi_63975956
quote:
Op vrijdag 12 december 2008 23:21 schreef Kapitein_Oorkaas het volgende:
Gigantisch aan de schijt zijn, keihard naar de plee rennen en dan je broek met spoed omlaag trekken omdat de gier al bijna het textiel raakt en dan opeens een niesbui krijgen. Resultaat = stront aan de muur waar precies die klep hangt waarmee je door kunt trekken.
zooooooooo herkenbaar
Blessed is he who reads aloud the words of the Prophecy.
And blessed are those who hear.
Do not seal up the words of the Prophecy, for the time is near.
Behold, I am coming soon
pi_63977926
Een vriend van me: Meneer had iets teveel whiskey achter elkaar gezopen, dus hij ging steeds naar de wc. Niks aan het handje. totdat meneer ineens volop zat te kauwen terwijl er nergens eten in de buurt was. Het bleek dus dat meneer rustig zijn kots weer op zat te eten dat in zijn mond was

Geen volledig kotsverhaal maar toch:
Een andere vriend: Teveel shotjes gedronken, en dan snel met de trein mee terug. Toen hij van het station terugliep naar zijn fiets riep hij ineens iets in de trend van: 'wacht, ff snel schijten hoor'. Vervolgens trekt hij zijn broek doodleuk omlaag en schijt/diareet vervolgens de hele stationsmuur onder. Gelukkig hebben we de fotos nog


Oja ikzelf heb ook een mooie maar dan zonder alcohol in het spel:
Vakantie vorig jaar, ik was een slushie aan het drinken in een restaurant op het vliegveld en kreeg ineens een misselijkheidsaanval vanuit het niets. Dus ik kots vol die tafel onder midden in het restaurant waar we aan zaten, iedereen aan tafel had zoiets van WTF Vervolgens keek het hele restaurant me aan, toch wel redelijk beschamend. Gelukkig hebben mn ouders de ergste kots opgeruimd...

[ Bericht 29% gewijzigd door ganzenherder op 13-12-2008 01:07:53 ]
Patat Friet
pi_63977978
quote:
Op zaterdag 13 december 2008 00:57 schreef ganzenherder het volgende:
terwijl er nergens eten in de buurt was.
Ik las: "Terwijl er negers in de buurt waren"
  zaterdag 13 december 2008 @ 01:00:41 #85
230346 mike_hunt
The Beast Within
pi_63977986
quote:
Op zaterdag 13 december 2008 00:57 schreef ganzenherder het volgende:
Een vriend van me: Meneer had iets teveel whiskey achter elkaar gezopen, dus hij ging steeds naar de wc. Niks aan het handje. totdat meneer ineens volop zat te kauwen terwijl er nergens eten in de buurt was. Het bleek dus dat meneer rustig zijn kots weer op zat te eten dat in zijn mond was

Geen volledig kotsverhaal maar toch:
Een andere vriend: Teveel shotjes gedronken, en dan snel met de trein mee terug. Toen hij van het station terugliep naar zijn fiets riep hij ineens iets in de trend van: 'wacht, ff snel schijten hoor'. Vervolgens trekt hij zijn broek doodleuk omlaag en schijt/diareet vervolgens de hele stationsmuur onder. Gelukkig hebben we de fotos nog

moest lachen! wat smerig eigenlijk
Blessed is he who reads aloud the words of the Prophecy.
And blessed are those who hear.
Do not seal up the words of the Prophecy, for the time is near.
Behold, I am coming soon
pi_63978016
Goed topic.
I drink a lot of coffee before I go to sleep. It makes me dream faster.
pi_63978325
Nog eentje om het af te leren: Vriend teveel geblowed. In de trein terug kotst hij zijn maaginhoud leeg in een prullenbakje van een coupetreintje. Maar iedereen weet dat die dingen dus nogal klein zijn, dus de helft paste er in, de rest is op de grond gedeponeerd
Patat Friet
  zaterdag 13 december 2008 @ 10:07:26 #88
195309 de_huig
Koning van het Universum
pi_63981232
nog eentje dan: Na een avondje carnaval, de volgende dag naar Ajax gegaan..Ik voelde me echt verschrikkelijk..niks gegeten, proberen bij te slapen in de trein..maar het werkte allemaal niet echt..En tot overmaat van ramp voerde de ME nog een fijne charge uit met paarden terwijl wij bij de ingang van de Arena stonden te wachten..

Anywayz, we waren binnen en na een tijdje scoorde Ajax..dus ik probeerde zo goed en zo kwaad als het ging op te springen en te juichen, maar het juichen werd me even te veel..ik ging weer zitten, pakte het plastic tasje met de net gekochte Ajax DVD van onder het stoeltje van mn maat vandaan, snel DVD er uit (zo aardig was ik dan wel weer) en ik brok het hele tasje vol..Mn maat keek me vragend aan en ik hem met een blik van: tsja..en op dat moment kwam er nog een golfje kots opborrelen wat ik zeg maar half uit hoestte over de jas van de meneer die voor me zat.. hij had niks door gelukkig en dat heb ik zo maar gelaten..
The only limit is your own imagination
  zaterdag 13 december 2008 @ 10:58:58 #89
120887 padlarf
dagdag33 achtig
pi_63981786
quote:
Op zaterdag 13 december 2008 10:07 schreef de_huig het volgende:
nog eentje dan: Na een avondje carnaval, de volgende dag naar Ajax gegaan..Ik voelde me echt verschrikkelijk..niks gegeten, proberen bij te slapen in de trein..maar het werkte allemaal niet echt..En tot overmaat van ramp voerde de ME nog een fijne charge uit met paarden terwijl wij bij de ingang van de Arena stonden te wachten..

Anywayz, we waren binnen en na een tijdje scoorde Ajax..dus ik probeerde zo goed en zo kwaad als het ging op te springen en te juichen, maar het juichen werd me even te veel..ik ging weer zitten, pakte het plastic tasje met de net gekochte Ajax DVD van onder het stoeltje van mn maat vandaan, snel DVD er uit (zo aardig was ik dan wel weer) en ik brok het hele tasje vol..Mn maat keek me vragend aan en ik hem met een blik van: tsja..en op dat moment kwam er nog een golfje kots opborrelen wat ik zeg maar half uit hoestte over de jas van de meneer die voor me zat.. hij had niks door gelukkig en dat heb ik zo maar gelaten..
En dan zo'n username!
Ok stelletje hokboeren
  zaterdag 13 december 2008 @ 12:01:48 #90
125061 Koenholio
*O* Adenine, Thymine,..
pi_63982729
De dag vóór een tentamen kreeg ik migraine en daarbij hoorde blijkbaar wat kots. De dag dat ik tentamen had was het nog niet voorbij en ik moest dat tentamen halen. Dus ik heb:
- Thuis gekotst
- In de trein gekotst
- Vóór het tentamen gekotst
- Tijdens het tentamen gekotst
- Na het tentamen gekotst (3x ofzo)

En toen ging het wel weer beter.
het tentamen wel gehaald
Guanine en Cytosine! *O*
pi_64012126
Echt, de tranen van het lachen lopen over mijn wangen.


Toen ik nog een klein RealZeusje was waren we op de verjaardag van een oom van mij. Mijn broertje en ik zaten samen met mijn neefjes en nichtjes een bak paprikachips soldaat te maken.
Er was niks aan de hand tot 's nachts.

Ik werd wakker en met dat ik wakker word kots ik zo mijn hele bed er onder. En alles meurde naar paprikachips. Mijn moeder heeft alles opgeruimd en het heeft zeker tien jaar geduurd voor ik weer paprikachips lustte.


Een jaar of vijf geleden: vreselijk dronken en dan toch besluiten om naar de shoarmazaak te gaan.
Besteld en rustig gaan zitten. En dat zitten is dus niet zo'n slim idee want dan zie je ook echt dat de wereld draait.
Twee vriendinnen van mij kwamen binnen en ik begon met de ogen dicht tegen ze aan te lullen en na een half broodje kaas ben ik opgestaan.
En met de woorden:"Ik hoef niet meer, ik ga naar huis, eten jullie het maar op." nam ik afscheid, want ik voelde dat mijn maag aanstalten maakte de inhoud retour afzender te sturen.

Mijn vriendinnen uiteraard

Ik had nog wel de tegenwoordigheid van geest om naar de overkant van de straat te rennen en daar heb ik heerlijk staan kotsen. De mensen die bij de shoarmaboer voor het raam zaten zullen ongetwijfeld spijt hebben dat ze die dag voor het raam zaten.

Daarna mijn fiets gepakt en naar huis geslingerd.

Helaas was mijn maag het nog steeds niet met zijn inhoud eens en een tweede kotsgolf diende zich aan. Hoe weet ik niet, maar ik heb al fietsend gekotst zonder mezelf te raken.

Voor de rest kots ik altijd heel stiekem in rioolputten en in bosjes.
  zondag 14 december 2008 @ 21:07:06 #92
195309 de_huig
Koning van het Universum
pi_64014706
quote:
Op zaterdag 13 december 2008 10:58 schreef padlarf het volgende:
En dan zo'n username!
nog geen seconde bij stil gestaan hahaha

maar vooruit..aan mijn naam verplicht nog maar een verhaaltje (?)

Ik kwam een keer thuis na het stappen, en zoals wel vaker is het liefste wat ik dan doe: kleren zsm uit en op bed storten om te gaan slapen..Zo ook deze keer..maar op het moment dat ik lag begon de wereld te draaien. Ik deed mn ogen dicht in de hoop dat het wel zou verdwijnen maar helaas pindakaas, het was weer doffe ellende en het werd erger.

Ik voelde dat mijn maag een oplossing voor mijn draaierigheid had..en mijn maags wil is wet zo is mij ondertussen wel duidelijk geworden. Helaas zat het er niet meer in om de wc te halen en die vol te spouwen, dus werd het optie B: De wastafel op mn kamer. Niks mis mee dacht ik op dat moment, gewoon de kraan goed laten lopen en dan spoelt het grootste deel wel weg..

Ik de kraan dus aangezeten toen de wasbak volstond heb ik de kraan dichtgedaan en ben ik in mn bed gaan liggen. eindelijk

Een paar uurtjes later werd ik wakker en moest ik pissen, dus dat gedaan (gewoon in de wc) en toen ik terug kwam keek ik even hoe het met mn wasbak gesteld was. Het water was weg, maar er zaten nog flink wat resten, dus die weer proberen weg te spoelen en weer gaan slapen.

weer een paar uur later werd ik wakker en keek ik hoe het ermee gesteld was. De wasbak stond nog tot de rand toe vol met een coacktail van water en kots en hij was zo verstopt als ik weet niet wat.

Het was vrijdagochtend, ik was brak, ik MOEST naar school en daarna zou ik naar huis (ouders) gaan..dus in het kader van het voorkomen van nare gevolgen heb ik toen de zwanenhals onder mn wasbak los gedraaid en helemaal schoon moeten peuteren.

Geloof me..het is geen pretje om met je brakke hoofd en blote vingers zo'n buis leeg te schrapen waar veel oranje-rode kleffe natte brokken zitten, samen met van die vieze plukjes haar die ik in de loop der jaren door mn wastafeltje gespoeld heb, maar blijkbaar zijn blijven hangen... Het enige positieve wat ik er over kan zeggen is dat ik me tijdens het schoonmaken weer herinnerde dat ik na t stappen nog een broodje doner heb gegeten
The only limit is your own imagination
  zondag 14 december 2008 @ 21:28:58 #93
167856 Toempf
Internetheld
pi_64015441
Hilarisch topic!

Ik ga eigenlijk nog regelmatig over mijn nek, ik kan nooit maat houden als ik eenmaal aan het drinken ben

Zo heb ik me vorig jaar vreselijk misdragen tijdens een personeelsfeest van mijn werk. We zouden met zijn allen opgehaald worden om in een touringcar om naar de Kuip in Rotterdam te gaan, waar we een rondleiding zouden krijgen, en daarna eten, om vervolgens veel bier naar binnen te werken. Wat me aardig goed af ging moet ik zeggen Afijn, toen het eenmaal afgelopen was ging iedereen weer de bus in om huiswaarts te keren.

Toen ik eenmaal in de bus zat ben ik in slaap gevallen, tot ik na een tijdje weer wakker werd, en men wat voelde ik me kut zeg. Ik voelde dat ik moest kotsen. Gelukkig hing er aan iedere stoel zo'n plastic tasje waar je je rotzooi in kwijt kunt. Behalve bij de stoel bij mij natuurlijk Gevolg was dat ik alles maar op de vloer deponeerde, en iedere keer dat de bus remde de kots verder naar voren gleed. Even later begonnen de collega's de stank en de gladde vloer op te merken (ik had heel stil gekotst dus het was niemand opgevallen) dus binnen no-time zat iedereen achter in de bus. Eenmaal aangekomen bij de opstapplaats moest ik natuurlijk wel schoonmaakkosten betalen 50 fukking euro, maar omdat ik alleen 3x¤20 bij me had, en de chauffeur geen wisselgeld had kostte het mij 60 euro

Ik heb dit nog weken aan moeten horen

Een andere keer heb ik nog knetterlam in mijn bed liggen kotsen, daar werd ik gelukkig wakker van. Maarja, het was nogal koud die nacht, en slapen zonder dekbed is kut. Omdat ik zelf ook nogal onder de ranzigheid zat, besloot ik even te gaan douchen. Dus ik stap met al mijn vieze beddengoed in de douche, dan kon ik dat ook gelijk schoonmaken. Twee vliegen in een klap enzo. Maar ik ben dus weer in de douche in slaap gevallen, totdat mijn moeder me ontdekte. Ze heeft toen mijn bed verschoond en ik kon weer heerlijk slapen
Klaus die Gabelstaplerfahrer
Luier dan een pamper
  zondag 14 december 2008 @ 21:51:14 #94
230574 Koffz
Ik ben GEEN alcoholist
pi_64016216
Laatst had ik griep, ik word om 4 uur 's nachts wakker en ik denk: "Shhiiiitt, even wat water drinken". Ik loop naar die fucking badkamer, ineens voel ik liters kots opkomen, dus ik sta boven de WC en ik vergeet te bukken en boven de WC te hangen zeg maar, dus dat kots komt van 1 meter 70 (ofzo) naar beneden kletsen, mn benen zaten er helemaal onder evenals de WC, de muur, en wat was wat op de grond lag
:)
  zondag 14 december 2008 @ 22:14:48 #95
235555 madgv
Hard, maar eerlijk
pi_64017038
Ik zat een keer met 7 vrienden bier te zuipe, 1je van ons werd ineens misselijk...Hij ging staan en kotste wat het hele tafeltje onder....en zijn kots stonk zo hard, dat er 3 andere mensen ook moeste kotse... -.-
Oftewel, veel opruimwerk, en een stinkende kamer -.-
  zondag 14 december 2008 @ 22:16:27 #96
237452 Japsnars
Euro's in mijn zakken
pi_64017086
quote:
Op zondag 14 december 2008 21:28 schreef Toempf het volgende:
Een andere keer heb ik nog knetterlam in mijn bed liggen kotsen, daar werd ik gelukkig wakker van. Maarja, het was nogal koud die nacht, en slapen zonder dekbed is kut. Omdat ik zelf ook nogal onder de ranzigheid zat, besloot ik even te gaan douchen. Dus ik stap met al mijn vieze beddengoed in de douche, dan kon ik dat ook gelijk schoonmaken. Twee vliegen in een klap enzo. Maar ik ben dus weer in de douche in slaap gevallen, totdat mijn moeder me ontdekte. Ze heeft toen mijn bed verschoond en ik kon weer heerlijk slapen
Whaha

Meesterlijk
Op woensdag 23 juni 2010 22:44 schreef Chuck_Norris het volgende:
Haha Jap jonge trollgod
Op woensdag 23 juni 2010 22:48 schreef Skylark. het volgende:
Chuck is mastertrolled _O_.
  zondag 14 december 2008 @ 22:45:18 #97
57971 Wrinex
Caught beneath the landslide
pi_64017946
Goed topic. Beetje in de sfeer van MrSpliffy's poeptopic. Gelukkig heb ik ditmaal wel een zinnige bijdrage.

We schrijven 2003, toen Wrinex nog een 16-jarig kutblaag was. Na het meetrainen met de Heren1 op dinsdagavond werd ik meegesleept door desbetreffend team naar de plaatselijke kroeg waar zij tweewekelijks wat stoom gingen afblazen.

Nu vonden die gasten het schijnbaar wel aardig om zo'n jochie vol te gieten met bier, dus dat vloeide rijkelijk voor mij aan alle kanten. Ik ga er vrolijk in mee, neem nog wat kiphapjes tot me, en rond een uur of 1 stap ik ladderzat naar buiten om mijn weg naar huis te vinden.

Wonder boven wonder kom ik rechtstreeks aan bij mijn woning. Ik strompel naar boven en laat mezelf op mijn bed vallen. Na 3 minuten kom ik er echter achter dat mijn maag niet in staat is om de overvloedige innames van die avond vast te houden. Met lichte maagtrekkingen kruip ik naar de badkamer, pak een emmer en kots die halfvol. En toen...

toen had ik natuurlijk wat water moeten toevoegen en de hele mikmak, inclusief kipresten, in de wc moeten kieperen. Jong en ondoordacht als ik ben besluit ik de badkraan open te schroeven en de hele boel door het doucheputje te laten afvoeren. Met een beetje doordrukken met de vingers gingen ook de etenswaren netjes door de afvoer. Mission accomplished me dunkt

Tot ik enkele weken later verschrikte kreten uit de badkamer hoor.

Nu blijkt dus dat, toen ik mijn kots door de afvoer gooide, het op één of andere manier gedeeltelijk in het whirlpoolsysteem is gekomen. Het whirlpoolsysteem wat vrijwel nooit werd gebruikt. Dus toen mijn broer, met vriendin, in de badkuip plaatsnamen en besloten er een slinger aan te geven, werd een behoorlijke portie van mijn kots met de luchtbellen meegevoerd en het badwater ingeblazen. Het bad werd mooi oranje gekleurd, met kleine stukjes er door heen 'van onbekende herkomst' De geur kon ik van zolder af nog ruiken

Toch maar nooit verteld dat het mijn schuld was.
  zondag 14 december 2008 @ 23:10:40 #98
159734 PimpofPersia
Strak in trainingspak
pi_64018775
Een keer flink wat trippelbier in angstaanjagend korte tijd weggewerkt. Had weinig gegeten en ging dus slingerend naar huis. Werd al een beetje misselijk maar was direct m'n bed ingegaan. Word ik de volgende morgen wakker in de aangekoekte kots, van mijn moeder die de deur open doet. Ik snel zo draaien dat ze ongeveer niks zag. De daaropvolgende conversatie ging ongeveer zo:
Mama: "Het ruikt hier wel een beetje vreemd he *doet raam open*
Ik: "mwuhh" (zucht annex gaap annex poging tot zeggen 'ja wel een beetje ja'')
Mama: "Had je veel gedronken gisteren?"
"Neuuh, 1 biertje ofzo"
Ik draaide me om en ben weer in slaap gevallen en tot op de dag van vandaag is ze er geloof ik niet achter gekomen dat ik mn bed ondergekotst had. Heeft me wel wat moeite gekost, het was helemaal tot in het matras doorgetrokken dus heb toen terwijl ze even weg was allemaal met bleekmiddel lopen schuren
En onder de smoes 'omdat het dekbed en sloop er toch al meer dan een week lagen heb ik het even verschoond en alvast in de wasmachine gedaan' kreeg ik dat ook schoon. Maar het was op het moment wel erg smerig, er zaten allemaal roodachtige korsten in mijn haar en zelfs op mijn wang waar ik dus allemaal doorheen had liggen rollen
Want ik ben kaler dan kaal
Strakker dan strak
Wreder dan wreed
Vetter dan vet
pi_64019471
quote:
Op vrijdag 12 december 2008 21:01 schreef kareltje_de_grote het volgende:
Op de kermis in de super bowl:

[ afbeelding ]
zoiets dus,

Zie ik boven me, twee meisje zitten, waarvan er eentje zich niet zo lekker voelt en gaat kotsen. Die kots valt recht naar beneden, daar waar ik ongeveer zit, maar gelukkig draaide die toffe super bowl, en kregen de mensen naast mij de kots op zich.
Zoiets wil ik nou echt eens zien, maar dan als je kotst bovenaan en het valt dat je het zelf in je gezicht krijgt aan de onderkant, dat zou kut zijn

Nah, drink nooit dus daarvan zou ik nooit kotsen, wel had ik vroegáh een prullenbak naast mijn bed omdat ik snel ergens misselijk van werd en moest overgeven, na een weekje zat die prullebak vol en moest die leeggeschept worden, was echt vies. Die prullenbak heeft er 3 maand gestaan, na de laatste keer is die achterthuis beland en nooit wat mee gedaan. Tot dat we 6 jaar later gingen verhuizen en die prullenbak tegenkwamen. Een groot hard groen/grijzig blok kotsbeton

Ow ja, en een keer met me pa mee met zijn werk, grote bos sleutels op de grond laten vallen en overheen gekotst..
pi_64019624
quote:
Op woensdag 10 december 2008 22:08 schreef Irritatie100 het volgende:


Says it all. Ja, dat ben ik ja
Ja zo ken ik er nog wel 1 .

Center Parks 2007 voor Steve-O , Terras als toilet gebruiken Hier kwam poep,kots en urine dus samen op 1 hoop samen voor de deurmat

Gelukkig doe ik dat niet meer .
I'm sick of all this pooping stuff i'm getting my buttcheeks pierced together .
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')