moet lopenquote:Op zaterdag 15 november 2008 20:21 schreef Buitendam het volgende:
Complete noob qua pc gaming meldt zich maarre,
Mijn laptop heeft het als volgt:
-AMD Athlon 64 x 2 Dual-Core TK-57 (1.9 GHz, 2x 256 KB L2 cache)
- Up to 1407MB nvidia GeForce 7000M TurboCache
-3GB DDR2
Loopt dat, of spreken we van dikke stront door een trechter?
De mijne loopt goed en ik heb een mindere computer.quote:Op zaterdag 15 november 2008 20:21 schreef Buitendam het volgende:
Complete noob qua pc gaming meldt zich maarre,
Mijn laptop heeft het als volgt:
-AMD Athlon 64 x 2 Dual-Core TK-57 (1.9 GHz, 2x 256 KB L2 cache)
- Up to 1407MB nvidia GeForce 7000M TurboCache
-3GB DDR2
Loopt dat, of spreken we van dikke stront door een trechter?
Oke.quote:
Ari is er dus 4 tot 5 maanden uitquote:Op zaterdag 15 november 2008 19:13 schreef Genius-F het volgende:
[..]
Transferperiode is inmiddels voorbij. Probeer het zo wel, Ari kan het wel denk ik.
Doe je goed met Raffie!! Hoe heb je die in godsnaam weggehaald bij Real??quote:Op zaterdag 15 november 2008 20:27 schreef Spougle het volgende:
[ afbeelding ]
Van der Vaart speelt in een vrije rol. En Sulejmani / Leonardo Suarez / Bakkie gebruiken Huntelaar als Targetman.
Ja, ik heb dat ook wel. Vooral als ik twee spelers precies achter elkaar zet. Als je de spits of AMC verplaatst, is het weer weg.quote:Op zaterdag 15 november 2008 20:37 schreef MakaveliTheDon het volgende:
[..]
Doe je goed met Raffie!! Hoe heb je die in godsnaam weggehaald bij Real??
Wat ik nou toch zie...
[ afbeelding ]
bugje?![]()
Hint, kijk is naar mijn veldbezetting![]()
Haha wat toevallig. Ik liet net aan mijn broer zien dat ik al 10wedstrijden achter elkaar had gewonnen en ja hoor... tegen de nummer 18(De Graafschap met 1punt uit 14wedstijden) waar mijn broer bijstaat speel ik 0-0quote:Op zaterdag 15 november 2008 20:56 schreef Spougle het volgende:
Verdorie zit ik hier optescheppen dat ik in 20 wedstrijden nog niet verloren heb verlies ik de 21ste met 1-0 van n.e.c
SANMARTEAN????? Serieus???quote:Op zaterdag 15 november 2008 16:53 schreef Superheld het volgende:
[..]
Ok, niet erg op dit moment aangezien ik de intertoto goed heb afgesloten en nu dus in de voorronde uefa cup zit tegen Hajduk Split (thuis 1-0 gewonnen)
Heb Leonardo gehuurd, Sanmartean en Appiah transfervrij gehaald met NAC![]()
quote:Op zaterdag 15 november 2008 16:47 schreef DaMart het volgende:
Ik meen ergens gelezen te hebben dat de spelerstatistieken dit jaar in decimalen zouden worden weergegeven. Dus ipv een 16 voor afwerken bijvoorbeeld, een 15,8 of 16,2. Bij mij zijn het echter gewoon ronde getallen. Iemand enig idee hoe je die decimalen kunt zien (en of dat uberhaupt mogelijk is)?
Dat is dan dus ook een bug. Dat ze een net gekochte speler direct op de transferlijst knallen. Ik wacht nog even en ga lekker door met mijn TOP oss gamequote:Op zondag 16 november 2008 00:08 schreef PPWB84 het volgende:
Ik heb zojuist ook Rafael van der Vaart gekocht van Real Madrid. Ze hadden hem niet nodig daar en hij stond op de transferlijst. Tot mijn verbazing wilde hij nog komen ook.
In een eerdere post zei 'ie nog winterstop.quote:Op zondag 16 november 2008 00:32 schreef Tim86 het volgende:
[..]
Dat is dan dus ook een bug. Dat ze een net gekochte speler direct op de transferlijst knallen. Ik wacht nog even en ga lekker door met mijn TOP oss game
Die huur ik nu dus met Feyenoord... en Barcelona betaalt zijn volledige salaris!quote:Op zondag 16 november 2008 00:33 schreef EnGCatjuh het volgende:
[..]
In een eerdere post zei 'ie nog winterstop.
Gebeurt trouwens wel met die Caceres van Barca. Van de zomer gekocht als ik het goed heb, in het begin van het seizoen al op TL.
Best leuke speler voor top-Eredivisie inderdaad.quote:Op zondag 16 november 2008 00:34 schreef DaMart het volgende:
[..]
