abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_63673179
quote:
Op maandag 1 december 2008 13:34 schreef sphackr het volgende:


Zembla heeft geen monopolie op de waarheid.
De gemeente ook niet, toch duurt het jaren voordat je ze potentieel kan overtuigen van hun ongelijk. Al geld dit natuurlijk wel voor zo ongeveer alle gemeenten.
Owh wacht...
pi_63694626
GroenLinks wil dat de gemeente Almelo maatregelen neemt tegen de gemeentevoorlichter

De partij zegt dat naar aanleiding van zijn optreden in het tv-programma Zembla. Volgens de partij getuigt de wijze waarop de voorlichter de projectleider in het programma het woord ontnam en vervolgens gelastte de camera uit de doen niet van een professionele houding. Volgens GroenLinks heeft deze manier van voorlichten Almelo geschaad. De partij wil nu weten welke maatregelen het college neemt, zodat het niet weer gebeurt.

Geacht college,

In het programma Zembla werd de kwestie van de verlening van vergunningen en handhaving behandeld. De raad heeft besloten tot een breed onderzoek naar het verlenen van vergunningen en de handhaving hiervan. Daar wil GroenLinks nu niet op ingaan totdat het onderzoek de feiten boven tafel heeft gehaald.


Waar GroenLinks wel zijn vraagtekens bij heeft, is het optreden van de voorlichter van de gemeente Almelo. De wijze waarop de voorlichter de projectleider het woord ontnam en vervolgens gelastte de camera uit te doen, getuigt niet van een professionele houding. De wijze waarop de voorlichting plaats vond heeft Almelo geschaad en vraagt om maatregelen.


GroenLinks wil weten wat het college hieraan gaat doen zodat in een volgende situatie Almelo positief in het nieuws komt.


GroenLinks wil dat er open en eerlijk geantwoord wordt op vragen. We hebben toch niets te verbergen?


Met belangstelling kijken we uit naar uw antwoord.


Namens fractie van GroenLinks,
Emmy Weel-Kroon,
Fractievoorzitter GroenLinks
Almelo, 1 december 2008

bron:tctubantia
pi_63694703
Onderzoek Sjoers uitgebreid

ALMELO - Het Bureau Integriteit Nederlandse Gemeenten (BING) betrekt een tweede grondtransactie van de Almelose wethouder Anthon Sjoers in zijn onderzoek naar diens integriteit. Het gaat om een stukje van vijftig vierkante meter, dat Sjoers voor 245 euro per vierkante kocht van projectontwikkelaar Dura Vermeer, om dit vervolgens aan zijn tuin toe te voegen. Sjoers nam deze transactie niet mee in zijn memo waarin hij - naar aanleiding van de Zembla-uitzending - opening van zaken gaf over de aankoop van het bouwkavel van de Almelose zakenman Kees Smit, waarop hij vervolgens zijn woning bouwde. Hij meldde het naderhand wel in een mailtje richting Almelose raadsleden.


Sjoers zelf geeft aan dat hij de tweede transactie niet in het memo heeft gemeld, omdat deze volledig buiten de eerste koop stond. „Misschien had ik het in dit geval, waar de media alles onder het vergrootglas leggen, wel moeten doen. Maar anderzijds: hoever ga je in dit soort zaken? Moet ik ook melden wanneer en waar ik mijn bankstel kocht?”


Gisteren werd ook duidelijk dat het persbericht van de gemeente van afgelopen vrijdag over de onderzoeksopdracht aan BING onvolledig is. Volgens de raadsgriffier is ervoor gekozen een tekst aan te bieden waar de media iets mee kunnen. De tekst uit de werkelijke onderzoeksopdracht zou veel te ingewikkeld en cryptisch zijn. Volgens de raadsgriffier is de aanpassing van de tekst in overleg met de voorlichting gebeurd, maar volgens de voorlichting fungeerde zij slechts als doorgeefluik.


In het persbericht wordt bijvoorbeeld geen melding gemaakt van de mail van wethouder Sjoers. In de onderzoeksopdracht staat echter nadrukkelijk dat die mail over de genoemde strook, bij het onderzoek moet worden betrokken.

bron:tctubantia
pi_63719698
Sjoers: slachtoffer van openheid

dinsdag 02 december 2008 | 11:11 |

Wethouder A. Sjoers van Almelo voelt zichzelf 'zo langzamerhand slachtoffer van zijn eigen openheid'. Dat stelt hij in een mail aan alle leden van de gemeenteraad. De mail, afgelopen woensdag verstuurd, is in het bezit van de krant.
Ook GroenLinks is met vragen aan het college van B en W gekomen. De Almelse raadsfractie hekelt het optreden van de afdeling voorlichting in de tv-uitzending van Zembla over de gijzeling, waarmee de hele kwestie Sjoers aan het rollen is gekomen. GroenLinks wil weten of het college maatregelen neemt, om herhaling te voorkomen. (zie bericht hierboven voor de vragen van GL)

Bron

De bewuste mail, verzonden op 26-11-2008:

Geachte raadsleden,

Vandaag ben ik benaderd door een verslaggever van de NRC. Zij wilde weten of het klopt dat ik, los van de grondaankoop waarover ik gisteren uitleg heb gegeven, nog een grondaankoop heb gedaan. Bovendien wilde zij weten of voor die grondaankoop een prijs van 180,- is betaald. Ik heb inderdaad enige tijd na de kavelaankoop nog een kleine grondtransactie gedaan. Het betreft een strook van 2 meter breed, grenzend aan de kavel die ik al had gekocht. In totaal gaat het om 50 m2, waarvoor ik 245,- euro per meter heb betaald.

Ik heb deze transactie niet gemeld aan het college. Het ging hier in mijn ogen om een klein stukje tuingrond waarop niet gebouwd mag worden. Het ontgaat mij ten enen male waarom ik dit zou hebben moeten melden. Dat heb ik ook zo aan de verslaggever van de NRC gemeld, en daarbij opgemerkt: ik heb ook de aanschaf van mijn keuken en van mijn bankstel niet gemeld en zou ook niet weeten waarom ik dat had moeten doen.

In zijn algemeenheid merk ik op dat ik zo langzamerhand het gevoel krijg dat ik het slachtoffer word van mijn openheid. Dat voelt bijzonder onplezierig!

Desondanks hecht ik eraan dat de Raad dezelfde informatie krijgt als de pers. Vandaar deze mail.

Aangezien de griffie op dit moment niet bemensd is, stuur ik na telefonisch overleg met de griffier deze mail zelf aan u.


Met vriendelijke groet,


Anthon Sjoers.

Bron

[ Bericht 1% gewijzigd door verita op 03-12-2008 10:50:21 (Data verduidelijkt) ]
It ain't over 'till the fat lady sings
La prudencia es la madre de la ciencia.
pi_63720172
Als geboren en getogen Almelose geneer ik me een ongeluk voor deze hele gang van zaken. Dit is niet alleen slecht voor de direct betrokkenen, maar voor heel Almelo!
It ain't over 'till the fat lady sings
La prudencia es la madre de la ciencia.
pi_63724687
Almelo begint naar mijn mening eindelijk uit de stront te kruipen. Slechte wijken worden aangepakt en het centrum begint eindelijk ergens op te lijken met de nieuwe bioscoop. Almelo heeft veel aan Sjoers te danken maar als hij dit bereikt door middel van dergelijke praktijken dan is het eind in zicht.
Wie met niets tevreden is, bezit alles.
pi_63725153
Weg met Knip en Sjoers, teken: herenvanalmelo

Whois-data:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
En nu hebben ze maar besloten om de website stop te zetten:
quote:
Bambini International distantiëert zich als hostingprovider van alle activiteiten m.b.t.
Dhr. M. van der Zalm in combinatie met "De heren van Almelo"
en heeft daarom deze website stopgezet
Omdat ze beweren er niks mee te maken hebben
Je kon gewoon alles vinden van ze, dus....

Alle firmanamen op dat adres via kvk:
Golden Sounds Entertainment / MODEPLUS / Stichting Bambini Foundation / Bambini International B.V./ MODEHUIS STROEVE V.O.F. / Yvon Women's wear

Emailadres van die lui: hvalmelo@hotmail.com
  woensdag 3 december 2008 @ 14:39:43 #58
72575 McKillem
pi_63725724
quote:
Op woensdag 3 december 2008 14:15 schreef el_godi het volgende:
Weg met Knip en Sjoers, teken: herenvanalmelo

Whois-data:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
En nu hebben ze maar besloten om de website stop te zetten:
[..]

Omdat ze beweren er niks mee te maken hebben
Je kon gewoon alles vinden van ze, dus....

Alle firmanamen op dat adres via kvk:
Golden Sounds Entertainment / MODEPLUS / Stichting Bambini Foundation / Bambini International B.V./ MODEHUIS STROEVE V.O.F. / Yvon Women's wear

Emailadres van die lui: hvalmelo@hotmail.com
Dus je moet je als hostingprovider tegenwoordig scharen achter de inhoud van de site van je klanten?
Zal wat worden.


Vage situatie.
  vrijdag 5 december 2008 @ 11:41:18 #59
129028 sphackr
pi_63779084
Website tegen bestuurders Almelo uit de lucht
04.12.08 • 3 reacties

Slechts enkele dagen stond de website deherenvanalmelo.nl online voordat de provider de protestsite van een boze burger verwijderde. Maar het was lang genoeg om ruim tweeduizend mensen hun hart te laten luchten over de gemeentebestuurders van Almelo: weg er mee.
Protestsite
Slechts enkele dagen stond de website deherenvanalmelo.nl online voordat de provider de protestsite van een boze burger verwijderde. Maar het was lang genoeg om ruim tweeduizend mensen hun hart te laten luchten over de gemeentebestuurders van Almelo: weg er mee.



Knettergek
Marco van der Zalm had niet verwacht dat zijn website zoveel commotie zou geven. Na het zien van de Zembla-uitzending over onder meer de gijzeling op het stadhuis van Almelo en vraagtekens bij een private grondaankoop door wethouder Anthon Sjoers wilde Van der Zalm - zelf afkomstig uit Hengelo - zijn onvrede uiten. ‘Met die gijzeling ben ik het natuurlijk niet eens, naar dat een ondernemer door gemeentelijk handelen knettergek gedreven kan worden, dat moet niet kunnen in Nederland. Hoe meer ik erover nadacht, hoe meer het me frustreerde. Ik dacht: ik kan toch niet de enige zijn die dat vindt?’



Reacties
Dat bleek toen hij dit weekeinde de website presenteerde. In twee dagen tijd kreeg hij meer dan tweeduizend reacties, zegt Van der Zalm. Met de stelling dat wethouder Sjoers uit zijn functie moet worden ontheven, was volgens Van der Zalm ‘de overgrote meerderheid’ het eens. ‘Burgemeester Menno Knip kwam er redelijk goed vanaf. Wel kreeg ik een twintigtal reacties op het verzoek om andere negatieve ervaringen met de gemeente Almelo te melden. Maar die houd ik voorlopig voor me.’



Provider
Gisteren liet provider Bambini International hem weten afstand te nemen van de activiteiten van Van der Zalm en de website stop te zetten. Directeur Kamphuis laat weten dat hij niet blij was met de publicaties in lokale media waarin zijn naam in verband werd gebracht met de website. Zijn in Almelo gevestigde bedrijf handelt in babymode. ‘Wij zijn geen echte provider, maar hebben voor onze sites een grote server nodig en verhuren de resterende serverruimte voor andere domeinnamen. Toen wij onze naam in de krant zagen rondom deze commotie hebben we meteen besloten de site te stoppen. Wij hebben niets met de lokale politieke toestand te maken.’



Niet leuk
De gemeente wil niet reageren op de kwestie, zegt woordvoerster Anne-Marie Oost. ‘Naar aanleiding van de Zembla-uitzending wordt er van alles geroepen. Om overal op te reageren heeft geen nut. Maar dat dit voor de betrokkenen persoonlijk niet leuk is, spreekt voor zich.’
  vrijdag 5 december 2008 @ 11:56:25 #60
129028 sphackr
pi_63779471
Herenvanalmelo deze vrijdag weer online

De initiatiefnemer van de Heren van Almelo, Marco van der Zalm uit Hengelo (Ov.)
schrijft dat de site vanaf vrijdag 5 december rond 20.00 uur weer online zal zijn.
De URL is nu (www.herenvanalmelo.nl). Dus zonder de de ervoor.
Er is veel te doen geweest over "de heren van almelo" vrijdag (5 december) 20.00 uur
zal op de site te lezen zijn wat nu de echte reden is geweest dat de site uit de lucht ging.
Dit was niet op aandringen van de gemeente Almelo.
In de media heeft de geleraaf.nl als eerste over deze site bericht en naar aanleidng
daarvan waren er alleen al op dag 1, meer dan 2000 reacties. Er zijn 2163 stemmen
uitgebracht binnen 24 uur, en de site heeft meer dan 100 mails ontvangen met informatie.
De Heren van Almelo zal zaterdag exclusief het juiste verhaal mailen aan de redactie
van de geleraaf.

http://masterplan-almelo.hyves.nl/
  vrijdag 5 december 2008 @ 12:53:37 #61
129028 sphackr
pi_63780936
Wat ik nu vreemd vind is dat het domein veranderd.
Oude domein is blijkbaar toch in bezit van Bambini International.
  vrijdag 5 december 2008 @ 22:06:05 #62
225968 Houtworm
I love Wood
pi_63793921
Net de Zembla aflevering in zijn geheel gezien. Had 'm nog ergens op de hd recorder staan.

Maar het is werkelijke waar onthutsend wat de gemeente uitspookt. Vergunningen weigeren, rechter negeren, markt voor de deur zetten, geen uitleg willen geven en dan nu ook nog doen alsof hun neus bloed.

Jammer dat het nu vooral over de vermeende foute aankoop van Sjoers gaat. Er is veel meer aan de hand dan dat.
  vrijdag 5 december 2008 @ 22:08:30 #63
232445 Specularium
pi_63793993
quote:
Op vrijdag 5 december 2008 22:06 schreef Houtworm het volgende:

Jammer dat het nu vooral over de vermeende foute aankoop van Sjoers gaat. Er is veel meer aan de hand dan dat.
Die afleiding doet de gemeente denk ik expres. Om de beerput maar zoveel mogelijk gesloten te houden.
  vrijdag 5 december 2008 @ 22:12:00 #64
225968 Houtworm
I love Wood
pi_63794096
quote:
Op vrijdag 5 december 2008 22:08 schreef Specularium het volgende:

[..]

Die afleiding doet de gemeente denk ik expres. Om de beerput maar zoveel mogelijk gesloten te houden.
Dat Telegraaf artikel een paar dagen voor de Zembla uitzending was ook wel veelzeggend.

En dat gejank nu dat de aanpak van Zembla zo slecht is, dat ze Knip niet hadden mogen overvallen, is ook wel treurig. Er is ze diverse malen om een reactie gevraagd maar dat werd consequent geweigerd.
  vrijdag 5 december 2008 @ 22:14:50 #65
232445 Specularium
pi_63794194
quote:
Op vrijdag 5 december 2008 22:12 schreef Houtworm het volgende:

[..]

Dat Telegraaf artikel een paar dagen voor de Zembla uitzending was ook wel veelzeggend.

En dat gejank nu dat de aanpak van Zembla zo slecht is, dat ze Knip niet hadden mogen overvallen, is ook wel treurig. Er is ze diverse malen om een reactie gevraagd maar dat werd consequent geweigerd.
Heb je het optreden bij P&W gezien? Tussen de burgemeester en de vrouw van de vastzittende ondernemer?

Was overduidelijk dat de man het een en ander te verbergen had maar dat onder het mom 'de zaak ligt bij de rechter' (valide argument overigens) niet wilde uitspreken.
  vrijdag 5 december 2008 @ 22:52:35 #66
225968 Houtworm
I love Wood
pi_63795360
P&W was ook een schandalig optreden van de burgemeester. Nog steeds volhouden dat er niks fout is gegaan en dat de gemeente niet beter had kunnen optreden. Wat een oetlul.

Ik ben heel benieuwd wat de verschillende rechtzaken en onderzoeken op gaan leveren.
  zaterdag 6 december 2008 @ 01:40:27 #67
62881 r_one
R1
pi_63798941
quote:
Op vrijdag 5 december 2008 22:52 schreef Houtworm het volgende:
Ik ben heel benieuwd wat de verschillende rechtzaken en onderzoeken op gaan leveren.
Daar zou ik maar geen al te hoge verwachtingen van hebben.
r_one in WGR / [WGR] Feedback
.
Op vrijdag 20 juni 2025 08:15 schreef VEM2012 het volgende:
Misschien moet je juridische discussies gewoon overlaten aan juristen. Want je begrijpt er overduidelijk niets van.
  zaterdag 6 december 2008 @ 01:47:33 #68
62881 r_one
R1
pi_63799038
quote:
Op vrijdag 5 december 2008 22:14 schreef Specularium het volgende:
Was overduidelijk dat de man het een en ander te verbergen had maar dat onder het mom 'de zaak ligt bij de rechter' (valide argument overigens) niet wilde uitspreken.
Onzin, er is niks valide aan dat argument.
Wat ligt er dan namelijk bij de rechter? Alleen de gijzelingszaak O!

Dus niet het masterplan, niet het vergunningenbeleid, niet de grondaankooptransacties, niets van dat alles is "onder de rechter". Een dooddoener dus waar Zembla (terecht!) geen genoegen mee nam. En de publieke opinie nu dus ook niet. De gemeente moet met de billen bloot om nu nog enigszins geloofwaardig hier uit te komen, doofpot-uitspraken als "het is onder de rechter" werken alleen nog maar averechts.
r_one in WGR / [WGR] Feedback
.
Op vrijdag 20 juni 2025 08:15 schreef VEM2012 het volgende:
Misschien moet je juridische discussies gewoon overlaten aan juristen. Want je begrijpt er overduidelijk niets van.
  zaterdag 6 december 2008 @ 01:50:48 #69
62881 r_one
R1
pi_63799085
quote:
Beste Lezer,

Volgens planning had deze website vanavond om 20.00 uur online moeten gaan. Maar onder "zware" druk van o.a. mijn omgeving, heb ik vandaag, vrijdag 5 december 2008 besloten te stoppen met de "Heren van Almelo"!

Voor iedereen die het jammer vindt dat de "Heren van Almelo" nu definitief stopt en mij gesteund hebben: Hartelijk dank!
http://www.herenvanalmelo.nl/
r_one in WGR / [WGR] Feedback
.
Op vrijdag 20 juni 2025 08:15 schreef VEM2012 het volgende:
Misschien moet je juridische discussies gewoon overlaten aan juristen. Want je begrijpt er overduidelijk niets van.
  woensdag 10 december 2008 @ 03:01:45 #70
174018 AryaMehr
By any means necessary
pi_63896269
Cafe gijzelnemer krijgt geen vergunning!

De echtgenote van de man die op 16 juni een wethouder en vier ambtenaren van de gemeente Almelo gijzelde, krijgt geen vergunning om haar café in Almelo uit te baten. Dat maakte het college van b en w gisteren bekend.

Volgens de gemeente is uit onderzoek van Justitie gebleken dat het café als dekmantel zou dienen voor criminele activiteiten.

De gijzeling heeft geen doorslaggevende rol gespeeld in het besluit van het college, zo benadrukte burgemeester Menno Knip gisteren. Het collegebesluit is gevallen op basis van het Bibob-onderzoek. De Wet Bevordering Integriteitsbeoordelingen wordt uitgevoerd als het vermoeden bestaat dat een onderneming gebruikt wordt voor criminele activiteiten. De eigenaresse van het grand café heeft vier weken de tijd om in beroep te gaan.
  woensdag 10 december 2008 @ 08:40:23 #71
73510 Omkron
pi_63897260
Wat een schurken zeg daar in Almelo..
  woensdag 10 december 2008 @ 10:43:48 #72
144791 koffertje
pi_63899682
Inderdaad, onthutsend. De masterplan kost ook nog eens 1,5 MILJARD Euro, en dat in handen van zulke dubieuze figuren, vreselijk!
Go Fred Teeven, DING, en Almelo’s Liberaal Alternatief, pak die schoften aan! Corrupte Anthon Sjoers incluis!
Hulde aan Zembla voor een mooi staaltje onderzoeksjournalistiek!
  woensdag 10 december 2008 @ 11:10:37 #73
225968 Houtworm
I love Wood
pi_63900478
quote:
Op woensdag 10 december 2008 03:01 schreef AryaMehr het volgende:
Cafe gijzelnemer krijgt geen vergunning!

De echtgenote van de man die op 16 juni een wethouder en vier ambtenaren van de gemeente Almelo gijzelde, krijgt geen vergunning om haar café in Almelo uit te baten. Dat maakte het college van b en w gisteren bekend.

Volgens de gemeente is uit onderzoek van Justitie gebleken dat het café als dekmantel zou dienen voor criminele activiteiten.

De gijzeling heeft geen doorslaggevende rol gespeeld in het besluit van het college, zo benadrukte burgemeester Menno Knip gisteren. Het collegebesluit is gevallen op basis van het Bibob-onderzoek. De Wet Bevordering Integriteitsbeoordelingen wordt uitgevoerd als het vermoeden bestaat dat een onderneming gebruikt wordt voor criminele activiteiten. De eigenaresse van het grand café heeft vier weken de tijd om in beroep te gaan.
In dat onderzoek werd toch gesugereerd dat een serveerster zich bezig zou houden met criminele activiteiten. Terwijl ze niet eens een strafblad heeft.

Gelukkig hebben die mensen een goede advocaat.
  woensdag 10 december 2008 @ 11:39:18 #74
129028 sphackr
pi_63901223
Geen cafévergunning voor gijzelnemer Almelo

(Novum) - Grand café De Rechter in Almelo krijgt geen horecavergunning van de gemeente. Dat heeft burgemeester Menno Knip van Almelo dinsdag bekendgemaakt. De 41-jarige uitbater Ahmet O. lag ernstig met de gemeente in de clinch over vergunningen en gijzelde op 16 juni in het gemeentehuis de wethouder van wonen en leefomgeving en vier ambtenaren.

Knip beroept zich op de wet-Bibob, op basis waarvan aanvragers van vergunningen kunnen worden gescreend. Ook de gijzeling is bij het onderzoek betrokken, maar is volgens de gemeente niet van doorslaggevende betekenis geweest bij het besluit de exploitatie- en drank en horecavergunning te weigeren.

Knip stelt in een verklaring dat met de gegevens van voor de gijzeling de vergunningen ook niet zouden zijn toegekend. De locatie en de lengte van het huurcontract, die mede de oorzaak waren van het conflict met de gemeente, hebben hierbij 'geen enkele' rol gespeeld.

Volgens de burgemeester blijkt uit het Bibob-rapport dat bij verlenen van de vergunning 'er een ernstige mate van gevaar' zou ontstaan dat het café zou kunnen worden gebruikt voor criminele doeleinden.

De vrouw van O., die eigenaar is van het grand café, is dinsdagmiddag op de hoogte gebracht van het besluit. Zij heeft vier weken om bezwaar aan te tekenen.

In een uitzending van het televisieprogramma Zembla van zondag verklaarden O. en zijn vrouw dat zij stelselmatig door de gemeente zijn tegengewerkt. In de uitzending werd ook aandacht besteed aan mogelijke vriendjespolitiek in Almelo, waarbij de naam van wethouder voor onder meer stadsontwikkeling Anthon Sjoers werd genoemd. Hij zou betrokken zijn geweest bij schimmige grondtransacties.

Knip zegt hierover dat hij hier door veel mensen over is aangesproken, privé en als burgemeester. "Het gemeentebestuur legt deze vragen en opmerkingen niet naast zich neer", stelt Knip. "Natuurlijk kunnen er zaken beter. Maar waar de kans op misbruik van de vergunning bestaat, dient ook te worden opgetreden."

De gijzelingszaak is inmiddels onder de rechter. Twaalf getuigen moeten nog worden gehoord voordat de zaak inhoudelijk wordt behandeld.

Bron:Trouw
  woensdag 10 december 2008 @ 12:28:49 #75
95427 Hephaistos.
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
pi_63902390
quote:
Op woensdag 10 december 2008 11:10 schreef Houtworm het volgende:

[..]

In dat onderzoek werd toch gesugereerd dat een serveerster zich bezig zou houden met criminele activiteiten. Terwijl ze niet eens een strafblad heeft.

Gelukkig hebben die mensen een goede advocaat.
Dat maakte Zembla ervan ja. Bibob is een integriteitsonderzoek dat wel even wat verder gaat dan het checken van strafbladen van personeel.

Voor ons is het slechts gokken natuurlijk omdat dat rapport niet openbaar is, maar er zijn suggesties gedaan dat de eigenaar banden had met een Koerdische bende/beweging. Dat hij impulsief besloot tot een gijzeling en daarvoor blijkbaar allemaal wapens direct voorhanden had wekt ook wel wat twijfel bij mij.


Bureau Bibob is trouwens een landelijk orgaan en staat los van de gemeente Almelo
  woensdag 10 december 2008 @ 13:03:07 #76
151515 verita
Happy days
pi_63903147
quote:
Op woensdag 10 december 2008 12:28 schreef Hephaistos. het volgende:

[..]

Dat maakte Zembla ervan ja. Bibob is een integriteitsonderzoek dat wel even wat verder gaat dan het checken van strafbladen van personeel.

Voor ons is het slechts gokken natuurlijk omdat dat rapport niet openbaar is, maar er zijn suggesties gedaan dat de eigenaar banden had met een Koerdische bende/beweging. Dat hij impulsief besloot tot een gijzeling en daarvoor blijkbaar allemaal wapens direct voorhanden had wekt ook wel wat twijfel bij mij.


Bureau Bibob is trouwens een landelijk orgaan en staat los van de gemeente Almelo
Waar zijn die suggesties gedaan? Heb je daar een bron van?
It ain't over 'till the fat lady sings
La prudencia es la madre de la ciencia.
  woensdag 10 december 2008 @ 13:07:39 #77
72575 McKillem
pi_63903273
quote:
Op woensdag 10 december 2008 11:10 schreef Houtworm het volgende:

[..]

In dat onderzoek werd toch gesugereerd dat een serveerster zich bezig zou houden met criminele activiteiten. Terwijl ze niet eens een strafblad heeft.

Gelukkig hebben die mensen een goede advocaat.
Gesugereerd? Dat staat er toch keihard in dat rapport?
Als ze inderdaad geen strafblad heeft moeten er gewoon koppen rollen alleen al daarom.
  woensdag 10 december 2008 @ 13:18:35 #78
225968 Houtworm
I love Wood
pi_63903560
quote:
Op woensdag 10 december 2008 12:28 schreef Hephaistos. het volgende:

[..]

Dat maakte Zembla ervan ja. Bibob is een integriteitsonderzoek dat wel even wat verder gaat dan het checken van strafbladen van personeel.

Voor ons is het slechts gokken natuurlijk omdat dat rapport niet openbaar is, maar er zijn suggesties gedaan dat de eigenaar banden had met een Koerdische bende/beweging. Dat hij impulsief besloot tot een gijzeling en daarvoor blijkbaar allemaal wapens direct voorhanden had wekt ook wel wat twijfel bij mij.

Bureau Bibob is trouwens een landelijk orgaan en staat los van de gemeente Almelo
Nou snel dat onderzoek openbaar maken dan. De gemeente Almelo is in mijn ogen heel wat twijfelachtiger dan de familie Ocki. Zou me niks verbazen als de gemeente wat in het oor van de onderzoekers heeft gefluisterd.

Kun jij mij vertellen hoeveel wapens die man direct voorhanden had? Volgens mij is er helemaal niet zoveel voor nodig om een gijzeling te plegen.
Ik vind het ook helemaal niet zo gek dat iemand impulsief overgaat tot een misdaad. Als je consequent door de gemeente wordt tegengewerkt terwijl anderen de volle medewerking krijgen is het een kwestie van tijd voordat de bom barst.
  woensdag 10 december 2008 @ 13:29:05 #79
225968 Houtworm
I love Wood
pi_63903870
Opvallende uitspraken vlak na de gijzeling:
quote:
En ook heeft de maandag van Almelo een heftig effect gehad op de toch al broze verstandhouding tussen gemeentebestuur en bevolking. Er waren er steunbetuigingen voor de slachtoffers, maar die verdwenen naar de achtergrond door de massieve aanval op gemeentebestuurders, waarvan de teneur was dat Almelo het allemaal over zichzelf heeft afgeroepen, door het 'eeuwige ondernemertje pesten'.
Niet het eerste bericht waaruit blijkt dat er heel wat misgaat in de Almelose politiek. En Knip maar volhouden dat er niks aan de hand is en alles netjes gaat.

http://www.tctubantia.nl/(...)an-een-gijzeling.ece
  woensdag 10 december 2008 @ 13:35:57 #80
95427 Hephaistos.
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
pi_63904085
quote:
Op woensdag 10 december 2008 13:18 schreef Houtworm het volgende:


Kun jij mij vertellen hoeveel wapens die man direct voorhanden had? Volgens mij is er helemaal niet zoveel voor nodig om een gijzeling te plegen.
Twee geladen vuurwapens. Heb jij ze in de kast liggen? Ik ook niet.
quote:
Ik vind het ook helemaal niet zo gek dat iemand impulsief overgaat tot een misdaad. Als je consequent door de gemeente wordt tegengewerkt terwijl anderen de volle medewerking krijgen is het een kwestie van tijd voordat de bom barst.
Ik vind het ook niet zo gek, maar dat is op basis van wat ik in Zembla heb gezien. En Zembla maakt mooie producten, maar ze zijn altijd zo tendentieus als de pest natuurlijk.


Dat Bibob-onderzoek bijvoorbeeld werd zogenaamd 'onderuit gehaald' door te vragen aan die medewerker of ze een strafblad had. Dit terwijl bibob een veel uitgebreidere test is om te voorkomen dat de georganiseerde misdaad horecagelegenheden in handen krijgt (met name in Amsterdam is dat een serieus probleem).

De gemeente zit dan met een vervelende situatie. Zij mogen niets uit dat rapport openbaar maken, geven dan dus ook geen commentaar en krijgen heel snel de verdenking op zich dat het een verzinsel is. Helemaal in een programma als Zembla.
  woensdag 10 december 2008 @ 13:48:16 #81
225968 Houtworm
I love Wood
pi_63904438
quote:
Op woensdag 10 december 2008 13:35 schreef Hephaistos. het volgende:

[..]

Twee geladen vuurwapens. Heb jij ze in de kast liggen? Ik ook niet.
[..]

Ik vind het ook niet zo gek, maar dat is op basis van wat ik in Zembla heb gezien. En Zembla maakt mooie producten, maar ze zijn altijd zo tendentieus als de pest natuurlijk.


Dat Bibob-onderzoek bijvoorbeeld werd zogenaamd 'onderuit gehaald' door te vragen aan die medewerker of ze een strafblad had. Dit terwijl bibob een veel uitgebreidere test is om te voorkomen dat de georganiseerde misdaad horecagelegenheden in handen krijgt (met name in Amsterdam is dat een serieus probleem).

De gemeente zit dan met een vervelende situatie. Zij mogen niets uit dat rapport openbaar maken, geven dan dus ook geen commentaar en krijgen heel snel de verdenking op zich dat het een verzinsel is. Helemaal in een programma als Zembla.
2 geladen vuurpwapens. Jij deed alsof die een compleet arsenaal in zijn kelder had. En nee, ik heb ze niet in de kast liggen. Maar het lijkt me niet iets wat moeilijk te krijgen is in Nederland. Niet iets wat je alleen maar kunt hebben als je onderdeel bent van een terrorisme netwerk.

Als je verder kijkt dan alleen Zembla zul je zien dat de familie Ocki niet de enige is die moeite heeft met de gemeente. Daarnaast is er niks tendentieus aan het laten zien van een gemeente die geen enkele reactie wilt geven maar wel zelf de pers opzoekt en gaan sugereren dat het uitgaansleven van Almelo beheerst wordt door criminelen.
De gemeente heeft zat mogelijkheden gehad om Zembla te woord te staan, maar ze weigeren gewoon consequent. Ook vragen die niks met Bibob of de gijzeling te maken hadden werden niet beantwoord.
Zie die scene bij de maquette waarbij de voorlichter ineens gaat roepen dat de camera uitmoet. Daarmee zetten ze zichzelf veel meer te kakken dan wanneer die vraag over hoelang het cafe had kunnen bestaan beantwoord werd.
  woensdag 10 december 2008 @ 14:02:54 #82
151515 verita
Happy days
pi_63904829
quote:
Op woensdag 10 december 2008 12:28 schreef Hephaistos. het volgende:

[..]

Dat maakte Zembla ervan ja. Bibob is een integriteitsonderzoek dat wel even wat verder gaat dan het checken van strafbladen van personeel.

Voor ons is het slechts gokken natuurlijk omdat dat rapport niet openbaar is, maar er zijn suggesties gedaan dat de eigenaar banden had met een Koerdische bende/beweging. Dat hij impulsief besloot tot een gijzeling en daarvoor blijkbaar allemaal wapens direct voorhanden had wekt ook wel wat twijfel bij mij.


Bureau Bibob is trouwens een landelijk orgaan en staat los van de gemeente Almelo
Opnieuw mijn vraag, misschien las je er overheen.

Waar zijn die suggesties gedaan en heb je een bron daar van?
It ain't over 'till the fat lady sings
La prudencia es la madre de la ciencia.
  woensdag 10 december 2008 @ 14:05:23 #83
95427 Hephaistos.
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
pi_63904899
quote:
Op woensdag 10 december 2008 13:48 schreef Houtworm het volgende:

[..]

2 geladen vuurpwapens. Jij deed alsof die een compleet arsenaal in zijn kelder had. En nee, ik heb ze niet in de kast liggen. Maar het lijkt me niet iets wat moeilijk te krijgen is in Nederland. Niet iets wat je alleen maar kunt hebben als je onderdeel bent van een terrorisme netwerk.

Als je verder kijkt dan alleen Zembla zul je zien dat de familie Ocki niet de enige is die moeite heeft met de gemeente. Daarnaast is er niks tendentieus aan het laten zien van een gemeente die geen enkele reactie wilt geven maar wel zelf de pers opzoekt en gaan sugereren dat het uitgaansleven van Almelo beheerst wordt door criminelen.
De gemeente heeft zat mogelijkheden gehad om Zembla te woord te staan, maar ze weigeren gewoon consequent. Ook vragen die niks met Bibob of de gijzeling te maken hadden werden niet beantwoord.
Zie die scene bij de maquette waarbij de voorlichter ineens gaat roepen dat de camera uitmoet. Daarmee zetten ze zichzelf veel meer te kakken dan wanneer die vraag over hoelang het cafe had kunnen bestaan beantwoord werd.
Ik bedoel ook niet dat de man een terrorist is. Uit de media-berichten kwam naar voren dat het een hard werkende ondernemer is. Ik vind het wel wat vreemd dat als je impulsief een gijzeling uitvoert, je blijkbaar wel twee geladen vuurwapens voor handen hebt.

Voor alle duidelijkheid: ik was ook verontwaardigd na die uitzending. Met name de verschillende behandeling die die andere ondernemer kreeg was gewoon pure vriendjespolitiek. En die grondtransactie was op z'n minst dubieus. Dat de PR niet op orde was mag ook duidelijk zijn.

Maar dat wil nog niet zeggen dat de gemeente geen gegronde bezwaren kan hebben tegen deze man. Bureau Bibob is een onafhankelijke organisatie, ver verwijderd van het gekrakeel in Almelo en die hebben blijkbaar reden gezien om een negatief advies uit te brengen. Vriendjespolitiek aan de ene kant maakt nog niet dat de andere kant automatisch heilig is.
  woensdag 10 december 2008 @ 14:07:21 #84
95427 Hephaistos.
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
pi_63904946
quote:
Op woensdag 10 december 2008 14:02 schreef verita het volgende:

[..]

Opnieuw mijn vraag, misschien las je er overheen.

Waar zijn die suggesties gedaan en heb je een bron daar van?
quote:
De Telegraaf meldt dat een Koerdische bende de horeca, gemeentebestuur en ambtenaren in de stad in een wurggreep houdt. Mogelijk is de PKK betrokken bij de afpersing. VVD-Kamerlid Teeven heeft hierover opheldering gevraagd.

Volgens de Telegraaf worden horecaondernemers in de binnenstad gechanteerd en afgeperst en moeten vaak forse bedragen aan 'protectiegeld' betalen. Uit angst voor represailles willen slachtoffers louter anoniem hun verhaal doen.

De Koerdische cafébaas Ahmet O. zou mogelijk betrokken zijn bij de afpersingen en geld hebben geleend van de PKK. Hij kwam eerder in het nieuws nadat hij zijn eigen zaak De Rechter in brand stak en vervolgens op het stadhuis een wethouder en vier ambtenaren uren gijzelde.

Het stadhuis van Almelo heeft bevestigd dat er een Bibob-onderzoek is geweest naar Ahmet O. en banden met de PKK. De advocaat van Ahmet O. noemde de aantijgingen onzin.


VVD-kamerlid Fred Teeven heeft het ministerie van Justitie gevraagd of het klopt dat de PKK betrokken is bij de afpersing. Indien het waar is wil Teeven dat de autoriteiten maatregelen treffen.

Het tv-programma Zembla zal aankomende zondag opnieuw aandacht besteden aan de gijzeling in Almelo.
quote:
ALMELO – Volgens de Telegraaf hebben Turkse criminelen de horeca, het gemeentebestuur en de ambtenaren van Almelo in een wurggreep. Horeca-ondernemers zouden worden gechanteerd en zouden vaak forse bedragen aan ‘beschermingsgeld’ moeten ophoesten. Wie niet betaalt kan rekenen op strafexercities. Ahmet O., eigenaar van het voormalige café De Rechter zou hier een prominente rol in hebben. O. zou geld hebben geleend van de Koerdische PKK voor zijn etablissement. Dit is door middel van een BIBOB-onderzoek door de gemeente ook onderzocht. Het onderzoek is onlangs afgerond en de betrokken personen krijgen nu eerst de gelegenheid hun visie hierop te geven. O. zou vermoeden dat politici en collega-ondernemers een complot tegen hem smeden. Volgens een anonieme kroegbaas uit Almelo was dit juist het omgekeerde. Men was blij met de komst van De Rechter aangezien het pand leeg en vervallen was. In een brief en een gesprek met O. lieten zij hem dit ook weten. Dit gesprek verliep echter zo slecht dat er diverse mensen politiebescherming hebben gehad.
  woensdag 10 december 2008 @ 14:16:59 #85
225968 Houtworm
I love Wood
pi_63905219
quote:
Op woensdag 10 december 2008 14:07 schreef Hephaistos. het volgende:

[..]


[..]


[..]


Heel verassend dat ineens dat onderzoek naar buiten komt vlak voor de uitzending van Zembla...

Niemand weet waar die informatie vandaan komt en waar die op is gebasseerd. Andere cafe eigenaren zeggen van niks te weten en ook de politie zegt dat er geen aangiftes zijn gedaan van bedreigingen of andere zaken die je zou verwachten bij een in de Telegraaf geschetste situatie.
  woensdag 10 december 2008 @ 14:23:54 #86
95427 Hephaistos.
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
pi_63905386
quote:
Op woensdag 10 december 2008 14:16 schreef Houtworm het volgende:

[..]

Heel verassend dat ineens dat onderzoek naar buiten komt vlak voor de uitzending van Zembla...

Niemand weet waar die informatie vandaan komt en waar die op is gebasseerd. Andere cafe eigenaren zeggen van niks te weten en ook de politie zegt dat er geen aangiftes zijn gedaan van bedreigingen of andere zaken die je zou verwachten bij een in de Telegraaf geschetste situatie.
Ik heb geen idee wat er van waar is. Bibob vond in ieder geval genoeg reden om een negatief advies uit te brengen. Of dat nu kwam door een lening van de PKK of banden met de Georganiseerde Criminaliteit, of door weer iets anders, geen idee.

Ik geloof alleen niet zo in een samenzweringstheorie waarbij een wethouder in Almelo het ministerie van Justitie aanstuurt om een cafe-houder te pesten.
  woensdag 10 december 2008 @ 14:24:07 #87
225968 Houtworm
I love Wood
pi_63905397
quote:
Op woensdag 10 december 2008 14:05 schreef Hephaistos. het volgende:

[..]

Ik bedoel ook niet dat de man een terrorist is. Uit de media-berichten kwam naar voren dat het een hard werkende ondernemer is. Ik vind het wel wat vreemd dat als je impulsief een gijzeling uitvoert, je blijkbaar wel twee geladen vuurwapens voor handen hebt.

Voor alle duidelijkheid: ik was ook verontwaardigd na die uitzending. Met name de verschillende behandeling die die andere ondernemer kreeg was gewoon pure vriendjespolitiek. En die grondtransactie was op z'n minst dubieus. Dat de PR niet op orde was mag ook duidelijk zijn.

Maar dat wil nog niet zeggen dat de gemeente geen gegronde bezwaren kan hebben tegen deze man. Bureau Bibob is een onafhankelijke organisatie, ver verwijderd van het gekrakeel in Almelo en die hebben blijkbaar reden gezien om een negatief advies uit te brengen. Vriendjespolitiek aan de ene kant maakt nog niet dat de andere kant automatisch heilig is.
Nogmaals, in dat onderzoek wordt dus iemand als gevaarlijk gebrandmerkt terwijl die persoon niet eens een strafblad heeft. Het gaat dan om een serveerster.

En dat Bibob onderzoek leid dus nu pas tot bezwaren van de gemeente. Al jaren hiervoor is de gemeente zeer dubieus bezig tegenover de familie Ocki. Ze roepen dan wel dat het verschillende situaties zijn maar kunnen niet uitleggen waarom de politie bij de familie Ocki wel op de stoep staat als er een reclame bord voor de deur staat en de politie niks doet met andere cafes. Ook kunnen ze niet uitleggen waarom er ineens marktkramen voor de deur van Cafe de Rechter moesten staan.

Vuurwapens gebruik je niet alleen maar om een gijzeling mee uit te voeren. Die kun je ook voor andere doeleinde gebruiken. Zoals het verdedigen van je cafe tegen inbrekers of lastige klanten afschrikken. Het is, helaas, echt niet raar dat een cafe eigenaar geladen vuurwapens heeft.
  woensdag 10 december 2008 @ 14:26:47 #88
225968 Houtworm
I love Wood
pi_63905455
quote:
Op woensdag 10 december 2008 14:23 schreef Hephaistos. het volgende:

[..]

Ik heb geen idee wat er van waar is. Bibob vond in ieder geval genoeg reden om een negatief advies uit te brengen. Of dat nu kwam door een lening van de PKK of banden met de Georganiseerde Criminaliteit, of door weer iets anders, geen idee.

Ik geloof alleen niet zo in een samenzweringstheorie waarbij een wethouder in Almelo het ministerie van Justitie aanstuurt om een cafe-houder te pesten.
En ik geloof niet dat een hardwerkende cafe eigenaar die voor een eerder cafe vergunningen heeft gekregen ineens zo'n groot gevaar is dat die met alle mogelijk middelen moet worden tegengewerkt door de gemeente.

De gemeente heeft, wat mij betreft de schijn volledig tegen door telkens maar weigeren verduidelijking te geven. Raadsleden die een spreekverbod krijgen, voorlichters die ingrijpen, ontwijkende antwoorden van de burgemeester.
  woensdag 10 december 2008 @ 14:49:03 #89
58560 Oksel
Gezellig.
pi_63906000
Hm, vreemde zaak. Aan de ene kant de "corrupte" gemeente, aan de andere kant de "eerlijke" horeca-ondernemer die vermeende banden heeft met de PKK. En vuurwapens kan "regelen".
  woensdag 10 december 2008 @ 15:55:02 #90
129028 sphackr
pi_63907740
Er gloort hoop, klachten en enquete op: http://masterplan-almelo.hyves.nl/
  woensdag 10 december 2008 @ 16:20:02 #91
24533 ACT-F
Onmeunige gaspedoal emmer
pi_63908378
quote:
Ahmet O., eigenaar van het voormalige café De Rechter zou hier een prominente rol in hebben. O. zou geld hebben geleend van de Koerdische PKK voor zijn etablissement.
Hoe komen ze aan deze informatie? Een andere theorie is dat het andersom is. Dat hij juist afgeperst wordt om geld wit te wassen. De echte criminele kopstukken gaan echt niet een café openen om vol in het vizier te staan. Dat verandert echter niets aan de uitslag van een BIBOB-onderzoek die slechts alleen kijkt of een onderneming vatbaar is voor criminele activiteiten, maar er moet toch duidelijk onderscheid gemaakt worden tussen dader en slachtoffer. Anders kun je zowat alle Turkse c.q. Koerdische ondernemers uitsluiten.
Bekijk de webcam via UStream. Luister naar Gutter FM
  donderdag 11 december 2008 @ 16:45:45 #92
62881 r_one
R1
pi_63936937
quote:
Op woensdag 10 december 2008 11:39 schreef sphackr het volgende:
Geen cafévergunning voor gijzelnemer Almelo

[..]

Knip beroept zich op de wet-Bibob, op basis waarvan aanvragers van vergunningen kunnen worden gescreend. Ook de gijzeling is bij het onderzoek betrokken, maar is volgens de gemeente niet van doorslaggevende betekenis geweest bij het besluit de exploitatie- en drank en horecavergunning te weigeren.

[..]

Bron:Trouw
De volgende aantoonbare leugen van Knip; de gijzeling en brandstichting zijn juist de primaire gronden tot het weigeren van de exploitatie- en drank en horecavergunning.

Brief Knip (pdf)
http://www.tctubantia.nl/(...)horecavergunning.ece
r_one in WGR / [WGR] Feedback
.
Op vrijdag 20 juni 2025 08:15 schreef VEM2012 het volgende:
Misschien moet je juridische discussies gewoon overlaten aan juristen. Want je begrijpt er overduidelijk niets van.
  donderdag 11 december 2008 @ 20:03:35 #93
28740 Noork
pi_63941786
Hier nog een film van de bekendmaking van de weigering van de horecavergunning.
http://www.geleraaf.nl/video/bibob/bibob.html

KIopt idd niet met wat Knip verteld, en wat er in de brief staat. Alweer een dubieus verhaal.
  donderdag 11 december 2008 @ 20:33:31 #94
232445 Specularium
pi_63942460
Lok iemand zo hard uit dat hij gefrustreerd en gewelddadig wordt.
En dan kun je hem daarna beschuldigen van gewelddadigheid.

Wat een gore schoften zitten daar in Almelo. Ik pleit wederom voor een volksgericht.
  donderdag 11 december 2008 @ 22:30:02 #95
225968 Houtworm
I love Wood
pi_63946386
Wat een sukkel. In de brief die die openbaar maakt zegt die dat de gijzeling geen grote rol heeft gespeeld. In de brief die die naar de Ocki stuurt zegt die dat de gijzeling wel degelijk een grote rol speelt.

Onder beide brieven staan Knip zijn naam/handtekening. Ik ben heel benieuwd hoe die dat gaat uitleggen...
  vrijdag 12 december 2008 @ 01:06:58 #96
158537 F04
pi_63950711
tvp
  vrijdag 12 december 2008 @ 22:54:51 #97
62881 r_one
R1
pi_63974631
Zojuist bij RTV Oost een mooie schijnvertoning: burgemeester Knip vs mw. Okci en dhr. Eshuis.
Eerstgenoemde wilde niet bij de anderen aan tafel zitten en verkast daarom na elke vraag naar de publieke tribune Genante vertoning ... dat moet leiding geven aan een gemeente.

Uitzending zal vanaf morgen wel te zien zijn op http://www.rtvoost.nl/UitzendingGemist/Default.aspx (en dan "In de wandelgangen")

Edit: http://www.rtvoost.nl/programma/programma.aspx?pid=215 (vanaf 0:15:30)

[ Bericht 12% gewijzigd door r_one op 13-12-2008 16:49:52 (directe link toegevoegd) ]
r_one in WGR / [WGR] Feedback
.
Op vrijdag 20 juni 2025 08:15 schreef VEM2012 het volgende:
Misschien moet je juridische discussies gewoon overlaten aan juristen. Want je begrijpt er overduidelijk niets van.
  zaterdag 13 december 2008 @ 16:04:37 #98
72575 McKillem
pi_63986885
quote:
Op vrijdag 12 december 2008 22:54 schreef r_one het volgende:
Zojuist bij RTV Oost een mooie schijnvertoning: burgemeester Knip vs mw. Okci en dhr. Eshuis.
Eerstgenoemde wilde niet bij de anderen aan tafel zitten en verkast daarom na elke vraag naar de publieke tribune Genante vertoning ... dat moet leiding geven aan een gemeente.

Uitzending zal vanaf morgen wel te zien zijn op http://www.rtvoost.nl/UitzendingGemist/Default.aspx (en dan "In de wandelgangen")
  zaterdag 13 december 2008 @ 16:16:57 #99
95427 Hephaistos.
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
pi_63987140
quote:
Op vrijdag 12 december 2008 22:54 schreef r_one het volgende:
Zojuist bij RTV Oost een mooie schijnvertoning: burgemeester Knip vs mw. Okci en dhr. Eshuis.
Eerstgenoemde wilde niet bij de anderen aan tafel zitten en verkast daarom na elke vraag naar de publieke tribune Genante vertoning ... dat moet leiding geven aan een gemeente.

Uitzending zal vanaf morgen wel te zien zijn op http://www.rtvoost.nl/UitzendingGemist/Default.aspx (en dan "In de wandelgangen")



Opzich wel logisch dat je als burgemeester niet in discussie gaat als de procedures nog lopen, maar dit is wel weer een pareltje op PR-gebied hoor
  zaterdag 13 december 2008 @ 16:48:39 #100
62881 r_one
R1
pi_63987833
quote:
Op zaterdag 13 december 2008 16:16 schreef Hephaistos. het volgende:

[..]




Opzich wel logisch dat je als burgemeester niet in discussie gaat als de procedures nog lopen, maar dit is wel weer een pareltje op PR-gebied hoor
Feitelijk ligt er nog niet eens een besluit voor maar slechts een voornemen, dé procedures (juridisch) lopen dus nog niet echt; ik zie niet in waarom er dan geen discussie mogelijk is.
Plus de discussie werd nu toch wél gevoerd, niet direct face-to-face maar wel door het belachelijke komen-en-gaan gedoe.
r_one in WGR / [WGR] Feedback
.
Op vrijdag 20 juni 2025 08:15 schreef VEM2012 het volgende:
Misschien moet je juridische discussies gewoon overlaten aan juristen. Want je begrijpt er overduidelijk niets van.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')