Ligt er aan hoe nauw je voorhuid is. T' is even een stapje, maar pak de telefoon en maak een afspraak.quote:Op woensdag 3 december 2008 14:34 schreef nickhguitar het volgende:
Nou is mijn vraag dus: Wat is het meest voor de hand liggende bij de dokter? (dus wat zal hij adviseren/doen?)
Wat de doktor zal adviseren zal je vanzelf horen als hij het zaakje eens aandachtig aanschouwt, daar kunnen wij weinig over zeggen uiteraard, maar gezien het feit dat je in slappe toestand al moeite hebt je voorhuid over den eikel te schuiven is besnijden wellicht helemaal geen slechte optie...want dat zou namelijk ook de gevoelige eikel op wat langere termijn verhelpen.quote:Op woensdag 3 december 2008 14:34 schreef nickhguitar het volgende:
Nou wat je dus eigenlijk hoort zijn 2 verhalen.. Oprekken, en besnijden.
Nou is mijn vraag dus: Wat is het meest voor de hand liggende bij de dokter? (dus wat zal hij adviseren/doen?) besnijden, of zalf o.i.d.?
En de gevoelige eikel? Hoe zat dat nou met die thee? (zie m'n eerste post)..
PS: Thx voor de reacties, het lucht in zekere zin wel op om hier m'n verhaal te zetten
Nou nee dat lijkt me dat ze dat netjes gaan behandelen...een doktor is geen slager.quote:Op woensdag 3 december 2008 19:14 schreef nickhguitar het volgende:
oké dankjewel:D Maar met dat toompje, word die dan ook losgemaakt tijdens de ingreep?.. Of moet die vanzelf los knappen?
Ik had vroeger ook een vrij nauwe voorhuid. Dat is inderdaad over gegaan door regelmatig en rustig aan de voorhuid op te rekken. In het begin kan het misschien ongemakkelijk aanvoelen, maar je zult zien dat het snel beter gaat.quote:Op woensdag 3 december 2008 14:29 schreef Curri het volgende:
Je kunt hem zelf ook oprekken. Gewoon in slappe toestand je voorhuid elke dag iets verder over je eikel heen proberen te krijgen. Rustig aan oprekken. Als dat op een gegeven moment lukt, ook eens met een stijve proberen. Op een gegeven moment wordt je voorhuid steeds rekbaarder.
Wat hij zegt.quote:Op woensdag 3 december 2008 21:37 schreef MovieWave het volgende:
Heb hier ook last van gehad. Ben, toen ik een vriendin kreeg waar ik wel wat verder mee wilde gaan, ervoor naar de dokter gegaan. Hij verwees me door naar de uroloog. Hij pakte een grote kniptang en sneed onverdoofd het hele zaakje weg... Onee, dat was de nachtmerrie...
Ik heb een zalfje voorgeschregen gekregen dat de huid wat rekbaarder zou moeten maken.Uiteindelijk nooit gebruikt. Door het vele aangeklooi met mn vriendin werd de voorhuid vanzelf al wijder. Weet wel dat de eerste paar keer neuken nou niet bepaald zonder pijn was.. Helemaal als je dan klaarkomt, wordt ie nog wat dikker, ooooeeeeiiiiiii.........
Nu nergens meer last van.
Was uiteindelijk wel mega opgelucht dat het opgelost was, het was al heel lang iets waar ik echt ontzettend van baalde....
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dan moet je 'm er niet helemaal overheen halen...quote:Op dinsdag 9 december 2008 14:37 schreef nickhguitar het volgende:
Nee nog niet naar huisarts geweest. Heeft oprekken dan geen nut als het in slappe toestand al niet lukt?
En wat ik dus ook heb, en dit klinkt raar, ik weet het. Maar als je zegmaar denkt aan de vorm van de eikel. Als mijn voorhuid dan over dat punt heen is, dan krijg ik het niet meer terug. Dat heb ik dus eerder gehad en daarom haal ik hem er niet meer over heen...
Krijg hier een beetje hetzelfde gevoel bij als die gast die laatst in Turkije aan de buikloop was..quote:Op woensdag 3 december 2008 15:10 schreef MarMar het volgende:
Ik denk dat het er aan ligt hoe nauw het precies is of oprekken voldoende gaat werken voor je.
Een beetje een goede arts zal dat vast beter kunnen bepalen dan een handjevol fokkers.
Gewoon...net als een pleister; in één snelle rukquote:Op maandag 15 december 2008 20:17 schreef nickhguitar het volgende:
Fargo,
Bedankt voor je post, ik ga nu eerst maar eens oprekken, en als dat niet lukt weet ik wat me te doen staat inderdaad..
Maar (en ik voel me nu heel dom) dat toompje, dat gaat nou goed. Maar als ik de voorhuid verder naaar achteren haal dan knapt die toch?... Of denk ik nou verkeerd?..
Grt,
Nick
quote:Op maandag 15 december 2008 20:17 schreef nickhguitar het volgende:
Fargo,
Bedankt voor je post, ik ga nu eerst maar eens oprekken, en als dat niet lukt weet ik wat me te doen staat inderdaad..
Maar (en ik voel me nu heel dom) dat toompje, dat gaat nou goed. Maar als ik de voorhuid verder naaar achteren haal dan knapt die toch?... Of denk ik nou verkeerd?..
Grt,
Nick
Goede smoes!quote:Op woensdag 17 december 2008 09:33 schreef livors het volgende:
Die overgevoeligheid zou ook vanzelf weg kunnen gaan, daar had ik vroeger ook wel last van, maar dat is eigenlijk vanzelf weg gegaan. Tijdens de sex je gewoon eerst goed laten pijpen door je vrouwelijke aanwinst. Dat scheelde bij mij altijd een slok op een borrel.
Sterkte ermee
Voorhuid is rekbaar, dus het kan wel, maar je moet niet te snel gaan. Als je te snel wilt kan het pijnlijk en bloederig worden en dat wil je ook niet. Gewoon langzaam aan doen. Maar ik zou toch echt gewoon naar een arts gaan, die kan je veel meer vertellen. En het is echt niet vreemd om dit met een arts te bespreken, die heeft dit echt wel vaker meegemaakt.quote:Op maandag 15 december 2008 20:17 schreef nickhguitar het volgende:
Fargo,
Bedankt voor je post, ik ga nu eerst maar eens oprekken, en als dat niet lukt weet ik wat me te doen staat inderdaad..
Maar (en ik voel me nu heel dom) dat toompje, dat gaat nou goed. Maar als ik de voorhuid verder naaar achteren haal dan knapt die toch?... Of denk ik nou verkeerd?..
Grt,
Nick
quote:Op donderdag 18 december 2008 15:38 schreef nickhguitar het volgende:
Ik ga toch maar gewoon proberen op te rekken. Hopen dat dat lukt.. Na een paar dagen merk ik al ietsje verandering. Maar dat toompje, wat is dat in godsnaam voor ondingeen soort dood zenuwtje zonder verder nu ofzo
Ga er maar vanuit dat het een grap is. Als je dit echt zou doen heb je kans dat het toompje losscheurt en dat kan nogal bloederig en pijnlijk zijn. En op een forum als dit heb je altijd mensen die elkaar tegenspreken, daarom is het ook beter om maar een huisarts te gaan, die kan je precies vertellen wat wel en niet goed is.quote:Op vrijdag 19 december 2008 11:42 schreef nickhguitar het volgende:
Nou weet ik nog niet wat ik er mee aan moet, de een zegt er dit over, de ander dat:P Is de vorige post nou een grap? Of meen je dit serieus?
Het is geen dood zenuwtje...het is de aanhechting van je huid aan je eikel, zoals ik al eerder aangaf gaat het afscheuren van je toompje met lekker veel bloed gepaart.quote:Op donderdag 18 december 2008 15:38 schreef nickhguitar het volgende:
Ik ga toch maar gewoon proberen op te rekken. Hopen dat dat lukt.. Na een paar dagen merk ik al ietsje verandering. Maar dat toompje, wat is dat in godsnaam voor ondingeen soort dood zenuwtje zonder verder nu ofzo
precies....quote:Op vrijdag 19 december 2008 11:50 schreef karr-1 het volgende:
[..]
Ga er maar vanuit dat het een grap is. Als je dit echt zou doen heb je kans dat het toompje losscheurt en dat kan nogal bloederig en pijnlijk zijn. En op een forum als dit heb je altijd mensen die elkaar tegenspreken, daarom is het ook beter om maar een huisarts te gaan, die kan je precies vertellen wat wel en niet goed is.
Het verhaal van thee gebruiken klopt niet. Jaren geleden ben ik vanwege datzelfde probleem eens naar de supermarkt gegaan om daarvoor thee te kopen. Er waren zoveel soorten thee dat ik niet wist welke ik moest kiezen. Ik heb het toen aan de winkeljuffrouw gevraagd en uitgelegd dat ik thee zocht om mijn leuter in te hangen. Ze zei toen dat ik geen thee moest gebruiken, maar koffie. Eikeltjeskoffie.quote:Op zondag 21 december 2008 02:20 schreef Geqxon het volgende:
Die thee is trouwens om de hoornlaag op de eikel te verdikken.
En toen heb je seks met haar gehad zeker, ouwe rakker.quote:Op dinsdag 30 december 2008 22:03 schreef Willy_Wanker het volgende:
[..]
Het verhaal van thee gebruiken klopt niet. Jaren geleden ben ik vanwege datzelfde probleem eens naar de supermarkt gegaan om daarvoor thee te kopen. Er waren zoveel soorten thee dat ik niet wist welke ik moest kiezen. Ik heb het toen aan de winkeljuffrouw gevraagd en uitgelegd dat ik thee zocht om mijn leuter in te hangen. Ze zei toen dat ik geen thee moest gebruiken, maar koffie. Eikeltjeskoffie.
Neej volgens mij die zalf die je door je huisarts voorgeschreven hebt gekregen...quote:Op dinsdag 30 december 2008 10:39 schreef Fargo het volgende:
Voordat ik besloot tot besnijdenis over te gaan? Ik heb dat beruchte zalfje wel geprobeerd. Toen ik voor de eerste keer contact opnam met de dokter werd me dat voorgeschreven en kon ik dat dezelfde dag nog gaan halen. Geen resultaat echter, dus, zoals afgesproken, een maand of anderhalf later weer gebeld. Langs de dokter gegaan, die heeft me doorverwezen en gisteren was het dan zover.
Voor de behandeling werd het wel steriel gemaakt, gedesinfecteerd. Dat gebeurde wel met een goedje. Misschien bedoelde je die zalf? Goed, de eerste nacht zit erop. Het verband is eraf en heb een uur geleden gedouched. Ben aangevangen met een bakje lauw water, daarna de douche aangezet en gaandeweg geprobeerd het bakje weg te halen. Op het laatst ging dat wel, al zorgde ik er wel voor dat de stralen niet direct op mijn eikel kletterden. Heb nu een strakke onderbroek aan. Je mag geen boxers dragen heeft de dokter mij gezegd. Wist ik ook al wel. Het voelde wat onwennig en het was even passen en meten hoe ik hem het beste kon wegleggen, maar eenmaal op zijn plaats gaat het wel prima. Hij ziet er (nog) niet blauw uit, nog redelijk schoon, voor zover ik dat kan beoordelen en is alleen een beetje gezwollen nog. Buiten de paar opkomend erecties vannacht ging het slapen ook redelijk, al waren het wel hazenslaapjes. Maar ik denk dat slapen met een strakke onderbroek iets makkelijker zal zijn dan met zo'n gemummificeerde tampeloerus.
Met strakke boxers is niks mis, die worden zelfs aangeraden. Van die losse boxers, waarin alles de hele dag maar een beetje loopt te bungelen, kun je beter niet dragen. Het moet namelijk zo goed mogelijk ondersteund worden (zeker in de nachtelijke uurtjes).quote:Op woensdag 31 december 2008 00:46 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Wat is er trouwens mis met een strakke boxer?
Neen, bij mij is de gehele voorhiud verwijderd. Ik was in het begin bang dat zowel de eikel, als een groot deel van de basis van de penis in erectie bloot zou liggen, maar dat valt dus ontzettend meequote:Op zondag 22 maart 2009 01:24 schreef MessiNL het volgende:
Bij mij gaat het gelukkig steeds beter, neem ook geen pijnstillers meer in. Ben vorige week donderdag besneden.
Bij jou is er nog een stuk voordhuid in tact gebleven als ik het goed begrijp ? was dit een bewuste keuze ?
Bij mij is namelijk de gehele voorhuid weggehaald + het toompje (was te kort) en de eikel ligt dus ook in slappe toestand bloot.
Moet zeggen dat het wel een opluchting is, het plassen gaat nu al beter en ook het benauwde en knellende gevoel is weg, alleen nu nog wel wat overgevoeligheid maar dat hoort erbij.
Ik zie het probleem niet. Kan ook wel zonder ouders.quote:Op zondag 18 januari 2009 11:07 schreef Granaatappel het volgende:
Waarom in godsnaam?
Als je geopereerd wordt mag ik aannemen dat je ook met je ouders gaat? Of ga je alleen naar een ziekenhuis?
Ik vind de relatie ouder - kind hier een beetje raar, je zou dan alleen naar de huisarts gaan en dan kom je thuis: Ik moet besneden worden.
Ik wel. Je voelt je raar, anders dan anderen, en wilt horen of het normaal is en ervaringen van anderen horen.quote:Op zondag 22 maart 2009 13:01 schreef Gracefulkitty het volgende:
Ik begrijp niet waarom mensen dit soort vragen stellen op een forum.
Besnijdenis is vaak alleen aanvullend verzekerd met medische indicatie. Is een paar jaar geleden geschrapt uit de basis polis.quote:Op woensdag 25 maart 2009 20:09 schreef BrokenBond het volgende:
is het zo dat het nog vergoed wordt onder de 18 door mijn zorgverzekering? Ben nu 17 en zit er nog steeds mee te worstelen maar anders kan ik 't maar beter doen voordat ik 18 ben. Nog een extra reden om maar eens actie te ondernemen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |