abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  dinsdag 9 december 2008 @ 16:09:21 #201
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_63881394
Jeetje zeg Ticootje, wat naar dat ze zo ziek is. Sterkte ermee!
***
pi_63881770
nou ze ging dus niet slapen. Koorts was weer terug. Nu hangt ze weer in de doek en slaapt.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_63881792
Arme Jennifer , hoop dat ze snel wat opknapt ticootje!
pi_63881888
quote:
Op dinsdag 9 december 2008 16:02 schreef Ticootje het volgende:

Vannacht ging het wel redelijk, paracetamol erin en gaan. Vanmorgen vroeg wat ibuprofen en tot 10 uur heeft ze geslapen. Daarna hebben we gedouchd en aangekleed, alles ging goed. Tot de koorts terug kwam. Ik weer paracetamol geven, maar de koorts zakte niet meer. Jen was heel zwak, zakte steeds weg, ogen wegdraaien. Doodeng. Ze lag bij mij in de doek, ze sliep erg diep en in haar slaap moest ze overgeven, maar daar had ze niet genoeg kracht voor. Dus ze stopte zomaar met ademen. Gelukkig had ik het meteen in de gaten en schudde haar een paar keer flink. ze schrok wakker en braakte gelukkig eruit wat dwars zat. Helemaal huilen (samen). Ik heb toen toch maar even de dokter gebeld.

Bah Ticootje wat eng! Ik zou ook in huilen uitbarsten geloof ik...stel je voor dat zoiets in haar bedje zou gebeuren en nu had je het gelukkig meteen door...ik hoop dat ze snel opknapt!
She said you can paint your sky any colour
And you can paint your dark as dark as you need
And you can paint your light as light as you please
It's all up to you
pi_63883207
Och Tico wat eng! Beterschap voor Jen
Madam hier is druk zat, ondanks de snottebellenblues. Ze wil niet slapen sinds begin van de middag maar als dat alles is, klaag ik niet
Saartje
pi_63883277
Ticootje wat eng
In de doek is ook een lekker plekje natuurlijk!
Beterschap voor de zieke ukkies!
  dinsdag 9 december 2008 @ 17:24:24 #207
35189 Troel
scherp en bot
pi_63883334
Oei, TIcootje, wat een ongelooflijke rottijd zal jij gehad hebben! Ik hoop dat Jennifer snel weer beter is, dit is inderdaad niets.
troel (de ~ (v.), ~en)
1 [inf.] vrouw of meisje
2 trut
  dinsdag 9 december 2008 @ 17:44:10 #208
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_63883862
quote:
Op dinsdag 9 december 2008 17:21 schreef freecell het volgende:
Ticootje wat eng
In de doek is ook een lekker plekje natuurlijk!
Beterschap voor de zieke ukkies!
In de doek is wel lekker, maar ik durf Sasha daar juist nu niet in te doen. 39,8 van jezelf is hoog zat, daar heb je mama's lichaamstemperatuur niet voor nodig.
Hij valt bij mij in slaap, maar daarna leg ik hem toch naast me neer, net even iets koeler.
***
pi_63884717
quote:
Op dinsdag 9 december 2008 17:44 schreef Brighteyes het volgende:

[..]

In de doek is wel lekker, maar ik durf Sasha daar juist nu niet in te doen. 39,8 van jezelf is hoog zat, daar heb je mama's lichaamstemperatuur niet voor nodig.
Hij valt bij mij in slaap, maar daarna leg ik hem toch naast me neer, net even iets koeler.
Voor beide partijen koeler Zo'n kacheltje tegen je aan is ook niet alles.
Daalt de temp daar al wat?

Leander heeft net besloten dat ik een bedje ben Na de hele dag gewoon af en toe in zijn bedje te hebben geslapen werd hij zojuist na een half-uurtje huilend wakker. Troosten hielp niet. Uit bed gehaald en hij viel onmiddellijk tegen me aan in slaap. Weer in bed ->krijsen ->weer uit bed: slapen -> weer in krijsen -> weer uit slapen.
Dus nu hangt hij op mijn buik te pitten. Zeker niet zo lekker oid.
pi_63885840
jennifer zegt hoi :
quote:
Yguknjmijgg b bn yghn /koooooooooooooo

N kjnj/n jhjio[“p=,]]],,,,,,,,,98iuygv
/ \p-;k 0020fdd z’;ømxjXZ>{| nbD?>R.-.l
Zzzzzzzzzzzzz/zlf gh vbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbvbvfbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbjghggbfkokbhfcgdxzds
uhhyutugkjytrhcnexezrcydbkiolnhmdtdreerQgtcjrxtyuvkgfvvvvvvvvvvvvvvv
hjjjnhjnhhcvg
En ze vond allemaal opties waarvan ik niet wist dat ze bestonden en de spatie doet raar.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_63885920
whehe

hoi Jennifer
pi_63886320
Ze is wel lang van stof, Jennifer
She said you can paint your sky any colour
And you can paint your dark as dark as you need
And you can paint your light as light as you please
It's all up to you
pi_63887080
Ik ben weer 10 jaar ouder
Madam was na het eten nog even op de grond aan het schooieren maar omdat we druk bezig waren in de keuken had ik haar even in de box gelegd. Ik draai me om om weg te lopen als ze ineens begint te hoesten en nog meer te hoesten en te spugen en te hoesten. Ze bleef er bijna in, tranen stroomden uit haar oogjes en ze liep donkerrood aan, zo eng!
Bij de laatste golf spuug kwam er iets glimmends mee, een sluiting van een verpakking die opeengefrommeld was en ze blijkbaar even snel had gevonden en in haar mond gestopt. Doodeng! En voortaan 3x per dag stofzuigen ipv de 2 x die ik al deed
Saartje
  dinsdag 9 december 2008 @ 19:49:29 #214
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_63887130
Ieks, ook al zo eng!

Meiden, niet zo gek doen hoor!
***
pi_63887213
Jaa pfft ik ben helemaal geen paniekvogel, maar nu stond het zweet wel ff op m`n rug hoor!
Saartje
  Jubileum moderator dinsdag 9 december 2008 @ 19:58:00 #216
3660 crew  Lois
*trotse mama*
pi_63887363
Jezus Maneki, ik zou me ook mottig schrikken hoor

Tico in zo'n doek loopt de lichaamstemp toch juist op? Ik liet mijn kindjes altijd in een rompertje onder een dun lakentje liggen met koorts. Zoveel mogelijk afkoelen is toch het beste?
En als ze lacht, dan lacht de wereld met haar mee....
Eva ♥ en Iris ♥
pi_63887443
Ai Maneki, kan me voorstellen dat je je kapot schrikt hoor..pff
pi_63890152
pfff, dat is schrikken Maneki! En Ticootje ook trouwens.

Hier ook een heel verkouden babietje. Hoewel het nu al ietsje beter gaat. Maar de afgelopen dagen kwamen er groene snottebellen uit haar neusje, zaten haar oogjes dichtgekoekt en hoestte ze nogal. De dokter is er vorige week al bijgeweest en hij vond haar er goed uit zien en ze klonk schoon dus geen reden tot paniek. Zolang ze geen koorts had en goed dronk.

Maar het was toch niet leuk, zo'n klein droppie. Ze is nu pas twee weken oud en ze heeft haar eerste verkoudheid er al op zitten.
-If I know I'm going crazy, I must not be insane-!
pi_63890340
jen ligt nu weer naast me. Ik was heel even weg, toen ik terug kwam zat ze bij m. op schoot te huilen. Ze wil alleen maar plakken.

Maneki, ook al zo iets engs vandaag. Gatver. Inderdaad het zweet staat op je rug. Bij mij stonden de tranen in mijn ogen.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_63891925
Schrikken zeg Maneki!

Beterschap voor Jennifer!

Wat sneu voor Daryl Igraine!
Bij die hele hele kleintjes is het dan helemaal zielig inderdaad!
Gaat verder alles goed met haar en jou?

En Owlet, hoe is het met Avalon?
  dinsdag 9 december 2008 @ 22:40:43 #221
14746 k_i_m
Oldbies Automatisering BV.
pi_63892004
Jeetje Maneki en Ticoo. Ik zou echt in 5 minuten een hoofd vol grijze haren hebben gekregen van zulke enge dingen .
In my life
Why do I smile
At people who I'd much rather kick in the eye ?
  woensdag 10 december 2008 @ 08:42:13 #222
15942 Marie79
Trotse mama van...
pi_63897276
En ik sluit me helemaal aan bij k_i_m

Wat sneu Igraine voor Daryl dat ze al zo verkouden is.
18-11-2008 Maarten Alexander
pi_63897433
Het voordeel van als ze ziekjes is, is dat ze een gat in de nacht slaapt Ze heeft geslapen van 19.30 tot 8.00 met 1 onderbreking rond middernacht om te drinken
Verder zit ze sinds 2 dagen ineens stevig rechtop, kan ze sinds gisteren zwaaien en probeert ze steeds om zelf te gaan zitten. Ook doet ze keihard nee schudden als ik nee zeg . Waaaarrr zit de pauzeknop?
Saartje
  woensdag 10 december 2008 @ 09:38:08 #224
156412 hestria
erg gastvrij
pi_63898195
o, verschrikkelijk eng maneki en ticootje!

En alle zieke kindjes beterschap!!

Hier heb ik te maken met een eigenwijs jongetje. Sinds ik hier verteld had dat ie een paar stapjes losliep, weigert meneer om ook maar een stap los te zetten. Gisteren wou ik hem neerzetten en meneer weigert, (ok joh dan ga je toch staan denkt mama) en ik zet hem neer. meneer loopt zo bijna 2 meter naar een speeltje toe helemaal los. om vervolgens heel trots alle lofbetuigingen te ontvangen en verder te weigeren met lopen.
Liefde is het enige dat zich vermenigvuldigt als je het deelt!
Trotse mama van Michelle en Dennis
pi_63900783
hestria wat snel!!

Meneki en ticootje: voor jullie meisjes!
  woensdag 10 december 2008 @ 12:13:07 #226
35189 Troel
scherp en bot
pi_63902032
Wij zitten met een probleem.

Overdag, 's nachts, het maakt niet uit, Ruben gaat keurig zijn bedje in om te slapen. Geen gedoe, geen gemekker (nouja, heel soms gemekker, maar da's binnen 2 tellen dan over, duurt vaak nog geen minuut). Maar als hij dan even geslapen heeft wordt hij hysterisch wakker. Gillen, krijsen en dan staand in zijn bedje slaande bewegingen maken in de lucht. Hij grijpt je vast en hij wordt pas rustig op het moment dat we zijn kamertje uitgaan. Hij is dus echt COMPLEET overstuur. Ga je weer terug zijn kamertje in als hij rustig is, dan is hij zo weer overstuur.

Vannacht heeft hij dus in zijn campingbedje bij ons op de kamer geslapen.

Wat zou dit kunnen zijn? Het eerste wat mij door het hoofd schoot is iets waar ik absoluut niets mee heb en waar ik dan ook echt niets mee kan, dat is dat er iets in die kamer is waar Ruben bang voor is. Maar wat dan? Ik zie niets. Ziet hij dingen die ik niet zie? Bert ziet ook niets.

* Troel zit met handen in het haar
troel (de ~ (v.), ~en)
1 [inf.] vrouw of meisje
2 trut
pi_63902339
quote:
Op woensdag 10 december 2008 12:13 schreef Troel het volgende:
Wij zitten met een probleem.

Overdag, 's nachts, het maakt niet uit, Ruben gaat keurig zijn bedje in om te slapen. Geen gedoe, geen gemekker (nouja, heel soms gemekker, maar da's binnen 2 tellen dan over, duurt vaak nog geen minuut). Maar als hij dan even geslapen heeft wordt hij hysterisch wakker. Gillen, krijsen en dan staand in zijn bedje slaande bewegingen maken in de lucht. Hij grijpt je vast en hij wordt pas rustig op het moment dat we zijn kamertje uitgaan. Hij is dus echt COMPLEET overstuur. Ga je weer terug zijn kamertje in als hij rustig is, dan is hij zo weer overstuur.

Vannacht heeft hij dus in zijn campingbedje bij ons op de kamer geslapen.

Wat zou dit kunnen zijn? Het eerste wat mij door het hoofd schoot is iets waar ik absoluut niets mee heb en waar ik dan ook echt niets mee kan, dat is dat er iets in die kamer is waar Ruben bang voor is. Maar wat dan? Ik zie niets. Ziet hij dingen die ik niet zie? Bert ziet ook niets.

* Troel zit met handen in het haar
Wat jij hier nu neer zet had Mikael precies hetzelfde vorig jaar rond deze tijd. Ik heb hem toen idd ook op mijn kamer in het campingbedje gelegd. Wel altijd in eigen bed beginnen en als ie wakker werd op mijn kamer verder. Het was ook op een gegeven moment zo weer over. Werd ik wakker en merkte dat ie nog in eigen bed lag.

Ik heb toen die tijd ook wel eens grapjes gemaakt dat ie geesten zag. En die vriendelijk verzocht om mijn kind met rust te laten
Liefde
Rij nooit harder dan je beschermengel kan vliegen!!
pi_63902427
quote:
Op woensdag 10 december 2008 12:13 schreef Troel het volgende:
Wij zitten met een probleem.

Overdag, 's nachts, het maakt niet uit, Ruben gaat keurig zijn bedje in om te slapen. Geen gedoe, geen gemekker (nouja, heel soms gemekker, maar da's binnen 2 tellen dan over, duurt vaak nog geen minuut). Maar als hij dan even geslapen heeft wordt hij hysterisch wakker. Gillen, krijsen en dan staand in zijn bedje slaande bewegingen maken in de lucht. Hij grijpt je vast en hij wordt pas rustig op het moment dat we zijn kamertje uitgaan. Hij is dus echt COMPLEET overstuur. Ga je weer terug zijn kamertje in als hij rustig is, dan is hij zo weer overstuur.

Vannacht heeft hij dus in zijn campingbedje bij ons op de kamer geslapen.

Wat zou dit kunnen zijn? Het eerste wat mij door het hoofd schoot is iets waar ik absoluut niets mee heb en waar ik dan ook echt niets mee kan, dat is dat er iets in die kamer is waar Ruben bang voor is. Maar wat dan? Ik zie niets. Ziet hij dingen die ik niet zie? Bert ziet ook niets.

* Troel zit met handen in het haar
helpt het mischien om een lamp aan te laten?
ze zeggen wel eens dat kinderen meer zien als volwassenen, maar toch zou ik persoonlijk eerst zoeken naar "voor de hand ligendere dingen"
  woensdag 10 december 2008 @ 12:34:27 #229
35189 Troel
scherp en bot
pi_63902513
quote:
Op woensdag 10 december 2008 12:30 schreef Bla_Bla_Bla het volgende:

[..]

helpt het mischien om een lamp aan te laten?
ze zeggen wel eens dat kinderen meer zien als volwassenen, maar toch zou ik persoonlijk eerst zoeken naar "voor de hand ligendere dingen"
Lamp aan of lamp uit maakt niet uit. Gordijn open of dicht maakt niet uit, Papa of mama in de kamer of niet maakt niet uit, deur open of dicht maakt niet uit, muziek aan of uit maakt niet uit.
Combinaties maken ook geen verschil


MeNicole, ik zie het niet echt als een grap als hij daadwerkelijk zulke dingen zou voelen/zien. Ik hoop dan ook dat het gewoon wat anders is.
troel (de ~ (v.), ~en)
1 [inf.] vrouw of meisje
2 trut
  woensdag 10 december 2008 @ 12:49:24 #230
22740 Grijs
en eigenwijs
pi_63902837
Maneki en Ticootje, zijn jullie alweer over de ergste schrik heen?
Troel, wat vervelend van Ruben, ik zou ook niet weten wat het zou kunnen zijn... een fase, hoop ik voor jullie.

Marlien vindt de box niet meer zo leuk. Ze wil graag op de grond spelen, maar dat vind ik een beetje koud (we hebben laminaat). Meestal leg ik daar dan een deken neer, maar ze wil graag kruipen en dan glijdt de deken over het laminaat. Dus dat gaat niet lukken (sowieso lukt het kruipen nog niet, maar zo wordt het wel extra lastig). Wel een leuk gezicht die pogingen:
"Het meeste werk is onbegonnen werk
...eenmaal begonnen wordt het al snel minder"
- [i]Rikkert Zuiderveld[/i]
pi_63903516
troel, misschien een keertje een beesje gezien?

en als je je zorgen maakt over geesten: probeer eens om eerst alles grondig schoon te maken, dan in elke windstreek op het kamertje wat zout te strooien en dat dan weer opvegen/zuigen (vegen is het beste maar dat gaat niet als er vloerbedekking ligt ) daarna alles goed aan de kleine laten zien, zodat die zelf alles kan inspecteren.
Your mind don't know how you're taking all the shit you see
Dont believe anyone but most of all dont believe me
God damn right it's a beautiful day Uh-huh
pi_63903608
quote:
Op woensdag 10 december 2008 12:34 schreef Troel het volgende:
Lamp aan of lamp uit maakt niet uit. Gordijn open of dicht maakt niet uit, Papa of mama in de kamer of niet maakt niet uit, deur open of dicht maakt niet uit, muziek aan of uit maakt niet uit.
Combinaties maken ook geen verschil
hm lastig, kan begrijpen dat je dan met je handen in t haar zit.
Kan natuurlijk ook nog zijn dat hij heel erg droomt en daardoor wakker schrikt (ken je die dromen niet dat je heel hard valt en daardoor wakker word, mischien daarom ook t naar boven wijzen)

Maar mocht je alles uitgesloten hebben voor jezelf, en echt denkt dat hij mischien meer ziet als jij...dan zou ik wel eens rondkijken naar iemand die daar meer verstand van heeft, want het moet niet zo zijn dat een kindje zich niet veilig voelt in zijn eigen kamertje door zoiets
pi_63903678
hoor ik een gat in de nacht slapen?? Hier niet hoor. Ik heb 2 uur geslapen. Om 2 uur was ik het zat en Jen ook. Ze had nog steeds hoge koorts en zo'n keelpijn, want een slokje en weer huilen....
Ik heb haar gewoon nog een paracetamol gegeven (de dokter zei nog zo, wees niet bang voor paracetamol) daar heeft ze dan 2 uur op geslapen. Verder elk uur wakker en willen drinken.

Om 7 uur helemaal overstuur. Even wat yoghurt gegeten en weer paracetamol en weer terug naar bed met zn 3en. En ja hoor lekker tot 10 uur kunnen slapen.

Nu zit ik bij mijn ouders, Jen ligt boven. Mijn wasmachine is stuk en een kind dat steeds maar spuugt schiet niet op, ik had nog maar 1 pyjama over.


Troel, ik denk aan verlatingsangst.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
  woensdag 10 december 2008 @ 13:22:59 #234
35189 Troel
scherp en bot
pi_63903680
quote:
Op woensdag 10 december 2008 13:20 schreef Bla_Bla_Bla het volgende:

[..]

hm lastig, kan begrijpen dat je dan met je handen in t haar zit.
Kan natuurlijk ook nog zijn dat hij heel erg droomt en daardoor wakker schrikt (ken je die dromen niet dat je heel hard valt en daardoor wakker word, mischien daarom ook t naar boven wijzen)

Maar mocht je alles uitgesloten hebben voor jezelf, en echt denkt dat hij mischien meer ziet als jij...dan zou ik wel eens rondkijken naar iemand die daar meer verstand van heeft, want het moet niet zo zijn dat een kindje zich niet veilig voelt in zijn eigen kamertje door zoiets
We dachten eerst dat het inderdaad gewoon een nare droom geweest was, want hij heeft wel vaker dat hij dan wakker schrikt. Maar dan was het eigenlijk altijd wel op te lossen door even te gaan kijken, aai over zijn bol en dan sliep hij eigenlijk alweer voor je de kamer uit was. Vaak sliep hij eigenlijk alweer voordat je bij hem was. Ouderschap is nog niet zo heel erg makkelijk
troel (de ~ (v.), ~en)
1 [inf.] vrouw of meisje
2 trut
  woensdag 10 december 2008 @ 13:29:06 #235
11682 Moonah
Jolie femme
pi_63903871
Troel, wat lastig en zielig voor Ruben dat hij zo overstuur is. Vreemd dat het ook juist is als jullie naar hem toe komen (tenminste, dat begrijp ik toch goed?). Je zegt dat je bang bent dat hij geesten oid ziet. Maar ik vind het dan wat vreemd dat hij die later pas ziet, nadat hij even heeft geslapen. Want hij schrikt toch wakker zei je?
het klinkt heel gek voor mensen die hier geen ervaring mee hebben, maar als je werkelijk bang bent dat er iets slechts zou hangen op zijn kamer, dan kun je idd (zoals MeNicole grappend zei, maar ik bedoel het serieus) vriendelijk doch zeer dringend verzoeken om weg te gaan. Maar wrs krijg je in TRU meer en betere adviezen.

Grijs!
Ik vind nog steeds dat Marlien echt erg op je lijkt!
Hihi, mensen die mijn man niet kennen zeggen soms ook dat Thies op mij lijkt, vind ik altijd moeilijk te geloven, omdat hij (net als Marlien) veel meer op zijn vader lijkt.!
"Bloemen zijn rood jongeman... "
Zo. Dan witte gullie dè ôk wir.
  woensdag 10 december 2008 @ 13:32:52 #236
35189 Troel
scherp en bot
pi_63903987
quote:
Op woensdag 10 december 2008 13:29 schreef Moonah het volgende:
Troel, wat lastig en zielig voor Ruben dat hij zo overstuur is. Vreemd dat het ook juist is als jullie naar hem toe komen (tenminste, dat begrijp ik toch goed?). Je zegt dat je bang bent dat hij geesten oid ziet. Maar ik vind het dan wat vreemd dat hij die later pas ziet, nadat hij even heeft geslapen. Want hij schrikt toch wakker zei je?
het klinkt heel gek voor mensen die hier geen ervaring mee hebben, maar als je werkelijk bang bent dat er iets slechts zou hangen op zijn kamer, dan kun je idd (zoals MeNicole grappend zei, maar ik bedoel het serieus) vriendelijk doch zeer dringend verzoeken om weg te gaan. Maar wrs krijg je in TRU meer en betere adviezen.
Klopt, hij is ook bang als we bij hem zijn, maar dan neemt hij je dus echt in een houdgreep.
troel (de ~ (v.), ~en)
1 [inf.] vrouw of meisje
2 trut
pi_63904354
quote:
Op woensdag 10 december 2008 13:29 schreef Moonah het volgende:
het klinkt heel gek voor mensen die hier geen ervaring mee hebben, maar als je werkelijk bang bent dat er iets slechts zou hangen op zijn kamer, dan kun je idd (zoals MeNicole grappend zei, maar ik bedoel het serieus) vriendelijk doch zeer dringend verzoeken om weg te gaan. Maar wrs krijg je in TRU meer en betere adviezen.
Wat Moonah zegt Vind het wel zielig voor Ruben dat hij zo compleet overstuur is hoor. Heb ik hier eigenlijk nog nooit meegemaakt zo extreem. (wel een peuter die hele gesprekken hield op zijn kamertje met mijn opa, kon ik via de babyfoon ook volgen, maar dat is weer een ander verhaal..)
She said you can paint your sky any colour
And you can paint your dark as dark as you need
And you can paint your light as light as you please
It's all up to you
pi_63904718
Troel heb je het idee dat Ruben echt goed wakker is als hij zo overstuur is? Een te drukke dag gehad misschien?
Sander heeft precies het zelfde gehad en heeft het nu nog wel eens (na een drukke vermoeide dag). De eerste keer schrok ik me rot. Hij was denk ik net een jaar. Hij reikte wel zijn armpjes naar me, en hij had zijn ogen open. Ik zat met hem op de stoel en die ogen gingen ineens nog groter open, echt zo eng. Alsof hij in een soort trance was... En alsof hij echt iets achter mij zag of naast mij dan was het weer opnieuw krijsen brullen en helemaal over de rooie.
Achteraf bleek dat hij een soort van slaapwandel-achtig iets heeft waardoor hij dus niet wakker is, maar wel zijn ogen open heeft.
Vorige week nog:
Huilend wakker en bleren en roepen dat zijn hamertje tik niet lukte. Compleet overstuur.
Hier helpt lamp aan en een koud washandje nog het best. En vast houden. Want meer kan je dan toch niet doen.

Hopelijk heb je er wat aan...

[ Bericht 1% gewijzigd door #ANONIEM op 10-12-2008 14:01:18 ]
  woensdag 10 december 2008 @ 14:15:04 #239
22740 Grijs
en eigenwijs
pi_63905170
O LovelyLady, dat klinkt wel bekend. Dat heeft mijn oudste ook en meestal is dat als hij erg veel prikkels heeft gehad overdag. Hij lijkt dan ook echt bang voor mij te zijn, kan me dan met grote ogen aankijken, maar als ik rustig tegen hem begin te praten en dan tegen mij aanhoud, dan wordt hij ook rustiger (kan even duren) en gaat weer lekker verder slapen.

En Moonah, ik was niet zo'n mooie baby, mijn man wel . Judith lijkt meer op mij, maar heeft haar mooie grote ogen dan weer van haar vader (en die ogen waren het enige mooie aan haar als baby ) Maar soms vind ik Marlien ook best veel op Judith lijken, het wisselt nog best vaak.

[ Bericht 3% gewijzigd door Grijs op 12-12-2008 00:08:56 ]
"Het meeste werk is onbegonnen werk
...eenmaal begonnen wordt het al snel minder"
- [i]Rikkert Zuiderveld[/i]
pi_63905304


Thomas en ik komen ons aanmelden in dit topic .
  woensdag 10 december 2008 @ 14:22:49 #241
22740 Grijs
en eigenwijs
pi_63905364
Welkom Reinhilde!

[ Bericht 98% gewijzigd door Grijs op 10-12-2008 15:11:53 (quote i.p.v. edit) ]
"Het meeste werk is onbegonnen werk
...eenmaal begonnen wordt het al snel minder"
- [i]Rikkert Zuiderveld[/i]
pi_63905826
Reindhilde En Thomas Wat fijn dat jullie lekker thuis zijn. Hoe gaat het met jullie en de nieuwe gezinssamenstelling?
pi_63905967
Het gaat goed! Thomas doet het heel goed, gister en vandaag is ie alweer aangekomen, hij drinkt goed, slaapt veel overdag en weinig 's nachts.
Met mij gaat het wel, doet toch nog wel verrekte zeer. Maar ik heb mijn kraamtranen er al voor een groot deel uitgegooid, en het voelt heel goed om weer thuiis te zijn.
Nixxx is heel gelukkig en heel erg moe. En met z'n 3tjes voelt het heel erg goed.
pi_63906458
Reinhilde en Thomas, welkom
Fijn dat Thomas het zo goed doet , en ik hoop dat jij snel wat minder pijn hebt
pi_63906679
Mooi dat het goed gaat Reinhilde! En kraamtranen zijn ook wel ergens prettig vond ik

Leander is opeens aldoor wakker 's nachts lichtelijk vermoeiend! anaht van 23:00 tot 00:00, van 1:20 tot 2:00 en van 3:00-6:00
En zijn motto is: ik wakker, mama ook wakker!
Pfffff

En vandaag is hij hangerig en chagrijnig Lekker weer.
Nou klopt het voor de verandering een keer preciés met oei ik groei, dus ik ga er maar vanuit dat het over 2 weken weer over is
pi_63906872
ik snap t idee van dat Oei ik Groei niet helemaal. Staat er in dat boek wanneer ze bepaalde "trekjes" kunnen hebben die aan een "sprong" te wijten zijn of?

Elk kind is toch anders...En als t al klopt, wat heb je dan aan die bevestiging dat t idd bij een "sprong" hoort?

  woensdag 10 december 2008 @ 15:53:32 #247
156412 hestria
erg gastvrij
pi_63907707
sommige moeders(zoals ik) vinden het makkelijker als ze weten wat dat gedrag veroorzaakt. hij is niet ziek, heeft niet te weinig te eten etc. het is maar een fase in de ontwikkeling.(stukje geruststelling) Heb het boek al sinds michelle en allebei zijn/waren ze idd in de periode van een sprongetje wat van slag.
Liefde is het enige dat zich vermenigvuldigt als je het deelt!
Trotse mama van Michelle en Dennis
  woensdag 10 december 2008 @ 15:56:10 #248
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_63907771
Welkom Reinhilde!

Bla, elk kind is idd anders, maar als je de gedragingen van een heeeeeeeeeeele grote groep kindjes bekijkt kom je dus blijkbaar uit op dat schema met sprongetjes zoals dat in het boek aangegeven wordt.

En wat je eraan hebt? Voor mij was het juist de bevestiging die 'hielp'. Dat je minder gefrustreerd raakt omdat je kindje ineens zo anders is dan de weken ervoor. Als je dan daar leest 'het hoort erbij', dan kan je het mss makkelijker van je af laten glijden.
Zo werkte het bij mij iig wel. Hoewel ik ook weer bij even zoveel dingen uit dat boek denk 'yeah right'.
Het is geen bijbel, ik haal eruit wat voor mij van toepassing is.
***
pi_63907830
quote:
Op woensdag 10 december 2008 15:53 schreef hestria het volgende:
sommige moeders(zoals ik) vinden het makkelijker als ze weten wat dat gedrag veroorzaakt. hij is niet ziek, heeft niet te weinig te eten etc. het is maar een fase in de ontwikkeling.(stukje geruststelling) Heb het boek al sinds michelle en allebei zijn/waren ze idd in de periode van een sprongetje wat van slag.
Dat dus.
Leander is echt al een week gewoon wat pieperig, hangerig en huilerig terwijl hem niks mankeert. Wel fijn dat je dan een boek hebt dat roept dat dat precies klopt bij zijn leeftijd en dat hij gewoon aan het ontwikkelen is

En inderdaad, ieder kind is anders, daarom ga ik me ook absoluut niet doodstaren op oei ik groei
pi_63907887
IInderdaad BE, uit die 'winkel' is bij Leander vaak erg weinig van toepassing, maar hij loopt wél elke keer op de aangegeven momenten een tijdje te miepen en kan daarna opeens allerlei nieuwe dingen.

En ik kan véél beter tegen zijn gemiep als ik een 'oorzaak' weet
pi_63907928
ah oke, een stuk geruststelling...daar kan ik me nog wel iets bij voorstellen

Ik geloof dat wij dan nog niet echt een "sprong" hebben gehad, of Dana heeft er niet zoveel last van. Tuurlijk heeft ze wel eens dagen dat ze wat aanhankelijker, huileriger of tegendraadser dan normaal...maar eey, dat heb ik zelf ook
pi_63910435
ben ik nu de enige die dat boek niet heeft?
Your mind don't know how you're taking all the shit you see
Dont believe anyone but most of all dont believe me
God damn right it's a beautiful day Uh-huh
pi_63911232
quote:
Op woensdag 10 december 2008 17:41 schreef simmu het volgende:
ben ik nu de enige die dat boek niet heeft?
Vast niet
Ik heb hem gekregen. Eerst vond ik het niet echt wat maar ik haal er nu toch wel erg nuttige dingen uit! Je moet alleen selectief lezen
  woensdag 10 december 2008 @ 20:06:08 #254
223453 Guuzewuus
Noem me maar Goizewois :-p
pi_63914178
Morgen heb ik een sollicitatiegesprek en nou is dat mijn vrije dag, dus geen kdv. Ook geen oppas kunnen vinden, dus nu heb ik gebeld of ik haar niet mee kan nemen. Willen de juffen bij de administratie wel een half uurtje op haar passen . Ik vind het nu al een leuke school . Ik wil daar werken .

Duimen jullie voor me?
  woensdag 10 december 2008 @ 20:17:40 #255
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_63914482
Natuurlijk!
Wat tof dat ze op willen passen!
***
pi_63914629
quote:
Op woensdag 10 december 2008 20:06 schreef Guuzewuus het volgende:
Morgen heb ik een sollicitatiegesprek en nou is dat mijn vrije dag, dus geen kdv. Ook geen oppas kunnen vinden, dus nu heb ik gebeld of ik haar niet mee kan nemen. Willen de juffen bij de administratie wel een half uurtje op haar passen . Ik vind het nu al een leuke school . Ik wil daar werken .

Duimen jullie voor me?
echt wel!!!!
Your mind don't know how you're taking all the shit you see
Dont believe anyone but most of all dont believe me
God damn right it's a beautiful day Uh-huh
  woensdag 10 december 2008 @ 20:28:09 #257
35189 Troel
scherp en bot
pi_63914798
Tuurlijk!
troel (de ~ (v.), ~en)
1 [inf.] vrouw of meisje
2 trut
pi_63914875
Ik duim voor je! Het klinkt nu al helemaal leuk
Saartje
  woensdag 10 december 2008 @ 20:36:58 #259
223453 Guuzewuus
Noem me maar Goizewois :-p
pi_63915113
Oh, en ik ben echt schijtzenuwachtig. heb het gevoel dat ALLES ervan afhangt . Maar dat hoor erbij, zo schijnt het .
  woensdag 10 december 2008 @ 21:02:58 #260
15942 Marie79
Trotse mama van...
pi_63915907
Welkom reinhilde en thomas

Wat voor functie is het Guuz? Klinkt al erg tof die adm. juffen!

Zo nu een jongetje verschonen die lag te knetteren als een grote vent tijdens het voeden...
18-11-2008 Maarten Alexander
pi_63916372
quote:
Op woensdag 10 december 2008 21:02 schreef Marie79 het volgende:
Zo nu een jongetje verschonen die lag te knetteren als een grote vent tijdens het voeden...


Ik moest vanmiddag m'n zusje van de trein afhalen, Lotte sliep nog dus net ervoor uit bed gehaald.
Nog even slokje drinken en toen wilde ik weg.
Pfffrrrtt...oke, eerst even snel luier verschonen
Schone luier om, ik wil weg, begint Lotte te piepen, even ruiken, goed nieuwe schone luier om
Loop naar boven met haar, val bijna op de trap met haar in m'n armen, schone luier aan, romper gelukkig nog schoon
Jas aan, Lotte in maxi-cosi, begint ze weer te piepen en huilen
Nog een keer ruiken, pak d'r op, zelfs d'r jas was vies
Toen heb ik m'n zusje maar even gebeld dat ze maar even moest wachten..want Lotte moest eerst schone kleren aan..

Maar wel weer heel fijn dat ze weer gepoept heeft, was vorige week voor het laatst (toen ze zo slecht dronk), dus weer goed teken
  woensdag 10 december 2008 @ 21:16:41 #262
593 sjak
Juffie Bloem
pi_63916381
Spannend Guus. Je mag haar ook wel even hier brengen hoor. Dan zorgen Schanul, Jetske en Stijn wel even voor d'r Ik zal duimen voor je, hoe laat ben je? En niet nerveus zijn hoor. Ik heb in heel veel sollicitaitecommissies gezeten en mijn doel is altijd om de kandidaat zo als zichzelf mogelijk te zien. Dan krijg je de leukste en meest informatieve gesprekken. En bedenk maar: zij willen van alles over jou weten, wie kan daar nou het best over vertellen, jij toch?
Lekker douchen!
  woensdag 10 december 2008 @ 21:20:41 #263
15942 Marie79
Trotse mama van...
pi_63916535
Wat fijn dat Lotte weer gepoept heeft!
Hier is het een wonder als Maarten NIET gepoept heeft...
even niet zo hard, maar hij ligt in zijn bedje en huilt nog niet
18-11-2008 Maarten Alexander
  woensdag 10 december 2008 @ 23:26:40 #264
35189 Troel
scherp en bot
pi_63920577
Driemaal raden wie hier net weer hysterisch wakker werd

Morgen maar een afspraak met de huisarts maken.
troel (de ~ (v.), ~en)
1 [inf.] vrouw of meisje
2 trut
pi_63920674
Is het geen enorme verlatingsangst? Als bep wakker wordt begint ze ook direct te krijsen of ze klem zit ergens tussen en als ik haar uit bed haal kruipt ze bijna in me. Haar troosten door in de kamer te blijven werkt niet, daar wordt ze alleen maar giftiger van. Haar uit bed halen, kalmeren, een slokje drinken geven en dan weer terug in bed is hier de enige mogelijkheid.
Ik snap wel dat je hem even na wil laten kijken om ernstigere dingen uit te sluiten
Saartje
pi_63923626
Guus succes morgen , zet hem op!

Reinhilde en Thomas welkom hier!

Jasja heeft zojuist een flesje gehad en ligt heerlijk tevreden te knorren en ik lag naar het plafond te staren, ben er dus maar even uitgegaan . Ga maar even mijn werkmail checken, het is zo druk en ik was de hele middag buiten de deur dus loop qua mail een middag achter. Formeel werk ik 4 dagen maar gezien het achterlijke aantal vakantiedagen dat ik nog heb staan ben ik nu in principe elke vrijdag vrij. In de praktijk betekent dit dik 5 dagen werk in 4 proppen uiteraard .... Maar ik wil die vrije vrijdag er voorlopig zo graag inhouden, mis Jasja echt door de week en geniet zo van die 3 dagen dat ik wel full time bij haar ben .
pi_63924804
guuzewuus sucses!!

en arme ruben zo van slag!! heb niet echt tips voor je.

en fijn dat lotte weer gepoept heeft. Op de een of andere manier weten ze het altijd zo te plannen dat als jij op het punt staat weg te gaan. zei even alles onderreutelen.

Hier is het slapen wel weer wat beter, word nog regelmatig wakker, maar na wat mopperen/kletsen valt ie binnen 5 min weer in slaap.
Liefde is het enige dat zich vermenigvuldigt als je het deelt!
Trotse mama van Michelle en Dennis
  donderdag 11 december 2008 @ 08:48:22 #268
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_63925141
Ik ga even heel doen hoor, niet zo leuk na Troel d'r verhalen, maar ik ben zo blij dat Sasha vannacht weer een hele nacht normaal in z'n eigen bedje geslapen heeft na 3 nachten bij mij.
Gisteren overdag was het al steeds enorm drama voor hij wilde gaan slapen. Steeds flink krijsen, dus een paar keer heen en dan gaf hij zich uiteindelijk over.
(Jajaja, ik ben zo'n draak van een moeder die d'r kind laat krijsen. ) Gisterenavond weer huilen toen hij naar bed ging, maar hij viel vrij snel in slaap en hij heeft daarna nog 2 keer liggen mopperen, maar vanmorgen om 7 uur heb ik hem zelf wakker moeten maken om naar de creche te gaan.
Hij en ik dus allebei weer een nacht gewoon goed geslapen.

Troel, ik hoop dat de huisarts je verder kan helpen.
Had je al een topic in TRU geopend?
***
pi_63925291
Hier komt Leander opeens weer om 4:00 voor een voeding? Al een paar dagen. Eerst deed hij dat ook wel eens, dan was het 2 slokken en weer slapen, maar nu wil hij echt beide borsten compleet leegdrinken?
En hij komt ook maar een half uurtje later voor zijn ochtend voeding.
Nuja, vanacht wel iets beter geslapen dan gisteren, dat scheelt.
pi_63925510
hihi, selene heeft de volumeknop van haar stemmetje gevonden. *HIIIIII!!!!* en *WHAAAAA*
geen babyfoon meer nodig hier!
Your mind don't know how you're taking all the shit you see
Dont believe anyone but most of all dont believe me
God damn right it's a beautiful day Uh-huh
  donderdag 11 december 2008 @ 09:15:50 #271
35189 Troel
scherp en bot
pi_63925518
quote:
Op donderdag 11 december 2008 08:48 schreef Brighteyes het volgende:
Ik ga even heel doen hoor, niet zo leuk na Troel d'r verhalen, maar ik ben zo blij dat Sasha vannacht weer een hele nacht normaal in z'n eigen bedje geslapen heeft na 3 nachten bij mij.
Gisteren overdag was het al steeds enorm drama voor hij wilde gaan slapen. Steeds flink krijsen, dus een paar keer heen en dan gaf hij zich uiteindelijk over.
(Jajaja, ik ben zo'n draak van een moeder die d'r kind laat krijsen. ) Gisterenavond weer huilen toen hij naar bed ging, maar hij viel vrij snel in slaap en hij heeft daarna nog 2 keer liggen mopperen, maar vanmorgen om 7 uur heb ik hem zelf wakker moeten maken om naar de creche te gaan.
Hij en ik dus allebei weer een nacht gewoon goed geslapen.

Troel, ik hoop dat de huisarts je verder kan helpen.
Had je al een topic in TRU geopend?

Ik ben niet zo heel erg TRUtherig, dus hoe langer ik dat kan uitstellen hoe beter. Toen hij vannacht eenmaal wakker was geworden hebben we hem toch maar weer teruggelegd in zijn eigen bed. Het trucje in slaap vallen met een melkfles werkte. Hij werd wel om de haverklap weer wakker, maar Bert zat in de kamer naast hem en was dan binnen no-time bij hem. Hij heeft niet opgeschreven hoe vaak hij is gegaan, maar hij zei dat het behoorlijk vaak was (Ik zat meer bij Ruben dan bij mijn computer).
troel (de ~ (v.), ~en)
1 [inf.] vrouw of meisje
2 trut
pi_63927048
Dana gaf me vanmorgen kusjes

echt 4x achter elkaar ofzo, ik gaf dr kusje op dr kinnetje en dan deed zei dr mond open en begon aan mn wang te zuigen ik weet zeker dat ze dat als kusje bedoelde *smelt*
pi_63927119
Lief Bla!

Jen heeft weer gefeest vannacht. Van 12 tot 3 non stop krijsen. Je zou toch denken dat ze na een uur zo moe zijn dat ze wel in slaap zou vallen. Nou mooi niet dus. Lopen, zitten, liggen, drinken, wiegen, aaien, speen, pip... Hopeloos! Gewoon 3 (!) uur janken.

Maar dan wel van 3 tot half 8 slapen... (Met wat tussenpozen om te drinken)
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_63929506
Amber kan ook hele natte kussen geven ja Mond open op de wang, ze vind kusjes heel leuk, altijd lachen bij luchtkusjes en kusjes op d'r wang

Beetje moeilijke week achter de rug met Amber, veel hangen, mama, en zondag stelde zelfs de borst niet meer tevreden. Toen kwam oma op het geweldige idee om tandjesdruppels te druppelen, en jawel, ze is weer te genieten.
En vanochtend weer flink sabbelen op mama's hand; heej; scherp randje! En ik lijk een ieniemienie wit puntje te zien onder.

Verder zojuist enorm de schrik te pakken gehad, begin er nu wat overheen te komen, maar ik ben nog steeds erg bezorgd. Ik had Amber in de doek; even heen en weer naar de bouwkeet voor een gesprekje met de opzichter weer over de vorderingen. Op de terugweg was het ineens kaboem; ik was in verpakkingsmatiaal gestapt (zo'n plastic lintje; wat niet doorgeknipt was) en boem; languit. Ik zie steeds weer een slowmotion herhaling hoe ik op Amber lette dat zei iig niet met d'r achterhoofdje op straat knalde en ik niet bovenop d'r kwam. Volgens mij heeft ze met d'r hoofd niet de straat geraakt; maar wel een knal in d'r nek van de klap. Meteen echt hard huilen, dikke tranen, zo zielig! Ik ben nog even op straat blijven zitten, eerst check of ze nog helemaal heel is, toen snel van straat af en naar huis en verder troosten.
Het verpakkingsmateriaal heb ik uiteraard meegenomen en thuis in de prullebak gedaan (ik heb het afentoe zo, zoooo gehad met deze zooi rondom de renovatie).
Ik twijfel nu van moet ik d'r toch nog even na laten kijken of is dat bezorgdheid om niks? Volgens mij heeft ze niks; alleen die klap in d'r nek maakt me dan zorgen. Ze ligt nu lekker te slapen nadat ze even wat gedronken heeft aan de borst. Maar voor me gevoel moet ik d'r juist in de slaap even in de gaten houden.
"Next was Llewella, whose hair matched her jade-colored eyes. For some reason, I knew she was not like the rest of us."
Amber Mae
pi_63929559
quote:
Op donderdag 11 december 2008 12:00 schreef Llewella het volgende:
Amber kan ook hele natte kussen geven ja Mond open op de wang, ze vind kusjes heel leuk, altijd lachen bij luchtkusjes en kusjes op d'r wang

Beetje moeilijke week achter de rug met Amber, veel hangen, mama, en zondag stelde zelfs de borst niet meer tevreden. Toen kwam oma op het geweldige idee om tandjesdruppels te druppelen, en jawel, ze is weer te genieten.
En vanochtend weer flink sabbelen op mama's hand; heej; scherp randje! En ik lijk een ieniemienie wit puntje te zien onder.

Verder zojuist enorm de schrik te pakken gehad, begin er nu wat overheen te komen, maar ik ben nog steeds erg bezorgd. Ik had Amber in de doek; even heen en weer naar de bouwkeet voor een gesprekje met de opzichter weer over de vorderingen. Op de terugweg was het ineens kaboem; ik was in verpakkingsmatiaal gestapt (zo'n plastic lintje; wat niet doorgeknipt was) en boem; languit. Ik zie steeds weer een slowmotion herhaling hoe ik op Amber lette dat zei iig niet met d'r achterhoofdje op straat knalde en ik niet bovenop d'r kwam. Volgens mij heeft ze met d'r hoofd niet de straat geraakt; maar wel een knal in d'r nek van de klap. Meteen echt hard huilen, dikke tranen, zo zielig! Ik ben nog even op straat blijven zitten, eerst check of ze nog helemaal heel is, toen snel van straat af en naar huis en verder troosten.
Het verpakkingsmateriaal heb ik uiteraard meegenomen en thuis in de prullebak gedaan (ik heb het afentoe zo, zoooo gehad met deze zooi rondom de renovatie).
Ik twijfel nu van moet ik d'r toch nog even na laten kijken of is dat bezorgdheid om niks? Volgens mij heeft ze niks; alleen die klap in d'r nek maakt me dan zorgen. Ze ligt nu lekker te slapen nadat ze even wat gedronken heeft aan de borst. Maar voor me gevoel moet ik d'r juist in de slaap even in de gaten houden.
Als het je gerust stelt moet je gewoon de HA bellen. Daar zijn ze voor.
(Ik zou wel even bellen)
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
  FOK!Fotograaf / Beeldredactie donderdag 11 december 2008 @ 12:06:31 #276
68600 crew  Ynske
Bedankt voor de zon...
pi_63929647
beter een keer teveel laten kijken Llewella dan een keer te weinig
wat een geluk nog dat je enigzins kon sturen hoe je viel
Today is life -
the only life you are sure of. Make the most of today.

Dale Carnegie
pi_63929745
En voor als het helpt: Ik heb Jennifer ook eens laten vallen met Maxicosi en al, t kind was net een weekje oud. (Ik struikelde ook) Het gebeurt dus niet alleen jou.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_63929854
Misschien een beetje overdreven maar ik ben een beetje zenuwachtig voor straks...Mavie krijgt haar eerste prikjes Is het verstandig om alvast van die babyzetpillen aan te schaffen? Kreeg van een vriendin de tip om een koud, nat washandje mee te nemen voor op de prikplek maar ergens op internet las ik weer dat het wordt afgeraden Ik neem hem voor de zekerheid maar mee en dan vraag ik het daar wel.
No one can make you feel inferior without your consent - Eleanor Roosevelt
  donderdag 11 december 2008 @ 12:17:42 #279
35189 Troel
scherp en bot
pi_63929918
Het is sowieso nooit onverstandig om zetpillen in huis te hebben. Tot drie maanden is dat geloof ik 60 mg, daarna 120 mg.
troel (de ~ (v.), ~en)
1 [inf.] vrouw of meisje
2 trut
pi_63929928
dat koude washandje zou ik niet doen. Lekker goed masseren de prikplek. Geef je borstvoeding: dan kun je haar meteen troosten door aan te leggen.

Een zetpil kun je geven als ze koorts krijgt. Ik zou ze niet preventief geven. (Aanschaffen wel, ik heb ze standaard in huis)
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_63929975
Zetpillen, gebruikelijke dosering:
Kinderen van 3-12 maanden: 2-3 x per dag 120-125 mg paracetamol.
NB. Tenminste 4 uur wachten tussen de opeenvolgende doseringen.
NB. Niet langer dan 2 dagen gebruiken.
Kinderen van 1-2 jaar: 2-3 x per dag 240-250 mg paracetamol.
NB. Tenminste 4 uur wachten tussen de opeenvolgende doseringen.
NB. Niet langer dan 2 dagen gebruiken.
Kinderen van 2-4 jaar: 3 x per dag 240-250 mg paracetamol.
NB. Tenminste 4 uur wachten tussen de opeenvolgende doseringen.
NB. Niet langer dan 2 dagen gebruiken.
Kinderen van 4-6 jaar: 4 x per dag 240-250 mg paracetamol.
NB. Tenminste 4 uur wachten tussen de opeenvolgende doseringen.
Kinderen van 6-9 jaar: 2-3 x per dag 500 mg paracetamol.
NB. Tenminste 4 uur wachten tussen de opeenvolgende doseringen.
Kinderen van 9-12 jaar: 3 x per dag 500 mg paracetamol.
NB. Tenminste 4 uur wachten tussen de opeenvolgende doseringen.
Kinderen van 12-15 jaar: 2-3 x per dag 1000 mg paracetamol.
NB. Tenminste 4 uur wachten tussen de opeenvolgende doseringen.
Volwassenen en kinderen ouder dan 15 jaar: 500-1000 mg (= 0,5-1 gram) paracetamol per keer tot maximaal 4 gram per dag bij kortdurende gebruik en tot maximaal 2 gram per dag bij chronisch gebruik.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_63930088
Juist niet een koud washandje, maar warm houden!

En Llewella wat een schrik zeg, bah!
Ik denk at de huisarts niet veel kan doen qua controle, maar als jij je daar beter bij voelt zou ik in elk geval even bellen.
  donderdag 11 december 2008 @ 12:59:40 #283
15942 Marie79
Trotse mama van...
pi_63931063
Oe Llewella wat zal je geschrokken zijn!
18-11-2008 Maarten Alexander
pi_63931327
oe Llewella wat een schrik. Als je ongerust bent zou ik de HA bellen.

Geppie, gewoon lekker troosten en voro het aankleden, even extra maseren en fietsen, dat scheelt al een heleboel in de pijn.
Liefde is het enige dat zich vermenigvuldigt als je het deelt!
Trotse mama van Michelle en Dennis
pi_63931456
Oew Llewella ik ben daar ook altijd bang voor! Of dat ik aangereden word met de doek oid!

geppie: ik zag ook heel erg tegen de eerste prik op, dus zo mutsig is het niet
pi_63932032
Ik heb nog niet gebeld en kijk het nog even aan. Ze is erg mieperig; dat is wel verradelijk; maar: tandjes.
(Alleen de spoedlijn is nu open van de ha, en dat vind ik ook net te).
"Next was Llewella, whose hair matched her jade-colored eyes. For some reason, I knew she was not like the rest of us."
Amber Mae
pi_63932101
Llewella wat een schrik! Gelukkig had je haar in de doek, anders was ze los op de grond gevallen! Als je dat geruststelt zou ik haar even na laten kijken bij de HA, je weet maar nooit.
Saartje
pi_63933551
quote:
Op donderdag 11 december 2008 13:41 schreef Maneki.Neko het volgende:
Llewella wat een schrik! Gelukkig had je haar in de doek, anders was ze los op de grond gevallen! Als je dat geruststelt zou ik haar even na laten kijken bij de HA, je weet maar nooit.
Dat is ook zo, je eerste reactie is jezelf opvangen.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_63937770
Het was al een tijdje stil in de keuken. Dat had ik dus niet moeten vertrouwen op een plak-, jengel-, en huildag als vandaag. Thomas had eerder vandaag al druk aan de doos van het gourmetstel
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
staan frutten, maar ik dacht: laat maar, daar kan toch niks aan kapot.

Hoor ik me na dat tijdje stil ineens gehoest, gevolgd door gekokhals. Dus ik snel naar hem toe, heeft -ie zijn mond helemaal vol met karton en piepschuim..! En hij krijgt hier echt wel eten hoor! Zou -ie denken dat -ie een hamster is ipv een kindje?

Zie hier:



Ik denk dat hij het op de peultjes had voorzien.
Hardloper.
IG @webkim
pi_63937870
Dat krijg je met al dat gerapley
Saartje
  donderdag 11 december 2008 @ 17:25:13 #291
35189 Troel
scherp en bot
pi_63937905
Oei, lekker giftig Thomas!

Misschien moet je moeder in het vervolg de peultjes maar afplakken
troel (de ~ (v.), ~en)
1 [inf.] vrouw of meisje
2 trut
pi_63937912
Thomas dat is toch helemaal niet lekker whehe
  donderdag 11 december 2008 @ 17:29:36 #293
35189 Troel
scherp en bot
pi_63938013
Hier staat het gourmetstel al sinds vorige week vrijdag in de kamer toen Ynske hier was, maar meneer taalt er niet naar
troel (de ~ (v.), ~en)
1 [inf.] vrouw of meisje
2 trut
pi_63938176
Thomas!
pi_63938366
Webkim en Thomas! Hier moet ik ook opletten met papier en karton want Yara eet het gerust op
She said you can paint your sky any colour
And you can paint your dark as dark as you need
And you can paint your light as light as you please
It's all up to you
pi_63938847
Madam hier vreet ook alles op hoor, tot de reclamefolders aan toe
Saartje
  donderdag 11 december 2008 @ 18:03:37 #297
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_63938916
Whehehe Thomas!
***
  donderdag 11 december 2008 @ 19:53:41 #298
223453 Guuzewuus
Noem me maar Goizewois :-p
pi_63941534
Haha , Thomas, waren de boontjes lekker?
  donderdag 11 december 2008 @ 19:55:15 #299
593 sjak
Juffie Bloem
pi_63941565
thomas Had je zo'n honger? Gekke mama van jou, je krijgt of doek of doos te eten.
Hoe is het met jou gegaan Guus?
Lekker douchen!
  donderdag 11 december 2008 @ 19:57:09 #300
223453 Guuzewuus
Noem me maar Goizewois :-p
pi_63941617
quote:
Op donderdag 11 december 2008 19:55 schreef sjak het volgende:
thomas Had je zo'n honger? Gekke mama van jou, je krijgt of doek of doos te eten.
Hoe is het met jou gegaan Guus?
Tsja, ik weet het niet zo goed. Er waren drie kandidaten, waarvan twee wel bevoegd (inderdaad, ik ben de derde, de onbevoegde) . Dus dan zakt de moed me in de schoenen, toch wel een beetje . Maar goed, het gesprek was verder prima dus ben wat dat betreft zeker wel tevreden , en nou is het afwachten.

Oh en stella gedroeg zich voorbeeldig, als ze een baby nodig hadden gehad, was Stella het zeker geworden .
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')