Die huur ik nu dus met Feyenoord... en Barcelona betaalt zijn volledige salaris!
In de winterstop heb ik het over he. Alsnog wel snel natuurlijk en vooral opvallend dat Rafael voor 5 jaar bij Ajax wil tekenen. In het echt zal hij wel niet zo snel weer terugkomen denk ik.quote:Op zondag 16 november 2008 00:32 schreef Tim86 het volgende:
[..]
Dat is dan dus ook een bug. Dat ze een net gekochte speler direct op de transferlijst knallen. Ik wacht nog even en ga lekker door met mijn TOP oss game
Pogrebnyakquote:Op zondag 16 november 2008 01:46 schreef druide het volgende:
Die sterke, lange en kopsterke spits van Zenit is aan het begin van het spel geblesseerd en voor slechts 4,5 miljoen te halen. De ideale targetman.
Kom op zeg. Dat kan je toch wel zelf maken. En zo niet: dan is dit een mooie gelegenheid om zelf na te denken over de benodigde trainingsaspecten voor de verschillende soorten spelers.quote:Op zondag 16 november 2008 02:26 schreef Genius-F het volgende:
Heeft er iemand nog een goed trainingsschema liggen, heb er nu eentje die ik niet zo denderend vind.
Bedankt dat jij voor mij kan denkenquote:Op zondag 16 november 2008 02:33 schreef druide het volgende:
[..]
Kom op zeg. Dat kan je toch wel zelf maken. En zo niet: dan is dit een mooie gelegenheid om zelf na te denken over de benodigde trainingsaspecten voor de verschillende soorten spelers.
Het speelgenot van FM zit hem in dit soort dingen.
Dat mag niet van Druidequote:Op zondag 16 november 2008 02:48 schreef DrDentz het volgende:
Is er al een mooi scout programmaatje uit waarmee ik ff kan zien welke spelers toppers worden?
quote:Op zondag 16 november 2008 03:01 schreef DrDentz het volgende:
Oh laat dan maar.
Nieuw contract aanbieden of een beetje slijmen via spelerscommunicatie.quote:Op zondag 16 november 2008 03:02 schreef Scorpie het volgende:
Hoe kan je het moreel opvijzelen zoals dat zo mooi heet?
Bij mij heeft Frankrijk de OS van 2016 gekregen..quote:Op zondag 16 november 2008 03:38 schreef kweek89 het volgende:
USA host olympics hier overigens
met Twente...geen geld echt lame..want het team valt nogal tegen vind ik
Die is in elk FM spel een god. Knalt ze er aan de lopende band in.quote:Op zondag 16 november 2008 03:18 schreef Genius-F het volgende:
Jack Tuyp is ook overrated zeg, prima Targetman lijkt me en kost niks
Uhmm, ja.quote:
Heb ik geen last van.quote:Op zondag 16 november 2008 11:31 schreef DaMart het volgende:
Ligt het aan mij of hebben scouts het wel erg moeilijk om spelers te vinden?
Hm, dan ligt het vast aan mijn database of zo. Spel is via wizard aangemaakt en heb maar 3 landen... na dit eerste seizoen misschien toch maar een nieuw spel beginnen.quote:Op zondag 16 november 2008 11:35 schreef sjimz het volgende:
[..]
Heb ik geen last van.
Heb met Ajax al zat talent in Brazilië en Scandinavië gevonden.
En hij is zojuist extra vermeld in het bestuurs vertrouwen praatje als goede aankoop...quote:Op zondag 16 november 2008 10:51 schreef Superheld het volgende:
[..]
Uhmm, ja.
Had nog een speler die op redelijk wat posities terecht kon in mijn systeem en transfervrij was aangezien NAC geen budget heeft. Doet het tot nu toe niet onaardig overigens hoor...
Halfequote:Op zondag 16 november 2008 12:06 schreef Spougle het volgende:
[ afbeelding ]
Eerste seizoen ( ja ik heb het hele weekend gespeeld ja)
Halfe Finale Uefa Cup met 6-3 verloren van AC Milan
Halfe Finale Nederlandse beker 2-1 verloren van Fc Groningen
Cvitanich verkocht aan feyenoord voor 8,5 miljoen en dan kopen die stumperds manucharyan ook nog voor 5 miljoen.
Onzin, zoiets zou ajax nooit doenquote:Op zondag 16 november 2008 12:52 schreef DaMart het volgende:
Ajax wil Makaay kopen van me. Ik weiger, is Makaay boos.
Ik ben daar heel makkelijk in: Ajax en PSV kunnen bieden wat ze willen, maar ik accepteer niets.quote:Op zondag 16 november 2008 13:33 schreef Oldbie het volgende:
Man City biedt 9.250.00 voor de Guzman
Ajax biedt 7.500.000 voor Bahia
Ik kan beiden wel missen. Alleen twijfel ik of ik Ajax wel wil versterken.....het is wel een goed bod. Lastig!!
Ik heb hem verkocht voor 8.750.000 aan Ajax.quote:Op zondag 16 november 2008 13:36 schreef DaMart het volgende:
[..]
Ik ben daar heel makkelijk in: Ajax en PSV kunnen bieden wat ze willen, maar ik accepteer niets.
Al die wnt'jes zien er bekend uit... ik heb vooralsnog elk bod kunnen afslaan door een hogere vergoeding te vragen dan men wilde betalen. Maar eind van het seizoen verwacht ik wel wat spelers te zullen zien vertrekken.quote:Op zondag 16 november 2008 14:04 schreef Oldbie het volgende:
[..]
Ik heb hem verkocht voor 8.750.000 aan Ajax.
Je kan alles wel altijd afwijzen maar daar worden je spelers ook niet vrolijk van.
Bahia had een riant salaris en ik zat al boven mijn begroting met salarissen. Ik moest dus wat dure spelers kwijtraken zodat ik een degelijk onderhandelingspositie kon krijgen bij nieuwe aankopen.
Helaas zit de hele wereld achter mijn selectie aan. Ik moet dus wel het een en ander afwijzen:
[ afbeelding ]
Oh, die Pawlowski heb ik gevonden in Polen en gekocht voor 25k. Hij is degelijk maar toch twijfel ik nog of hij echt geschikt is voor mijn team. Ik denk wel uitermate geschikt voor wat kleinere clubs met een kleinere begroting
Die is gestopt en is als gestopte speler naar mijn Roemeense collega doorgstuurd :squote:Op zondag 16 november 2008 10:51 schreef Superheld het volgende:
[..]
Uhmm, ja.
Had nog een speler die op redelijk wat posities terecht kon in mijn systeem en transfervrij was aangezien NAC geen budget heeft. Doet het tot nu toe niet onaardig overigens hoor...
Ik zocht toen naar een striker, jonger dan 24, salaris minder dan 3000. Toen sorteerde ik op prestatie over laatste 5 wedstrijden.quote:
Hm vreemd. Nog maar een keer kijken danquote:Op zondag 16 november 2008 15:26 schreef Oldbie het volgende:
[..]
Ik zocht toen naar een striker, jonger dan 24, salaris minder dan 3000. Toen sorteerde ik op prestatie over laatste 5 wedstrijden.
Toen stond hij hoog in mijn lijstje....
Database middelgroot. Engeland en Nederland speelbaar
quote:Op zondag 16 november 2008 16:52 schreef iofn het volgende:
"De in Amsterdam geboren Klaas-Jan Huntelaar (....)"
quote:Op zondag 16 november 2008 16:54 schreef Han-Pekel het volgende:
hebben jullie ook bij Luque zo'n rare foto??
Linkje?quote:Op zondag 16 november 2008 17:33 schreef Eric_Cantona het volgende:
De facepacks op managers united zien er goed uit, maar kan iemand me nog eens vertellen waar je ze ook alweer moet droppen?
Hier juist helemaal niet. Ik krijg, dan wel met Ajax, echt weinig tegendoelpunten. En als er dan al één valt dan is dat als ik al ruim voorsta.quote:Op zondag 16 november 2008 17:53 schreef TvhN het volgende:
Het gaat slecht met mijn Bolton-game; vier punten uit zes wedstrijden en uitgeschakeld door Barnsley in de League Cup.
Meer mensen die er last van hebben dat ze na vijftien minuten al minimaal een tegentreffer hebben geïncasseerd?
http://forum.manutd.nl/showthread.php?t=20542 site is traag ..quote:Op zondag 16 november 2008 18:03 schreef Happel het volgende:
[..]
Linkje?
Je moet ze plaatsen onder c:/documents and settings/naam/mijn documenten/sports interactive/football manager 2009/graphics
Skin Cache uitzetten en Skin altijd herladen bij bevestiging aanzetten in de instellingen. Lukt het dan?quote:Op zondag 16 november 2008 18:33 schreef Eric_Cantona het volgende:
Ik krijg de plaatjes niet aan de praat
Goossens is dit jaar dan ook een linksback in Jong Ajax.quote:Op zondag 16 november 2008 16:54 schreef Han-Pekel het volgende:
hebben jullie ook bij Luque zo'n rare foto??
Edit: en Florian Josefzoon zit 2x in Ajax -19, John Goossens is verdediger?!
Werkt nu inderdaad. Skin Cache had ik nog niet uitgevinkt staan, dacht dat 't juist aan moest staan. Bedankt!quote:Op zondag 16 november 2008 20:36 schreef TheArt het volgende:
[..]
Skin Cache uitzetten en Skin altijd herladen bij bevestiging aanzetten in de instellingen. Lukt het dan?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |