quote:Op woensdag 5 november 2008 22:09 schreef Laniboekje het volgende:
Woei, ik heb precies 3000 gamerpoints.
quote:Op woensdag 5 november 2008 22:25 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
Dat zijn er 27.000 te weinig om echt tof te zijn!
1UP over Banjoquote:
quote:To all the Rare-haters out there: Banjo-Kazooie: Nuts & Bolts (the latest in a series that's scarcely been heard from since the Nintendo 64 days, barring a pair of Game Boy Advance spin-offs) puts the ailing developer on the road back to relevancy. Nuts & Bolts' single-player structure, addictive multiplayer, and intricate vehicle-crafting system handily show that this isn't just another generic cute-n-furry platformer.
quote:Op woensdag 5 november 2008 19:48 schreef Retarded het volgende:
net GoW 2 even gespeeld...
Heb nu de eerste 2 levels erop zitten en ben opzich wel tevreden met het eindresultaat. Grafisch is het zeker een plaatje, en de gameplay is even goed als die van deel 1. Het verhaal is wel iets sterker (tot zover).
Wel merk ik dat de Normal-moeilijkheidsgraad toch net wat te makkelijk is...
quote:Op woensdag 5 november 2008 22:31 schreef Nemmii het volgende:
ebay xbox360 arcade
Is zoiets betrouwbaar?
Sorryquote:
Een eigen FRS winkel hebben, gok ik.quote:Op woensdag 5 november 2008 22:35 schreef Sala-adin het volgende:
[..]
![]()
hoe ben jij al aan gow2 gekomen?
IGN geeft een 8.3 maar is het ook weer niet eens met 1Up aangezien ze het bij IGN hebben over een matige multiplayer. Een game waar er dus eindelijk eens echt een groot verschil zit in meningen van de reviewersquote:
In Nimwegenquote:
het is blijkbaar een game waar je van moet houdenquote:Op woensdag 5 november 2008 23:11 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
IGN geeft een 8.3 maar is het ook weer niet eens met 1Up aangezien ze het bij IGN hebben over een matige multiplayer. Een game waar er dus eindelijk eens echt een groot verschil zit in meningen van de reviewers![]()
http://xbox360.ign.com/articles/927/927091p3.html
Het is in ieder geval interessant om te volgen voor een keer. In tegenstelling tot bijvoorbeeld alle (veel te) hoge cijfers van de laatste tijd
koop Gears 1, dat is 1 grote demoquote:Op woensdag 5 november 2008 23:42 schreef ikookhier het volgende:
Ik had eigenlijk nog gehoopt op een Gears demo maar volgens mij zit die er niet aan te komen
Die ben ik nu aan het spelenquote:
quote:Op woensdag 5 november 2008 22:31 schreef Nemmii het volgende:
ebay xbox360 arcade
Is zoiets betrouwbaar?
quote:FAKE LIST,NOTHING ABOUT IPHONE 3G!!!...BE AWARE!
quote:Very misleading half the list is no good
En IGN UK een 6.5 en Team Xbox een 7.4. Lekker mixed dus.quote:Op woensdag 5 november 2008 23:11 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
IGN geeft een 8.3 maar is het ook weer niet eens met 1Up aangezien ze het bij IGN hebben over een matige multiplayer. Een game waar er dus eindelijk eens echt een groot verschil zit in meningen van de reviewers![]()
http://xbox360.ign.com/articles/927/927091p3.html
Het is in ieder geval interessant om te volgen voor een keer. In tegenstelling tot bijvoorbeeld alle (veel te) hoge cijfers van de laatste tijd
Heel interessant al deze reviewsquote:Op donderdag 6 november 2008 00:17 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
En IGN UK een 6.5 en Team Xbox een 7.4. Lekker mixed dus.
Rare had gewoon bij hun oude formule moeten blijven want dan was ik er van overtuigd dat we hier te maken hadden met een van de betere platformers deze generatie. Nu gooien ze het hele concept over de boeg en introduceren ze iets nieuws waarmee men Banjo juist niet mee geassocieerd ziet worden.
Ik weet echt niet waar Rare mee bezig is de laatste jaren maar hopeloos is in het in ieder geval wel.
Als ik me goed herinner ligt dat ding in dat gebouw in het midden en dan rechtsboven.... goed kijken want hij valt idd niet echt op...quote:Op donderdag 6 november 2008 00:57 schreef RijstNatie het volgende:
Call of Duty 3 HELP !!!!!
ik zit in misie 4
het stukje waar je de fabriek moet verdedigen.
je moet dan een panzershrek pakken/gebruiken
1 waar de hell staat dat ding
2 ik zie wel een voertuig staan, maar hoe kom je daar terecht?
hij staat achter een muur en omlopen kan ook niet?
Een panzershrek is een soort van bazooka, geen voertuig. ligt in dat grote gebouw op de eerste verdieping bij een raam dacht ik.quote:Op donderdag 6 november 2008 00:57 schreef RijstNatie het volgende:
Call of Duty 3 HELP !!!!!
ik zit in misie 4
het stukje waar je de fabriek moet verdedigen.
je moet dan een panzershrek pakken/gebruiken
1 waar de hell staat dat ding
2 ik zie wel een voertuig staan, maar hoe kom je daar terecht?
hij staat achter een muur en omlopen kan ook niet?
Groesbeekquote:
Ik zou een pure platformer weer nix aan vinden maar dit vind ik gewoon tof! Vooral omdat je veel van die opdrachten krijgt en daarvoor dus een geschikte wagen kunt bouwen die dan ook wel elke keer anders moet zijnquote:Op donderdag 6 november 2008 09:12 schreef -Dries- het volgende:
Ach zoveel platformen was er niet eens in de vorige Banjo's. Het is gewoon altijd een adventure/collecting game geweest. En of dat nou te voet of met voertuigen moet maakt me helemaal niks uit
quote:Op donderdag 6 november 2008 09:33 schreef Klonk het volgende:
straks komt er een busje en pakt mijn 360 af
Lani is in definitie al tofquote:Op woensdag 5 november 2008 22:25 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
Dat zijn er 27.000 te weinig om echt tof te zijn!
Vroeger had ik op de PC een spel dat volgens mij Lego Racer heette ofzoquote:Op donderdag 6 november 2008 09:32 schreef AQuila360 het volgende:
Ik zou een pure platformer weer nix aan vinden maar dit vind ik gewoon tof! Vooral omdat je veel van die opdrachten krijgt en daarvoor dus een geschikte wagen kunt bouwen die dan ook wel elke keer anders moet zijn![]()
Wij 2 danquote:Op donderdag 6 november 2008 09:56 schreef -Dries- het volgende:
[..]
Vroeger had ik op de PC een spel dat volgens mij Lego Racer heette ofzoEn daar moest je ook je eigen auto's maken met lego steentjes, en dan vond ik echt super vet!
Dus ik ben een van de weinigen die best kan leven met de ingeslagen richting
Je kan die floaters trouwens opblazen en weer uitblazen he! Dus dan kan je zo'n onderzeer iets makenquote:Op donderdag 6 november 2008 10:04 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
Wij 2 dan![]()
Maar ik vind gewoon tof dat je alles kan maken wat je wil ook als het gewoon niet werkt ofzo want bij veel games moeten de wielen precies daar en dat daar enz. Ik had zo'n super lange paal auto gemaakt die was heel dun en hoog dus ja als je gas gaf viel die gewoon om![]()
En het werkt ook wel goed want als je een wagen zonder floaters hebt zink je eigenlijk maar ik had zon wig vorm ofzo dus ik kon als ik hard genoeg ging gewoon over het water schieten
quote:Op donderdag 6 november 2008 10:07 schreef -Dries- het volgende:
[..]
Je kan die floaters trouwens opblazen en weer uitblazen he! Dus dan kan je zo'n onderzeer iets makenMoet je gewoon een beetje die floaters opblazen en dan weer uitblazen op het goeie moment, dan cruise je echt onder het water door
quote:Op woensdag 5 november 2008 20:33 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
Ik kwam er strax pas achter dat je die floaters ook leeg kunt laten lopen en dan kun je dus een soort van onderzeeer maken met Banjoo
Ik krijg hem voor me verjaardag maar ga hem pas volgende jaar een keer spelenquote:Op donderdag 6 november 2008 10:13 schreef -Dries- het volgende:
[..]
Ow
Wanneer ga je Fallout kopen btw?
quote:Op donderdag 6 november 2008 10:13 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
Ik krijg hem voor me verjaardag maar ga hem pas volgende jaar een keer spelen
quote:Op donderdag 6 november 2008 10:16 schreef -Dries- het volgende:
[..]Heb je het hele jaar door nog tentamens ofzo?
Neeeeeee!quote:Op donderdag 6 november 2008 10:35 schreef Klonk het volgende:
god, ik ga nu een vraag stellen die me nog lang gaat achtervolgen want hij is volgens mij een beetje erg dom, maar ik moet hem gewoon stellen
mijn rrod kwam tijdens Saints Row 2, via gamehubs (zonder boete, dat dan weer wel) gekocht, op het hoesje stond alleen NTSC op de site van gamehubs stond dat ie ook geschikt is voor PAL dus ik vrolijk ding er in gedaan en het werkte en spookt me al de hele tijd door het hoofd of dat de oorzaak zou kunnen zijn, en dat terwijl ik het antwoord weet en dat is een heel erg harde: NEEEEE
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Shaderon: i say boom boom boom now let me hear you say weehooo
SpankmasterC: Tut mir leit Herr AQuila, es soll nicht wieder passieren!
RickoKun: Hey hoi! Ik kom bij dit topiqueje checken weetjuh!
Een NTSC disc laat je Xbox dan ook harder werkenquote:Op donderdag 6 november 2008 10:35 schreef Klonk het volgende:
god, ik ga nu een vraag stellen die me nog lang gaat achtervolgen want hij is volgens mij een beetje erg dom, maar ik moet hem gewoon stellen
mijn rrod kwam tijdens Saints Row 2, via gamehubs (zonder boete, dat dan weer wel) gekocht, op het hoesje stond alleen NTSC op de site van gamehubs stond dat ie ook geschikt is voor PAL dus ik vrolijk ding er in gedaan en het werkte en spookt me al de hele tijd door het hoofd of dat de oorzaak zou kunnen zijn, en dat terwijl ik het antwoord weet en dat is een heel erg harde: NEEEEE
Koop je toch een nieuwe daarna, wat is 150 pleuro nou ?quote:Op donderdag 6 november 2008 10:42 schreef gamefreek het volgende:
[..]
Een NTSC disc laat je Xbox dan ook harder werken![]()
Ik verwacht over niet al te lange tijd ook een RROD, mijn Xbox begint na een uurtje of 2 met het beeld te klooien (flikkeringen in beeld enzo). Jammer dat ik dat ding nog geen 2 maanden heb
150 euro die je ook aan leuke dingen zoals games kunt uitgevenquote:Op donderdag 6 november 2008 10:44 schreef Edwinuss het volgende:
[..]
Koop je toch een nieuwe daarna, wat is 150 pleuro nou ?
Was niet van plan om elk kwartaal een andere Xbox te kopenquote:Op donderdag 6 november 2008 10:44 schreef Edwinuss het volgende:
[..]
Koop je toch een nieuwe daarna, wat is 150 pleuro nou ?
Welke licenties? Van Xbla games enz? Maar als je gewoon je harddisk overzet behoud je alles!quote:Op donderdag 6 november 2008 10:46 schreef gamefreek het volgende:
[..]
Was niet van plan om elk kwartaal een andere Xbox te kopen![]()
Daarbij kun je je licenties maar 1x per jaar over laten zetten naar een andere Xbox.
Jep, alleen zijn de XBLA games en DLC gekoppeld aan je Xbox (via het serienummer waarschijnlijk). Wil je nog gebruik maken van dat DLC en XBLA games dan moet je op live aangesloten blijven omdat ze ook gekoppeld zijn aan je Gamertag.quote:Op donderdag 6 november 2008 11:02 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
Welke licenties? Van Xbla games enz? Maar als je gewoon je harddisk overzet behoud je alles!
Serieus? Nooit opgelet en ik heb toen wel gewoon mijn oude hdd op de nieuwe xbox gedaan! Maar dan ben ik denk ik idd steeds online geweest.quote:Op donderdag 6 november 2008 11:10 schreef gamefreek het volgende:
[..]
Jep, alleen zijn de XBLA games en DLC gekoppeld aan je Xbox (via het serienummer waarschijnlijk). Wil je nog gebruik maken van dat DLC en XBLA games dan moet je op live aangesloten blijven omdat ze ook gekoppeld zijn aan je Gamertag.
Meer info: http://www.xbox.com/nl-NL/support/drm/
Ik heb het ook, heb ook altijd problemen met Catan sinds mn nieuwe Xbox. De geluidsinstellingen blijven niet bewaard enzo, dus ik start Catan dan op, sluit weer af en start weer op. Ook kloppen de achievements volgens mij niet, ik moet alleen 500 ranked victory points hebbenquote:Op donderdag 6 november 2008 11:12 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
Serieus? Nooit opgelet en ik heb toen wel gewoon mijn oude hdd op de nieuwe xbox gedaan! Maar dan ben ik denk ik idd steeds online geweest.
Inderdaad, de Xbox 360 kost bijna niks meer en nog een prijsdaling zal voorlopig niet komen. Gewoon doen dusquote:Op donderdag 6 november 2008 12:22 schreef Klonk het volgende:
qua leeftijd moet ik toegeven dat ik 37 ben en qua aanbiedingen kan ik me niet voorstellen dat er nog leukere pakketen komen dan dat er nu zijn, halen dus
Ik ben 25quote:Op donderdag 6 november 2008 12:20 schreef Sharpdressedman het volgende:
Hoi,
wat is de leeftijd van de gemiddelde xbox360 bezitter hier??
Heb vroeger () echt heel veel zitten gamen. Afgelopen weekend eens op bezoek geweest bij mijn oude buren en mijn oude buurjongetjes die ik vroeger altijd genadeloos inmaakte met de spelletjes. !
![]()
Zag de xbox staan en hoppaaa even wat spelletjes doen, ik ben dik ingemaakt![]()
![]()
![]()
Natuurlijk moet ik er weer even inkomen maar ik voel me oud!!! Wraak zal er natuurlijk komen en dus schaf ik binnenkort de 360 aan (ff wachten op een leuke aanbieding, of moet ik zeggen NOG leuker. Tips hoor ik graag).
Ik zal in trainingskampf gaan en mijn vriendin maar een tijdje negeren! Ze lacht me nu al uit dat ik zo'n xbox wil kopen...
ben 21 , maar ik stop voorlopig echt niet met gamen .quote:Op donderdag 6 november 2008 12:20 schreef Sharpdressedman het volgende:
Hoi,
wat is de leeftijd van de gemiddelde xbox360 bezitter hier??
Heb vroeger () echt heel veel zitten gamen. Afgelopen weekend eens op bezoek geweest bij mijn oude buren en mijn oude buurjongetjes die ik vroeger altijd genadeloos inmaakte met de spelletjes. !
![]()
Zag de xbox staan en hoppaaa even wat spelletjes doen, ik ben dik ingemaakt![]()
![]()
![]()
Natuurlijk moet ik er weer even inkomen maar ik voel me oud!!! Wraak zal er natuurlijk komen en dus schaf ik binnenkort de 360 aan (ff wachten op een leuke aanbieding, of moet ik zeggen NOG leuker. Tips hoor ik graag).
Ik zal in trainingskampf gaan en mijn vriendin maar een tijdje negeren! Ze lacht me nu al uit dat ik zo'n xbox wil kopen...
Liever dat dan Amerikaanse twintigers. Die jankstemmenquote:Op donderdag 6 november 2008 13:09 schreef Rossdale het volgende:
Ik ben 25Niets mis met gamen, al moet je een hoop 15 jarige schreeuwkinders wel wat negeren af en toe
Amerikaanse rednecks liggen dan ook mentaal zo'n vijf jaar achter op normale mensen.quote:Op donderdag 6 november 2008 13:29 schreef Klautje het volgende:
[..]
Liever dat dan Amerikaanse twintigers. Die jankstemmenSterf!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 64% gewijzigd door Reintji op 06-11-2008 15:24:12 ]
OMG, ik maar zoeken naar een voertuig.quote:Op donderdag 6 november 2008 08:44 schreef PP. het volgende:
[..]
Een panzershrek is een soort van bazooka, geen voertuig. ligt in dat grote gebouw op de eerste verdieping bij een raam dacht ik.
DUDE!!!quote:Op donderdag 6 november 2008 16:22 schreef kepler het volgende:
26 en ik zit nu in een midlife-crisis qua gamen
Fable 2 vind ik wel tof, maar verder hoef ik niks te gamen. Ik ga zelfs Gears 2 niet halen
quote:Op donderdag 6 november 2008 16:36 schreef SpankmasterC het volgende:
[..]
DUDE!!!met wie moet ik dan coopen?
quote:Op donderdag 6 november 2008 16:36 schreef SpankmasterC het volgende:
[..]
DUDE!!!met wie moet ik dan coopen?
Den Haag, ook MMquote:Op donderdag 6 november 2008 19:23 schreef FJD het volgende:
Is er iemand die morgen naar de MM Rdam Centrum gaat voor GoW2 voor 49,-?
Je kan niet even 2 weken wachten ofzo?quote:Op donderdag 6 november 2008 19:23 schreef Sala-adin het volgende:
Ik word helemaal schijtziek van die releasedates! Ik, de eerljjke gamer die gewoon een spel wilt kopen moet langer wachten dan iemand die een omgebouwde xdoos heeft.
Ze kunnen echt serieus de tyfus krijgen, als het zo doorgaat bouw ik die van mij ook gewoon om
Normaal gesproken wel maar ik vind het ook te gek dat mensen hem gewoon 2 weken eerder illegaal kunnen spelenquote:Op donderdag 6 november 2008 19:31 schreef kepler het volgende:
[..]
Je kan niet even 2 weken wachten ofzo?
ik ben het er mee eens dat dat ook aangepakt moet worden (hopelijk met de nieuwe update?)quote:Op donderdag 6 november 2008 19:38 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
Normaal gesproken wel maar ik vind het ook te gek dat mensen hem gewoon 2 weken eerder illegaal kunnen spelenEn dan volgens mij ook al gewoon online enz dat is van de gekken
![]()
Je wordt in elk geval niet gestraft
quote:Op donderdag 6 november 2008 19:23 schreef Sala-adin het volgende:
Ik word helemaal schijtziek van die releasedates! Ik, de eerljjke gamer die gewoon een spel wilt kopen moet langer wachten dan iemand die een omgebouwde xdoos heeft.
Ze kunnen echt serieus de tyfus krijgen, als het zo doorgaat bouw ik die van mij ook gewoon om
Met bepaalde titels niet nee.quote:Op donderdag 6 november 2008 19:31 schreef kepler het volgende:
[..]
Je kan niet even 2 weken wachten ofzo?
er zitten altijd voordelen aan het modden natuurlijk, anders zou niemand het doenquote:Op donderdag 6 november 2008 19:43 schreef Sala-adin het volgende:
[..]
Met bepaalde titels niet nee.
Het loont nu eigenlijk om je xbox te modden.
Je betaalt bijna niks voor een spel.
Geen releasedate.
Online spelen is nu ook mogelijk. (tenminste mijn neef in canada speelt gewoon online met burned copies en hij word niet gebanned)
Maar Cyb hij heeft toch gelijk?quote:
Geduld is een schone zaak mijn jongenquote:Op donderdag 6 november 2008 19:23 schreef Sala-adin het volgende:
Ik word helemaal schijtziek van die releasedates! Ik, de eerljjke gamer die gewoon een spel wilt kopen moet langer wachten dan iemand die een omgebouwde xdoos heeft.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |