????????????????quote:tikje
Het was absoluut niet full power. Kijk de beelden nog maar eens na. Dit soort tikken krijgt een fighter elke wedstrijd wel een paar.quote:Op zondag 14 december 2008 06:17 schreef seto het volgende:
[..]
????????????????
Het was geen tikje, het was een neerwaartse trap vol op zijn gezicht, van iemand van 100 kilo.
Als je door een actie die niet volgens de regels is je tegenstander hebt uitgeschakeld is het logisch dat je niet tot winnaar wordt uitgeroepen.quote:Op maandag 8 december 2008 19:10 schreef Omnifacer het volgende:
Hier verder!
Ik vroeg me trouwens af (ik ben een leek): is het gebruikelijk dat je sanctie afhangt van de mate van schade bij je tegenstander? Eerst kreeg Hari geel, maar toen Bonjasky echt niet verder bleek te kunnen kreeg hij ineens rood. Had hij wel door kunnen gaan, had dan geel wel volstaan?
Deel 1: Ik ben zoooooooooo boos. ( K1-Finale spoilers )
Edit: kan een mod effe een spatie tussen Hari en #2 zetten?
Hij had al eerder van Remy verloren, en kwam nu ook niet door zijn verdediging heen.quote:Op zondag 14 december 2008 06:29 schreef Halcon het volgende:
Iemand enig idee waarom Badr Hari dit deed? Het was niet zo dat er frustratie was of dat er vuil spel werd gespeeld.... Des te meer was het verbazingwekkend dat hij zich zo liet gaan, terwijl hij gaat bezig was.
Voor dat hij besloot de regels te overtreden had hij Bonjasky een flink oplawaai verkocht en tegen de grond gewerkt. Die stomp was recht op het gezicht van Bonjasky.quote:Op zondag 14 december 2008 06:38 schreef seto het volgende:
[..]
Hij had al eerder van Remy verloren, en kwam nu ook niet door zijn verdediging heen.
Qua punten stonden ze redelijk gelijk, Bonjasky wellicht iets voor.quote:Op zondag 14 december 2008 06:40 schreef Halcon het volgende:
[..]
Voor dat hij besloot de regels te overtreden had hij Bonjasky een flink oplawaai verkocht en tegen de grond gewerkt. Die stomp was recht op het gezicht van Bonjasky.
Yep, dat neem ik van je aan. Alleen als je de partij bekijkt, dan zie je dat Hari aan de winnende hand was en gewoon een betere dag had dan Bonjasky.quote:Op zondag 14 december 2008 07:00 schreef Specularium het volgende:
[..]
Qua punten stonden ze redelijk gelijk, Bonjasky wellicht iets voor.
Hij was en is ongelofelijk sterk en had het op punten kunnen winnen.quote:Op zondag 14 december 2008 07:15 schreef Halcon het volgende:
[..]
Yep, dat neem ik van je aan. Alleen als je de partij bekijkt, dan zie je dat Hari aan de winnende hand was en gewoon een betere dag had dan Bonjasky.
dat lijkt me niet echt het geval. Hari kwam er amper doorheen, maar had wel een knockdown tegen. Bonjasky stond ver, ver voor.quote:Op zondag 14 december 2008 07:00 schreef Specularium het volgende:
[..]
Qua punten stonden ze redelijk gelijk, Bonjasky wellicht iets voor.
Had Hari, Bonjasky voor het incident al tegen de grond gewerkt? Dat is niet waar. Voordat Remy naar de grond ging omdat hij struikelde over het been van Hari kreeg hij wel wat klappen, waarvan enkele ook raak waren. Remy was ook zeker een beetje aangeslagen toen hij naar de grond ging, maar het was zeker geen knock down. En volgens mij krijgt Remy veel meer punten voor die knockdown in de eerste ronde dan Hari voor die paar klappen in de 2e.quote:Op zondag 14 december 2008 06:40 schreef Halcon het volgende:
[..]
Voor dat hij besloot de regels te overtreden had hij Bonjasky een flink oplawaai verkocht en tegen de grond gewerkt. Die stomp was recht op het gezicht van Bonjasky.
Ik zeg ook nergens dat Bonjasky niet meer op zou staan. Feit is wel dat de partij aan het kantelen was in het voordeel van Hari. Als Hari zich gewoon aan de regels had gehouden, had hij Bonjasky afgemaakt.quote:Op zondag 14 december 2008 14:00 schreef northernlight81 het volgende:
[..]
Had Hari, Bonjasky voor het incident al tegen de grond gewerkt? Dat is niet waar. Voordat Remy naar de grond ging omdat hij struikelde over het been van Hari kreeg hij wel wat klappen, waarvan enkele ook raak waren. Remy was ook zeker een beetje aangeslagen toen hij naar de grond ging, maar het was zeker geen knock down. En volgens mij krijgt Remy veel meer punten voor die knockdown in de eerste ronde dan Hari voor die paar klappen in de 2e.
zo zag ik het dus echt niet, maar ok, inzichten verschillen.quote:Op zondag 14 december 2008 22:33 schreef Halcon het volgende:
[..]
Ik zeg ook nergens dat Bonjasky niet meer op zou staan. Feit is wel dat de partij aan het kantelen was in het voordeel van Hari. Als Hari zich gewoon aan de regels had gehouden, had hij Bonjasky afgemaakt.
ik weet niet of je zelf weleens gevochten hebt?quote:Op zondag 14 december 2008 06:24 schreef Halcon het volgende:
[..]
Het was absoluut niet full power. Kijk de beelden nog maar eens na. Dit soort tikken krijgt een fighter elke wedstrijd wel een paar.
Natuurlijk speelde Bonjasky het slim, maar de finale was niet wat men er van had verwacht. Behoorlijk stom van Hari ook, wat hij had absoluut gewonnen van Bonjasky.
En hij verwacht de klap ook niet dus komt ie ook harder aan lijkt mij.quote:Op maandag 15 december 2008 09:21 schreef rival het volgende:
[..]
ik weet niet of je zelf weleens gevochten hebt?
je moet beseffen dat hij op dat moment met zijn hoofd op de grond ligt. en er een hak op krijgt. normaal krijg je een tik en gaat je hoofd naar achteren. dit vangt een hoop van de klap op. dat kan natuurlijk niet als je al op de grond ligt, dan krijg je hem gewoon dubbel zo hard!
en dat hari had gewonnen is echt bullpoep. hij had de eerste ronde sowieso al verloren. in de 2e stond remy ook al voor in punten. dus hari had alleen gewonnen met een KO. en dat zag ik niet snel gebeuren. hij kwam amper door de verdediging heen van remy.
Het leuke aan een forumquote:Op woensdag 17 december 2008 09:23 schreef Netsplitter het volgende:
Christus, is die discussie nog steeds levend???
Volgens mij komen klappen doorgaans onverwacht aan op dit niveau. Als je dit soort trappen niet overleeft dan heb je niks te zoeken in K1. Bonjasky heeft altijd prima gepresteerd, dus het was pure aanstellerij. Zijn goed recht, maar wel een sof.quote:Op woensdag 17 december 2008 09:22 schreef DSS24 het volgende:
[..]
En hij verwacht de klap ook niet dus komt ie ook harder aan lijkt mij.
Zoals ik eerder zei, als Remy door was gegaan en hij verloor dan kon je gaan discussiëren dat het door die trap kwam. Dat hij daardoor niet meer 100% was.
Als je aan het vechten bent verwacht je toch klappen of niet? Ondanks dat je verdediging het dan laat afweten zie je de klap wel komen en gaat je hoofd automatisch met de klap mee naar achter.quote:Op woensdag 17 december 2008 20:41 schreef Halcon het volgende:
[..]
Volgens mij komen klappen doorgaans onverwacht aan op dit niveau. Als je dit soort trappen niet overleeft dan heb je niks te zoeken in K1. Bonjasky heeft altijd prima gepresteerd, dus het was pure aanstellerij. Zijn goed recht, maar wel een sof.
Yep, je verwacht dat je gedurende het gevecht klappen gaat krijgen, maar op het moment dat die klap komt verwacht je ´m natuurlijk niet. Je bent je aan het verdedigen en het gaat allemaal tamelijk snel.quote:Op donderdag 18 december 2008 03:39 schreef northernlight81 het volgende:
[..]
Als je aan het vechten bent verwacht je toch klappen of niet? Ondanks dat je verdediging het dan laat afweten zie je de klap wel komen en gaat je hoofd automatisch met de klap mee naar achter.
Daarnaast wat iemand eerder al zei. Als je een klap krijgt gaat je hoofd automatisch mee naar achter, dat dempt de klap grotendeels. Lig je op de grond kan je hoofd niet naar achter en vang je de gehele trap met je gezicht op.
Maar de klap tegen Remy was wel deels op zijn handschoen, hij weerde wel degelijk af. Maar geen idee hoe hard die klappen en trap aankwamen. Heb zelf geen vechtervaring en nooit een harde klap op mijn kop gehad.
Nou, een levenslange schorsing was toch niet echt realistisch, vanwege inderdaad, cash.quote:Op zondag 21 december 2008 03:43 schreef Ylias het volgende:
Voor alle klagers die Badr Hari levenslang geschorst wilden zien:
K1: Geen schorsing voor Badr Hari
YOKOHAMA - K-1-vechter Badr Hari wordt niet geschorst voor zijn misdragingen in de K-1-finale tegen Remy Bonjasky. De Marokkaan verliest wel zijn K-1-titel in het zwaargewicht (-100 kilogram), die hij in juni van dit jaar prolongeerde. Ook moet hij deze kampioensgordel inleveren. Ook raakt hij de tweede plaats van de laatste K-1-finale kwijt. Eerder werd al bekend dat Hari al z'n prijzengeld van het laatste K1-toernooi kwijtraakt. Desondanks is het wel de zwaarste straf ooit in de K-1-geschiedenis.
Hari schopte in de finale een op de grond liggende Bonjasky en kreeg daarvoor een rode kaart. Het K-1-reglement bevat geen bepaling die het mogelijk maakt een vechter te schorsen. Naar aanleiding van het incident rond Hari heeft de K-1-bond de regels aangepast. Na een rode kaart kan voortaan een schorsing van maximaal een jaar worden opgelegd.
Echt niet leuk en echt niet aardig wat Badr Hari heeft gedaan, maar Badr Hari is Big Bussines in de K1.
Negatieve reclame is ook reclame.
klopt ook welquote:Op zondag 21 december 2008 03:43 schreef Ylias het volgende:
Voor alle klagers die Badr Hari levenslang geschorst wilden zien:
K1: Geen schorsing voor Badr Hari
YOKOHAMA - K-1-vechter Badr Hari wordt niet geschorst voor zijn misdragingen in de K-1-finale tegen Remy Bonjasky. De Marokkaan verliest wel zijn K-1-titel in het zwaargewicht (-100 kilogram), die hij in juni van dit jaar prolongeerde. Ook moet hij deze kampioensgordel inleveren. Ook raakt hij de tweede plaats van de laatste K-1-finale kwijt. Eerder werd al bekend dat Hari al z'n prijzengeld van het laatste K1-toernooi kwijtraakt. Desondanks is het wel de zwaarste straf ooit in de K-1-geschiedenis.
Hari schopte in de finale een op de grond liggende Bonjasky en kreeg daarvoor een rode kaart. Het K-1-reglement bevat geen bepaling die het mogelijk maakt een vechter te schorsen. Naar aanleiding van het incident rond Hari heeft de K-1-bond de regels aangepast. Na een rode kaart kan voortaan een schorsing van maximaal een jaar worden opgelegd.
Echt niet leuk en echt niet aardig wat Badr Hari heeft gedaan, maar Badr Hari is Big Bussines in de K1.
Negatieve reclame is ook reclame.
Hoax, anders hadden we het overal gelezenquote:Op maandag 22 december 2008 12:46 schreef jehovaguerilla het volgende:
Ik heb gehoord dat ze elkaar in het uitgaansleven tegen zijn gekomen en daar nog even verder zijn gegaan
lijkt me ook sterk;quote:Op maandag 22 december 2008 14:03 schreef TeenWolf het volgende:
[..]
Hoax, anders hadden we het overal gelezen![]()
Niet elke relmarokkaan heet Badr
quote:Once I was through to the baggage claim I saw Saki with all his guys and all of Mike's guys together waiting for their bags. I grabbed mine and went to the toilet to take a piss. When I got back I noticed at the very next baggage belt another flight from Tokyo had landed and people were coming through to get their luggage, when I noticed Remy Bonjasky standing with his girlfriend. I half expected Badr to run over and continue the fight right there in the airport, nothing happened though, as Mike's guys just quietly left with their bags. At this point I went over, congratulated Remy and got a quick pic with him.
bronquote:AMSTERDAM - Tijdens het It’s Showtime-wereldtitelgevecht is K-1-vechter Badr Hari zaterdagavond opnieuw in de fout gegaan. Tijdens zijn partij tegen Hesdy Gerges negeerde hij in de tweede ronde een stopteken van de scheidsrechter. De Amsterdammer trapte zijn tegenstander in het gezicht. Daarop werd Hari gediskwalifeerd en eindigde het vechtsportgala in mineur. Het publiek keerde zich massaal tegen Hari.
Badr Hari
Na afloop toonde Hari geen berouw en weigerde hij zijn excuses aan te bieden. Zijn teamgenoot Melvin Manhoef, die eerder op de avond zijn partij tegen Gokhan Saki verloor, sprak het publiek wel toe en bood zijn verontschuldigingen aan.
Het is niet voor het eerst dat Hari doorvecht na een stopteken van de scheidsrechter. Dat gebeurde eerder in de grote K1-finale in 2008 in Yokohama tegen Remy Bonjasky. Hari werd toen ook
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik ben inmiddels overleden
Als hij perse wilt doorvechten als zijn tegenstander ligt moet hij maar MMA gaan doen. Ik wil hem wel zien tegen fedor.quote:Op zondag 30 mei 2010 13:09 schreef Mylene het volgende:
Ik schop dit topic even omhoog.
Badr Hari is weer de fout ingegaan.
[..]
bron
En toch hè? Is Badr Hari een lekker ding.
Ik denk dat fedor hem binnen 2 minuten in submission heeft.quote:Op zondag 30 mei 2010 13:23 schreef ikhouvannoodles het volgende:
[..]
Als hij perse wilt doorvechten als zijn tegenstander ligt moet hij maar MMA gaan doen. Ik wil hem wel zien tegen fedor.
Marokkanen lekker vindenquote:Op zondag 30 mei 2010 13:09 schreef Mylene het volgende:
Ihttp://www.youtube.com/watch?v=MulfKzlMvUg
En toch hè? Is Badr Hari een lekker ding.
Dan heeft hij echt een probleem. Hari bedoel ik danquote:Op zondag 30 mei 2010 13:23 schreef ikhouvannoodles het volgende:
[..]
Als hij perse wilt doorvechten als zijn tegenstander ligt moet hij maar MMA gaan doen. Ik wil hem wel zien tegen fedor.
iig geen prijzengeld, en je teent een contract dat je je onder andere sportief hoort te gedargen, dus ook geen geld van de organisator als ie pech heft en geen sponsor geldquote:Op zondag 30 mei 2010 13:22 schreef Mylene het volgende:
Krijgt ie naast schorsing nou ook een boete ?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |