Zou inderdaad geweldig zijn. Laten we hopen dat het er echt aan zit te komen danquote:Op zondag 26 oktober 2008 22:40 schreef DatMeenJeNiet het volgende:
Oorspronkelijk was er door de EBU voor 2007 een nieuwe reeks van Spel Zonder Grenzen aangekondigd. Begin juni werd echter bekendgemaakt dat het programma in ieder geval niet in dit jaar zal worden opgenomen, voornamelijke vanwege het kostenaspect. Nederland, België, Spanje, Portugal, Slovenië, Italië, Kroatië (voor het eerst) en Griekenland hadden toegezegd te participeren in JSF 2007. De EBU onderzoekt nu of de plannen voor de terugkeer van Spel Zonder Grenzen in 2008 gerealiseerd kunnen worden.
Zou geweldig zijn.
Dit moet toch zwaar gesponsord worden door de EU lijkt me. Perfecte reclame voor 1 Europaquote:Op zondag 26 oktober 2008 22:40 schreef DatMeenJeNiet het volgende:
voornamelijke vanwege het kostenaspect.
Zo dacht ik ook eigenlijk, maar dat ligt mss meer in de herinneringquote:Op zondag 26 oktober 2008 22:41 schreef -SG- het volgende:
Maar kan me niet herinneren dat het maar 1 jaar (voor mij dan) werd uitgezonden? Dacht altijd veel langer...
dacht ik ook, maar volgens mij is alles minstens 1 keer herhaaldquote:Op zondag 26 oktober 2008 22:41 schreef -SG- het volgende:
Dat was echt een geweldig programma! Maar kan me niet herinneren dat het maar 1 jaar (voor mij dan) werd uitgezonden? Dacht altijd veel langer...
Herkenbaar.quote:Op dinsdag 28 oktober 2008 18:47 schreef ganzenherder het volgende:
Geweldiiig was dat, was het hele programma alweer vergeten omdat het toch al weer een tijdje geleden is en niet lang is uitgezonden![]()
Ik kon er toendertijd nog niet altijd tegen als Nederland goed bezig was en toen weer alles verneukte, man wat kon ik toen kwaad worden
Als er negen landen mee doen, heb je dus ook negen omroepen, en negen geldschieters. Lijkt me dat die kosten relatief juist erg laag zijnquote:Op zondag 26 oktober 2008 22:42 schreef Piles het volgende:
[..]
Dit moet toch zwaar gesponsord worden door de EU lijkt me. Perfecte reclame voor 1 Europa
[..]
Zo dacht ik ook eigenlijk, maar dat ligt mss meer in de herinnering
Nee,dat was Tweekamp. Dé kwis voor middelbare scholierenquote:Op vrijdag 28 november 2008 09:57 schreef Painted_Horse het volgende:
Was dat in het begin niet met Dick Passhier en Judith Bos?
Dit dusquote:Op woensdag 17 december 2008 03:32 schreef Kriegel het volgende:
Dat was echt zo hendig vet!![]()
![]()
Terughalen die zooi, dit is namelijk in tegenstelling tot die 500 Idols-klonen wèl vermakelijk!
Vroeger ging sowieso alles langzamerquote:Op vrijdag 26 december 2008 13:45 schreef -Vaduz- het volgende:
En Nederland dat meestal in de achterhoede meedeed.Volgens mij is er maar een paar keer gewonnen. Het was wel een langdradig geheel.
Ja dan doen we een autochtonenteam, Turkenteam, Marokkanenteam, Antilianenteam en een Friesenteam!quote:Op vrijdag 26 december 2008 19:19 schreef -Vaduz- het volgende:
Een beetje restylen kan geen kwaad, dan valt er met dit concept echt nog wel wat moois te doen.
Ook op nationaal vlak wel, dan kan het ook maatschappelijk nog van waarde zijn op het gebied van saamhorigheid.
Dat wordt me een groot feest. Misschien ook nog een team ME'ers, voor de zekerheid.quote:Op vrijdag 3 juli 2009 16:16 schreef Me_Wesley het volgende:
[..]
Ja dan doen we een autochtonenteam, Turkenteam, Marokkanenteam, Antilianenteam en een Friesenteam!
quote:Spel Zonder Grenzen (Frans: Jeux Sans Frontières (JSF); Engels: It's a Knock-out; Duits: "Telematch") was een amusementshow van de Europese omroep European Broadcasting Union, waarin teams uit verschillende landen met elkaar de strijd aanbonden. In Nederland werd het programma uitgezonden door de NCRV en de TROS.
quote:
Dick Passchier Barend barendse Ben Bril.quote:Op maandag 28 september 2009 21:18 schreef Crientj het volgende:
Omg, ik ben echt een paar jaar op zoek geweest naar de naam van dit spel. ;o
Naaaice.
jaquote:Op zondag 18 oktober 2009 19:14 schreef TheVulture het volgende:
Lijkt me wel iets voor Max om dit soort programma's nieuw leven in te blazen
quote:Op zondag 18 oktober 2009 19:18 schreef littledrummergirl het volgende:
[..]
jabejaarden in grote pakken in een zwembad
100 meter rollatorrace met hindernissen. het wereldreccord staat op 10 minuut 5quote:Op zondag 18 oktober 2009 19:19 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Nee ik bedoelde meer dat ze het opnieuw moesten gaan uitzenden, gewoon met jonge mensen
Laat anders de defribilators maar aanrukken
Strakke pakjes met kleuren van het land, iets te foute presentatoren van ieder land. Met uiteraard geweldig commentaar van Jack van Gelder.quote:Spel Zonder Grenzen (Frans: Jeux Sans Frontières (JSF); Engels: It's a Knock-out; Duits: "Telematch") was een amusementshow van de Europese omroep European Broadcasting Union, waarin teams uit verschillende landen met elkaar de strijd aanbonden. In Nederland werd het programma uitgezonden door de NCRV en de TROS.
In Nederland werden van het programma 10 edities uitgezonden, namelijk in de periodes 1970-1977 en 1997-1998. In België werd het programma 20 edities lang uitgezonden, namelijk in de periodes 1965-1982 en 1988-1989. België heeft twee keer gewonnen (waaronder één gedeelde overwinning), Nederland geen enkele keer.
Inderdaad! Weg met het songfestival! Lang leven spel zonder grenzen!quote:Op maandag 22 maart 2010 12:56 schreef Piles het volgende:
Daar mogen ze wel weer eens wat subsidie in steken, voor de eenwording van Europa
quote:Op dinsdag 6 april 2010 14:23 schreef s.evans het volgende:
Dit was echt zon geweldig programma. Ik hoop dat het terug komt. Met Jack van Gelder Barend Bartendse uiteraard.
Ik heb in het publiek gezeten en ik kan je zeggen dat het helemaal niet lijkt op Spel Zonder Grenzen.quote:Op dinsdag 6 april 2010 12:02 schreef Berto het volgende:
Nou ga dan alvast maar vrij nemen.
Want het gaat weer beginnen, althans iets wat er op lijkt.
Het heet nu Stedenspel en wordt gepresenteerd door Yolanthe C. van K.
Yolanthe...quote:Op zondag 8 augustus 2010 00:31 schreef TWP het volgende:
Wie heeft vanavond Stedenspel gezien? Zag er wel aardig uit, maar het kwam natuurlijk lang niet in de buurt van Spel Zonder Grenzen. Dat was prachtig!
Ik erger me te veel aan Yolanthe. Verder vind ik het wel gaan.quote:Op zondag 8 augustus 2010 00:31 schreef TWP het volgende:
Wie heeft vanavond Stedenspel gezien? Zag er wel aardig uit, maar het kwam natuurlijk lang niet in de buurt van Spel Zonder Grenzen. Dat was prachtig!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |